صفحه 148 از 158 نخستنخست ... 4898138146147148149150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها

ممدرضا و امیر و عرفان رفیق من هستن و رفیق باقی میمونن حتی اگر کارشون بد بوده باشه هم بازم سر رفاقت پاشون میمونم چون رفاقت برای من بیشتر ارزش داره تا بازی ؛

پ.ن؛ ما برای شمال شرق میجنگیم شما برای ساید خودتون تنها تفاوت همینه پس زور اضافی و بهانه نیارین، اگر ضعف دارین بگین ضعف دارین ادای شاخ ها رو در نیارین :| در ضمن پوش هم نکنیم خوب نیست میزان همر بعضی ها به غارتشون نمیخوره

سلام

حنات دیگه رنگی نداره دادا
    روی حرف ها خودت هم نمیمونی هی رنگ عوض میکنی
    یکیش همون نانکپت که چیف شد اومدی گفتی 30 کی شمشیر بود بعد 10 روز اومدی
    عکس گذاشتی گفتی 70 کی بوده

الان داری از خریدار ها حمایت میکنی قبلش هم خبر نداشتی اصلا
    فقط یکی اومده گفته وی پی ان میخوام تو هم دادی اون ای پی هم مال وی پی انه بود
    هر پستی که اینجا میزارید میمونه ثبت میشه وقتی میخواییم حرف بزنیم یکم فکر کنیم خوبه
    برای شمال شرق میجنگی ولی به چه قیمتی مهمه
    از همر تبری من خبر داری؟ بله میدونم رو اکانت منم لاگین داشتید بخاطر وی پی اس پسورد داده بودم اقای ایکس
    داده بود بهتون نمیخوام وارد جزییات بشم که ما رو فروخت و خیانت کرد به ساید و....
    تو کارت درسته آمار همر ها ساید ما داری ایولا )
    جالبیش اینجاست اون دوستتون که بن شده بود اومده میگه من پلیر جنوب غربم
    اکانت ها ی ایکس و وای که فروختن میگه مال من بوده و ..... یه مشت اراجیف
    بله من بهش گفته بودم راز رو بیاره تا نامه بدیم از بن دربیاد و پیچوندمش همینجا هم میگم
    کتیبه که با لینک سبز زدید برداشتید یا بهتره بگم از اقای ایکس بردی اونم لینک سبز معماری مگه داریم
    در عوض اون همه کثبف کاری اکانت خریدن و کتیبه برداشتن فک نکنم به چشم بیاد )
    اسم مجید رو اوردی اون پلن هم که زدیم رو سرباز گرزدار امار بهت رسیده بود
    قبل اینکه بخوایم بزنیم اکانت ها که تو پلن بودن گفتم رمز ها عوض کنید چون میدونستم
    کیا پسورد اون اکانت ها دارن قبلش هم گفتم عوض کنید که گفتن رو وی پی اس هست و فلان
    و مشکلی نیست وسط پلن دیدیم معماری اومد رو اکانت 30 ساعت قبل لند اسم دهکده هم گذاشتن حفره )
    گفتم دست نگه داریم نزنیم دیگه پلن رو رفت ولی چون همر ها زده بودیم باقی هم زدیم
    بعد پلن اومدن گفتم فلانی اومده رو یک پا ایستاده مثل مرغ )) گفته این ریل هست و فلان
    پست هاش هستن خواستید براتون ریپلای کنم
    منظور از پوش هم که تو پستت گفتی اگه منظورت منم باید بگم داداش چشمات باز کن واندر رو اکانت هست

پی نوشت: اگه فروم نمیام حرفی نمیزنم برا اینه کسایی که باهام هستن میدونن از اول سرور
    چی بوده و چی شده در جریان سرور هستن و این برا من کافی هست
    پی نوشت 2:چرا ناتار نمیاد بالا )
    TIRED TEAM

2. تشکر mohsen.2pac, sw team, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سوپر پلنر .... یه کمک مالی به دوست عزیزت بکن اینجا اکانت و ساید رو فروخت یوقت مجبور نشه جای دیگه از چیز دیگه ای مایه بذاره... خیلی سنگشو به سینه میزنی...
    پ.ن: سوپرپلنر وی پی ان:| عرفان... کمک مالی...

افشین جان حساب شما جدا بوده و هست لطفا اگه پستی در مورد کثیف کاری گذاشته میشه شما جواب نده هرچند درستش این بود از قافلشون جدا میشدی... ارادت داریم

4. تشکر Basilous تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

یه نقد و بررسی بکنیم دلایل بسیار بسیار فوق منطقی بچه های جنوب غرب وقتی هنوز یک ماه به پایان سرور مونده ؛

اولین دلیل
    چون اک کلاب و وایت برد فروخته شد پس باخت جنوب غرب رقم خورد یعنی اون 50 تا اکانت توی ساید و اتحاد تاثیری تو بازی نداشتن و فقط چون این دوتا فروختن فردا اگر ببازن دلیل موجه هست، چون کل جنوب غرب فقط یک اکانت بوده ! : ))))

دلیل دوم
    کسی رو اکانتش نیست و کلا رو وی پی اس هست و خبری از تعدیل و هم لابد نیست و همینجوری خود اکانت خود به خود نیرو شارژ میکنه و خود به خود واندر میده بالا کسی رو اکش نیست و خبر نداره حتی اگر همر استپ بشه و زده بشه بازم کسی نیست رو اکانت و یه هفته بعد فقط میان لینک رو میبینن !! آره تو راست میگی هاشم بیگ زاده هم عقاب المپیکه : )))

دلیل سوم
    چون با کله رفتن تو دیوار شد آمار دادن تو شک نکن اگر سالت یا اک منو هم زده بودین دیوار بودین !! فقط اک نارسیس چون همر اون دهش 60ک گرزی بود قبل رسیدن اتک زدیم به یه جا که استفاده بشه که اونم جا خالی دادین ، پس هر موقع پلنی از ج.غ شکست بخوره واسه اینه یه نفر از مریخ اومده و آمار داده : ))))

دلیل چهارم
    چون اکانت هولدر واندر هست میتونه پوش کنه و مولتی بزنه و موجه هست پس افشین جان تو هم دست به کار شو بیا چند تا جا بهت بدم بزنی بشی رنک یک غارت، فقط کم مونده تو مدال های سرور گند زده بشه که اونم شد

دلیل پنجم
    وقتی دیدین طرف راز معماری گرفته و میخواد دف جمع کنه دو تا همر بیشتر زدین تا بیشتر همر هاتون لاست بشه چون علاقه دارین همر هاتون بره دیوار ! بله ما هم قانع شدیم !!

دلیل ششم ؛
    تو ساید شما یه اک خریده شد خریدار و فروشنده بن شدن و هولدر واندر دو ساید بن شد ! هیچ همری هم از اون اکانت ها به بچه های ج.غ زده نشد، ولی چون کم آوردین اسمشو گذاشتین کثیف بازی؛ عرفان حرف خوبی زده بود رو اون اک ها حساب کرده بودین و چون از دستتون در رفت ستون های سایدتون ریخت و بهش بهانه و برچسب کثیف بازی زدین در صورتی که خودم میدونم خودتم میدونی دلیل ضعف و کمبود سایدت اسمش کثیف بازی نیست ریشه از جای دیگست ؛

پ.ن؛ خودت 230ک گرزی داشتی وقتی چیف شدی ! بعد اومدی ادعا کردی 170-180ک بوده : ))) آره تو راست میگی خخخخ
    پ.ن؛ sw team رم های تو توی واندر چاوز خفت شد گلم ؟ خخخخخ
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

6. تشکر WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با دلقک بازی سعی کن ماست مالی کنی)

ایول سوپر پلنر از کجا حدس زدی)

ممنون اسباب شادی و خنده پلیرهای سرور رو تامین میکنی:پی فقط داداچ داری اشتباه میزنی:|

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دلیل چهارم
    چون اکانت هولدر واندر هست میتونه پوش کنه و مولتی بزنه و موجه هست پس افشین جان تو هم دست به کار شو بیا چند تا جا بهت بدم بزنی بشی رنک یک غارت، فقط کم مونده تو مدال های سرور گند زده بشه که اونم شد

پ.ن؛ خودت 230ک گرزی داشتی وقتی چیف شدی ! بعد اومدی ادعا کردی 170-180ک بوده : ))) آره تو راست میگی خخخخ
    پ.ن؛ sw team رم های تو توی واندر چاوز خفت شد گلم ؟ خخخخخ
    چرا خودت به در دیوار میزنی
    اونی که خواب هست رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش زده به خواب نمیشه

اکانت ها که زیر رید واندر هست گندم دف رو تامیین میکنه یعنی انقد سخته فهمیدنش برات؟ خب این هیچ
    من 230 کی گرز داشتم درست خودم هم اومدم عکس همر به درخواست بچه هاتون بعد پلن گذاشتم تو فروم که ببینن
    کجا اومدم گفتم 170 کی گرز بوده ؟ میشه پستی که من این حرف زدم بیاری برام ببینم ؟ ))
    مرد بودم اومدم اینجا آمار و عکس گذاشتم تو چی؟ گفتی 30 کی بوده یه مدت بعدش اومدی گفتی
    70 کی بوده برو خودت سیاه کن داداش اون رم ها هم مال حمید نبوده چه اصراری داری که مال اون بوده رو نمیدونم
    هرچی بیشتر همش بزنی بیشتر ....

موفق باشید
    TIRED TEAM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOJTABA_CRASSUS نمایش پست ها
    چرا خودت به در دیوار میزنی
    اونی که خواب هست رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش زده به خواب نمیشه

اکانت ها که زیر رید واندر هست گندم دف رو تامیین میکنه یعنی انقد سخته فهمیدنش برات؟ خب این هیچ
    من 230 کی گرز داشتم درست خودم هم اومدم عکس همر به درخواست بچه هاتون بعد پلن گذاشتم تو فروم که ببینن
    کجا اومدم گفتم 170 کی گرز بوده ؟ میشه پستی که من این حرف زدم بیاری برام ببینم ؟ ))
    مرد بودم اومدم اینجا آمار و عکس گذاشتم تو چی؟ گفتی 30 کی بوده یه مدت بعدش اومدی گفتی
    70 کی بوده برو خودت سیاه کن داداش اون رم ها هم مال حمید نبوده چه اصراری داری که مال اون بوده رو نمیدونم
    هرچی بیشتر همش بزنی بیشتر ....

موفق باشید
    گل پسر من از کسی که روی اکت لاگین کرده بود آمارتو گرفتم
    کاری نداره که اسکرین شات یه ماه پیش رو آوردی گذاشتی فروم که مثلا بگی همرت کمتر بوده
    با این چیزا خودتو گول بزن که آبروت نره،

بیشتر از این به خودتون فشار نیارین از گذشته حرف نزنین بحث گذشته باشه همتون یه ده به ما دادین من بیشتر براتون حرف برای گفتن دارم ؛
    ولی بازی رو بچسب که یه ماه دیگه تموم میشه

یه روزی خودت تو همین فروم گفتی این همه ساپورت واندر داریم، مرتاض منحصر و اک کلاب رو فیکس داریم، همر واندر کوب هم داریم و ... صبح بخیر، الان چطور؟ اون شرایط رو ندارین ولی اعتماد به نفس دو برابر بیشتر

پ.ن؛ پسورد نمیگرفت که چنج کپ بشه <~~~~ این جمله رو که یادته ؟
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گلم

گفته بودم دیگه پست نمیذارم ولی دیگه داشت دوباره این سوپر پلنرمون به شعور ما توهین میکرد گفتم این یه تیکه رو یه توضیحی بدم

دلیل دوم
    کسی رو اکانتش نیست و کلا رو وی پی اس هست و خبری از تعدیل و هم لابد نیست و همینجوری خود اکانت خود به خود نیرو شارژ میکنه و خود به خود واندر میده بالا کسی رو اکش نیست و خبر نداره حتی اگر همر استپ بشه و زده بشه بازم کسی نیست رو اکانت و یه هفته بعد فقط میان لینک رو میبینن !! آره تو راست میگی هاشم بیگ زاده هم عقاب المپیکه : )))

راستیتش من اون تایمی که این جریانات پیش اومد دقیقا بخوام بگم از 2 روز قبلش دنبال پسورد اکانت taraz که چشمان روش بود بودم تا یه امار بگیرم و اتک لانچ کنم که دقیقا تا 2 روز کسی پسورد اون اکانت رو نداشت جز سعید وایتبرد
    اون تیمی که اتکا لانچ شد روی مستر قرار بود شبش لانچ کنم و حتی پلنش هم ریخته بودم که همرا بره رو اکانت elcid و من غروبه اون روز اومدم دیدم اکانت کلاب بک شده حتی اکانت رپتور هم بک شده و نامه گذاشتن که رید ندید قراره لانچ شه :|
    راستیتش منم چون درگیره کارو زندگیم هستم و بخاطر مشکلاتی که دارم زیاد نمیتونم ان شم و امار نداشتم که قراره کی لانچ کنه از محمد ردلاین پرسیدم جریان چیه گفت من نمیدونم کی نامه گذاشته بعد به حمید گفتم تو خبر داری گفت نه بعد به مجتبی گفتن اونم خبری نداشت تا به عرفان گفتم اون گفت رفیقه من قراره لانچ کنه :|
    بعد من پیشه خودم فکر کردم گفتم از اونجایی که خیلی خودمونی هستین با هم شما فکرم رفت روی لانچ اکانت کودئین که دقیقا لانچش مثل بقیه لانچ های این سرور بوده و لانچ مستر هم دقیقا مثل همون قبلیا بوده بعد ساعت 12 شبش به محمد ردلاین گفتم اکانت دست بچه های NE هست و همین هم بود که گفته بودم :|
    چون خودم قبلا لانچر بودم و طرز لانچ طرف رو میبینم میدونم چه خبره
    پس بیایم به شعور هم احترام بذاریم و نگیم واندر خود به خود بالا میرفته و کسی روش نبوده و از این جور حرفای به منطق و چرت
    عزیزه دلم شمام سعی کن این همه که خرج میکنی حداقل یه 20 تومن بیشتر خرج کن 2 تا سیم کارت اضافه بگیر که میخوای خرید و فروش کنی مشکل آی پی واست پیش نیاد آی پی اضافه تو دست و بالت باشه به شعور دیگران هم توهین نکنی بگی وی پی انم دسته دیگران بوده

در آخرم باید بگم سوپر پلنر خودمی اصلا رو دستت نیومده

پست آخرمم هست از حمید و مجتبی و محمد و بقیه دوستان که بودن تو ساید واسه زحمت هایی که کشیدن تشکر میکنم و ازشون هم عذر میخوام که نتونستم رو قولم بمونم و باشم تا اخر سرور تک و توک بچه ها در جریان مشکلاتم بودن و ...

امیدوارم تو همه مراحل زندگیتون موفق باشین
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

11. تشکر sw team, MOJTABA_CRASSUS تشکر نمود
    پسندیدن sw team, MOJTABA_CRASSUS پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

گل پسر من از کسی که روی اکت لاگین کرده بود آمارتو گرفتم
    کاری نداره که اسکرین شات یه ماه پیش رو آوردی گذاشتی فروم که مثلا بگی همرت کمتر بوده
    با این چیزا خودتو گول بزن که آبروت نره،

بیشتر از این به خودتون فشار نیارین از گذشته حرف نزنین بحث گذشته باشه همتون یه ده به ما دادین من بیشتر براتون حرف برای گفتن دارم ؛
    ولی بازی رو بچسب که یه ماه دیگه تموم میشه

یه روزی خودت تو همین فروم گفتی این همه ساپورت واندر داریم، مرتاض منحصر و اک کلاب رو فیکس داریم، همر واندر کوب هم داریم و ... صبح بخیر، الان چطور؟ اون شرایط رو ندارین ولی اعتماد به نفس دو برابر بیشتر

پ.ن؛ پسورد نمیگرفت که چنج کپ بشه <~~~~ این جمله رو که یادته ؟
    از بچه ها خودتون گرفتی salt پست قبلی گفتم چطور رسیده بهتون از طرف کی رسیده دست به دست
    نگفتی دیگه بگو من کجا گفتم 170 کی گرز بوده یه پست برا من بیار که گفته باشم منتظر هستم
    پست قبلی گفتم همینکه کسایی باهام بازی میکنن هستن از وضع خبر دارن کافیه
    TIRED TEAM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دلقک بازیه کودک 3ساله )
    از گذشتش نگین ک حالش بد میشه این همه کثیف بازی کرد بجایی نرسید)

14. تشکر MOJTABA_CRASSUS تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

01 Guns N Roses.jpg

05 SaCKeR.jpg

دیدم دوست داره از گذشته حرف بزنیم گفتم یه یادی کنم از سوپر همری که زنده به گور شد ...
    الان چ خبر ؟ چطوری ؟

نه داشی ؛ از بچه های ساید خودتون آمارتو گرفتم همون شبی که دهت چیف شد!! ماجرا خیلی وقت پیش هست ...

پ.ن؛ فقط ممد اینسومنیا رو نشد صفر کنیم lol باز این یه حرفی بزنه یه چیزی :| ولی مشکل اینه اونی که شیک و مجلسی صفر شده داره حرفا رو میزنه :|

پ.ن؛ اصلا بچه های ج.غ استعداد خاصی در دفاع با رم دارن !
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD