صفحه 10 از 14 نخستنخست ... 89101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 140

موضوع: اعلام آماده گی برای سرور جدید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من فکر میکنم بعضیا جدا از مشکلای دیگه مشکلات بینایی هم پیدا کردن لطف کن پستارو با دقت بخون وقت مارو نگیری که هی مجبور به توضیح باشیم

اینکه میگی بودم و نمیشناسی بیشتر موجبات خنده مارو فراهم میکنه :دی
    دقت کن نوشتم 3 راند 1 و 2
    و 6 راند دوم

سرور 3راند 1:اکانت لیتل جان
    راند دوم:استورم_تاریکی_میلاد 1010
    سرور 6 راند دوم هم اکانت استورم

بگذریم من اسم لیدرای سایدارو میگم هرکی رو میشناسی بگو من بیارمش گارنا بحرفیم رو در رو بخندیم یا پلیرای از ساید خودتون میارم رو در رو میکنیم

سرور6:
    از ان ای سعید و صابر فریندز و احمد میلاد کاراییب و حامد فونیکس و حامد متئو _ صابر فریندز کافی نت داره کرج نگو ان ای که فردا میرم کافی نتش سوژه میشی
    اندبل: مجید گانر و مجتبی دکتر زنون _ کوروش کبیر
    اسدبل:مهدی بلور و شاهین شیرکش و سید و ناصر و حمید موچک

ا

بگو کجای دنیای دژکوب بودی قضیه شما مثه نقشه میمونه که دقیقا زیر پونز هستی

هرچقدر ثواب کردیم و عذاداری کردیم امثال شما پروندن رفت نمیزارن که

خدایا خودت شاهدی

پی نوشت: اب هویج برای بینایی و تقویت حس بینایی بسیار موثر میباشد:d

نقل قول نوشته اصلی توسط st0rm نمایش پست ها

تو اکثر سرورای که بودیم از سرور 3راند یک راند دوم و سرور 6 راند دوم که چیزی حدود 7سال الی 10سال پیش هست ارادتی که به ساید جنوبی دارم

هیچوقت به هیچ سایدی نداشتم کلا پاییناس که خیلی چیزا خاکی تره_

storm

نقل قول نوشته اصلی توسط whitebird نمایش پست ها
    :دی
    برادر گرامی اسم اکانت هاتو توی سرور 6 راند 1 و 2 و سرور 3 راند 1 لطف کن بده اول تا ببینیم اصن در حدی هستی بخوایم جوابت بدیم یا نه :دی

در مورد احسان و خودکشی نهنگ ها هم کلا شما حرفی نزنی بهتره همه از کصافط کاری های تیم ساپورت و ... اون سرور خبر دارن دیگه شما چوب داخلش نچرخون :دی

- - - updated - - -

هه :دی کوتاه بیا حالا تو خیلی شاخی :دی
    پ ن : خداروشکر شما یکی رو دیگه هم میشناسنت نیاز به جواب دادن بهت نیس :دی
    STORM
    ویرایش توسط St0rm : 10-07-2016 در ساعت 04:08 AM
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نه عزیزم ! سرور 6 راند 2 حتی یه نفرم درست نگفتی NE : دست ممد F6Q حاجی mantanha حسین و مسعود Xman ولقمان و عارف خودمون King of persia بود ! SE دست نعیم و نگار از اکانت N J بود ! SW دست lord hadi و amir rdy بود و NW هم تا هفته 11 دست Ploto ( اکانت خودم ) و از هفته 11 دست نیما Shadow بود مکه با خواهرش بازی میکرد عارف که الان هس ، حسین ایکس من هم هست ، خواستی نعیم نگارم هستن لطفا گنده بیخودی نیایم جلوی کسی وقتی نبودیم سرور 3 راند 2 نبودم که فک کنم بچه ها weedmaster بودن ! سرور 3 راند 1 هم یه بار گفتم اکانت mhamohi بودم که اکانتی به اسم Little john یادم نمیاد ، البته این املای درستش هس که نمیدونم بوده این اسم یا نه ، دقیقا چی کار کردی با اکانتت !؟ چون من که گفتم واندر 100 شد روش شمام بگو من یادم بیاد نهایتا اگه بگی دفساز بوده قبول میکنم البته پس تنها چیزی که فعلا میتونی بگی سرور 3 راند دوم هس چون پلیر سرور 8 هم زیاده اینجا ( راند 1 خودم بودم با بچه ها که یه سری تا دیروز انبار میخواستن امروز یادشون نمیاد ما رو =))) ) اصن چیز مهمی نیس ! درست بیایم بگیم ما الان بازیکن خوبی شدیم و 1000سال پلیر نبودیم ! وقتی پلیر نبودیم هم حق نداریم یه ساید رو که 10 سال پلیرای مختلف توش بازی کردن مسخره کنیم حتی اگه غول مرحله آخر ترا هم بودیم حق تمسخر نداشتیم فروم یه سرور دیگه رو هم به حاشیه نبریم :دی
    راستی تا یادم نرفته ، سرور 4 کام که بازی میکردی شما زبونش و اسم پلیراش همه به این صورت بود دقیقا !؟ ما کام بازی میکردیم یه زبون دیگه بودا :دی ( البته این جهت شوخی بود وگرنه اکانت 2 دهی 4تا تو یه سرور باشه و بخوای دیگه اون تایم سرور کسی رو سوژه کنی ارزش پستت میاد پایین :دی ) این عکسی که از پاپتون گذاشتین رکورد پاپ هم جا بجا نمود آیا !؟

پ.ن : این سرور 10 چه داستانی شده ف از قضا ما هم یه جا دیدیم 2تا عکس مونده ))) عزیزانی که این سرور میخوان بازی کنن الام آمادگی کنن !!!

Top Raid.jpg

با تشکر
    ویرایش توسط Arash :D : 10-07-2016 در ساعت 04:38 AM دلیل: زیر پونز بودیم باز ! دیده شده نبودن و ادعا رکوردم داشتن :)))))

3. تشکر sw team, WhiteBird تشکر نمود
    پسندیدن sw team, WhiteBird پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

عاغا چه خبره اینجا بیاید اعلام حضور کنید این بحث ها تموم کنید بعد بزنید تو سر کله هم 5.gif

آرش منم اون سرور بودم ولی چون نفر 11 هومی بودم دیده نشدم 90.gif (الکی خواستم بگم ما هم 2 تا سرور بودیم )
    ویرایش توسط MOJTABA_CRASSUS : 10-07-2016 در ساعت 04:55 AM
    TIRED TEAM

5. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saman117 نمایش پست ها
    سلام دوستان این ابوذر که این دوستمون میگفت ابوذر میگ میگ بود یا یه ابوذر دیگست یکی هم پیدا بشه ما رو یه گوشه جا بده
    سلام سامان جان
    ابوذر
    d1 migmig
    e1 Ghelgheli
    فینال قبل pashmalo
    این یکی فینال shapoli
    ولی برا این سرور جدید ک فعلا کسی ما رو قبول نکرده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چه خبر اینجا !!

آقا ما یاز 2کلمه گفتیم سرور10 ریخت به هم دیگه همه چی !!!!!
    خندم گرفت که بعضیا از دوستان دارن راجع به سرور واریور حرفف میزنن که دیگه حایی واسه بحث نمیزاره.
    در حضور اساتید من دیگه حرفی نمیتونم بزنم.
    فقط یه مورد عرض کنم داداچ اشتباه داری عکس میزاری !!
    اون بیگ همر گول هم بازم مال اکانت parsapp پلیر اکانت کسری بود . که اونم بازم از جنوب غرب بود !!
    اون سرور من افتخار بازی کردن کنارشون نداشتم اما راند بعدی بهم این عکسو نشون دادن !!
    (تو گوگل هم بزنی بیگ همر گول عکسش میاد )
    حالا نمیدونم دقیقا شما کجای این عکسا بودی !!
    بازم حرفمو تکرار میکنم :
    Sw همیشه تا زمانی که بوده حرفی برای گفتن داشته .

پ.ن : ببخشید حس ریپلای کردن نداشتم این چند روز. قصد بحث ایجاد کردن نداشتم :دی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط titan2 نمایش پست ها
    سلام سامان جان
    ابوذر
    d1 migmig
    e1 Ghelgheli
    فینال قبل pashmalo
    این یکی فینال shapoli
    ولی برا این سرور جدید ک فعلا کسی ما رو قبول نکرده
    مگه تو نگفتی میری جنوب غرب ؟!
    بیا برو جنوب غرب دیگه . تا بعدا بیام بالا سرت :دی
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

8. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آرش این عکسی که گذاشته مال Ts 8 راند 2 هست که اکانت دسته پارسا و امیر رضا بود و ایشون از اون آدماس که همرو یکی دیگه میزنه به اسم ایشون ثبت میشه
    بعد اصلا بر فرض مثال که همر و اکانت مال شما بوده دیگه باید اینو بدونی که کل کل و فحش کاری که اونجا بود انقدر زیاد بود که بعد 100 کردن ناتار به Ts8 راند 3 کشید دوباره که اونجا بچه های متا West هممون NW بودیم و سامان پی اچ پی توتال NW بود و فقط ناصر و حجت فکر میکنم اگه درست یادم باشه SW بودن ... حالا کاری به Ts8 راند 3 ندارم ولی چطور ممکنه اگه Ts8 راند 2 اکانت Parsapp مال شما بوده رفتین زیر پرچم بروبچه های SE که خودشون زیر پرچم یک تیم دیگه هستن
    اگرم میگید اکانت واسه کسرا نبوده و مال شما بوده بنده با اکثر پلیر ها اون سرور از محمد زرتشت گرفته تا حافظ و سارنگ و مجید آخیلیوس ... در ارتباطم :| بیارمشون اینجا ؟
    ویرایش توسط Insomnia : 10-07-2016 در ساعت 11:41 AM
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

10. تشکر WhiteBird, sw team تشکر نمود
    پسندیدن WhiteBird, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

حوصله بحث های خاله زنکی ندارم تیتر وار میگم و میرم وهیچ پستی در این زمینه رو جواب نخواهم داد.

جهت اطلاع دوستان این 2پست رو مطالعه کنید لطفا سرور 6 راند نمیدونم چند! پست 1 و پست2

اینجا سروش و ناصر عزیز لیدر بودن من هم کمک میکردم بهشون
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    نه عزیزم ! سرور 6 راند 2 حتی یه نفرم درست نگفتی NE : دست ممد F6Q حاجی mantanha حسین و مسعود Xman ولقمان و عارف خودمون King of persia بود ! SE دست نعیم و نگار از اکانت N J بود ! SW دست lord hadi و amir rdy بود و NW هم تا هفته 11 دست Ploto ( اکانت خودم ) و از هفته 11 دست نیما Shadow بود مکه با خواهرش بازی میکرد عارف که الان هس ، حسین ایکس من هم هست ، خواستی نعیم نگارم هستن لطفا گنده بیخودی نیایم جلوی کسی وقتی نبودیم سرور 3 راند 2 نبودم که فک کنم بچه ها weedmaster بودن ! سرور 3 راند 1 هم یه بار گفتم اکانت mhamohi بودم که اکانتی به اسم Little john یادم نمیاد ، البته این املای درستش هس که نمیدونم بوده این اسم یا نه ، دقیقا چی کار کردی با اکانتت !؟ چون من که گفتم واندر 100 شد روش شمام بگو من یادم بیاد نهایتا اگه بگی دفساز بوده قبول میکنم البته پس تنها چیزی که فعلا میتونی بگی سرور 3 راند دوم هس چون پلیر سرور 8 هم زیاده اینجا ( راند 1 خودم بودم با بچه ها که یه سری تا دیروز انبار میخواستن امروز یادشون نمیاد ما رو =))) ) اصن چیز مهمی نیس ! درست بیایم بگیم ما الان بازیکن خوبی شدیم و 1000سال پلیر نبودیم ! وقتی پلیر نبودیم هم حق نداریم یه ساید رو که 10 سال پلیرای مختلف توش بازی کردن مسخره کنیم حتی اگه غول مرحله آخر ترا هم بودیم حق تمسخر نداشتیم فروم یه سرور دیگه رو هم به حاشیه نبریم :دی
    راستی تا یادم نرفته ، سرور 4 کام که بازی میکردی شما زبونش و اسم پلیراش همه به این صورت بود دقیقا !؟ ما کام بازی میکردیم یه زبون دیگه بودا :دی ( البته این جهت شوخی بود وگرنه اکانت 2 دهی 4تا تو یه سرور باشه و بخوای دیگه اون تایم سرور کسی رو سوژه کنی ارزش پستت میاد پایین :دی ) این عکسی که از پاپتون گذاشتین رکورد پاپ هم جا بجا نمود آیا !؟

پ.ن : این سرور 10 چه داستانی شده ف از قضا ما هم یه جا دیدیم 2تا عکس مونده ))) عزیزانی که این سرور میخوان بازی کنن الام آمادگی کنن !!!

Top Raid.jpg

با تشکر
    دوست عزیزم اون دوتا پست شایان رو بخون سرور 6 راند دوم هست نمیدونم میدونی یا خودتو زدی به ندونستن و فان
    اول صبحی قش کردیم

گرفتاری شدیم از دست شماها حمید سرور 8 بچه محلمونه رو اون اکانت کمال هم بود
    ممد زرتشت کسری امیر

میگم که گارنام رو ادد کن از زمان رایدکال و یاهو مسنجر و چت کردنامون هم عکس بزارم برات دیگه خببببببببب عجبااااااا

اینجا برای اعلام امادگی هست دیگه پستی گزاشته نمیشه

یه سریارو ما صدا میکنیم .... حالا شما بگو خوب اصن شما برزیل ... زورو... توی یه وادی دنیای دیگس

پلیر های دژکوب دو نوع معلم و راهنما دارن: آموزگار و پلیرهای جنوب شرق
    هرچقد با شیرینی از اولی نیاموزی دومی با تلخی به تو می آموزد

خوش گذشت
    یاحق
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

12. تشکر l0l:D, lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و عرض ادب
    آقا اینجا روم اعلام امادگی هست!!! خوب وقتی میپرسن کی خودکار داره اونی که داره میگه من دارم... وقتی خودکار نداری تو جمع بلند میشی میگی من خودکار ندارم!!! تازگی مد شده (جنوب شرق خصوصا) یا خودکار ندارن یا دارن تو ی سرور دیگه بازی میکنن میان اعلام میکنن که ما خودکار نداریم!!! خوب بچسب به همو سرورت دیگه!! چ وضعیه عاخه:|
    منم خودکار ندارم :دی
    سعید زیتون من چی شد؟؟؟
    اقا لطفا اسپم نکنین!!! هر کی خودکار داره فقط بگه ....

با تشکر

14. تشکر M3nTaL, Mr.majid تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Black Rose پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    آقا اینجا روم اعلام امادگی هست!!! خوب وقتی میپرسن کی خودکار داره اونی که داره میگه من دارم... وقتی خودکار نداری تو جمع بلند میشی میگی من خودکار ندارم!!! تازگی مد شده (جنوب شرق خصوصا) یا خودکار ندارن یا دارن تو ی سرور دیگه بازی میکنن میان اعلام میکنن که ما خودکار نداریم!!! خوب بچسب به همو سرورت دیگه!! چ وضعیه عاخه:|
    سعید زیتون من چی شد؟؟؟

با تشکر
    بالاخره یکی اومد حرف درست زد
    آقایون . هرکی خودکار داره بیاد بگه . اگه نداری اما دوست داری داشته باشی هم بیا خصوصی بگو . وصلت کنم به بچه هایی که خودکار اضاف دارن . اگه نداری و نمیخوایی هم داشته باشی نیا نگو دیگه عزیزم . کلاس درس نیست که پاشی بگی آقا ما خودکار نداریم نمیتونیم مشقارو بنویسیم
    منم نداشتم . دوستان یکی با دمپایی ابری به زور بهم دادن .

عرفان جان فهمیدم شما هم هستی خودکارو قبول کردم که یه بار افتخار بازی کنارتون رو داشته باشم
    پ ن : میلا اون بازیه دانلود شد )

16. تشکر Black Rose تشکر نمود
    پسندیدن Black Rose پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    سعید زیتون من چی شد؟؟؟

با تشکر
    والا بخدا :دی طرف کل پلیر های دژکوب یا بچه محلشون هستن یا سر کوچشون کافی نت دارن ،بعضیاشونم تا روزی دوبار نبینه و نبوسه اصن خوابش نمیبره :دی

پ ن 1 : احیانا اسم محلتون دژکوب آباد سفلی نیس؟ یا .... :دی
    پ ن 2 : یکی دیگه همر کشیده یکی دیگه زده واندر بعد یه نفر دیگه میاد لینکش میزاره :دی خیلی جالبه اتفاقا منم همینجورم این همر رو توی کام با
    dr locastro vein surgery و steven johnson author با هم کشیدیم خیلیم حال داد :دی
    ثثثثث.JPG
    پ ن 3 : زیتونا 1 ماه طول میشکه کامل جا بیوفته عجله نکن پسرم برو ته صف :دی
    پ ن 4 : نمیخوای بازی کنی خوب این کارا چیه خودکار نداری با مداد بیا :دی البته دوس داری بازی کنیا ولی جربزه میخواد جلو ما بازی کردن کار هرکس نیس باید تلمبه خورش ردیف باشه :دی
    ویرایش توسط WhiteBird : 10-07-2016 در ساعت 02:44 PM

18. تشکر sw team, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن sw team, mohsen.2pac پسندید
صفحه 10 از 14 نخستنخست ... 89101112 ... آخرینآخرین