صفحه 64 از 107 نخستنخست ... 1454626364656674 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[ویرایش توسط مدیریت]

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    ما قبل از شروع سرور فکر نمیکردیم که برنده سرور باشیم و واسه بردن پا تو این سرور نزاشتیم چون تیممون خیلی کوچیکتر از اونی بود که بتونیم تو سروری مثل فینال برنده باشیم. ولی وقتی وارد سرور شدیم چند تا نکته مارو برای بردن امیدوار کرد که این نکات رو عرض میکنم :
    1- sw اونجور که باید حضور پیدا نکرده بود و تا این لحظه هم کمتر از انتظار ظاهر شده که امیدوارم اینجوری نمونه
    2- ne به شدت دچار اختلافات داخلی بود و بی مسئولیتی تو ساید موج میزنه که امیدوارم اینجوری نمونه
    3- nw ولی مثل دو تا ساید دیگه نیست و خیلی خوب و منظم داره بازی میکنه ، ولی حضور شما تو این ساید مارو امیدوار کرد که nw هم سایدی نیست که بتونه برنده بازی بشه

برای دو دلیل اول میشه مثال نقض آورد ، بارها تو همین دژکوب هم اتفاق افتاده که سایدهایی با همچین مشکلاتی کنار اومدن و برنده شدن ولی برای دلیل سوم مثال نقضی یادم نمیاد.

ولی با این حال ما خودمون رو برنده مطلق سرور نمیدونیم چون هر لحظه احتمال میدیم که sw و ne به خودشون بیان و قائده بازی رو عوض کنند . حالا باید ببینیم که nw هم میتونه مشکلاتش رو کنار بزاره یا نه . چون واقعاً رقیب قابل احترامیه و انصافاً فکرش رو نمیکردیم که بتونه اینقدر خوب ظاهر شه.
    سلام آقا مصطفی
    خوبی انشالله
    خوشحالم حضور من باعث شادی و امیدواری شما شده
    نوشته های بزرگتراتون که اینو نشون نمیده اونها رو هم توجیح کن تا شاد بشن
    شماهم جالبه یکی از تو تو پستش تعریف میکنه سریع لایک میزنی کار شما شبیه هندوانه زیر بغل هم گذاشتن شده و تبدیل شده به برنامه خندوانه
    در هر صورت انشالله همیشه شاد باشید
    صبور و ساکت باشی
    عطا
    ویرایش توسط MOD DeadShot : 09-29-2016 در ساعت 07:02 AM دلیل: لطفا در ارائه پست بیشتر دقت فرمایید

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

2. تشکر Team Agilityacc تشکر نمود
    پسندیدن Team Agilityacc پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دکتر من در جریان رفاقت ها و کل کل های و تحلیل های شما و دوستان نیستم
    در گذشته هم با شما پلی ندادام سابقه هم بازی بودن هم با شما ندارم
    اولین سروره کنار تون هستم اگر نبود کمک و دلگرمی شما این همه هم دلی در شمال غرب ممکن نبود

شما برای ما تو بازی تو این سرور مثال شدی هر وقت مشکلی بوجود میاد بچه ها شما و مشکلاتی که براتون بوجود اومد و نحوه مدیریت شما رو مثال می زنن خونسردی شما برای بنده کلاس درس بود

فقط خواستم ازت تشکر کرده باشم موفق باشی

4. تشکر l0l:D, se7en, Team Agilityacc تشکر نمود
    پسندیدن se7en, Team Agilityacc پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    از اونجایی که دوستان لینک نمیزارن این یکی رو من میزارم و بعدش میخوام داستان تعریف کنم واستون
    banner1.jpg
    به فاصله 2 ثانیه بعد از این اتک از اکانت lol یه اتک میاد و کتیبه رو میبره .
    در کل 80 کی دف میتونست هر دو اتک رو دیوار کنه که البته دف نبود و کسی خبر دار نشده بود از اتک روی جنگ بزرگ

حالا بریم سر داستان . امروز بعد 5 تا نامه نگاری با پلیر اکانت Baner ، ایشون گفتن که از اکانت shapoli نامه داشتن با این متن :
    " سلام دادا
    من با اجازت کتیبه رو بردرم ی دور شارژ کنم بیارم
    با مانی جون هماهنگه "

در توضیح باید بگم مقصر بازیکن ساده خودمون بوده که باور کرده . اما مشکل اینجاست که به من هم اینجوری نامه داده شده :
    نابودگر xx.jpg

شبی که shapoli و lol و the-king روی من اتک گزاشتن ، این دوست عزیز زرنگ به من نامه میده که چه خوبه تو هم مشهدی هستی و داستان میگه ) . فقط شانس بدش همونشب نت مشهد کلا قطع بود و با نت گوشی آنلاین بودم . میگم نتت چطوره . میگه کرمانم )

نوع درخواستش هم خیلی جالب ناک بود : پسورد و ایمیل رو واسه چی باید بدم ؟ نهایت جانشینی بسه دیگه . طرف آش رو با جاش میخواست ببره ))
    ما کلی دور همی خندیدیم به فاز این بنده خدای خود زرنگ پندار . غافل از اینکه یه ساده هم پیدا میشه که حرف های اینجوری رو باور کنه )

در کل دوستان این کارا خوب نیست .
    اما پلن خوب و قشنگی بود . روی همه فیک اومده بودین و مرتب بود . خسته نباشید

- - - Updated - - -

راستی این بابا 1977 کیه دیگه ؟
    شمال غرب بزرگتر نداره ؟
    قدیما تا لیدر ساید اجازه نمیداد ، کسی نمیومد تو فروم از یه ساید دیگه حرف بزنه و نظر بده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام
    از اونجایی که دوستان لینک نمیزارن این یکی رو من میزارم و بعدش میخوام داستان تعریف کنم واستون
    banner1.jpg
    در کل 80 کی دف میتونست هر دو اتک رو دیوار کنه که البته دف نبود و کسی خبر دار نشده بود از اتک روی جنگ بزرگ

حالا بریم سر داستان . امروز بعد 5 تا نامه نگاری با پلیر اکانت Baner ، ایشون گفتن که از اکانت shapoli نامه داشتن با این متن :
    " سلام دادا
    با مانی جون هماهنگه "

در توضیح باید بگم مقصر بازیکن ساده خودمون بوده که باور کرده . اما مشکل اینجاست که به من هم اینجوری نامه داده شده :
    نابودگر xx.jpg

شبی که shapoli و lol و the-king روی من اتک گزاشتن ، این دوست عزیز زرنگ به من نامه میده که چه خوبه تو هم مشهدی هستی و داستان میگه ) . فقط شانس بدش همونشب نت مشهد کلا قطع بود و با نت گوشی آنلاین بودم . میگم نتت چطوره . میگه کرمانم )

نوع درخواستش هم خیلی جالب ناک بود : پسورد و ایمیل رو واسه چی باید بدم ؟ نهایت جانشینی بسه دیگه . طرف آش رو با جاش میخواست ببره ))
    ما کلی دور همی خندیدیم به فاز این بنده خدای خود زرنگ پندار . غافل از اینکه یه ساده هم پیدا میشه که حرف های اینجوری رو باور کنه )

- - - Updated - - -

شمال غرب بزرگتر نداره ؟
    قدیما تا لیدر ساید اجازه نمیداد ، کسی نمیومد تو فروم از یه ساید دیگه حرف بزنه و نظر بده
    افشین جان این نامه ای که برای شما اومده رو در جریانش نیستم ولی نامه شاپولی فقط یه شوخی بوده با پلیر اکانت و البته این نامه بعد از برداشتن کتیبه به اکانت baner داده شده که میتونین تایمش رو چک کنین.
    ولی اگه یه حداقل شعوری برای ما قائل باشی میدونی که ما با این نوع نامه نگاری که شما داری به ما نسبت میدی خودمون رو مضحکه خاص و عام نمیکنیم.
    راجع به این بنده خدایی هم که در موردش پرسیدی باید بگم که اینارو ول کن . شما ازشون اسم ببری الکی گنده میشن.فکر کنم کمتر کسی حتی وقت بزاره پست های این بنده خدارو بخونه.
    ویرایش توسط mostafa-bi nam : 09-29-2016 در ساعت 12:04 PM
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

7. تشکر M3nTaL, titan2, BlackSword, lucifer, purya, ali 2113 تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    افشین جان این نامه ای که برای شما اومده رو در جریانش نیستم ولی نامه شاپولی فقط یه شوخی بوده با پلیر اکانت و البته این نامه بعد از برداشتن کتیبه به اکانت baner داده شده که میتونین تایمش رو چک کنین.
    ولی اگه یه حداقل شعوری برای ما قائل باشی میدونی که ما خودمون رو با این نوع نامه نگاری که شما داری به ما نسبت میدی خودمون رو مضحکه خاص و عام نمیکنیم.
    راجع به این بنده خدایی هم که در موردش پرسیدی باید بگم که اینارو ول کن . شما ازشون اسم ببری الکی گنده میشن.فکر کنم کمتر کسی حتی وقت بزاره پست های این بنده خدارو بخونه.
    منم میدونم این نامه ها شوخیه
    از تایم اون نامه شاپولی هم خبر ندارم . اگه اینجوریه که میگین مشکلی توش نیست .
    منظورم ایننه که حرکت قشنگتون رو با اینجور کارها خراب نکنید . درسته حرکت شماها نیست اما از سمت ساید شماست .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

واقعا هرچه اومدم حرف نزنم نشد )) ne کلا 4تا پلیر داره که با من هماهنگن خارج این اکانتا هرکی بوده اومد به نحوی به ساید(ویرایش توسط MOD UnderTaker) ))) روزه کتیبه ها همه لیدرا و پلیرا رفته بودن تفریح به منم 4تا پسورد دادن , 4تا پلیر (ویرایش توسط MOD UnderTaker) با این حال کتیبه هایی که میشدو جمع کردم , روی مرتاض یونیک sw و احمق یونیک se هم رفتیم که 5مین زودتر از من بلند کردن یکم بدشانسی آوردم )) , اکانت ajooze نامه میده من چکمه رو زدم کسی نزنه ) در صورتی که که من 5 خونه ای چکمه همر داشتم , بعد ازونور اکانت sh_rah با 4k کاتا ( مگه میخوای واندر دیستروی کنی برادر؟) زودتر از ajoozeمیزنه و بعدش fluid میاد کتیبه رو میبره )) جنگ آموز کوچیک deraakoola بهش گفتم رو مرزی جا به جا کن میگه تا یه ماه شارژ نکنم جا به جا نمیکنم ) ازونور نمیتونه گندم دف رو ساپورت کنه که ما دف بریزیم واسش نتیجه اش میشه این که ایمپریال میاد میزنه کتیبه رو )) این آخریش banner که دیگه اصن حرف نمیزنم در حده جوکه )))))))))) من یه سال بود که پلی نمیدادم دوستان هی زنگ هی پی ام که بیام این سرورو ولی خودشون نیومدن یا اومدن فروختن یا... )) نه واسه لیدری و هولدری اومده بودم نه افتخارات, ایمیلم نگاه کنید یه سرور فقط بیگ شدم اونم از رو ناچاری بود چون توتن بودم )) این همه سال پلی دادم تا به حال چنین پلیر هایی ندیدم! اینا دیگه از کجا اومدن؟!!! امیدوارم این افتخارات به کل حذف بشه و مثل قدیم بشه... چرا همه خود فروش شدن؟ دیگه با پول مرامو معرفتو رفاقتو کتیبه و اکانتو همه چیو میشه خرید فقط میتونم بگم متاسفم واسه خیلیا... چه 4تا اکانت باشه چه تنها باشم تا آخرش میمونم البته ما مثل بقیه بچه پولدار نیستیم )) هم دانشجو ایم هم شاغلیم الان سعید بلرمونم خیاراشو داره شور میکنه بره دکتری بگیره خلاصه هر شرایطی باشه میمونیم ))))))))) در آخرم خواستم بگم تیم هر بردی تو هر سرور داشته به خاطر ماهان بوده )))) مثل برگ تو مسیر باد به هر طرفی بوزه راه میرید منفعت طلبای عزیز )) تبریک میگم به nw و se به خاطر هماهنگیو پلنایی که دارن میزنن موفق باشید شرمنده صحبتام زیاد شد
    ویرایش توسط The UnderTaker : 09-29-2016 در ساعت 10:21 PM دلیل: بی احترامی به کاربران
    before you start anything , learn how to finish it

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط se7en نمایش پست ها
    واقعا هرچه اومدم حرف نزنم نشد ))
    ne کلا 4تا پلیر داره که با من هماهنگن خارج این اکانتا هرکی بوده اومد به نحوی به ساید(ویرایش توسط MOD UnderTaker) )))
    روزه کتیبه ها همه لیدرا و پلیرا رفته بودن تفریح به منم 4تا پسورد دادن , 4تا پلیر (ویرایش توسط MOD UnderTaker)
    با این حال کتیبه هایی که میشدو جمع کردم , روی مرتاض یونیک sw و احمق یونیک se هم رفتیم که 5مین زودتر از من بلند کردن یکم بدشانسی آوردم ))
    , اکانت ajooze نامه میده من چکمه رو زدم کسی نزنه )
    در صورتی که که من 5 خونه ای چکمه همر داشتم , بعد ازونور اکانت sh_rah با 4k کاتا ( مگه میخوای واندر دیستروی کنی برادر؟) زودتر از ajoozeمیزنه و بعدش fluid میاد کتیبه رو میبره )) جنگ آموز کوچیک deraakoola بهش گفتم رو مرزی جا به جا کن میگه تا یه ماه شارژ نکنم جا به جا نمیکنم ) ازونور نمیتونه گندم دف رو ساپورت کنه که ما دف بریزیم واسش نتیجه اش میشه این که ایمپریال میاد میزنه کتیبه رو ))
    این آخریش banner که دیگه اصن حرف نمیزنم در حده جوکه ))))))))))
    من یه سال بود که پلی نمیدادم دوستان هی زنگ هی پی ام که بیام این سرورو ولی خودشون نیومدن یا اومدن فروختن یا... ))
    نه واسه لیدری و هولدری اومده بودم نه افتخارات, ایمیلم نگاه کنید یه سرور فقط بیگ شدم اونم از رو ناچاری بود چون توتن بودم ))
    این همه سال پلی دادم تا به حال چنین پلیر هایی ندیدم! اینا دیگه از کجا اومدن؟!!!
    امیدوارم این افتخارات به کل حذف بشه و مثل قدیم بشه... چرا همه خود فروش شدن؟ دیگه با پول مرامو معرفتو رفاقتو کتیبه و اکانتو همه چیو میشه خرید
    فقط میتونم بگم متاسفم واسه خیلیا...
    چه 4تا اکانت باشه چه تنها باشم تا آخرش میمونم البته ما مثل بقیه بچه پولدار نیستیم )) هم دانشجو ایم هم شاغلیم الان سعید بلرمونم خیاراشو داره شور میکنه بره دکتری بگیره خلاصه هر شرایطی باشه میمونیم )))))))))
    در آخرم خواستم بگم تیم هر بردی تو هر سرور داشته به خاطر ماهان بوده ))))

مثل برگ تو مسیر باد به هر طرفی بوزه راه میرید منفعت طلبای عزیز ))

تبریک میگم به nw و se به خاطر هماهنگیو پلنایی که دارن میزنن موفق باشید
    شرمنده صحبتام زیاد شد
    من تو ساید ضعیف بازی کردم ولی بازی کردن تو سایدی که همشون بی مسئولیتن و بی خیالی طی می کنن خیلی بدتره.
    امیدوارم که ne خودش رو از این وضعیت خارج کنه
    ویرایش توسط The UnderTaker : 09-29-2016 در ساعت 10:22 PM دلیل: ویرایش پست ریپلای شده
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

11. تشکر titan2, lucifer, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن se7en, titan2, BlackSword, purya, ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    banner1.jpg

" سلام دادا
    با مانی جون هماهنگه "

نابودگر xx.jpg

- - - Updated - - -

شمال غرب بزرگتر نداره ؟
    این اتک چندم بود؟
    بیزحمت تمام اتکها رو بزارید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

نابودگر xx.jpg

سلام
    این نامه ها احیانا از طرف اکانت نابودگر نبوده؟ این دوستمون به منم نامه داده بود اما دید نه فایده نداره و گول حرفاشو نمیخورم و بیخیال شد

14. تشکر purya, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

من نميدونم چرا اين پلير محترم ماتريكس ٣ انقدر دوست داره تو چشم بياد!!!! شما وقتي جنوب غرب ريجستر ميكني با سايدت مشكل داري وقتي ميري شمال غرب بازم همينه وضعيت
    كلا فروم بازي چيز خوبيه اما نه اينجور ديگه!!!
    شما تنها سروري كه حمايت كامل جنوب غرب رو داشتي هنوز تو ارشيو اينجا هست چه بلايي سر سايد اومده، فينال سال گذشته هم كه كلا ساز مخالف زدي

پ.ن: ياد بگيريم واسه منطقه اي كه توش ريجستر كرديم بازي كنيم نه واسه عقايد خودمون كه بد بختانه فقط واسه خودمون قابل قبوله تا اقلا اخر سرور در صورت هر نتيجه اي واسه خودمون و سايدمون احترام خريده باشيم نه اينكه هم سايدمون رو خراب كنيم هم خودمون رو

16. تشکر SajjaD MaRiLyN, titan2 تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN, titan2 پسندید
صفحه 64 از 107 نخستنخست ... 1454626364656674 ... آخرینآخرین