صفحه 41 از 91 نخستنخست ... 31394041424351 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    سلام مصطفی بی نام عزیز!! خیلی خوبه ادم بی نام باشه تا معروفیتش بخاطر فارم شدن و پروفایل نوشتن تو سرورهای c1 و e1 !!! والا مصطفی داره تک تو se بازی میکنه و من خیلی وقت بهش گفتم حذف کنه و فقط رو g1 تمرکز کنه!! ولی قبل حذفش گفته یه حالی بده به بقیه سایدا بعد حذف میکنه. زیاد شمارش معکوس نکن ارش جان یه دفه دیدی همه چی درهم برهم شد ضایع شدی!! والا بخدا راست میگن شهر که شلوغ میشه غورباقه 7 تیر کش میشه!!!
    این سرور من بعنوان دف ساز در خدمت se هستم روزی یه ساعتی انشالاه از بعد g1 بیشتر تایم میزارم تا یه نظمی به این شهر 7 تیر کشا بدیم
    دوباره سر و کله تون پیدا شد شما !؟ مگه قرار نبود تابستون به قید معدل خوب بیای
    الان من قورباغه شدم این وسط !؟ من تنها نقطه تار ترا م ، بازی مقابل شما بوده ، سطح خودم اومده پایین )) باز گفت e1 ! عزیزم کجایی حرف بزنم باهات :| نبودم اون سرور ، شما قرار بود با استاد رضا خان یه سرور بگید که منو زدین وگرنه سرو کله ت پیدا نشه ، چکمه یونیک رو بردن ته ج.ش ا.مدن رجز میخونن ))) سرورو بگو که منو زدی جا این حرفا !!! C1 فارمم کردی !؟ 2ماه ول کردیم اکانتو ، بعد 2 ماه لاست 20 تا همر دیوار کردی حتی کراپا رم نزدی ، آروم تر بابا جون

2. تشکر All Stars تشکر نمود
    پسندیدن All Stars, Mr.majid پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام مصطفی بی نام عزیز!! خیلی خوبه ادم بی نام باشه تا معروفیتش بخاطر فارم شدن و پروفایل نوشتن تو سرورهای c1 و e1 !!! والا مصطفی داره تک تو se بازی میکنه و من خیلی وقت بهش گفتم حذف کنه و فقط رو g1 تمرکز کنه!! ولی قبل حذفش گفته یه حالی بده به بقیه سایدا بعد حذف میکنه. زیاد شمارش معکوس نکن ارش جان یه دفه دیدی همه چی درهم برهم شد ضایع شدی!! والا بخدا راست میگن شهر که شلوغ میشه غورباقه 7 تیر کش میشه!!!
    این سرور من بعنوان دف ساز در خدمت se هستم روزی یه ساعتی انشالاه از بعد g1 بیشتر تایم میزارم تا یه نظمی به این شهر 7 تیر کشا بدیم

باز سر و کله ات پیدا شد که من نمیدونم اگه بازی نمیکنی پست گذاشتنت چه دلیلی داره

شما سرور c1 میخواستین کپ اکانت ما رو 0 کنید. اکانتی که ول کرده بودیم داده بودیم دست بچه ها که هرجور میخوان روش بازی کنن. کسی رو اکانت نبود که دفاع بزاره یا کاری انجام بده، منتهاش 30 موج کاتا اومد بدون دفاع نتونستید 0 کنید!!

سرور e1 هم که جراتت رو نشون دادی دوباره باز هم اکانت ول و بدون بازیکن رو زدی و جو گیر شدی فکر کردی واقعا بازیکن شدی، نه عمو همون فارم هم نیستی
    حالا اگه باز میخوای همونجوری پلن بریزی اوضاع رو درهم برهم کنی، منتظریم که دوباره حسابی بخندیم
    همون دف ساز هم زیاده برات اسم اکانت هات رو بگو تا خدمت برسیم
    AreF

4. تشکر lucifer, SajjaD MaRiLyN, All Stars تشکر نمود
    پسندیدن All Stars پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اوه اوه ببين جه خبره تو نبود ما ،
    اول اينكه جطوري عارف جيكر طلا ،قربون اون سبيلات بشم ،
    دوم اينكه تشكر از سجاد كه تنهايي همه كإرهاي كتيبه رو انجام داد بدون كمك كسي ، و بدون صدمه زدن به همر ،از ديد من با اين سابقه كه تو اين بازي دارم مورد تاءيد بنده هستش ،كسي فكر ميكنه بهتره بياد جلو ببينم تا بهش حالي كنم برجم ايران رو كيا بودن تو .كام بوردن بالا ،
    سوم اينكه ج غ بعد از حذف بعضيا جيزي ازش باقي نموند ،دم بجهاي ج غ كرم كه تونستن سايدو جمع كنن و به اينجا برسن ،هيج ليدر ي تو اين سرور و اين بازي وجود نداره كه بتونه همجين كاري بكنه شما كل دوستان جاي ما بودين حذف كرده بودين جون سطح بازيتون در اين حد نيست ،ناكفته نماند ج غ شديدا با كمبود اكانت مواجه بود،
    جهارم اينكه همجين دور بر نداره كسي رو ج غ به همين راحتيا با بس نميكشه حتي اكر با كل سرور دركير شه ،ما هم جيزايي تو جنته داريم ،
    و نكه اخر كه مهمه اينه كه دوستان همه شاغل هستن ولي تو كل ٢٤ ساعت اكانتاشون داره ريد ميره ،البته ٢ تا از تاب غارتيا اعتراف كردن به وسيله يه برنامه ريد اكانتاشون زده ميشه ،والا اكر يكي بود اينجوري واسه من ليست فارم رو مرتب ميزد الان مثل شماها جند تا همر داشتيم و ،،،،، خلاصه جز باب كار ديكه هم ميكنيد رو اكانت؟ بس شاخ بازي در نياريد عداي بازي باك هم در نياريد ،
    علي ستاره ها : هر موقع فهميدي اين لقب ستاره ها از كجا اومد ميتوني بكي بازيكن قديم يا كود بليري ،
    ویرایش توسط Head_shout : 04-22-2016 در ساعت 03:32 PM

6. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اگه به کسی فشار اومد که من جوابشو دادم عذرخواهی میکنم.
    آرش خان هیچ کس به بازی شما شک نداره و همه میدونن که برای خودت صاحب سبکی و مطمینم که تمام سایدم هم رو هم اندازه تو تجربه این بازی رو نداره.اگه از صحبت های من بی احترامی برداشت کردی من عذرخواهی میکنم.ولی شما حق نداری بیای و هر چی دلت میخواد راجع به من و سایدم بگی.
    دقیقا درست گفتی ،من بخاطر رودروایسی با بچه های سایدم مومدم وگرنه منم تا حالا رفته بودم.
    البته فکر نکن که دلیل حذف بچه های ما شما و سایدت بودی. یه وقت گنده برداری نشه.که اگه بودن شما اینجوری برا من و سایدم رجز نمی خوندی. راست میگی من اگه بترکونم فقط یه همرتو دیوار میکنم و کل سایدم هم شاید بتونه همرای تورو فقط دیوار کنه.
    من اگه میبینی هستم و حذف نمیکنم به خاطر حرفیه که عارف بهم زده. موندم که پلیرهایی مثل تو و بعضی از دوستات، کم تجربه تر های سایدم رو دژکوب زده نکنه. موندم که بچه هامون بفهمن که زحمتی که دارن میکشن( حالا اگه کم یا بیخودی) بدرد خورده.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

8. تشکر ali 2113, SajjaD MaRiLyN, lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    و اما پوش (کاری که شما توش استادی و از اول بازی شروع کردی)
    سلام مجدد ، اقا من یه کلمه گفتم تاپ ریست نشده 5 میل رید زدن عزیزان مگه اسم بردم !؟ چرا حالا به من گیر دادین یهو نمیدونم ، اون یکی اومده میگه شهر شلوغ و قورباغه ، الان شهر شلوغ بوده یا ir !؟ اون موقع ها که خلوت بوده این دوستمون که من رو 10 تا سرور فارم کرده کجا بوده از اول سرور گفتم بهش و اون پلنر سوپر استار سایدت که با ذکر نام سرور 1 سرور که من رو زده باشن نام ببرن یه سرور که یکیشون جلوم اصن 3 به تک نزدن هم نام ببرن قبول دارم ولی الان پست میذاره ، دوباره غیب میشه ، ولی این لا به لا همه رو لایک میکنه ))) 2باره بعد یه ماه هر کی پست میذاره میاد دستشو میگیره دوباره میگه مارو فارم کرده 2باره در میره ، باز دم اون دوستتون که دیگه سر و کله ش پیدا نشد گرم ، معرفت داش دیگه پیداش نشه لااقل ))

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    اگه به کسی فشار اومد که من جوابشو دادم عذرخواهی میکنم.
    آرش خان هیچ کس به بازی شما شک نداره و همه میدونن که برای خودت صاحب سبکی و مطمینم که تمام سایدم هم رو هم اندازه تو تجربه این بازی رو نداره.اگه از صحبت های من بی احترامی برداشت کردی من عذرخواهی میکنم.ولی شما حق نداری بیای و هر چی دلت میخواد راجع به من و سایدم بگی.
    دقیقا درست گفتی ،من بخاطر رودروایسی با بچه های سایدم مومدم وگرنه منم تا حالا رفته بودم.
    البته فکر نکن که دلیل حذف بچه های ما شما و سایدت بودی. یه وقت گنده برداری نشه.که اگه بودن شما اینجوری برا من و سایدم رجز نمی خوندی. راست میگی من اگه بترکونم فقط یه همرتو دیوار میکنم و کل سایدم هم شاید بتونه همرای تورو فقط دیوار کنه.
    من اگه میبینی هستم و حذف نمیکنم به خاطر حرفیه که عارف بهم زده. موندم که پلیرهایی مثل تو و بعضی از دوستات، کم تجربه تر های سایدم رو دژکوب زده نکنه. موندم که بچه هامون بفهمن که زحمتی که دارن میکشن( حالا اگه کم یا بیخودی) بدرد خورده.
    مصطفی جان داداشی ،نزن این حرفارو خب خودم رو گنده دیدم ، ولی هر کی با من بازی کرده و رفاقت کرده میدونه من کوچیکشم ، من اگه حرفی هم میزنم لااقل 2تا رکوردی چیزی داشتم ، 4تا سرور یه کاری کردم ، بدون هیچ رزومه ای نمیام به یکی بگم هر جا رفته فارم بوده )) زشته ، مردم به خودش میخندن نه من !
    مصطفی عزیزم ، باز دم تو گرم که موندی ، یارو اومده میگه به خودش اسطوره ی دف ایران ، ماهان یه حرف یاد یه سری داده ، هی میان میگن فشار فشار ، مگه نزده بودین اومدین فشار بدین !؟ مگه تو پرفایل اتحادات نبود !؟ چرا متواری شدن یهو !؟ اقا طرف اسطوره دف بوده ، الان کجا غیبش زد یهو !؟ این یکی میگه من بعد مدرسه ها میام فقط بعد میاد اینجا با من جر و بحث میکنه !!!
    شمام از نظر من پلیر قابلی هستی ،در واقع همه قابل هستن ، من که اصن چیزی نگفتم ، GOODFELLAS مگه نیفتاد دست سهیل !؟ مگه کاری کردم باهاش !؟ عیار پلیر اینجاها معلوم میشه ، نه اینکه هر پسووردی رو دراورد لانچ کنه رو خودی ، ما اگه هممون 0 هم بشیم برنده ایم ، ما فقط میخندیم و حال میکنیم با بازی ، اما آیا واسه همه اینطور است آیا !؟

پ.ن 1 : احتمال میدم سر چکمه بشه یه هفته رنک 1 رید رو یه ساید غیر از NW بگیره

پ.ن 2 : دوست عزیز ، یهو مفقود الاثر نشو که ، انقدر یه عذر خواهی سخته واست !؟

پ.ن 3 : آقا اصن این توازن سرور رو این متا بهم زده ، به خاطر اینکه کسی ناراحت نشه متا بهم نخوره و شعار اتحاد های جنوب شرق در جهت فشار به سمت پیشرفت بره ، اصن حذف میکنم میام SE ثبت نام میکنم ، البته اگه دیر نشده باشد =)))

پ.ن 4 : افشین خدا لعنتت کنه ، اون سرورم داری همین کارا رو میکنی ، حالا این سری جا مسعود مانی رو رفیق میکنی با ما =)))

با تشکر

10. تشکر All Stars, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن All Stars پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

من موندم بیام از شما عذز بخوام؟؟؟؟ ته پیازی یا سر پیاز؟؟؟؟؟ تا جایی که من یادمه اسمت رو سگ سیبیل بود اون شد نتیجه بازیش!! اسمت رو دی کی بود که با کله رفتی دیوار!!! یه چی نگو بهت بخندن بابا بیخیال. حالا انشالاه قسمت بشه یه سرور بازی کنی از اول وبه ما بگی هستی با اکانت چادر به سر نیای وقتی بردی بعد بیای از فتوحات زیبات بگی!!
    سوپر پلنرمونم نمیاد در بارت صحبت کنه چون فقط با هم سطح خودش بحث میکنه نه پلیراهای معمولی. وقتی یه نموره به سطح رضا خان رسیدی شاید جوابتو داد.
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

12. تشکر mostafa-bi nam تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

من موندم بیام از شما عذز بخوام؟؟؟؟ ته پیازی یا سر پیاز؟؟؟؟؟ تا جایی که من یادمه اسمت رو سگ سیبیل بود اون شد نتیجه بازیش!! اسمت رو دی کی بود که با کله رفتی دیوار!!! یه چی نگو بهت بخندن بابا بیخیال. حالا انشالاه قسمت بشه یه سرور بازی کنی از اول وبه ما بگی هستی با اکانت چادر به سر نیای وقتی بردی بعد بیای از فتوحات زیبات بگی!!
    سوپر پلنرمونم نمیاد در بارت صحبت کنه چون فقط با هم سطح خودش بحث میکنه نه پلیراهای معمولی. وقتی یه نموره به سطح رضا خان رسیدی شاید جوابتو داد.
    به نظرم تابستون سال 92 بود من سفر بودم. خیلی وقت هم بود بازی نکرده بودم. آرش زنگ زد پس از مدت ها، گفت تو حالته بازی کنیم؟ گفتم اگه پایه ای بزن بریم. بعد از سرور 10 قدیم آی آر، بازی نکرده بودیم با هم دیگه. منم بازی نکرده بودم از همون موقع.

اومدم سرور c1 بود و اسم اکانت D.K Forever به یاد همبازی همیشگی و قدیمیمون فرشید D.K نام گذاری کردیم. به نظرم شما هم بودی از اولش اگه اشتباه نکنم. بار اول بود که تو اینجا بازی میکردیم. اومدیم از همون اول هم به ساید خودمون گفتیم هم به سایر بازیکنان، به همه گفتیم تو نامه هامون و پروفایل که این سرور حکم سرور تست داره برای ما. نهایتا تا کتیبه ها هستیم و بعدش حذف میکنیم میریم و اگه دیدیم کیفیت بازی در اینجا خوب هست، سرورهای بعدی میایم. طبق همین صحبت هم پیش رفتیم. خوب هم بازی کردیم. رنک 1 غارت رو گرفتیم، رنک1 پاپ سرور رو هم جوری گرفتیم که 1 ماه اکانت ول بود و بازی نمیکردیم بازم کسی نمیتونست بهمون برسه! بازار رو بستیم و خلاصه زدیم ترکوندیم اون سرور رو. شما هم بودی خودت و حتما یادته، فکر کنم با مهرداد نامی بازی میکردی اگه اشتباه نکنم.

خلاصه تست کردیم، بازی کردیم، یکم وقت گذاشتیم.تا کتیبه ها رسیدن. بعدشم که ما رفتیم. منتهاش اکانت رو دادیم بچه ها که استفاده کنن. خودمون شاید روزی 1 بار یا 2 روز 1 بار لاگین داشتیم. همون موقع بود که اکانت ول رو شما و دوستات اومدین 0 کنین 30 موج هم زده بودین و نتونسته بودین 0 کنید. یادمه ازت پرسیدم چرا اینجوری زدین؟! گفتی پلنر بد زده، یا شایدم گفتی بازیکن نداده پلنر بزنه خودش زده. حالا این تیکه اش مهم نیست.

این بار اولی که شما ما رو فارم کردین و 0 کردین و زدین و له کردین

خلاصه ما رفتیم از اون سرور. قرار شد سرور بعدی بیایم با آرش بازی کنیم. اومدم سرور e1 که آرش هم گفت میاد. پاییر سال 94 بود به نظرم اگه اشتباه نکنم.
    اومدم استارت کردم و اسم اکانت رو گذاشتم SaG SiBilZ و شروع کردم بازی رو. قرار بود آرش بیاد، ولی تا آخرین لجظه ای که بودم کلا نیومد. فکر کنم 1 بار هم لاگین نکرد، SaG SiBilZ تو سرور C1 فقط من بودم. هیچ کس دیگه نبود. فقط من بودم تا آخرش فقط اون اواسط یکی از دوستان میومد کمکی که چون خیلی قدیمی هست سوابقش، شما نمیشاسیش.

سرور C1 هم مسائل خاص خودش رو داشت که دوستان میدونن ولی فلش بک میزنم که بقیه هم متوجه بشن.
    سما جنوب غرب بودیم. سجاد ترامادول و احسان واندر بودن که شما میشناسی، زاوش هم من آوردمش اکانت Just2def بود که خیلی هم دیر اومد. همونی که با من زد تو اکانت ali 2113 .
    اون سرور دست تنها موندم در جمع کردن ساید. بازیکنای اینجا خیلی نمیشناختن منو، همین سجاد هم بود که سر حرف گوش ندادنش و گذاشتن فیک روی چکمه یونیک احسان واندر باعث شد یکی از پلن های اصلی من خراب بشه. از طرفی سایدهای دیگه ضعیف بودن. شمال غرب خبری نبودی، شمال شرق زدن تو هم دیگه و بعدشم حذف کردن. ما موندیم و جنوب شرق. همین لوسیفر و رفقاش. اومدی حضوری 1 شب صحبت کردیم جرف زدیم. گفتی الان جنوب شرق ضعیفه، الان ما رو بزنین که ما حذف میکنیم میریم. قرار شد با هم نپ کنیم تا شما از کتیبه ها استفاده کنین و بعدش نپ رو بزنیم به هم و بزنیم تو سر و کله هم. شما راحت بدون دغدغه چنگ آموز چرخوندین و همر ساختین و مولتی بازی هاتون رو کردین و دف هم ساختین. دمتونم گرم! خوب کار کردین.

منتهاش اواخر بهمن و کل اسفند ماه همون سال، من هم مریض شدم خیلی شدید، هم جراجی های بدی روی دندونام داشتم. بعدشم هنوز اینا تموم نشده تصادف سنگینی کردم که اصلا منهدم شدم کلا! وسط این گیر و واگیر بودم که یهو یک شب زنگ زدن که آقا گفتی مهدی لوسیفر بچه مشهده و حرف زدی باهاش و گفتی حرفش جرفه و این حرفا، اومدن اکانت Lynch رو زدن. حالا بازیکن اکانت لینچ، نیما عزیز، خودشم از من گرفتار تر بود! کلا نبود!!

باهات حرف زدم کلا عوض شدی با بهمن ماه که میگفتی ما الان ضعیفیم و فلانیم الان نزنین، نپ کنین تا ما جو.ن بگیریم.
    دیدم یه جوری حرف میزنی که انگار فتح الفتوحات کردی! همونجا سطح بازی و مهمتر از اون شخصیتت رو فهمیدم. میخواستم بدم تو خیابون تا جایی که جون داری بزننت که تا چند وقت راه نتونی بری. بعدش آروم شدم گفتم بیخیال بازیه حوونی کردی.

اومدیم با زاوش هرچی از رمر من مونده بوده که مدت ها بود داشت لاست میداد، با همر زاوش رو بزنیم.، اسکات زدیم همه جا رو دیدیم این دوستت ali2113 خیلی دف داره. اگه اشتباه نکنم حدود 1.5 میلیون دف داشت. رمر مست کردم کوبیدم تو دفش، زاوش هم پشتم اومد. زدیم تا جایی که تونستیم دفاعتون رو کم کردیم. چون واقعا شرایط زندگیمون جوری شد که واقعا نمیرسیدیم به امور روزمره زندگیمون جه برسه به بازی! زدیم بعدشم حذف کردیم رفتیم. فروم اون سرور هنوز باید باز باشه و پست ها و نوشته موجوده.

اینم از این سرور که ما رو له کردی و فارم کردی و زدی ترکوندیمون

حالا این توضیحات رو من نوشتم. شما در کل این 2 تا سروری که با ما همبازی بودی، بگو ببینم 1 اتکی که رو ما گذاشتی و حتی 1 دونه منبع رو غارت کردی؟

البته به جز اون سرور که اکانت ما دست بچه ها بود وهمونم که ول بود و بی دفاع رو نتونستی 0 کنی
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

:دیئیییییی

اقا یه عکس از خزانه بدمصب بذارین ببینیم کتیبه ها چجوریاس و دو خط انشا بگین ببینیم تو کدوم ساید کتیبه بیشتره. سعید بلر تو اینجا چیکا میکنی؟ ۱۵ تا سرور نرمال که ادم یُل نمیره ادم. دییییی

15. تشکر mostafa-bi nam تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aref نمایش پست ها
    به نظرم تابستون سال 92 بود من سفر بودم. خیلی وقت هم بود بازی نکرده بودم. آرش زنگ زد پس از مدت ها، گفت تو حالته بازی کنیم؟ گفتم اگه پایه ای بزن بریم. بعد از سرور 10 قدیم آی آر، بازی نکرده بودیم با هم دیگه. منم بازی نکرده بودم از همون موقع.

اومدم سرور c1 بود و اسم اکانت D.K Forever به یاد همبازی همیشگی و قدیمیمون فرشید D.K نام گذاری کردیم. به نظرم شما هم بودی از اولش اگه اشتباه نکنم. بار اول بود که تو اینجا بازی میکردیم. اومدیم از همون اول هم به ساید خودمون گفتیم هم به سایر بازیکنان، به همه گفتیم تو نامه هامون و پروفایل که این سرور حکم سرور تست داره برای ما. نهایتا تا کتیبه ها هستیم و بعدش حذف میکنیم میریم و اگه دیدیم کیفیت بازی در اینجا خوب هست، سرورهای بعدی میایم. طبق همین صحبت هم پیش رفتیم. خوب هم بازی کردیم. رنک 1 غارت رو گرفتیم، رنک1 پاپ سرور رو هم جوری گرفتیم که 1 ماه اکانت ول بود و بازی نمیکردیم بازم کسی نمیتونست بهمون برسه! بازار رو بستیم و خلاصه زدیم ترکوندیم اون سرور رو. شما هم بودی خودت و حتما یادته، فکر کنم با مهرداد نامی بازی میکردی اگه اشتباه نکنم.

خلاصه تست کردیم، بازی کردیم، یکم وقت گذاشتیم.تا کتیبه ها رسیدن. بعدشم که ما رفتیم. منتهاش اکانت رو دادیم بچه ها که استفاده کنن. خودمون شاید روزی 1 بار یا 2 روز 1 بار لاگین داشتیم. همون موقع بود که اکانت ول رو شما و دوستات اومدین 0 کنین 30 موج هم زده بودین و نتونسته بودین 0 کنید. یادمه ازت پرسیدم چرا اینجوری زدین؟! گفتی پلنر بد زده، یا شایدم گفتی بازیکن نداده پلنر بزنه خودش زده. حالا این تیکه اش مهم نیست.

این بار اولی که شما ما رو فارم کردین و 0 کردین و زدین و له کردین

خلاصه ما رفتیم از اون سرور. قرار شد سرور بعدی بیایم با آرش بازی کنیم. اومدم سرور e1 که آرش هم گفت میاد. پاییر سال 94 بود به نظرم اگه اشتباه نکنم.
    اومدم استارت کردم و اسم اکانت رو گذاشتم SaG SiBilZ و شروع کردم بازی رو. قرار بود آرش بیاد، ولی تا آخرین لجظه ای که بودم کلا نیومد. فکر کنم 1 بار هم لاگین نکرد، SaG SiBilZ تو سرور C1 فقط من بودم. هیچ کس دیگه نبود. فقط من بودم تا آخرش فقط اون اواسط یکی از دوستان میومد کمکی که چون خیلی قدیمی هست سوابقش، شما نمیشاسیش.

سرور C1 هم مسائل خاص خودش رو داشت که دوستان میدونن ولی فلش بک میزنم که بقیه هم متوجه بشن.
    سما جنوب غرب بودیم. سجاد ترامادول و احسان واندر بودن که شما میشناسی، زاوش هم من آوردمش اکانت Just2def بود که خیلی هم دیر اومد. همونی که با من زد تو اکانت ali 2113 .
    اون سرور دست تنها موندم در جمع کردن ساید. بازیکنای اینجا خیلی نمیشناختن منو، همین سجاد هم بود که سر حرف گوش ندادنش و گذاشتن فیک روی چکمه یونیک احسان واندر باعث شد یکی از پلن های اصلی من خراب بشه. از طرفی سایدهای دیگه ضعیف بودن. شمال غرب خبری نبودی، شمال شرق زدن تو هم دیگه و بعدشم حذف کردن. ما موندیم و جنوب شرق. همین لوسیفر و رفقاش. اومدی حضوری 1 شب صحبت کردیم جرف زدیم. گفتی الان جنوب شرق ضعیفه، الان ما رو بزنین که ما حذف میکنیم میریم. قرار شد با هم نپ کنیم تا شما از کتیبه ها استفاده کنین و بعدش نپ رو بزنیم به هم و بزنیم تو سر و کله هم. شما راحت بدون دغدغه چنگ آموز چرخوندین و همر ساختین و مولتی بازی هاتون رو کردین و دف هم ساختین. دمتونم گرم! خوب کار کردین.

منتهاش اواخر بهمن و کل اسفند ماه همون سال، من هم مریض شدم خیلی شدید، هم جراجی های بدی روی دندونام داشتم. بعدشم هنوز اینا تموم نشده تصادف سنگینی کردم که اصلا منهدم شدم کلا! وسط این گیر و واگیر بودم که یهو یک شب زنگ زدن که آقا گفتی مهدی لوسیفر بچه مشهده و حرف زدی باهاش و گفتی حرفش جرفه و این حرفا، اومدن اکانت Lynch رو زدن. حالا بازیکن اکانت لینچ، نیما عزیز، خودشم از من گرفتار تر بود! کلا نبود!!

باهات حرف زدم کلا عوض شدی با بهمن ماه که میگفتی ما الان ضعیفیم و فلانیم الان نزنین، نپ کنین تا ما جو.ن بگیریم.
    دیدم یه جوری حرف میزنی که انگار فتح الفتوحات کردی! همونجا سطح بازی و مهمتر از اون شخصیتت رو فهمیدم. میخواستم بدم تو خیابون تا جایی که جون داری بزننت که تا چند وقت راه نتونی بری. بعدش آروم شدم گفتم بیخیال بازیه حوونی کردی.

اومدیم با زاوش هرچی از رمر من مونده بوده که مدت ها بود داشت لاست میداد، با همر زاوش رو بزنیم.، اسکات زدیم همه جا رو دیدیم این دوستت ali2113 خیلی دف داره. اگه اشتباه نکنم حدود 1.5 میلیون دف داشت. رمر مست کردم کوبیدم تو دفش، زاوش هم پشتم اومد. زدیم تا جایی که تونستیم دفاعتون رو کم کردیم. چون واقعا شرایط زندگیمون جوری شد که واقعا نمیرسیدیم به امور روزمره زندگیمون جه برسه به بازی! زدیم بعدشم حذف کردیم رفتیم. فروم اون سرور هنوز باید باز باشه و پست ها و نوشته موجوده.

اینم از این سرور که ما رو له کردی و فارم کردی و زدی ترکوندیمون

حالا این توضیحات رو من نوشتم. شما در کل این 2 تا سروری که با ما همبازی بودی، بگو ببینم 1 اتکی که رو ما گذاشتی و حتی 1 دونه منبع رو غارت کردی؟

البته به جز اون سرور که اکانت ما دست بچه ها بود وهمونم که ول بود و بی دفاع رو نتونستی 0 کنی

یه سوال شما هر سروری که میری اکانتت دسته بچه هاست یا فقط c1 ایجوری بوده؟؟؟؟؟؟

17. تشکر mostafa-bi nam, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آرش جان اونی که به طعنه بهش میگی اسطوره دف ایران ولی هم من میدونم ، هم تو می دونی و هم همه می دونن که واقعاً اسطوره دف ایرانه (آقای علی 2113) این سرور فقط رجیستر کرد قرار بود که نوید رو اکانت باشه تا j1 تموم شه. علی همونیه که تو e1 بالای 15 تا همرتون ( که حداقل 10 تاش واندر کوب بود) رو کردین تو دیوارش. (برای دوستانی که در جریان نیستن میگم دیوار واندر نبودا رو نان کپ دیوار شدن دوستان). اوایل این سرور بود که ×3 شروع شد و علی به عشق رفقای قدیمش رفت اون سرور و همونجا بود به بچه های فشار فشاری آوردن که قبل کتیبه همشون دمشون رو گذاشتن رو کولشون.
    شما گنده ای و لی گنده تر از علی پلیر نیست پس خواهشاً اظهار نظر نفرمایید.
    و رضا خان، کسیه که اگه ما تو سروری بردی داشتیم فقط و فقط بخاطر اونه و همونطور که مهدی لوسیفر گفت (با علم به اینکه شما هم خیلی گنده ای) راجع بهش حرفی نزن.
    آرش عزیز فکر کنم زمانی که مدرسه ای بودی (میدونم که الان سنی ازت گذشته) خیلی مسخره شدی . اگه بعضی از بچه های ما بخاطر درس و دانشگاه و یا مشکلات شخصیشون اکانتشون رو ول کردن یه چیز طبیعیه. این دوره رو همه می گذرونن. نکنه شما مادرزاد دکتر به دنیا اومدی؟
    راجع به اکانت گودفلاس (همونی که به 15 ک گلد خریدینش) باید بگم که درسته شما خرابکاری نکردین روش. ولی به جز یه 20 ک گرزی چیزی دیگه ای نمونده بود براش. که البته باید بگم که باهاش واندرتون رو کلین کردین. و گرنه ما تو خرابکاری تنمون به تنه بچه های شما (ص.ص) خورده و میدونیم که تو این امر از اساتید زبردست بشمار میاین.(رجوع کنید به سرور j1 اکانت Fluid)
    راجع به مهدی هم باید بگم که فدایی ترین پلیر حال حاضر se مهدیه. همه جوره برا سایدش بازی میکنه. وعلی رغم تمام جوسازی که شما و دوستانتون علیهش راه انداختین یکی از مثبت ترین پلیرهای سایدشه.
    خلاصه آرش جان من دربس چاکرتم و قصد هیچ گونه بی احترامی به شما و یا کس دیگه ای رو نداشتم. مطمئناً اینا رو شما خودت میدونستی ، من فقط نوشتم که بقیه روشن شن.

و من الله توفیق
    ارادتمند
    مصطفی
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

19. تشکر lucifer, FalleN AngeL, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, FalleN AngeL, ali 2113 پسندید
صفحه 41 از 91 نخستنخست ... 31394041424351 ... آخرینآخرین