صفحه 103 از 107 نخستنخست ... 35393101102103104105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به تمامی دوستان عزیزم که با انرژی بیش از حدی برای هم کری میخونن
    قبلا هم گفتم سرنوشت این سرور از اوایل بازی مشخص بوده و این جنجال های شما واقعا دیگه مضحک شده و بهتره کمی عاقلانه فکر کنید و از اسم بردن افرادی که اسطوره دژکوب هستن همچون شایان عزیز خود داری کنید
    عملکرد هر ساید الان کاملا مشخصه و بقیه حرفه آنچه مورد ملاک قرار میگیره عملکرد ونتیجه ای هستش که بازیکنان اون ساید رقم میزنن و گفته بودم مولتی بازی هم هنری داره و کار هرکسی نیست البته تاید نمیشه ولی واقعا تجربه و مهارت خاص خودش رو میخواد
    تو اتحاد برنده بودن در انتهای بازی از یک ساید در ساید دیگه هم چیز تازه ای نیست واکثر سرور ها توسط دوستان در ساید های دیگر انجام میشه و اینهم جنجال نداره مهم علت برد و یا باخت هست که هرکس باور خودش رو داره واین باور ها محترم هستن حالا به من بگید این جنجالهای به پا شده اصلا پایه و اساسی داره با تعریف های بالا
    بنابر این الان تنها راه برای همه سکوت و ادامه بازی و اتمام آن هستش تا در سروری دیگر بار شاید در کنار هم و شاید هم در یک ساید مشترک بازی کنیم پس بهتره لحن صحبت ها نرم تر باشه
    برای همگی آرزوی بهترین ها را از خالق زیبائیها دارم
    عطا

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

2. تشکر Team Agilityacc تشکر نمود
    پسندیدن behdad, Team Agilityacc پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MRs نمایش پست ها
    شششششش
    حرف نزن تا توتال فادرت دستور نداده !
    مگه کسایی مثل تو جا واسه بازی کردن تو این سرور گذاشتن ! جوری .... تو سرور که جای پا گذاشتن دیگه نیست .
    فقط ..... مثل خودت میتونن توش بازی کنن .
    آره کارتو درست انجام دادی ، یه بنده خدایی میگفت از سرور بعدی ، ne میشه بیابان های شمالی ! باید اون حرفشو طلا گرفت
    یه جور .... زدی تو ne که دیگه هیچ موجود زنده ای تا سالیان سال به اونجا نزدیک نمیشه.
    واقعا افتخار هم داره ! حیف که با 30 تا اکانتت بازم هیچ اختیاری از خودت نداری.
    دوست عزیز زیاد درگیر اینا نباش، یه سری مسائل هست که در جریان نیستی، سر بسته بگم صاحب اکانت هایپر نوا یه بنده خدایی هست که نیاز داره برای ادامه راه زندگیش به هر نحوی که شده واندر صد کنه، این دوستان هم از روی نوع دوستی دارن بهش کمک میکنن، زیاد بهشون خورده نگیر

4. تشکر purya, MRs تشکر نمود
    پسندیدن purya, MRs پسندید
    نپسندیدن behdad, Team Agilityacc نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط STALKER-01 نمایش پست ها
    دوست عزیز زیاد درگیر اینا نباش، یه سری مسائل هست که در جریان نیستی، سر بسته بگم صاحب اکانت هایپر نوا یه بنده خدایی هست که نیاز داره برای ادامه راه زندگیش به هر نحوی که شده واندر صد کنه، این دوستان هم از روی نوع دوستی دارن بهش کمک میکنن، زیاد بهشون خورده نگیر
    سلام و درود برشما
    شما دیگه چرا
    هایپرنوا متعلق به ساید شمال غرب هستش و خلاصه یکی باید هولدر بشه که ما چند تا هم داریم پس کم لطفی نکنید حالا هر واندری که صد بشه تمامی بازیکنان سایدش توش سهیم بوده و زحمت کشیدن
    پاینده وهمیشه شاد باشید
    عطا

وقتی پشتت حرف زیاده که

6. تشکر behdad, Team Agilityacc تشکر نمود
    پسندیدن behdad, Team Agilityacc پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آخه وقتی 3تا ساید دستتونه!! دقت کنید!همر 3ساید ! دف 3ساید! دیگه کوری خوندن نداره! بعد طرف مقابلتم ی ساید هست که لیدراش حذف کردن (با بیگ همرها و دفشون) نکته جالبتر که ساید حریفت فقط 1اتحاده و نه بیشتر و جالبتر اینکه تو اون اتحاد هم جاسوس داشته باشی و آماره انلاین بودن بچه ها رو دربیاری!و بیای با امار انلاین بودن فیدرهای واندر و... رو بزنی شبونه!! دیگه برنده شدن کار شاخی نیست!!

ی بنده خدایی بعد6سال اومده دژکوب بازی کرده و بطور اتفاقی تو سایدی افتاده که اون ساید حرف اول رو میزده!! عزیز من پلیر وقتی خودشو نشون میده که با 1 اکانت از 3ساید روش همر بلند میشه و میشینه سوراخ پیدا کنه برا اینسرت و همرشو نجات میده!! مثل پژمان و ...
    پلیر این نیست که تو اند گیم بگه من فلان قدر همر دارم و دف جمع کنید که ازتون رد بشم! گل پسر ما انقدر دف کردیم و دف ازمون کم شده که مشخصه بیگ همره شما رد میشه!فقط درک بکن که شاید بیگ همر اتک اول رد بشه ولی پشت سرش کاتاها میره تو دیوار
    گل پسر جنوب شرق این سرور قوی بازی کرد! منتها 3ساید قویتر بودین از 1ساید!!

شما هر وقت همر بلند شد رو اکانتت نامه زدی به xوy که تهشو در بیاری که اتک روت ریله یا نه!!
    شما هر وقت تونستی از سه ساید اتک روت باشه و خودتو جمع کنی اونوقت مدعی باش! الان لیدرهات زیر پرو بالتو گرفتن برا خودت شاخ شدی؟!! عزیز من چند سرور دژکوب باید بازی کنی تا درک کنی مافیا یعنی چی!زود قضاوت نکن.

تو اون برهه زمانی که لیدرهای جنوبشرق حذف کردن هیچ کدوم از لیدرهای حاضر جنوبشرق هیچ نفوذ و قدرتی نداشتن و با رفتن لیدرها همه چی رفت!! دقت کن به این جمله همه چی رفت... ولی تنها چیزی که نرفت شرافت بچه ها بود! ما موندیم چون نمیتونستیم با این مساله کنار بیایم که از شرافته خودمون بگذریم! موندیم و تا حد توانمون بدون در نظر داشتن آینده بازی؛ فقط و فقط از شرافته خودمون و جنوب شرق دفاع کردیم! تعصب رو ساید مساله ای هست که تو دژکوب فراموش شده و به قول خودت همون6سال پبش ها مد نظر پلیرها بود! الان طرف بخاطر گلد و افتخارات پروفایل ساید خودشو میفروشه!

نه شما و نه هیچ کسه دیگه ای نمیتونه مارو سرزنش کنه! ما چ برنده باشیم چه بازنده تا اخرین روز سرور موندیم! دقت کن به این جمله! اینروزها این حرفها زیاد خریدار نداره ولی ما همچنان به این عهد و پیمان هستیم.

شما بنازید به بیگ همرتون که تا الان بدون داشتن حریف راحت بالا کشیدین و ما هم مینازیم به خودمون که تو این شرایط سرور موندیم در کنار هم.

با تمام احترام دو چندان باری دیگر پیشاپیش پیروزی شمالغرب و شمالشرق و جنوبغرب رو تبریک میگم.

لوسیفر با تمام ناراحتیهایی که پیش آورد جمله زیبایی تو پروفایلش داشت! هیچ کس زیباییهارو بخاطر نمیاورد ؛ همه برندگان رو بخاطر میاورند!
    زیبایی یعنی همین جنوب شرق

یا حق
    Just for SE
    THE-KING

8. تشکر MRs تشکر نمود
    پسندیدن MRs پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط purya نمایش پست ها
    آخه وقتی 3تا ساید دستتونه!! دقت کنید!همر 3ساید ! دف 3ساید! دیگه کوری خوندن نداره! بعد طرف مقابلتم ی ساید هست که لیدراش حذف کردن (با بیگ همرها و دفشون) نکته جالبتر که ساید حریفت فقط 1اتحاده و نه بیشتر و جالبتر اینکه تو اون اتحاد هم جاسوس داشته باشی و آماره انلاین بودن بچه ها رو دربیاری!و بیای با امار انلاین بودن فیدرهای واندر و... رو بزنی شبونه!! دیگه برنده شدن کار شاخی نیست!!

ی بنده خدایی بعد6سال اومده دژکوب بازی کرده و بطور اتفاقی تو سایدی افتاده که اون ساید حرف اول رو میزده!! عزیز من پلیر وقتی خودشو نشون میده که با 1 اکانت از 3ساید روش همر بلند میشه و میشینه سوراخ پیدا کنه برا اینسرت و همرشو نجات میده!! مثل پژمان و ...
    پلیر این نیست که تو اند گیم بگه من فلان قدر همر دارم و دف جمع کنید که ازتون رد بشم! گل پسر ما انقدر دف کردیم و دف ازمون کم شده که مشخصه بیگ همره شما رد میشه!فقط درک بکن که شاید بیگ همر اتک اول رد بشه ولی پشت سرش کاتاها میره تو دیوار
    گل پسر جنوب شرق این سرور قوی بازی کرد! منتها 3ساید قویتر بودین از 1ساید!!

شما هر وقت همر بلند شد رو اکانتت نامه زدی به xوy که تهشو در بیاری که اتک روت ریله یا نه!!
    شما هر وقت تونستی از سه ساید اتک روت باشه و خودتو جمع کنی اونوقت مدعی باش! الان لیدرهات زیر پرو بالتو گرفتن برا خودت شاخ شدی؟!! عزیز من چند سرور دژکوب باید بازی کنی تا درک کنی مافیا یعنی چی!زود قضاوت نکن.

تو اون برهه زمانی که لیدرهای جنوبشرق حذف کردن هیچ کدوم از لیدرهای حاضر جنوبشرق هیچ نفوذ و قدرتی نداشتن و با رفتن لیدرها همه چی رفت!! دقت کن به این جمله همه چی رفت... ولی تنها چیزی که نرفت شرافت بچه ها بود! ما موندیم چون نمیتونستیم با این مساله کنار بیایم که از شرافته خودمون بگذریم! موندیم و تا حد توانمون بدون در نظر داشتن آینده بازی؛ فقط و فقط از شرافته خودمون و جنوب شرق دفاع کردیم! تعصب رو ساید مساله ای هست که تو دژکوب فراموش شده و به قول خودت همون6سال پبش ها مد نظر پلیرها بود! الان طرف بخاطر گلد و افتخارات پروفایل ساید خودشو میفروشه!

نه شما و نه هیچ کسه دیگه ای نمیتونه مارو سرزنش کنه! ما چ برنده باشیم چه بازنده تا اخرین روز سرور موندیم! دقت کن به این جمله! اینروزها این حرفها زیاد خریدار نداره ولی ما همچنان به این عهد و پیمان هستیم.

شما بنازید به بیگ همرتون که تا الان بدون داشتن حریف راحت بالا کشیدین و ما هم مینازیم به خودمون که تو این شرایط سرور موندیم در کنار هم.

لوسیفر با تمام ناراحتیهایی که پیش آورد جمله زیبایی تو پروفایلش داشت! هیچ کس زیباییهارو بخاطر نمیاورد ؛ همه برندگان رو بخاطر میاورند!
    زیبایی یعنی همین جنوب شرق

یا حق
    سلام دوست عزیزم
    شما پست های قبلی من رو بخونید این بحث 3 به یک رو خودت میزاری کنار و میرسی به بحث 1 به 3
    وقتی دو ساید تسلیم یک ساید دیگه میشن هیچ دلیلی بز 3 به 1 شدن نیست عزیز بلکه خوب بازی کردن اون یکی ساید و توان اون رو میرسونه و آقا مهدی و دوستانش هم دنبال همون حرفشون بودن که دیدن خبری نیست رفتن دنبال زیبائی و پیروزی رو حذف کردن چرا بیخود اینقدر تعصب بخرج میدین این فقط یه بازیه و انشالله در سرور های دیگه سایر ساید ها برنده بشن
    شاد و سربلند باشید
    عطا

وقتی پشتت حرف زیاده که

10. تشکر purya, Team Agilityacc تشکر نمود
    پسندیدن purya, Team Agilityacc پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bide-vahshi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم
    شما پست های قبلی من رو بخونید این بحث 3 به یک رو خودت میزاری کنار و میرسی به بحث 1 به 3
    وقتی دو ساید تسلیم یک ساید دیگه میشن هیچ دلیلی بز 3 به 1 شدن نیست عزیز بلکه خوب بازی کردن اون یکی ساید و توان اون رو میرسونه و آقا مهدی و دوستانش هم دنبال همون حرفشون بودن که دیدن خبری نیست رفتن دنبال زیبائی و پیروزی رو حذف کردن چرا بیخود اینقدر تعصب بخرج میدین این فقط یه بازیه و انشالله در سرور های دیگه سایر ساید ها برنده بشن
    شاد و سربلند باشید
    عطا
    سلام از ماس؛هرچی باشه سن و سال ما کمتر از شماس و واجبه ما اول سلام کنیم خدمتتون.
    حالا که شما پست بنده رو جواب دادین ای کاش به مطالب دیگه پست که بیان شد اشاره میکردین ؛

من تا حدودی موافق نظره شما هستم ولی مثل خودتون کوتاه و مختصر جواب میدم :وقتی دو ساید میرن زیر مجموعه یک ساید میشن 3 ساید!
    منکر این قضیه نیستم که 1ساید از روی قدرت 2ساید دیگه رو جذب کرده! ولی نتیجه ای که حاصل میشه 3ساید هست! میزان 3ساید اکانت!3ساید همر و میزان 3ساید دف

3ساید دوست به هر دلیل و 1 ساید دشمن(بهتر بگم 1اتحاد)
    Just for SE
    THE-KING

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bide-vahshi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم
    شاد و سربلند باشید
    عطا
    یعنی یه نفر پیدا شد و حرف منطقی زد. دو تا ساید تسلیم یه ساید شدن. این درسته0. ولی ما تسلیم نشدیم، دلم به حال اونایی میسوزه که همر دادن، دف دادن ولی آخرش فقط لیدراشون ترنسفر شدن به اتحاد برنده

13. تشکر MRs تشکر نمود
    پسندیدن MRs پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درودی دگر بار

همگی خسته نباشید - هر 4تا ساید رو منظورمه

جنوب شرق به لیدراش باخت و این واضحه- شمال غرب هم واسه خاطر لیدراش برد

حالا میرسیم به یه نکته دیگه که اون دوتا ساید دیگه هست

به نظرم اونا چه اینوری بودن چه اونوری چیزی عایدشون نمیشد

در هر صورت این سرور بین جنوب شرق و شمال غرب بود اون دوتا ساید حکم نخودی داشتن

جنوب غرب که تیم پلیراش واسه اتفاقای جی وان این سرور رو تحریم کرده بود شمال شرق هم که خبر نداریم اما پلیرای خودش اینجا قضایا رو گفتن

لفظ زیر پرچم کلا لفظ خوبی نیست و استفاده نکنید

این سرور رو شمال غرب از جنوب شرق برد باقی چیزا حاشیه این سرور ( یعنی اون دوتا ساید)

موفق باشید دوستان و مهربون تر با هم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پژمان

سلام

ممنون از دوستانی که منو حمایت کردن.... کاری که از دستمون بر میومد رو انجام دادیم. با تمام کم و کسری هایی که بود .

تبربک میگم برد شیرین به اتحاد کینگز

اینم لینک به در خواست دوستان که نامه دادن

http://s6.uplod.ir/i/00844/wdhumawor95k.jpg

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط STALKER-01 نمایش پست ها
    یعنی یه نفر پیدا شد و حرف منطقی زد. دو تا ساید تسلیم یه ساید شدن. این درسته0. ولی ما تسلیم نشدیم، دلم به حال اونایی میسوزه که همر دادن، دف دادن ولی آخرش فقط لیدراشون ترنسفر شدن به اتحاد برنده
    به نظر من دیگه بسته داستان رو کش ندید
    بازی همیشه هست
    پس در سرور بعد بازیتون رو به نمایش بگذارید
    امیدوارم هر لحظه زندگی پر شادی و پر از موفقیت باشه
    پیام {پسرحاجی}

والاد موریس همه مردان روزی ممیرند
    همه مردان باید خدمت کند

17. تشکر mrt_taleshi تشکر نمود
    پسندیدن mrt_taleshi پسندید
صفحه 103 از 107 نخستنخست ... 35393101102103104105 ... آخرینآخرین