صفحه 43 از 91 نخستنخست ... 33414243444553 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط آنالیزور نمایش پست ها
    دوست عزیز پستت منشوری بود ریپلای نکردم گزارش کردم

عزیزم لینک نمیخواد شما e1 تاپ لیدر جنوب غرب بودی حالا ول کردی رفتی که عذر بدتر از گناه میشه به هرحال تاپ جنوب غرب شما بودی

اصلا ما هیچ دهی از شما نپروندیم

تهش کدوم ساید واندر100 کرد ؟ مسلمه جنوب شرق پس شما باختی حالا چه صد تا ده وهمر از ما صفر کردی چه نکردی چه ما اتک دادیم چه ندادیم چه ترسیدیم چه نترسیدیم.

واندر جنوب شرق 100 شد و تو باختی !

بازنـــــــــــــــــــــ ــــده باختی

میفهمی باختـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــی

همین قدر برای شما کافیه که اکانت مولتی حتی در فروم هم ساختی :d
    من نباختم، جنوب غرب باخت. در غیاب من

شما چی هستی و کی هستی که برای کسی گناه مشخص کنی؟ انتظار داشتی وقتی کسی نبود کمکم کنه و شما به هر روشی میخواستی 100 کنی واندر رو ، من از زندگیم بزنم که نزارم شما 100 کنین!؟؟ خوب 100 کردین، مبارکتون باشه. درود بر شما قهرمانان!! درود بر شما بزرگان احسنتم الله. آجرک الله بالخیرات میخوای بگم یه مراسم تقدیر و تشکر برگزار کنن براتون؟

اینقدر تازه کارین که 100 کردن واندر تو سروری که 50 تا بازیکن هم نداره، براتون افتخاره. بچه سالین دیگه متولدین دهه هفتاد و اواخر 60 هستین دیگه. کاریتون نمیشه کرد خیلی دارین حال میکنن واندر 100 کردین. ما اصلا اشتیاقی برای 100 کردن نداریم. راحتت کنم. بیاین k1 هم 100 کنین کاری نداره که.

فقط این حرکات شخمی و حرفای بیهوده جیه میزنین؟!! دمتون گرم! شما خوبین، شما خوب ما نوب

ولی در کل بازم دارم میگم، جایی که ما بودیم، تا زمانی که بودیم، لینک بزارین.
    سرور k1 هنوز هستیم. رفیقاتم کلی مولتی دارن. بسم الله. ما 2 تا اکانت داریم. بیاین جلو ببینیم چیکاره این
    AreF

2. تشکر lucifer, mostafa-bi nam, M3nTaL, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aref نمایش پست ها
    همین قدر برای شما کافیه که اکانت مولتی حتی در فروم هم ساختی :d
    من نباختم، جنوب غرب باخت. در غیاب من

شما چی هستی و کی هستی که برای کسی گناه مشخص کنی؟ انتظار داشتی وقتی کسی نبود کمکم کنه و شما به هر روشی میخواستی 100 کنی واندر رو ، من از زندگیم بزنم که نزارم شما 100 کنین!؟؟ خوب 100 کردین، مبارکتون باشه. درود بر شما قهرمانان!! درود بر شما بزرگان احسنتم الله. آجرک الله بالخیرات میخوای بگم یه مراسم تقدیر و تشکر برگزار کنن براتون؟
    تکبیر ....................

- - - Updated - - -

عمو عارف ولن کن k1
    همین کل کلاست که میمونه. خدایی امشب خیلی حال کردم.
    آنالیزور کیه؟ خودشو معرفی کنه؟
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

4. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.Khan نمایش پست ها
    عارف جان من هم به شما هم به دوستان خودم هم گفتم که ادمه ندن و از شما هم بابت گذاشتن این لینکا عذر می خوام .
    به بازیتون تو k1 برسین و از بازی لدت ببرین.

در مورد دوستمونم من باید بگم شما هم بهتره ادمه ندی من از v4 در se حضور داشتم اونم به دلایلی که موندگار شدیم خوشبختانه ( خدا نیما رو بیامرزتش چقدر آیدینو اذیت کرد: )

در کل من نمیدونم شما کی هستی و چی میگی ولی شاد باش مهر افزون

رضا جان من حرفی نزدم. همون سرور هم حرفی نزدم. از اسفند ماه همون سال به بچه ها گفتم من نمیرسم بازی کنم. به همون مهدی لوسیفر هم گفتم من نمیرسم بازی کنم، اگر هرکاری خواستی بکنی، یکن. فقط قبلش خبر بده. زنگ بزن بگو عارف من همین الان دارم لانچ میکنم. من که مشکلی نداشتم. همین الانشم ندارم! اگه زدین نوش جونتون، بردین، بازم نوش جونتون. برای من اصلا مهم نیست. خیلی وقته بازی برام فقط بازیه

در مورد اینکه منو نمیشناسی هم حق داری. همین که میگی نمیشناسی یعنی من موفق بودم. من اسمم عارف نیست اصلا. این لقبی هست که به این شکل در تلفظ فارسی در اومد که دیدم چون به اسم فارسی عارف نزدیکتره، از اون موقع اسمم رو گذاشتم عارف تو دژکوب.

بنده اگر قابل بدونید از سال 2004 در ورژن 2 دژکوب بازی کردم که حتی کتیبه و واندر هم نداشت. کسی بازی هم بلد نبود. منم بلد نبودم. اولین سرور IR که اومدم به اصرار یک سری از دوستان، فکر کنم سال 86 یا 87 بود سرور 6 کلاسیک 3.6 راند دوم، شمال شرق. اکانت king-of-persia بودم به همراه لقمان. اون سرور از کسایی که شما بشناسی احتمالا، نیما رونجر بود، همین آرش خودمون بودن. نعیم و نگار NJ بودن، حاجی بود، محمد F6q بود، مسعود و حسین Xman بودن، فکر کنم LORD HADI بود، و خیلی های دیگه، یادم نیست الان. بعدشم فکر کنم نهایت 3 تا سرور دیگه آی آر بودم. اولین ورژن 4 که اومد تو IR اومدم. بعدش سرور 10 بودم حنوب غرب. بعدشم سرور 14 بودم با کل بچه ها

اکثر بازی من در کام- روسیه و آمریکا بوده. اونجا هاحداقل 20 سرور بازی کرد. که شاید بتونم بگم 8 یا 7 تاش برنده شدم. لینکی هم ندارم بزارم. همه رو هارد قدیمیم بود که متاسفانه 2 سال پیش سوخت و ریکاوری نشد، نه که کلی لینک جالب و خوب داشتم که بزارم.

حالا اگه مرامی قبول دارین، که دارین اگه ندارین که ندارین

در کل برای من اصلا بازی مهم نیست. خیلی وقته بازی رو ترک کردم. الانم کاملا تفریحی و فان بازی میکنم. اگر کسی بازی بلد باشه، بتونه بازی بخونه، نگاه به اکانت هایی که من میسازم و میگشم بالا بکنه، میتونه بفهمه دقیقا چرا دارم بازی میکنم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    تکبیر ....................

- - - Updated - - -

عمو عارف ولن کن k1
    همین کل کلاست که میمونه. خدایی امشب خیلی حال کردم.
    آنالیزور کیه؟ خودشو معرفی کنه؟
    مصطفی حان با من چندبار حرف زدی، خودت متوجه شدی حتما که من اصلا بازی برام 1% مهم نیست. هیچ حرفی هم ندارم داداشی. ولی کری خوندن شماها یه مقدار نابجاست به نظرم.

این سرور هم امیدوارم به کمک دوستای خوبت و پلنر خیلی خوبتون واندر رو 100 کنین و برنده بشین.

این آنالیزور اکانت مولتی فروم هست مال بچه های شما. ببین کی از همه سنش کمتره، همونه، میدونی چرا؟ چون خیلی اشتیاق داره راجع به بازی و 100 کردن واندر
    AreF

6. تشکر lucifer, M3nTaL, mostafa-bi nam, Mr.majid, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Mr.majid, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ولی در کل بازم دارم میگم، جایی که ما بودیم، تا زمانی که بودیم، لینک بزارین.
    سرور k1 هنوز هستیم. رفیقاتم کلی مولتی دارن. بسم الله. ما 2 تا اکانت داریم. بیاین جلو ببینیم چیکاره این
    سرور نرمال بین 9ماه تا یکسال طول میکشه تا جایی که ما بودیم معنی نداره یا تا تهش هستی یا متواری شدی ، معمولا آدمای متواری هم بهانه هایی مثل کسی نبود و زندگیم واجبتر بود و .... اینا میارن

شاید ما میخواستیم آخر سرور شما رو بزنیم شاید هزار تا داستان دیگه داشتیم برا اکانت شما، شما تا تهش میموندی بعد اگه نمیزدیم میومدی میگفتی نزدین نه این که تا ما بودیم!!!!

به هرحال بازیکن هایی مثل شما رو ما میگیم بازیکن میدگیم که میان تا میدگیم هستن میبینن به جایی نمیرسن بهونه میارن ، میرن یه سرور دیگه ، مگر این که یه بازیکن با تجربه مثلا اینجا آرش باشه توی سرور تمام کارو. بار و زندگیتونن روال میشه و میمونین و اصولا یا میدگیمین یا زیر پرچم.

شب خوش من برم بخوابم صبح باید برم مدرسه آقا ناظم دعوا میکنه دیر برسم

شب بخیـــر عارف شب بخیر (این تیکه رو با لهجه جناب خان بخون)

8. تشکر lucifer, FalleN AngeL, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, FalleN AngeL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مصطفی حان با من چندبار حرف زدی، خودت متوجه شدی حتما که من اصلا بازی برام 1% مهم نیست. هیچ حرفی هم ندارم داداشی. ولی کری خوندن شماها یه مقدار نابجاست به نظرم.

این آنالیزور اکانت مولتی فروم هست مال بچه های شما. ببین کی از همه سنش کمتره، همونه، میدونی چرا؟ چون خیلی اشتیاق داره راجع به بازی و 100 کردن واندر
    به هر حال ای آنالیزور هر کی که هست. آنالیز کرده سرور رو که به این نکات رسیده.
    ولی عمو عارف
    شخصیت شما به ما اثبات شدست. اگه از کل کل من ناراحت شدین، من به شخصه از طرف خودم از تمام دوستان عذر خواهی میکنم و دیگه به احترام شما جواب به هیچ پستی نمیدم.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

10. پسندیدن shoshor پسندید
    نپسندیدن lucifer نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط آنالیزور نمایش پست ها
    سرور نرمال بین 9ماه تا یکسال طول میکشه تا جایی که ما بودیم معنی نداره یا تا تهش هستی یا متواری شدی ، معمولا آدمای متواری هم بهانه هایی مثل کسی نبود و زندگیم واجبتر بود و .... اینا میارن

شاید ما میخواستیم آخر سرور شما رو بزنیم شاید هزار تا داستان دیگه داشتیم برا اکانت شما، شما تا تهش میموندی بعد اگه نمیزدیم میومدی میگفتی نزدین نه این که تا ما بودیم!!!!

به هرحال بازیکن هایی مثل شما رو ما میگیم بازیکن میدگیم که میان تا میدگیم هستن میبینن به جایی نمیرسن بهونه میارن ، میرن یه سرور دیگه ، مگر این که یه بازیکن با تجربه مثلا اینجا آرش باشه توی سرور تمام کارو. بار و زندگیتونن روال میشه و میمونین و اصولا یا میدگیمین یا زیر پرچم.

شب خوش من برم بخوابم صبح باید برم مدرسه آقا ناظم دعوا میکنه دیر برسم

شب بخیـــر عارف شب بخیر (این تیکه رو با لهجه جناب خان بخون)
    2 تا پستت رو جواب دادم جو گیر نشو.
    برو بخواب خانواده نکران میشن
    AreF

12. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

رضا جان من حرفی نزدم. همون سرور هم حرفی نزدم. از اسفند ماه همون سال به بچه ها گفتم من نمیرسم بازی کنم. به همون مهدی لوسیفر هم گفتم من نمیرسم بازی کنم، اگر هرکاری خواستی بکنی، یکن. فقط قبلش خبر بده. زنگ بزن بگو عارف من همین الان دارم لانچ میکنم. من که مشکلی نداشتم. همین الانشم ندارم! اگه زدین نوش جونتون، بردین، بازم نوش جونتون. برای من اصلا مهم نیست. خیلی وقته بازی برام فقط بازیه

در مورد اینکه منو نمیشناسی هم حق داری. همین که میگی نمیشناسی یعنی من موفق بودم. من اسمم عارف نیست اصلا. این لقبی هست که به این شکل در تلفظ فارسی در اومد که دیدم چون به اسم فارسی عارف نزدیکتره، از اون موقع اسمم رو گذاشتم عارف تو دژکوب.

بنده اگر قابل بدونید از سال 2004 در ورژن 2 دژکوب بازی کردم که حتی کتیبه و واندر هم نداشت. کسی بازی هم بلد نبود. منم بلد نبودم. اولین سرور IR که اومدم به اصرار یک سری از دوستان، فکر کنم سال 86 یا 87 بود سرور 6 کلاسیک 3.6 راند دوم، شمال شرق. اکانت king-of-persia بودم به همراه لقمان. اون سرور از کسایی که شما بشناسی احتمالا، نیما رونجر بود، همین آرش خودمون بودن. نعیم و نگار NJ بودن، حاجی بود، محمد F6q بود، مسعود و حسین Xman بودن، فکر کنم LORD HADI بود، و خیلی های دیگه، یادم نیست الان. بعدشم فکر کنم نهایت 3 تا سرور دیگه آی آر بودم. اولین ورژن 4 که اومد تو IR اومدم. بعدش سرور 10 بودم حنوب غرب. بعدشم سرور 14 بودم با کل بچه ها

اکثر بازی من در کام- روسیه و آمریکا بوده. اونجا هاحداقل 20 سرور بازی کرد. که شاید بتونم بگم 8 یا 7 تاش برنده شدم. لینکی هم ندارم بزارم. همه رو هارد قدیمیم بود که متاسفانه 2 سال پیش سوخت و ریکاوری نشد، نه که کلی لینک جالب و خوب داشتم که بزارم.

حالا اگه مرامی قبول دارین، که دارین اگه ندارین که ندارین

در کل برای من اصلا بازی مهم نیست. خیلی وقته بازی رو ترک کردم. الانم کاملا تفریحی و فان بازی میکنم. اگر کسی بازی بلد باشه، بتونه بازی بخونه، نگاه به اکانت هایی که من میسازم و میگشم بالا بکنه، میتونه بفهمه دقیقا چرا دارم بازی میکنم.

- - - Updated - - -

این سرور هم امیدوارم به کمک دوستای خوبت و پلنر خیلی خوبتون واندر رو 100 کنین و برنده بشین.

عارف جان منم اسم دژکوبیم این نیست بچه ها لطف کردن یه خان انداختن بشت اسم بنده و االله من کسی نیستم
    حاضرم دوستام باشن ولی من تراویین بلد نیاشم .
    شما هم چون S14 بودین میگم ( اون سرورم باید به یاد داشته باشید که به دعوت دوستان بعد سرورها 3.6 و 2.5 اومده بودیم) میتونید از محسن FATEB ببرسید . ایشون لقب اصلیه بنده رو میدنه . اگرم اشتباه نکنم اشکان خیابانی به بنده زنگ زد و گفت بچه های کلاسیک اومدن باشو بیا خدا لعنتش کنه و الا من الان تو ترک بودم:d

شب بخیر علی جان
    مرد دلیر بهنگام ستیز و نبرد ، همراهانش را نمی شمارد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    به هر حال ای آنالیزور هر کی که هست. آنالیز کرده سرور رو که به این نکات رسیده.
    ولی عمو عارف
    شخصیت شما به ما اثبات شدست. اگه از کل کل من ناراحت شدین، من به شخصه از طرف خودم از تمام دوستان عذر خواهی میکنم و دیگه به احترام شما جواب به هیچ پستی نمیدم.
    آنالیزور کجا رو آنالیز کرده؟ گرفتی ما رو ولش کن بابا. امشب بیکار بودم یه مقدار فروم جواب دادم به حرفا. نه که من اصلا حوصله این حرفا رو ندارم.

دیگه به پستی جواب نمیدم تو فروم این سرور، حرفایی که لازم بود بزنم رو گفتم. دیگه اینکه کی چی فکر میکنه و چیکار میکنه برام 1% هم مهم نیست.
    گرفتاری و مشغله های مهم تر از بازی دارم که روشون وقت بزارم. بازی درهمین حد هستم این سرور هستم تا تهش. ببینم چه میکنید. امیدوارم این سرور بزنین منو وقتی هستم پای بازی، نه اینکه بشینید تا وقتی که ول کنم برم. من مثل دوستای شما نیستم که انگیزه اینجوری داشته باشم تا واندر ببینم همه کار تو دژکوب کردم دیگه چیزی نیست تجربه نکرده باشم، همینم که هستم واسه سرگرمی و دورهم بودن با دوستانه، تراون بهانه باهم بودن از قدیم گقتیم.

برای شما و دوستات آرزوی موفقیت میکنم تو هر سروری که هستین و در تمام مراحل زندگیتون.

- - - Updated - - -

عارف جان منم اسم دژکوبیم این نیست بچه ها لطف کردن یه خان انداختن بشت اسم بنده و االله من کسی نیستم
    حاضرم دوستام باشن ولی من تراویین بلد نیاشم .
    شما هم چون S14 بودین میگم ( اون سرورم باید به یاد داشته باشید که به دعوت دوستان بعد سرورها 3.6 و 2.5 اومده بودیم) میتونید از محسن FATEB ببرسید . ایشون لقب اصلیه بنده رو میدنه . اگرم اشتباه نکنم اشکان خیابانی به بنده زنگ زد و گفت بچه های کلاسیک اومدن باشو بیا خدا لعنتش کنه و الا من الان تو ترک بودم:d

شب بخیر علی جان
    بله یادمه سرور 14 رو. منم بخاطر دوستان اومدم که البته فقط همون دورهمیش نصیبمون شد و نیمه کاره موند سرور.

محسن فاتب همشهری و دوست صمیمی منه.

شما اگر اسم من رو میدونستی، سوالت بی دلیل بود. چون باید بشناسی من کی بودم قبلا. مهم نیست حالا که کی بودم و چیکار کردم.
    اگر الان کسی بهت گقته، از همون بپرسی راجع به من اطلات مورد نیاز رو بدست میاری.

شب خوش دادش
    AreF

15. تشکر lucifer, mostafa-bi nam, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن ShayaN_ShangFei, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

آقا چه خبره اینجا 2 ساعت نبودیم حالا اومدم میبینم 4 صفحه پست گذاشتن
    همه رو هم نخوندم یه چند تا رو خوندم حوصله نداشتم بشینم از اول کامل بخونم

فقط یه چیز توجه من جلب کرد مدتها هم هست تو فروم میگن اسطوره دف ایران آقا
    نزن این حرفو یه سری ها میان میبینن یه جور گنده حرف میزنن 4 نفر از بیرون بیان بخونن فک میکنن اره خبری هست
    همین اسطوره دفی که ازش صحبت میکنید استادش ایمان کویر هست دوست و
    همبازی قدیمی بنده بگی اسطوره دف دژکوب مناسب تر هست
    در مورد سرور e1 هم یه توضیح کوچیک بدم اکانت Lynch اکانت من و نیما بود و بدلیل اینکه سرباز هستم
    وقت نمیکنم فقط به اکانت میرسیدم تو کارها ساید و چیز دیگه کاری نداشتم هماهنگی ها رو به نیما سپرده بودم
    حتی 1 بار هم تو گارنا نرفتم کسی به جز چند نفر اطلاع ندارن همین عارف من نمیشناسه همینطور که من اون نمیشناسم
    (منظورم اینه تا حالا برخودی باهاش نداشتم انشالله خدا قسمت کنه بیشتر باهاش اشنا شم)

و اما در مورد اکانت شبی که اومده بودن برا 0 کردن اکانت من پادگان بودم اگه خونه بودم با اون وضعیت 0 نمیشد
    یه بچه هم میتونست یه انسرت وسطشون بزاره به میٍثم هم گفتم که اگه بودم ...

تا حالا در این مورد صحبتی نکردم تو فروم نیاز هم نمیدونستم بگم اقا زدن نوش جونشون تونستن دمشون گرم
    اگه رمر اکانت لینچ هم نبود اون پلن رو علی 2113 کلا دیوار میشد با اینکه کپش خفت شده بود ولی تاٍثیر خودش رو گذاشت
    دیگه در این مورد پستی نمیزارم تو فروم

پ ن : شرمنده اقا علی پلیر بزرگی هستی ولی همه از یه جایی شروع کردن
    پ ن 2 : نیما لینچ هم شاگرد بنده هست هیچ عیبی نیست من 7-8 سال پیش نوب بودم
    TIRED TEAM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عارف جان من هم به شما هم به دوستان خودم هم گفتم که ادمه ندن و از شما هم بابت گذاشتن این لینکا عذر می خوام .
    به بازیتون تو k1 برسین و از بازی لدت ببرین.

در مورد دوستمونم من باید بگم شما هم بهتره ادمه ندی من از v4 در se حضور داشتم اونم به دلایلی که موندگار شدیم خوشبختانه ( خدا نیما رو بیامرزتش چقدر آیدینو اذیت کرد: )

من با سبهر رو اک JINGOOLAK بودم تا جاییم که یادمه شما رو اک HAWK دوال بودی اومده بودی بزنی در رفتی صفر شدی . لینک نگه نمیدارم متاسفانه .

در کل من نمیدونم شما کی هستی و چی میگی ولی شاد باش مهر افزون

=)))دمت گرم مو جون )) خب دلیل نمیشه وقتی یکی رو نمیشناسی بیای دری وری بارش کنی ، سرور 14 سر تمام جریاناتی که از سرور 8 راند 1 و سرور 2 راند 3 بود ، بر خلاف کل جهت رودخونه بازی ، من با مملی وگنوس رفتیم NW ممل اسم خودش VagnueSS و من هم به خاطر اینکه با فرشید بحثم شده بود سر یه پلیر ( که اون سرور اتفاقا با همون خانوم هم بازی کرد ) به اسم فرشید زدم D.K FOR EVER منتها چون اسم اصلی فرشید D.K forever بود ، ما یه اکانت ساختیم به همین اسم ، جاش بد بود ، بعدی رو یه فاصله انداختم عزیزم ، لازم نیس من در مورد خودم توضیح بدم ، شما از همون آقا سپهر بپرسی کامل خدمتت عرض میکنن ، کلا هم 3تا ورژن 4 قبل اینجا بازی کردم ، یکیش که همین 14 بود که اصن هیچ شباهتی به بازی نداش ، یکیشم که سرور 10 بود که همه میدونن تنها سروری بود که ج.غ با اون سرعت اون همه پلیر رو زد و 3تا سایدم زد و آخرم 100 کرد ، یه سرور دیگه هم بود

در ضمن ، از معرفی که کردی میشه نتیجه گرفت که ، شما پلیر بودی واسه یه اکانت نه بنده ، شما همین الان یه نفر رو بیار که بگه من رفتم رو اکانتش ، همین الان نامردم اگه همه زندگیمو در اختیارت نذارم ، در ضمن ، ما تو ریدکالو یاهو و گارنا ، همیشه همین Arash : D بودیم ، اونم فقط به خاطر اینکه دنبال لقب و داستان نبودیم ، یه بار هم جلو اسممون اسم اکانتی رو نذاشتیم ، و اونایی که پلیر بودن قدیم خیلی مردونه تر فروم بازی میکردن ، با اینکه 4 تا ساید رقیب بودیم ، آخر شبا میرفتیم روم عرفان مافیا بازی ، الان چی !؟ یه بات با 40تا مولتی ، بعدم جیغ و داد و زیادتر دیدن بازی از یه بازی

دیگه الان که اشتباه گرفتی بازم قرار نیس عذر خواهی کنی !؟ سپهر سرور 2 راند 3 کدوم ساید بود راستی

مصطفی تنها چیزیت که ناراحتم کرد انگ این بازی کثیفی بود که بهم زدی

دوست انالیزور ، من دارم از عارف بازی یاد میگیرم و درس پس میدم ، شما کجای کاری که تیکه میندازی !؟ اسم اکانت لطفا

18. تشکر M3nTaL, Insomnia, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Insomnia, shoshor پسندید
صفحه 43 از 91 نخستنخست ... 33414243444553 ... آخرینآخرین