صفحه 141 از 142 نخستنخست ... 4191131139140141142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 1416

موضوع: بحث و گفتگوی بازیکنان e1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lynch نمایش پست ها
    سلام لیدر جان از بذل توجه شما کمال تشکر دارم به لطف رهبری حضرت عالی حال ما خوب است و ملالی نیست جز چند مورد کوچیک.
    از قدیم گفتن یه سوزن به خودت بزن بعد ملت و چوبکاری کن اصلا اعدام کن برادر شما کلا غایبی وقتی هستی اوامر داری خواهش من و دیگران که افتخار آشنایی با شما رو از اول نداشتیم نمیدی .
    ای پادشه خوبان داد از غم تنهایی دل بی تو به جان آمد وقت است که باز آیی ؟
    و بالا سر ساید بمونی سایدی که انگیزه از من و امثال من از بین بردی به لطف حضرت عالی باید تو فروم درخواست بدیم و تبادل نظر بکنیم آقا از وقتی کتیبه ها اومدن ما تو صفیم . ولی یادتون نیست بعد دف میخوایین نامه میدین ما هم اطاعت میکنیم منابع میخوایین اطاعت امر ولی برادر من این رسمش نیست تقریبا تو نصف پلن های دفاعیی و هجومی ساید بودم ادعا ندارم ولی حالا شما موندی و حوضت چشم من هم حذف میکنم نه به خاطر این حرف که تو فروم زدی بلکه بخاطر اینکه بدونی جواب درخواست کتیبه نمیدی و بعد نامه میزنن که حذف میکنن نامه میدی که ....
    کم گوی و گزیده گوی چون در ....

نیما
    سلام

شما اگه صحبتی داری هم اکانت من مشخص هست تو بازی، هم شماره تلفن من رو داری، هم آنلاین بودن منو به راحتی متوجه میشی.
    AreF

2. تشکر .SpaRtaN., FaTeB, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB پسندید
    نپسندیدن MOJTABA_CRASSUS نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lynch نمایش پست ها
    سلام لیدر جان از بذل توجه شما کمال تشکر دارم به لطف رهبری حضرت عالی حال ما خوب است و ملالی نیست جز چند مورد کوچیک.
    از قدیم گفتن یه سوزن به خودت بزن بعد ملت و چوبکاری کن اصلا اعدام کن برادر شما کلا غایبی وقتی هستی اوامر داری خواهش من و دیگران که افتخار آشنایی با شما رو از اول نداشتیم نمیدی .
    ای پادشه خوبان داد از غم تنهایی دل بی تو به جان آمد وقت است که باز آیی ؟
    و بالا سر ساید بمونی سایدی که انگیزه از من و امثال من از بین بردی به لطف حضرت عالی باید تو فروم درخواست بدیم و تبادل نظر بکنیم آقا از وقتی کتیبه ها اومدن ما تو صفیم . ولی یادتون نیست بعد دف میخوایین نامه میدین ما هم اطاعت میکنیم منابع میخوایین اطاعت امر ولی برادر من این رسمش نیست تقریبا تو نصف پلن های دفاعیی و هجومی ساید بودم ادعا ندارم ولی حالا شما موندی و حوضت چشم من هم حذف میکنم نه به خاطر این حرف که تو فروم زدی بلکه بخاطر اینکه بدونی جواب درخواست کتیبه نمیدی و بعد نامه میزنن که حذف میکنن نامه میدی که ....
    کم گوی و گزیده گوی چون در ....

نیما
    سلام بر نیمای عزیز
    داداشی اینجا جاش نیست,هم جای این نیست که عارف بخواد از کمبود تیم ورک گلایه کنه,هم جای این نیست که شما مشکلات لیدرشیپ سایدو مطرح کنی
    طی همون نامه ای که به شما و خیلی های دیگه دادم تازه از فردا میخوایم با هم کار کنیم,جالبه شما و مدیا از معدود کسانی بودین که جواب دادید برای همکاریهای ساید,اگه کاریم نکردم این دو روز تنها دلیلش اینه که عیده دیگه .. منم آدمم :دی درگیرم یه خورده(از نوع خوبش) داریم اینجا بازی میکنیم نه برای اینکه چیزیو به کسی ثابت کنیم,داریم با هم ادامه میدیم که از کنار هم بودنش لذت ببریم
    به عنوان برادر کوچیکت هم از شما هم از بچه های ساید میخوام این بحث های حاشیه ای رو بگذارین کنار اختلافاتتونو بگذارید کنار تا این چند ماه آخرو دور هم لذت ببریم از بازی,فراموش نکنید همین الانش متای جنوب بازیو برده تموم شده رفته درسته انگیزه ای برای ادامه بازی نیست
    ولی انگیزه شخص من شما و امثال شمایید تو ساید ...
    پ.ن:وقت برای نقد ساید هست ولی الان وقتش نیست در ضمن دیگه اونایی که تو ساید موندن این قدر از بازی درک دارند که بدونند مشکلات ساید کجا بوده نقاط قوتش کجا بوده دیگه گفتنش خیلیم ضروری نیست اونم تو این مقطع ار بازی
    پ.ن: راستی سال نو همه مبارک
    ویرایش توسط Osiris : 03-28-2015 در ساعت 11:48 AM

4. تشکر .SpaRtaN., FaTeB, lucifer, lynch تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., FaTeB, lynch, ali.poro پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    سلام بر نیمای عزیز
    داداشی اینجا جاش نیست,هم جای این نیست که عارف بخواد از کمبود تیم ورک گلایه کنه,هم جای این نیست که شما مشکلات لیدرشیپ سایدو مطرح کنی
    طی همون نامه ای که به شما و خیلی های دیگه دادم تازه از فردا میخوایم با هم کار کنیم,جالبه شما و مدیا از معدود کسانی بودین که جواب دادید برای همکاریهای ساید,اگه کاریم نکردم این دو روز تنها دلیلش اینه که عیده دیگه .. منم آدمم :دی درگیرم یه خورده(از نوع خوبش) داریم اینجا بازی میکنیم نه برای اینکه چیزیو به کسی ثابت کنیم,داریم با هم ادامه میدیم که از کنار هم بودنش لذت ببریم
    به عنوان برادر کوچیکت هم از شما هم از بچه های ساید میخوام این بحث های حاشیه ای رو بگذارین کنار اختلافاتتونو بگذارید کنار تا این چند ماه آخرو دور هم لذت ببریم از بازی,فراموش نکنید همین الانش متای جنوب بازیو برده تموم شده رفته درسته انگیزه ای برای ادامه بازی نیست
    ولی انگیزه شخص من شما و امثال شمایید تو ساید ...
    پ.ن:وقت برای نقد ساید هست ولی الان وقتش نیست در ضمن دیگه اونایی که تو ساید موندن این قدر از بازی درک دارند که بدونند مشکلات ساید کجا بوده نقاط قوتش کجا بوده دیگه گفتنش خیلیم ضروری نیست اونم تو این مقطع ار بازی
    پ.ن: راستی سال نو همه مبارک
    سلام زاوش جان.

راستی یادت رفت بگی منم جواب نامه دادم دوست عزیز.
    خواهشا توی پ.ن بعدی بنویس :دی

ســـــــجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

6. تشکر FaTeB, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن FaTeB, ali.poro پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

درود بر سجاد و دوستان عزیز!!!! خوشحالم که nw هم با sw مخلوط شده دیگه!!!!ا

نمیئونستم هنوز به توام نامه میدن!!! فکر کردم دیگه mm ها بهت نمیرسه وخودت mm میدی واسه nw ولی انگار بحث جدیه هستا!!!

بحرحال مخلوط شدن nw با شما در حال حاضر و ne با ما در اینده نزدیک باعث جذاب تر شدن بازی میشه!!!!

باشد که رستگار شویم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بنده هم برگشتم فعلا با دف سازی در اختیار سایدم با یه اکانت سکرت :دی تا سرورای اینده ایشالا جبران کنم حرکتای این سرورو :|
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بیکران بر همه بزرگان
    امیدوارم همگی سال خوبی داشته باشید
    بنده چند وقتی در خدمت همگی نبودم و در اختیار بیمارستان مرتاض یزد بودم جاتون خالی پرستار ها هم سلام رسوندن خدمتتون =))

امیدوارم در نبودن من اتفاق خاصی نیفتاده باشه

خب بنده برگشتم تا این سرور رو تموم کنیم بره
    میخوام رو اکانت رومن خودم یه واندر بگیرم و چون میدونم همه منو دوست دارن کسی نمیزنه پس دفاع هم روش نمیریزم همه نظر خودتون رو اعلام کنید
    میخوام این اخرین سرورم یه کار عجیب غریب بکنم

رفاقت ها بیشتر یه واندر ارزش داره ها )
    حالا ببینم کیا رفیق هستن
    K!nG NoTh!nG
    AMIRKAVIR
    BLACK.MILK

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRKAVIR نمایش پست ها
    بنده چند وقتی در خدمت همگی نبودم و در اختیار بیمارستان مرتاض یزد بودم جاتون خالی پرستار ها هم سلام رسوندن خدمتتون =))

میخوام رو اکانت رومن خودم یه واندر بگیرم و چون میدونم همه منو دوست دارن کسی نمیزنه پس دفاع هم روش نمیریزم همه نظر خودتون رو اعلام کنید

حالا ببینم کیا رفیق هستن
    درود
    امیدوارم هر جا هستی سلامت و سرحال باشی ارزوی سلامتی برات دارم.تا هر چه سریع تر پرستار ها از دستت راحت بشن چون طاهرا دهنشون رو ... کردی
    درسته ازت خوشم نمیاد ولی یه واندر بیکار دارم بیا چیف کن خودم میشم دف سازت

این حرکت رو پایه هستم بدون هیچ دفی یک واندر بالا بره ولی قبلش یه مقدار فرصت بدی همرهارو رو واندرهای همدیگه لانچ کنیم و بعد بازی رو تموم کنیم

اهرا متاها برعکس شده و والان یه چیز در مایه های غرب با شرق هست منتریم که بزرگان تغیرات رو اعمال کنن تا ببینیم چطور حمایت میکنیم و چه چیزی داز دستمون بر میاد

قربون همگی

محمدرضا
    SpaRtaN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

11. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

متا جنوب هنوز هست ولی بازی برای جذابیت نیاز داره جدا سازی شه!!!! به نظر من غرب با حرکتی که سجاد زد یکی شده دیگه و ما عملا میدونیم باید تو شرق یکی شیم که تو اولین فرصت میشیم.
    قرار با عارف عزیز هم بر این شد که فعلا تا موقع نقشه اتکی ردو بدل نشه
    همه منتظر یه اند گیم زیبا هستیم
    امیر جان خودم با اینکه عاشقتم واندرتو میزنیم. یه دژکوب بازی چون میدونم و دوس نداری بدونه پایین امدن 100 کنی

13. پسندیدن MohseN ShangFei پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    درود بنده هم برگشتم فعلا با دف سازی در اختیار سایدم با یه اکانت سکرت :دی تا سرورای اینده ایشالا جبران کنم حرکتای این سرورو :|
    درود بر همگی
    بویژه همشهری عزیزم هر جا بری باهات هستیم خبر بده
    البته حالا برو ببینم ایشالله به حق 5تن و اقا امام زمان به حق همین سال عزیز بی افتی لب مرز یکم بخندیم
    راستی جدیدا 4 روز اخر خدمت پاسداری میدن؟؟؟؟!!!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRKAVIR نمایش پست ها

حالا ببینم کیا رفیق هستن
    درود امیر عباس چش مایی جیگر دلم برات تنگ شده تماس بگیر پیگر حالت بودم از طریق احسان
    راستی هر وقت خواستی بیا واندر ما رو چیف بزن

15. تشکر WondeR, .SpaRtaN., lucifer تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

بازی کردن دوبارت ممد جان عالیه. انشالاه موفق باشی داداش

چرا این سرور تو روز به این مهمی نمیره تو صلح!!!!! مگه میشه نریم تو صلح؟؟؟

17. تشکر SirKnight, Aref, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن SirKnight, Aref پسندید
صفحه 141 از 142 نخستنخست ... 4191131139140141142 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع