صفحه 48 از 91 نخستنخست ... 38464748495058 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به دوستان ،دشمنان ،نوبايي كه تو ج غ بودنو حذف كردن بخاطر فشار كه خودشونو در حد من ميدونن ،و البته سلام به كل ٤ تا سايد ،
    ميبينم كه كلا بازي از كنترول خارج شده بخاطر جيزايي كه اسمشون رو ميزارين كل كل ،
    عزيزان جرا بحث ميكنيد ،همتون مولتي دارين ،جه به عنوان دف ساز جه به عنوان باركينك يا غارت يا جاسوسي تو اتحاد هاي ديكه ،همتون هم دارين با يه برنامه غارت ميكنيد كه نياز نيست ٢٤ ساعته بايه بازي باشين ،فقط منم كه از اول سرور دستي غارت ميزنم ،ماشالا همه شاغل شب ها هم خاب كسي رو اكانتاشون نيست ولي غارت همجنان زده ميشه ، بكزريم همتون دارين از اول بازي به اين صورت كار ميكنين بعد همديكرو محكوم به جي ميكنيد ؟ لول والا خودتون رو مسخره كردين ،
    در كل اين داستانارو كفتم تا منو قاطي اين ماجراها نكنيد ، من نه مولتي دارم نه آدم نامرديم ،اكرم توهيني به كسي كردم ناخاسته بوده ،
    واسه ارش و عارف هم متأسفم كه با اين سن و سالشون و قديمي بودن تو اين بازي بجا اينكه اين قضيه رو درست كنن دارن اتيششو بيشتر ميكنن ،به قول عارف ما قبلا بازيمونو كرديم ،حالا نوبته شما ها ،بخدا قسم كل بازيكنا اين دجكوب جمع بشن نصف منو ارش و عارف بازيكن نيستن نصف ما هم سابقه ندارن ،بس هيجوقت خودتونو با ما مقايسه نكنيد ، ش غ دشمن من هست حتي اكر ارش و عارف كه قديمي ترين دوستان من هستن توش باشن ،
    خلاسه جم كنيد خودتونو اين بجه بازيا هم بزاريد كنار ، ش ش شما عرضه داشته باش جاسوس تو اتحادت نباشه ،منم از اتحاد اومده بودم بيرون بخاطر همين قضيه ،ج ش اكر اين قضيه درست باشه كارتون اشتباس ،اين سرور ارزش نداره ، شروع كنيد دركيري هارو كه اين سرور تو همين ماه تكليفش معلوم شه بريم بي كارمون ،
    علي ستاره ها

2. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    میتونم بهت پسورد بدم بیای رو اکانتم . خودت نامه های رد و بدل شده بین من و مسعود رو بخونی. همه جوره بابت کار نکرده عذرخواهی کردم.
    درود

مصطفی جان شما زیاد ذهنت رو درگیر انجمن بازی نکن تا اونجایی که میدونم شما توی این سرور دست تنها داری جنوب شرق رو اداره میکنی ، با توجه به لینک هایی هم که دیدم پر قدرت داری اداره میکنی.

در نتیجه دوستان جنگ روانی رو برات شروع کردن تا تمرکزت به هم بریزه ، زیاد به حرفهای فرومی توجه نکن و کار خودت رو بکن.

سربلنـد،پیـروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: آدم های کوچیک که میخوان یه سرور رو شروع کنن میرن ببینن بزرگترای یه ساید آیا درگیر سرور دیگه ای هستند یا نه و وقتی خیالشون راحت شد بزرگتر یه ساید توی یه سرور دیگه تا 3ماه آینده گیر هست و داره بازی میکنه و اصولا عادت نداره 2تا سرور رو همزمان بازی کنه با خیال راحت میرن یه سرور ثبت نام میکنن و از بزرگترا دعوت میکنن که بیان اون سرور، بعد یه مدت که ثبت نام سرور بسته شد و مطمئن شدن اون بزرگتر دیگه نمیتونه توی سرور ثبت نام کنه شروع میکنن کری خوندن. شما دوغتو بنوش
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Head_shout نمایش پست ها
    سلام به دوستان ،دشمنان ،نوبايي كه تو ج غ بودنو حذف كردن بخاطر فشار كه خودشونو در حد من ميدونن ،و البته سلام به كل ٤ تا سايد ،
    ميبينم كه كلا بازي از كنترول خارج شده بخاطر جيزايي كه اسمشون رو ميزارين كل كل ،
    عزيزان جرا بحث ميكنيد ،همتون مولتي دارين ،جه به عنوان دف ساز جه به عنوان باركينك يا غارت يا جاسوسي تو اتحاد هاي ديكه ،همتون هم دارين با يه برنامه غارت ميكنيد كه نياز نيست ٢٤ ساعته بايه بازي باشين ،فقط منم كه از اول سرور دستي غارت ميزنم ،ماشالا همه شاغل شب ها هم خاب كسي رو اكانتاشون نيست ولي غارت همجنان زده ميشه ، بكزريم همتون دارين از اول بازي به اين صورت كار ميكنين بعد همديكرو محكوم به جي ميكنيد ؟ لول والا خودتون رو مسخره كردين ،
    در كل اين داستانارو كفتم تا منو قاطي اين ماجراها نكنيد ، من نه مولتي دارم نه آدم نامرديم ،اكرم توهيني به كسي كردم ناخاسته بوده ،
    واسه ارش و عارف هم متأسفم كه با اين سن و سالشون و قديمي بودن تو اين بازي بجا اينكه اين قضيه رو درست كنن دارن اتيششو بيشتر ميكنن ،به قول عارف ما قبلا بازيمونو كرديم ،حالا نوبته شما ها ،بخدا قسم كل بازيكنا اين دجكوب جمع بشن نصف منو ارش و عارف بازيكن نيستن نصف ما هم سابقه ندارن ،بس هيجوقت خودتونو با ما مقايسه نكنيد ، ش غ دشمن من هست حتي اكر ارش و عارف كه قديمي ترين دوستان من هستن توش باشن ،
    خلاسه جم كنيد خودتونو اين بجه بازيا هم بزاريد كنار ، ش ش شما عرضه داشته باش جاسوس تو اتحادت نباشه ،منم از اتحاد اومده بودم بيرون بخاطر همين قضيه ،ج ش اكر اين قضيه درست باشه كارتون اشتباس ،اين سرور ارزش نداره ، شروع كنيد دركيري هارو كه اين سرور تو همين ماه تكليفش معلوم شه بريم بي كارمون ،
    علي ستاره ها

علی جان عزیز دل، همه رو با یک چوب نزن. من نمیتونم وارد مسائلی بشم که نه در اونا دخیل بودم، نه اطلاعاتی دارم، یه سری ها با هم مشکل دارن، کارشون بالا گرفته. من چندبار دوستانه به طرفین گفتم جو کل کل فروم رو متمرکز کنید در همین سرور و بازی. منتهاش گاهی وقتا نمیشه، یعنی یه چیزایی میزارن کف فروم که باید جوابی داده بشه. ولی در کل این فروم بازی ها و پستای این مدلی گذاشتن جالب نیست چون افراد دارن اطلاعات خیلی خوبی رو بدون اینکه بفهمن یا بخوان، منتشر میکنن

ما ریدمون دستیه، نمیگم با برنامه نمیزنیم، چون اگه چیزی گیرمون بیاد 100% استفاده میکنیم! قدیم هم استفاده میکردیم. گیرمون بیاد بازم استفاده میکینم.
    تو همچین سرورهایی واقعا انتظار نداری که بشینیم از خواب و کار و زندگیمون بزنیم که ریدمون به راه باشه هروقت باشیم میزنیم هروقت نباشیم نمیزنیم. اصلا هم مهم نیست همرچقدره و کمه یا زیاد، همون 50 کیلو گرزی با 15 کیلو تی کی و 2 کیلو کاتا دست ما باشه خیلی خطرناک تر از 200 کیلو گرز و 60 کیلو شوال و 10 کیلو کاتاست پس برامون خیلی مهم نیست همر گنده بشه، چون بزرگ بشه نمیرسیم به نون دادنش هی لاست میدیم

از یک اخلاقت که خیلی خوشم میاد همینه که با اینکه این همه زدیم تو سر و کله هم، هیچ وقت بازی و رفاقت رو قاطی نکردی. این ویژگی اخلاقیت بسیار محترمه و قابل تقدیر.

اینجا هم دشمن نیستیم، رقیب هستیم یا شما میزنی یا ما میزنیم. من خودم به شخصه ترجیح میدم تو منو بزنی تا کس دیگه حداقل بدونم یکی زد که بازیکن بود. نه نوابیب تازه ظهور.
    AreF

5. تشکر M3nTaL, SajjaD MaRiLyN, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن SABER., M3nTaL, SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جشه مايي ، منضورم همون رقيب بود عزيزم ،تو كه ميدوني من دوست دارم ،
    راستش كلي صحبت كردم ،منظورم اين بود جز باب كار ديكه نميكنن اين دوستان كه فكر ميكنن شاخ دجكوب شدن ، اين برنامه ريد ميزنه اينا هم فقط شارج ميكنن ،باي بلن كه ميرسه كل كل و شاخ بازي شروع ميشه لول ،باو كلا هر سايد ٥ تا تاركت بيشتر نداره ،ديكه كي بلنره معني نداره ،
    عارف جان من ارش رو ممكنه بزنم ولي بميرم هم اكانت تورو نميزنم ،

7. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن Black Rose, SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه فروم نشینان محترم ، چه دوستان و چه دشمنان
    سلام مخصوص هم به مسعود برین ، عشقم و توتال عزیزم :دی
    آقا دیشب که همه خواب بودیم یکی با کله اومده تو دیوار مسعود ، تعداد لینک ها خیلی زیاده ، از مهاجم عزیز Bi Nam خواهش میکنم همونطور که پلن موفق رو ریپورت میکردن این پلن رو هم ریپورت کنن . من ریپورتم خرابه )
    فقط همین رو بگم که این همر رفته تو دیوار . کلی موج 80 دونه گرزی و 80 دونه کاتا زده شده . موج کلینر رو هم نیافتم

bi nam.jpg

خوب حالا یه سوال هستش که اونم اینه ، دفاع روی ده همرت خیلی بیشتر از دفاع روی کتیبه محصره چرا ؟
    حالا که همرت با کله رفت تو دیوار کتیبه رو میدی به یکی دیگه یا نه نیگه میداری تا بیایم ببریم ؟
    شما که همه رو زدی ، کپ منم یه کتیبه بزرگ تقریبا خوب داره ، چرا منو نمیزنی ؟
    با کتیبه منحصر و فاصله 2 ساعته چطوری دیوار شدی ؟
    چه حسی داری ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_shangfei نمایش پست ها
    درود

مصطفی جان شما زیاد ذهنت رو درگیر انجمن بازی نکن تا اونجایی که میدونم شما توی این سرور دست تنها داری جنوب شرق رو اداره میکنی ، با توجه به لینک هایی هم که دیدم پر قدرت داری اداره میکنی.

در نتیجه دوستان جنگ روانی رو برات شروع کردن تا تمرکزت به هم بریزه ، زیاد به حرفهای فرومی توجه نکن و کار خودت رو بکن.

سربلنـد،پیـروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: آدم های کوچیک که میخوان یه سرور رو شروع کنن میرن ببینن بزرگترای یه ساید آیا درگیر سرور دیگه ای هستند یا نه و وقتی خیالشون راحت شد بزرگتر یه ساید توی یه سرور دیگه تا 3ماه آینده گیر هست و داره بازی میکنه و اصولا عادت نداره 2تا سرور رو همزمان بازی کنه با خیال راحت میرن یه سرور ثبت نام میکنن و از بزرگترا دعوت میکنن که بیان اون سرور، بعد یه مدت که ثبت نام سرور بسته شد و مطمئن شدن اون بزرگتر دیگه نمیتونه توی سرور ثبت نام کنه شروع میکنن کری خوندن. شما دوغتو بنوش
    سلام عرض شد قربان ، اقااااا سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااام ، شایان جان ، عموووووووووووووووووووو شایاااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااان :|
    ای بابا :| انقدر کوچیک شدیم اخیرا دیگه حتی صدای سلاممونم نمیشنوه عمو شایان )))

استاد یک سوال فنی به قول عمو عارف ، شما وقت نداری بازی کنی ، تایم نداری ، ایشالا هر چه زودتر مریضیتم بهبودی کامل پیدا کنه ، ولی سر اون قضیه حال بازی هم نمونده واست ، از یه طرف هم انگیزه شو نداری ، اون وقت 90 نفر رو ول کردی به امون خدا ، اومدی اینجا پست میذاری !؟ اقا نکن مردم رو از نون خوردن ننداز ، اون 90 نفر بی گناه چه گناهی کردن :| اصن من دیگه پست نمیذارم که اه و نفرین پشت سرم نباشه )))
    بعد شما وقت بازی نداری ، چطور انقدر وقت داری به فروم سر بزنی :دی !؟ میدونی که منظورمو چی میگم !؟ شما خیلی بیشتر از من نوعی وقت واسه فروم میذاری دوست من ، واضح هس منظورم دیگه !؟
    اگه بازی میکنین که بیاین بگین ما فلان اکانتیم ، اگرم بازی نمیکنین که تو کار ادم کوچیکا دخالت نکنین :دی
    من نمیدونم یهو چطور شد ماها کوچیک شدیم :دی در واقع بهتر بگم ، چی شد موارد بسیار یهو انقدر بزرگ شدن !؟
    سوپر پلنر عزیزمون که فعلا دارهیار کمکی هاشو لایک میکنه ، واقعا وقتی یه نفر یه کسی رو اصن نمیدونه کیه ، بعد ازش بد میگه جای دفاع داره :| !؟

نقل قول نوشته اصلی توسط head_shout نمایش پست ها
    واسه ارش و عارف هم متأسفم كه با اين سن و سالشون و قديمي بودن تو اين بازي بجا اينكه اين قضيه رو درست كنن دارن اتيششو بيشتر ميكنن،
    علي ستاره ها

عارف جان من ارش رو ممكنه بزنم ولي بميرم هم اكانت تورو نميزنم ،

عمو علی جان آرش چند چندیم !؟ پست بازی تو فروم رو من شروع کردم !؟ بابا به خدا من و عارف خیلی متواضعیم که میایم اصن جواب بعضی از پست ها رو میدیم ))) همه ما رو فارم کردن اینجا خودمون خبر نداشتیم :| طرف میاد میگه هر جا رفتی فارمت کردم بعد میگم یه سرور لطفا نام ببر ، میره تا فصل بعدی :دی چرا واسم متاسفی مردونه داش علی !؟ چون بازی واسم مهم نیس !؟ چون مولتی ندارم تو اتحادت !؟ چون پلن کثیف نمیرم !؟ چون متا وقتی میبندم میام تو فروم داد میزنم که همه بدونن تا اینکه به یه ساید دیگه دف بدم و صداشو در نیارم !؟ یا اینکه چون داریم دور همی حال میکنیم ، 4تا تیکه میندازیم و یه لبخند رو لبمون میاد باید ابراز تاسف شه واسمون !؟

راستی علی ، من 13تا لپتاپ با کلی hp تو خونه م داشتم ایا =))) !؟

من و عارف یه جا با هم بازی میکنیم عزیزم ، همه دوستای گلم هم مختارن بزنن ، اصن ما رو بزنین که رومون نشه دیگه بازی کنیم ، شاید این شد چاره کار

نقل قول نوشته اصلی توسط m3ntal نمایش پست ها
    سلام به همه فروم نشینان محترم ، چه دوستان و چه دشمنان
    سلام مخصوص هم به مسعود برین ، عشقم و توتال عزیزم :دی
    آقا دیشب که همه خواب بودیم یکی با کله اومده تو دیوار مسعود ، تعداد لینک ها خیلی زیاده ، از مهاجم عزیز bi nam خواهش میکنم همونطور که پلن موفق رو ریپورت میکردن این پلن رو هم ریپورت کنن . من ریپورتم خرابه )
    فقط همین رو بگم که این همر رفته تو دیوار . کلی موج 80 دونه گرزی و 80 دونه کاتا زده شده . موج کلینر رو هم نیافتم

bi nam.jpg

خوب حالا یه سوال هستش که اونم اینه ، دفاع روی ده همرت خیلی بیشتر از دفاع روی کتیبه محصره چرا ؟
    حالا که همرت با کله رفت تو دیوار کتیبه رو میدی به یکی دیگه یا نه نیگه میداری تا بیایم ببریم ؟
    شما که همه رو زدی ، کپ منم یه کتیبه بزرگ تقریبا خوب داره ، چرا منو نمیزنی ؟
    با کتیبه منحصر و فاصله 2 ساعته چطوری دیوار شدی ؟
    چه حسی داری ؟
    به به به به عمو افشین آقا دنبال چی میگردی ، اگه خدا بخواد این دوستامون یه 10 15 کی جاسوسی گرزی چیزی تو دیوارشون بره باز پیداشون میشه ، تا اطلاع ثانوی ، فعلا شما دنبال فرد خاصی نباش ما که تازه پلن رو شروع کنیم ، انقدر باز میزنیم اتکا رو که دیوار شه ، میخوام ببینم میشه یه ساید رو با کاتا خالی جمع کرد یا نه ، این ته مونده دفشون هم بزنیم خیال همه راحت بشه =)))) دیشب پلن خیلی زیرکانه بود ، اول مطمئن شدن که دف نیس ، بعد مطمئن شدن مسعود خوابش برده ، بعد مطمئن شدن که چراغ اکانت سبز شده ، بعد لانچ شد ، نمیدونم چطور یهو دیوار شد فقط این وسط ، پلنر کبیر که نمیاد تکلیف همه رو روشن کنه ، سوال میپرسیم هی میان میگن با افراد کوچک سخن نگویید =))))

پ.ن : مردونه چرا وقتی یکی رو نمیشناسیم بی خودی اظهار نظر مینیم که بعد این طوری سرمون رو کنیم تو لاکمون که یکی دیگه بیاد جورمون رو بکشه

با تشکر
    ویرایش توسط Arash :D : 04-27-2016 در ساعت 04:04 PM

10. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من موندم این حرفارو از کجا در میارین ..
    آقا گفتن فروم نویسی با سیاست پست بزارین و این حرفا
    اما نگفتن که دیگه بیاین دروغ تحویل بدین ))

حرفی ندارم راجع به این موضوعاتی که پست گذاشتین .
    فقط این چیزی که مسعود میگه یا سوء تفاهم بوده یا داره دروغ میگه . خیلی ببخشید رک میگم .
    پس یعنی من شمارتو دارم چرا باید از اکانت u.master که همون شب با ما بحثش شد به ما آمار داده باشه ؟
    آیا کسی جز اون شماره تورو نداشته ؟ بیخیال این حرفا چیه ؟؟

در آخر آرش من هیچوقت قصد متا نداشتم از همون کسی که بهت گفته میتونی بپرسی(هر دومون میدونیم کیه)
    بعد بیای اینجا ضایعش کنی رفیقیو که روت قسم میخوره . خیلی جاها ما واسه اینکه دوستامونو نبریم زیر سوال خیلی حرفارو نزدیم تو که دیگه رفیق چند سالته ..
    تارگت من از اول سرور مشخص بوده همه هم میدونن.
    دروغ نمیگم با مسعود قصد متا داشتم اما بعد اینکه تکلیفش مشخص بود دیگه هیچی در باره متا بهش نگفتم

پ.ن : دیگه فروم کم تر میایم دروغ بخونیم . اصلا حس بازیو میپرونه انگار خاله زنک بازی میکنیم :|

موفق و پیروز باشین
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

12. تشکر mostafa-bi nam, lucifer, shoshor تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    من موندم این حرفارو از کجا در میارین ..
    آقا گفتن فروم نویسی با سیاست پست بزارین و این حرفا
    اما نگفتن که دیگه بیاین دروغ تحویل بدین ))

حرفی ندارم راجع به این موضوعاتی که پست گذاشتین .
    فقط این چیزی که مسعود میگه یا سوء تفاهم بوده یا داره دروغ میگه . خیلی ببخشید رک میگم .
    پس یعنی من شمارتو دارم چرا باید از اکانت u.master که همون شب با ما بحثش شد به ما آمار داده باشه ؟
    آیا کسی جز اون شماره تورو نداشته ؟ بیخیال این حرفا چیه ؟؟

در آخر آرش من هیچوقت قصد متا نداشتم از همون کسی که بهت گفته میتونی بپرسی(هر دومون میدونیم کیه)
    بعد بیای اینجا ضایعش کنی رفیقیو که روت قسم میخوره . خیلی جاها ما واسه اینکه دوستامونو نبریم زیر سوال خیلی حرفارو نزدیم تو که دیگه رفیق چند سالته )))
    البته اگر معنی رفاقت و میفهمی . تارگت من از اول سرور مشخص بوده )
    دروغ نمیگم با مسعود قصد متا داشتم اما بعد اینکه تکلیفش مشخص بود دیگه هیچی در باره متا بهش نگفتم

پ.ن : دیگه فرومکم تر میایم دروغ بخونیم . اصلا حس بازیو میپرونه انگار خاله زنک بازی میکنیم :|

موفق و پیروز باشین
    اولا سجاد جون شما هیچ وقت شماره منو نداشتی :دی مجبوری دروغ بگی مگه ؟
    دومن من خطمو عوض کردم ، شماره این خط جدیدمو فقط بچه هایه خودمون داشتن حتی بچه هایه قبلی ش.ش هم ندارن .
    سومن اگه خیلی میخای مطمئن بشی بیا تلگرام عکس نامه هایی که رد و بدل کردیم رو بدم .

پ.ن : الان یه سری ها میان میگن سجاد که شمارتو نداره پس چطوری میخاد بهت پیام بده ؛ چن روز پیش افشین منو برد تو یه گروه که سجاد هم اونجا بود و بهم دیگه پی ام دادیم ولی شماره رد و بدل نکردیم :دی

پ.ن : پیشگیری بهتر از درمان

پ.ن : در دروازه رو میشه بست ، در دهن مردومو نمیشه بست :دی

پ.ن : شایان خان شما که میگی مصطفی تک بازی میکنه یه لطفی هم کن بهش بگو اگه میخاد پلنی اجرا کنه اسم کسای دیگه رو نیاره ( اینم یه شیرین کاری از رضا خان ) قبل اینکه بولوفی بزنید حداقال باهم هماهنگ کنید که سوتی ندید :دی

مــســعــود
    ویرایش توسط Brain : 04-27-2016 در ساعت 04:24 PM دلیل: غلط املایی :دی
    بگذار هرچه از دست میرود برود
    من آن را میخواهم
    که به التماس آلوده نباشد ؛
    حتی زندگی را ...

14. تشکر SajjaD MaRiLyN, WolFlanD, M3nTaL, AmiR SalaR تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, AmiR SalaR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    سلام عرض شد قربان ، اقااااا سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااام ، شایان جان ، عموووووووووووووووووووو شایاااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااان :|
    ای بابا :| انقدر کوچیک شدیم اخیرا دیگه حتی صدای سلاممونم نمیشنوه عمو شایان )))

استاد یک سوال فنی به قول عمو عارف ، شما وقت نداری بازی کنی ، تایم نداری ، ایشالا هر چه زودتر مریضیتم بهبودی کامل پیدا کنه ، ولی سر اون قضیه حال بازی هم نمونده واست ، از یه طرف هم انگیزه شو نداری ، اون وقت 90 نفر رو ول کردی به امون خدا ، اومدی اینجا پست میذاری !؟ اقا نکن مردم رو از نون خوردن ننداز ، اون 90 نفر بی گناه چه گناهی کردن :| اصن من دیگه پست نمیذارم که اه و نفرین پشت سرم نباشه )))
    بعد شما وقت بازی نداری ، چطور انقدر وقت داری به فروم سر بزنی :دی !؟ میدونی که منظورمو چی میگم !؟ شما خیلی بیشتر از من نوعی وقت واسه فروم میذاری دوست من ، واضح هس منظورم دیگه !؟
    اگه بازی میکنین که بیاین بگین ما فلان اکانتیم ، اگرم بازی نمیکنین که تو کار ادم کوچیکا دخالت نکنین :دی
    من نمیدونم یهو چطور شد ماها کوچیک شدیم :دی در واقع بهتر بگم ، چی شد موارد بسیار یهو انقدر بزرگ شدن !؟
    سوپر پلنر عزیزمون که فعلا دارهیار کمکی هاشو لایک میکنه ، واقعا وقتی یه نفر یه کسی رو اصن نمیدونه کیه ، بعد ازش بد میگه جای دفاع داره :| !؟

ر
    درود

آقا آرش شما چرا به خودت میگیری ، اون موقع که ما منچ و مارپله بازی میکردیم شما گندهء دژکوب بودی. بیماری هم خوب میشه یه عمل کوچیکه درستش میکنم

فروم خوندن وقت از آدم نمیگیره ، صفحه بازه گاهی چک میشه کرد، بازی نکردن ربطی به وقت نداشتن نداره، آدم یه سرور تا آخر بازی میکنه میره یه سرور بعد من هم هنوز درگیر j1 هستم پس تا اون تموم نشه سرور جدیدی نمیرم

شایدم اصلا دیگه سرور جدیدی نرفتم آخه دیگه قدیمی ها و بازی بلد هایی مثل شما اومدن دستم رو میشه چیزی توی چنته ندارم.

سربلند،پیـروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: من الان دوباره پست قبلیمو خوندم اسمی از شما توش نبود، احتمالا یه حس خود کوچک پنداری داری که هرجا آدم کوچیکا رو صدا میکنن بر میگردی جواب میدی. نکن اینکارارو با خودت.

تو آدم بزرگی هستی دست کم توی این بازی شاید باشی ، یه ذره اعتماد به نفس داشته باش، تا میگن کوچولو سریع جواب نده شاید با شما نباشن
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 04-27-2016 در ساعت 05:05 PM دلیل: پی نوشت
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

16. تشکر mostafa-bi nam, SABER., lucifer تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam, SABER., lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Talking گویا فشار زیادی داره وارد میشه ! کمی آرومتر عمل میکنیم زین پس :دی

اقا اینا چه سخنانی است که می فرمایید :|
    آقای مصطفی خان ، من گفتم سهیل گرفت اکانت رو ، یکی از دلایلی هم که دیگه به بازی ادامه نداد همین قضایا بود دوست من واقعا فک میکنی الان ساید من انقدر ضعیف هس که با اکانت خریدن تو سایدای دییگه بخوام بزنم =))) دوست بزرگوار من که سخنان اون یکی دوستمون هم به شما سرایت کرده و شمام میگی دیگه از همه بزرگتری ، تحسینت میکنم که موندی ، ولی دیگه به شعور کسی توهین نکنیم
    آقا ریپلای نمیکنم که پستای گران بهام پاک نشه ، واقعا این چه وضعیت حرف زدنه !؟ اینجا دختر میاد خانوم میاد بچه میاد خانواده میاد ، آخه این چه ادبات ناپسندیه که به کار میبرین :| !؟ خب میخواین اتک ندیم اصن شما بیای بزنی !؟ میخوای دف نکنیم کلا :| !؟

سجاد خان من هیچ کدوم از دوستامو زیر سوال نبردم ، منظورتم کلا نفهمیدم ، اون موقعی هم که بحث متا مطرح شد ، چه با عزیزانی که بودن ، چه عزیانی که الان هستن ، تقریبا شما حرف اول و آخر و نمیزدی ، حالا کسی خواس خودش میگه ، واقعیت اینه ما سر کل کل اومدیم ، حتی دها رو طوری چیدیم که زدن ج.غ راحت باشه واسمون ، ولی به نظرت نمیشد این جوری کنار ج.غ بودن راحت تر بشه واسم !؟ به عبارتی دیگه ، کل کل بود ولی خود ممد اینام میدونن روشون بلند نمیکردم حالا درسته هنوز که هنوزه 4 تا شوخی میکنیم باهاشون میگیم به خاطر ما حذف کردین ، ولی دیپلماسی های غلط که تنها کسی که توش دخیل نبود اکانت Black Stars بود که این کرد وضعیت رو ، البته خوبه و من راضیم که الان چند تا دوست مثه مسعود و افشین و ... پیدا کردم ، ولی قسمت این بود ، شمام که خدا رو شکر از اول اومدی که ساید ما و یه تیم کار بلد رو بزنی ، پس دیگه گله ای نمیمونه ، ما که نمیتونیم بگیم بهترین اکانت سرور حذف کنه که ببینیم دوستان از خیر ریختن خون ما میگذرن یا خیر

دوستان خواهشا ادبیات رو درس کنین ، کلی حرف دارم طی 72 ساعت آینده با آقا مصطفی گل ، که هر چی دوس داشت این سرور بار ما کرد ، از مدیران هم خواهش میکنم ایشون رو بن نکنن تو فروم تا بتونن پاسخگو باشن طی این 3 4 روز )))

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

آقا آرش شما چرا به خودت میگیری ، اون موقع که ما منچ و مارپله بازی میکردیم شما گندهء دژکوب بودی. بیماری هم خوب میشه یه عمل کوچیکه درستش میکنم

شایدم اصلا دیگه سرور جدیدی نرفتم آخه دیگه قدیمی ها و بازی بلد هایی مثل شما اومدن دستم رو میشه چیزی توی چنته ندارم.

پی نوشت: من الان دوباره پست قبلیمو خوندم اسمی از شما توش نبود، احتمالا یه حس خود کوچک پنداری داری که هرجا آدم کوچیکا رو صدا میکنن بر میگردی جواب میدی. نکن اینکارارو با خودت.

تو آدم بزرگی هستی دست کم توی این بازی شاید باشی ، یه ذره اعتماد به نفس داشته باش، تا میگن کوچولو سریع جواب نده شاید با شما نباشن

دوست خوب من آقای شایان خان ، بازی با کلمات هر چقدر که واست راحت باشه ، واسه من آسونتر هست ، آیا این من نبودم که هم کف فروم هم تو پیغام خصوصی دعوت کردم بیاین و کنار هم خاطرات جدید بسازیم !؟ ما یه E1 با عمو عارف نبودیم ، عمو عارف هم دست تنها بود بنده خدا کلی داستان درس کردین سر یه اکانت که ول بوده ، کلا هم حرفی نداریم که ، اصن ما رو در لول خودتون ندیدین که نیومدین شما اینو بگو منم تایید میکنم ولی یه نظر سنجی کن ببین چند نفر قبول میکنن =))) ایشالا که حدسم هم درس باشه و هیچ کدوم واقعا حضور نداشته باشین
    دوست عزیز من چند بار بگم ، کوچیک همگی هستم ، همگی هم تاج سر بنده این ، شمام که سنن از من بزرگتری عمو شایان و احترامتم واجبه شمایی که دیگه خودت از اساتید فروم هستی چرا داری دنبال حاشیه و جنگ روانی میری ، شمام مثه دوستت فقط لایک کن پستا این رفیقامونو بی سرو صدا ، میگن کمال همنشین اثر میکنه ، خدای نکرده شمام اعتماد به نفست از بین میره
    بازم میگم کل کلای فرومی هیچ ربطی به خارج از بازی نداره ، تبدیل به دعوا نکنین این بحثا رو ، سعی کنین مثه ما و تیممون فقط و فقط از بازی و فرومش لذت ببرین !!!

با تشکر
    ویرایش توسط Arash :D : 04-27-2016 در ساعت 05:26 PM دلیل: میگن یه :دی هس که خیلی کوچیکه

18. تشکر M3nTaL, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor پسندید
صفحه 48 از 91 نخستنخست ... 38464748495058 ... آخرینآخرین