صفحه 51 از 91 نخستنخست ... 41495051525361 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    هم سجاد عزیز و هم آقا مصطفی ، یه بار دیگه پست رو بخونن !
    آقا چرا ناراحت میشین . اون آپدیت واسه آنتی اسپم بود و اصل پست اون بالاشه . آقا مصطفی شما درست میگین . همرتون رو هم خیلی خوب استفاده کردین . دمتون هم گرم . همه هم میدونن اون ده همر نداشت دیگه . ماشاالله آمارش رو بچه های سرور های دیگه هم داشتن اینقدر ازش لینک دیدن
    استفاده از مغز و این چیزا هم توهینیه عزیزم خوب نیست به هرکسی دم دستت بود توهین کنی . من تا الان نکردم هیچ وقت هم نمیکنم
    در مورد کم شدن غارتت هم خواستی شمارت رو بده تو تلگرام بهت با لینک و مدرک ثابت کنم چرا کم شده و البته واسه روشن شدن موضوع باس بگم که زمانی تاپ ریست شد و شما توی تاپ بودی ، همر ده 01 رو خوابونده بودی که مسعود رو بزنی و بقول خودتون دیوار بوسیدین .

سجاد داداش از شما انتظار نداشتما ! با همه سر جنگ داری مشکلی نست . با من چرا عزیزم ؟

و در آخر باید خدمتتون عرض کنم که مسعود جان لطف کردن و یه حرکت دیگه هم زدن

اینم نمونه کار

فایل پیوست 1955

بقیه ریپورت ها رو هم ببینین

http://dejkoob.ir/ir/report/17866206...a9,17869d07606

دوستان عزیز قدیما رسم بود یکی رو از یه ساید دیگه میخواستن بزنن ، حداقل 2 بار جاسوسی میزدن . بعدش هم طرف رو با 4 تا ده تو فارم لیست نیمزارن که . 1 بار با کلی نیرو میزنن و میگن خداروشکر . طمع نمیکنن .
    مسعود است دیگر ، نمیزاره با خیال راحت غارت کنین

پ ن : هرچی اینجا میگییم و مینویسیم فقط و فقط واسه بازیه عزیزان . همه ماها بیرون از این دنیای مجازی شخصیت واقعی داریم . خواهش میکنم به همدیگه توهین نکنین . آخر و اول این سرور با همه کل کل هاش تموم میشه و یه ساید 100 میکنه .

شاد باشید و موفق
    افشین جان نخواستم بهت توهین کنم. بازی با کلمات و فریب افکار عمومی کاری نداره. پس وقتی خودت میدونی واقعیت چیه سعی نکن با نوشتن دروغ بقیه رو گمراه کنی.
    به هر حال اگه ناراحت شدی معذرت.
    در ضمن شما که ادعای بازی پاک داری و به ما اتهام داشتن اکانت مولتی تو اتحاد شما رو میزنی،چرا باید از من لینک داشته باشی.
    گرچه میدونم که روی کدوم اکانت لاگین دارین چون مسعود بهم گفته بود و البته گفت که دیگه روش لاگین نخواهد شد. منم به احترام حرف توتال سایدتون اون اکانت رو کاریش ندارم.
    سخنی با مسعود: عزیز دلم قبلا هم تو چند مورد بهت گفتم که سعی کن تو صحبت هات ادب رو حفظ کنی. این لحن نامه نگاریهات با اکانت حنظله زیبنده شما رو نمیدونم ولی زیبنده توتال یه ساید نیست. وگرنه بی احترامی و مسخره کردن که کاری نداره.

- - - Updated - - -

افشین جان شماره منو اگه خواستی از مسعود بگیر
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    افشین جان نخواستم بهت توهین کنم. بازی با کلمات و فریب افکار عمومی کاری نداره. پس وقتی خودت میدونی واقعیت چیه سعی نکن با نوشتن دروغ بقیه رو گمراه کنی.
    به هر حال اگه ناراحت شدی معذرت.
    در ضمن شما که ادعای بازی پاک داری و به ما اتهام داشتن اکانت مولتی تو اتحاد شما رو میزنی،چرا باید از من لینک داشته باشی.
    گرچه میدونم که روی کدوم اکانت لاگین دارین چون مسعود بهم گفته بود و البته گفت که دیگه روش لاگین نخواهد شد. منم به احترام حرف توتال سایدتون اون اکانت رو کاریش ندارم.
    سخنی با مسعود: عزیز دلم قبلا هم تو چند مورد بهت گفتم که سعی کن تو صحبت هات ادب رو حفظ کنی. این لحن نامه نگاریهات با اکانت حنظله زیبنده شما رو نمیدونم ولی زیبنده توتال یه ساید نیست. وگرنه بی احترامی و مسخره کردن که کاری نداره.
    عزیزم داستان رو کلا اشتباه فهمیدی . ازت لینک دارم منظورم لینک پلنهاته عزیزم خودت تو فروم گذاشتی و با اینکه از اتحاد ما زده بودی بازم خوشمون اومد و تبریک گفتیم
    اونی هم که دیوار کردیم مولتی نیست عزیزم . از ساید خودمونه . بیرون اتحاد بود . فکر کردن فارمه در حالی که تله بود نه فارم
    من فقط روی اکانت های اتحاد خودمون لوگین دارم . شما یک نفر رو بیار که بگه من مولتی میکشم . حتی توی ساید خودم
    آخه من دف ساز رو چه به مولتی
    در کل میگم هرچی اینجا کل کل میکنیم دلیل بر دشمنی ماها نیست . شاید سرور بعدی تو یه ساید بودیم

3. پسندیدن All Stars, SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    هم سجاد عزیز و هم آقا مصطفی ، یه بار دیگه پست رو بخونن !
    آقا چرا ناراحت میشین . اون آپدیت واسه آنتی اسپم بود و اصل پست اون بالاشه . آقا مصطفی شما درست میگین . همرتون رو هم خیلی خوب استفاده کردین . دمتون هم گرم . همه هم میدونن اون ده همر نداشت دیگه . ماشاالله آمارش رو بچه های سرور های دیگه هم داشتن اینقدر ازش لینک دیدن
    استفاده از مغز و این چیزا هم توهینیه عزیزم خوب نیست به هرکسی دم دستت بود توهین کنی . من تا الان نکردم هیچ وقت هم نمیکنم
    در مورد کم شدن غارتت هم خواستی شمارت رو بده تو تلگرام بهت با لینک و مدرک ثابت کنم چرا کم شده و البته واسه روشن شدن موضوع باس بگم که زمانی تاپ ریست شد و شما توی تاپ بودی ، همر ده 01 رو خوابونده بودی که مسعود رو بزنی و بقول خودتون دیوار بوسیدین .

سجاد داداش از شما انتظار نداشتما ! با همه سر جنگ داری مشکلی نست . با من چرا عزیزم ؟

و در آخر باید خدمتتون عرض کنم که مسعود جان لطف کردن و یه حرکت دیگه هم زدن

اینم نمونه کار

فایل پیوست 1955

بقیه ریپورت ها رو هم ببینین

http://dejkoob.ir/ir/report/17866206...a9,17869d07606

دوستان عزیز قدیما رسم بود یکی رو از یه ساید دیگه میخواستن بزنن ، حداقل 2 بار جاسوسی میزدن . بعدش هم طرف رو با 4 تا ده تو فارم لیست نیمزارن که . 1 بار با کلی نیرو میزنن و میگن خداروشکر . طمع نمیکنن .
    مسعود است دیگر ، نمیزاره با خیال راحت غارت کنین

پ ن : هرچی اینجا میگییم و مینویسیم فقط و فقط واسه بازیه عزیزان . همه ماها بیرون از این دنیای مجازی شخصیت واقعی داریم . خواهش میکنم به همدیگه توهین نکنین . آخر و اول این سرور با همه کل کل هاش تموم میشه و یه ساید 100 میکنه .

شاد باشید و موفق
    ُسلام افشین جان
    سر جنگ چیه ؟ والا یکم برخورد با لحنم تنده
    همه اونایی که توی تیم اسپیک یا گارنا با من حرف زدن میدونن هیچیو جدی و با عصبانیت نمیگم

و اما بابت این حرکتی که مسعود است دیگر.
    دمش گرم خوب حوصله میکنه اکانتارو چک میکنه .
    دست تنها هم خوب سایدتونو میچرخونین !!!

به نظر من ساید پلیر نداشته باشه اکانتا دست خودت باشه بهتر از اینه پلیر داشته باشه و بخوای باهاشون سرو کله بزنی

در آخر هم ممنون که این بحث خود شاخ پنداریه دوستان و تموم کردی .چون خیلی خسته کننده دیگه شده بود.
    اگر هم توهینی به شما کردم من شرمنده و کوچیکتم.

باتشکر
    ســـجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

5. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن SABER., M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    دوست خوب من 100 بار بگم !؟ اسم اکانت dfg بود ، کاملا هم از اسمش معلومه که فقط زده شده بود که واسه اخر بازی بخواد یه چی داشته باشه که دوستان همین اقا شایان پسوورد رو دراوردن و همر چیکوchicco که نادر بود رو کوبیدن توش ، میگم آریا رو یادمه ولی متاسفانه شما رو افتخار آشنایی نداشتم ، من قبل اینکه مازیار بره رفتم ، دقیقا یه هفته قبل از اینکه جنگ اموز بزرگ رو از اکانت prestige که روش علیرضا درادیس بود دراوردم ودادم به اردشیر !!!

شانگفی جان ، گفتم مولتی !؟ این که پلیر داشته باشی بندازی رو اکانتا و همه همر هجومی بکشن مولتی شد !؟ اینکه پلن بدی واست بازی کنن میشه مولتی !؟ خب آره مولتی بازم =)))) اتفاقا 3.6 مولتی بازی باید میشد ، نه تو این ورژن 4 که هر کی 4تا قفس گرفت از فارم بودن درومد عزیزم ، 4 رو ممد عزیزم یادت داد ، 3.6 رو کی یادت داد دوست عزیزم !؟ من به درودیوار میزنم یا شما !؟ هر کی رو میشناختی دیگه آوردی خدا رو شکر جالبه که میگی تو فروم همونجا زیاد حرف میزدیم ولی پست بعدی میگی اصن بودی )) آقا چند چندی با خودت !؟ بالاخره بودیم یا نبودیم !؟ اصن نبودیم ، دیگه این که بدتره از یه پلیر که عقبه نداشته ، عقب نشینی کنی که دوست من !

دیدی ممد همه ش تقصیر توئه ) دیدی بعد از مصاحبت باهات همه دوستان پلیر شدن ) بعد میان میفتن به جون ملت ، ملت رو مسخره میکنن ، مطمئنم ابوالفضل داده ، چون یکی که به خیلیا داد اون فایل رو از ابوالفضضل گرفته بود
    دنبال کیا میگردی بگو خودم پیداش کنم واست
    خیلی جالبه نه بنده بلکه دیگر بچه های weedmaster شما رو به یاد نمیارن
    در کل خوشحال شدیم

ارادتمند
    مهدی BlackSword
    ... آن خطاط سه گونه خط نوشتی:

یکی او خواندی، لا غیر.

یکی را هم او خواندی هم غیر.

یکی نه او خواندی، نه غیر او!

آن خط سوم منم

7. تشکر lucifer, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, mostafa-bi nam پسندید
    نپسندیدن Mr.majid نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    شغالا همیشه این موقع جمع میشن بالاسر شیرا.
    آقا یه روز نبودم ببین چه خبره. به نظر من یه موضوع دیگه مطرح کنیم برا کل کل. آخه تو گنده ای و سابقه هیچکی به آرش نمیرسه.آخه ناسلامتی آرش تو زمان حضرت آدم هم با قابیل رو هابیل سیم سکند لانچ میکردن.
    اگه این همه آدم به جا اینجا میوندن تو سرور فکر کنم آرش تا الان یه کاری براش پیش میومد و سرش خیلی شلوغ میشد و دیگه نمیتونست بازی کنه و میرفت تا یه سرور خلوت دیگه برگرده.
    کدوم شیر !؟ کجا !؟ دوست عزیز 2 نفر دیگه صحبت میکردن فکر کنم بحث ارتباطی به صحبتای آقا افشین نداشت ، شما دهی که چیف شد رو پاسخگو باش ، یه کم از فشارها بکاه ، بازی زدو خورد داره انقدر غصه نخور ، لذت ببر ، عشق و حال کن باهاش ، فعلا با چکمه ماجرا جویی ها رو بزن زود میره و میاد هیرو =)))

نقل قول نوشته اصلی توسط BlackSword نمایش پست ها
    خیلی جالبه نه بنده بلکه دیگر بچه های weedmaster شما رو به یاد نمیارن
    در کل خوشحال شدیم

ارادتمند
    مهدی BlackSword
    فکر میکردم یه بار که گفتم متوجه شدی منظورم رو عزیزم ، دقیقا منظورم این بود که اکانت مال آریا بود و در مورد 2تا اینسرتی که زدم واسشون و وقتی که انبار میخواست و همین طور چکمه با ایشون صحبت کردم نه شما ، والا بچه های ویدمستر رو نمیدونم کدوماشون رو میگی ، ولی پلیرهای اصلی که ، علیرضا درادیس و حمید ولئو و مهدی اسنایپر و شهداد و عرفان و آرمین فار فار و آرمین و امر رضا بلو بوی و ... در کل تو اون عکس هستن اکثرش ، تولد شهداد که گذاشتم ، آقا ما نبودیم ، همه شم دروغه ، این سرور دوم هست ، اولیش که کهدی لوسیفر فارمم کرد ، اینم دومیمه آقایی که حتی دوال بودنتون هم در حر شک و شبهه هستش !

پ.ن : میترسم یه پلن درس بریم ، دیگه کلا وجود داشتنمون هم زیر سوال بره ، بگن اصن آرش نیستی :دی

پ.ن : سجاد میدونی خوشحالیم چیه !؟ شاید اگه با مسعود متا نمیبستم خیلی چیزا رو نمیفهمیدم :دی

پ.ن : اصن دلم خواسته با ش.ش متا کنم ، سطح بازیتونو ببرین بالا که توازن بهم نخوره ، اسطوره دف و سوپر پلنر رو نگه میداشتین ، نه اینکه 10کی گلد بگیرن اکانتو بدن دست سهیل ککه منم مجبورم شم بگم نباید استفاده کنه ازش ، و پلیر من هم بذاره بره =)))

با تشکر

9. تشکر WhiteBird, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن WhiteBird, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

کدوم شیر !؟ کجا !؟ دوست عزیز 2 نفر دیگه صحبت میکردن فکر کنم بحث ارتباطی به صحبتای آقا افشین نداشت ، شما دهی که چیف شد رو پاسخگو باش ، یه کم از فشارها بکاه ، بازی زدو خورد داره انقدر غصه نخور ، لذت ببر ، عشق و حال کن باهاش ، فعلا با چکمه ماجرا جویی ها رو بزن زود میره و میاد هیرو =)))

فکر میکردم یه بار که گفتم متوجه شدی منظورم رو عزیزم ، دقیقا منظورم این بود که اکانت مال آریا بود و در مورد 2تا اینسرتی که زدم واسشون و وقتی که انبار میخواست و همین طور چکمه با ایشون صحبت کردم نه شما ، والا بچه های ویدمستر رو نمیدونم کدوماشون رو میگی ، ولی پلیرهای اصلی که ، علیرضا درادیس و حمید ولئو و مهدی اسنایپر و شهداد و عرفان و آرمین فار فار و آرمین و امر رضا بلو بوی و ... در کل تو اون عکس هستن اکثرش ، تولد شهداد که گذاشتم ، آقا ما نبودیم ، همه شم دروغه ، این سرور دوم هست ، اولیش که کهدی لوسیفر فارمم کرد ، اینم دومیمه آقایی که حتی دوال بودنتون هم در حر شک و شبهه هستش !

پ.ن : میترسم یه پلن درس بریم ، دیگه کلا وجود داشتنمون هم زیر سوال بره ، بگن اصن آرش نیستی :دی

پ.ن : سجاد میدونی خوشحالیم چیه !؟ شاید اگه با مسعود متا نمیبستم خیلی چیزا رو نمیفهمیدم :دی

پ.ن : اصن دلم خواسته با ش.ش متا کنم ، سطح بازیتونو ببرین بالا که توازن بهم نخوره ، اسطوره دف و سوپر پلنر رو نگه میداشتین ، نه اینکه 10کی گلد بگیرن اکانتو بدن دست سهیل ککه منم مجبورم شم بگم نباید استفاده کنه ازش ، و پلیر من هم بذاره بره =)))

با تشکر
    ))
    بلاخره یکی شما رو شناخت اونم چه شناختی ))
    گفته این همونیه که 3-4 ماه اول بازی انداختیمش بیرون ) - اسم نمیبرم کی گفته چون مطمئنم خودت بهتر میدونی
    جالبیش اینجاست خودتو لیدر یکی از شاخه ها خوندی که به کل تکذیب میکنم )
    پ ن : اکانت BlackSword تو هر سروری با ایمیل بنده ساخته شده ) و تا حالا دوال کسی نبودم << بازم رجوع کنی به بچه های ما (weedmaster) میفهمی
    نکته دیگه : عرفان - مهدی اسنایپر - حمید ولئو(3dot) : اینایی که اسمشونو نوشتم از گروه weedmaster نیستن دوست عزیز - بگو یکم بیشتر یهت تقلب برسونن حداقل کمتر خراب شی گلم )
    محض اطلاع جنابعالی که دفعه بعد سوتی ندی - گروه weedmaster قبل سرور tc2 در s1 r2 تشکیل شد در اتحاد لویال

ارادتمند
    مهدی blacksword

یکی او خواندی، لا غیر.

آن خط سوم منم

11. تشکر lucifer, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, mostafa-bi nam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BlackSword نمایش پست ها
    ))
    گفته این همونیه که 3-4 ماه اول بازی انداختیمش بیرون ) - اسم نمیبرم کی گفته چون مطمئنم خودت بهتر میدونی
    پ ن : اکانت BlackSword تو هر سروری با ایمیل بنده ساخته شده ) و تا حالا دوال کسی نبودم << بازم رجوع کنی به بچه های ما (weedmaster) میفهمی
    نکته دیگه : عرفان - مهدی اسنایپر - حمید ولئو(3dot) : اینایی که اسمشونو نوشتم از گروه weedmaster نیستن دوست عزیز - بگو یکم بیشتر یهت تقلب برسونن حداقل کمتر خراب شی گلم )
    محض اطلاع جنابعالی که دفعه بعد سوتی ندی - گروه weedmaster قبل سرور tc2 در s1 r2 تشکیل شد در اتحاد لویال

ارادتمند
    مهدی blacksword
    عزیزم این بحثا فک نکنم واسه بچه های اینجا جالب باشه ، یه گروه تلگرام بسازیم ، من همه رو میگم بیان ، خیالت راحت باشه من کلا از اول پستامم بخونی با تیم weedmaster مشکل داشتم گلم قبل اون هم سرور 4 راند 1 تیمشون بود دور هم به اسما خوب دقت کن ! بنیان گذارشون شهداد و حمید و علیرضا بودن ، اسما رو در کل سرور 2 گفتم ، اصن ما بیرون افتادنی بودیم فارم بودیم ، یه شماره تو خصوصی بده ، که با همین شایان جان و شما و بقیه عزیزان یه دور همی بذاریم ، اصن نه واسه کل کل ، واسه تجدید خاطرات ، البته شایان جان که نبودن ، لااقل تو ساید ما نبودن ، شمارم میگم که کارای اکانتو یه آریا نامی انجام میداد ، البته اکانتت تا اونجایی که یادمه چیز خاصی هم نداش

پ.ن و آنتی : http://k1.x.dejkoob.net/statistiken.php?tid=7

این هفته چه تغییراتی کرده تاپ )) آیا بازم عوض میشه !؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط blacksword نمایش پست ها
    ))
    پ ن : اکانت blacksword تو هر سروری با ایمیل بنده ساخته شده ) و تا حالا دوال کسی نبودم << بازم رجوع کنی به بچه های ما (weedmaster) میفهمی

ارادتمند
    مهدی blacksword
    اوه اوه! گروه weedmaster

واویلا آقا بیشتر بنویس خوشم اومد. یادی از فارم ها ودیواری های قدیم زنده کردی الان ، یهو شناختمت

خداییش الان میخوای بیای بپرسی من کی بودم؟ و منو نمیشناسی

نپرس جواب میدم:
    من اصلا بازی نکردم. تازه اومدم دارم بازی یاد میگیرم ولی اینقدر رو اکانت های مختلف لاگین داشتم که حسابش دستم نیست. شما هم نمیشناسی منو چون بازیکن بودی و کلا من بازی نمیکردم. لذا اصلا مثل شما شخصیت مهمی نیستم ولی تا دلت بخواد گند زدم به بازی هاتون تو سرورهای مختلف. به همتون، همه این اسم هایی که نوشتی

پ.ن: مخاطب شما نیستی در این قسمت مهدی جان، کلیه دوستان خودشاخ پندار هستن
    اینقدر شاخ زیاد شده یهو از طرف دوستان تو فروم، که آدم فکر میکنه زمین گاو بازی اسپانیاییه و ماتادور بازی، باید مواظب باشی شاخ نخوری!
    همون موقع ها هم سیاست نداشتین، سر تو اکانت خودتون و مولتی هاتون بود، دقیقا همینجوری که الان هستین، همون موقع هم همین بودین
    حالاجوگیر شدین 4 تا بازیکن تازه دیدین یهو دور گرفتین اصلا من فارم! من تو همه سرورهای قدیم و جدید و مریخ و زحل و مشتری و.... سایر کهکشان ها 1 دونه اکانت داشتم با 1 دهکده و پاپ 1، ولی کلا عملکرد همه در خاطرم هست. لطفا دیگه بیشتر از این منو نخندونید. فروم فضای عمومی هست بهتره این اشعار منظم و زیبا رو با اشخاص مختلف در پیام خصوصی به اشتراک بزارین.

نکته ای دیگر:
    لیدرها و شاخ هاتون هم اون موقع کیا بودن؟!! از آیدین بالاتر داشتین؟ اونم که اگه پنل از مهدی خسروی نمیگرفت و انواع کثافت بازی رو پیاده نمیکرد نمیتونست 1 دونه پلن موفق بزنه! اره داداش اینجوریاس. 4 تا نوب دیدین همتون زبون باز کردین. برای خیلی هاتون کتیبه زدم، برای خیلی هاتون اینسرت زدم، خیلی هاتون رو از چیف و 0 شدن نجات دادم، اون زمانا اینجوری نبودین، اینقدر جوگیر نبودین! بازیکنای جدید اینجوری باشن طبیعیه، ولی از شما بعیده!
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با تشکر
    آرش برام مهم نیست چی میگی یا هدفتو منظورت چیه !!
    هرچی هست من باکسی مشکل ندارم . تو هم عزیزی،دوستی،رفیقی حالا هرچی خودت حساب میکنی..
    قرار نیست دیگه بخوای تو بزنی تو سر ما !!! حالا هرچی باشه ساید ما اگر از اول با برنامه بود یکسریا حذف نمیکردن این مشکلات پیش نمیومد که تو الان بیای بگی اینجا سطح بازیتونو ببرید بالا !! بازی کردنو همه بلدیم هم تو هم من .همش وقت و گلد !!
    ماشالا هرکس هم یه پلن میده بیرون واسه اکانتش تازه جواب هم میده .پس سطح خودتو قرار نیست بالا تر از ما بدونی !!
    این از این
    دوما انگار هنوز متوجه عمق فاجعه نشدی ؟؟
    1 عکس بذارم بیشتر متوجه بشی :
    Saveve.PNG
    متوجه شدی ؟یا دوباره عکس بزارم ؟
    تاریخ و نگا !! اگر تاریخ سیستم درست باشه اینجوریه.. جنوب غرب از این تاریخ شکل گرفت .از 53 روز قبل کتیبه ها !!!!
    من اصلا خودمو لیدری لایق و با برنامه در سطح عارف نمیدونم .
    اما اگر کمی قبل تر میفهمیدم اوضاع چجوریه خیلی بهتر این عمل میکردیم !!
    با خودم حداقل 5-6 تا اکانت پلیر کار بلد میاوردم..دیگه اونقد بی کس نیستیم !!
    بازم میگم اگر تا الان موندم به خاطر محمد Army of night که واقعا عشقی بازی میکنه...

مورد دوم :
    دوست ندارم حرفتو نقض کنم .اما سهیل به خاطر تو نرفت
    چون تا روز آخر هم از اون اکانت استفاده میکرد.پلیرش هم یکی از بچه های خودی بود
    دلیلش هم توی این پست نوشته که چرا رفته و قبلش هم با ما صحبت کرده بود..
    http://forum.dejkoob.ir/showthread.p...ll=1#post21250

من که دیگه از خودتونم با ماهان همیشه بازی میکنم .از همه چی خبر دارم.
    جلو من یکی دیگه کوتاه بیا عزیز 75% دوستامون مشترکه ..
    ماشالا واسه هرچیزی هم یه حرف داری.الان میای میگی منظورت سهیل نبوده !!
    دیگه سعی میکنم کمتر جواب بدم .یکمم از این حالو هوا کل کل بیا بیرون درست نیست
    امیدوارم همیشه اینقد پر جنب و جوش بازی کنی که رفیقات هم تنها نذاری بقیه سرورا
    سرور فینال هم اگر بیای توی 1تیم بازی میکنم.. بهتره حرمتا حفظ بشه ..

پ.ن : اسم سهیل آوردم یادش افتادم .1k گلد باهاش شرط بندی کردم تخته نرد باختم)
    سهیل حلالم کن .نموندی بهت بدم گلدو..
    موفق باشی
    ســـجاد
    - - - Updated - - -

جا داره یادی بکنم از رفیقی که توتال لیدر ساید مقابلمون بود ..
    جنگ آموز منحصر داشت اما به خاطر رفاقتی که میخواست ثابت کنه ایمیل اکانتشو میخواست به من بده .
    فکر کنم بعضی از دوستان مثل محمدرضا و عارف یادشون باشه اکانت Crow : (تا حالا به کسی نگفته بودم )
    CroW.jpg
    مولتی هانتر هر 2تامون بن کرد اما ارزششو داشت که خیلی چیزارو بفهمیم

همه جا روبه روی هم بازی کردیم اما هیچوقت واسه همدیگه رجز نخوندیم .
    آرمان جان هرجا هستی موفق باشی

راستی خار نداره لایک کردن :دی
    ویرایش توسط SajjaD MaRiLyN : 04-29-2016 در ساعت 03:24 AM
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

15. تشکر lucifer, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

عزیزم این بحثا فک نکنم واسه بچه های اینجا جالب باشه ، یه گروه تلگرام بسازیم ، من همه رو میگم بیان ، خیالت راحت باشه من کلا از اول پستامم بخونی با تیم weedmaster مشکل داشتم گلم قبل اون هم سرور 4 راند 1 تیمشون بود دور هم به اسما خوب دقت کن ! بنیان گذارشون شهداد و حمید و علیرضا بودن ، اسما رو در کل سرور 2 گفتم ، اصن ما بیرون افتادنی بودیم فارم بودیم ، یه شماره تو خصوصی بده ، که با همین شایان جان و شما و بقیه عزیزان یه دور همی بذاریم ، اصن نه واسه کل کل ، واسه تجدید خاطرات ، البته شایان جان که نبودن ، لااقل تو ساید ما نبودن ، شمارم میگم که کارای اکانتو یه آریا نامی انجام میداد ، البته اکانتت تا اونجایی که یادمه چیز خاصی هم نداش

پ.ن و آنتی : http://k1.x.dejkoob.net/statistiken.php?tid=7

این هفته چه تغییراتی کرده تاپ )) آیا بازم عوض میشه !؟
    در جواب شما دوست عزیز باید گفت ... عاقلان دانند ....

نقل قول نوشته اصلی توسط Aref نمایش پست ها
    اوه اوه! گروه weedmaster

واویلا آقا بیشتر بنویس خوشم اومد. یادی از فارم ها ودیواری های قدیم زنده کردی الان ، یهو شناختمت

خداییش الان میخوای بیای بپرسی من کی بودم؟ و منو نمیشناسی

نپرس جواب میدم:
    من اصلا بازی نکردم. تازه اومدم دارم بازی یاد میگیرم ولی اینقدر رو اکانت های مختلف لاگین داشتم که حسابش دستم نیست. شما هم نمیشناسی منو چون بازیکن بودی و کلا من بازی نمیکردم. لذا اصلا مثل شما شخصیت مهمی نیستم ولی تا دلت بخواد گند زدم به بازی هاتون تو سرورهای مختلف. به همتون، همه این اسم هایی که نوشتی

پ.ن: مخاطب شما نیستی در این قسمت مهدی جان، کلیه دوستان خودشاخ پندار هستن
    اینقدر شاخ زیاد شده یهو از طرف دوستان تو فروم، که آدم فکر میکنه زمین گاو بازی اسپانیاییه و ماتادور بازی، باید مواظب باشی شاخ نخوری!
    همون موقع ها هم سیاست نداشتین، سر تو اکانت خودتون و مولتی هاتون بود، دقیقا همینجوری که الان هستین، همون موقع هم همین بودین
    حالاجوگیر شدین 4 تا بازیکن تازه دیدین یهو دور گرفتین اصلا من فارم! من تو همه سرورهای قدیم و جدید و مریخ و زحل و مشتری و.... سایر کهکشان ها 1 دونه اکانت داشتم با 1 دهکده و پاپ 1، ولی کلا عملکرد همه در خاطرم هست. لطفا دیگه بیشتر از این منو نخندونید. فروم فضای عمومی هست بهتره این اشعار منظم و زیبا رو با اشخاص مختلف در پیام خصوصی به اشتراک بزارین.

نکته ای دیگر:
    لیدرها و شاخ هاتون هم اون موقع کیا بودن؟!! از آیدین بالاتر داشتین؟ اونم که اگه پنل از مهدی خسروی نمیگرفت و انواع کثافت بازی رو پیاده نمیکرد نمیتونست 1 دونه پلن موفق بزنه! اره داداش اینجوریاس. 4 تا نوب دیدین همتون زبون باز کردین. برای خیلی هاتون کتیبه زدم، برای خیلی هاتون اینسرت زدم، خیلی هاتون رو از چیف و 0 شدن نجات دادم، اون زمانا اینجوری نبودین، اینقدر جوگیر نبودین! بازیکنای جدید اینجوری باشن طبیعیه، ولی از شما بعیده!
    و اما شما )
    خیلی با نمکی
    و این که پستات ارزش جواب دادن ندارن ... کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی
    رجوع میکنیم به یکی از پست های شما که این روزا سوژه خنده ما شده (البته قصد جسارت نیست میترسم یکیو بفرستی ما رو هم بزنن)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aref نمایش پست ها
    یک شب زنگ زدن که آقا گفتی مهدی لوسیفر بچه مشهده و حرف زدی باهاش و گفتی حرفش جرفه و این حرفا، اومدن اکانت Lynch رو زدن. حالا بازیکن اکانت لینچ، نیما عزیز، خودشم از من گرفتار تر بود! کلا نبود!!

باهات حرف زدم کلا عوض شدی با بهمن ماه که میگفتی ما الان ضعیفیم و فلانیم الان نزنین، نپ کنین تا ما جو.ن بگیریم.
    دیدم یه جوری حرف میزنی که انگار فتح الفتوحات کردی! همونجا سطح بازی و مهمتر از اون شخصیتت رو فهمیدم. میخواستم بدم تو خیابون تا جایی که جون داری بزننت که تا چند وقت راه نتونی بری. بعدش آروم شدم گفتم بیخیال بازیه حوونی کردی.
    ارادتمند
    مهدی BlackSword

یکی او خواندی، لا غیر.

آن خط سوم منم

17. تشکر lucifer, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید
صفحه 51 از 91 نخستنخست ... 41495051525361 ... آخرینآخرین