صفحه 89 از 107 نخستنخست ... 3979878889909199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به دوستان
    بعد اون حرف قبلیم در مورد persian style و supercoolboy و از اون روز جفتشون بهم pm میدن، میگن بیا تلگرام کارت داریم !
    واقعا من نمیدونم این حرفا تو بازی یعنی چی ! خوب چیو میخوای توضیح بدی ؟ اینکه مولتی بازی و مولتی رید میدی توضیح داره ؟
    همین persian style حتی یه اکانتش چسبیده به من و خواستم اتک بدم ، طرف نامه داد گفت من دف ساز pesrian stylam !
    گفتم من کاری ندارم ، به خودش بگو نامه بده ، بعد از اکانت خودش نامه داد گفت این آقا دف ساز ماست ، کاریش نداشته باش !
    اینم اکانتش cotangant
    http://final1.x.dejkoob.ir/spieler.php?uid=3439
    حالا شما باور میکنید یه نفر از اول بازی 2 تا ده ساخته باشه تا الان ، یکی اینور ne یکی اونور کنار خودش ، بعدم همین ، دف بسازه واسه تو !
    یعنی ما باور کردیم که این اکانت خودت نیست ؟!
    حالا این یکیشه ، ماشالله هر کودوم 10 تا دارن ! وقتی روز صلح میشه و همتون ریداتون میخوابه معلوم میشه که چی کارس ، وقتی بچه های اس ای Scout میزنن و هرکی 2 میل دف تو اکانتش ثابت داره این چیزا معلوم میشه ! وقتی روزو شب خودی بهت اتک میده که تو پوینت بگیری دیگه کاملا واضح میشه !
    بعدم نمیدونم چجوری روش میشه بیاد بمن نامه بده و اینو بگه !
    دارم جدی میگم اون کاپ و مدالاتون مفتش گرونه ! یه بار یه سرور و شروع کن از اول و فقط با یه اکانت خودت بازی کن ، اون موقع ببین چی کاره ای !
    بببین بازم روت میشه تو پروفیلت بنویسی حاجیت بازیو بلده !
    ما که اومدیم و رفتیم ، دیگه هم اینجا پیدامون نمیشه ! ولی بدون تو حتی جرات نداری با یه اکانت یه سرور و شروع کنی ، هیچ وقت .
    به پلیر pejiii و miR هم تبریک میگم ، از اونجایکه تو روز صلح فقط این 2 نفر پاک بودن .

MRs :

( ویرایش توسط مدیریت)
    harvaght faghat 1 acct dashti ,yani harvaght dashti ke ba 1 acct bazi koni,unmoghe baman harf bezan
    scumbag
    MRs :
    kar dari hamin ja begu
    man ke karet nadaram
    ویرایش توسط The UnderTaker : 11-11-2016 در ساعت 12:12 AM دلیل: لحن نا مناسب

2. تشکر M3nTaL, mrt_taleshi تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, mrt_taleshi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MRs نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    بعد اون حرف قبلیم در مورد persian style و supercoolboy و از اون روز جفتشون بهم pm میدن، میگن بیا تلگرام کارت داریم !
    واقعا من نمیدونم این حرفا تو بازی یعنی چی ! خوب چیو میخوای توضیح بدی ؟ اینکه مولتی بازی و مولتی رید میدی توضیح داره ؟
    همین persian style حتی یه اکانتش چسبیده به من و خواستم اتک بدم ، طرف نامه داد گفت من دف ساز pesrian stylam !
    گفتم من کاری ندارم ، به خودش بگو نامه بده ، بعد از اکانت خودش نامه داد گفت این آقا دف ساز ماست ، کاریش نداشته باش !
    اینم اکانتش cotangant
    حالا شما باور میکنید یه نفر از اول بازی 2 تا ده ساخته باشه تا الان ، یکی اینور ne یکی اونور کنار خودش ، بعدم همین ، دف بسازه واسه تو !
    حالا این یکیشه ، ماشالله هر کودوم 10 تا دارن ! وقتی روز صلح میشه و همتون ریداتون میخوابه معلوم میشه که چی کارس ، وقتی بچه های اس ای Scout میزنن و هرکی 2 میل دف تو اکانتش ثابت داره این چیزا معلوم میشه ! وقتی روزو شب خودی بهت اتک میده که تو پوینت بگیری دیگه کاملا واضح میشه !
    دارم جدی میگم اون کاپ و مدالاتون مفتش گرونه ! یه بار یه سرور و شروع کن از اول و فقط با یه اکانت خودت بازی کن ، اون موقع ببین چی کاره ای !
    ما که اومدیم و رفتیم ، دیگه هم اینجا پیدامون نمیشه ! ولی بدون تو حتی جرات نداری با یه اکانت یه سرور و شروع کنی ، هیچ وقت .
    به پلیر pejiii و miR هم تبریک میگم ، از اونجایکه تو روز صلح فقط این 2 نفر پاک بودن .

MRs :

( ویرایش توسط مدیریت)
    harvaght faghat 1 acct dashti ,yani harvaght dashti ke ba 1 acct bazi koni,unmoghe baman harf bezan
    scumbag
    MRs :
    kar dari hamin ja begu
    man ke karet nadaram
    داداش فازت توو حلقم لوووول

برای شخصیت خودم ارزش قائل شدم خواستم ببینم مشکلت چیه وگرنه داداش کسی خاصی* نیسی که کشته مرده ارتباط با تو باشیم
    ویرایش توسط The UnderTaker : 11-11-2016 در ساعت 12:13 AM دلیل: ویرایش متن ریپلای شده
    ✏ You Can Find Better Than Me
    ✏Wrose Than Me
    ✏But Like Me You Will NEVER Find

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مشکل من مشکل همه بچه های NE هست ، که یه لیدر به نام persian style کل یه ساید رو به هرج و مرج کشوند .
    تو یه سایدیم ، ولی معلوم نیست کی دوست کی دشمن ! تو یه تیمیم ولی از اول بازی نه 1 دونه پلن داداین نه 1 دونه دف فرستادین !
    از اونور تو 1 سایدیم ، ولی همه دارن به هم تیمی اتک میدن !
    فکر نمیکنم اینا مشکل من باشه ! یا من باعثش شده باشم !
    من که کسی نبودم ، ولی شما که بودی ! ببین با درایت و لیدریت NE به کجا رسید !

- - - Updated - - -

باز به اون 3 تا لیدر SE ، درسته مولتی باز بودن ، ولی حداقل یه 4 تا پلن کشیدن و با تیم اجرا کردن و آخرم حذف کردن و وقت بقیه رو تلف نکردن.
    شما که نه پلن دادی و نه واسه NE کاری کردی ، حذفم نمیکنی که بقیه تکلیفشونو بدونن که کی میخواد NE و لیدری کنه ! فقط یه 10 تا اکانت ساخت و خودتو از دف پر کردی ، به تیمم هیچ کاری نداری .
    خوب الان هدفت چیه ؟ اگه میخوای Wow تکی با 4 تا مولتیت آپ کنی که باید بدونی NW همین الان برندس ، زیاد تلاش نکن .
    اگه میخوای به خودت اتک بدیو پوینت بگیری و آخر بازی یه مدال بگیری ، که میگم وقتتو تلف نکن چون اون مدالم به Supercoolboy میرسه ، یا همون بچه های Nw ,پس چی ؟ اگه فکر کردیم با یه hammer میتونی کاری کنی ، بدون imperial با 4 تاشم نتونست ، توکه دیگه به اونم نمیرسی .
    فقط وقت ما بازیکنای ne و هدر دادی
    ویرایش توسط MRs : 11-10-2016 در ساعت 04:41 PM

5. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مشکل من مشکل همه بچه های NE هست ، که یه لیدر به نام persian style کل یه ساید رو به هرج و مرج کشوند .
    تو یه سایدیم ، ولی معلوم نیست کی دوست کی دشمن ! تو یه تیمیم ولی از اول بازی نه 1 دونه پلن داداین نه 1 دونه دف فرستادین !
    از اونور تو 1 سایدیم ، ولی همه دارن به هم تیمی اتک میدن !
    فکر نمیکنم اینا مشکل من باشه ! یا من باعثش شده باشم !
    من که کسی نبودم ، ولی شما که بودی ! ببین با درایت و لیدریت NE به کجا رسید !

- - - Updated - - -

باز به اون 3 تا لیدر SE ، درسته مولتی باز بودن ، ولی حداقل یه 4 تا پلن کشیدن و با تیم اجرا کردن و آخرم حذف کردن و وقت بقیه رو تلف نکردن.
    شما که نه پلن دادی و نه واسه NE کاری کردی ، حذفم نمیکنی که بقیه تکلیفشونو بدونن که کی میخواد NE و لیدری کنه ! فقط یه 10 تا اکانت ساخت و خودتو از دف پر کردی ، به تیمم هیچ کاری نداری .
    خوب الان هدفت چیه ؟ اگه میخوای Wow تکی با 4 تا مولتیت آپ کنی که باید بدونی NW همین الان برندس ، زیاد تلاش نکن .
    اگه میخوای به خودت اتک بدیو پوینت بگیری و آخر بازی یه مدال بگیری ، که مبگم وقتتو تلف نکن چون اون مدالم به Supercoolboy میرسه ، یا همون بچه های Nw ,پس چی ؟ اگه فکر کردیم با یه hammer میتونی کاری کنی ، بدون imperial با 4 تاشم نتونست ، توکه دیگه به اونم نمیرسی .
    فقط وقت ما بازیکنای ne و هدر دادی
    دوست عزیز اکانت پرشین استایل و پلیر قابلش لیدر ساید نیستن و البته دوست داره باشه واسه همینه که با 50 تا مولتی بازی میکنه و توتالی همه مولتی ها رو داره . هرچند همون مولتی ها هم خاکستری شدن )
    مدیریت عزیز هیچ وقت دوست نداره با امثال اینها برخورد جدی بکنه چون خوب خرج میکنن
    خودشونن و مولتی هاشون توی یه اتحاد .
    لطفا وقتی در مورد اینا داری صحبت میکنی نگو ساید شمال شرق . بگو تیم پرشین و مولتی هاش

- - - Updated - - -

من 2 ماهه دارم میگم یا همر بدین بزنیم یا همر میدیم بزنید نه میدن و نه استعداد زدن دارن
    سرور بیخود تر از این بازی نکرده بودم .
    متاسفانه کاری با شمال شرق کردن که از سرور های آینده میشه بیابون های شمالی ))

7. تشکر MRs, mrt_taleshi تشکر نمود
    پسندیدن MRs, mrt_taleshi, Mr.majid پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mrs نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    اینم اکانتش cotangant
    حالا این یکیشه ، ماشالله هر کودوم 10 تا دارن ! وقتی روز صلح میشه و همتون ریداتون میخوابه معلوم میشه که چی کارس ، وقتی بچه های اس ای scout میزنن و هرکی 2 میل دف تو اکانتش ثابت داره این چیزا معلوم میشه ! وقتی روزو شب خودی بهت اتک میده که تو پوینت بگیری دیگه کاملا واضح میشه !
    به پلیر pejiii و mir هم تبریک میگم ، از اونجایکه تو روز صلح فقط این 2 نفر پاک بودن .

Mrs :

( ویرایش توسط مدیریت)
    scumbag
    mrs :
    Kar dari hamin ja begu
    man ke karet nadaram
    سلام دوست عزیز؟
    الان جای تورو تنگ کردیم با غارتمون؟یکی که بیشتر وقت میزاره و بیشتر زحمت میشکه و چشم نداری ببینی؟
    اگر صحبت از پوینت شد؟شما تا حالا کیو از جنوب شرق زدی؟این همه محاجمین که داری فقط از ناتار مگه نیومده؟خوشم میاد فقط داری ناتارو میزنی و اینجا برا ما از پوینت گرفتن و مدال گرفتن جوک تعریف میکنی.
    کسی از شمال شرق برات پلن نداد؟خودم چندبار بهت نامه دادم که پلن داریم همرت چقدره؟برا من از داستان های هزارو یک شب تعریف کردی.
    اکانت سوپر کول بوی به اندازه خودش با حریف درگیر شد.به جا این که مثل امثال شما فقط بیام حرف بدون عمل بزنم(فقط حرف) .کلی حال کردمو هم حریفو زدم هم دفاع کردم.
    شما چی کردید؟؟؟؟
    اون نامه ای هم که بهت دادم گفتم شاید حوصلت از ناتار زدن سر رفته یکمم میخوای حریفو بزنی.گفتم بیای تو پلنا شرکت کنی.که بازم مثل همیشه فقط حرف میزنی.:dعمل خبری نیستو ج ندادی.
    من با شما کاری نداشتم.اما مدام داری اسم اکانت منو میبری.گفتم یک سلامی عرض کرده باشم
    ویرایش توسط The UnderTaker : 11-11-2016 در ساعت 12:13 AM دلیل: ویرایش متن ریپلای شده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یکی دزده ،خیلیم زحمت میکشه و به اعتقاد خودش کار درست و کرده ! ولی پلیس میدونه باهش چی کار کنه!
    اینجام حکایت همینه ، کسی نگفت کم زحمت کشیدی ! آره تو خلاف قوانین بازی خیلی زحمت کشیدی و ۳۰ تا اکانت ساختی !
    بحث اینجاس چرا ادمین کاری نکرده که الان اوضاع بازی به این جاها رسیده. ما هم دیگه تواین شرایط کاری نمیتونیم کنیم.
    باز من ناتار میزنم ، نمیرم اکانتای دیگمو رید کنم یا از اکانتهای دیگم به خودم اتک مفت بدم و پوینت جمع کنم . این ۲ تا باهم فرق دارن ، و همه میدونن ولی وقتی اون آقا پلیس نباشه ، شما اینجا میتونید این کارارو کنید و با وقاحت هم جواب پس بدید .
    اون موقع هم که میپرسیدی چقد همر دارم ، من هر بار جواب میدادم ، ولی ماشاالله ۲۰ نفررو اکانتت بودن و هر دفعه یه نفر میدید و شما متوجه جواب من نمیشدی ! این دیگه مشکل من نبوده !
    بعد معلومه من که ۱ اکانت دارم باید ناتار بزنم ، چون امثال شما ۱۰ تا اکانت ساختن و توازن بازی و بهم زدن و به هرکی بخوای اتک بدی ۱ میل دف تو اکانتش ثابت داره ! خوب منکه زحمت کشیدم واسه یه همر ، حالا واسه چی باید با اتک دادن به امثال تو دیوارش کنم ؟
    هیچی ، همینجور میگذرونم تا بازی تموم شه و دیگه هم برنمیگردم .
    شما با مولتی پلیر ها سنجش میشی ، یکی که ۴ تا همر مفت داره مثل ایمپریال ! بله آقا ، شما جای درستی هستی ؛ جای افرادی مثل من اینجا نیست ! من(ویرایش توسط مدیریت) بازم شما دژکوب بازید ، واسه همین حرف همو هیچوقت نمیفهمیم .
    واقعا عذر میخوام به اشتباه اینجا اومدم و اسم اکانت شما رو هم آوردم ، دیگه تکرار نمیشه !
    ویرایش توسط The UnderTaker : 11-11-2016 در ساعت 10:12 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به دوستان
    اینم اکانتش cotangant

MRs :

( ویرایش توسط مدیریت)
    scumbag
    MRs :
    kar dari hamin ja begu
    man ke karet nadaram
    سلام داداش!
    حرفات انقدر درسته که من جای دوستان ادعا بودم عمرا ریپلای نمیکردم پست شما رو!
    اکانت من هم بدون مولتی شروع کرده و الانم داره از پارکینگ استفاده میکنه کلا ما ورژن 3/6 ها سری سوا هستیم
    1 بار دوستان گفتن من هم عرض میکنم حذف نکن بازی کن با سایدت هم کاریت نباشه از بازیت لذت ببر!
    من هم به امیر و صاحب اکانت پژی تبریک میگم که هفته ها غارتشون بی پوش آنچنانی بالا بوده!
    متاسفانه دوستان من در شمال شرق از خود یه افسانه ساختن و شلوغ میکنن همین zeus .........

البته اگه افشین نیاد m1 باز سر به سر ما بزاره!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با توجه به تاپ 10 فاااااااااااااااااتحه

لینک بدین ببینیم چه خبره!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و درود بیکران به فروم نشینان عزیز،
    تبریک به بچه های شمال ، پلن خوبی بود . داشته های ما هم در همین حد بود و نه بیشتر .
    ایشالا که موفق باشید در ادامه سرور .
    یا حق
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خیلی بیش از توانمون هم بازی کردیم.
    مهم لذت بردن از بازی هست که بردیم
    پلن شمال هم عالی بود.
    مخصوصا پویان الدراگون و سجاد که سنگ تموم گذاشتن برای پلن شمال

14. تشکر gorbehnareh تشکر نمود
    پسندیدن pejiii, gorbehnareh پسندید
صفحه 89 از 107 نخستنخست ... 3979878889909199 ... آخرینآخرین