صفحه 38 از 55 نخستنخست ... 28363738394048 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 544

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور تورنمنت Final25.a

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

دوستان باز همون داستان قدیمی شده که. چندین بار گفته شده مجرم کسی هستش که رمز داده. نه کسی که خرابکاری کرده. این اتفاق برای خود ما هم افتاد و گفتیم دنده مون نرم میخواسیم رمز ندیم. یادتونه ؟ پس همه چی تون رو سفت بچسبین و خطا کار رو بین خودتون پیدا کنین و حریف مقصر نکنین که حریف مقصر نیست جناب ادمین و بقیه دوستان. این مقصر خود افرادی هستن که رمز دست هر کسی قرار دادن وسلام.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز
    میشه تایید کنی d3 هم شما باعث اون همه خرابکاری شدی؟
    میشه تایید کنی که با خام کزدن پلیر ما و خریدنش رمز اکانت رو گرفتی
    میشه تایید کنی که دفاع واندر رو یک کردی؟
    میشه تایید کنی که دفاع نقشه رو بک کردی؟
    میشه تایید کنی که گلد اکانت واندر رو خرح کردی صدمه مالی زدی
    در کل میشه تایید کنی هر چی کثافت کاری تو این سرورا رخ میده دست شما تو کاره؟

شما مصداق بارز یه انسان فرافکن هستی

دقیقا همون اتفاقای سرور های قبل تکرار شد.
    متاسفم برای شما و بازی ناجوانمردانتون.
    حتی نمیدونین که با پلیر های قدیمی و پر سابقه ای مثل اقا شایان شانگ فی با اقا مانی پارتیزان یا اقا سید چه طور صحبت کنین.
    لاقل ادب داشته باشین این دوستان 10 سال از شما بزرگترن از لحاظ سنی.از لحاظ دیگه نمیشه شمرد

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه

دوستان باز همون داستان قدیمی شده که. چندین بار گفته شده مجرم کسی هستش که رمز داده. نه کسی که خرابکاری کرده. این اتفاق برای خود ما هم افتاد و گفتیم دنده مون نرم میخواسیم رمز ندیم. یادتونه ؟ پس همه چی تون رو سفت بچسبین و خطا کار رو بین خودتون پیدا کنین و حریف مقصر نکنین که حریف مقصر نیست جناب ادمین و بقیه دوستان. این مقصر خود افرادی هستن که رمز دست هر کسی قرار دادن وسلام.

و اما شما

عزیز دل
    یه مثال میزنم برات که درست متوجه شی
    شما در خونتو قفل میکنی میری بیرون.
    بعد یه ساعت میای خونه
    میبینی همه وسایلتو دزدیدن
    به خونت صرمه زدن
    همه حارو هم به هم ریختن/
    به پلیس شکایت نمیکنی؟
    دنبال پیدا کردن دزد نمیری؟
    میگی دندم نرم باید 2 تا قفل میزدم؟

حالا دزده رو هم اقا پلیس مهربون پبدا کرده
    شما باشی الان چی کار میکنی؟
    دوست دارم بدونم فقط

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pho3niX نمایش پست ها
    دوست عزیز
    میشه تایید کنی d3 هم شما باعث اون همه خرابکاری شدی؟
    میشه تایید کنی که با خام کزدن پلیر ما و خریدنش رمز اکانت رو گرفتی
    میشه تایید کنی که دفاع واندر رو یک کردی؟
    میشه تایید کنی که دفاع نقشه رو بک کردی؟
    میشه تایید کنی که گلد اکانت واندر رو خرح کردی صدمه مالی زدی
    در کل میشه تایید کنی هر چی کثافت کاری تو این سرورا رخ میده دست شما تو کاره؟

شما مصداق بارز یه انسان فرافکن هستی

دقیقا همون اتفاقای سرور های قبل تکرار شد.
    متاسفم برای شما و بازی ناجوانمردانتون.
    حتی نمیدونین که با پلیر های قدیمی و پر سابقه ای مثل اقا شایان شانگ فی با اقا مانی پارتیزان یا اقا سید چه طور صحبت کنین.
    لاقل ادب داشته باشین این دوستان 10 سال از شما بزرگترن از لحاظ سنی.از لحاظ دیگه نمیشه شمرد

- - - Updated - - -

و اما شما

عزیز دل
    بعد یه ساعت میای خونه
    به خونت صرمه زدن
    همه حارو هم به هم ریختن/
    به پلیس شکایت نمیکنی؟

دوست دارم بدونم فقط
    نه عزیز تایید نمیکنم!
    پلیر که به سایدش خیانت کنه خیانت کرده چه پلیر چند ساله چه چندین روزه!
    زیاد هم به خودت فشار نیار و ادا پاک بازی در نیار!دیشب همرabbasبا پلن همین آقا مانیتون خورد به NWالبته اگر پلیری که مرزNWoSWرو نگین پلیر خودتون بوده یا داداشتون بوده و یا ....

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pho3niX نمایش پست ها

و اما شما

عزیز دل
    بعد یه ساعت میای خونه
    به خونت صرمه زدن
    همه حارو هم به هم ریختن/
    به پلیس شکایت نمیکنی؟

دوست دارم بدونم فقط
    سلام.
    داداشی نظر منو پرسیدی که چیکا میکنم. ببخشین من رکم و خداشاهده هر موقع این اتفاق بازم برای خودمون هم افتاد و من پستی بغیر از این جبهه ای که الان گرفتم رو گرفتم مدیونین همه خاندانم رو زیر سوال نبرین. اینجور گفتم که بدونی با تمام وجود و اعتقادم دارم جواب میدم.
    اولا نظر شخصی من اینه که من بودم هم هیچکاری نمیکردم و جای اکانت شما و اقا صادق بودم همین الان خداشاهده همینجا اول به بچه های خودمون میتوپیدم بعد از عصبانیتم به حریف. اما حقیقت مقصر خودموننیم که رمز به هر کس و ناکس میدیم تا بدست حریف میرسه.

و الان تو سرور دات کام یا دیگه اخرش تورنمنت جهانی این اتفاق بیوفته به مولتی هانتر نامه بدی و گزارش کنی خدا شاهده اول خودت میبنده و بن میکنه بجرم مولتی اکانت و ای پی خودتو سرچ میکنه کل اکانت هات میبنده و اگر ای پی خرابکار رو هم پیدا کنه اونم همینجو بن میشه بجرم مولتی اکانت. و اگر ای پی ش مشخص نباشه مال کیه هیچ کاری با اون نداره !!!!

دوستانیکه تو کام مولتی بودن خواهشا اگر اشتباه میکنم بیان درستشو توضیح بدن ممنون میشیم همگی!

مخلص همگی

5. تشکر pho3niX, cyrous تشکر نمود
    پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    نه عزیز تایید نمیکنم!
    پلیر که به سایدش خیانت کنه خیانت کرده چه پلیر چند ساله چه چندین روزه!
    زیاد هم به خودت فشار نیار و ادا پاک بازی در نیار!دیشب همرabbasبا پلن همین آقا مانیتون خورد به NWالبته اگر پلیری که مرزNWoSWرو نگین پلیر خودتون بوده یا داداشتون بوده و یا ....
    شما میتونین پیدا کنین خائن رو بزنین
    البته اگه تونستی
    والا ما نشستیم داریم به بچه یازیاتون میخندیم.
    شده مهد کودک
    فدات شم ادا در نمیارم.
    نه مث شما مولتی دارم
    نه مث شما با بات رید میزنم
    نه رو اک کسی میرم که بعدا مجبور شم بزنم زیرش بگم من نبودم

خدا ادمین محترم اقا امید رو حفظ کنه
    آی پی خوب است.ای پی خود را مرافب باشید که بچه ها ازش اینور اونور نرن

همر abbas اما
    ماشالا انقد شما و دوستانتون محبوبیت دارین
    همه از سرتا سر نقشه دوس دارن ارادتشون رو به شما ابراز کنن.
    این تقصیر منه یا اقا مانی؟؟
    جوری بازی کنین که اگه مشکلی پیش اومد بیاین بگین این اک ما
    زیر و روش کنین چیزی در اوردین بیاین بزنین تو گوشم نه که مجبور شین به در و دیوار بکوبین بحث عوض شه

- - - Updated - - -

سلام.
    داداشی نظر منو پرسیدی که چیکا میکنم. ببخشین من رکم و خداشاهده هر موقع این اتفاق بازم برای خودمون هم افتاد و من پستی بغیذ از این جبهه ای که الان گرفتم رو گرفتم مدیونین همه خاندانم رو زیر سوال نبرین. اینجور گفتم که بدونی با تمام وجود و اعتقادم دارم جواب میدم.
    اولا نظر شخصی من اینه که من بودم هم هیچکاری نمیکردم و جای اکانت شما و اقا صادق بودم همین الان خداشاهده همینجا اول به بچه های خودمون میتوپیدم بعد از عصبانیتم به حریف. اما حقیقت مقصر خودموننیم که رمز به هر کس و ناکس میدیم و بدست حریف میرسه.

و الان تو سرور دات کام یا دیگه اخرش تورنمنت جهانی این اتفاق بیوفته به مولتی هانتر نامه بدی و گزارش کنی خدا شاهده اول خودت میبنده و بن میکنه بجرم مولتی اکانت و ای پی خودتو سرچ میکنه کل اکانت هات میبنده و اگر ای پی خرابکار رو هم پیدا کنه اونم همینجو بن میشه بجرم مولتی اکانت. و اگر ای پی ش مشخص نباشه مال کیه هیچ کاری با اون نداره !!!!

دوستانیکه تو کام مولتی بودن خواهشا اگر اشتباه میکنم بیان درستشو توضیح بدن ممنون میشیم همگی!

مخلص همگی
    فدات شم
    مرسی از پاسخ رکتون.
    ولی جواب مثال بنده رو ندادین.
    پلیس دزد رو پیدا کرده.
    شما میگین خودم بودم دزد رو ول میکنی یا میری پدر صاب بچش رو هم در میاری که دفعه دیگه دزدی نکنه؟
    کاری که انجام شده طبق قوانین مدنی مصداق بارز تجاوز به حریم شخصی افراد هست و از 6 ماه تا 3 سال حبس داره
    و این کار بار اولی نیست که انجام شده
    مطمعنا اگر برحوردی نشه دوباره هم صورت خواهد گرفت.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

سلام.
    داداشی نظر منو پرسیدی که چیکا میکنم. ببخشین من رکم و خداشاهده هر موقع این اتفاق بازم برای خودمون هم افتاد و من پستی بغیر از این جبهه ای که الان گرفتم رو گرفتم مدیونین همه خاندانم رو زیر سوال نبرین. اینجور گفتم که بدونی با تمام وجود و اعتقادم دارم جواب میدم.
    اولا نظر شخصی من اینه که من بودم هم هیچکاری نمیکردم و جای اکانت شما و اقا صادق بودم همین الان خداشاهده همینجا اول به بچه های خودمون میتوپیدم بعد از عصبانیتم به حریف. اما حقیقت مقصر خودموننیم که رمز به هر کس و ناکس میدیم تا بدست حریف میرسه.

مخلص همگی
    درود

پیمان جان یه نکته بگم ، ببین اینجا ما به خاطر سرعت پایین نت و هم این که خیلی ها فقط از بازی نیرو ساختن ر یاد گرفتن بیشتر کارها رو مثل لانچری و این حرفها رو تیم لیدری انجام میدن.

اما توی کام، نمیتونی به مولتی بگی من لیدر بودم، من لانچرم من پلنر بودم رفتم تایم در بیارم به هردلیلی با رمز روی 2تا اکانت لاگین کنن خداحافظ.

حالا اینجا مدیریت سایت میاد این کار رو بکنه همه شاکی میشن ،(چون 90% پلیرها مولتی اکانتن اصلت با یه اکانت بلد نیستن بازی کنن) و بهانه میارن که ما لیدریم ما لانچریم، توی کام حتی روی واندر نمیتونی لاگین کنی، اما اینجا چون پلیر کمه رمز میدی بیان روی واندر.

من الان دارم یه مطلب آماده میکنم بنویسم یه کوچولوش رو اینجا میگم.

ببین شما روی هر اکانتی رو ببینی روی پروفایلش دست کم 5تا اسم نوشته، حالاا اینها یه اکانت هم برا خودشون دارن که میکشن بالا دفاع میسازن و هم این که برای اون اکانت که 5تایی روش بازی مکنن میشه فارم تپل، حالا 5نفر روی اکانت من بازی میکنن هر کدوم با چند نفر دوستن، حالا دوست من میگه داداش من تا حالا اکانت به این شاخی ندیدم میشه یه کوچولو بیام رو اکانتت؟
    اون هم واسه این که ثابت کنه روی این اکانت شاخ بازی میکنه رمز میده حالا حساب کن اون نفر دوم هم واسه این که قپی بیاد پیش دوستاش رمز میده به اونا میگه من روی این اکانتم، در صورتی که دوستش فقط رمز داده که اون ببینه تهش میشه این داستانها.

من از سال 86 دارم بازی میکنم روی اکانت من کسی جز محسن که داداشمه نیومده که در اصل اون صاحب اکانته و من پلیر اونم زمان واندر هم 2نفر که رفت و آمد خونوادگی داریم میان کمک.

تا الان هم هیچ اتفاقی برای اکانت من نیفتاده در صورتی که تعریف از خود نباشه همیشه شاخترین اکانتهای سروری که بازی کردم یکیش برای من بوده.

مثلا سرور آخر آی آر 2تا واندر رو اکانت من بود که بالای 8 میلیون دفاع روی واندر ها بود و 1میل روی مرتاض منحصر و 400کی هم روی نقشه.

حتی توی اون سرو 8میلیون تومان پول بهم پیشنهاد شد که اکانت رو بفروشم اما ... حالا فکر کن یه غریبه روی اکانت بود، با 500 تومن اکانت ر و رمز رو میداد.

حتی زمانی که واندر اومد روی اکانت ما ای میل رو هم چنج کردم روی یه ای میل پسر عمم که اصلا نمیدونه دژکوب چیه که یه وقت از طریق چت و اینها ای میل اکانت رو پیدا نکنن.

القصه هر چی سرمون میاد از اعتماد نابجاس.

سربلـند،پیــروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: یه نکته مهم اینه که این پلیرها هر سرور یه ساید بازی میکنن و تاپ لیدرن هر جا میرن اون زمانن اگه کسی از شمال شرق میومد جنوب شرق اول باید یه بازیکن مطرح جنوب شرق ضمانتش رو میکرد بعد تا آخر سرور یه پلیر عادی بود که بیشتر از بقیه بازیکنها بازرسی هم میشد. اما الان طرف همزمان 3تا سرور بازی میکنه 3ساید مختلف هر 3تا هم یا تاپ لیدر یا پلنره.
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 04-02-2015 در ساعت 09:02 PM دلیل: ببخشین خواستم به این قسمت توجه کنن بُلد کردم
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    سلام
    میشه تایید کنی که دفاعتون واندر pasargad بوده؟
    مورد دیگه میشه تایید کنی پلیر جنوب شرق به اکانت شما که پلیر SWهستی دسترسی داشته؟
    عزیز برای یه پلیر اینکه طرف رفیقمه و داداشمه دلیل نمیشه که این کارا رو کنه!
    میخواستم فقط خودت تا اینجاش رو تایید کنی.
    وضعیتgiantهم مثل خودت البته یه کم شدید ترش!

پلیر

عیب نداره خراب کاری خودتو با این حرفا درست کن...
    پس از نبرد قبیله کلاغ ها با عقاب پیر

تنها یک چیز بر جای ماند

کوهی سیاه از لاشه کلاغ ها

9. تشکر pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن pho3niX پسندید
    نپسندیدن Knig}{T نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقای ( بعید میدونم آقا باشه ولی حالا الکی مثلا آقاس ! ) _artemis_ عزیز (الکی ، مثلا عزیزه !! )
    میشه تایید کنی که این اتهاماتی که به شما میزنن کار شما نبود و شما همه ی قضایایی که میگنو انجام ندادی؟
    جواب من یه کلمه بیشتر نیس یا بله ( آره ؛ اوهوم و ... هم قبوله ؛ بستگی به شخصیت خودتت داره کدومو بگی ) یا نه ( نچ و ... هم مشکل نداره )
    ما رو دیدی مثل همیشه از دور دست تکون بده ... !!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ما که مردونه با کتیبه روش زدیم

JEEEGAR.jpg
    گفتم غم تو دارم گفتا غمت سر آید
    لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Jeegar نمایش پست ها
    ما که مردونه با کتیبه روش زدیم