صفحه 181 از 182 نخستنخست ... 81131171179180181182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پ ن 2 : علي پاتر بيا دعوت نامه داري..
    ای بابا ... کی منو صدا کرد؟ بازم که این اس ای ما 100 کرد ... تبریک به همه بکس با غیرت جنوب شرق ...

اینقد دلم میسوزه واس این بچه های جنوب غرب . اصن نمی دونم چی تحریکشون می کنه که هر سرور اونجا رجیستر می کنن . اصن آیا جذابیتی داره براشون این بازی؟ همش باخت ... همش درگیری ... ول کن بابا . اصن شبمونو با اونا خراب نکنیم .

بازم دم همه بچه های اس ای گرم .

یادی هم بکنیم از دوستان شمال غربی ... شما هم گلین ... یه فرشید پاستیلی بود ... هنوزم در قید حیاطن؟

ایــــــــــــــام بکـــــــــــامتون باشه ...

2. تشکر saeidshadow, Alone تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, saeidshadow, Alone پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    سلام
    قرار شد اخرین پست ما هم تبریکمون باشه :دی
    اول تشکر میکنم از بچه های اکانت که خیلی زحمت کشیدن الی ارتمیس مجید بلک هند مازیا هانی و خودمم نقش گلد ساپورت اکانت رو فقط داشتم و جا داره اعتراف کنم:دی
    این سرور هم با تمام خوبی ها و بدی هاش تموم شد اولین سروری ایرانی بود که اومدیم NWاونم به خاطر ابولی بود که قرار بود یه سرور با هم بازی کنیم حال رو به اکانت یا تو یه ساید :دی
    اولش تا با بچه ها مچ شدیم سخت بودو زمان بر ولی ارزشش رو داشت و همه بچه ها خوبی هستن میترسم کسی از قلم بیوفته اسم نمی برم :دی
    101شدن واندر ابی رو هم بهش تبریک میگم خخخخ :دی
    http://upload7.ir/uploads//34b86f829...7ecf8b6b1a.png
    لطفا دوستان امار ترشی هاشون رو بدن ما هم 9تا همر و دمپایی کشیدیم که اصلی ها 4تا بودن و از اصلی ها 2تا صفر شد یه کپ و نان کپ موند :دی
    2.5میلیون هم دف خود اکانت بود که چیزی دیگه ازش نمونده.
    http://upload7.ir/uploads//02f3bf5b9...7d2ae7130a.png
    اسم همر 06اول 01بود مثلا عوض کردیم ساید های دیگه گول بخورن بچه های خودمون گول خوردن دلاور شارژ کردن))))کسی هم اخر اعتراف نکرد :دی
    عاقا به همرام هم نخندین :دی جنگ اموز نبود بعدشم اینا جنگی بودن همه گذاشتیم دیگه برا واندر جای زخم دارن صورتشون خط خطی :دی
    شاید دوست نداشته باشه اسم ببرم ولی تشکر هم میکنم از NEبه خاطر دفش چون دفاع واندر ما ازNEبود!!
    پ.ن:واندر شد هدیه تولد هانی دیگه :دی
    پ.ن:فعلا دیگه چیزی یادم نمیاد اضافه کنم)
    من موندم و شرمندگی نیما که اومدم و با روزی 1 ساعت شرو کردم و این اواخر (البته تا قبل واندر) روزانه 17 ثانیه رو اکانت میومدم
    I,m always BLACKHAND

4. پسندیدن M3nTaL, Glory OF Roman پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_PoTTeR نمایش پست ها
    ای بابا ... کی منو صدا کرد؟ بازم که این اس ای ما 100 کرد ... تبریک به همه بکس با غیرت جنوب شرق ...

اینقد دلم میسوزه واس این بچه های جنوب غرب . اصن نمی دونم چی تحریکشون می کنه که هر سرور اونجا رجیستر می کنن . اصن آیا جذابیتی داره براشون این بازی؟ همش باخت ... همش درگیری ... ول کن بابا . اصن شبمونو با اونا خراب نکنیم .

بازم دم همه بچه های اس ای گرم .

یادی هم بکنیم از دوستان شمال غربی ... شما هم گلین ... یه فرشید پاستیلی بود ... هنوزم در قید حیاطن؟

ایــــــــــــــام بکـــــــــــامتون باشه ...
    دیییییی

خدا لعنتت نکنه علی. اونقد دوست داشتم میتونستم یک کتک سفتی بزنمت الان
    باخت خیلی داشتیم و برد تک و توک. باخت عادت داریم و اونقد که برد جوگیرمون میکنه باختنمون دیگه عادیه. فقط جریان پیش اومده اعصابمون خراب کرد. اون حماقت و کم هوشی و مطیع حریف شدن. فکر کردن فقط اونا دوست دارن تو ساید حریف. بگذریم گذشت خلاصه

6. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    دیییییی

خدا لعنتت نکنه علی. اونقد دوست داشتم میتونستم یک کتک سفتی بزنمت الان
    باخت خیلی داشتیم و برد تک و توک. باخت عادت داریم و اونقد که برد جوگیرمون میکنه باختنمون دیگه عادیه. فقط جریان پیش اومده اعصابمون خراب کرد. اون حماقت و کم هوشی و مطیع حریف شدن. فکر کردن فقط اونا دوست دارن تو ساید حریف. بگذریم گذشت خلاصه
    با اون قسمتی که بولد کردم موافقم. آخه چرا براتون تجربه نمیشه ... بابا می خواین بفهمین بازی یعنی چی یه بار تو اس ای رجیستر کنین ...

این برد تک و توک منظورتون اون یکی دو تا سروری بود که تو متا برنده بودین دیگه ؟!!!

و اما در مورد کتک سفت ... اصلا دوس ندارم این نوع کتک رو ... با نرم بیشتر حال می کنم...

هانی جان خسته نباشی دلیل اول 100 شدن ج ش دروغ ها و فحاشی بی اساس مجتبی کسی که امار سایدش رو سرور پیش به ش ش میداد که این سرور هم شد لیدر ج غ و علی چیفری که یه حرف راست این سرور ازش نشنیدیم و خفت و خواری برای خودشون و سایدشون نصیب خودشون کردن.
    سلام بر مولچه عظیم ...

مهدی جون خدایی چی دیدین از این جنوب غرب که زرت و زرت باهاشون متا میبندین !!! اونم وقتی که علی چیفر لیدرش باشه ( کیدینگ ) دقت کردین همش اس ای داره با یه سیستم شما رو میبره ؟!! اونم 2-5-3 . کی میگه منسوخ شده ؟!!! داره به این خوبی جواب میده ...

پ ن:علی پاتر فارم بیا ش غ ثبت نام کن بخندیم دور هم تو سرور جدید.
    یه خواهش برادرانه ازت دارم ... یه سرور پاشو بیا اس ای بذار این اس ای 100 نکنه ( نیست تبحر خاصی داری تو خراب کردن ساید ... بیچاره شمال غرب ) ... بابا بی مزه شده دژکوب برا جنوب شرقیا ...

دیر گفتی مولچه جون ... من خر ( این من , من شیطانی بودا ) بازم اس ای رجیستر کردم ... عیب نداره . تو هم بیا شمال غرب . با هم تو فروم متا میبندیم ... علی ویسکی و فرشید پاستیلم میگیم بیان بخندیم ... علی نی نی هم بگو بیاد برا رفع کتی داشته باشیم...

چه دورانی داشتیم ... چه شبایی که همینجا کف فروم جفتک نمینداختیم ...

8. تشکر saeidshadow تشکر نمود
    پسندیدن saeidshadow پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

گویا بعضی ها بزرگتر از دهنشون حرف زدن
    دوست عزیز کوچکتر از اون چیزی هستی که بیای در مورد من نظر بدی
    مجتبی ماتریکس که میگی سرور قبل آمار سایدش رو به شمال شرق میفروخت بهتره بری از کسانی امثال خود نیما آرتمیس،هانی، سینا و خیلی های دیگه بپرسی که همرش توسط شمال شرق خورد شد رفت تو دیوار و کتیبه شو برداشتن و اکانت رو یک شبه به باد دادن
    برو بپرس مجتبی سرور قبل با یه اکانت 5 دهکده ای شمال شرق رو عاصی کرده بود و در طول 1 ماه 5 تا کتیبه زد و تحویل سایدش داد.
    بهتره زمانی که از من حرف میزنید اول برید اطلاعات کسب کنید ببینید رزومه من چیه بعد بیاید جرف بزنید
    تنها پلیری که همیشه برای جنوب غرب بازی کرده من بودم. توی همین سرور اولین همر همر کی لانچ شد روی جنوب شرق؟ دومین همر مال کی بود رفت جنگ اموز شمال شرق رو زد؟
    آقای پیمان شاتگان بیا رزومه از خودت بده ببینم کجا بازی میکردی؟ واریان باز بودی حالا واسه من شاخ شدی؟ عججججججججججب
    شمایی که حزب باد بودی هر روز به طرف میرفتی حال اومدی از من ایراد میگیری؟ شمایی که حاضر نبودی یه همر 100 کی شمشیریتو لانچ کنی میگفتی لامصب همرههههههههههههههههه، تو همون تایم من 700 کی گرزی زدم چکمه جنوب شرق. کسی که 15 میل دف برای جنوب غرب ساخت من بودم اونم به تنهایی. میشه بگید چقدر از اون دف واندر رو شماها دادید؟ چقدر دف تو اکانتتون بود اما 1 دونه به واندر ندادید؟ زمانی که اتک روتون میومد اگر دفی که من ساخته نبودم نبود که شما همتون فارم شده بودید.
    جناب آقایی که میگی من فحاشی کردم و دروغ گفتم شما بیا ببین کسی از من یک کلمه فحش تا حالا شنیده یا نه. الان از چی داری میسوزی؟ اینکه کلا جمعتون کردیم؟ چی شد تا دیروز اکانت ای سی میگفتی رفته زیر پرچمتون حالا پیمان شاتگان شده عزیز برات؟ چی شد نتونستید ازش استفاده کنید که به خواسته هاتون برسید؟ شاید امثال پیمان خام شما بشه اما من نمیشم عزیزم. این 100 شدن واندر جنوب شرق هم بازم مقصرش شما بودید که گفتید اکانت آلپر همر لانچ کرده میخوره پس نیاید اینجا دری وری تحویل بقیه تدید. رضا گربه نره در جریان هست من مدام باهاش تلفنی حرف میزدم و وقتی گفت بچه ها زدن گفتم پس اوکی حالا اومدید میگید با دروغ هاش؟ میخوای پی ام هاتون رو عکس بگیرم بزارم بقیه ببینن کی فحاشی میکرد؟ شما که بخاطر 0 شدن اکانت اتکر اومدید سر فحش رو به من کشیدید فحاشید یا من؟ شمایی که الان اومدی با دروغ داری جوسازی میکنی دروغگو هستید یا من؟
    رزومه بازی من مشخص هست و هر جا هم بازی کردم و لیدر بودم بهترین عملکرد رو داشتم
    آقای پیمان شاتگان یادت رفته جنوب غرب کلا به باد رفته بود و شما به همین دلیل رفتید اتحادای شمال غرب؟ حالا برای من شدی مدعی؟اون زمان که شما دنبال خاله بازی و حفاظت از اکانتت بودی من داشتم جنوب غرب رو جمع میکردم. تا دیروز علی هدشات جاسوس بود حالا من شدم بد؟
    خدایی سنی ازتون گذشته یکم بزرگ بشید این یه بازی هست برای خوب نشون دادن خودتون نیاید دروغ بگید.
    1 ماه و نیم پدر من توی جنوب غرب درومد. شبایی که شما میخوابیدید من بیدار بودم و از اکانتها محافظت میکردم که 0 یا چیف نشن
    حرف برای گفتن زیاده اما باید برای کسی زدش که ارزش داشته باشه جوجه وارینی ها
    انشالله سرور بدی اگر قسمت بود و بودیم اگر تونستید توی جنوب غرب رجیستر کنید ببینم میتونید ده2 رو بزنید یا نه
    امثال شما با خودخواهی باعث شدید که جنوب غرب به اینجا برسه ولی باز هم الان سربلند هستیم چون یه ساید کاملا نابود شده رو جمع کردیم
    زمانی که 8 میل دف واندر بک شد عین خیالتون نبود نگفتید بیاید اینم 10کی دف
    پریشب که 3 میل دف دیگه بک شد ام ام دادم هر چی دف دارید بریزید واندر اما شماها اونقدر خودخواه بودید که 1 دونه دف هم از واندر دریغ کردید
    شمایی که راند اول که واندرها بالا میومد با نوب بازی تمام اومدی 2 سطح واندر رو که یک سطحش فقط چند مین مونده بود ساخته بشه کنسل کردی حالا اومدی واسه من ادعا میکنی؟
    حاضر نشدی 100 تا گلد برای واندر و ساپورتاش بدی گفتی واندر که گلد نمیخواد از خودت پرسیدی گلد اون همه اکانت از کجا تامین میشد؟

در پایان از همه کسانی که از وقتی خیلی ها رفتن و حذف کردن و جنوب غرب متلاشی رو گذاشتن برای ما کمکم کردن که ساید رو جمع کنم تشکر میکنم
    حیدر بوتچر عزیز- سیامک که روی واندر پا به پای من بیدار بود- علی هد شات و مهرداد شدو ساتن پلنر های جنوب غرب که حسابی جواب نامردی های شمال غرب رو دادن. ایمان هرن برکر- امیر عزیز که این اواخر حسابی کمک کردن بهمون- وحید و سروش پلیرهای اکانت ماتریکس که با اینکه دیدن من تمام وقتم رو روی دفسازها گذاشتم بازهم کم نیاوردن و پا به پای من کمک کردن و دیگر دوستان که الان حضور ذهن ندارم
    اگر کسی جا افتاده به بزرگی خودش ببخشه

پ.ن: علی چیفر جان موندم چرا هر کسی رو میاری روی اکانت که حالا بیان برای ما شاخ بشن
    ویرایش توسط MATRIX III : 01-06-2015 در ساعت 04:58 AM

10. تشکر S.Y تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ای بابا تو یه درصد فک کن اگه ما تو سرور می بودیم چیکار میکردیم با NW

خسته نباشید و نبریک میگم به دکتر.هانی و مجتبی عزیز که زحمت کشیدن

یه بنده خدا بود تو C3 ش.غ بازی میکرد!! آقا نمیدونین چقد فشار خورد!! رفت تیم آورد واسه D3!! تیمشون با چنگ و دندون(هک.بازیه کثیف.اکانت خریدن.تعداد بازیکن بیشتر و...)
    هیچی نشدن!! ببین منو!! هیچی هاااا!!

بووس بووس!
    بشین تو سرور فیک با خودت بازی کن

و بازیم لوووووووووول!
    ما 2-3 هفته پیش با 7میلیون پوینت هجوم حذف کردیم! الان گندشون 5میلیون داره))))))))

چاکر با مرامای دژکوب
    جعفر Bestromen
    ویرایش توسط Glory OF Roman : 01-06-2015 در ساعت 07:43 AM

RoMaN EMPiRe The Great

12. پسندیدن M3nTaL, MoTaFaKeRaN, BLACKHAND پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

باسلام خدمت همه ی عزیزان
    خوب یک سری اینجا یکم صحبتند کردند درباره ی من لازم به ذکر که روزی که من با nwمتاکردم دودلیل داشت neبا seروزاول بازی متاکرده بود ومن واقعا پلیل متا باneنفهمیدم چون .... بعدشم اگه اینطوری نمی شد سرورسه تیکه می شد وسرنوشت غرب خراب می شد!!!
    مورد بعدی اینکه من زیررچم کسی نرفتم حتی یک بارم جنگ اموز منحصریاکوچیک ازnwنگرفتم هرچی بودباداشته های ساید خودمون بود روزاول اصلا a.cدف ساز بود وبه نیت دف سازی ریجسترشد الان هم ۲تابیگ همرسرور ساخت یکیش که اون هفته لانچ شد یکیشم هنوز رواکانت که سرور ارزش لانچ نداشت حالم ازاین رفاقت های .......بهم می خوره کلا هرکسی فکرمی کنه شاخه خوب باشه شما شاخ مانوب متاسفانه این سرور وقت بازی نداشتم ودراینده هم ندارم
    همه خوش باشید
    Ali Chiefer
    روز عاشقی اخرین روز بودلطفا ثبت نام کنید.
    کاش باز صبح بشه کاش باز افتاب بتابه
    هی وای که افتاب من غروب کردهلطفا ثبت نام کنید.
    بدرود

14. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
    پسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

مجید شنیدم همر بالای 1و700 داشتی بیا و اعتراف کن .سریییییع
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    الان 2دسته دارن میسورن :
    1- پلیر هایی از nw که خواستن با چنگ و دندون واندر 100کنن و دست به هر نوع کاری و بازی ناجوانمردانه زدن!
    2- اون دسته از پلیر هایی که زیر پرچم nw بودن ولی اکانتشون توی sw بود و به نوعی جاسوس و نوکر nw بودن
    3-کبکایی که سرشونو کردن تو برف =)) و فکر میکنن چیزی از بازی باریشونه

پ.ن : تو 4چیز ادعا نکن - زن مشروب دود دژکوب

یه سریام اونایی که فکر کردن شمال غرب جای نوب هاست میتونن اونجا بازی کنن اما فارم شدن از سرور رفتن آخرم خودشونو چسبوندن به جنوب شرق :دی
    شما جز اسپم تو فروم نقشتو تو سرور بگو یه لینک هم از یه دونه نیروت بده ببینیم کی هستی اصلا :|

- - - Updated - - -

سرور تموم شده اما دف واندرها از بی گندمی داره میمیره ادمین پیگیری کن :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_PoTTeR نمایش پست ها
    با اون قسمتی که بولد کردم موافقم. آخه چرا براتون تجربه نمیشه ... بابا می خواین بفهمین بازی یعنی چی یه بار تو اس ای رجیستر کنین ...

این برد تک و توک منظورتون اون یکی دو تا سروری بود که تو متا برنده بودین دیگه ؟!!!

و اما در مورد کتک سفت ... اصلا دوس ندارم این نوع کتک رو ... با نرم بیشتر حال می کنم...

سلام بر مولچه عظیم ...

مهدی جون خدایی چی دیدین از این جنوب غرب که زرت و زرت باهاشون متا میبندین !!! اونم وقتی که علی چیفر لیدرش باشه ( کیدینگ ) دقت کردین همش اس ای داره با یه سیستم شما رو میبره ؟!! اونم 2-5-3 . کی میگه منسوخ شده ؟!!! داره به این خوبی جواب میده ...

یه خواهش برادرانه ازت دارم ... یه سرور پاشو بیا اس ای بذار این اس ای 100 نکنه ( نیست تبحر خاصی داری تو خراب کردن ساید ... بیچاره شمال غرب ) ... بابا بی مزه شده دژکوب برا جنوب شرقیا ...

دیر گفتی مولچه جون ... من خر ( این من , من شیطانی بودا ) بازم اس ای رجیستر کردم ... عیب نداره . تو هم بیا شمال غرب . با هم تو فروم متا میبندیم ... علی ویسکی و فرشید پاستیلم میگیم بیان بخندیم ... علی نی نی هم بگو بیاد برا رفع کتی داشته باشیم...

چه دورانی داشتیم ... چه شبایی که همینجا کف فروم جفتک نمینداختیم ...
    سلام اولا مولچه خودتی مهدی مورچه هاهاها.
    علی وایسا میام دور همی یه جفتکی میندازیم تو فروم فعلا چند وقته زیاد تایم ندارم بیام ولی میام گفتم که نگران نشی.فروم این سرور کلا جالب نبود البته ج غ اگه مبخوای یه توضیح کامل و مختصر بدونی این میشه:نیروهاشون زدن اینور اونور دفشون بک دادن انداختن گردن ش غ.اونور رو چیفر کوچولو ویو زدم چون میدونست 100% 0 میشه مجبور شد بیگ همرشو بزنه به واندر سطح 60 و بیاد فروم فحاشی کنه.برای همین همر های اخر موند سهمه ج غ.به هانی هم گفتم نمیزنیم شمارو.حالا هانی هم ج غ بود دیگه اگه نزده کسی گردن خودشه.به ما نچسبونیدنیروهای ش ش هم باز میزدن به خودشون مینداختن گردن ش غ.کلا ما شده بودیم امریکا هم با 3تا ساید جنگیدیم و هم هر اتفاقی میفتاد میگفتن ش غ کرده.

مجتبی شما هم یاد بگیر یه سایدی وقتی دستتو میگیره نزنی نمکدون بشکنی.بهونه الپر هم نیار که گفته بودم به رضا اگه برسه بخوره 1و2 سطح نهایت میاره پایین.
    رزومه شما هم یکی از کسانی که گفتی بپرس گفتم بهت این نیما گفت تو یکی از پست هاشم گفت شغلت سرور پیش چی بود

اما نکته جالب.یه عده اومدن میگن رتبه هجومی و...خوب میبینی چقدر نوبی سطح درکت از بازی همینه اگه منم مثل تو فکر کرده بودم الان همرم نزدیک 3میل گرز بود 700ک شوالیه.که تهش چی بشه؟
    تو هم برو مثل خیلی ها نیا فروم فقط سوژه خنده میشی.چون فارم ها رفتن و تو سرور دیگه نیستن.نه اس پیش که کسی بازی نمیکرد چیزی شدید نه این سرور که فرار کردید
    برو برای دوستات تعریف کن ش غ عادت به 3به 1 پلی کردن داره نه مثل شما نوب ها از سرور فرار کنه.

اینم اخرین پست این سرور .بای

یکی میگفت هرجا لیدری کرده....اون هرجا مثلا یکیش کجا بوده؟خخخخخخخخ

18. تشکر Alone تشکر نمود
    پسندیدن Ali_PoTTeR, Alone, hakhamaneshi پسندید
    نپسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نپسندید
صفحه 181 از 182 نخستنخست ... 81131171179180181182 آخرینآخرین