صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 140

موضوع: اعلام آماده گی برای سرور جدید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینو خوب اومدی داداش همه اینارو از این ببعد با سرور j1و عوض کردن میل واندر تو بیست مین اخر میشناسن

هه :دی کوتاه بیا حالا تو خیلی شاخی :دی
    پ ن : خداروشکر شما یکی رو دیگه هم میشناسنت نیاز به جواب دادن بهت نیس :دی[/QUOTE]

2. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط morghe.atash نمایش پست ها
    اینو خوب اومدی داداش همه اینارو از این ببعد با سرور j1و عوض کردن میل واندر تو بیست مین اخر میشناسن :d

هه :دی کوتاه بیا حالا تو خیلی شاخی :دی
    پ ن : خداروشکر شما یکی رو دیگه هم میشناسنت نیاز به جواب دادن بهت نیس :دی
    [/quote]

؟؟؟ میشه بگی با کی هستی؟؟؟ لطف کن نقل قول کن دوستان بدونن روی صحبتت با کیه
    روز را خورشید میسازد روزگارش را ما....

4. تشکر M3nTaL تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    دوست عزیزم اون دوتا پست شایان رو بخون سرور 6 راند دوم هست نمیدونم میدونی یا خودتو زدی به ندونستن و فان
    اول صبحی قش کردیم

گرفتاری شدیم از دست شماها حمید سرور 8 بچه محلمونه رو اون اکانت کمال هم بود
    ممد زرتشت کسری امیر
    گل پسر سرور 6 راند دوم رو بهت تمام لیدرا و شوراشو گفتم ورژن 3.6 بود ، اتفاقا واندر هم تو سایدی که جدیدا شدی پلیرش و داری یجور داستان میبافی در موردش انگار اصن این ساید نبوده و شما چکش احداثشو زدی 100 کرد ، خود نگار هم 100 کرد اتفاقا ! درسته منم از هفته 11 نبودم تو سرور به عنوان بازیکن ولی بودم در کنار اساتید به عنوان بخش های دیگه و با مهدی بودیم ، اینم یه عکس یادگاری از اون سرور ، عکس میتینگاشون هم دوباره داشتم میدیدم ، ممد سناتور اینا بودن تو عکسا هر چیدیدم بچه محلاتون رو پیدا نکردم تو عکسا :دی

katibe.jpg

دقیقا این تاپیک ، تاپیک اعلام آمادگی هس ، شما و اون 2 نفری که اومدن زیرت لایک کردن ، اگه دوس داشتن یه جور این سری دربرن که دیگه روشون نشه واقعا بازی کنن به مام بگن ( هر چند که میرن و یکی به خونواده ش قول میده بازی نکنه ، یکی نتش قطع میشه ، یکی ترانسفر میشه ، یکی بن Ip میشه ، یکی برق شهرش 72 ساعت میره ، یکی هم که پلنگ بوده ما رو زده مام میخوایم اعاده حیثیت ( املای درستش اینه عزیز دلم :دی ) کنیم نمیذاره ، خلاصه همه اسطوره ها ، لیدرا ، شاخا ، رکورد زنا ، لینک اتک بقیه بذارا ، توهماتیای کاذب و ... ولی در نهایت از یه سرور دیگه مثه قارچ درمیان :دی ) ! شمام که از همه ور رونده شدی ! تو فینال چند تا از پستاتون رو خوندم دیدم زیادی واسه بعضی از عزیزان گنده میاین ! دیدم به من ربطی نداره پست نذاشتم ، ولی قرار نبود دیگه ادامه بدی به این همه آدم بکشونی ، احساس کردم مزه ش به دندونتون شیرینی کرده ، گفتم بگم که یه وقت فکر نکنین خبریه دوست عزیزم :دی اینجا هم که دیدم یهو شدین لرزه بر تنین انداز که با چند تا سوال همه چی معلوم شد

پ.ن : پست سعید Whitebird واقعا خوب بود یه پستی که خنده رو رو لبای من یه نفر آورد لااقل :دی گفتم تقدیر ویژه کنم ! ازون پستا بود که دیوار میزد دوست رکورد دارمون ، آورین سعید جان ، دیدم ))

پ.ن : آقایون عزیزی که میخوان تو m1 بازی کنن و من با اسپمم نمیذارم تاپیکشون شکل بگیره :| آیا اسپم های من شیرین نیس :| !؟ چرا منو دوس ندارین :| !؟ درسته من قدیما اخلاقم یه کم بد بود ولی شخصیت دوس داشتنی ای داشتم !!!

باتشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    گل پسر سرور 6 راند دوم رو بهت تمام لیدرا و شوراشو گفتم ورژن 3.6 بود ، اتفاقا واندر هم تو سایدی که جدیدا شدی پلیرش و داری یجور داستان میبافی در موردش انگار اصن این ساید نبوده و شما چکش احداثشو زدی 100 کرد ، خود نگار هم 100 کرد اتفاقا ! درسته منم از هفته 11 نبودم تو سرور به عنوان بازیکن ولی بودم در کنار اساتید به عنوان بخش های دیگه و با مهدی بودیم ، اینم یه عکس یادگاری از اون سرور ، عکس میتینگاشون هم دوباره داشتم میدیدم ، ممد سناتور اینا بودن تو عکسا هر چیدیدم بچه محلاتون رو پیدا نکردم تو عکسا :دی

katibe.jpg

دقیقا این تاپیک ، تاپیک اعلام آمادگی هس ، شما و اون 2 نفری که اومدن زیرت لایک کردن ، اگه دوس داشتن یه جور این سری دربرن که دیگه روشون نشه واقعا بازی کنن به مام بگن ( هر چند که میرن و یکی به خونواده ش قول میده بازی نکنه ، یکی نتش قطع میشه ، یکی ترانسفر میشه ، یکی بن Ip میشه ، یکی برق شهرش 72 ساعت میره ، یکی هم که پلنگ بوده ما رو زده مام میخوایم اعاده حیثیت ( املای درستش اینه عزیز دلم :دی ) کنیم نمیذاره ، خلاصه همه اسطوره ها ، لیدرا ، شاخا ، رکورد زنا ، لینک اتک بقیه بذارا ، توهماتیای کاذب و ... ولی در نهایت از یه سرور دیگه مثه قارچ درمیان :دی ) ! شمام که از همه ور رونده شدی ! تو فینال چند تا از پستاتون رو خوندم دیدم زیادی واسه بعضی از عزیزان گنده میاین ! دیدم به من ربطی نداره پست نذاشتم ، ولی قرار نبود دیگه ادامه بدی به این همه آدم بکشونی ، احساس کردم مزه ش به دندونتون شیرینی کرده ، گفتم بگم که یه وقت فکر نکنین خبریه دوست عزیزم :دی اینجا هم که دیدم یهو شدین لرزه بر تنین انداز که با چند تا سوال همه چی معلوم شد

پ.ن : پست سعید Whitebird واقعا خوب بود یه پستی که خنده رو رو لبای من یه نفر آورد لااقل :دی گفتم تقدیر ویژه کنم ! ازون پستا بود که دیوار میزد دوست رکورد دارمون ، آورین سعید جان ، دیدم ))

پ.ن : آقایون عزیزی که میخوان تو m1 بازی کنن و من با اسپمم نمیذارم تاپیکشون شکل بگیره :| آیا اسپم های من شیرین نیس :| !؟ چرا منو دوس ندارین :| !؟ درسته من قدیما اخلاقم یه کم بد بود ولی شخصیت دوس داشتنی ای داشتم !!!

باتشکر
    هلاک روزنامه نویسیتم ارش :-*
    اسپم منظورم دوستانی بود که خودکار ندارن و اعلام میکنن!!! قصد جسارت نداشتم عشقم

7. تشکر M3nTaL, SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

مرسي از همه دوستان كه متوهما رو به راه راست هدايت كردين ، برميگرديم به موضوع تاپيك
    شمال شرق كسي نيست!!!! چرا؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    مرسي از همه دوستان كه متوهما رو به راه راست هدايت كردين ، برميگرديم به موضوع تاپيك
    شمال شرق كسي نيست!!!! چرا؟

هستن.هم شمال شرق هم جنوب شرق.منتها همشون باهم رفتم شمال غرب بلکه ...... لول

10. تشکر mohsen.2pac, dr.divert تشکر نمود
    نپسندیدن Black Rose نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadegh Game OveR نمایش پست ها
    هستن.هم شمال شرق هم جنوب شرق.منتها همشون باهم رفتم شمال غرب بلکه ...... لول
    درود؛
    والا رفاقتها اونقدر برامون مهم بود که بخاطرش تغییر ساید هم دادیم، مثه بعضی ها تعصب رو سر ساید وبازی نمیزاریم! سر کشور و خونواده و جای درستش میزاریم، این یعنی فرهنگ درست بازی ! مهم اون رفیق ها و تیم هستن مابقی فقط مختصات و بازی با اعداد هست
    حالا تفاوت ما با این بعضی ها اینه اونا زندگیشون دژکوبه ! واسه ما سرگرمی دژکوبه؛

حالا سوال جالب که مطرح میشه اینه که چرا به بعضی ها فشار اومد ک ما شمال غرب رجیستر کردیم ؟!

یه بسته از این روان نویس ها سفارش داده بودم چند روز پیش، امروز به دستم رسید بعد از مدت ها !

20161007_005258 (resized).jpg

خلاصه دوستان خودکار ها الان رسیده، هر کسی خودکار نداره دستشو بگیره بالا یکی بهش هدیه کنیم ؛
    اولی هم میدم به افشین منتال که قراره گول رجیستر کنه و دفاع بسازه برامون
    دومی هم میرسه به عرفان اودین یه هدیه ای از شروع یک تیم قدرتمند تر از قبل باشه

خلاصه این خودکار ها درجه یکه ! اصل اصل؛ برند WOKE برچسب لیزری هم داره ؛
    هر کسی خودکار نداره بگه بهش خودکار بدیم؛ علکی زیر چادری نیاد بعد یهو وسط سرور بیاد بگه منم بودم

پ.ن؛ آقا پایه این اسم اتحاد رو بزاریم NW FeShaR ؟ خخخخخ
    پ.ن؛ افشین منتال، کف خواب فروم، اون بازی دانلود شد بیا یه لینک دیگه بدم دمت گرم اینم دانلود کن، خیلی گلی :X
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

12. تشکر M3nTaL, Black Rose, Saeid.Italiano تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    درود؛
    والا رفاقتها اونقدر برامون مهم بود که بخاطرش تغییر ساید هم دادیم، مثه بعضی ها تعصب رو سر ساید وبازی نمیزاریم! سر کشور و خونواده و جای درستش میزاریم، این یعنی فرهنگ درست بازی ! مهم اون رفیق ها و تیم هستن مابقی فقط مختصات و بازی با اعداد هست
    حالا تفاوت ما با این بعضی ها اینه اونا زندگیشون دژکوبه ! واسه ما سرگرمی دژکوبه؛

حالا سوال جالب که مطرح میشه اینه که چرا به بعضی ها فشار اومد ک ما شمال غرب رجیستر کردیم ؟!

یه بسته از این روان نویس ها سفارش داده بودم چند روز پیش، امروز به دستم رسید بعد از مدت ها !

20161007_005258 (resized).jpg

خلاصه دوستان خودکار ها الان رسیده، هر کسی خودکار نداره دستشو بگیره بالا یکی بهش هدیه کنیم ؛
    اولی هم میدم به افشین منتال که قراره گول رجیستر کنه و دفاع بسازه برامون
    دومی هم میرسه به عرفان اودین یه هدیه ای از شروع یک تیم قدرتمند تر از قبل باشه

خلاصه این خودکار ها درجه یکه ! اصل اصل؛ برند WOKE برچسب لیزری هم داره ؛
    هر کسی خودکار نداره بگه بهش خودکار بدیم؛ علکی زیر چادری نیاد بعد یهو وسط سرور بیاد بگه منم بودم

پ.ن؛ آقا پایه این اسم اتحاد رو بزاریم NW FeShaR ؟ خخخخخ
    پ.ن؛ افشین منتال، کف خواب فروم، اون بازی دانلود شد بیا یه لینک دیگه بدم دمت گرم اینم دانلود کن، خیلی گلی :X
    هر کاری دوست داری بکن
    هر کل کلی دوست داری بکن
    هر کیو دوست داری ببر سایدت
    هر گلچینی دوست داری بکن
    (ویرایش توسط MOD UnderTaker)

شما بازی خودتونو بکنید !! مگه تفاوتی داره کی رو به روتو بازی میکنه ؟
    هنوز سرور شروع نشده هوا برتون داشته !!!!

پ.ن : دست به اکانت نشم !! )
    ویرایش توسط The UnderTaker : 10-09-2016 در ساعت 12:06 AM دلیل: لحن نا مناسب
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

14. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

شما هم شمال شرق بودي!!! اورين
    اينكه پرسيديم كسي اونجا هست يا نه واسه اين بود كه ببينيم سرور جذابيتش چقدره نه اينكه بدونيم كيا لبيك گفتن به اونور شمال d:
    يه سايد ديگه هم پس از سالها افتخار افريني داره خداحافظي ميكنه خيلي خلوت ميشه سرورd:

در مورد اسم اتحادهم كه سجاد گفت از جايي كه قبلا فشار خوردين پله نسازيد

پ ن: جنوب غرب وضعيت گلد ساپورترا خوب نيست روان نويس و خودكار نداريم بچه ها انگشت ميزنن مراقب باشيد
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 10-08-2016 در ساعت 05:25 PM

16. تشکر dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن dr.divert, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad marilyn نمایش پست ها
    هر کاری دوست داری بکن
    هر کل کلی دوست داری بکن
    هر کیو دوست داری ببر سایدت
    هر گلچینی دوست داری بکن

فقط دیگه اسم اتحاد اسکی نکن که ناراحت میشم )

شما بازی خودتونو بکنید !! مگه تفاوتی داره کی رو به روتو بازی میکنه ؟
    هنوز سرور شروع نشده هوا برتون داشته !!!!

پ.ن : دست به اکانت نشم !! )
    واسه تعیین اسم از آدمی مثه تو کسی نظر نمیپرسه، 1% هم درش شکی نکن که نظر تو تو تعیین اسم برامون اصلا ارزشی داشته باشه!

اصلا میخوام بیای و اک بسازی ببینم چی میخوای بکنی، با همرت بشینی جلومون دفاع کنی؟ ~~~~> e1 =))
    آخه تو نباشی روبرو ما کی باشه ؟ وقتی از بازی سرد میشیم دو نفر مثه تو باید باشن دو تا حرف بزنن انگیزه پیدا کنیم یه دوتا پلن بریم؛ وگرنه مثه L1 از پلن زدن سرد میشیم که
    یکی باشه اذیتش کنیم خخخخ

پ.ن؛ اینبار هم منت مسعود نکشی بیا متا کنیم
    پ.ن؛ این سرور شمال غرب به شما نزدیک تریم

نانپک جان؛
    شنیدم به آرزو بیگ همریت تو سرور نمیدونم چی نرسیدی؛ عیبی نداره گلم آرزو بر جوانان عیب نیست؛
    بلاخره مهدی لوسیفر دو تا پیرهن از شما بیشتر پاره کرده، بیشتر لایق بیگر همری بود از نظر من؛
    والا ما عزم و ارادمون در حدی بود تو همون سرور اول بیگ همری زیر دست بود ولی خب امثال شما باید بدوئین تا برسین؛ البته در این سرور نمیرسی علکی وقت خودت رو حروم نکن =))))

سروری جلوی تیم فشار بازی نکردیم که بخوایم ازشون خورده باشیم!!!
    من کلا اسپید باز نیستم گلم؛ هر سه سرور نرمال بازی که کردم از تیمی نخوردیم!! در کل این وصله ها که فلان سرور خوردی و ... به ما نمیچسبه خودتو علکی اذیت نکن؛ هر چی بیشتر به کاکتوس نزدیک بشی بیشتر آسیب میبینی گلم!

پ.ن؛ شما قبل نوشتن نام شمال غرب وضو گرفتین دیگه ؟؟
    پ.ن؛ آقا بیاین کلکل رو شروع کردیم وگرنه بعضی ها داشتن یواشکی در میرفتن خخخخخخ
    پ. (ویرایش توسط MOD UnderTaker)
    ویرایش توسط The UnderTaker : 10-09-2016 در ساعت 12:07 AM دلیل: لحن نامناسب
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard