صفحه 68 از 107 نخستنخست ... 1858666768697078 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ادم پستارو میخونه خندش میگیره

عزیزه دلم این که شما از هر فرصتی استفاده میکنی تا بری زیر پرچم شمال غرب به ما ربطی نداره

هر کثیف کاری که دلت میخواد تو سرور میکنی اخرم همه کاسه کوزه هارو میشکنی تو سره جنوب شرق

شما که میگفتی چکمه ای که کلین کردی رو بهت ندادن و منتظر جوابش باشن جوابشون این بود که باج بدی؟؟

شما همونی نیستی که تو سرور i3 با جنوب شرق متا کردی اول بازی حتی نمیتونستی از سایدت دفاع کنی اون سرور هم رفتی زیر پرچم یکی دیگه که امون بدن به جاش 3 به یک کنین

جالبه واقعا یارو خودشم باورش شده داره به نفع جنوب غرب کار میکنه...

واسه این که زیر پرچم ساید دیگه بری نیازی نیست همر اینو اون رو بکوبی تو دیوار همینجوری هم جلو زن خوبی میشی براشون ولی بیشتر نه

پ.ن:انبار بدم کراپت رو 20 کنی گل من؟؟ یا قرار شمال غرب پس بده
    آی ام شاخ مجازی هاوار یو؟ لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام ناصر جان
    قبلا هم گفتم من شما رو قبول دارم
    چراسخته قبول کنید که اول شما سمت جنوب غرب رفتید و حتی سر تقسیم کتیبه ها هم حرف هائی زدید مگه چیش مهمه
    این یه بازیه و هرکس به روش خودش بازی میکنه و روش شما در ابتدا اون بود و همین سبب شد تا شمالی ها از شما فاصله بگیرن و بعد بحث 3 به 1 را پیش کشیدید و مدعی شدید که از اول متائی نمیخواستید رو پیش کشیدید ولی در اصل راه دیگه ای برای خودتون باقی نزاشتید
    حالا شایان بزرگواری کرده آمده کمک شما اون یک جنوب شرقی اصیل هستش و خیلی وقتها هم از دست بازیکنان شمال شرق خون دل خورده و ما هم خوشحالیم از این بابت نه برای شاخ و شونه کشیدن بلکه برای یک بازی قشنگ باز هم میگم این فقط یه بازیه پس با الفاظ زشت دیگر بازیکنان نزاریم زشت بشه وجو بعضیها رو نگیره حالا از هر سایدی هیچ فرقی نمیکنه
    چرا فکر میکنی من با غرض صحبت میکنم در صورتیکه شما کرده سایدتون رونمیخواهید بپذیرید و همه چی تبدیل شده تو این فروم به برخورد های شخصی و چرا شایان در ارتباط با نوید باید اشتباه فکر کنه و به قلم بیاره این مطلب رو که همه شما بخصوص علی جریانش رو میدونین که ریشه در اختلاف شخصی داشته
    بگذریم من باز پوزش میخوام اگر لحنم درست نبوده و باز مثل همیشه آرزو میکنم پیروزی نصیب ساید لایقتر بشه حالا هر سایدی و همه از بازی لذت ببریم
    پاینده و پیروز باشی
    عطا
    ویرایش توسط bide-vahshi : 10-02-2016 در ساعت 01:15 AM

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بچه ها بیاین بگین اشتباه کردین و اقا عطا انقدر حرص نخوره برا اس ای..... بنده خدا گناه داره.هی میگه شما اشتباه کردین و شما قبول نمیکنیید .بیاید بگید اشتباه کردیم و تمومش کنید...

رفع اسپم:
    ی جنگ اموز کوچیک از شمالغرب رفته به شمالشرق....(متا شمال مبارک)(راستی ی مرتاض منحصر هم از جنوب غرب رفته شمالشرق).
    تو این شرایط تیم لیدری جنوب شرق چ فکری میکنه؟ جز اینه که احساس خطر کنن و عکس العمل نشون بدن؟؟ حالا این وسط خاله بازی چرا در میارید و عیب و ایراد بنی اسراعیلی میگیرید!!!میخواید کلا اس ای حذف کنن و تنها بازی کنید بدون رقیب؟؟؟
    مطمعنم نصف بیشتر پیروزیهاتون به همین سبک بوده و حریفی براتون نبوده و برنده شدید
    داعم در حال تفرقه انداختن و ..... هستین(قدیما حریف رو با کراپ لاک کردن و زدن نان کپ و غیره از دور خارج میکردن الان با سیاست و تفرقه از دور خارج میکنن)

تو سرور j3 اول شمالشرق(partizan) با شمالغرب(ashk) متا کرد و بعد از استفاده از همرهای شمالغرب و زدن کتیبهاشون توسط شمالشرق
    شمالشرق با جنوب غرب(spartan) متا کرد. همون سرور هم همین اقای عطا و مانی و.... بودن.واقعا سرور مزخرفی بود.فقط اومده بودن ک مدالهای سرور رو بگیرن

شما ی یک مساله رو فراموش کردی و اون لذت بردن از بازی در کنار دوستان و حریفان هست....برنده بشی و حریفی نداشته باشی چ لذتی داره؟!!
    پس انقدر به پرو پای بکس ای اس نپیچ و اگه قراره برنده بشی با افتخار پیروز باش نه با سیاست مزخرفانه تفرقه!!

پ ن : خوشحال هستم که شایان شانگفی عزیز نگاهی عمیق به این سرور دارن و ایشالا حتما به کمک جنوب شرق بیان تو این سرور ک باعث خوشحالیه...
    ویرایش توسط purya : 10-02-2016 در ساعت 01:51 AM دلیل: Just for SE
    Just for SE
    THE-KING

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از ادمین می خوام اگه میشه این تاپیک ببندد حالم داره بهم میخوره از پستا
    خدایی شما خودتونو پلیر میدونید بشه دیگه من جای شما دارم خجالت نوش جون میکنم

پ.ن: میگم یه تاپیک بزارید برای ای بحثا اینجا جاش نیست
    پ.ن: اسمشم بزارید عطا و بکس

5. تشکر ztumrus, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن ztumrus پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط purya نمایش پست ها
    بچه ها بیاین بگین اشتباه کردین و اقا عطا انقدر حرص نخوره برا اس ای..... بنده خدا گناه داره.هی میگه شما اشتباه کردین و شما قبول نمیکنیید .بیاید بگید اشتباه کردیم و تمومش کنید...

رفع اسپم:
    ی جنگ اموز کوچیک از شمالغرب رفته به شمالشرق....(متا شمال مبارک)(راستی ی مرتاض منحصر هم از جنوب غرب رفته شمالشرق).
    تو این شرایط تیم لیدری جنوب شرق چ فکری میکنه؟ جز اینه که احساس خطر کنن و عکس العمل نشون بدن؟؟ حالا این وسط خاله بازی چرا در میارید و عیب و ایراد بنی اسراعیلی میگیرید!!!میخواید کلا اس ای حذف کنن و تنها بازی کنید بدون رقیب؟؟؟
    مطمعنم نصف بیشتر پیروزیهاتون به همین سبک بوده و حریفی براتون نبوده و برنده شدید
    داعم در حال تفرقه انداختن و ..... هستین(قدیما حریف رو با کراپ لاک کردن و زدن نان کپ و غیره از دور خارج میکردن الان با سیاست و تفرقه از دور خارج میکنن)

تو سرور j3 اول شمالشرق(partizan) با شمالغرب(ashk) متا کرد و بعد از استفاده از همرهای شمالغرب و زدن کتیبهاشون توسط شمالشرق
    شمالشرق با جنوب غرب(spartan) متا کرد. همون سرور هم همین اقای عطا و مانی و.... بودن.واقعا سرور مزخرفی بود.فقط اومده بودن ک مدالهای سرور رو بگیرن

شما ی یک مساله رو فراموش کردی و اون لذت بردن از بازی در کنار دوستان و حریفان هست....برنده بشی و حریفی نداشته باشی چ لذتی داره؟!!
    پس انقدر به پرو پای بکس ای اس نپیچ و اگه قراره برنده بشی با افتخار پیروز باش نه با سیاست مزخرفانه تفرقه!!

پ ن : خوشحال هستم که شایان شانگفی عزیز نگاهی عمیق به این سرور دارن و ایشالا حتما به کمک جنوب شرق بیان تو این سرور ک باعث خوشحالیه...
    پوریا لطفا از j3 صحبت نکن که کثیف بازی های این دوستان به ظاهر پاک باز لو می ره
    SW IS MY HOME

7. تشکر ztumrus, purya تشکر نمود
    پسندیدن ztumrus, purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خخخخ ادبیاتت که خوبه کشته مرده ریاضیاتتم شایان جون هر ساید سه تا مرز داره؟؟ چه جالب چه باحال
    اقا ما رفتیم مرز سوممونوپیدا کنیم پاک سازیش کنیم
    اودافز

9. تشکر behdad تشکر نمود
    پسندیدن behdad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

ندانستن عیب نیست؛ مقاومت در برابر دانستن عیب است

درود

کمی سواد دژکوبی خود را بالا ببریم

این نقشه یا به قول شما حرفه ایها مپ دژکوب هست

این تاپیک رو کامل مطالعه کن تا یاد بگیری که توی دنیای دژکوب هر ساید 6 مرز دارد 3مرز در مختصات 0 و 3مرز در مختصات 400

سربلنـد ؛پیـروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: عمو جون دونکته: نکته اول از این به بعد میگی آقا شایان
    دوم: خودت رو هم معرفی کن شاید بچه ها دنبال تارگت خواستن بگردن

ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 10-03-2016 در ساعت 12:11 AM
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درودی دگر باره

یه روز یه سروری بود به نام فینال؛ همه ساید ها با کلی ادعا اومدن توش همه منظم بازی میکردن اما یه سایدی بود که نظمش بیشتر بود همه با هم دوست بودن توش و با برنامه تر رفت جلو لب هر 3تا مرزشو پاک سازی کرد.

اما ساید های دیگه درگیر پیدا کردن لیدر برا خودشون بودن ؛ آخرش دو تا ساید شمالی رفتن هر کدوم یه آدم دست به جیب پیدا کردن ؛ کردنشون لیدر؛ حالا لیدر دار شده بودن

لیدرا باید خودی نشون میدادن اولیشون رفت از جنوب غرب یه دوال پیدا کرد دوالو خرید کتیبه رو برد پیش خودش؛ جنوب غرب از هم پاشید ساید خودشون هم پاشید چون چند تا با معرفت توش بودن و این کارارو دوست نداشتن و عطای بازی رو به لقاش ترجیح دادن.

حالا نوبت اون یکی لیدره بود خودی نشون بده این کارش درست تر بود و به قول خودش سیاست داشت ؛ حق داره سنی ازشون گذشته بود وباتجربه! اومدن سمت جنوب شرق یکی از اعضای لیدری رو ترانسفر کردن شمال غرب؛ سرمست از این پیروزی بودن که دیدی چی کار کردم ! لیدرشون رو اوردم اینور که یهو چند تا از پلیرای خودشون این حرکت رو برنتابیدند و تشت رسوایی از بوم افتاد؛ سریع اومد فروم شروع کرد به تحلیل که آره جنوب شرق اختلاف دارند و یه دل نیستند؛ دید جواب نمیده

اینبار لیدر ترانسفر کرد جنوب غرب تا از اعتماد اونا استفاده کنـه

و باعث تخریب اینوریا بشه؛ اما لیدرشون تجربه نداشت صبر نکرد دو روز از رفتنش به جنوب غرب بگذره بعد نقشه رو عملیاتی کنه بازم تشت رسوایی از بوم افتاد.

اما جنوب شرق هنوز قوی بود؛ (ویرایش توسط ShayaN_ShangFei)

( متن فوق اقتباسی بود از فیلم آژانس شیشه ای :دی)

برام جالبه که تمام خرابکاریهای سرور رو یه نفر میاد توی فروم علنی میکنه ؛ دوست دارم بدونم ایشون وقتی شمال غرب بودن چجوری از این خرابکاری زودتر از همه متوجه شدند؟

سربلند؛پیروز ودنباله دار باشید.

سلام
    من تعریف شما رو از خیلی ها شنیدم
    و کسی که مولتی بوده و .. اینا نباید بیاد و اینجوری صحبت کنه.
    من شخصا میگم تا این لحظه تو تیم لیدری خبری از آقای عطا نبوده و ایشون بیشتر حکم دستای پشت پرده رو داشتن .
    شما با این حرفت پلی دادن بازی کنای شمال غرب زیرسوال بردی!!!
    اول بازی وسط بازی (موقع کتیبه ها) و الان شمال غرب قوی بود و هست دلیل لیدری مشترک و دو نفره ای که داره انجام میشه!!!
    شما هم زود قضاوت نکن و یه نفر و پایه زحمت یه ساید ننویس!!

ممنووووووووون

12. تشکر mrt_taleshi تشکر نمود
    پسندیدن mrt_taleshi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط CooPer نمایش پست ها
    تازه اول سروره

همیشه همینجوری هست

خیلی ازین بازیکن ها که در اول بازی در صدر هستند میرن از سرور

بیدلی رو در جریان نیستم ولی خیلی ها هستن الان در صدر و تاحالا پایان بازی رو ندیدن

سلام و درود بر شما دوستان بزرگوار
    از اینکه نگران ما هستید و پیگیر و ضع اکانت بیدلی میباشید کمال تشکر را داشته و از شما بزرگان قدر دانی میکنم
    هیچ جای نگرانی نبوده و در خدمت شما عزیزان هستیم
    پاینده و سربلند باشید
    عطا

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

14. تشکر purya تشکر نمود
    پسندیدن mrt_taleshi, purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط se7en نمایش پست ها
    واقعا هرچه اومدم حرف نزنم نشد )) ne کلا 4تا پلیر داره که با من هماهنگن خارج این اکانتا هرکی بوده اومد به نحوی به ساید(ویرایش توسط MOD UnderTaker) ))) روزه کتیبه ها همه لیدرا و پلیرا رفته بودن تفریح به منم 4تا پسورد دادن , 4تا پلیر (ویرایش توسط MOD UnderTaker) با این حال کتیبه هایی که میشدو جمع کردم , روی مرتاض یونیک sw و احمق یونیک se هم رفتیم که 5مین زودتر از من بلند کردن یکم بدشانسی آوردم )) , اکانت ajooze نامه میده من چکمه رو زدم کسی نزنه ) در صورتی که که من 5 خونه ای چکمه همر داشتم , بعد ازونور اکانت sh_rah با 4k کاتا ( مگه میخوای واندر دیستروی کنی برادر؟) زودتر از ajoozeمیزنه و بعدش fluid میاد کتیبه رو میبره )) جنگ آموز کوچیک deraakoola بهش گفتم رو مرزی جا به جا کن میگه تا یه ماه شارژ نکنم جا به جا نمیکنم ) ازونور نمیتونه گندم دف رو ساپورت کنه که ما دف بریزیم واسش نتیجه اش میشه این که ایمپریال میاد میزنه کتیبه رو )) این آخریش banner که دیگه اصن حرف نمیزنم در حده جوکه )))))))))) من یه سال بود که پلی نمیدادم دوستان هی زنگ هی پی ام که بیام این سرورو ولی خودشون نیومدن یا اومدن فروختن یا... )) نه واسه لیدری و هولدری اومده بودم نه افتخارات, ایمیلم نگاه کنید یه سرور فقط بیگ شدم اونم از رو ناچاری بود چون توتن بودم )) این همه سال پلی دادم تا به حال چنین پلیر هایی ندیدم! اینا دیگه از کجا اومدن؟!!! امیدوارم این افتخارات به کل حذف بشه و مثل قدیم بشه... چرا همه خود فروش شدن؟ دیگه با پول مرامو معرفتو رفاقتو کتیبه و اکانتو همه چیو میشه خرید فقط میتونم بگم متاسفم واسه خیلیا... چه 4تا اکانت باشه چه تنها باشم تا آخرش میمونم البته ما مثل بقیه بچه پولدار نیستیم )) هم دانشجو ایم هم شاغلیم الان سعید بلرمونم خیاراشو داره شور میکنه بره دکتری بگیره خلاصه هر شرایطی باشه میمونیم ))))))))) در آخرم خواستم بگم تیم هر بردی تو هر سرور داشته به خاطر ماهان بوده )))) مثل برگ تو مسیر باد به هر طرفی بوزه راه میرید منفعت طلبای عزیز )) تبریک میگم به nw و se به خاطر هماهنگیو پلنایی که دارن میزنن موفق باشید شرمنده صحبتام زیاد شد

سلام

یکی از اون افرادی که به مهری زنگ زد گفت بیا من بودم که به علت کمبود وقت کمتر از توقع تونستم کمکش کنم
    مهری جون شرمنده

صفحه 68 از 107 نخستنخست ... 1858666768697078 ... آخرینآخرین