صفحه 28 از 75 نخستنخست ... 18262728293038 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M o s T a F a نمایش پست ها
    عذر میخوام اون وقت دخالت مدیریت به صورت هدفمند در فروم رو باید به کی اطلاع بدیم ؟ میشه بگی پست من چه ایرادی داشته که کامل حذف شده ؟؟
    اگه قرار هست دهن مارو ببندید تا بقیه از پلن سوپر مبتدیانه و لاست همر برای کراپ دفاع کنن و ملت نفهمن که sw به صورت کامل از جدال 1 به 1 با se نا امید شده و دست به دامن ne و nw شده ، بگید ما اینجا دیگه پست نذاریم.
    ما اصل هدفمون این بود که نشون بدیم این تیم ما خیلی خیلی سر تر از این تیم sw هست و اون تیم پر ادعا دست به دامن 2 تا ساید شده تا دووم بیاره.

پ.ن: Ne هم که قشنگ ثابت کرد جقدر مستقل هست و اصلا جلوزن و دست به سینه نیست : ))

پ.ن: طرف میگه se اکانت تو ne داره، پس باهاش متا نکردیم، اون وقت اون green man به اون گندگی رو نمیبینه که جلوزن sw هست : )))
    پ.ن: از کی تا حالا مدیر فروم میاد پست های کل کل فروم رو جهت دار لایک میزنه ؟؟؟ : )))
    اصلا از طرز حرفت خوشم نیمد
    اگه قراره متا باشه باید توی لاست همر دفاع هم یکی باشه من بهت گفتم کسی زیر پرچم کسی دیگه نیست
    لیدرای ساید فرق میکنه ولی پلنر یکی هست برای این که مشکلی پیش نیاد
    بعدشم یه خورده فکر کن قبل این که درگیری پیش بیاد اس دبلیو با ان دبلیو درگیر بود هیچ موقع 3ب 1 نبوده این طرز فکر شماس

رفاقتای اینجا اینقدر شدید هست که اکانت و همر مهم نباشه

2. تشکر taha-Desperado., M3nTaL, Shaniz تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Shaniz پسندید
    نپسندیدن pOtEntAtE نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

حس ریپلای پست دیگران نبود
    ولی قرباغه هفت تیر کش شدن همینه ها :|

والا تیمی که تو اس ای هست رو من 6 سال هست میشناسم و هر سرور برنده بازی رو ما معلوم کردیم این رو گفتم که زیادی فشار نیاد والا فشار بده

دوما" هر وقت تو سرور دات کام تونستی سایدت رو خودتون جمع کنید نه دیگران ( سطح بازی دات کام خیلی فراتر از ایران هست چه برسه به این سرور تخیلی )

سوما" میترسم خودت آیدین هم بیاد شما بگین زدینش ( لول)

دوستای گلم ( لول فکر کن ) کل کل فاییده نداره قصه هم نخورید سرور بعد هم مستر پرزدنت هست دیگه چرا انقدر غم و غصه فقط قبلش مراقب باشید اس ای خلوت باشه
    جلوزنای عزیزم از جمله بعضی ها که از سرور 3 آشنا هستیم باهاشون جلو زنی خوبه اما تو دیوار رفتن با پلن همه بزنید فرق داره ها !!!

پ.ن : مصطفی گفتم بهت جمع کن عید تیله بازی کنیم هی گفتی نه عید خونه ام حوصلم سر میره فکر میکنن خودشون موندن :|

پ.ن : ادمین فروم اسپمر ندیده بودیم که دیدم :|

آنتی ادمین :|Untitled.jpg

4. تشکر V A H ! D تشکر نمود
    پسندیدن behdad, V A H ! D پسندید
    نپسندیدن taha-Desperado. نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ای بابا ۹ساعت نبودم ببین این جوگیرا چیکار کردن با خودشونو فروم

نکته اول دوست گرامی* انقدر حرص NE رو نخور سکته میکنی*

نکته دوم تبریک میگم به اک GOD KILL M3دف خوبی* کرد وقتی* یه کاری خوب باشه دیگه کل کل الکی* نباید کرد

نکته سوم اک coc بخاطر مشکلات پلیرش نمیتونست همرشو نگه داره و همرش از ۸۰ک گرز رسیده بود به اینی که دیدین

نکته بعدی اون دمپایی دیروزی بود خوب داره میاد بالا
    JUST NE

6. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, fereidoon پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    کلا بحثا جداست ))
    همر ما 30 تا پلن رفت . دیدیم اکانت آقا احسان جلوتر از ما رفته اتحاد قهرمان )
    کامل حال نداشتم بخونم . ولی من معمولا همه سرور ها یه اکانت ثبت نام می کنم هفته ای یه با نگاه میکنم سرور هارو . هر جا رفتم دیدم تو یه ساید دیگه هستی . فینال قبلی هم که به NW حال دادی اومدی شدی رفیق ماهان . بازم شکر یه جای ثابتی الان . چون ماهان خوبه (تا الان بهترین پلنری که دیدم). از اونجا بری صاف باید دربست بگیری دم خونه مولتی هانتر
    final 3x NW
    i3 sw
    50x ne
    اگه اشتباه نکنم K1 se
    فینال 25ایکس ؟؟؟؟؟؟ 4جا ؟
    من کلا یه ساله برگشتم دارم بازی میکنم(هیچ سابقه ای هم ندارم) . تو یه سال دیدم اینا رو )))
    وقتی پست رو کامل نخوندی نقل قول نگیری بهتره!
    سرورای اینجا مثل آی آر نیست که آدم بخواد تعصب سایدشو داشته باشه! k1 و j1 سر تعصب اکانتم توی SE ساخته شده بود که دیگه به کل پشیمون شدم SE ثبتنام کنم با این کثیف کاری هایی که اکانت فلوید,نوید علی ... انجام دادن
    هر سرور سر رفاقت با بعضیا میریم یه ساید و تا آخر همون سرور هم واسه اون ساید تلاش میکنیم
    سرور فینال تابستون هر حرکت مثبتی از nw دیدین یه طرفش من بودم! وقتی میبینم توتال لیدر عزیزمون حاظر نیست حتی 20ک گرزی جلوزن بده خر نیستم بمونم واسه ساید حمالی کنم
    رفاقت من و ماهان هم به خیلی وقت پیش برمیگرده با اینکه ساید مخالف بودیم همیشه
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    در مورد اکانت ass kicker جدا از اینکه پلیر اکانت رو 10 تا سرور هست میشناسم و میدونم همر کپ رو ران میکنه اول سرور بعد میره سراغ نان کپ ! و با وجود اینکه در گزارش تخریب هم کارگاه موجود بود هم سربازخونه هم آبشخور هم میدون تمرین هم اصطبل ! قضاوت با خودت که همر داشته یا نداشته ! من حرفی نمیزنم
    همر 4 فان رو فراموش نکردم تبریک هم گفتم ضعیفتر از همر نیما بود ولی میخوای برابر بدونی قبول برابر
    همر زئوس رو هم زدید 3 تا همر رفت تو دیوار 2 تاش از اکانت تموچین بود که پلیر نداشت یا ول کرده بود از نظر همری ضرر کردید ولی با توجه به بلاصاحب بودن اکانت تموچین باز هم بگیم همرها یر به یر اینجا 350 کیلو دف به نفع شما
    همر 2 و 3 پریزدنت هم که کلا 20 کیلو شمشیر بود فکر کنم اون رو اگه با توجه به مورد بالا قبول کنی جای همر کیکر که پلیر فعال داشت
    همر 1 اکانت پرزیدنت هم که بی صاحب بود و لاست میخورد موند یه همر اکانت سپهر که چاش 300 کیلو دف کشته شد
    این وسط یه همر کوک دیوار شد با یه همر کپ نور مور با 100 کیلو دف ، 100 کیلو هم همرهای 2و 3 پرزیدنت کشته بود
    اینجا با حساب کتاب دست بالا ! 2 تا همر جلوترید - 150 کیلو دف بیشتر کشته دادید
    ولی یک نکته رو باید حساب کرد رشد دفاع تو دوتا ساید هست الان با توجه به حرکت دوستان پاکباز و تعداد همرهای موجود هم تو شمال شرق و جنوب غرب دو برابر یه حساب کتاب بکن من خودت رو قبول دارم ببین اوضاع با همین منوال پیش بره کی آخر سرور به واندرها میرسه
    در مورد خط شکن و جلو زن شدن و مستقل بودن هم یه پست گذاشتم صفحه 18 یا 19 بود کامل میتونی مطالعه کنی
    ولی اگه باز لازم به تکرار هست اشاره میکنم جنوب غرب اکانت تو شمال شرق گرفت پس داد اکانتهاش زیر اتک بود دف ندادیم بهشون ، پلن مشترکی رو جنوب شرق نزدیم ، جنوب شرق 2 تا اکانت خرید تو شمال شرق یکیش رو حذف کرد ! اون یکی رو هم که دستش هست داره حالش رو میبره !!
    بیا خودت لیدر شمال شرق ببینم چی کار میکنی ؟ وامیستی احتمالا نگاه میکنی؟؟!
    در مورد سیاست شمال شرق هم یه نکته رو عرض کنم
    شمال شرق تیم ثابتی نداره چند تیم مستقل هست که 3 تا تیم تمایلشون به متا با جنوب شرق بود ولی با حرکات زیبای دوستان تصمیم گیری شد که درگیر شیم هنوز هم درگیر نشدیم ! مگه اینکه فکر کنی پتانسیل شمال شرق 2 همر 60 کیلو گرزی و یه 28 کیلو تبر بوده ! که با توجه به تجربه ات ازت بعیده !
    اون بچه ای هم که شما میگی لیدر ساید هست 10 تا سرور هم برای شمال شرق پلی داده شاید باهاش اختلاف سلیقه داشته باشم ولی واسه ساید شمال شرق از جونش هم میزنه تا اینجا هم که پیش بینی هاش درست بود حق هم باهاش بود
    من خوب میدونم قضیه چی بود اکانت تو شمال شرق حریده شده دفش رفته تو جنوب شرق ! بعد اکانت رو گفتیم بک کنید گفتن پول دادیم بالاش گفتیم پول رو میدیم اکانت حذف شده ! قضیه اکانت respect رو هم 20 بار توضیح دادم کجاش جای موش دوندن داره بگو من هم قانع شم !!
    اگه منظورت از اینکه به نفع شمال شرق بازی کنیم اینه که شما هی قول بدید بعد بپیچونید ! من ترجیح میدم سایدم مستقل از نظر شما نباشه
    وقتی سر دو تا اکانت دف ساز پای حرفتون نمیتونید بمونید
    مسلما سر کتیبه و متا و واندر هم مشخصه چی میشه
    شاد باشی
    مانی چرا دوست داری خودت رو به اون راه بزنی ؟ هم من هم خودت خوب میدونیم در مورد چی حرف میزنیم، یه سری مسائل گفتن نداره اما تو خوب میدونی این سرور ass kicker همر کپ داشت یا نه، به نظرت اگه اونجا همر بود آرمان میومد میگفت تنها اشتباهم این بود که همون 30کا دفاعم لاست شد، اونم نباید میذاشتم ؟ چیزی که ازت شنیده بودم و علی کینگ در موردت بهم گفته بود خلاف چیزی هست که الان دارم ازت میبینم، وقتی قضیه رو خوب میدونی باور کن بهتره برات که برای یک یازی دروغ نگی.
    تو به زدن همر زئوس میگی دیوار شدن 3 همر (!!) در برابر 1 همر ؟ میدونی اگه ما به جز یکی از همر های تموچین بقیه رو همر حساب کنیم این چند روز شما چند ده تا همر لاست دادید ؟!!
    40 کا گرزی و 8 کا تی کی رو با 45 شوالیه 45 شمشیر 6کا رم و کاتا یکی میکنی و به جفتش میگی همر آره ؟؟

اما در مورد اکانت پرزیدنت چرا داستان رو از نصف به بعد تعریف میکنی ؟؟ پرزیدنت داشت مثل بنز بازی میکرد و پوش میکرد و 2 تا همر نان کپ و 1 کپ کشیده بود و همرش بیگ همر سرور بود، کجا اکانت رو ول کرده بود ؟؟؟
    همر یکش که همه میدونن، اما همر دومش هم با اینکه اینهمه لاست خورد سر دیوار کردنش رو مولتیاش بازم سنگین بود، پس چطوری اون رو با کپیتنال آرمان مقایسه میکنی ؟؟ خیلی دوست داری اعداد و ارقام رو به نفع خودت (البته خودت که نه، یه ساید دیگه ) جلوه بدی.

من اگه لیدر شمال شرق بودم، مردونه برای شمال شرق بازی میکردم و سیاست بازی از هر بچه نوبی که بپرسی الان برای شمال شرق این بود که خودش رو قاطی این دعوا بین SE و SW نکنه و یه گوشه بشینه بیاد بالا، اما مشکل قطعا ضعف لیدری تو هست مانی، تو نتونستی سایدت رو جمع کنی و سایدت چند دسته شده که متاسفانه یک نفر که رسما نمایندگی SW در NE هست سایدت رو به دست گرفته، اما موضوع به این واضحی رو نمیتونی ببینی چون متعصب هستی، Green man برای NE بازی میکنه ؟!؟! کسی رو که خواب هست میشه بیدار کرد، اما کسی که خودش رو به خواب زده، نه.

در مورد قضیه اکانت های ما تو شمال شرق، ببین شک نکن که هم من هم خودت خوب میدونیم قضیه چیه، اما تو با یک بهونه مسخره و بدون 1% توجیه منطقی میخوای بگی کار ما بوده، اولا از 2 تا اکانت با 3-4 دهکده این تایم بازی 300کا دفاع در اومده بود آره ؟!؟!؟ مرد مومن چرا اینقد بی منطقی ؟ درضمن ما پول بدیم اکانت بخریم، مگه مریض هستیم حذفش کنیم ؟؟؟ یعنی SE با اینهمه دفاع خودش نمیتونست از اون 2تا اکانت دفاع کنه و نذاره Green man اون رو چیف کنه ؟!؟! خیلی دلایل دیگه هم هست که روشن میکنه این حرکت دقیقا برنامه ریزی شده بوده و اینقدر واضحه که فقط نباید خودت رو به خواب بزنی، برو از مهدی مورچه بپرس کامل برات توضیح میده مرد مومن که کی میخواست اون 2تا اکانت رو بخره و ما جلوش رو گرفتیم و ضرر هم کردیم.

در مورد پایبندی به حرف ما هم همین بس که علی ثابت کرد سر واندر صادق صمدی که 1% واندر 100 کردن برای ما ارزش نداره که زیر قول و قرارمون بزنیم، تو هم خوب علی کینگ رو میشناسی ، پس چیزی نگو که نمیتونی ثابتش کنی.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط DumeniC نمایش پست ها
    اصلا از طرز حرفت خوشم نیمد
    اگه قراره متا باشه باید توی لاست همر دفاع هم یکی باشه من بهت گفتم کسی زیر پرچم کسی دیگه نیست
    لیدرای ساید فرق میکنه ولی پلنر یکی هست برای این که مشکلی پیش نیاد
    بعدشم یه خورده فکر کن قبل این که درگیری پیش بیاد اس دبلیو با ان دبلیو درگیر بود هیچ موقع 3ب 1 نبوده این طرز فکر شماس

رفاقتای اینجا اینقدر شدید هست که اکانت و همر مهم نباشه
    امیر تو مشکلت این هست که NE رو خیلی گسترده فرض کردی و اینجا رو داری با ت ر ا و ی ن اصلی یکی میبینی، مرد حسابی کل NE یک اتحاد هست که از اون اتحاد 5 تا اکانت همر و فیک بلند کردن روی SE بعد تو میگی NE زیزپرچم نشده ؟!؟! شاید تو بگی ما نیستیم با اونا و من هم این حرفت رو قبول دارم، اما خودت بیا از بیرون نگاه کن به NE، شما اگه با اونا نیستید چرا یک اتجاد رفتید و از اون اتحاد همر و فیک بلند میشه روی SE به عنوان جلوزن ؟؟
    در گیری SW با NW ؟! از چی حرف میزنی ؟ از 4تا اتک ساده که بدون دفاع و با لینک سبز برگشت ؟! قضایای NW رو در جریان نیستی منم اینجا بازش نمیکنم.

من منکر رفاقت ها نیستم، اما برای لیدر یک ساید، مهمترین چیز در بازی باید صلاح سایدش باشه، میشه برای من فقط یک استدلال بیاری که NE الان چرا باید وارد جنگ با SE میشد و به عنوان جلوزن میومد ؟؟ ممکنه دوباره بگی NE نبوده اما این حرفت اصلا منطقی نیست وقتی همه NE یک اتحاد هست و از اون اتحاد 5-6 تا اکانت فیک و همر بلند میکنن جلوزن SW ... تو باید از NE بیای بیرون و از بیرون بهش نگاه کنی ببینی ما چی میبینیم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط benito نمایش پست ها
    اویشن جان با تمام احترام و ارزشی که برای خودت و بازیت قایلم ولی جسارتا خداوکیلی جون ماهان همه چیز رو به اون سرور ربط نده.
    من فکر کنم الان ذهنیتت در حدی تغییر کرده که توی خونه میگن بیا موقع ناهاره سفره پهنه. فکر میکنی اس ای پلن چیده از در اتاقت بیای بیرون بالای در اتاقم شایان با چماق وایساده چپ و راستشم ارمان و لوسیفر. اون زاستر هم از روبه رو داره میاد که تکل دو پا بره و کلا دیستروی شی
    علیرضا جان سروری که سرنوشت ساز بوده و نبودید قضاوتتون درباره اش سخت می شه. اون سرور و سرور نرمال بعدش دلیل پلی دادن من در ساید جنوب غرب هست! مثلا شما آی آر مگه می تونستید تا ده تا سرور بعدش از سرور 8 آی آر حرف نزنید؟! تمام شناسنامه و شناخت هایی که افراد داشتن از نحوه بازی و مرام گذاشتنشون توی سرور های گذشته مشخص می شه؟! اصلا شما به من بگو شناخت چیه؟؟
    شما بدون در نظر گرفتن گذشته چیزی مگه می تونید درباره اش به شناخت برسید؟؟؟!!!
    من منتظرم که شما علیرضای عزیر معنی جدید از متا رو برای جنوب شرق به ارمغان بیارید. خیلی خوشحال هم خواهم شد!

پ.ن: خخخخخ حضوری عیبی نداره. فقط بگو 7 در 7 نان کپام ده نزنن. مثل اون سرور

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    اون سرور حداقل 100بار خود من به عطا گفتم که کتیبه ی اس ای رو بک بده . آرمان هم در جریانه!
    متسفانه ان دبلیوز رو جمع بستی . ساید 2دسته بودیم یه دسته من و 60تا اکانتی که تکی میچرخوندم و کم هم کتیبه و همر نزدیم از دشمن
    یه طرف هم عطا با دارو دسته ی 1ایکس بازش که گند زدن به بازی و فکر کردن چه خبره! بقیه داستانم که همه میدونن از چه قراره و واسه اینکه هم جلوی نامردیا گرفته بشه هم توتال لیدر معنی توتالیو همکاریو درک کنه و فاز قدرت برنداره , حدود4میل دف که خودم ساخته بودم روی اکانتای مولتی رو دادم واندر ماهان
    خواهشا NW اون سرور رو جمع نبند! عطا اینا بحثشون جدا منو تیمم هم بحثمون جدا بود اون سرور
    1- اکانت hadaf کم ساید ان ای رو اذیت نکرد و کم تلفات نگرفت
    2-اکانت صابون گلنار و 2تا مولتی دیگه کم کتیبه نزد!
    3-به عنوان دف کورد روی 12تا از 16تا همر دف ثابت بالای 400ک که همش مال خودم بود رو ریختم! تا تارگتایی هم که زده میشن محدود باشن و کسایی باشن که همکاری نکردن و یا زیر پرچم عطا بالا اومدن!
    اون سرور متا سر بی لیاقتی توتال لیدر شمالغرب باخت ! نه سر پلیر هاش!
    منم دقیقا منظورم به عطای عزیز بود
    که تنها پلن مشترکشون با اس ای یه سری فیک لیست بود که معلوم نبود می زنن یا نه!
    بزار فک کنم ... آها همر آخرشون هم بعد پنج تا بیگ جنوب شرق زدن
    آخرم با اون همه مولتی و دف یه همر زد به واندر که یه سطح تکونش داد!
    تنها اکانتی که ظاهرا تو اون سرور براش مهم بود که واندر اس ای رو بگیره اکانت چری بود! که اونم البته اینقدر راهش دور بود که 12 ساعت بعد از حذف شایان چیفرهاش می رسید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    راز معماری تا 1ساعت قبل حذف رو اکانت بود میتونستید بیاید ببرید

واندر لینکش هست که شمال غرب چیفر زد چیف کنه منتها دوستانی که روی واندر بودن باز هم بدون اجازه واندر رو ارتقا داده بودن و فکر میکنم بدونید واندر باید صفر باشه تا چیف بشه واین هم شیطنت کسانی بود که روی اکانت ما بودن

بله چیفر بعد از 12 ساعتش رو خودم هم دیدم پس پیدا کنید کی شیطنت کرده! ما که خدا رو شکر نه خودم نه دوال هام تو تیم ساپورت واندر نبودیم! و گرنه همینم می نداختین گردن ما!

میتونم بپرسم شما دقیقا وقتی واندر حذف و توسط شمال شرق چیف شد چطوری اتک روی واندر رو دیدی؟ که شمال غرب زده صفر کرده؟ نکنه شما هم مثل دوستانتون تمایل به شمال شرق داشتید و بیشتر روی اون اکانت ها بودید؟

من واندر رو دقیقا بعد از حذف شما چیف کردم و یک ساعت دستم بود! منتها همکاری دوستان اینقدر زیاد بود. چون یه دستم تو اینسرت اکانت ممد آش خور بود که همر هلسیکر و دیوار کنم و دوال هام هم یکیشون سر لانچ بد دیگه نمی اومد! یکیشون هم تازه از سفر اومده بود وقت نکردم کار دیگه ای انجام بدم! بعد از سرور هم مانی لینک کاتا هایی که توسط شمال غرب لانچ شده بود رو در اختیارم گذاشت! تمایل من به شمال شرق رو می تونید از همین دوستانتون که تو والس هستند و اون سرور تو اتحاد برنده بودند و این سرور زیر پرچمشونید بپرسید!
    مسئله آخر اینکه در دژکوب همیشه عرف بر این هست که یه پلیر دختر رو به لیدر سایدای دیگه بچسبونن تا کثیف بازی و نوب بازیشون رو بندازن گردنش! ممنون از شما که با این همه ادعا از همین حربه به صورت غیر مستقیم استفاده می کنید!

در پایان یه توصیه برادرانه به شما میکنم اون هم به احترام سرور2 راند 3 و سرور6ر راند2که کنارتون بازی کردم

برای جا کردن خودتون توی جنوب غرب و لیدر جدیدتون نیاز به تخریب دوستان قدیمی نیست همین که حرف لیدرتون رو گوش کنید جا میشید

ممنون برادر! اما شما اگه برادر من بودید سرور نرمالی که اومدم اون همه زحمت کشیدم و اون همه پشت من حرف زدن و ویس رکورد فحشایی که پشتم دادند رو می شنیدید یه عکس و العملی نشون می دادید! جا نکردم خودم رو توی جنوب غرب! ازم درخواست کردن که برم نه یه نفر بلکه چند نفر! حتما چیزی دیده بودن ازم که در شما ندیدن! نیازی به برادر نما ها ندارم!

سپاس

سربلند،پیروز ودنباله دار باشید.

(ویرایش شده توسط MOD CorLeone)
    درود
    جواب رو در نقل قول با فونت قرمز نوشتم

10. تشکر Shaniz, SajjaD MaRiLyN تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M o s T a F a نمایش پست ها
    مانی چرا دوست داری خودت رو به اون راه بزنی ؟ هم من هم خودت خوب میدونیم در مورد چی حرف میزنیم، یه سری مسائل گفتن نداره اما تو خوب میدونی این سرور ass kicker همر کپ داشت یا نه، به نظرت اگه اونجا همر بود آرمان میومد میگفت تنها اشتباهم این بود که همون 30کا دفاعم لاست شد، اونم نباید میذاشتم ؟ چیزی که ازت شنیده بودم و علی کینگ در موردت بهم گفته بود خلاف چیزی هست که الان دارم ازت میبینم، وقتی قضیه رو خوب میدونی باور کن بهتره برات که برای یک یازی دروغ نگی.
    تو به زدن همر زئوس میگی دیوار شدن 3 همر (!!) در برابر 1 همر ؟ میدونی اگه ما به جز یکی از همر های تموچین بقیه رو همر حساب کنیم این چند روز شما چند ده تا همر لاست دادید ؟!!
    40 کا گرزی و 8 کا تی کی رو با 45 شوالیه 45 شمشیر 6کا رم و کاتا یکی میکنی و به جفتش میگی همر آره ؟؟

اما در مورد اکانت پرزیدنت چرا داستان رو از نصف به بعد تعریف میکنی ؟؟ پرزیدنت داشت مثل بنز بازی میکرد و پوش میکرد و 2 تا همر نان کپ و 1 کپ کشیده بود و همرش بیگ همر سرور بود، کجا اکانت رو ول کرده بود ؟؟؟
    همر یکش که همه میدونن، اما همر دومش هم با اینکه اینهمه لاست خورد سر دیوار کردنش رو مولتیاش بازم سنگین بود، پس چطوری اون رو با کپیتنال آرمان مقایسه میکنی ؟؟ خیلی دوست داری اعداد و ارقام رو به نفع خودت (البته خودت که نه، یه ساید دیگه ) جلوه بدی.

من اگه لیدر شمال شرق بودم، مردونه برای شمال شرق بازی میکردم و سیاست بازی از هر بچه نوبی که بپرسی الان برای شمال شرق این بود که خودش رو قاطی این دعوا بین SE و SW نکنه و یه گوشه بشینه بیاد بالا، اما مشکل قطعا ضعف لیدری تو هست مانی، تو نتونستی سایدت رو جمع کنی و سایدت چند دسته شده که متاسفانه یک نفر که رسما نمایندگی SW در NE هست سایدت رو به دست گرفته، اما موضوع به این واضحی رو نمیتونی ببینی چون متعصب هستی، Green man برای NE بازی میکنه ؟!؟! کسی رو که خواب هست میشه بیدار کرد، اما کسی که خودش رو به خواب زده، نه.

در مورد قضیه اکانت های ما تو شمال شرق، ببین شک نکن که هم من هم خودت خوب میدونیم قضیه چیه، اما تو با یک بهونه مسخره و بدون 1% توجیه منطقی میخوای بگی کار ما بوده، اولا از 2 تا اکانت با 3-4 دهکده این تایم بازی 300کا دفاع در اومده بود آره ؟!؟!؟ مرد مومن چرا اینقد بی منطقی ؟ درضمن ما پول بدیم اکانت بخریم، مگه مریض هستیم حذفش کنیم ؟؟؟ یعنی SE با اینهمه دفاع خودش نمیتونست از اون 2تا اکانت دفاع کنه و نذاره Green man اون رو چیف کنه ؟!؟! خیلی دلایل دیگه هم هست که روشن میکنه این حرکت دقیقا برنامه ریزی شده بوده و اینقدر واضحه که فقط نباید خودت رو به خواب بزنی، برو از مهدی مورچه بپرس کامل برات توضیح میده مرد مومن که کی میخواست اون 2تا اکانت رو بخره و ما جلوش رو گرفتیم و ضرر هم کردیم.

در مورد پایبندی به حرف ما هم همین بس که علی ثابت کرد سر واندر صادق صمدی که 1% واندر 100 کردن برای ما ارزش نداره که زیر قول و قرارمون بزنیم، تو هم خوب علی کینگ رو میشناسی ، پس چیزی نگو که نمیتونی ثابتش کنی.

- - - Updated - - -

امیر تو مشکلت این هست که NE رو خیلی گسترده فرض کردی و اینجا رو داری با ت ر ا و ی ن اصلی یکی میبینی، مرد حسابی کل NE یک اتحاد هست که از اون اتحاد 5 تا اکانت همر و فیک بلند کردن روی SE بعد تو میگی NE زیزپرچم نشده ؟!؟! شاید تو بگی ما نیستیم با اونا و من هم این حرفت رو قبول دارم، اما خودت بیا از بیرون نگاه کن به NE، شما اگه با اونا نیستید چرا یک اتجاد رفتید و از اون اتحاد همر و فیک بلند میشه روی SE به عنوان جلوزن ؟؟
    در گیری SW با NW ؟! از چی حرف میزنی ؟ از 4تا اتک ساده که بدون دفاع و با لینک سبز برگشت ؟! قضایای NW رو در جریان نیستی منم اینجا بازش نمیکنم.

من منکر رفاقت ها نیستم، اما برای لیدر یک ساید، مهمترین چیز در بازی باید صلاح سایدش باشه، میشه برای من فقط یک استدلال بیاری که NE الان چرا باید وارد جنگ با SE میشد و به عنوان جلوزن میومد ؟؟ ممکنه دوباره بگی NE نبوده اما این حرفت اصلا منطقی نیست وقتی همه NE یک اتحاد هست و از اون اتحاد 5-6 تا اکانت فیک و همر بلند میکنن جلوزن SW ... تو باید از NE بیای بیرون و از بیرون بهش نگاه کنی ببینی ما چی میبینیم.
    من ان ای رو اصلا گسترده ندیدم هزار بام گفتم بازم میگم نسبت به سایدای دیگه این سرور ضعیف تره
    این که ان ای با اس دبلیو متا هست سر صمیمیتی هست که بینشونه الان فکر میکنی مثلا اگه ان ای اولش مشکل داشت با اس ای اس دبلیو وایمیستاد نیگاه میکرد

من نمیگم نیستیم هستیم ولی فعلا هستیم این یه بازیه هیچ موقع نمیتونی پیش بینی کنی آینده چه خبره شاید این متا به هم بخوره ولی شک دارم :دی

این که من همیشه ان ای بودم حرفی توش نیست و همیشه هم هر چیزی صلاح ساید باشه قبول میکنم
    ولی این سرور جذابیتی نداره چون در اصل 3 تا ساید وجود داره[

12. نپسندیدن pOtEntAtE نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام
    تبریک ب بچه های خودمون بابت پلن های قشنگشون و مخصوصا ب سپهر عزیز داداش واقعا خسته نباشی حقا ک لیدری .
    تبریک ب بچه های جنوب بخاطر دفاع خوب نیما جان. البته اگر اون کپ صفر شده رو حساب نکنیم.
    چند تا نکته رو باید روشن کنیم
    اولش در مورد متا : بنده ب شخصا موافق متا با ج .ش بودم اینو هم مانی میدونه هم سپهر حالا بدلایلی دوستان بیشتری اونجا دارم یا همشهری هام اونجا هستن ویا مصلحت سایدمو اونجا میدیم که البته صحبت در مورد متا سپرده شد ب مانی عزیز ک خیلی قبولش دارم .
    یادمه یک روز ب مانی ب شوخی گفتم با جنوب غرب متا بستی چون میدونستم بهترین دوستانش توی sw هستن گفت سینا معلوم نیست احتمال داره با جنوب شرق متا شیم اینو گفتم ک بدونین ما واقعا قصد نداشتیم فعلا دخالت کنیم .
    درسته دوستانی هم در se و هم در sw داریم ولی از خدا ک پنهون نیست از شما چ پنهون درگیری این دوساید فقط ب نفع کل شمال بود و من از این قضیه راضی بودم . هر لیدری فقطو فقط نفع ساید خودشو میخواد .
    حالا در مورد اتک ها
    sw توی ne اکانت داشت و وقتی ما بهشون گفتیم بدون هیچ درگیری اکانت هارو بک دادن ب شخصا خودم در جریان دو تاش بودم .
    ولی se وقتی مانی جریانو واسم تعریف کرد واقعا نارحت نشدم در واقع اصلا توقع نداشتم از بچه های se
    خاک ne خیلی پاکه حواستون باشه نباید بازی کثیف واردش میکردین
    از هم مهم تر اسکاتی ک از لیدر کل ne زدین این ب حرمتی ب تک تک اعضای ne هستش و بدون شک نباید بدون جواب میموند
    در مورد جلو زنو این حرفا کل ne فدای اکانت سپهر
    لازم باشه از بیگ همر هامون واسه جلو زدن استفاده میکنیم . سپهر بیشتر از این حرفا واسه ما قابل احترام و اعتماده
    دوستان عزیزم در se گفتن شما یک اتحاد دارینو ما از بیرون نگاه میکنیم میبینیم چی هستین ...
    عزیزم اتحاد دوم شما بغیر 5 تا اول بقیه مولتی هاتون هستن با دقت بیشتر نگاه کن
    یا اینکه میخواین ماهم بازی کثیفو شروع کنیم و اکانت های se رو بخریم ببینیم شما چند نفر میشین.
    هنوزم متای ما مشخص نیست یعنی رسمی اعلام نشده این پلن ها جواب بی حرمتی با ne بود
    در مورد همکاری با sw توی پلن ها : از قدیم گفتن دشمن دشمن ما دوست ماست
    ببخشید سرتونو درد اوردم

موفق و پیروز باشید
    sina.Ha6

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به به بازم لینک بازم پلن.تا اینجای سرور که هرکس رسید به پلن های طرف مقابل گیر داد.هیچ پستی هم از شرح پلن و نحوه زده شدنش اصلا گذاشته نشد که بشه نظر داد یا تحلیل کرد.
    برای امثال ما که تو درگیری نیستیم و فقط تو فروم میبینیم هیچ چیزی دیده نشده که ادم نظر بده سطح پلن بالا بود پایین بود اصلا چی بود.

پ.ن:تعریف پلن تا اینجای سرور:زدن فیک و ریل از چندین اکانت به چندین تارگت پلن گفته میشود و به شخص زننده این اتک ها پلنر گفته میشود.احسنت.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Talking

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN MAN نمایش پست ها
    ای بابا ۹ساعت نبودم ببین این جوگیرا چیکار کردن با خودشونو فروم

نکته اول دوست گرامی* انقدر حرص NE رو نخور سکته میکنی*

نکته دوم تبریک میگم به اک GOD KILL M3دف خوبی* کرد وقتی* یه کاری خوب باشه دیگه کل کل الکی* نباید کرد

نکته سوم اک coc بخاطر مشکلات پلیرش نمیتونست همرشو نگه داره و همرش از ۸۰ک گرز رسیده بود به اینی که دیدین

نکته بعدی اون دمپایی دیروزی بود خوب داره میاد بالا

جالبه هر کی دیوار میشه بخاطر مشکلات پلیر اکانت بوده قضیه چیه اونطرف همه مشکل دارن , یا دارن فرار میکنن

پ.ن : لخ دشناخق :-))))

صفحه 28 از 75 نخستنخست ... 18262728293038 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع