صفحه 23 از 43 نخستنخست ... 13212223242533 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 427

موضوع: بحث وگفتگو پیرامون سرور j1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen3x نمایش پست ها
    شما تحلیل گری ناصر خان؟
    خوب اقا(قابل توجه ادمین) وقتی دف واندر اونارو با نیمچه همر پروندیم اوناهم دف واندر مارو با نیمچه همر پروندن.پس فرق این دوتا چیز چیه که دیوار بشیم باید خوشحالی کنیم.که دف واندر پروندیم.دیوار کنیم بگیم همر گرفتیم.اقای تحلیل گر کاری به بقیه ندارم.منو روشن کن.
    ناصر جان شاید واسه شما 10 دقیقه طول بکشه.واسه من یکی خیلی بیشتر اینازمان میبره.و خیلی خوشحالم که اینقدر این مسله مثل مته رفته تو مختون.عزیز یه لیوان اب خنک بزن اروم شی.
    شما با اجازه کی اومدی رو اکانت بزرگترا؟کل دسترسی هم از امیر گرفتم که دیگه هرکس راه نده رواکانت؟الانم به مولتی نامه میزنم پیگیری میکنم.
    عزیزم شما هنوز تو دوران طفولیت به سر میبری.که تا حرفی حدیثی میشه مسله میبری بیرون بازی.امیرم شیر کردین که اره زنگ بزنه به من بگه این حرفاتون.
    هراتباطی با اویشن دارم ربطی به بازی نداره.تازه اومدم چنتا حرکت موضون رو سایدتون انجام بدم همین خانم نزاشت گفت زشته.وگرنه الان واسه من اینطوری صداتون بلند نمیشد
    ناصر جان گفتی واندر صفر کردی بازم میکنید. میدونم میکنید.اما میخوام اینسری با چقدر لاست 0 میکنید.
    اکانت من رو حذفه.فقط دعا کنید رو حذف بمونه وگرنه ....
    شما اگر ۱۲۰ کی شمشیر زدی اونوقت بگو فرق نداره . یارو داره میزنه مهم نیست ما نداریم مجبوریم اینجوری برنیم . خدا وکیلی توهین به بشریت هست که به شما بگن پلیر بمنم بگن پلیر. از رو حذف برداری بر نداری بازم شیر شئر است و ....
    تحت هیچ شرایطی دیگه ادامه نخواهم داد اصلا منطق نداری. من منظورم اون نبود که شما برداشتت این بود. ضمنا اویشن خانوم نسبت به بنده لطف داشتن بعدش لطفشون شامل حاله شما شده که با هم رو ی اکانت بازی میکنید از ۸۸ ایشون رو میشناسم و اشنایی با ایشون باعث خرسندی و مسرت بنده شده.
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

2. نپسندیدن Reza.Khan نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما تحلیل گری ناصر خان؟
    خوب اقا(قابل توجه ادمین) وقتی دف واندر اونارو با نیمچه همر پروندیم اوناهم دف واندر مارو با نیمچه همر پروندن.پس فرق این دوتا چیز چیه که دیوار بشیم باید خوشحالی کنیم.که دف واندر پروندیم.دیوار کنیم بگیم همر گرفتیم.اقای تحلیل گر کاری به بقیه ندارم.منو روشن کن.
    ناصر جان شاید واسه شما 10 دقیقه طول بکشه.واسه من یکی خیلی بیشتر اینازمان میبره.و خیلی خوشحالم که اینقدر این مسله مثل مته رفته تو مختون.عزیز یه لیوان اب خنک بزن اروم شی.
    شما با اجازه کی اومدی رو اکانت بزرگترا؟کل دسترسی هم از امیر گرفتم که دیگه هرکس راه نده رواکانت؟الانم به مولتی نامه میزنم پیگیری میکنم.
    عزیزم شما هنوز تو دوران طفولیت به سر میبری.که تا حرفی حدیثی میشه مسله میبری بیرون بازی.امیرم شیر کردین که اره زنگ بزنه به من بگه این حرفاتون.
    هراتباطی با اویشن دارم ربطی به بازی نداره.تازه اومدم چنتا حرکت موضون رو سایدتون انجام بدم همین خانم نزاشت گفت زشته.وگرنه الان واسه من اینطوری صداتون بلند نمیشد
    ناصر جان گفتی واندر صفر کردی بازم میکنید. میدونم میکنید.اما میخوام اینسری با چقدر لاست 0 میکنید.
    اکانت من رو حذفه.فقط دعا کنید رو حذف بمونه وگرنه ....
    ناصر جان میگن شهر که شلوغ بشه قورباغه ۷ تیر کش می*شه . محسن ۱۰۰% منو می*شناسی* اینو یادت نر اگه فینال همین ناصری که داری اینطوری میگی* نبود ۱۰۰ بار میخواستن بچه*ها بزننت اما ناصر نزاشت این درست نیست یه سرور یکمی اکانتت یکمی به یرزه شاخ شد خودتو گم کنی* . انقدر از این سرورا اومده و رفته یا میا*دو میره که نگو اما مهم اینه که همیشه احترام همدیگرو نگاه داریم . من و ناصر سر یه بحثی* توی ts6.ir باهم دوست شدیم پس امیدوارم شماهم دست از این بچه بازیا بردارین

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.divert نمایش پست ها
    درود

امیر جان یه بار دیگه پست منو بخون ببین من چی گفتم شما چی جواب دادی
    مخاطب من شما نبودی ولی در کل تولدت مبارک
    منظورمو گرفتی؟

عزیزم من به اکانتی که دف داشته باشه و دف بسازه میگم دف ساز میخواد نقدعلی با 500تا اکانت بره روش دف بسازه یا پلیر مستقل داشته باشه اکانت دف ساز خواهد بود
    عزیز شما تنها کسی نیستی که میتونی پلن و تحلیل کنی اما همیشه از تجربیاتتون بهره بردیم به هر حال ما هم خبر داریم چه خبره سرور و چرا پلن ها رفته میشه پلنی که زده شد چه خوب چه بد چه دیوار بشه چه رد بشه و من کاری بهش نداشتم و فقط با ادا و اصول آقایون کار داشتم
    پلن دیوار شد دم بچه هاشون گرم رد شد دم بچه هامون گرم
    بازم از شلوغی سرتون و تیمتون گفتی والا ما اگه مدرسه هم میرفتیم الان پایان ترممون بود و تایم امتحانا پس تو کوچه داشتیم گل کوچیک میزدیم و پامونو خونه نمیزاشتیم
    همه مشکلات خودشونو دارند
    راجع به تروپ توتن و رومن هم شخصا توقع داشتم واندر اس دبلیو 100 شه و رو حساب حرف شما غارت و خوابوندیم بیخیال بازی شده بودیم و میخواستیم بدیم واندر سلفی بگیریم ولی ظاهرا کمال همنشین در شما هم اثر کرده آقا ناصر!
    این وسط کلی لاست دادیم الان فکر کنم امار 50 به 18 باشه ولی چون تایمه امتحانا پایان ترمه آقا محسن حضور من رو اکانتو منع کرده به هرحال شما که نذاشتید واندر 100 شه حداقل یه 2ماه دیگه سرور و ادامه بدید ما از خجالت توقعات شما در بیایم
    الباقی توتن بازا هم شرایط مارو دارن ولی منتظریم ببینیم شما رومن بازا چه میکنید
    تبریک میگم به همه بچه هایی که این چند وقت زحمت کشیدن و پلن رفتن چه ساید های رقیب چه رفیق جدا از بحث و کل کل ها و ... همه از زندیگشون میزنن حتی ما مهدکودکیا!
    امیدوارم در انتها ساید ان ای 100 کنه روح و روان همه و شاد کنه
    به علت مشکلات پیش امده به احتمال خیلی زیاد ترا و ببوسیم و بزاریم کنار(که بعید میدونم) ولی همه امیدوارند که ما از دهن حرف بزنیم
    با اجازتون ما بریم سر درس و مشقمون

- - - Updated - - -

این امضا مدیر عزیز آندرتیکر خیلی زیباست فکر کنم چنین جمله ای و از برتراند راسل خوندم
    به هر حال شخصا سکوت میکنم

لطفا کمتر صحبت کنیم

من شمارو یادم نمیاد اون سرور اکک فلفلی مال من بود یادم نمیاد ساید شما از این کارا که میگین کرده باشه درضمن هرموقع یاد گرفتی* که به بزرگترت احترام بذاری بد بیا بازی کن بازم میگم بد بیا بااااازی کن . امثال ناصر دیگه کارشون از بازی کردن گذشته دارن با دژکوب زندگی* می*کنن اما امثال شما باید حالا حالا یی*ها بازی کنید تا بفهمین چی* به چیه .

مصطفی
    ویرایش توسط فلفلی : 05-02-2016 در ساعت 12:33 AM

4. تشکر lucifer تشکر نمود
    نپسندیدن Reza.Khan نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود

انقدر جنوب شرق و شمال غرب ساید های رقیب رو زدن و ازشون همر دیوار کردن دیگه هیجان بوم و دوم کردن از ما گرفته شده

اینم ببینین بد نیست

فکر کنم کلا جنوب غرب و شمال شرق منهدم شده بازیو ول کردن رفتن

لینک سبز اونم با نیروهایی که بدبختا با چسب زخم از پلن برگشتن

عملا زامبی بودن این نیروها ، فکر کنم دفاع وجتک هم از همین ترسیدن رفتند

ولی کلا وجتک اکانت خوبی بود این سرو 11کیلو رم 6کی کاتا ما ازش خفت کردیم، 1کتیبه ما ازش زدیم این جنگ آموزم که آیدین زد ازش

کلا سوشــا مکانیه این بنده خدا

سربلند،پیـروز ودنباله دار باشید
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام

متاسفانه اتکاهی دیروز با بات زده شده بود رو اک بلوبوی
    6موج تو 1 ثانیه؟!!!!!!!!!!!!

http://dejkoob.ir/ir/report...03b71e,1798537

اگه این باگه خواهشن برطرف بشه
    اگرم باته ؟به ما هم بدین
    مرد دلیر بهنگام ستیز و نبرد ، همراهانش را نمی شمارد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    شما اگر ۱۲۰ کی شمشیر زدی اونوقت بگو فرق نداره . یارو داره میزنه مهم نیست ما نداریم مجبوریم اینجوری برنیم . خدا وکیلی توهین به بشریت هست که به شما بگن پلیر بمنم بگن پلیر. از رو حذف برداری بر نداری بازم شیر شئر است و ....
    تحت هیچ شرایطی دیگه ادامه نخواهم داد اصلا منطق نداری. من منظورم اون نبود که شما برداشتت این بود. ضمنا اویشن خانوم نسبت به بنده لطف داشتن بعدش لطفشون شامل حاله شما شده که با هم رو ی اکانت بازی میکنید از ۸۸ ایشون رو میشناسم و اشنایی با ایشون باعث خرسندی و مسرت بنده شده.
    بهتره از داشته هاتئن حرف بزنید.فکر کنم اون 300 ک که میگین کشته شد 70%همرا شمال غرب بود رفتن تو دیوار.
    عزیز شما منطق داری؟؟؟تو روم گارنا کی داشت بیشتر از حدش حرف میزد؟که برخورد کردم باتون.البته دست خودتون نیست نشان از ضعفتون که پشت سر دختر مردم حرف زدین
    شیر شیره چه پاستوریزه چه شیر فلکه.چه شیر جنگل بستهگی داره خودتون چه شیری میبینید.اما واقیعیت چیه.
    اینو بزار برای شما و رفیقاتم مشخص کنم.فقط کافیه ارداه کنم.بازم تاکید میکنم فقط کافیه اراده کنم.که چوب لا چرختون بزارم خیلی واستون بد میشه.اینو اونایکه باید بدونن میدونن شما نیازی نیست متوجه حرفم بشی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط فلفلی نمایش پست ها
    ناصر جان میگن شهر که شلوغ بشه قورباغه ۷ تیر کش می*شه . محسن ۱۰۰% منو می*شناسی* اینو یادت نر اگه فینال همین ناصری که داری اینطوری میگی* نبود ۱۰۰ بار میخواستن بچه*ها بزننت اما ناصر نزاشت این درست نیست یه سرور یکمی اکانتت یکمی به یرزه شاخ شد خودتو گم کنی* . انقدر از این سرورا اومده و رفته یا میا*دو میره که نگو اما مهم اینه که همیشه احترام همدیگرو نگاه داریم . من و ناصر سر یه بحثی* توی ts6.ir باهم دوست شدیم پس امیدوارم شماهم دست از این بچه بازیا بر
    بله خوبم میشناسمت.شما همونی نیستی که بهترین کتیبه ها سرور دستت بود فکر کنم یونیک جنگ بود اونم تو اسپید هیچ بخاری ازتون در نیومد چیف شدی؟عزیزم ما شاخیم که با نیمچه همر ملتو عذاب میدیم نه مثل شما بشینیم راست راست همرامون چیف کنن.پس شما یکی از شاخ شدن حرفی نزن.که خندم میگیره.
    بابا اینقدر نگین ناصر نزاشت فلان نزاشت همون بابایی که میگین یدور حمله کردم بهش حذف کرد یاداوری کنم باز؟؟؟؟؟
    والا من نه کاری به ناصر خانتون دارم نه هیچ کس چون طرف حساب من شماها نیستی.و اینکه تو بحثی که به ایشون مربوط نمیشد دخالت بیجا کرد.و جوابشم گرفت.

8. پسندیدن فلفلی پسندید
    نپسندیدن Reza.Khan نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بهتره از داشته هاتئن حرف بزنید.فکر کنم اون 300 ک که میگین کشته شد 70%همرا شمال غرب بود رفتن تو دیوار.
    عزیز شما منطق داری؟؟؟تو روم گارنا کی داشت بیشتر از حدش حرف میزد؟که برخورد کردم باتون.البته دست خودتون نیست نشان از ضعفتون که پشت سر دختر مردم حرف زدین
    شیر شیره چه پاستوریزه چه شیر فلکه.چه شیر جنگل بستهگی داره خودتون چه شیری میبینید.اما واقیعیت چیه.
    اینو بزار برای شما و رفیقاتم مشخص کنم.فقط کافیه ارداه کنم.بازم تاکید میکنم فقط کافیه اراده کنم.که چوب لا چرختون بزارم خیلی واستون بد میشه.اینو اونایکه باید بدونن میدونن شما نیازی نیست متوجه حرفم بشی.

بله خوبم میشناسمت.شما همونی نیستی که بهترین کتیبه ها سرور دستت بود فکر کنم یونیک جنگ بود اونم تو اسپید هیچ بخاری ازتون در نیومد چیف شدی؟عزیزم ما شاخیم که با نیمچه همر ملتو عذاب میدیم نه مثل شما بشینیم راست راست همرامون چیف کنن.پس شما یکی از شاخ شدن حرفی نزن.که خندم میگیره.
    بابا اینقدر نگین ناصر نزاشت فلان نزاشت همون بابایی که میگین یدور حمله کردم بهش حذف کرد یاداوری کنم باز؟؟؟؟؟
    والا من نه کاری به ناصر خانتون دارم نه هیچ کس چون طرف حساب من شماها نیستی.و اینکه تو بحثی که به ایشون مربوط نمیشد دخالت بیجا کرد.و جوابشم گرفت.
    آره من چیف شدم اما بگو با چنتا همر که بهم زدن . اگه یادت باشه ۲میل دفاع کردم تا اینکه دهم چیف شد البته انتظار دیگه هم نمی*شد داشت چون تنها همر واندر زن ساید ما من بودم و واندر هم که نداشتیم پس تنها تارگت من بودم که هرچی* داشتنو زدن البته تو به اونجا نرسیدی آشخور جان . چیزایی که واسه تو آرزو هست واسه ما خاطرس آشخور جان اگه الان هم یه دمپایی ابری ساختی اونم بخاطر لطف و محبت بقیس که کتیبه بهت دادن پس شاخ نشو آشخور جان

10. نپسندیدن Reza.Khan نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Wink

)))))))))
    یبار گفتم بازم میگم
    ببخشید شما؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

دقیقا مشکل من همینه چرا اون موقع نباید اس ای واندر داشته باشه از بیلیاقتی لیدرا بوده؟؟؟/
    عزیزم همرا رو دستشون باد کرده بود نصفشونم لانچ نکردن رومون ساید اینقدر ضعیف؟؟؟؟؟مگه داریم؟
    الانم اوضاعتون با اون موقع هیچ فرقی نکرده.از رو حساب باخت 100%نشستین یه مشت وعده وعید تو خالی دادین به امیر ساده ما.اون نمیشناستتون من خیلی خوب میشناسمتون
    میدونی این چیزی که میگی واسه من ارزو واسه تو خاطره هروقت تو اون سرور ازمایشی که کتیبه نداشت به عنوان فارم حضور داشتی الان بیا این حرفو بزن
    در مورد کتیبه که میگی لطف دوستان بوده.مربوط به ساید بوده حالا هر حرفو حدیثی بوده و به ساید دیگه مخصوصا ساید نپ ما مربوط نمیشه
    بابا ما که کلا 14روز هم کتیبه نداشتیم مورد داریم بیش از دوماه یونیک دستشه هنوز در تلاشه بیگ بزنه :دی
    زیادهم به این نپ دل خوش نباشین پست خوشحالیم زیاد نزارید بعدش همه جی بر عکس میشه شرمندتون میشم
    خبری در راه است
    ببین آشخور جان من در حال حاضر اصلا تو این سرور یا سرور دیگه نیستم پس واسم مهم نیست که چه اتفاقی* میافته تنها چیزی که واسم مهم اینه که تو یکی* دیگه خواهشا شاخ نشو یه نگا به پیشینت بکن بد بیا واسه کسایی* که اندازه سنت توی دژکوب بودن شاخ شونه بکش

درضمن اون سروری که داری در موردش صحبت میکنی* اگه یادت باشه اونقدر که دشمن تو ساید ما بود تو بیرون ساید نبود اینیم که یه تعداد کمی* مثل منو ناصر و چنتا دیگه ایستادیم و ادامه دادیم بخاطر دوستی* بینمون بود همین . البته فکر نکنم تو این حرف منو بفهمی چون از احترام قائل شدن واسه رفیق هیچ بوی نبردی

آی* کاش نامه*هات و ویس هاتو نگاه داشته بودم الان می*ذاشتم که یادت بیاد اینی که داری باهاش اینطوری حرف میزانی* کیه آشخور جان

12. نپسندیدن Reza.Khan, Shahansha نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.Khan نمایش پست ها
    با سلام

متاسفانه اتکاهی دیروز با بات زده شده بود رو اک بلوبوی
    6موج تو 1 ثانیه؟!!!!!!!!!!!!

http://dejkoob.ir/ir/report/17972996...03b71e,1798537

اگه این باگه خواهشن برطرف بشه
    اگرم باته ؟به ما هم بدین

سلام

رضا ما هرچی میزنیم تو یه ثانیه دوتا اتکم نمیره واقعا همچین نرم افزاری موجوده

پلنر بیاد پی وی خخخخخخخ

ولی من نمیدونم این پلن واسه چی بوده کلا
    ویرایش توسط Hawk : 05-02-2016 در ساعت 11:14 AM

دژکوب واقعیلطفا ثبت نام کنید.
    Hawk TC2 r3
    Green empire s6 r2
    LiLipood s8 r1
    PiPatalHa ts14 r1
    فقط چندتاشهلطفا ثبت نام کنید.

14. تشکر Reza.Khan, shoshor, BlackSword, l0l:D تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط فلفلی نمایش پست ها
    ببین آشخور جان
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    نوید فارمت کرده بود همون موقشم .
    نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    شما اگر ۱۲۰ کی شمشیر زدی اونوقت بگو فرق نداره \.
    درود

بزرگواری بفرمایـید بحث رو ادامـه ندید، بازی بلدی به حرف نیست ، به ادعا هم نیست

بازی بلدی به همـر ساختن نیست ، با غارت زیادی که اینجا هست و کتیبه که همیشه رو اکانت میمونه پیرزن 99 ساله هم میتونه همـر بکشه ، مهم در اختیار ساید بودن و سر پایین بودنه.

کسی که مسایل بیـرون از بازی را توی بازی دخالت بده خیلی نیازی نیست باهاش بحث بشه.

کسی که با ساید خودش همکاری نمیکنه و ساید متا رو تهدید میکنه اصولا از بازی فید میشه چه بخواد چه نخواد، این بازی هم متای جنوب شرق و شمال غرب برنده خواهد شد، دیر و زود داره سوخت و سوز نداره نهایت ایشون بخوان 4تا اتک بدن به شما یا اکانت های شمال غرب و قاعدتا هم جلوزن جنوب غرب هستند چون همچین آدمی قابل اعتماد نیست برای هیچ سایدی که همری جلوش بره پس کسی که دوست داره زیر پرچم دیگران باشه و بیاد برای کسانی که 9ماه باهاشون بازی کرده کری بخونه همون بهتـر که بیاد 4تا اتک بده به خودی و یه رزومه خود زنی با خودش ببـره سرورهای بعد

سربلنـد،پیـروز دنباله دار باشید.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

بزرگواری بفرمایـید بحث رو ادامـه ندید، بازی بلدی به حرف نیست ، به ادعا هم نیست

بازی بلدی به همـر ساختن نیست ، با غارت زیادی که اینجا هست و کتیبه که همیشه رو اکانت میمونه پیرزن 99 ساله هم میتونه همـر بکشه ، مهم در اختیار ساید بودن و سر پایین بودنه.

کسی که مسایل بیـرون از بازی را توی بازی دخالت بده خیلی نیازی نیست باهاش بحث بشه.

کسی که با ساید خودش همکاری نمیکنه و ساید متا رو تهدید میکنه اصولا از بازی فید میشه چه بخواد چه نخواد، این بازی هم متای جنوب شرق و شمال غرب برنده خواهد شد، دیر و زود داره سوخت و سوز نداره نهایت ایشون بخوان 4تا اتک بدن به شما یا اکانت های شمال غرب و قاعدتا هم جلوزن جنوب غرب هستند چون همچین آدمی قابل اعتماد نیست برای هیچ سایدی که همری جلوش بره پس کسی که دوست داره زیر پرچم دیگران باشه و بیاد برای کسانی که 9ماه باهاشون بازی کرده کری بخونه همون بهتـر که بیاد 4تا اتک بده به خودی و یه رزومه خود زنی با خودش ببـره سرورهای بعد

سربلنـد،پیـروز دنباله دار باشید.
    کی داره از بازی بلد بودن میحرفه؟خخخ.بعد میاد میگه قدیمی هستیم ما.ولی اونقدر سابقه ندارید که حتی نمیدونید قدیم که وقتی دژکوب اومد کپ 0 میشد از بین نمیرفت.بعد میرن پست های آموزشی هم میذارن.مجبورید مگه با این سطح پایینتون پست بذارید خب.
    شما برو از استادخخخخ اموزش ببین.
    نظرتون چیه یه سر به کام بزنید و نظرتون درباره سرور ایران بگید.

17. تشکر mohsen3x, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن mohsen3x, dr.divert پسندید
صفحه 23 از 43 نخستنخست ... 13212223242533 ... آخرینآخرین