صفحه 42 از 91 نخستنخست ... 32404142434452 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FalleN AngeL نمایش پست ها
    یه سوال شما هر سروری که میری اکانتت دسته بچه هاست یا فقط c1 ایجوری بوده؟؟؟؟؟؟
    بستگی داره دوست عزیز
    اکانت با هوا که نمیاد بالا میدونی خودت. وقتی کلی وقت و هزیته و انرژی مصرف شده روی اکانت، موقعی که نتونم بازی ادامه بدم و بخوام حذف کنم به سایدم نگاه میکنم اگه واقعا نیاز داشته باشن، میدم به بچه که استفاده کنن. حداقلش میتونن توش دفاع بسازن. در نهایت سایدها برنده هستن نه یک بازیکن
    AreF

2. پسندیدن M3nTaL, ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دروود بر همه

عزیزانم این بحثها در شان و شخصیت شماها نمی باشد خواهشا ادامه ندهید .

شادزی مهرافزون
    مرد دلیر بهنگام ستیز و نبرد ، همراهانش را نمی شمارد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    آرش جان اونی که به طعنه بهش میگی اسطوره دف ایران ولی هم من میدونم ، هم تو می دونی و هم همه می دونن که واقعاً اسطوره دف ایرانه (آقای علی 2113) این سرور فقط رجیستر کرد قرار بود که نوید رو اکانت باشه تا j1 تموم شه. علی همونیه که تو e1 بالای 15 تا همرتون ( که حداقل 10 تاش واندر کوب بود) رو کردین تو دیوارش. (برای دوستانی که در جریان نیستن میگم دیوار واندر نبودا رو نان کپ دیوار شدن دوستان). اوایل این سرور بود که ×3 شروع شد و علی به عشق رفقای قدیمش رفت اون سرور و همونجا بود به بچه های فشار فشاری آوردن که قبل کتیبه همشون دمشون رو گذاشتن رو کولشون.
    برای آرش نوشتی ولی من یه صحبت هایی دارم

اول اینکه پست قبلی کامل توضیح دادم. کلا قبل اینجا، ما 2 تاسرور بودیم. اولیش آرش بود سرور C1. دومیش من تنها بودم کلا سرور E1

زمانی که من بودم کسی همر تو دیوار شما نکرد. فراموش نکنیم که وقتی میخوایم اینجوری توضیح بدیم اول دقت کنیم در سوابق بازی هر فرد.

این دوست شما که اسطوره دف ایران بود، به لطف من شد اسطوره. نشد؟؟؟ نپ کردم که شما راحت همر بسازین. همه رو کردین تو دیوار شمال شرق، یادت رفته؟ اگه لازمه همه رو یاد آوری کنم چجوری ناشیانه زدین همه رو پر پر کردین :| نپ کردیم که شما با جنگ آموز هاتون همر شارژ کنین که به تعداد همر های ما نزدیک بشین. شما رفتین مرتاض انداختین تو این ali2113 و تا تونستین دفاع مولتی ها رو ریختین توش. مرتاض یونیک دست ما بود. همون موقع ما اندازه شما دف در واندر داشتیم. حتی خیلی بیشتر. به جز دفاع های روی اکانت ها. حالا اگر بعد من بچه ها کارایی کردن و دیوار شدن و هرکاری کردن، به ما مربوط نیست!
    شما تا زمانی که ما بودیم صحبت کنید. الان K1 نصفه نیمه هستیم. اینجا ثابت کن شما واقعا این کارا رو کردین. کاری نداره که.

جالب نیست اینجوری پست بزاری به شعور مخاطبین توهین کنی. کسایی که میخونن خیلی هاشون نبودن و خبر ندارن از چیزی. حالا اگه شما میخواین با این پست ها چیزی بدست بیارین، موفق باشین!

و رضا خان، کسیه که اگه ما تو سروری بردی داشتیم فقط و فقط بخاطر اونه و همونطور که مهدی لوسیفر گفت (با علم به اینکه شما هم خیلی گنده ای) راجع بهش حرفی نزن.
    این دوست شما رضا خان رو من نمیشناسم کلا. اونم نمیشناسه. شاید خیلی ها نشناسن. در کل اگر حرفی میخواد بزنه، خودش بیاد حرف بزنه. شما با اسم کسی بازی نکنین و از کسی بالا نرین. تو فروم فعاله. اگه لازمه خودش بیاد پست بزاره ممنون میشم. چون من که پلن خاصی ندیدم از ایشون! اینیجوری که شما پست میزارین الان یکی میاد یه چیزی میکه بهش، این بنده خدا هم نیست که بخواد از خودش دفاع کنه یا حرفی بزنه.
    حالا واقعا اگه خیلی گنده است که قابل نمیبینه جرفی بزنه، ما رو به نوکری قبول کنه تا یکم بهش یاد بدم وقتی میخواد پلن بره همه رو تو دیوار نکنه

آ
    راجع به اکانت گودفلاس (همونی که به 15 ک گلد خریدینش) باید بگم که درسته شما خرابکاری نکردین روش. ولی به جز یه 20 ک گرزی چیزی دیگه ای نمونده بود براش. که البته باید بگم که باهاش واندرتون رو کلین کردین. و گرنه ما تو خرابکاری تنمون به تنه بچه های شما (ص.ص) خورده و میدونیم که تو این امر از اساتید زبردست بشمار میاین.(رجوع کنید به سرور j1 اکانت Fluid)
    ما خرابکاری در هیچ سروری نکردیم. چون نیازی نداریم بهش. این اکانت هم که شما میگی ما خریدیم، سندت برای این حرف چیه؟!! رو کن، اگه رو نمیکنی معذرت خواهی کن
    ما واندرمون رو کلا به شکل دیگه ای کلین کردیم. اینه دقت شما در سروری که بازی میکنی؟؟!!! همه فارم ها هم فهمیدن واندر ما با کدوم اکانت کلین شد اون موقع با اون اتک پوینت!!! اون موقعی که ما واندر چیف کردیم گود فلاس هنوز تو تاپ رید بود و شدید داشت زور میزد تو تاپ غارت بره بالا. تا جاهایی که میزدین اکانت مولتی ها رو دارم لازمه بزارم لینک ها رو اگه خودتون خبر ندارین. البته به ما مربوط نیست شما داری چیکار میکنی. اصن اهمیت نداره. ولی دیگه اینجا که سیاه بازی نکنین ملت رو.
    بازهم تاکید کنم، ما همون 2 تا سرور بودیم فقط. به جایی رجوع نمیکنیم. شما اگر حرفی داری سند بزار اینجا. نداری حرفشم نزن. حرف بی اساس همه بلدن بزنن و هرچی خواستن بنویسن، غیر اینه؟؟

راجع به مهدی هم باید بگم که فدایی ترین پلیر حال حاضر se مهدیه. همه جوره برا سایدش بازی میکنه. وعلی رغم تمام جوسازی که شما و دوستانتون علیهش راه انداختین یکی از مثبت ترین پلیرهای سایدشه.
    دقت کن، بازم بی دقتی!!
    ما گفتیم این بابا برای سایدش بازی نمیکنه؟ ساید خراب کنه؟ یا بازیکن خوبی نیست؟؟ اصلا همچین حرفایی نزدیم ما. گفتیم 2 تا سرور ما بودیم، یه لینک بزارین که ما رو زدین ترکوندین. به جز اونی که ما ول کردیم و رفتیم واکانت ول رو هم نتونستین 0 کنید. البته اونجا نمیدونم بودی یا نه. ولی به نظرم اون سرور هم بودی.

خلاصه آرش جان من دربس چاکرتم و قصد هیچ گونه بی احترامی به شما و یا کس دیگه ای رو نداشتم. مطمئناً اینا رو شما خودت میدونستی ، من فقط نوشتم که بقیه روشن شن.
    اگر میخوای بنویسی که بقیه روشن بشن، درست و کامل بنویس با داشتن اطلاعات کامل. یا اطلاعاتت ناقصه، یا هرچی دلت خواسته نوشتی، اینجوری کسی روشن نمیشه. میدونی چی میشه؟ میدونی چیکار میکنی؟

اگر میخوای بدونی داری چیکار میکنی با این پست گذاشتنت، یادت بیاد وقتی دلیل اینکه زدم تو دیوار دفاع اکانت ali2113 رو بهت توضیح دادم چی بهت گفتم، خودت میفهمی.

در کل ادبیاتت عوض شد مصطفی. آدم درست تری نشون میدادی قبلا. شاید اکانتت رو دادی دست کسی برات پست بزاره. امیدوارم این باشه.
    اگر خودتی که کلا نظرم عوض شد بهت. خیلی خراب کردی با این پستت. من هنوز میگم یکی از بهترین و درست ترین بازیکنای جنوب شرقی، ولی با این پست اگه خودت نوشتی، کلا نظرم عوض شد.
    اگه خودتی یادت بیار اول سرور که زنگ زدی با من حرف زدی، چه حرفایی زدیم.
    AreF

5. تشکر lucifer, mostafa-bi nam, M3nTaL, shoshor, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor, ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aref نمایش پست ها

حالا این توضیحات رو من نوشتم. شما در کل این 2 تا سروری که با ما همبازی بودی، بگو ببینم 1 اتکی که رو ما گذاشتی و حتی 1 دونه منبع رو غارت کردی؟

البته به جز اون سرور که اکانت ما دست بچه ها بود وهمونم که ول بود و بی دفاع رو نتونستی 0 کنی
    سلام

دوست عزیز سرور c1 من نبودم و خبر ندارم سروری هم که الان بازی میکنی من نیستم و خبر ندارم ولی e1 من بودم و خبر دارم

کسی همچین رجزی میخونه که دهکده هاش نهایت -50و-50 باشه تا اونجا که یادمه شما اون سرور توی بیابونای جنوب غرب ( منفی شونصد و منفی شونصد) همه دهکدهاتو زده بودی و کلم میکاشتی.

به اضافه 5تا مولتی هم در فاصله 3ساعتی کلمزارت ساخته بودی دفاع میساختی هیچ عقل سلیمی نمیاد 72ساعت راه رو پلن بره معمولا بازیکن هایی مثل شما بلد نیستن از همرشون استفاده کنند نیاز نیست بزنیمشون خودشون با 17کی رم میرن دیوار رو بغل میکنن. همون کاری که شما کردی به بهانه نبودن

یه جایی کری بخون که برده باشی c1 متواری قبل کتیبه ها e1 با سر توی دیوار. کری واسه چیته؟

واسه آی آر؟ ما که اسمتو نشنیده بودیم
    ویرایش توسط آنالیزور : 04-23-2016 در ساعت 12:54 AM

7. تشکر lucifer, FalleN AngeL تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, FalleN AngeL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aref نمایش پست ها

این دوست شما رضا خان رو من نمیشناسم کلا. اونم نمیشناسه. شاید خیلی ها نشناسن. در کل اگر حرفی میخواد بزنه، خودش بیاد حرف بزنه. شما با اسم کسی بازی نکنین و از کسی بالا نرین. تو فروم فعاله. اگه لازمه خودش بیاد پست بزاره ممنون میشم. چون من که پلن خاصی ندیدم از ایشون! اینیجوری که شما پست میزارین الان یکی میاد یه چیزی میکه بهش، این بنده خدا هم نیست که بخواد از خودش دفاع کنه یا حرفی بزنه.
    حالا واقعا اگه خیلی گنده است که قابل نمیبینه جرفی بزنه، ما رو به نوکری قبول کنه تا یکم بهش یاد بدم وقتی میخواد پلن بره همه رو تو دیوار نکنه

.
    دوست عزیز من نمی خواستم راجبه چیزی بنویسم اما نمیدونم چرا اسم من اومد وسط

اول عذز خواهی میکنم از بچه های K1 وبعد مولتی هانتر عزیز که قرار این لینکا رو بزارم

http://dejkoob.ir/ir/report...d8,13754522824
    sag sibil
    شما نبودی اینسرت کی زد؟

http://dejkoob.ir/ir/report...e4,135823f753a
    lynch
    http://dejkoob.ir/ir/report...38,136931dad37
    xeno
    تایم اتکا دقت شود

http://dejkoob.ir/ir/report...1d,142253895e7
    bide vahshi

ببخشید نخواستم بیشتر از این بزارم حوصله بقیه سر بره .

باشد که بیندیشید

اون دوستمونم S14 منو یادت هست
    نگو یادت نیست

دیگه هم جوابه کسی داده نمیشه

با تشکرم از FALLEN ANGEL بابت ریبورتها

شادزی ولی مهر افزون

9. تشکر lucifer, Ðŕ. Şђǒϯğύŋ, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    من موندم بیام از شما عذز بخوام؟؟؟؟ ته پیازی یا سر پیاز؟؟؟؟؟ تا جایی که من یادمه اسمت رو سگ سیبیل بود اون شد نتیجه بازیش!! اسمت رو دی کی بود که با کله رفتی دیوار!!! یه چی نگو بهت بخندن بابا بیخیال. حالا انشالاه قسمت بشه یه سرور بازی کنی از اول وبه ما بگی هستی با اکانت چادر به سر نیای وقتی بردی بعد بیای از فتوحات زیبات بگی!!
    سوپر پلنرمونم نمیاد در بارت صحبت کنه چون فقط با هم سطح خودش بحث میکنه نه پلیراهای معمولی. وقتی یه نموره به سطح رضا خان رسیدی شاید جوابتو داد.
    گل پسر ، من 11 سال پیش این بازی رو شروع کردم رضا خان پهلوی هم در مورد سطح بازی بچه های 3دات نمیتونه نظر بده ، دیگه چه برسد به پلیر های نوظهور والا همه پلیرای IR والس رو به اسم فریار و آیدینش میشناسن ، حالا دیگه همه قدیمیا رفتن و یه سری اومدن اینجا و اسم دزدیدن و یا واسه خودشون اسم رسمی درست کردن کاملا مجزا از شماس اتفاقا ما هم کم و بیش از لوسیفر یه مهرداد نامی یادمونه ، حالا خیلی چیز مهمی هم نیس بخوام به ذهنم فشار بیارم چرا خودت رو به در و دیوار میکوبی !؟ اونایی ه لیدرات بودن تازه سرور 12 بازی یاد گرفتن ، میدونی یعنی چی !؟ یعنی تازه همون ایدین تو سرور 2 راند 3 بازی یادشون داد تازه خود آیدن هم بدون مهدی خسروی که دوست خیلی صمیمی من هم بود ، هیچ بود ، در واقع پلن با کثیف کاری ، دقیقا تو رو نمیفهمم این وسط چی میخوای !؟ دنبال گنده شدنی میومدی بازی دیگه ، 100 بار که گفتم بهت ، همین الانم هر اکانتی رو بخوی تو همون L1 میگیرم بیا ، اگرم تابستون میخوای بیای که هیچ ! خودم گفتم بیا اون موقع هم ، چیزی نمونده تو دژکوب که بخوام پیداش کنم یا بهش برسم ، واسه دور همیاش میام عزیزم ، چیزی که تو دنبالشی ، من 17 18 سالگی رسیده بودم بهش ، این شعور و شوق مال یکی 2 سرور اوله ، 100 بار پرسیدم نگفتی جناب ابر پلیر ، تو IR یه سرور آدرس بده ببینیم کی بودی ، سوپر پلنرت چی !؟ اسطوره دفت چی ، آره آقا جون ، انقدری گنده بودم که اسمم اومد همتون در رفتین 10 تا سرور این ور اون ور ، تاز هرفتین زیر پرچم یه تیم که اونام تو کلاسیک خبری نبود ازشون ، استارت بازیشون س12 بود !!!
    اینجا کی 1 هست ، کلا هم از وقتی همه در رفتن حال بازی نداشتم ، به خاطر 2 نفر هم بیشتر نموندم حالا باز بیا از تخیلاتت بگو ، گل پسر همون c1 هم که میگی که تک به 3 زده بودین ، یادت رفته نکنه ! همون سرور هم تا روزی که جدی بودیم شبی یه بار از هرساید یکی زنگ میزد ، الان کی 1 هستیم ، اینجام با دوستام میگم میخندم ، مطمئن باش تا تروپ آخرم هم میکنم در و دیوار ، همین الان تارگت گیر بیارم که بدونم دیوار میشم میزنم ، اکانتم بیشتر از همر دف داره ، داره دف تو اکانتمم لاست میخوره ، لازمم هم نمیشه ، نه همرش نه دفش ، آدرس بدن رفیقات همه رو دیوار میکنم راحت شم از دستش !!!

آرش جان اونی که به طعنه بهش میگی اسطوره دف ایران ولی هم من میدونم ، هم تو می دونی و هم همه می دونن که واقعاً اسطوره دف ایرانه (آقای علی 2113) این سرور فقط رجیستر کرد قرار بود که نوید رو اکانت باشه تا j1 تموم شه. علی همونیه که تو e1 بالای 15 تا همرتون ( که حداقل 10 تاش واندر کوب بود) رو کردین تو دیوارش. (برای دوستانی که در جریان نیستن میگم دیوار واندر نبودا رو نان کپ دیوار شدن دوستان). اوایل این سرور بود که ×3 شروع شد و علی به عشق رفقای قدیمش رفت اون سرور و همونجا بود به بچه های فشار فشاری آوردن که قبل کتیبه همشون دمشون رو گذاشتن رو کولشون.
    شما گنده ای و لی گنده تر از علی پلیر نیست پس خواهشاً اظهار نظر نفرمایید.
    و رضا خان، کسیه که اگه ما تو سروری بردی داشتیم فقط و فقط بخاطر اونه و همونطور که مهدی لوسیفر گفت (با علم به اینکه شما هم خیلی گنده ای) راجع بهش حرفی نزن.
    آرش عزیز فکر کنم زمانی که مدرسه ای بودی (میدونم که الان سنی ازت گذشته) خیلی مسخره شدی . اگه بعضی از بچه های ما بخاطر درس و دانشگاه و یا مشکلات شخصیشون اکانتشون رو ول کردن یه چیز طبیعیه. این دوره رو همه می گذرونن. نکنه شما مادرزاد دکتر به دنیا اومدی؟
    راجع به اکانت گودفلاس (همونی که به 15 ک گلد خریدینش) باید بگم که درسته شما خرابکاری نکردین روش. ولی به جز یه 20 ک گرزی چیزی دیگه ای نمونده بود براش. که البته باید بگم که باهاش واندرتون رو کلین کردین. و گرنه ما تو خرابکاری تنمون به تنه بچه های شما (ص.ص) خورده و میدونیم که تو این امر از اساتید زبردست بشمار میاین.(رجوع کنید به سرور j1 اکانت Fluid)
    راجع به مهدی هم باید بگم که فدایی ترین پلیر حال حاضر se مهدیه. همه جوره برا سایدش بازی میکنه. وعلی رغم تمام جوسازی که شما و دوستانتون علیهش راه انداختین یکی از مثبت ترین پلیرهای سایدشه.
    خلاصه آرش جان من دربس چاکرتم و قصد هیچ گونه بی احترامی به شما و یا کس دیگه ای رو نداشتم. مطمئناً اینا رو شما خودت میدونستی ، من فقط نوشتم که بقیه روشن شن.

و من الله توفیق
    ارادتمند
    مصطفی

والا مصطفی جان من کلا 1 سرور C1 در خدمت اساتید ))) بودم ، فارمم کردن در رفتم از دستشون ، والا این آقا مهدیت به من میگه من با چادر بازی میکنم ، ولی خبر نداریم خودش چند چنده ، بالاخره هس یا نه ، اگه هس کجاس !؟ اگه نیستم پس چرا به این بنده خدا انقدر فشار اومده :|
    پلیر فدایی نداریم که ، ایشون تا جایی که من فهمیدم میره زیر پر و بال بقیه و دف و کراپ میکشه ، که یه تشکری چیزی ازش بشه ، قا ممنون که مولتی اپ میکنی مصطفی رید میکنه ، والا من چی بگم آخه ! هر کی قهر کرده از خونه شون میاد میگه ما رو فارم کرده ، خب دمت گرم مشتی ، تو ما رو فارم کردی دیگه کل کلت چیه :| !؟ خدا رو شکر یه ممد مگ ول کرد بازی رو همه پلیر شن ، والا تا زمانی که خودش بازی میکرد به من فحش میداد که چرا تاکتیک یاد بچه هام میدم یا چرا فایل ماکرو میدم یا چرا باگ ها رو که در میارم میگم ، حالا خودش که رفت یه ماکرو داد به یه سری کلا همه پلیر شدن دیگه
    دوستان عزیز ، رکرد غارت 3.6 ، گرز 3.6 و خیلی اتفاقای دیگه که در گذشته افتاد دیگه قابل تغییر نیس ، واسه پلیر امروز نیازی نیس توضیح بدم چی شده ، اونایی که خودشون پلیر بودن خبر دارن دیگه ، مث این میمونه عارف بعد این همه سال بیاد بگه من لیدر کام بودم ، بیاد بگه اندازه سرورایی که بازی کردی تو کام 100 کرده ، بیاد بگه رنک میلش 2 کام بود ، یه سری مدال بود وقتی تازه ورژن 4 اومد شما ندیدی 100% ، میل توتال عارف 2 بود ، من دف پوینتم 2 بود آرمان مرلین 8میلیون میخواست میلم رو فقط به خاطر مدالش ))
    آقای مصطفی خان ، چی میگی عزیزم !؟ جی 1 چیه !؟ goodfellas اون موقع که 20 کی گرز داش ، کل سایدت رو هم 50 کی نداش ، کل سایدت رو میشد بهم ریخت ، واندر منم میلاد 200ت اومد خالی کرد از NE از اکانت arlad200chin چی میگی کلا !؟ دروغ به این زیادیش هم خوب نیس ، زشته واسه یه بازی انقدر دروغ میگین ، ارزش نداره !!! جی 1 چیه !؟ کلا یه سرور اینجا بودم ، تنها بدی سرور ها رم که سطح بازی ها رو تا حدود زیادی اورده پایین همین مولتی بازی شماهاس ، حالا باز این گریز رو اوکی کردن بهتر شده ، 100تا اکانت میسازین سریع با اون 20 تا قفسش بالا میکشین اکانتو ذوق میکنین ! من اگه مولتی باز بودم که تو اکانت خودم دف نداشتم گل پسر ، من اگه پوش میکردم که دایم لاست نمیخوردم ، من اگه زمان داشتم که الان گرز دمپاییم 120کی رو رد کرده بود ، کجا چی کار کردین انقدر ادعا دارین ، خوبه تازه یه بازیه ، وگرنه میخواستین چی کار با ما کنین ، حالا تازه شانس اوردیم همین رفیقات که الان داد بیداد راه انداختن فرار کردن رفتن ، وگرنه میخواستن با ما چی کار کنن الله اعلم

با تشکر

11. تشکر mostafa-bi nam, M3nTaL, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

1- عارف جان ما نفهمیدیم شما بالاخره اون پلن رو رفتی یا نه؟(خودت که میگفتی من رفتم)
    2- راجه به رضاخان بیشتر تحقیق کنید
    3- اکانت گودفلاس به گفته سهیل و آرش که تم همین چند پست قبل گفت توسط شما خریداری شده بود و واندر ساید متای شما با اون کلین شد
    4- عارف جان من همیشه با این ادبیات صحبت کردم و فکر نمی کنم که به کسی بی ادبی کرده باشم که اگه کردم همین جا عذر خواهی می کنم. اگه هم عذرخواهی منو قبو نکنی میام مشهد تو خیابون جلوتو میگیرم ازت عذرخواهی می کنم.

با تقدیم احترامات به عمو عارف
    ارادتمند
    مصطفی
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

13. تشکر Reza.Khan, lucifer, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن Reza.Khan, lucifer, ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز پستت منشوری بود ریپلای نکردم گزارش کردم

عزیزم لینک نمیخواد شما e1 تاپ لیدر جنوب غرب بودی حالا ول کردی رفتی که عذر بدتر از گناه میشه به هرحال تاپ جنوب غرب شما بودی

اصلا ما هیچ دهی از شما نپروندیم

تهش کدوم ساید واندر100 کرد ؟ مسلمه جنوب شرق پس شما باختی حالا چه صد تا ده وهمر از ما صفر کردی چه نکردی چه ما اتک دادیم چه ندادیم چه ترسیدیم چه نترسیدیم.

واندر جنوب شرق 100 شد و تو باختی !

بازنـــــــــــــــــــــ ــــده باختی

میفهمی باختـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــی

15. تشکر lucifer, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.Khan نمایش پست ها
    اون دوستمونم S14 منو یادت هست
    نگو یادت نیست

دیگه هم جوابه کسی داده نمیشه

والا دیگه همه دنیا میدونن فن ترین سرور آی آر 14 بود ، دقیقا من کدوم اکانت بودم اصن ، تو بگو ببینم اصن منو میشناسی که میگی !؟ تو کدوم اکانت بودی !؟ جواب چرا ندی !؟ مثه یه شرمرد بیا حرفتو بزن ، آدمی که حق باهاشه زبونش بلند و درازه ، هیچ وقت ساکت نمیشینه ، بیا بگو س 14 منو چی کار کردی و کدوم اکانت بودم ، فقط 2باره 2 ماه غیب نشی ، فک کنم تو پلنر هایی که تو دیدی ( اگه دیده باشی و حرف راست زده باشی ) گنده تر از آی دین و لقمان نبوده ، عارف اولین سرور IRشو به اصرار لقمان بازی کرد !!!

در مورد لینکایی که گذاشتی ، فقط مال sag sibilz رو دیدم ، بین اتک اول و دوم اینسرت زدن کاری داشته 13:47:13 و ثانیه 14 ، پلن انقدر دقیق بوده یا اکانت ول بوده به نظر خودت ))) من که نبودم اظهار نظر هم نمیکنم !

شما خودت کدوم اکانت بودی ، یه رزومه بده ما بشناسیمت ، لااقل اینجا همه که میگم ما رو فارم کردن )) پس میشناختن ، شما بفرما =))) در نرو جون آرش بیا جوابمو بده ، آخرش خودت روت نمیشه دیگه بیای ، رتحت میشی از فروم به جاش =)))

مصطفی اون اکانت هم سهیل گرفت نه من ، تا گرفت هم گگفتم نهایت گندی که میخوای بزنی بذار رو حذف ، اگه جز این چیزی گفتم شما از هر چی بگی کمترم در مورد کلین شدن واندرم هم خود مسعود کامل در جریانه ، اگه خواستی خودش میاد میگه خدمتت ،

دوست آنالیزورمون ، اسم اکانت لطفا ، عزیزانی که بازی نمیکنن پست نذارن تو این سرور اگه نیستین لطفا اسپم نکنین اگرم هستین اسم اکانتتون
    ویرایش توسط Arash :D : 04-23-2016 در ساعت 01:15 AM

17. تشکر mostafa-bi nam, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aref نمایش پست ها
    من هیج کدومش رو نبودم. اگه بودم اینقدر دفاع داشتم که اصلا به اینستر کشیده نمیشد.
    اینجا اگر کاری انجام شده، توسط بچه ها شده. به گفته دوستای خودتون اینقدر تو بیابون بودم که همری لانچ نشده! نمیدونم کی زدین اینا رو که من ندیدم. احتمالا همون اواخر بوده که من حضور نداشتم. اگر زدین نوش جونتون تونستید زدید. منتهاش بازم من نبودم که تا زمانی که بودم مشخصه. من قبل این درگیری های شما به دلایل مختلف اصلا امکان دسترسی به اینترنت و بازی هم نداشتم، چه برسه به اینسرت زدن.

الان سرور k1 هستیم. چیزی هم نداریم تو چنته، 2 تا اکانت داریم. بسم الله. رفیفات همر و مولتی فراوان دارن! ما 1 دونه مولتی هم نداریم. 2 تا اکانت داریم، تابلو!! رنک 1 غارت و سگ سیبیل. یکی منم یکی آرش. اگر قابل میدونید، در خدمتیم.
    عارف جان من هم به شما هم به دوستان خودم هم گفتم که ادمه ندن و از شما هم بابت گذاشتن این لینکا عذر می خوام .
    به بازیتون تو k1 برسین و از بازی لدت ببرین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    والا دیگه همه دنیا میدونن فن ترین سرور آی آر 14 بود ، دقیقا من کدوم اکانت بودم اصن ، تو بگو ببینم اصن منو میشناسی که میگی !؟ تو کدوم اکانت بودی !؟ جواب چرا ندی !؟ مثه یه شرمرد بیا حرفتو بزن ، آدمی که حق باهاشه زبونش بلند و درازه ، هیچ وقت ساکت نمیشینه ، بیا بگو س 14 منو چی کار کردی و کدوم اکانت بودم ، فقط 2باره 2 ماه غیب نشی ، فک کنم تو پلنر هایی که تو دیدی ( اگه دیده باشی و حرف راست زده باشی ) گنده تر از آی دین و لقمان نبوده ، عارف اولین سرور IRشو به اصرار لقمان بازی کرد !!!

در مورد لینکایی که گذاشتی ، فقط مال sag sibilz رو دیدم ، بین اتک اول و دوم اینسرت زدن کاری داشته 13:47:13 و ثانیه 14 ، پلن انقدر دقیق بوده یا اکانت ول بوده به نظر خودت ))) من که نبودم اظهار نظر هم نمیکنم !

شما خودت کدوم اکانت بودی ، یه رزومه بده ما بشناسیمت ، لااقل اینجا همه که میگم ما رو فارم کردن )) پس میشناختن ، شما بفرما =))) در نرو جون آرش بیا جوابمو بده ، آخرش خودت روت نمیشه دیگه بیای ، رتحت میشی از فروم به جاش =)))
    در مورد دوستمونم من باید بگم شما هم بهتره ادمه ندی من از v4 در se حضور داشتم اونم به دلایلی که موندگار شدیم خوشبختانه ( خدا نیما رو بیامرزتش چقدر آیدینو اذیت کرد: )

من با سبهر رو اک JINGOOLAK بودم تا جاییم که یادمه شما رو اک HAWK دوال بودی اومده بودی بزنی در رفتی صفر شدی . لینک نگه نمیدارم متاسفانه .

در کل من نمیدونم شما کی هستی و چی میگی ولی شاد باش مهر افزون
    ویرایش توسط Reza.Khan : 04-23-2016 در ساعت 01:15 AM

19. تشکر lucifer, ali 2113, mostafa-bi nam تشکر نمود
    نپسندیدن AmiR SalaR نپسندید
صفحه 42 از 91 نخستنخست ... 32404142434452 ... آخرینآخرین