صفحه 10 از 28 نخستنخست ... 8910111220 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 279

موضوع: بحث و گفتگو در مورد سرور فینال / تابستان 96

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    وضعیت سرور رو نگاه کنید ؛

یارو از مولتی ساید nwاش به ما نامه میده مسخره میکنه ؛
    جنوب که کلا متاشو بسته

از همه جالب تر اینه

فایل پیوست 2932

جفت دهکده ها توی ج.غ !!! بعد اسم خودشم گذاشته لیدر کل !!

افشین سعید و ... شرمنده اخلاق ورزشی ، نیازی هم به اون 400 تا گلد از طریق دعوت ایمیل ندارم دیگه ، کل گلد هایی که بود هم کد کردم بردم n1
    این سرور 4 ساید بر علیه یه اتحاد ! شده !!!!

چهار ساید بر علیه یک اتحاد

فایل پیوست 2933

اونقدر مرد نبودین حداقل متای 2 به تک میکردین ، رفتین متای 4 ساید بر علیه 1 اتحاد ردیف کردین ! از الان اعضای جنوب غرب اتحاد زدن با نام شمال شرق ؛
    بعد میگن چرا سرور ریزش پلیر داره ،
    سرور n1 آخرین سرورم هست اینجا، هر کسی هم میخاد رقابت کنه بیاد، نیاد بعد دیگه آرزو به دل میمونه
    عاخ عاخ بازی کثیف

عاخه عشقم ( عشق سابق) این حرفا رو واسه کی میزنی؟ اینجا که تویی +6 ( دوتا از عشقولیا بازنشسته شدن ) و من +99 همه هم میشناسنت
    رزومت هست و البته برمیگردیم به چند صفحه قبل که گفتم خوبی فروم اینه که یه کتاب جامع هست خخخخ
    به قول شایان سر بلند و ادامه دار باشی

2. تشکر WondeR, MOJTABA_CRASSUS تشکر نمود
    پسندیدن MOJTABA_CRASSUS پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=WondeR;33511]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    لک لک ها از سرور میروند )

یعنی با 200 300تا شوال بردیم سرورو ؟

والا من ک کلا 17 تا شوالیه دارم ) هر چی میگم منبع بدین واندر ببرم بالا کسی همکاری نمیکنه واقعا سطح همکاری پایینه...
    اقا نیرو نیس منبع رید کنیم برا واندر بازار بدین بالا 3ایکس بدین بیاد...
    پ.ن: مدیریت لطفا ساخت با گلد رو برای واندر فعال کنین زود بریم سرور بعدی...

4. تشکر WondeR تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, MOJTABA_CRASSUS پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها

پ.ن: افشین شلوغ نبودن سرور رو بهونه رفتن نکن... ( ال3 هم بیابونه) فقط سرورایی میمونین که مطمئنین رغیب ندارین... شمال و جنوب هم براتون فرق نداره... فقط بدونین تو تیمی هستین ک امنیت دارین... ( جواب لایک و دیسلایک)
    عزیزم همون ال3 هم اگه دقت کنی اکانتی که دارم روش بازی میکنم ، ایمیل یکی دیگس بازم همونم از وقتی که حریف رفت رو حذف لوگین نکردم
    اینکه برام شمال و جنوب فرقی نداره رو هم درست میگی . چون واقعا واسم مهم نیست مختصاتم تیمم مهمه . البته ترجیح میدم شمال شرق باشم
    اگر هم عقده مدال یا پیروزی در یه سرور رو داشته باشم ، میومدم جنوب غرب رجیستر میکردم . که همه بچه های ال3 اونجان و مطمعن بودم که شرایط بهتره
    در مورد لایک و دیسلایک : خداییش انتظار نداشته باشید هم تیمیم رو لایک نکنم و یا دیسلایک کنم ، بقیه دوستان رو هم فکر نکنم دیسلایک کرده باشم . اگر که شدن عذر میخوام . اشتباه شده . حداقل در فروم این سرور هنوز با کسی مشکلی نداشتم که بخوام نپسندم حرفش رو .
    سروری رو میمونم که بازیکناش بمونن . همین مجتبی سرور ام1 هم اومد . بچه های دیگه هم اومدن . اما رفتن رو حذف .
    عزیز من بیخودی دارین شلوغش میکنین . دژکوب یک بازی تیمیه . هیچ سایدی بدون پلیر نمیتونه ببره .
    حالا شما میگی فرار لک لک ها ؟! باشه ، بنده شخصا لک لک ام . مشکل حله ؟!

در آخر هم باس بگم ، من دژکوب رو واسه فرومش و کل کلش بازی میکنم نه واسه مدال و افتخاراش

- - - Updated - - -

لیدر اتحاد اول سرور که 2/3 بازیکناش شمال شرق هستن ، خودش جنوب غربی هستش !
    آخه خداییش این شرایط رو شما در نظر بگیر . بعد بیا بگو چرا نمیمونی تو سرور !

6. تشکر mohsen.2pac, WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

خخخخ خیلی باحاله یکی اینجا از ال1 حرف میزنه و یجوری خودشو باد میکنه انگار سرورو برده با کلی افتخار
    یسری حرفایی میزنه ادم خندش میگیره
    رکورد مهاجمین خخخخ باشه با خفت کردن همر خودی که بچه 6 ساه بیشتر تو میزد یجوری با افتخار از خرید و فروشا حرف میزنه ادم اصلا شک نمیکنه!!! اینا کار وی پی ان بو ده
    اولا واندرای اون سرور همشون 0 شدن اما ظاهرا فشار وارده زیاد بود که اونو تو کردی علم نمیدونم چرا افشین چیزی نمیگه که واندر سالت و چیف کرد دید صفره لابد اونم اتک دیدیم که 0 کردیم
    چند بار همر خودتو زدی؟ اضن از بچه ها میپرسم با کی کل کل میکنید طرف کل تایم کتیبه ها کتیبه جنگ اموز همه چی رو اکانتش بود 150 160 ک شمشیر کشیده جاییم استفاده نشده بگیم زده دیواری جایی خخخخخ برا حمید کری میخونی که همرش یک ماه و نیم شد 120 ک شمشیر خیلی باجالی
    اگه بلد نیستی برو دانشگاه بچه ها یادت بدن
    پلن رفتناتم دیدم سه بار رو رپتور دوبار رو گیم اور تیم دیوار شدی بعد کلی بهونه هم میاوردی که اره زمین کج بود حتما من بودمم که به مجتبی ماتریکس میگفتم بیا برامون پلن برو گلد میدیم و فلان خخخخ نمیدونم فقط چرا قبول نکرد
    باشه باشه تو خوبی با اون کتیبه های خریداری شدت که میگی عکساش موجوده برو سلفی بگیر بذار اینستاگرام ببین کسی لایکت میکنه یا هم آنفالوت میکنن
    بعله دیگه بالاخره فرار لک لک ها بهونه میخواد متا 4 ساید ازین حرفا
    یادشون رفته سرور خرید و فروششونو که تو اتحادشون از 4 تا ساید بودن با کلی همرو دف و اکانت اخرش چی شد خخخخ اما ما که لک لک نیستیم وایسادیم که امثال تو برنده نشن اما مااشالا رو که نیست بازم میای از خرید و فروشات دفاع میکنی
    حالا هم بهونت شده 4 تا ساید؟؟؟
    اتحادای ما هیچ ارتباطی به اون اتحاد 1000 بازا نداره یکمم دقت کنی میبینی 90 درصدشون تو شمال شرقن عرضه داری اینا رو با خودت همراه کن 1000 بازم هستن مشکل گلدتو حل میکنن اما مشکل داشتن عرضست ظاهرا فرار لک لک ها بهونست

8. تشکر sw team, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن sw team, WondeR, MOJTABA_CRASSUS پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    عزیزم همون ال3 هم اگه دقت کنی اکانتی که دارم روش بازی میکنم ، ایمیل یکی دیگس بازم همونم از وقتی که حریف رفت رو حذف لوگین نکردم
    اینکه برام شمال و جنوب فرقی نداره رو هم درست میگی . چون واقعا واسم مهم نیست مختصاتم تیمم مهمه . البته ترجیح میدم شمال شرق باشم
    اگر هم عقده مدال یا پیروزی در یه سرور رو داشته باشم ، میومدم جنوب غرب رجیستر میکردم . که همه بچه های ال3 اونجان و مطمعن بودم که شرایط بهتره
    در مورد لایک و دیسلایک : خداییش انتظار نداشته باشید هم تیمیم رو لایک نکنم و یا دیسلایک کنم ، بقیه دوستان رو هم فکر نکنم دیسلایک کرده باشم . اگر که شدن عذر میخوام . اشتباه شده . حداقل در فروم این سرور هنوز با کسی مشکلی نداشتم که بخوام نپسندم حرفش رو .
    سروری رو میمونم که بازیکناش بمونن . همین مجتبی سرور ام1 هم اومد . بچه های دیگه هم اومدن . اما رفتن رو حذف .
    عزیز من بیخودی دارین شلوغش میکنین . دژکوب یک بازی تیمیه . هیچ سایدی بدون پلیر نمیتونه ببره .
    حالا شما میگی فرار لک لک ها ؟! باشه ، بنده شخصا لک لک ام . مشکل حله ؟!

در آخر هم باس بگم ، من دژکوب رو واسه فرومش و کل کلش بازی میکنم نه واسه مدال و افتخاراش
    به نکته خوبی اشاره کردی افشین
    من به شخصه توی دژکوب ایمیل ندارم اکانت توپاک مال نیماست ( نیما توپاک )
    به عشقم بگو تا زمانی که دیدش نسبت به این بازی از رو اکانته ما هستیم در خدمتش میاییم هرجا که تو فروم اعلام کرد هست، زمانی که زاویه دیدشو نسبت به این بازی میزون کرد ( هدایت به راه راست ) به ما بگه ما هم نمیاییم
    پ ن: خداییش خفت کردن و رد شدن از رو همر و دف ساید خودی باید تو فروم بازگو بشه!!! قبلا دیدیم یارو تا 5 صب بیدار بوده که گزارششو پاک کنه اقلا
    پ ن2: عشق سابقم داره مولتیاشو هم لو میده تو اس دبل اون چندتا دیگه هم بگه قبل حذفش ممنون میشم قول میدم اون عکسا اونجوریا هم بهش بدم :دی

10. تشکر sw team, WondeR, M3nTaL تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما معمولا خوتونو تو تیم برتر جل میکنین)
    شرایط این سرور هرجوری ک حساب کنی از ال1 که همه کاری توش کردین و بجایی نرسیدین بهتره... 70 درصد اسدبل توی 3 روز گذشته ریجستر کن...
    تا 3روز پیش که تو فروم ای نفسکش راه انداخته بودین یهویی سرور عخ شد

پ.ن: از این به بعد یا با چادر بیاید یا بیصدا بازی کنین... قطعا این تیم هرجا که شاخه و شوخه بکشین روبروتون هست...

12. تشکر WondeR, mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یعنی من یکی به شخصه بخاطر اینکه میدونم هیچی نبودی و طی 2سالو نیمی که من نبودم نمیدونم چی شده حس خود شاخ پنداری بهت دست داده یه ردیاب میبندم رو ایمیلت هر سرور ترا وینی که تو هرجای دنیا ریجستر کنی دنبالت میام یا ترارو ببوس بذا کنار یا حداقل یه سرور بمون و ثابت کن جنسی که بهت میدن ناخالصی نداره و حرفات از رو توهم نبوده :دی
    مخاطب خاص :d
    ویرایش توسط WondeR : 07-10-2017 در ساعت 07:09 PM دلیل: یارو بخاطر مدال هیرو به هم سایدی و رفیقش رحم نکرده ساید خودشو ترکونده سر یه مدال حالا شاخ شده
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

14. تشکر sw team, mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

آقا الان تازه اول سرور هست !
    کدوم آدم عاقلی از هفته دوم سرور تشخیص میده ساید برنده کی هست کی نیست !
    من خودم تو ساید های شمالی دارم بازی میکنم هنوز خیلی مونده که برسیم به اون نقطه که کی برنده سرور میشه
    جنوب تعدادش زیادتر هست خوب باشه دوستان عزیز اگر ادعای لیدری دارند راحت میتونن 1000 بازای اتحاد رابر رو متقاعد کنند که برای شمال شرق بازی کنند به قول گفتنی 90 درصدشون هم شمال شرق هستند و اصلا براشون ساید مفهومی نداره
    اینجا هم سرور فینال هست و اول سرور کسی ادعای بازی داره همینجا میتونه خودش رو ثابت کنه 2 تا پلن خوب بره 2 تا دف خوب بکنه بعد بازی رو ببازه و لذت ببره این که خنده دار هست یه سرور نرمال جنوب غربی ها ثبت نام کنن ناتار رو ببرن یه سرور نرمال شمالی ها ثبت نام کنن ناتار رو ببرن
    افشین بمون بازی کن لذتش رو ببریم
    خوش باشید و شاد همگی

16. تشکر WondeR, Mr.majid, M3nTaL, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, Mr.majid, M3nTaL, mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

------
    اومدم بگم آی نفس کش
    خب اینم از این سرور
    بریم بعدی رو هم تا شروع نشده ببریم
    سعید خسروی
    وقت فروم خونی هم ندارم گفته باشم

18. تشکر WondeR, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    آقا الان تازه اول سرور هست !
    کدوم آدم عاقلی از هفته دوم سرور تشخیص میده ساید برنده کی هست کی نیست !
    من خودم تو ساید های شمالی دارم بازی میکنم هنوز خیلی مونده که برسیم به اون نقطه که کی برنده سرور میشه
    جنوب تعدادش زیادتر هست خوب باشه دوستان عزیز اگر ادعای لیدری دارند راحت میتونن 1000 بازای اتحاد رابر رو متقاعد کنند که برای شمال شرق بازی کنند به قول گفتنی 90 درصدشون هم شمال شرق هستند و اصلا براشون ساید مفهومی نداره
    اینجا هم سرور فینال هست و اول سرور کسی ادعای بازی داره همینجا میتونه خودش رو ثابت کنه 2 تا پلن خوب بره 2 تا دف خوب بکنه بعد بازی رو ببازه و لذت ببره این که خنده دار هست یه سرور نرمال جنوب غربی ها ثبت نام کنن ناتار رو ببرن یه سرور نرمال شمالی ها ثبت نام کنن ناتار رو ببرن
    افشین بمون بازی کن لذتش رو ببریم
    خوش باشید و شاد همگی
    ماشالا داداش گلم ترا وین به امثال شماهاس که هنوز رو پا مونده که مردو مردونه پلی میدین اگه همه مث اون لک لکی بودن که در حاله فرار هستش دیگه سروری نمیموند من به شخصه قول میدم به عنوان عضوی از ج.غ تا ته سرور بمونم بزنیم تو سر و کله هم حال کنیم خدارو چه دیدی شاید اصن اخر سال حال کردم برا رو کم کنی واندرو بدم دست فارمامون 100کنن :دی
    رفیق مفیق هرچی داری بگو بیان بچه های ما هنو دیروز ثبت نام کردن باور کنید جوی که راه انداختن از ترسه یه روز میگن گلد نیست یه روز میگن 100به 10 ما کلا 10 15نفریم که فعلا 6تامون ثبت نام کردن بقیه هم منتظرن اگه اقا لک لکه موند رجیستر کنن اگه نه برن هرجا میره دنبالش ولی در کل باور کنید از لحاظ نفری خیلی سرترید از اتحادا مشخصه از لحاظ بازی هم مطمینن چیز کم ندارید بلکه بهتر از مایید اونم از تاپ تن اتحادا مشخصه به هرحال بمونید تا فینال قشنگی رو رقم بزنیم
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

20. تشکر partizan, M3nTaL, mohsen.2pac, Saeid.Italiano تشکر نمود
    پسندیدن partizan, M3nTaL, mohsen.2pac پسندید
صفحه 10 از 28 نخستنخست ... 8910111220 ... آخرینآخرین