صفحه 86 از 107 نخستنخست ... 3676848586878896 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZeuS HaS ReturN نمایش پست ها
    داستان اینه که دوستان اینجا خودشون نشون دادن برای یکم گلد پول همه چیشون حاضر شدن بفروشن داستان اینه که اکانت های که زده شدن دیوار و همه هم زدن به اکانت سوپر کول بوی پسوورد هاشون فقط Old legend داشته داستان اینه که Nw از ساید متا خودشم میترسه داستان اینه که دقیقا وقتی همه این مشکلا پیش اومد Nw داره کتیبه میده به اکانت های Old legend و ُSuper cool boy ومعلومه که کی چیکارس این سرور که تموم اما خیلیا رو شناختیم این سرور داستان دقیقا این داداش
    ببین جناب.اسم اکانت مارو خراب نکن.تمام این اتفاقات به به خاطر اخلاق و رفتار نا مناسب شما با بچه های سایدتون افتاده.دارم تاکید میکنم (اخلاق نا مناسب شخص شما.مانی)
    هرچی میکشی از خودت میکشی.
    اگر شما خودتونو توتال لیدر معرفی کردید تمام این اتفاقات بر گردن شماست.
    جواب اون قسمت پولشو نمیدم چون همه هزار بازارو میشناسن.خرج یک سرور 1000 که فقط یک هفته تایم داره اندازه 6ماه بازی کردنه تو یک ایکس.پس از پروفایل ما میفهمی که کی،کیو میخره یا میفروشه.

2. تشکر Team Agilityacc, No00oBs تشکر نمود
    پسندیدن HIV+, Team Agilityacc پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MRs نمایش پست ها
    سلام
    میتونم بپرسم چه خبره اینجا ؟
    قضیه این persian style چیه ؟
    چرا تو ان ای همه بهم اتک میدن ؟ چرا اول super cool boyo اخراج کرد ، بعد الان هم old legend رو اخراج کرد ؟!
    چرا یه نفر اینجا پسورد اکانتش دست 10 نفر دگه هست و وقتی همرشو میکوبن به دیوار میاد تو پروفایلش دنبال اون طرفی که اینکارو کرده میگرده ؟!
    چرا یه دفعه 10 تا پلیر های ما با نیروهای دفاعیشون به اکانت Super cool boy اتک میدن و یه دفعه 600 کی defence point میگیره
    چرا یه سری از بیرون به persian style با نیروهای دفاعی 2000 تا 2000 تا هر روز اتک میدن و این point میگیره
    چرا تو یه اتک که به super cool boy میاد در مدت زیر 1 ساعت یه دفعه +30 تا هیرو داره تو دهکدش دفاع میکنن و 1 میل دف اونجاس بعد وقتی ما pm میدیم واسه def هیچکی جواب نمیده ! بعد 12 ساعت تازه میبینی pm و نگاه کردن .
    چرا هر روز و شب 1000تا 1000تا جاسوس با 1 دونه نیرو کنارش به AjOoOZe یا کسای دیگه اتک میده !
    چرا یه دفعه تو 2 روز صلح یه سری از ته لیست فارم میان اول یه سری از اول میرن آخر !
    چرا این یارو romishe با 2 تا همر 500 کی و 800 کی delete می کنه و همراشم لانچ نمیکنه بعد میاد اینجا عکس میزاره و میگه دادمش به تیم free !
    چرا یه دفعه کتیبه بزرگ یونیک از یه ساید میره یه ساید دیگه و هیچکسم نه دفاع کرده نه همری لانچ کرده , بعد میان میگن خریده !
    چرا لیدرا از اول بازی هنوز یه دونه پلن نگفتن و ماشالله همه rank زیر 10 رو تو سرورا هم دارن !
    چه خبره تو سرور اینجا ؟بازم نمیفهمم

- - - Updated - - -

چطور طرف با 5 تا ویلج 5 تا همر داره و هر کدوم +400 کی همر داره یه دفه میتونه 3000کی اتک پوینت بگیره اونوقت یکی مثل من با 20 تا crooper باز هم نمیتومه 1 دونه از اون همرها رو Feed بده ،
    یکم توضیح بدین دوستان
    سلام داداشم
    خدایی از ته دلم میگم شما تو شمال شرق حیف شدی!!
    معلومه بازی کن هستی و از قدیمی های این بازی هستی برات بهترین آرزو ها رو دارم!!!

رقیب دوست داشتنی!

- - - Updated - - -

داستان اینه که دوستان اینجا خودشون نشون دادن برای یکم گلد پول همه چیشون حاضر شدن بفروشن داستان اینه که اکانت های که زده شدن دیوار و همه هم زدن به اکانت سوپر کول بوی پسوورد هاشون فقط Old legend داشته داستان اینه که Nw از ساید متا خودشم میترسه داستان اینه که دقیقا وقتی همه این مشکلا پیش اومد Nw داره کتیبه میده به اکانت های Old legend و ُSuper cool boy ومعلومه که کی چیکارس این سرور که تموم اما خیلیا رو شناختیم این سرور داستان دقیقا این داداش
    سلام شما؟
    شمال غرب از شما بترسه؟؟؟
    اکانت های شما رو بچه های ما چک کردن و رسیدگی کردن حتی گلد زدن!
    شما کجا بودی؟دقیقا کجایی؟؟
    شما جلوی جنوب شرق 20 روز پیش چی هستین ما از شما بترسیم؟؟(احترام به تمام عزیزان دز شمال شرق )
    شمام تو مایه های آقای .... تو شمال غربی!با این تفاوت که شما متخصص دعوا و جر و بحث هستی!!
    شاهدان عینی میگن روزی 2 یا 3 بار با خودتم درگیر میشی!بعد میخوای لیدری کنی؟؟
    نهههههههههههههههههههههههه هههههههههههه!
    در مورد بچه های سوپر کول بوی هم عرض کنم این اکانت هرچه داره از شمال غرب داره و احترام زیادی هم برای پلیر هاش میزاریم محمد ونیما خود پت و مت هستن ولی دوست داشتنی هستند!
    ((تو این سرور اینا با بازی از همه بیشتر حال کردن))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ممنونم ازت
    واقعا تاحالا همچین کاری نکرده بودم ، اما اینجا انقد اوضاع خرابه که دارم دیلیت میکنم ، بدون اینکه همر و لانچ کنم .
    دوست داشتم به یک نفر از SE اتک بدم و بگم به هرحال رقیبه ، اما بعد اینکه لیدرای Se اونجور کردن ، از اینورم لیدرای خودمون...
    الان میبینم رقیبه اصلی خود هم تیمی هام تو NE هستن ، یعنی حقشونه به اینا اتک بدم تا به ساید دیگه .
    اما کلا هم فایده ای نداره ,واسه یکی که 30 تا اکانت داره ، همر من هم میشه Free point .
    من که تکی و با همین 20 تا کروپرم یه همر و Feed دادم ، حیف میبینم به یکی که انقد راحت 30 تا اکانت داره اتک بدم .
    یکی مثل همون ایمپریال باید به اینا اتک بده ، یکی از جنس خودشون.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MRs نمایش پست ها
    ممنونم ازت
    واقعا تاحالا همچین کاری نکرده بودم ، اما اینجا انقد اوضاع خرابه که دارم دیلیت میکنم ، بدون اینکه همر و لانچ کنم .
    دوست داشتم به یک نفر از SE اتک بدم و بگم به هرحال رقیبه ، اما بعد اینکه لیدرای Se اونجور کردن ، از اینورم لیدرای خودمون...
    الان میبینم رقیبه اصلی خود هم تیمی هام تو NE هستن ، یعنی حقشونه به اینا اتک بدم تا به ساید دیگه .
    اما کلا هم فایده ای نداره ,واسه یکی که 30 تا اکانت داره ، همر من هم میشه Free point .
    من که تکی و با همین 20 تا کروپرم یه همر و Feed دادم ، حیف میبینم به یکی که انقد راحت 30 تا اکانت داره اتک بدم .
    یکی مثل همون ایمپریال باید به اینا اتک بده ، یکی از جنس خودشون.
    دادا حذف نکن بهت نامه میدم با هم حال میکنیم حذف نکن پلیر قدیمی و دوست داشتنی !
    بهت نامه میدم با هم پلن میریم حیف با هم حال میکنیم!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا جو یه حالتی شده کسایی که از اول سرور ندیدیم معلوم نی کجا بودن یهوو اومدن بالا نصفشون هم اسپم میدن lol در مورد مانی هم بگم اخلاقش تند هست اما من قبولش دارم هم سطح بازیشو هم لول لیدریشو !! در مورد اکانت سوپر کول بوی هم ک از سپهر خریداری شده !! همه کارهای اکانت تکمیل بوده مجتبی دادا چطور میتونی بگی هر چی داره از nw داره من 2 ماهه تو سرور نبودم اما تا موقعی اکانت دست سپهر بود اک ردیف و سرحالی بود !

پ.ن : کم اسپم کنید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Lantuori نمایش پست ها
    اقا جو یه حالتی شده کسایی که از اول سرور ندیدیم معلوم نی کجا بودن یهوو اومدن بالا نصفشون هم اسپم میدن lol در مورد مانی هم بگم اخلاقش تند هست اما من قبولش دارم هم سطح بازیشو هم لول لیدریشو !! در مورد اکانت سوپر کول بوی هم ک از سپهر خریداری شده !! همه کارهای اکانت تکمیل بوده مجتبی دادا چطور میتونی بگی هر چی داره از nw داره من 2 ماهه تو سرور نبودم اما تا موقعی اکانت دست سپهر بود اک ردیف و سرحالی بود !

به روباه میگن شاهدت کیه.میگه دمم!!!!
    عزیزم وقتی شما تو سرور،به گفته خودت دو ماه نبودی.نظرت ارزش خاصی فکر نکنم داشته باشه.شما برو تو فروم لیگ فوتبال شاید به کارت بیاد اونجا

8. تشکر Team Agilityacc تشکر نمود
    پسندیدن Team Agilityacc پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما؟
    ما از اول سرور هستیم شما کجایی؟
    چرا ندیدمت؟؟؟
    مجتبی هم خودتی!
    تو امیر فاجیمی؟؟همونی که اکانتش رو فروخت؟؟؟؟؟
    شما عادت داری روی اکانت این و بازی کنی!!اینو خیلی ها میگن!
    شما اول خودت و ثابت کن بعد بیا یکی و تائید کن!
    [ویرایش توسط مدیریت -دژکوب] بازا قدیم میگن اکانت آدم .....................
    شما هم اگه پلیر بودی وای میستادی پای اکانتت مثل ما تو شرایط سخت!پا به پایه بهداد و آرمان و امیر و.....زحمت میکشیدی و بازی کن هایی مثل امپریال و حذف میکری!ما وایسادیم همه تلاشمون رو کردیم و الان میتونیم حرف بزنیم!((اول عمل کردیم بعد اومدیم اینجا حرفش و زدیم))
    شما چیکار کردی؟
    یادمه تو تو تاپ غارت بودی کراپات 11-12 بود ما کراپ 16 میکردیم!((واسه این حرفم شاهد دارم ))

اکانت سوپر کول بوی هم از زمانی که دست سپهر بود تا الان زیر پرچم شمال غرب بوده و هست!
    ویرایش توسط MOD DeadShot : 11-04-2016 در ساعت 11:54 AM

10. تشکر No00oBs, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن No00oBs, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیزم من درمورد اون تایمی حرف زدم که خودم بودم ) البته شما نبودی )
    دلیل 0 کردن اکانت فاجیم هم بماند بین من و ارمان و امید نیازی نمیبینم توضیح بدم نیازی هم نمیبینم خودمو به تو یا امثال تو ثابت کنم اونایی ک باید بشناسن میشناسن )
    اره داداش تو کپم همر میکشیدم مختصات دور بود کراپ نکشیدم بالا تروپ کشیدم بلاخره همه پاپ باز نیستن )

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیزم من درمورد اون تایمی حرف زدم که خودم بودم ) البته شما نبودی )
    دلیل 0 کردن اکانت فاجیم هم بماند بین من و ارمان و امید نیازی نمیبینم توضیح بدم نیازی هم نمیبینم خودمو به تو یا امثال تو ثابت کنم اونایی ک باید بشناسن میشناسن )
    اره داداش تو کپم همر میکشیدم مختصات دور بود کراپ نکشیدم بالا تروپ کشیدم بلاخره همه پاپ باز نیستن )

من اوم موقع هم بودم کراپ آپ کردن پاپ بازیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من دیگه هیچ حرفی با شما ندارم!

13. تشکر Team Agilityacc, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن Team Agilityacc, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

در مورد نیروهایی که به اکانت سوپر کول بوی خورده هیچ حرفی نمیزنم چون نمیدونم کار کیه این امکان وجود داره که هر کسی برای بهم زدن رابطه شمال غرب و شمال شرق این کارو کرده باشه یا کسی بیمار بوده و زحمات یه پلیر رو اینجوری به باد داده. در مورد کتیبه دادن به اکانت افشین هم جنگ آموز خواست از من و من به آرمان گفتم و براش گرفتم و افشین فقط پسورد اکانت خودش رو داده بود که توی پلنها شرکت کنن چون شمال شرق هیچ حرکتی نمیکرد. امیر پرشین که نیست و درگیر کاراش هست بقیه هم که با عرض پوزش نقش ... رو داشتن و برا اینکه از بازی لذت ببرن پسورد دادن که تو پلن از همراشون استفاده کنیم که این کار هم نکردیم و کمک کردیم همراشون بیشتر بشه که امیر پرشین هم در جریانش بوده و هست و افشین پسورد اکانت خودش رو داد و پسورد کسی دیگه رو نداد پس الکی به کسی تهمت نزنید. اکانت سوپر کول بوی هم که از خیلی وقت پیش دید کسی نیست و از اتحاد بیرونش کردید اومد کمک خواست و آرمان کمکش کرد حالا الان دف بهش میخوره و این دف ها رو کی میزنه خدا میدونه.
    بهتره بجای متهم کردن دیگران یکم برگردیم و پشت سرمون رو نگاه کنیم ببینیم توی همین 2 ماه گذشته چه کارایی برای سایدمون کردیم. آیا مفید بودیم؟ آیا به اکانتهای ساید سر زدیم یا این هفته ای یکبار لاگین کردیم و فقط جو لیدری گرفتیم.
    شمال شرق ساید خوب و قوی بود اما به دلیل رفتارهای یه عده و عدم مدیریتشون که خواستن همه چیزو با زور حل کنن به این روز افتاده که همین الانش هم اگر دوستان وقت بزارن میشه شمال شرق رو احیا کرد.
    پ.ن: امیر پرشین کار خودته میدونم وقت نمیکنی اما تنها کسی که میتونه شمال شرق رو جمع کنه و تصمیم درست بگیره خودتی
    پ.ن2: امیر جان آی دی فروم من این هست.

صفحه 86 از 107 نخستنخست ... 3676848586878896 ... آخرینآخرین