صفحه 32 از 48 نخستنخست ... 22303132333442 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    موضوع مربوط به سرور نیست!!! به قوانین سایت هست!! شرایط حضور در فروم هم داشتن اکانت در سرور نیست!!! پلیری که پسورد اکانت یا جانشینی رو به هرکس میده تمام مسئولیت رو پذیرفته!!!
    دوستان گرامی

بحث اینه مدیریت داره حمایت میکنه از تیم کثافت کار ( تمامی سرور ها )
    در ضمن شما در جریان هیچی نیستید

هیچ وقت جرعت بن کردن اکانت متخلف و اکانت هایی که آی پی داشتن رو نداشتن !!!!

قانون اینه که تیمی که کثافت کار کرده همیشه حمایت بشه چون خوب خرج میکنه

چیزی که ما دیدیم این همه سرور ، غیر این نبوده

2. تشکر shoshor تشکر نمود
    پسندیدن shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    موضوع مربوط به سرور نیست!!! به قوانین سایت هست!! شرایط حضور در فروم هم داشتن اکانت در سرور نیست!!! پلیری که پسورد اکانت یا جانشینی رو به هرکس میده تمام مسئولیت رو پذیرفته!!!
    موضوع به سرور مربوط هست و به سایت هم مربوط هست حمید جان
    مساله دقیقا این هست که برگشت نیرو توسط مولتی هانتر در سرور 5 ایکس و سرور 25 ایکس همین عید اخیر برخلاف قوانین سایت انجام شده هر دوبار هم برای تیم مقابل تو 2 تا سرور سه ایکس و 5 ایکس و همین سرور اخیر مدیریت از این قضیه سرباز زده !
    حرف شما منطقی هست کسی که پسورد جانشینی رو میده مسئولیت رو پذیرفته
    من نمیدونم سرورهای l1و j1 شما بودید یا نبودید باز سرورهای اینجا سه ماهه است اونجا ملت 1 سال زحمت کشیدند واندر و با جاش خریدند یه سرورش واندر کلا بن شد یه سرور هم اکانت واندر رو از اتحاد روبرو بردند اتحاد اونوری ! به انتقام سرور قبلی
    مساله اصلی این هست که باید حرکتی و قانونی وضع بشه برای همیشه که این قضیه انجامش بی فایده باشه

200t
    Guest
    اگه نمیشه سرور رو بک نمیدین و هی میگین قوانین !!!

اوکی مشکلی نیست ! وجودشو داشته باشد اکانت های ip خورده رو همرو بن کنین !

اومدین ایمیل رتبه 200 بازی رو مسدود کردید فقط و فقط سایتتون رو بردین زیر سوال

5. تشکر shoshor تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, pho3niX پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    فکر کنم منظور از زحمت ، زحمت اون بنده خدایی رو میگه که خرج کرده و پسورد گرفته و خراب کاری کرده !
    واقعا آموزنده بود افشین
    امیدوارم رگ غیرتی وجود داشته باشه که تو خلوت خودشون آدما این رو از خودشون سوال کنند چه ما بازیکنان چه مدریریت

7. تشکر shoshor, M3nTaL, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, M3nTaL, pho3niX پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    موضوع به سرور مربوط هست و به سایت هم مربوط هست حمید جان
    مساله دقیقا این هست که برگشت نیرو توسط مولتی هانتر در سرور 5 ایکس و سرور 25 ایکس همین عید اخیر برخلاف قوانین سایت انجام شده هر دوبار هم برای تیم مقابل تو 2 تا سرور سه ایکس و 5 ایکس و همین سرور اخیر مدیریت از این قضیه سرباز زده !
    حرف شما منطقی هست کسی که پسورد جانشینی رو میده مسئولیت رو پذیرفته
    من نمیدونم سرورهای l1و j1 شما بودید یا نبودید باز سرورهای اینجا سه ماهه است اونجا ملت 1 سال زحمت کشیدند واندر و با جاش خریدند یه سرورش واندر کلا بن شد یه سرور هم اکانت واندر رو از اتحاد روبرو بردند اتحاد اونوری ! به انتقام سرور قبلی
    مساله اصلی این هست که باید حرکتی و قانونی وضع بشه برای همیشه که این قضیه انجامش بی فایده باشه
    دقیقا سرور ال1 من جنوبغرب بودم اولین سروری بود که تو این سایت بازی کردم... بعد فروش واندر و همر و دف و کتیبه های حساس ساید توسط دوستان قدیمی که خودشون مارو دعوت کردن به این سایت!!! به مدیریت نامه دادیم و پیگیری کردیم... در نهایت هم به نتیجه ای نرسیدیم... و بعضی از دوستان تو همین جمع با جواب مواظب گشنه های سایدتون باشید مارو بدرقه کردن!!!! و وایسادیم تا ته سرور و نگذاشتیم که تیم رغیب برنده بشه!!! بعدش تیمی انتخاب کردم و بهش پیوستم که حرف از دهنش در اومده همیشه نه جای دیگش!!!
    اول سرور وقتی بحث این شد که چرا اسدبل رو کردید سوریه... گفتید پلن بازیه... الان تیم رغیب هم پول خرج کردن پلن بازیشه!!! اصول بازی رو وقتی نفی کنید تهش همین میشه...
    این بازی اصول و قوانین خاص خودش رو داره که متاسفانه اکثرا بخاطر عشق مدال و غیره اون رو نادیده گرفتن...
    با تغییر قوانین مجازات و سنگین تر شدنش مشکلی نداریم!!! اما بک دادن سرور واقعا مسخره بازیه... و عرف شدنش هم مکافاتهای دیگه ای داره!!!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    دوستان گرامی

بحث اینه مدیریت داره حمایت میکنه از تیم کثافت کار ( تمامی سرور ها )
    در ضمن شما در جریان هیچی نیستید

هیچ وقت جرعت بن کردن اکانت متخلف و اکانت هایی که آی پی داشتن رو نداشتن !!!!

قانون اینه که تیمی که کثافت کار کرده همیشه حمایت بشه چون خوب خرج میکنه

چیزی که ما دیدیم این همه سرور ، غیر این نبوده
    افزایش مجازات کاملا منطقی هست!! اما بک دادن سرور به هر دلیل و برای هر تیم واقعا مسخره هست!!!

9. تشکر WondeR, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, AmiR SalaR, mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    عزیزم
    شما که افتخار نمیدید تشریف بیارید سرور سه ایکس و دو ایکس براتون سنگینه
    سرورهای 3 ایکس که جنگ واندر دارن حداقل چه خوب چه بد دو تا سه تیم روبروی هم بازی میکنند از نظر سرعت حرکت لشکریان و فشار بازی متفاوت هست با سرورهای نرمالی که همش تو این سایت بصورت خاله بازی افتخارات میرفت تو یک تشت هرکسی هرچی دلش میخواست توافقی برمیداره
    چون سرور سه ایکس هست با چکمه دو ساعته یا سه ساعته گاها میشه همرهای حساس رو پروند بنظرت پلیری هست که 21 ساعت بتونه تایم آنلاینی داشته باشه اونم سه ماه ؟
    من این قضیه رو متوجه نشدم که دفاعت از این حرکت شوخی بود یا جدی !
    ولی به هرحال این حرکت تخلف هست و باید جریمه ای داشته باشه که متخلف رو از اعمال اینگونه حرکات منصرف کنه !
    شما هم اگر حرفت جدی هست ! و احساس میکنی واقعان پلیر سایت هستی آخرین سروری رو که بازی کردی توی دو سال اخیر بگو ما هم بدونیم
    یک سال هست دارید میگید سرور نرمال ران کن 10 نفر هم اعلام آمادگی نکردند :d
    والا شما پلیرای تیمتو میفرستی چپو راست بیان واتساپو اینور اونور بگن میخوایم باهم باشیم بعد که تر میزنیم بهشون میگن نه میخوایم بزنیمتون بعد که سرور و ساید و اسم اک میدیم اعلام وجود نمیکنید ؟ما افتخار نمیدیم سرور 2-3 بیایم شما چرا افتخار نمیدین نرم بیاین ؟هرکی هر سرعتی راست کارشه تیم ما پلیرش کمن اما هیچکی با آبنبات چوبی اکانت نمیفروشه و بخاطر کمبود پلیر و کیفیت بیشتر تایم کمتری داریم و به قول خودت نمیتونیم سه ماه روزی 21 ساعت وقت بذاریم پس نرمالمونو بازی میکنیم که وقتی اخر شب لانچ کردن رومون صبح که بیدار شدیم تو همون نیم ساعت باقی مونده اینسرت یا دف کنیم نه که کتیبه و دفمون بپره و بیایم بگیم تورو خدا سرورو بک کنید گناه داریم!

در مورد افتخارات و خاله بازی هم برو به یکی بگو که مدالاشو مث قطار میچینه تو پروفش نه تیم ما که پروفشونو که باز میکنی انگار کویر لوته !دیگه چیز دیگه نبود بگی ؟افتخارات ؟

دفاعم از این حرکت کاملا جدیه چون تالا مشکلی از این بابت نداشتم رو اکانتام پس مشکل از کسیه که پسووردشو به عالم و آدم میده !والا ما نرمال بازیمو 2سال گذشته نرمالی نبوده که بگم اما اخرین نرمالی که زدیم Q1 بود اگه اشتب نکنم که فرومشم هست جلو تیم خوب اس ای بازی کردیمو مث مرد زدو خورد داشتیمو بردیم و هزارتا مولتی و دفسازشونم زدیم و کسی هم نیومد بگه بک کنید : )

10 نفر هم اعلام آمادگی نکردن چون هرچی تیم تو این سایت بوده درو کردیم و تیمایی هم امثال شما که چپو راست پیغام میفرستن میخوایم بزنیمتون اگه جرات دارید بیاید جلومون سر بزنگاه که میرسه از ترسشون اعلام وجود نمیکنن یا با چادر میان اگه تیم ما بود الفرار اگه نبود 100 کنیم مدال بچسبونیم حرفی نمیمونه به یاد یه دوستی فروم مث یه کتاب مکتوبه همه چی ثبت شده س برید بررسی کنید بعد پست بذارید والسلام

- - - Updated - - -

خوشم میاد یکی از بچه های تیم خودتون هم <مدیر ارشدانجمنه> که شما هرچی بگید پاک نمیشه ما که جواب میدیم پاک میشه : ))))))))))))))))))))))))
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

11. تشکر deadlock, sw team, mohsen.2pac, Majid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    والا شما پلیرای تیمتو میفرستی چپو راست بیان واتساپو اینور اونور بگن میخوایم باهم باشیم بعد که تر میزنیم بهشون میگن نه میخوایم بزنیمتون بعد که سرور و ساید و اسم اک میدیم اعلام وجود نمیکنید ؟ما افتخار نمیدیم سرور 2-3 بیایم شما چرا افتخار نمیدین نرم بیاین ؟هرکی هر سرعتی راست کارشه تیم ما پلیرش کمن اما هیچکی با آبنبات چوبی اکانت نمیفروشه و بخاطر کمبود پلیر و کیفیت بیشتر تایم کمتری داریم و به قول خودت نمیتونیم سه ماه روزی 21 ساعت وقت بذاریم پس نرمالمونو بازی میکنیم که وقتی اخر شب لانچ کردن رومون صبح که بیدار شدیم تو همون نیم ساعت باقی مونده اینسرت یا دف کنیم نه که کتیبه و دفمون بپره و بیایم بگیم تورو خدا سرورو بک کنید گناه داریم!

در مورد افتخارات و خاله بازی هم برو به یکی بگو که مدالاشو مث قطار میچینه تو پروفش نه تیم ما که پروفشونو که باز میکنی انگار کویر لوته !دیگه چیز دیگه نبود بگی ؟افتخارات ؟

دفاعم از این حرکت کاملا جدیه چون تالا مشکلی از این بابت نداشتم رو اکانتام پس مشکل از کسیه که پسووردشو به عالم و آدم میده !والا ما نرمال بازیمو 2سال گذشته نرمالی نبوده که بگم اما اخرین نرمالی که زدیم Q1 بود اگه اشتب نکنم که فرومشم هست جلو تیم خوب اس ای بازی کردیمو مث مرد زدو خورد داشتیمو بردیم و هزارتا مولتی و دفسازشونم زدیم و کسی هم نیومد بگه بک کنید : )

10 نفر هم اعلام آمادگی نکردن چون هرچی تیم تو این سایت بوده درو کردیم و تیمایی هم امثال شما که چپو راست پیغام میفرستن میخوایم بزنیمتون اگه جرات دارید بیاید جلومون سر بزنگاه که میرسه از ترسشون اعلام وجود نمیکنن یا با چادر میان اگه تیم ما بود الفرار اگه نبود 100 کنیم مدال بچسبونیم حرفی نمیمونه به یاد یه دوستی فروم مث یه کتاب مکتوبه همه چی ثبت شده س برید بررسی کنید بعد پست بذارید والسلام

- - - Updated - - -

خوشم میاد یکی از بچه های تیم خودتون هم <مدیر ارشدانجمنه> که شما هرچی بگید پاک نمیشه ما که جواب میدیم پاک میشه : ))))))))))))))))))))))))

فقط خط اخر رو میخوام جواب بدم
    به امید هم گفتم اون که کردیش مدیر ارشد الان باید توی جلسات پارک نزدیک خونشون باشه ، با شرایطی که اون داره دژکوب الان واسش خوب نیست چه برسه زیاد بیاد فروم - اما احسان جون تحملش کن که داره به اغوش پاک زندگی برمیگرده عیب نداره بذار گنده برداره ما هم کف میزنیم واسش :دی
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

13. تشکر WondeR, sw team, Majid تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, sw team, Majid پسندید
    نپسندیدن pho3niX نپسندید
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    فقط خط اخر رو میخوام جواب بدم
    به امید هم گفتم اون که کردیش مدیر ارشد الان باید توی جلسات پارک نزدیک خونشون باشه ، با شرایطی که اون داره دژکوب الان واسش خوب نیست چه برسه زیاد بیاد فروم - اما احسان جون تحملش کن که داره به اغوش پاک زندگی برمیگرده عیب نداره بذار گنده برداره ما هم کف میزنیم واسش :دی
    در مورد حرفاتون کاری ندارم شعور فرهنگ خانوادگیتون نشون میدین

ولی سر کل کل اول سرور شما و ای دی partizan که لیدر من هست ، ایشون 3 بار اخطار گرفتن و یک روز مسدود شدن ولی شما 2 تا اخطار گرفتین

خدا ناظر همچی هست

دوستتون 5 خط فحش نوشته ، پستش رو حذف کردم شما ناراحت شدی ؟ پستش رو برات میفرستم خصوصی

15. تشکر M3nTaL, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    چشما حتما در اسرع وقت.

این قضیه ربطی به جانب داری نداره خرابکاری روی اون اکانت ها انجام شده به بقیه اکانتهاشون اخطار داده شد. تو انجمن هم برای همه و تو سرور هم برای همه اکانت ها اخطار داده شد.

.
    نکته جالب این هست امید جان بقیه اکانتهاشون یعنی چی مدیریت سرور باید همه اکانتها رو برابر بدونه نه مثل شما بگه
    ای وای 60کیلو نیزه فلان اکانت رفته تو دیوار !! چیکار کنیم حالا بقیه اکانتهاشون رو هم دونه به دونه چک کنیم !!! نامه خصوصی بزنیم اگر این کار باید انجام میشد برای کل اکانتهای سرور باید انجام میشد

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها

- - - Updated - - -

والا پلیر تیم ما رفیق شما هم هست اینجا هم آیدی فروم داره اومد راجع شما گفت
    گفتم اینا اصلا سرور پلی کن نیستن
    من همچنان منتظر 4 تا لینک از اکانتهاتون تو سرورهای نرمال هستم
    تو فروم همین سرور دف واندر 40 میلیون تو سرور سه ایکس ما داشتیم
    ماکسیمم دف شما تو واندر 3 میل بوده !
    والا افتخارات هم واسه من مهم نیست پروفایل من هم چیز خاصی نداره کلا چیز قابل افتخاری نیست ولی گوش و کنار هم شنیدیم هم دیدیم کلا نرمال های این سایت دو تا سرور که کثافت کاری شد بقیه اش هم توافقی بود ! دیگه چیزی که وجود داشته رو که نمیشه انکار کرد برادرم
    تیم شما دقیقا اسمش چی هست کجاست ؟؟ ناراحت نشی من حتی نمیدونم کدوم ساید پلی میدی چجور پلیری هستی
    در مورد پسورد هم توضیحات رو مبسوط دادم خوش باشی گل پسر

17. پسندیدن pho3niX پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت همگی دوستان

جای تاسف داره برای من که وقت خودمو توی این سرور برای اولین بار و البته آخرین بار تلف کردم و برای دوستانم که بعلاوه وقت ، کلی هم هزینه میکنن برای بازی و اوقات فراغتشون
    برای مدیریت سایت هم پیشنهاد میکنم این تعداد بازیکن هم بخاطر این مشکلات سرور ، جانب داری و یا هر چیز دیگه که خیانت به بازیکنان ساید دیگه بشه بازیکن از دست ندن و همه بازیکنان رو به یک چشم ببینن چون روز اول دیدم که کسایی مثل میلاد۲۰۰t , پیام ، مانی و*... چقدر از سایت و سخت گیریها صحبت کردن

مدیر عزیز سخت گیری فقط به بن کردن مولتی ، پانیش و ... نیست

ادامه این سرور هم فقط به خاطر دوستان گلی هستم که کلی محبت بهم داشتن و مدیونشون هستم

از میلاد ، پیام و مانی هم تشکر ویژه دارم

کوچیک همگی فرامرز
    def se

19. تشکر pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن pho3niX پسندید
صفحه 32 از 48 نخستنخست ... 22303132333442 ... آخرینآخرین