صفحه 73 از 107 نخستنخست ... 2363717273747583 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

شانگفــی و یک پیشنهـاد چالش برانگیــز

درود

دیدم که دوستـانم در جنوب شرق اعلام کردند که این سرور آخرشون هست

یک پیشنهاد دارم برا جذابیت بازی !

اگــر جنوب شرق این سرور رو برنده شدیک سرور انتقامی و چالش برانگیــز حضور پیدا کنند و از برد این سرورشون دفاع کنـند که هر گونه شائبه شانسو ... از بین بره

منتظـر اعلام نظر دوستان هســتم.

سربلــند؛پیــروز ودنبالـه دار باشید.

پی نوشت: اگر قرار شد سرور انتقامی حضور پیدا کنید من هم به عنوان دفساز در کنارتون خواهم بود.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ztumrus نمایش پست ها
    پستای خودت ک از هر 2 تاش یکی پاک شده عموییی !
    میخواستم سابت کنم ؟؟ کلاس چندمی خدایی ؟
    ثابت اینجوره ! باید با معلم و اولیات یه صحبتی بشه !
    تو ک تو سرور نیسی چته جلز ولز میزنی ؟
    از مدیرا خواهش میکنم ی لطفی کنن و بررسی کن !

مرد بودن ب ایستادیگه ! مردن بودن ب شونه خالی نکردنه ! مرد بود ب چیزای ک تو با این سنت فکر نکنم درک کنی !
    برو به تکالیفت برس فردا مدارس باز شروع میشه !

پ ن : باشد ک روزی رستگار شوی
    من بالا بودم و نوشتم حق با شماست!
    ولی بنده دانشجو ارشد هستم رشته مکانیک!(سربازی هم رفتم)
    و با لوسفر تو پی وی حرف زدیم شمام نون بازووتو بخور معدت درد میگیره!!!
    دوست دارم ته سرور ببینمت دوره هم بهت بخندیم!!
    تعداد پست های پاک شده من به شما مربوط نمیشه!!!
    ثابت سابت یا صابت فرقی نمیکنه مهم اینه که گلدی که گفتین و ندادین!!
    دوست داشتم وقتی دوستان زدن اومدن بالا بودم و قیافتو میدیدم!
    آخر سرور امروز و برات یاد آوری مینکم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مردونگی به سن نیست ما تو این خاک مرد داشتیم با 13 سال سن رفته زیر تانک الانم هستن مردایی که با 10 سال کار میکنن خرج خونه میدن!

3. پسندیدن shoshor پسندید
    نپسندیدن purya نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام ملت همیشه در صحنه
    دوستان عزیز . داداشا
    خواهرا
    شاخا
    آقایون اینجا فروم بازی هستش و مربوط به سرور فینال . بابا مهدکودک نیست که دارین به هم تیکه میندازین
    لیدرای محترم ، خواهشا بیاین این بچه مچه ها رو جمع کنین دیگه .
    میخوام یه عکس از میزان شعور ساید شمال شرق بزارم که حال کنین ! اما قبلش یه خورده توضیحات بدم
    عزیزان همه در جریانین که سپهر گرین من اکانتش رو داده ( فروخته )به یه بنده خدایی . اون بنده خدا اولش زیر فشار نوشت حذف در 48 ساعت . حالا از اون روزا خیلی گذشته و احتمالا سرور باگ داره و دکمه حذفش خراب شده )
    امروز این دوستان پلیر و سوپر پلیر برداشتن و توی 24 ساعت از من تنها 1000 تا سواره رومن توی ده ناتار که چیف شده دیوار کردن
    mazdak khar ast .jpg

این یه نمونه کوچیک از اون سطح بالای اون بازیکنان )

همینجا اعلام میکنم . من هم مثل مانی پارتیزان دیگه با ساید شمال شرق کاری ندارم . تا آخر سرور نه دف میدم و نه همر به ساید .
    اگه همرم پرید که هیچی ، اگر نه هیچ جا بغیر واندر شمال شرق نخواهد خورد .

سرور واسه ما دیگه تموم شدست و دیگه هییچ وقت توی شمال شرق بازی نمیکنم ، مگر اینکه مدیریت فکری به حال خرید و فروش اکانتها و مولتی بازی ها و کثیف بازی بکنه

طرف پلیر سرور های 1000 وی آی پی هستش و واسه پلیر نرمال داره دم از بازی و پلن و داشته ها میکنه ! ))

مهدی گلد به منم بده ببرم m1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

اگــر جنوب شرق این سرور رو برنده شدیک سرور انتقامی و چالش برانگیــز حضور پیدا کنند و از برد این سرورشون دفاع کنـند که هر گونه شائبه شانسو ... از بین بره

پی نوشت: اگر قرار شد سرور انتقامی حضور پیدا کنید من هم به عنوان دفساز در کنارتون خواهم بود.
    سلام شایان جان پیشنهاد جالبی بود به نظر من ما که این سرور رو میبریم ایشالا بعد اتمام این سرور 1ماه استراحت میکنیم و اولین سروری که ران بشه منتظر مجدد دوستان توی اون سرور نرمال هستیم اونجا دیگه سرعت سرور 1 هستش اونجا دیگه واقعا خدا به فریادشون برسه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali 2113 نمایش پست ها
    سلام شایان جان پیشنهاد جالبی بود به نظر من ما که این سرور رو میبریم ایشالا بعد اتمام این سرور 1ماه استراحت میکنیم و اولین سروری که ران بشه منتظر مجدد دوستان توی اون سرور نرمال هستیم اونجا دیگه سرعت سرور 1 هستش اونجا دیگه واقعا خدا به فریادشون برسه

سلام
    علی تو دیگه چرا جریان بیگتون هست آقا بازی کنید با عسل گفتن هم که دهن شیرین نمیشه تا سرور بعد خدا رو چی دیدی شایان هم مثل من جو میندازه تو فروم آخه چرا به این زودی حذف کردناتون تو سرور های دیگه یادتون میره اگرچه برد هم داشتید ولی آنچنان ثباتی هم برد و باختاتون نداشت ما که با حرف مهدی بای دژکوب گفتیم خدا به شما رحم کنه با این کری خوندن های بی حدتون شایان جان شما چرا آخه شما هم حذف کردنت یادت رفته اقلا بگید میائیم ببریم نه حرف ها سبک مثل فرصت دادن مثل ای وان که عارف 2 ماه به شما و دو ساید دیگه روی یک فکر بچه گانه فرصت داد تا خودتون رو باز سازی کنید و بچه های جنوب غرب ناراحت شدن رفتن رو حذف خودش هم آخرش حذف کرد والی چیزی از شما ها باقی نمونده بود که بازی کنید بگذریم شما ها دیگه شورش رو در آوردین من که رفتم ولی مطمئن هستم تو سرور بعدی باختتون حتمی گرچه اینجا هم زیادی جو شما رو گرفته وفراموش کردید این یه بازیه و همه چی ممکنه مثل بیگی که زدین حالا یکم به طرز فکرتون رشد بدید و کمبودها رو اینجا نقش بازی نکنید
    متاسفم از این اشاء ولی دیگه خدا رو هم بنده نیستید که خیلی بچه گانه هستش
    حالا هرچقدر میخواهید پست بزارید چون اصلا ببخشید مثل دملی میمونید که سر باز کرده فقط خودتون رو که دیگه کلمه با ادبانش هست دارید خالی میکنید بسه دیگه حالمون رودگرگون نکنید
    بشینید بازی کنید
    برای همه شما بچه ها و کودکان آرزوی یکم رشد میکنم تا ببینید خودتون از اینهمه به خود بالیدن بیخود و تو هوا خوشتون میاد آخه اینهمه خودتون روکوچیک میکنید که چی مثل بچه های کوچیک که میگن من پرتقال دارم تو نداری عجباااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااا
    دیگه حرفی با هیچکدومتون ندارم و میتونید سر به ............... بکوبید
    کی میخواهید بزرگ بشید و بازی کنید و اهل منطق و مرام صحیح باشید و احترام همه بازیکنان رو با کلمات زشت کری هاتون پایمال نکنید

عطا

نقطه سقوط یک انسان نقطه اوج غرورش هست
    اینرو هم از من پیرمرد به یادگار داشته باشید
    ویرایش توسط bide-vahshi : 10-15-2016 در ساعت 12:30 AM

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

7. نپسندیدن purya نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

من قبول میکنم چون از روزی که ما توی فروم اعلام کردیم که این سرور ، آخرین سرورمونه که دژکوب بازی میکنیم رفتار بعضی از بچه های بالا با ما تغییر کرد.
    بابت همین من نه تنها حاضرم در صورت برد یه سرور دیگه بازی کنم حتی اگه ببازیم هم بازی میکنم. اونم نه یه سرور بلکه 10 تا سرور دیگه. ما رو هم که خبر دارین ×1 بازیم پس اینجوری یه هفت هشت سال دیگه هم هستیم .

پس بچه های بالا
    با ما خوب باشید ما هستیم حالا حالاها
    ویرایش توسط mostafa-bi nam : 10-15-2016 در ساعت 01:38 AM
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان قراره انالیز کنیم

ولی متاسفانه چون توی یکی از بیخود ترین سرور های تاریخ دژکوب هستیم از انالیز سرور خبری نیست (حیف اسم فینال که رو این سرور گزاشین)

این سرور بیشتر از خود بازی توی فروم جریان داره

توی این قسمت قراره بیگ پستر سرور رو انالیز کنیم

یه دور که بزنیم فک کنم حق بدین که عطا جان بیگ پستر سرور هستش و مقام اول میرسه به ایشون و بی شک کسی نیت که بیشتر از عطا بتونه پست بزاره حالا به انالیز میرسیم

هر پست عطا خان حاوی 10 الی 20 خط هست که به طور متوسط 15 خط در هر پست حساب میکنیم حالا اگه بگیم ایشون از تایپیست های خوبه روزگار باشه (دو بار) هر 1 خط رو توی 2 دقیقه تایپ کنه هر پست به عبارتی میشه 30 دقیقه اگر اندازه نصف این تایم هم بخواد فکر کنه میشه 15 دقیقه که با اون 30 دقیقه شد 45 دقیقه

از طرفی ایشون روزی 7-8 پست هم میزارن که میشه 8*45 یعنی ایشون به طور متوسط 6 ساعت وقت میزاره برای فروم اگه کسی هست بیشتر از ایشون وقت بزاره 1 بزنه

خب کسی 1 نزد:d ایشون اول شد عنوان بزرگترین پستر سرور در اخر سرور به ایشون داده میشه جایزه این بخش هم یه کیبورد هست که از طرف مدیریت داده میشه مبارکشون بشه

ایشالا مدیریت توی سرور های بعدی کتیبه های تایپ کوچک تایپ بزرگ تایپ متوسط تایپ خیلی خیلی بزرگ رو هم به فروم اضافه کنه سرورا جذاب شه

نفر دومم مهدی لوسیفر شد که پد موس بیشتر بهش نمیدن :d:d

منم با بقیه دارم واسه سومی میجنگم

پست طولانی شد شرمساری دارم ولی خب بعد 1 ماه گفتیم یه انالیز کنیم صفا کنیم

فداتون برم
    آی ام شاخ مجازی هاوار یو؟ لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و درود بیکران خدمت سروران عزیزم

والا این سرور داره خسته کننده میشه از بس پلن اجرا نمیشه و حرکتی از هیچ سایدی اجرا نمیشه که فک میکنم همه همر ها یه غباری روشون نشسته باشه . خواهشم اینه که رفقا یه دستی بجنبونن و سروری که از اسمشم معلومه باید در چه سطحی باشه رو به سطح واقعیش نزدیک کنن.

علت چیست ؟؟؟
    والا نظر من اینه که (خودم رو مثال میزنم که به کسی بر نخوره) تو سرور قدرت های هر ساید معطوف شدن به چند تا اکانت نهایتا دو یا سه اکانت که از چرخش کتیبه ها خصوصا جنگ میشه فهمید این موضوع رو . دوم اینکه توتزن قدرت نیست مثلا من میخوام جنگ کوچیک رو بزنم یا نانکپ اکانتی رو صفر کنم . اگر خودم بخوام خودم رو صفر کنم هم نمیتونم و دیوار میشم . اگر اکانت قدرتمن خودم رو درنظر بگیرم (با مولتی که دارم وحشتناک راید میدم و وحشتناک دف دارم) حالا اتکر هم خودم باشم (که مولتی ندارم و همرم خیلی عادیه که از شارژ بیفته ) زورم نمیرسه پلن برم چون همرم انقدر قوی نیست که اون دفی که من مولتی باز دارم رو رد کنه حتی با بزرگترین همرم . اسکات میکشی طرف رو مثلا گیج کوچیک 300 کی دف داره اسکات میکشی رو نانکپش همینجوری بیخود و بی جهت 800 کی دف داره . با احتساب همرش چیزی حدود 2 میل گندم داره میده خب چرا من نمیتونم بدم ؟؟؟
    بخاطر اینکه من بلد نیستم ؟؟؟ شاید همنطوره ولی تا اینقدر اختلاف ؟؟ به همین خاطر نمیشه پلنی اجرا کرد . چند شب پلن رفتیم فقط فیک و همزمان رو 10 تا اکانت اما تارگت هایی که مهم تر بودن و مد نظر هیچ کدوم دفشون پراکنده نشد اما دف اکانت هایه معمولی تر همون موند . این نشون دهنده اینه که رفقا صندوقچه دارن که هر وقت میخوان میرن تو صندوقچه و ی خورده دف از این به اون میکنن . که زور من نمیرسه بهشون از اینکه بگم زورم نمیرسه هم خجالت نمیکشم .
    روند سرور جوریه که همه همر دارن میچاقن که بزنن تو سر واندر از اینرو سرور طولانیی رو پیش بینی میکنم مگر اینکه تو هر واندر بیش از ده میل دف ببینیم که بعید میدونم به این رقم برسیم . رفتن پلن رو اکانت های ضعیف تر هم همچین بدون تلفات نیست منی که میگم همرم رو با فلاکت کشیدم بالا و همین یه دونه رو دارم ترجیح میدم بخوره به واندر تا رو یه اکانتی که همرش یا خطرش واسم نصفه خودمه که تازه از قدر قدرت های سرور خیلی کمتره . خواهشم اینه که دوستانی که خیلی قویتر (مولتی بازتر ) هستند تشریف بیارن تو گود و اصلا منو بزنن خسته شدم انقدر این سرور بی هیجانه . ترجیح میدم جام رو نقشه سوراخ شه تا تو این سرور خسته کننده بازی کنم .
    باز هم میگم این سایت باید یه فکری به حاله این وضعیت هم بکنه که کلا با رنکینگ هایی که ساخته جذابیت رو از سرور هاش گرفته . بیگ همر و رنک پایانی سرور . و از همه مهمتر که یکبار هم قبلا گفتم یه فکری بحاله ریپورتر هم بکنن . البته خدا رو شکر هنوز پلنی رفته نشده که نیاز به ریپورتر داشته باشیم اما ی اسکات میکشیم میخوایم به یکی از بچه ها بدیم یا ریپورت نمیشه یا وقتی هم میشه چپه چوپه میفته . خواهشم اینه که دوستان مدیران این موضوع رو به گوش سرانه سایت برسونن که واقعا نیاز داره این سایت . فکر نمیکنم نوشتنه برنامه که ریپورت کنیم حملاتمون رو انفدر کار سختی باشه .

یا حق
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان ج.ش شنیدم شرین کاری کردن
    مدافع لینک بزار با هم بخندیم از دیشب میگن هنوز داره میخنده مدافع
    دوستان ج.ش دهکده آناناس چیه داستانش؟؟؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    مسخره تر از این امکان نداره!!!! مولتی هانتر میگه هر کس خودش لانچ کنه اتک خودشو!!!هههههههه
    اگه رسیدگی نشه بدونه شک se حذف میکنه. کلا از این دژکوب عزیز میریم بمونه واسه صاحباش اینجا!
    اخه مگه میشه هرکس خودش اتک بزنه؟؟؟
    لانچر معنی نداره تو سرورا؟؟؟
    این سری حق با شماست!!!

ولی با این پلن و لانچ دیشب خودشون لانچ کنن فک کنم بشه !
    میشه لینک بزارید؟؟؟

صفحه 73 از 107 نخستنخست ... 2363717273747583 ... آخرینآخرین