صفحه 23 از 29 نخستنخست ... 132122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 283

موضوع: سیاست و دیپلماسی سرور m1

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOJTABA_CRASSUS نمایش پست ها
    سلام

میبینم که دیگه کاری از دستتون بر نمیاد هرچی تونستید گزارش دادید حالا اومدید اینجا سر صدا میکنید
    من دارم پوش میکنم اونها که ریدش از من بیشتره چی اونها هم دارن پوش میکنن ؟ :دی
    داداش گلم من دارم تا 200*300 خونه رو رید میدم یعنی دارم ساید خودت رو هم رید میدم گلم

موفق باشید

- - - Updated - - -

داداش سلام

زیر این قسمت village سمت راست مختصات دهکده همرت رو نوشته ، آقا محسن منظورش بود کاره خاصی نکردی با آبی کردن اونا ، مختصات رو جای دیگه نوشته ! شما اگه مختصات رو آبی میکردی اسم دهکده رو میزاشتی مثلا village 18 ، بعد پست گذاشتنت باز به اسم قبل برمیگردوندی ، ما متوجه نمیشدیم

برای غارت :
    داداش شما هر اول اومدی تو تاپ با قدرت شروع کردی رفته رفته ضعیف بوده ، ولی کسی که غارتش ننمه نمه رفته بالا حرفی توی پوش کردنش نمیمونه

درضمن ، هیچ کسی نمیاد 8 ساعت اونور تر رو غارت کنه ، از نظر بنده این عکسا و و لیستی که درست کردی فقط برای گول زدن ملت بوده

دلیل : توی فاصله مثلا 200 تا 300 خونه فک کنم 600 700 تا ناتار باشه، ولی شما فقط 17 تا ناتار داری توی این فاصله ! خب عقلانی نیست

نظرمو گفتم فقط

برای بازی ام صحبتی نیست ، چون کم و بیش گذاشتمش کنار

2. تشکر Team_Natar, M3nTaL, MohseN ShangFei, shoshor تشکر نمود
    نپسندیدن mohsen.2pac نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود و خسته نباشید خدمت تمام دوستان چه ساید خودی چه رقیبامون که دوستامون حساب میشن

1-پست اقا محسن کاملا بجا بود

2-در مورد غارت همه دوستان در همه سایدا -جنوب غرب هیچ نظری نداره ( اگر حرفی پیش میاد شخصی هست و سیاست ساید نیست)

3- رپورت به مولتی هانتر بهترین راه حل برای پوش هست و با افشین موافقم

4- دوست عزیز بذار کنار زودتر و با یه خداحافضی خوشحال کن همه رو بجای توهین و به کار بردن بدترین الفاظ و کلمات که مناسب خودتونه بیشتر تا باقی جمع
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 01-10-2017 در ساعت 09:10 PM

4. تشکر O.N.E تشکر نمود
    پسندیدن O.N.E پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    داداش سلام

زیر این قسمت village سمت راست مختصات دهکده همرت رو نوشته ، آقا محسن منظورش بود کاره خاصی نکردی با آبی کردن اونا ، مختصات رو جای دیگه نوشته ! شما اگه مختصات رو آبی میکردی اسم دهکده رو میزاشتی مثلا village 18 ، بعد پست گذاشتنت باز به اسم قبل برمیگردوندی ، ما متوجه نمیشدیم

برای غارت :
    داداش شما هر اول اومدی تو تاپ با قدرت شروع کردی رفته رفته ضعیف بوده ، ولی کسی که غارتش ننمه نمه رفته بالا حرفی توی پوش کردنش نمیمونه

درضمن ، هیچ کسی نمیاد 8 ساعت اونور تر رو غارت کنه ، از نظر بنده این عکسا و و لیستی که درست کردی فقط برای گول زدن ملت بوده

دلیل : توی فاصله مثلا 200 تا 300 خونه فک کنم 600 700 تا ناتار باشه، ولی شما فقط 17 تا ناتار داری توی این فاصله ! خب عقلانی نیست

نظرمو گفتم فقط

برای بازی ام صحبتی نیست ، چون کم و بیش گذاشتمش کنار
    سلام دادا

آره متوجه شدم ولی دیگه نمیشد کاری کرد اون مختصات ده مخفی نکردم از زمان ویرایش گذشته بود

وقتی 1 ناتار چیف میکنیم 200 تا اتک روش هست و همه خالی میان که دیونه نیستیم کل لیست رو

با فارم یاب بزنیم خالی بیاد تا یک مقدار با فارم یاب میزنیم باقیش دستی ادد میکنیم که به 5 کی اتک هم نخوریم

برا ما که میصرفه دیگران نمیدونم

موفق باشید
    TIRED TEAM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

اقای محسن شانگفی عزیز داش مجتبی از دلت در اورد و منو همخوشحال کرد

پ ن: این سرور برادران شانگفی هم هستن؟
    پ ن2: مرسی مجتبی جان عزیز

7. تشکر O.N.E تشکر نمود
    پسندیدن O.N.E, mistake پسندید
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOJTABA_CRASSUS نمایش پست ها
    سلام دادا

آره متوجه شدم ولی دیگه نمیشد کاری کرد اون مختصات ده مخفی نکردم از زمان ویرایش گذشته بود

وقتی 1 ناتار چیف میکنیم 200 تا اتک روش هست و همه خالی میان که دیونه نیستیم کل لیست رو

با فارم یاب بزنیم خالی بیاد تا یک مقدار با فارم یاب میزنیم باقیش دستی ادد میکنیم که به 5 کی اتک هم نخوریم

برا ما که میصرفه دیگران نمیدونم

موفق باشید
    آخه واقعا نمیصرفه دادا

16ساعت 15تا نیروت توی راه باشن برای 1500 تا منابع ! اگه واقعا داری اینجوری غارت میکنی از هرکی بپرسی بت میگه که اشتباهه

مگه اینکه مثلا شما 5000تا غارت رو با غارت خودکار پر کنی ، بعد با نیروهای توی بیس جمع شده بیای اون فاصله رو بزنی که بازم به نظرم خیلی خوب نیست ، شما میتونی لیست فارمت رو طوری طراحی کنی که نیرویی توی دهکده نمونه

مثلا اگه 12000 تا شوالیه داری ، میتونی کل لیست آبادی یا ناتار رو بزاری روی 1 دونه شوالیه (5000نیرو غارت+5000نیرو برگشت از غارت =10000شوالیه) ، ولی مثلا فاصله 1 تا 20 خونه رو با 2 تا شوالیه بزنی ، به نظرم اینجوری میتونی استفاده بهتری کنی از نیروهات چون دیگه توی دهکده نمیمونن ولی باز هرجور که میدونی بهتره عمل کن

موفق باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ظاهرا بازیکنانی از جنوب شرق از اتحاد خود خارج شدن و رفتن جنوب غرب باد هر جا بخواهد میوزد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بازیکنانی خارج شدند یا کل سایدشون رفتند اونور

البته طبق اخرین امار و اطلاعات به زودی بازیکنانی از شمال شرق هم میرند تو مجموعه اتحاد های sw

11. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان سلام
    بهتر دیدم برای خراب نشدن این سرور تکلیف خودمون رو با یک سری از پلیر ها مشخص کنیم همینجا
    همونطوری که خرید و فروش اکانت و داشتن اکانت مولتی برای ساید مقابل خودمون بد میدونیم باید این قضیه رو برای خودمون هم بد بدونیم
    نقطه بد ماجرا اینه که اکانت بخریم از ساید مقابل و همرهاشو رو سر کله بچه های خودمون با توجه به داشتن آمار آنلاینیشون بکوبیم
    شاید بگید موضوع بی ربط به این سروره
    اما پلیری که این کارو در سرور دیگه انجام داده الان تو ساید ما داره بازی می کنه و بازی کردنش ربط داره به این سرور
    فضاحت و وقاحت این آدم تا جایی پیش رفته که واسه امیر پرشین همه کاری داره می کنه
    اکانت می خره مذاکره می کنه تو سر هم اتحادی خودش میزنه
    همر هم اتحادی می پرونه
    و باز اومده در کنار ما داره بازی می کنه
    اگر عکس العملی نشون ندیم به ریش ما خواهد خندید
    به نظر من ساید ان دبلیو میلاد از اکانت brainwish رو باید هر چه سریعتر بزنه بندازه بیرون
    این پلیر به نظر من یه پلیر با انگیزه های شخصی نیست . اگر برای لذت از بازی بازی می کرد خوب بود اما برا کسی بازی می کنه که اصلا نیست داخل سرور و سیاست های اون ادم رو برای صد شدن واندر روی ایمیل اون ادم پیگیری می کنه و از هیچ اقدامی ابایی نداره. حتی اگر هم سایدی خودش رو بزنه
    یه روز خوب میاد که نگیم یه روز خوب میاد
    که بگیم یه روز خوب اومد
    یه روز خوب داریم

M1: stupid
    L1: KodoEEn

13. تشکر mistake تشکر نمود
    پسندیدن mistake پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان

من یه خواهشی از مولتی هانتر دارم و اون اینه که خواهشا حداقل واسه این سرور کلا چنج میل رو برداره.چون واقعا ضرر و زیانش خیلی بیشتر از استفاده اون هست.اخه چنج میل کردن چه صیغه ایه دیگه؟
    خب یکی که نمیخواد بازی کنه اکانتشو حذف میکنه دیگه.اگرم میخواد اکانتشو بسپاره به یکی دیگه خب بسپاره. و اون طرفی هم که تحویل میگیره مجبوره اعتماد کنه که ایمیل دست صاحب اصلی اکانت بمونه و فقط پسوورد رو داشته باشه

اینجوری دیگه خیال همه راحته .پلیر هر اکانت مشخصه.اگه هر مشکلی پیش بیاد مقصرش مشخصه.هیچ خریدو فروشی صورت نمیگیره و کثیف کاری هم انجام نمیشه
    متاسفانه الان چند سروره پشت سر هم یه عده میان با این کاراشون سرورو به گند میکشن و بخاطر همین چیزا هم هست که دیگه پلیرا رغبت نمیکنن بیان این سرورا
    چیزی که واسه شما آرزوست..... واسه ما خاطره ست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یکی دو تا اکانت گذاشته بودن توی منطقه خاکستری که برو بچه های شمال شرق رو بزن درست مثل جنگهای نیابتی نگاه میکنی میبینی طرف توی هیچ اتحادی هم نیست ظاهرا البته ولی خوب ما هم کمی گوشمالی اش دادیم

صفحه 23 از 29 نخستنخست ... 132122232425 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع