صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: تمرین دموکراسی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و درود بیکران خدمت دوستان عزیزم

پس از مدتها اومدیم که یه پست بذاریم و بریم . از اونجایی که دوست و رفیق قدیمیم این تاپیک رو گذاشته خودمو موظف به کمک و

همکاری باهاش میبینم. از طرفی هم اساتید محترم و قدر قدرت این بازی حضور دارند بهتر دونستم یه مطلبی بذاریم که ارزش مباحثه

داشته باشه . وقتی میخوایم مشکلی حل بشه نباس چارت بندی کنیم چون میخوایم یه مشکل عمده رو حل کنیم . بنظرم نظر جناب

پارتیزان هم بی ربط با موضوع نیست چون این هم یه نظره و فکر نمیکنم هدف شما هم جز جذاب شدن بازی برایه پلیر ها چیز دیگه ای

باشه .

بریم سر اصل مطلب مشکل قوانین .

1_ قوانین به خودی خود مشکلی ندارند نحوه تفسیر هانتر ها از تخلفات یکسان نیست . همونطور که قاضی خوب و بد داریم مولتی

هانتر خوب و بد هم داریم . حالا چرا دسته بندی میکنیم مگه هر دو تاشون از یک کتاب قانون مدون تبعیت نمیکنن ؟؟؟ بله یکی هست

کتاب قانون اما تفسیر ها غلط .

مثالش در این بازی : قانون میگه مولتی اکانت به اکانتی گفته میشود که یک پلیر روی چند اکانت پلی بده یا به عبارت بهتر چند اکانت در

جهت نفع یک اکانت قدم برداره . اما هانتر های گرامی در این سایت معنی تحت الفظی مولتی اکانتی رو در نظر دارند . یعنی چن

اکانتی رو که نحوه اثباتش هم براشون آی پی هست . حال من یه سوال فنی دارم که این مشکل رو با هانتر فینال داشتم . حتما باید

آی پی یکی باشه نمیشه از شواهد فهمید یکی مولتی اکانته ؟؟؟ کاری که سایت رقیب درعرض سیم ثانیه پیدا میکنه بن میکنه . طرف

ظرف مدت یک روز از یه اکانت 2 میل راید میده بدونه یه دونه لاست این مفهومش مولتی اکانتی نیست ؟؟؟ طرف با 50 تا اکانت با پس

جانشینی وارد میشه این اسمش مولتی اکانتی نیست ؟؟؟ سایت رقیب نهایت جانشینی 2 نفره که اینجا در ظاهر 2 تاست . اینجا

اولی جانشین دومی ، دومی جانشین سومی ووووو الا ماشا لا ، بن نمیشه پانیش نمیخوره و خیلی راحت میزنه بزرگان این بازی رو

خورد و خاک شیر میکنه با سابقه دو تا سرور اسپید 500 .

بعضی جاها هم منافع سایت با قوانین در تناقضه مثلا راید با گلد ، همین موضوع باعث میشه پلیر شبا آن نمیشه میگه گلد میدم ، یه

سریا هم که کلا از اول سرور در نظر نگرفته شده از ابتدای تاسیس مثل گریز لشکریان که تو تمام دهکده ها تو این سایت فعاله ولی

قبلا تو نسخه اصلی فقط تو کپ بود، که شنیدم جدیدا این قانون اصلاح شده .

این سایت رو مولتی اکانت ها از پا در آوردن ولا غیر ، خود شانگفی علت پلی ندادنت رو غیر از وقت نداشتن بنویس . جز اینه که طرف با

مولتی اکانتی منو شما رو رنده میکنه ؟؟ حالا تو بشین پلن بزن 40 جا رو دو تاشو ریل برو وقتی تو 40 جا 1 میل دف هست دیگه پلن برو

، نرو چه فزقی میکنه این میشه جدال نا برابر . اگه شما پلی بذی من میام ، من بیام مهدی بلک میاد ، بلک بیاد ، سعید میاد ، سعید

بیاد مهیار جنگلی میاد ، مهیار بیاد مصطفی فلفلی میاد ، مصطفی بیاد ، پوریا میاد ، پوریا بیاد ، محسن آنجل میاد و و و و این زنجیره

ادامه داره . حالا شما خودت علت نیومدنت غیر از اینه که روش قدیمی بازی میکنیم ؟؟؟ مولتی بازی نمیکنیم؟؟؟ قدیمیا جواب این

سوالمو بدن یه اکانت پتانسیله چند تا همر رو داره ؟؟؟ والا من که تو نسخه اصلی خودمو میکشتم یه همر خوب میکشیدم یه واندر زن

دیگه خیلی خوب کار میکردم یه همر جنگی تازه اکانت های خیلی خوب قادر بودن همچین همرهایی بکشن .

اگر پارکینگ گیرمون میومد میشد دوتا همر خوب کشید و یه واندر زن ، ولی خود اکانت با پلیر 24 آنلاین به سختی به سختی به

سختی گندم اکانت رو میدادن ، حالا شاید شایان جان شما بگی ربطی به قوانین نداره اما داره ربط داره اینا منتج میشه از همون یه

قانون مولتی اکانتی . اما الان با 10 ساعت تازه ذر حالت خوبش 5 تا واندر زن داره 6 تا همر خوب 5 تا همر جنگی ، دف واندر میرسه به

12 میل از 7 تا اکانت .

این سایت برای شما هم باید صرفه اقتصادی داشته باشه برایه ما پلیر ها هم جذابیت ، که فکر میکنم الان نه برای شما صرفه و نه برای

ما جذابیت پس بیاید 4 تا از استخون خورذ کرده های این بازی رو جمع کنید و راهکار بگیرید که هم برای شما شرایط بهتر شه هم ما . با

این وضعیت هرگز پلیری جذب نخواهید کرد و روز به روز ریزش پلیراتون بیشتر خواهد شد . ترفند افزایش جایزه و این داستان ها دیگه

کمکی نخواهد کرد . داستان رنکینگ ایمیل از همون اول برای قدیمی تر ها اصلا معقوله جالبی نبود واسه اونایی هم که مهم بود با

ریزش پلیر ها اهمیتشو از دست داد چون من نفر اول تو ده هزار نفر باشم مهم تره یا نفر اول تو دویست نفر ؟؟؟ این سایت اصلا ذات

بازی که پایه ریزی شده بر اصل همکاری و کمک به همدیگه هستش رو تغییر داد ، این رو میشه از ام ام های لیدر ها فهمید ، ام ام

داده میشد قبلا خون پلیر رو به جوشش وا میداشت غیرت روی خاک و ساید بیداد میکرد ، پلیر های خورده پا مثل طلا بودن هر اتحاد

مسوول آموزش داشت ، مسوول هماهنگی ، مسوول حل اختلاف ، اساسنامه داشت ، اصول داشت ، همه با هم رشد میکردن همه با

هم زمین میخوردن ، شما باید از پایه درست کنین نه مرهم رو زخم بذارید تو یه مقطع .

بازم ببخشید خیلی حرف زدم چون واقعا من خیلی به این بازی علاقه دارم و تقزیبا ده سال با این بازی شب رو روز کردم و واقعا تاسف

میخورم که این بازی دیگه داره به پایان عمرش نزدیک میشه . من که فاتحه این بازی رو یکسال خوندم شما هم بخوانید ، شاید شاید

دشما به معجزه اعتقاد داشته باشید تا دمی مسیحایی به کالبد مرده این بازی بدمید و نجاتش بدید اما من ....

ایشالا که موفق باشید یا حق
    ویرایش توسط St0rm : 04-09-2017 در ساعت 11:53 AM
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    بیاید یه بار برعکس عمل کنیم
    خود مدیریت بیاد علت خلوت شدن سرورها و کاهش پلیر ها رو در داخل سایت اعلام کنه
    و ضعف یا شدت قوانین رو از لحاظ خودش اعلام کنه
    برخوردهای مدیریت با پلیرها رو چطور ارزیابی میکنه
    اصلا راجع به کاربران سایت چی فکر میکنه
    تو سایت نوشته مورد تایید 10 هزار پلیر استراتژیک !! کانال تلگرام این سایت 800 تا عضو داره اینستا گرام هم 500 تا فکر کنم (واقع گرایی محض) پلیرها هم اینقدر کم شدن
    اصلا رقیبی وجود نداره .
    و همچنان یک سوال ! یک درصد فکر نکردید جوایزی رو که اعلام کردید برای جذب پلیر ( که عملا هیچ کارایی هم نداشت نمونه اش سرور فینال که یک ساید فقط واندر داره ) رو ندادن به جاش سه برابر گلد دادن توازن بازی رو برعلیه تیم ها بهم میزنه ؟؟
    علل زیادی داره. قبلا هم گفتم اما به خاطر گل روی شما دوباره میگم:

علت اول مشکل در قوانین و اجرا: یکی دو مثال خیلی ساده میزنم اما چیزی که در واقعیت هست خیلی پیچیده تر از اینه. یه نفر دوتا اینترنت داره (یا مودمشو ریست میکنه) و دوتا اکانت میسازه اما یه نفر دیگه با یه اینترنت اینکارو میکنه. مولتی هانتر با نفر دوم برخورد میکنه ولی با نفر اول خیر. نفر اول تو صحبتهاش و پیام هاش از مولتی بازی هاش میگه و باعث ایجاد تفکر پارتی بازی مولتی هانتر و ریزش پلیر میشه.

مثال دو : لیدر اتحاد میگه هراکانتی پسوردشو نده از اتحاد اخراجه. یکی از کاربرا پسوردشو نمیده و لیدر اکانت رو اخراج میکنه. کابر اخراج شده به ما نامه میزنه میگه لیدر داره قوانین رو زیر پا میذاره. مولتی هانتر میبینه همه لیدرها اینکارو میکنن بنابراین نمی تونه برخورد کنه و باعث ایجاد تفکر پارتی بازی مولتی هانتر و ریزش پلیر میشه. ازونطرف یه نفر که پسورد لیدر رو داره وارد اکانت همه اعضا میشه و خرابکاری میکنه و باعث ریزش اونایی که پسورد دادن میشه! اینجا چه اونی که به قانون احترام گذاشته چه کسی که نذاشته سرور رو ترک می کنند.

اینها ساده ترین مثال هایی هستند که میشه زد. اما اتفاقات خیلی پیچیده تر میوفته که متاسفانه باعث ایجاد این تفکر میشه.

همین تاپیک های این چند روزه رو بخونید یه عزیز از مولتی اکانتی گله داره عزیز دیگه از برخورد با مولتی اکانتی!

علت دوم: چندین بار فیلتر شدن دامنه های بازی ما که باعث کاهش تعداد زیادی از پلیرهای ما شد.

علت سوم: سخت گیری هایی که بخاطر درخواست کاربران شد. برخورد با مولتی بازی و یا بات باعث ریزش پلیر میگردد. عدم برخورد نیز باعث ریزش عده ای دیگر میگردد.

علت چهارم: کاهش تبلیغات در ازای عدم افزایش قیمت سکه که باز هم به درخواست کاربران بود (تاپیک موجود در انجمن)

....
    علت آخر : رشد و افزایش بازی های استراتژیک روی تلفن همراه که در آنها نیازی به برخورد مدیر بازی با پلیر نیست!

در مورد جوایز و تعادل سرور در صورتی که همیشه یه تیم برنده سرور بشه حق با شماست.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

همه این قانونایی که نوشتید درست .
    ولی به نظر من کسی که بخواد این قانونارو دور بزنه کم که چه عرض کنم زیاد هم هستن .
    اولا داخل سرور 25 1000 50 همه به غیر از تعداد معدودی از بات استفاده میکنن حتی روی vps ها هم بات نصب میشه ! این 4سرور فینال 50 و 25 و سرورای دیگه بوده که میگم .
    غیر از این همزمان با 1 کامپیوتر و 4 تا مرورگر میشه برروی چهارتا اکانت با ایپی اصلی لاگین داشت روی هر چهارتا هم بات گذاشت شما نگاهتون به مولتی اکانتی فقط ایپی مشابهه اما وقتی فقط 3 رقم اخر ایپی عوض میشه خب برای طرف کاری نداره قانونای مولتی اکانتی شمارو دور بزنه ! فقط کافیه فایلای هیستوری و کوکی مرورگر رو پاک کنه مودمو روشن خاموش کنه یا adsl باشه که چه بهتر سیم تلفن رو درمیاره دوباره جا میزنه و دوباره لاگین کنه !
    وقتی ما اکانتای مولتی رو میزاریم زیر ریید و خود اون اکانتارو هم میزاریم زیر ریید که به صورت ضربدری همه از هم غارت میزنن و منفی نمیشن بازم قانونای شمارو دور میزنیم
    بعد شما درباره ایپی مشابه و مولتی اکانتی مینویسید ... راجب بات که میگید گیر میدید و بن میکنید .
    برای بات هم باز وقتی بات رو ران میکنیم هر بار با یه ایپی متفاوت لاگین میکنیم داخل سایت (از طریق بات) مولتی هانتر بازهم توجهی نمیکنه من خودم داخل سرورای 50 همزمان روی 5 یا 6تا دهکده بات میزاشتم البته شاید اتفاقی بوده و مولتی متوجه نشده .
    ولی در کل میگم در تمام سرورها بازهم با این همه قانون مولتی اکانتی و بات وجود داره همین سرور 25ایکس رو نگاه کنید برای اون هارد اکسترنالی که در نظر گرفتید برای بیشترین دعوت کننده به سرور چه قدر مولتی اکانت برای سروری که کم کم 60 70نفر پلیر داره ساخته شده !
    دیگه بحث با جانشینی رفتن روی اکانتا که مولتی اکانت شناخته میشه قدیمی شده الان ماشالا همه دیگه استاد شدن !

دررابطه با سرورایی که بزگزار میکنید الان لیگ سرور 1000 گذاشتید به نظرتون الان چنتا تیم داخل اون سرور وجود داره ؟ غیر از یک تیم ؟ یا مثلا سرورای دیگه همه بخاطر پوینت و ایمیل میرن داخل یه اتحاد و به نوعی خاله بازی میکنند ! حالا از طرفی اگه بحث رنک رو بردارید کلا کسی بازی نمیکنه چون بیشتر دنبال رنک و پوینت هستند .
    ویرایش توسط Alir3za : 04-09-2017 در ساعت 02:08 PM

All men dream, but not equally. Those who
    dream by night in the dusty recesses of their minds, wake in the day to find that it was vanity: but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act on their dreams with open eyes, to make them possible.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نمایش گزارش جنگ یا پیام کسی بدون اجازه کتبی از هر دو طرف گزارش یا پیام.

این قانون چه لزومی داره؟ حذف کنید
    ویرایش توسط yamahdi313471 : 04-10-2017 در ساعت 02:04 AM

5. تشکر The UnderTaker تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود و خسته نباشيد

خيلي وقته كه ما هم مثل هم دوره اي هاي خودمون دست از اين بازي كشيديم و صرفا واسه خاطر اينكه بدنمون به خارش افتاده بود اومديم اين سايت و ٣-٤ تا سرور در كنار دوستان قديمي رفع خماري كرديم و خدا رو شكر تو اين ٢ سال چيزهايي ديديم كه نه تنها رفع خماري شد بلكه كاملا زده هم شديم

يكي مياد از مولتي بازي ميناله در حالي كه خودش و امثال خودش بدعتهايي داشتن در اين كار كه ما بعد از دو سال تازه تونستيم بفهميم چيكار ميكنن

يكي ديگه با ژست روشنفكرانه همه رو ميبره زير سوال و جوري شيك پست ميذاره كه انگار كسي نميدونه تو فينال دو سال پيش واسه مدال هجوم همر دوستاشو خفت ميكرد

اون يكي مياد ٣٠ تا پلير درست درمون اين سايتو كه تو جنوب غرب و شرق بازي ميكردنو كلا از دژكوب فراري ميده با بي اخلاقياش اينجا واسمون از بازي تميز و ..... ميگه

يكي كه مظهر بازي كثيفه و تو هر٤ تا سايد هم سابقه گند كاري داره چپو راست واسمون تاپيك باز ميكنه و انتقاد داره لووول

بجاي اين همه زحمتي كه ميكشيد تا صاحبان اين سايتو مقصر جلوه بدين واسه مرگ دژكوب يه نگاهي به كاراي خودتون تو اين چند سال بندازين تا بفهمين چرا نفسهاي اين بازي به شماره افتاده. - نه كسي رو تونستين به اين بازي اضاف كنين و نه همونايي هم كه بازيكن بودن نگه داشتين

عطاي اين بازيو با دوستان و رقيباني مثل شما به لقاش بخشيدن - ميبخشيم - ميبخشن (گرداندگان سايت) تا با خيال راحت بريد تو باقي سايتهاي ديگه و اونجاهارو هم به سرنوشت اينجا دچاركنيد ، همگي دست مريزاد و خسته نباشيد

پ ن: ادامه بديد كه فرصت زيادي ندارين واسه عقده گشاييهاتون (بجز خودتون ١٠ نفر موندن با مديراي سايت)

7. تشکر Omid, sw team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

با سلام

تاریخ درخواست تغییرات تمام شد و هیچ کس به هیچ قانونی به جز یک مورد که خیلی در روند بازی تاثیر گذار نیست اعتراضی نداشت و هیچ قانون جدیدی پیشنهاد نشد و همچنین هیچ قانونی هم تغییر نکرد ؛ پس بازی با همان قوانین و روند قبلی ادامه خواهد داشت.

با تشکر از مشارکت عزیزانی که در این تاپیک شرکت کردند.

تاپیک بسته میشود.
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

9. تشکر Omid تشکر نمود
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12