صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: این فارم قبلا اضافه شده است. ممکن است این خطا به خاطر استفاده از بات رخ دهد.!!!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا جان این بات یاب واقعا اذیت میکنه اومدم ناتار اد کنم همش باید یه دونه یه دونه صفحه باز کنم تا لود بشه خیلی طول میکشه و خسته کننده شده
    پارسال که فارم یاب رو حذف کردین گفتیم اشکال نداره دستی اد میکنیم بیشتر وقت میذاریم دیگه این بات یاب نمیدونم چه صیغه ای هست به جای اینکه نرم افزارها رو پیدا کنه بازیکنا رو اذیت میکنه این که مدیریت تلاشش اینه بازی از نرم افزارها پاک بشه خیلی خوبه اما جون مادرتون یه نرم افزاری طراحی کنین که بات ها رو از کار بندازه نه ما رو
    تازه این تشخیص شکلک های بات یاب هم واسه خودش تست هوشی شده مخصوصا وقتی 2تا شمشیر میان من که خودم گیج میشم تو 500 هم سر همین مولتی اومد بن کرد تازه میگه 100 درصد از بات استفاده میکنین!!
    ممنون

2. تشکر kingphoenix, SABER. تشکر نمود
    پسندیدن SABER. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مدیران بازی منتظریم جوابتون رو بشنویم حداقل بگین که یه نرم افزار بهتری واسه بات یابی طراحی میکنین که مستفیم بات ها رو هدف قرار بده و بازیکنا راحت بشن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والا منم دارم خسته میشم میخوام بدونم تو این شکل من از کجا باید بفهمم از این دوتا شمشیر کدومش گزینه ی درستیه!!!!

ویرایش توسط kingphoenix : 04-01-2015 در ساعت 07:30 PM

5. پسندیدن SABER. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kingphoenix نمایش پست ها
    والا منم دارم خسته میشم میخوام بدونم تو این شکل من از کجا باید بفهمم از این دوتا شمشیر کدومش گزینه ی درستیه!!!!

داداش اینکه کاملا مشخصه خووو. این یه اژدر ماهی هستش که داره ادا کانگورو در میاره

میگم تازه شانس اوردی اون زیرش نوشته دیر تر از دو مین جواب بدی زمانش دیر تر میشه. مال من که نوشته بود کمتر سیم ثانیه جواب بدم گنگستری از پنجره میرزن تو و با کتک دستگیرم کرده و تحویل CIA میدن

اما خوو چاره ای نیست. یعنی با تکنولوژی که برادران قاچاقچی جهت ساخت و استفاده از بات میکنن راه مقابله و شناسایی همین چیزاس که میبینین. و درخواست پلیرها بوده

7. نپسندیدن SABER. نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ðŕ. şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    داداش اینکه کاملا مشخصه خووو. این یه اژدر ماهی هستش که داره ادا کانگورو در میاره

میگم تازه شانس اوردی اون زیرش نوشته دیر تر از دو مین جواب بدی زمانش دیر تر میشه. مال من که نوشته بود کمتر سیم ثانیه جواب بدم گنگستری از پنجره میرزن تو و با کتک دستگیرم کرده و تحویل cia میدن

اما خوو چاره ای نیست. یعنی با تکنولوژی که برادران قاچاقچی جهت ساخت و استفاده از بات میکنن راه مقابله و شناسایی همین چیزاس که میبینین. و درخواست پلیرها بوده
    هیچ کاربری نمیخواد نرم افزاری برای شناسایی اکانتایی که از بات استفاده میکنن استفاده نشه بلکه مشکل من اینه که خب حداقل اینو راحت ترش کنن طوری که نشه حلشو هم اسکریپت بنویسن دور بزننش و همچینن ما هم بتونیم جواب بدیم. الان میخوان مچ بات بگیرن اینطوری مچ ادمیزاد هم میگیرن:d

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط اف 16 نمایش پست ها
    حداقل بگین که یه نرم افزار بهتری واسه بات یابی طراحی میکنین که مستفیم بات ها رو هدف قرار بده و بازیکنا راحت بشن
    ینی میشه که بشه ... 398719_boredsmiley.gif
    مثل آن چایی که می چسبد به سرما بیشتر

با همه گرمیم... با دل های تنها بیشتر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه.
    الان اومدم فارم بچه ها رو کپی کنم دیدم این پیغامو میده و دستگیر شدم و نمیذاره. بعد هر کی خواستم ثبت کنم لیست کلا نذاشت.
    دقیقا چیکار کردی؟ توضیح میدی.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام.
    نقل قول نوشته اصلی توسط SHARINGAN نمایش پست ها
    دقیقا چیکار کردی؟ توضیح میدی.
    دقیقا اومدم فارم هایی که اشتباها در لیست فارم دیگران ثبت شده بود رو منتقل کنم و جای درست در لیست فارم خودم قرار بدم. اما چون قبلش گول خوردم و اشتباها اومدم از بات و اسکریپت مختلف جهت ثبت فارم در لیست فارمم استفاده کرده بودم سرور 7-8 ساعت ثبت کردن فارمم بسته بود بی انصاف.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    سلام.
    دقیقا اومدم فارم هایی که اشتباها در لیست فارم دیگران ثبت شده بود رو منتقل کنم و جای درست در لیست فارم خودم قرار بدم. اما چون قبلش گول خوردم و اشتباها اومدم از بات و اسکریپت مختلف جهت ثبت فارم در لیست فارمم استفاده کرده بودم سرور 7-8 ساعت ثبت کردن فارمم بسته بود بی انصاف.
    ممنون

گول خورده بودی

13. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12