صفحه 6 از 15 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 141

موضوع: ثبت نام سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مصطفی جان من خودم پلیر se نبودم و ne بودم خونم هم هنوز اونجاست به قولی و دوستان لطف کردن منو حمایت کردن تو se و خودی گرفتن

اما یه عده هستن نبودشون به بودشون می ارزه البته نا گفته نماند پیشاپیش نباید کسی رو قضاوت کرد البته پیشا پیش

مثالش رو هم که شما وارد تری تو ترا تجربه بیشتر داری پس باید بیشتر دیده باشی ما کسی رو بد نمی دونیم افرادن که خودشون رو بد معرفی میکنن
    TroOoLL 29 TEaM

2. تشکر mostafa-bi nam, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

یعنی حرف 2پهلوی مانی پارتیزان انقدر بازتاب داشت؟ ایول به جذبت )
    شایان جان شما خودت از تیم ما که رکورد جهانی برای ساید SE زده بودیم و توش حق آب و گل داریم اجازه گرفتی داری SE بازی میکنی؟(کپی کارت ملی و شناسنامه+رزومه برام ایمیل کن takrefigh@aol.com )
    دوستان از همین تریبون اعلام میکنم که به دلیل مشکلات کاری و پایین بودن سطح پلیر ها در این سرور ثبت نام نخواهیم کرد

پینوشت 1 2 3 :
    1- تا حالا نشده از روز اول اکانت بنده معلوم نباشه پس حرف چادری زیر چادری نزنین
    2-اگه تصمیمون عوض شد که بعید هم میدونم عوض شه باز از همین تریبون قبل از شروع سرور اطلاع رسانی خواهیم کرد
    3-اگر هم بیام 100درصد SE میام
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shaniz نمایش پست ها
    شایان جان شما خودت از تیم ما که رکورد جهانی برای ساید se زده بودیم و توش حق آب و گل داریم اجازه گرفتی داری se بازی میکنی؟(کپی کارت ملی و شناسنامه+رزومه برام ایمیل کن takrefigh@aol.com )
    دوستان از همین تریبون اعلام میکنم که به دلیل مشکلات کاری و پایین بودن سطح پلیر ها در این سرور ثبت نام نخواهیم کرد

پینوشت 1 2 3 :
    2-اگه تصمیمون عوض شد که بعید هم میدونم عوض شه باز از همین تریبون قبل از شروع سرور اطلاع رسانی خواهیم کرد
    3-اگر هم بیام 100درصد se میام
    شما برو هروقت فیک چیفر یاد گرفتی بیا با هم صحبت کنیم :d
    تا همین سال قبل با 40 تا گرزی فیک میرفتی حالا اومدی از رکورد حرف میزنی
    عزیزم سعی کن خاطرات کس دیگه رو به نام خودت ثبت نکنی اون موقع که رکورد ثبت شد شما داشتی گل یا پوچ بازی میکردی
    واقعا بعضی ها فکر کردن پلیر بودن به رنک بازی که تو پروفایلشون نوشته
    ن عزیزم شما برو مولتیاتو بیار بالا
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان ظاهرا کل سرور se پلی میدن و ساید دیگه کسی نیست پس از الان باید تبریک گفت به se جایزه ها رو هم دوستانه تقسیم کنید .

6. تشکر mostafa-bi nam, lucifer, moriVIP تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, moriVIP پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    ما هم به همراه جمعی از دوستان میایم جنوب شرق پلی بدیم
    دوستانی که حارج از مجموعه هستند رو هم پذیرا هستیم
    فقط باید همکاری کنند در غیر اینصورت سر و کارشون با کاتاست
    جهت رزرو جا و پرداخت شهریه به همین آیدی فروم پیغام بدید
    سلام و درود بیکران خدمت دوستان عزیزم
    آقایون داداشام هیسسسسسسسسسسس هیچکی حرف نزنه این دوستمون تحت حمایت همه جانبه ماست .هیچکی حق تعرض به ایشونو نداره وگرنه با خودم طرفه حالا یه شیرین زبونی کرده زبونش نچرخیده شما رفقا به گل رویه نشسته اش ببخشیدش.
    بالا خره ما هم رحم و مروتی داریم این وسط مسطایه دله لاکردار یه نمور عطوفت پیدا میشه
    از شوخی بگذریم مانی جان قدمت سر چشم واقعا مایه مباهاته بنده اس که در خدمت شما باشم البته شما انقدر سابقه دارید که هر جا برید خونه خودتونه خوشحال میشم در کنار شما بازی کنم . بچه ها هم اگر چیزی میگن بحث رجزیه که خوندی وگرنه هر کس واسه سایدی بازی کنه و واقعا دلش با سایدش باشه کی میتونه باهاش عناد بورزه . پیشاپیش بهت خوش آمد میگم .

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    شایان جان شما خودت از تیم ما که رکورد جهانی برای ساید SE زده بودیم و توش حق آب و گل داریم اجازه گرفتی داری SE بازی میکنی؟(کپی کارت ملی و شناسنامه+رزومه برام ایمیل کن takrefigh@aol.com )

پینوشت 1 2 3 :

به به خوش اومدی خوش اومدی باریکلا شما صحبت هم میکردی ما بیخبر بودیم ؟؟؟

ببین گل پسر صد بار گفتم بازم میگم چی بودم چی بودم نکن . چی هستم چی هستم بکن . در مورد بزرگتر از خودت حالا هر کسی هست درست صحبت کن میخواد هر کی باشه . تا اونجا که من میدونم که دایره ا لمعارف اس ای باشم شانیز پانیز نداشته اس ای مگه زیر بیرق بزرگان بوده باشی که بازم میشه ته تهش بهت بگیم دوال نگیم ....ال. حتما سعی کن نیای چون اصلا لولت به اینورا نمیخوره میخوره به در و دیوار و یه جاهایی که بماند ....
    سعی کن تصمیمت عوض نشه که به قوله خودت اون تاریخ سازی که میفرمایید رو بد جور ننگین میکنی. مطمئنم که نمیای ،که بیای اس ای نمیای .
    جمله سازیتم بهتر کن که دو بار نگی تریبون مریبون خب گل پسر یه بار رفتی پشتش همونجا بگو دوباره میای پایین دوباره میری بالا یه موقع فشار میاد بهت .

گل پسرایه اس ای مارلبرو تیم نمیاد مگر برایه شکستن شاخ اونایی که شاخ شدن.
    مهدی لوسیفر فقط شما ی خبر بده که میان یا نمیان چون بعید میدونم وقت کنم بیام ببینم میان یا نه شما خبر بده وسط تایم کاری یه نیم ساعت مرخصی رد کنم استعلاجیشو از دژکوب بدم دستش . بعید میدونم به ت ر ا و ی ن بخوره .

یا حق
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها

پینوشت 1 2 3 :
    باز مانی چهار تا سرور رو درست و حسابی بازی کرده. نه اکانتشو فروخته و نه وسط بازی اکانت خریده
    se این سرور 10 تا پلیر داره کلاً ،دیگه نفوذی احتیاج نداره.همینجوری هم میتونین بیاین مارو بترکونین. خودمون هم می دونیم که نصف کسایی که دارن میان تو این سرور به عشق زدن ما میان.قربونش برم امام حسین هم اینجوری دست تنها نرفت مسلخ که ما داریم میریم.

پ.ن:
    همین مونده که آوارگان سوری و گرسنگان اتیوپی هم بیان se
    ویرایش توسط mostafa-bi nam : 06-27-2016 در ساعت 10:32 AM
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

کلا جالبه این پستا!!!! والا بخدا!!!! رکوردار عزیز که میخواستی از se کتیبه بفروشی !!! نیا یا اگه میای با چادر بیا! والا!!! ولی مانی عزیز شما بیای که ناصر تحت حمایتت گرفته!! ما به تحت حمایتا کار نداریم!!!! یه سلامی هم میکنم به اشخور عزیز که چند روزه نیستش نگرانشم؟؟ سالمی برادر؟؟؟ فینال بیای حتما منتظرتیم
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

10. تشکر mostafa-bi nam, moriVIP, ali 2113, l0l:D تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

مانی جان بزرگواری بفرما جهت کسب اجازه و مجوز ورود به جنوب شرق به تلگرام بنده پی ام بده.
    شما شایان جان سبیل هات خودش مجوزه شهریه هم نمیخواد بدی داداش گلم
    در ضمن رضایت نامه کتبی از ساید قبلیت که اسماً لیدرش و رسماً پلیر اون بنده خدا بودی که خودش زیر پرچم اون یکی لیدره بود که 500 کی گلد داشت به این و اون میداد براش بازی کنن و توی انجمن مجیزشو بگن بیـار تا بعدا بگم بچه ها در مورد ت فکر کنن که بیای روی کدوم اکانت جنوب شرق گزارش پاک کنی !
    در مورد رضایتنامه گرفتن از ساید اصولا چون ساید شخصیت حقیقی و حقوقی نیست گرفتن امضا امکان پذیر نیست ! در مورد بنده خدا هم به خدا آوردن اسمش ترسناک نیست ماهان هلسیکر رو میگید دیگه ؟؟ والا ما 14تا سرور اینجا پلی دادیم
    c3 ،d3، d1، h3، g3،f3،h3،i3، final 50x، final 3x ،final 25 ،h50 ، k50 ،l50، j3 champion
    تو این سرورها کلا h3 ، i3، final 3x تیم همون بنده خدا که اسمش رو آوردن ترسناکه ! حضور داشتند دو تا سرورش متا بودیم یه سرورش متا نبودیم !
    تو 11 تای بعدیش هم خدا قبول کنه برنده سرور بودیم پس بحث پلیر بودن فلانکس یا زیر پرچمی بودن توجیه آنچنانی نداره

سربلنـــد؛ پیــروز و دنباله دار باشید .

پی نوشت: من که معلوم نیست بیام فینال ولی اگه صاحب اکانت شانگفی ( محسن خان) ثبت نام کنن و امر کنن طبق معمول ده سال گذشته میام رو اکانت ایشون وطبق برنامه ای که میدن براشون بازی میکنم.

پی نوشت 2: حال من بعد از خوندن پست مانی عزیز

یه ذره هم اینجوریم
    پی نوشت 3: تصمیم گرفته بودم دیگه پست با این شکل و شمایل نذارم ولی نمیذارن من آروم بشینم که!

پی نوشت 4: مانی جان دقت کردم قلت عملاعی نداشته باشم.
    من صبرم زیاده شایان بالاخره از تو هم غلط املایی میگیرم !
    پی نوشت 5: حیف این انجمن آرشیو نداره وگرنه شما این دومین باره که اعلام وجود میکنی توی جنوب شرق ولی باز میری زیر پرچم!
    نیاز به آرشیو نداره شایان جان سرور j1 بود من اعلام آمادگی کردم که بیام جنوب شرق تو پروفایل اکانتم تو سرور فینال زده بودم !
    آنقدر هم اومدن زنگ زدن و پیغام دادن و تو تلگرام پی ام دادن ما نرمال بازیم ! شما سه ایکس بازی ، شما بیای ما j1 نمیریم صبر میکنیم یه سرور نرمال باز شه ، گفتن ما نیومدیم !

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    مانی جان امیدوارم که از صمیم قلب برای se بازی کنی. اگه می بینی بعضی از دوستان ما بودن شمارو تو se نمی پسندن خاطره بدیه که از سرور فینال سال گذشته دارن. امیدوارم که حضور شما تو se بازی دو سر باختی که بچه های به اصطلاح والس تو سرور گذشته برای ما به ارمغان آوردن رو یادآوری نکنه.
    امیدوارم که تمام این ها فقط یه توهم واهی باشه از طرف ما و از طرف شما حسن نیت وجود داشته باشه و اگه بخواد غیر از این باشه زدن یا نزدنت به ضرر se خواهد بود. البته با تمام احترامی که برات قائلم اگه واقعاً قصد سوئی داشته باشی از اومدن به se رفتار ما مثل سرور فینال نخواهد بود.
    منظورمو که فهمیدی، یا همه se باهم تو اتحاد برنده یا هیچکی از se اونجا نخواهد بود.

پ.ن: والسی های واقعی ارادت قلبی مارو پذیرا باشن.
    مصطفی جان از معدود پست های منطقی بود که واقعان به دلم نشست
    لطف داری داداش گلم
    در مورد بقیه حرفها و نگرانی ها و ترس ها فکر کنم بهتر باشه بسپاریم به گذر زمان و انتهای سرور که واندر تو کدوم ساید 100 میشه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MohseN ShangFei نمایش پست ها
    البته حضور بعضیا تو جنوب شرق خیلی هم بد نیست، چون رفیقمون زیر پرچم شمال شرق و جنوب غربه، شمال غربم که با این شرایط زیر پرچم بودن دائمی این دوستان مجبور به متا با این 3 تا می شه پس در نتیجه شاهد صفر شدن پایتخت ناتار در متای 4 به ناتار خواهیم بود
    عزیزم شما اعتماد به نفست خوبه !
    جنس اعتماد به نفست رو دوست دارو آورین آورین
    شما یه مقدار رو بازیت هم بیشتر کار کن
    20 درصد هم تخفیف شهریه بهت تعلق میگیره !

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    سلام و درود بیکران خدمت دوستان عزیزم
    آقایون داداشام هیسسسسسسسسسسس هیچکی حرف نزنه این دوستمون تحت حمایت همه جانبه ماست .هیچکی حق تعرض به ایشونو نداره وگرنه با خودم طرفه حالا یه شیرین زبونی کرده زبونش نچرخیده شما رفقا به گل رویه نشسته اش ببخشیدش.
    بالا خره ما هم رحم و مروتی داریم این وسط مسطایه دله لاکردار یه نمور عطوفت پیدا میشه
    از شوخی بگذریم مانی جان قدمت سر چشم واقعا مایه مباهاته بنده اس که در خدمت شما باشم البته شما انقدر سابقه دارید که هر جا برید خونه خودتونه خوشحال میشم در کنار شما بازی کنم . بچه ها هم اگر چیزی میگن بحث رجزیه که خوندی وگرنه هر کس واسه سایدی بازی کنه و واقعا دلش با سایدش باشه کی میتونه باهاش عناد بورزه . پیشاپیش بهت خوش آمد میگم .
    ب
    گامبالینا ، کاستا کورتا !!!
    مرسی از لطفت بچه های تیم استورم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط moriVIP نمایش پست ها
    آقا به بچه گیر ندین !!! کی تضمین میده خودتون تو ساید راه میدیم ؟؟؟؟ ( آقا غلط کردم ببخشید ) :d

ولی در کل انشالله خوب میشه سرور

هرکی هم اول بازی بلبل درازی کرد رو میکنیم تو گونی اون فینال هم من میخواستم یکی دوتا از والس رو اول سرور بزنم

نزاشتن دوستان

منم باید اجازه کتبی بیارم یا نه همین طور قبوله ؟؟؟ سریع بگید مدارکو آماده کنم
    همه دوستان باید بیارن ! اول سرور پارتی بازی کنیم ساید قدرت و انسجامش رو از دست میده با تشکر دی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    بازی به همین فارما که میان se قشنگه!!! والا بخدا!!!!! مهدی بلک زنگگ زده میگه ماربور میاد فینال به عشق مانی!!! مثلا میخواستن بازی نکنن ولی فقط به خاطر تو میان!!!! لیدرم میشی تو se مانی جان شما فقط بیا!!! حضور شما به ما شور و شعف میده!!!! فقط زیر چادری نیای!!! چادرو در بیاری مردونه بیای!!
    مستر فشارم بیار حتما بتونی اخر سرور بری زیر پرچمش!! قلط املایی منو هم بگیر لطفا مرسیییی اه.

- - - Updated - - -

یه تشکر هم ازت بکنم بخاطر امدنت به se که انگیزش زیادی ایجاد کرده تو تیمه ما برای کنار شما بازی کردن!!!
    اتفاقا ما هم ایشون رو دوست داریم ! زمانی که دوال اکانت آویشن بود بازیش خوب بود ! رو مارلبرو به عنوان دوال شنیدم بازیش افت کرد ناصر گذاشتش رو نیمکت ! از شما چه پنهون ببین بازیکن آزاده برای تیم ب اکانت پارتیزان جذبش کنم !
    حتما میام ولی با این تعریف ها باعث نمیشه شهریه ات رو پرداخت نکنی ! 30 درصد تخفیف دادم بقیه اش رو واریز کن !
    ما هم فارم دوست داریم ایشالله هرکسی اومد فارم شد اکانتش رو بذاره کل ساید استفاده کنند نه اینکه حذف کنه بره
    انگیزه اینکه کنار ما بازی کنن خوبه ! کلا بعد از حمایت از کلیه پلیرهای ساید تست گرفته میشه اونایی که قبول شن میمونن تو اتحاد !
    میخوای تیمت رو یه اردوی پیش فصل ببر سرور 1000 ایکس با آمادگی بدنی و ذهنی بالا بیان که خدا نکرده مجبور نشیم کسی رو کنار بذاریم

12. تشکر ali 2113 تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود به همه دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    نیاز به آرشیو نداره شایان جان سرور j1 بود من اعلام آمادگی کردم که بیام جنوب شرق تو پروفایل اکانتم تو سرور فینال زده بودم !
    آنقدر هم اومدن زنگ زدن و پیغام دادن و تو تلگرام پی ام دادن ما نرمال بازیم ! شما سه ایکس بازی ، شما بیای ما j1 نمیریم صبر میکنیم یه سرور نرمال باز شه ، گفتن ما نیومدیم !
    اینجاست که میگن شهر که بی صاحب بشه ، قورباغه هفت تیرکش میشه ()
    آخه گل پسر اول سرور که اومدی تو j1 روی اکانت lotus بعد این که متوجه شدیم زدم فارمت کردم هم شما رو هم خانم آویشن عزیز که پا به فرار گذاشتین
    نکنه میخوای اینم انکار کنی؟

اتفاقا ما هم ایشون رو دوست داریم ! زمانی که دوال اکانت آویشن بود بازیش خوب بود ! رو مارلبرو به عنوان دوال شنیدم بازیش افت کرد ناصر گذاشتش رو نیمکت ! از شما چه پنهون ببین بازیکن آزاده برای تیم ب اکانت پارتیزان جذبش کنم !
    حتما میام ولی با این تعریف ها باعث نمیشه شهریه ات رو پرداخت نکنی ! 30 درصد تخفیف دادم بقیه اش رو واریز کن !
    ما هم فارم دوست داریم ایشالله هرکسی اومد فارم شد اکانتش رو بذاره کل ساید استفاده کنند نه اینکه حذف کنه بره
    انگیزه اینکه کنار ما بازی کنن خوبه ! کلا بعد از حمایت از کلیه پلیرهای ساید تست گرفته میشه اونایی که قبول شن میمونن تو اتحاد !
    میخوای تیمت رو یه اردوی پیش فصل ببر سرور 1000 ایکس با آمادگی بدنی و ذهنی بالا بیان که خدا نکرده مجبور نشیم کسی رو کنار بذاریم
    ما هم شما رو دوس داریم عزیز دلم
    من دوال ، خیالت الان راحت شد ؟ دلت خنک شد ؟
    والا سرور فینالی که عرض کردی کلا فان اومدیم(بعد 8-9 سال) رو اکانت خانم آویشن که دیدیم بنده خدا بازی بلد نیست دلمون سوخت نشستیم وقت گذاشتیم یکم بازی یادش دادیم - این د-خ-ت-ر معصوم اولین سرورش بود که رو اکانتش همر میدید ، همر که چه عرض کنم دمپایی...
    در مورد اکانت مارلبرو هم که ، ناصر جان همه جوره تاج سر ماست و صاحب اختیار ما ، و افتخار میکنم تو j1 در کنارش بازی کردم...
    سرور فینالی هم که در پیش رو هست معلوم نیست حضور داشته باشیم یا نه
    اگر اومدم ، چون ناصر عزیز شما رو تحت حمایت گرفته سعی میکنم مثل سرور j1 که فارم شدی فرار کردی این سرور کاری باهات نداشته باشم ، به شرطی که مثل هر سروری که بازی میکنی وسط سرور نری زیر پرچم یکی دیگه ..

ارادتمند
    مهدی BlackSword
    ... آن خطاط سه گونه خط نوشتی:

یکی او خواندی، لا غیر.

یکی را هم او خواندی هم غیر.

یکی نه او خواندی، نه غیر او!

آن خط سوم منم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

سلامتی همه زیر پرچما!!!!! سلامتی همه دوستا همه فشارا !!! سلامتی لیدر فراریه ne !!! سلامتی se که از جیبوتی هم میخوان بهش پناه بیارن!!!! سلامتی همه بچه های se که تا اخر پا سایدشونن!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

صفحه 6 از 15 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع