صفحه 25 از 48 نخستنخست ... 15232425262735 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط monako1 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    امروز یه اتفاق خیلی عجیب افتاد کتیبه احمق بعد کلی چیف کردن جنگ نشد واتک امد روش و ما جا به جا کردیم هنوزم جنگ نشده
    بعد اون فیدر ما ساعت ۱۰ صبح چیف شد بعدش ما هر کاری کردیم نتونستیم پس بگیریم هر چی زدیم دیواریم شدیم برگ هامون در حال ریختن بودن که این به این سرعت دف از کجا رسید براش که ما که دهامون چسب هم نتونستیم ده چیف بک کنیم تو همین فکر هابودیم که ساعت ۱ نیم یه دفعه از همون ده ۱۸۵ تا شوالیه ده ما رو غارت کرد و دباره پاییز شد که چطور میشه این دهکده با این سرعت اصلا بتونه اصطبل ۲۰ کنه یعنی از ثانیه اول چیف ده اگر با اصطبل ۲۰ کلاه خود شوالیه گول میساخت تازه ساعت ۴ بعد ظهر می شد ۱۸۲ تادونه بعد این که داستان فهمیده شد جالب این جا بود که امدن گزارش مهای مارو پاک کردن ازاون جایی که چند تا باگ بود من هی گفتم اینا گردن نگرفتم اینسری اسکرین شات گرفتم جالبیش اینجاست که هر ۴ دقیق من جاسوسی زدم از طرف ولی هیچ شوالیه گول ونیرویی نبوده ولی جلوتر از اتک ما بهش دف میرسیده وشوالیه اسکرین همش موجود الن باگوشی هستم رفتم خونه عکس هارو میزارم
    تا حل نشدن مشکل اکانت موناکو بازی هیچ کاری نمیکنه و اگر رسیدیگی نسه ما حذف میکنیم به جا ی پاک کردن گزارش بیا مشکل حل کن
    همین که میگید گزارش ها پاک شده جالبه. و آخرشم نوشتید حدس میزنید ما پاک کردیم جالب تره...
    فقط یه نکته رو در نظر داشته باشید هنگامی که دهکده ای از نیرو خالی باشه احتمال اینکه قهرمان براش نیرو بیاره زیاده که 100 درصد این اتفاق درین دهکده افتاده

اما اینکه شما بی هوا میاید ادعای باگ میکنید کار درستی نیست. لطفا تا مشخص نشدن دلیل و علت از ارسال پست های مشابه خودداری کنید.

اینم دلیل این اتفاق :

photo_2020-07-31_03-25-51.jpg

اگر نیاز داشتید بفرمائید عکس کامل براتون پی وی بشه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این دلیل نیست ۱۰۰ تا از اینارو میشه ساخت دقیقا دیروز در مورد همین حرف بود گفت مگه قبلی هارو قبول کردن اینم قبول کنن نهایتش میگن از ماجرا جویی اورد ولی دوست من نهایتش برای ما ۱۰۰تا گرزی اورده نه این همه شوالیه گول الان با گوشیم عکس میزارم گزارش همین اتک دقیق پاک شده واقعا چرا دلیل به جز قایم کردن بوده نه کتیبه ای زده شده نه همری خفت شده فقط یه فیدر که صفر بود چیف شده من دنبال اینم چرا مخواید قایم کنید من از ورژن ۳ این بازی انجام دادم کامل بلدم همه چیزش رو اون که سورنا بود توی ای ار داستان داشت چه برسه به این جا من عکس میزارم چون مربوط به این سرور دوستان خودشون میفهمم

3. پسندیدن pho3niX پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

این دلیل نیست ۱۰۰ تا از اینارو میشه ساخت دقیقا دیروز در مورد همین حرف بود گفت مگه قبلی هارو قبول کردن اینم قبول کنن نهایتش میگن از ماجرا جویی اورد ولی دوست من نهایتش برای ما ۱۰۰تا گرزی اورده نه این همه شوالیه گول الان با گوشیم عکس میزارم گزارش همین اتک دقیق پاک شده واقعا چرا دلیل به جز قایم کردن بوده نه کتیبه ای زده شده نه همری خفت شده فقط یه فیدر که صفر بود چیف شده من دنبال اینم چرا مخواید قایم کنید من از ورژن ۳ این بازی انجام دادم کامل بلدم همه چیزش رو اون که سورنا بود توی ای ار داستان داشت چه برسه به این جا من عکس میزارم چون مربوط به این سرور دوستان خودشون میفهمم
    اگه منظورتون اینه که خدای نکرده بنده سند سازی میکنم (که دقیقا یه جور فحش هست) دیگه صحبتی بین بنده و شما نمیمونه.

چون که شما میاید اینجا مسائل رو مطرح میکنید که مشکلتون حل بشه اگه قرار باشه من بیام دروغ به شما تحویل بدم که اساسا بیان مشکلات درینجا از اساس اشتباه خواهد بود.
    پس اگه فکر میکنید قراره من دروغ تحویل شما بدم اینکه میاید اینجا از من دلیل می خواهید خیلی مسخره است.

فقط برای اینکه متوجه بشید بنده راستشو گفتم نیروهای یه دهکدتون رو خالی کنید (یعنی کشته بشن نه پشتیبانی!) و چندتا ماجراجویی برید.
    بعدش نیاز به عذرخواهی نیست فقط یکم قبل پست گذاشتن فکر کنید.

5. پسندیدن alir3zavV پسندید
    نپسندیدن aNaTeMa نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Untitled.png
    این هم با تاریخ و همه چی
    شوالیه گول هم هستن

7. تشکر Omid, aNaTeMa تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بنده به نمایندگی از تیم پرشین، از مولتی هانتر محترم سرور مراتب تشکر را اعلام میدارم،در مورد اکانت boogh, با اینکه فاصله اتک ها کمتر از ۱۵ دقیقه بود اما هر طور شده دف رو رسوند برامون و ۱۸۸ تا هم شوال معرفتی شارژ کرد ، خدایی دمت گرم
    پلن بعدی باز باهات هماهنگ میکنیم مولتی عزیز...

پ.ن: فشار اومده؟
    دژکوب، بهانه باهم بودن...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط deadlock نمایش پست ها
    بنده به نمایندگی از تیم پرشین، از مولتی هانتر محترم سرور مراتب تشکر را اعلام میدارم،در مورد اکانت boogh, با اینکه فاصله اتک ها کمتر از ۱۵ دقیقه بود اما هر طور شده دف رو رسوند برامون و ۱۸۸ تا هم شوال معرفتی شارژ کرد ، خدایی دمت گرم
    پلن بعدی باز باهات هماهنگ میکنیم مولتی عزیز...

پ.ن: فشار اومده؟
    من هم به نوبه خودم انتخاب بجا و شایسته اکانت بوق رو بعنوان نماینده تیم پرشین تبریک عرص میکنم
    میبینم همچنان پلن فیدر زنی در دستور کار هست و دف ریختن تو آباده تبریک میگم

10. تشکر deadlock, aNaTeMa, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن pho3niX پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والا در عمل همه ادعا ها مشخصه
    تیم پرشین متاسفانه یا خوشبختانه کسی وقت آزاد برا فروم نویسی ندارع ، منم خیلی به ندرت سر میزنم و چیزی می*نویسم ،
    و الا اگه فروم نویس داشتیم قطعا بعد این میزان خفت کردن اکانت های مختلف از ابتدای سرور که ۳ تاشونم از لیدر هاتون بودن و خودت بهتر میدونی، دیوار کردن ها ، کتیبه زدن ها و ... حداقل یه بار لینک میزاشت
    دژکوب، بهانه باهم بودن...

12. تشکر aNaTeMa تشکر نمود
    نپسندیدن behrooz نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

تیم پرشین متاسفانه یا خوشبختانه کسی وقت آزاد برا فروم نویسی ندارع ، منم خیلی به ندرت سر میزنم و چیزی می*نویسم ،
    و الا اگه فروم نویس داشتیم قطعا بعد این میزان خفت کردن اکانت های مختلف از ابتدای سرور که ۳ تاشونم از لیدر هاتون بودن و خودت بهتر میدونی، دیوار کردن ها ، کتیبه زدن ها و ... حداقل یه بار لینک میزاشت
    والا در عمل ما یه جنگ یونیک ازتون زدیم ! همین ده دقیقه پیش تو روز روشن
    شما هم یه فیدر از ما چیف کردید
    ما اصولا یک مقدار سخت انتقام میگیریم
    واسه همینه دوستان ما تو تیمتون علاقه ای به فروم ندارن صاحب اکانت محترم بوق

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    انشاالله فشار نیاد
    جنگ منحصر پر
    Untitled.png

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خسته نباشی دلاور

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4.5 نمایش پست ها
    سلام
    انشاالله فشار نیاد
    جنگ منحصر پر
    Untitled.png
    سلام خسته نباشید
    ولی عجب پلنی
    بازم از این اتک ها و پلن ها بزن بدونن کی پشت اکانت هست و چه کارهای ازش برمیاد
    فکر کنم امروز توی nwمجلس هست همه نشستن برای سوگواری
    چه فشاری داداش این ته فشار بود تنها کتیبه منحصر nwرو برداشتی از این حرکت قشنگ تر و زیبا تر نبود
    دم پلیر های تیم ... گرم
    یه تکونی به سرور دادن

- - - Updated - - -

اتفاقا تیم شما کلی فروم نویس خبره و وقت ازاد داره ولی فعلا وضعیت سرور به گونه ای نیست که بتونن بیان و حرف بزنند
    ویرایش توسط behrooz : 08-01-2020 در ساعت 11:08 PM

16. تشکر mehdi4.5, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن mehdi4.5 پسندید
صفحه 25 از 48 نخستنخست ... 15232425262735 ... آخرینآخرین