صفحه 19 از 29 نخستنخست ... 91718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 283

موضوع: سیاست و دیپلماسی سرور m1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه سوال فنی اینکه ما میگیم مولتی ها رو بن کنه یه سریا دیگه ناراحت میشند میگند شما مولتی هانتر رو گذاشتید تحت فشار...

مث اینکه مولتی باز ها رفتند تحت فشار
    تا جمعه شب منتظریم....

مهران مدیری میگفت کافیه فحش رو بندازی زمین صاحبش میاد برمیداره الان نقل کار این دوستانمونه چارتا مولتیه دیگه بن میشه شما که مولتی باز نیسید شماها اسطوره ی پاک بازی هسید

( ویرایش توسط مدیریت)
    ویرایش توسط The UnderTaker : 12-27-2016 در ساعت 05:12 PM دلیل: استفاده از اسامی سیاستمداران ممنوع میباشد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جالبه ساید جنوب غرب و شمال غرب با هم درگیر شدن یک عده توی شمال شرق گذاشتن روی حذف ملت همیشه جو گیر متوجه نیستند که اگر توی هر سرور یک عده بیان ده دوازده تا ده بسازن حتی بروند توی کادر لیدری یک ساید بعد هر وقت دلشون خواست بگن خوب دوستان خوش گذشت بای بای و یک عده رو هم دنبال خودشون بکشونن دیگه سنگ روی سنگ بند نمیشه و اصلا نمیشه بازی کرد چون این یک بازی گروهیه متاسفانه این روال بدیه که داره جا میفته و در نهایت دودش به چشم بازیکن و سایت میره البته یک چیزی ته دل من میگه که این موضوع همچین اتفاقی هم نیست و مدیران سایت باید هوشیار باشن الان اتحاد ما چند تا بازیکن اصلی اش دارن حذف میکنن خوب تکلیف دوستانی که میخوان بازی کنن چیه با یک اتحاد درب و داغون ادامه بدن یا برن یک سرور دیگه و باز همین اش و همین کاسه

3. نپسندیدن Emperor نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط changiz khan نمایش پست ها
    جالبه ساید جنوب غرب و شمال غرب با هم درگیر شدن یک عده توی شمال شرق گذاشتن روی حذف ملت همیشه جو گیر متوجه نیستند که اگر توی هر سرور یک عده بیان ده دوازده تا ده بسازن حتی بروند توی کادر لیدری یک ساید بعد هر وقت دلشون خواست بگن خوب دوستان خوش گذشت بای بای و یک عده رو هم دنبال خودشون بکشونن دیگه سنگ روی سنگ بند نمیشه و اصلا نمیشه بازی کرد چون این یک بازی گروهیه متاسفانه این روال بدیه که داره جا میفته و در نهایت دودش به چشم بازیکن و سایت میره البته یک چیزی ته دل من میگه که این موضوع همچین اتفاقی هم نیست و مدیران سایت باید هوشیار باشن الان اتحاد ما چند تا بازیکن اصلی اش دارن حذف میکنن خوب تکلیف دوستانی که میخوان بازی کنن چیه با یک اتحاد درب و داغون ادامه بدن یا برن یک سرور دیگه و باز همین اش و همین کاسه
    من به عنوان اولین نفری که رفتم روی حذف . از دیروز که مشکل حل شد و دیدم واقعا چقدر مولتی داره بن میشه از روی حذف برداشتم و با لیدر های شمال شرق هم از طریق واسطه یه خورده پیغام رسونی کردم که حذف نکنن . اما خوب نتیجه ایی نداشت صحبت ها

ما با ساید جنوب غرب درگیر نبودیم . ما با تیم مدیریت درگیر بودیم
    الان هم تیم مدیریت مشکل رو حل کرده . حداقل مولتی های داخل ساید ما ، بدون در نظر گرفتن اینکه مولتی مال چه شخصی و چه سایدیه بن شدن و همین برام کافی بود

امیدوارم دوستان شمال شرقی هم در تصمیم خودشون یه تجدید نظری بکنن

شاد باشید

افشین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لوووول
    پست قبلی که به دلیل لحن نامناسبن(مناسبش چی بود خدا داند)حذف شد
    شما هم که کلا دوس داری تو دید باشی،دو سه روز اومدی دم از حذف کردن زدی که ۴ نفر بهت توجه کنن و الانم میگی مشکل داره داره حل میشه دیگه حذف نمیکنم!
    به قول صادق از اولش معلوم بود مال حذف کردن نبودی!
    تا دیروز از نظر شما کل مولتیا مال sw بود و مشکلتون sw بود الان مدیریت شده و کاری نداری مولتیا مال کدوم ساید بوده؟
    الان که موندنی شدی،به گزارش هات هم رسیدگی شده به قول خودت،پس فردا باز میخوای چیو پیرهن عثمون کنی واسه جلب توجه خدا داند!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلامی دوباره
    این همه زجه برای حذف )
    ظاهرا صلواتهای دیروز تا الان جواب داده از سرور نمیری )
    خدایی تو فشار بعدی 2 3 روز تامل کن فکراتو بکن بعد اسم حذف بیار وسط :دی
    پ.ن: چوب 2سر ضرر ک میگن همینه... بری دررفتی... بمونی شکر خوردی ک رو حذفی ) حذف هم جنم میخاست ک نداشتی :دپی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلامی دوباره
    این همه زجه برای حذف )
    ظاهرا صلواتهای دیروز تا الان جواب داده از سرور نمیری )
    خدایی تو فشار بعدی 2 3 روز تامل کن فکراتو بکن بعد اسم حذف بیار وسط :دی
    پ.ن: چوب 2سر ضرر ک میگن همینه... بری دررفتی... بمونی شکر خوردی ک رو حذفی ) حذف هم جنم میخاست ک نداشتی :دپی
    سلام خدمت دوستان یکی از عزیزان گفت اکانت Persian_MaNs حذف نمیشه برمیگرده ولی گفتم بهش که وقتی میگیم حذف یعنی جذف .

امیدوارم سرور خوبی باشه و در کنار هم چه دوست چه رقیب ( دشمن واسه میدون جنگه ) با هم سرور رو تموم کنید به دور از بحث و جدل فروم چون شخصیت هر کسی بیشتر از این بازی و چندتا دونه گرزی ارزش داره
    پی نوشت : به امید موفقیت شما در تمام مراحل زندگی نه این دنیای مجازی .

MoStafa GOrzi
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان این سرور شروع شده ؟؟؟ اگه آره کیا هستن ؟؟؟ کجا هستن ؟؟؟

morV TroOoLL29

- - - Updated - - -
    TroOoLL 29 TEaM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shoshor نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان یکی از عزیزان گفت اکانت Persian_MaNs حذف نمیشه برمیگرده ولی گفتم بهش که وقتی میگیم حذف یعنی جذف .

امیدوارم سرور خوبی باشه و در کنار هم چه دوست چه رقیب ( دشمن واسه میدون جنگه ) با هم سرور رو تموم کنید به دور از بحث و جدل فروم چون شخصیت هر کسی بیشتر از این بازی و چندتا دونه گرزی ارزش داره
    پی نوشت : به امید موفقیت شما در تمام مراحل زندگی نه این دنیای مجازی .

MoStafa GOrzi

درود و خسته نباشيد خدمت اقا مصطفي و ممنون از پست زيباتون و واقعا ناراحت شدم كه شما حذف كرديد چون اكانتايي مثل شما شناسنامه شمال غرب هستين تو اين سايت

من از طرف همه بچه هاي جنوب غرب براي شما ارزوي سلامتي و موفقيت رو دارم دوست عزيز

10. تشکر shoshor, Sadegh Game OveR, O.N.E تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, Sadegh Game OveR, O.N.E پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط changiz khan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    طبق خواسته ی دوستان در شمال شرق من فقط از جانب اکانت خودم[NaMehrabooNi] و فقط در همین پست جواب سوال دوستان رو میدم نباید هم بگم چون در سکوت شمال شرق خیلی حرف بود و دوست داشتم به این سکوت ادامه بدیم

درست نیست کسی چشماشو ببنده و دهنشو باز کنه شما که اصلا اطلاعی از مسائل سایدت نداری و میبینی همه اکانتهای خوبتون دارن حذف میکنن و بیخبری از دلیلش لابد جزء تیم نبودی(در ضمن دو روز دیر به گوشتون رسیده،گویا زیادی سرتون توی اکانت خودتون بوده) ،اگه جزء تیم نبودی چرا از تنها موندنت توی سرور حرف میزنی؟تو که تا الانشم تنها بودی(بیخبریت نشون دهنده تکروی بازی کردنت هست)
    یا کلا جزء اکانتهای ساید نیستی و الان میخواستی ابراز وجودی داشته باشی توی این فروم
    در مورد لیدری ساید که از اول سرور لیدر عوض نشد . كدوم اكانت ١٠ -١٥ تا ده ساخت و وارد كادر ليدري شد ؟
    مشکل NE با مدیریت بوده و توضیحی اگه لازم باشه و حرفی لازم باشه بین خودشون و مدیریته سایته هرکسی دوست داره میتونه برداشت شخصی داشته باشه ولی لزومی نداره از تخیلاتش اینجا در مورد یه ساید حرف بزنه و چشم روی زحمت چند ماهشون ببنده (حتی هامر ها روی هیچ پلیری کوبیده نشد و همین میتونه حرف های زیادی داشته باشه)
    این از سادگی نیست و جلو ضرر رو هر وقت بگیری منفعت هستش
    ساید شمال شرق چه توی بازیش چه بعد گذاشتن رو حذفشون (سکوت)حرف زیاد داشتن برای گفتن
    امیدوارم توی این سرور کسی رو از خودمون ناراحت نکرده باشیم و اگه بدی ای بود حقتون بود خوبی ای بود اشتباهی بود(شوخی:P)
    این که یه بازیه امیدوارم تک تک دوستان توی همه ی مراحل زندگیشون موفق باشن حالا فرقی نمیکنه چه اونایی که خوبیمونو میگن چه بدی

همگی خسته نباشین
    موفق باشین
    میلاد

(بنده فروم رو همینجا میبندم و دیگه بازش نمیکنم پس ریپلای پست جهت ادامه دادن این بحث بی معنی هست)
    یا علی
    V 3.6
    S4 R2 Shah Vahid
    S6 R2 Shah Vahid
    Tc2 R3 Long Life / Shah vahid
    V 4.0
    Ts9 R2 Long Life

Emperor
    Tele : ir4ni4n

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام 3باره
    ظاهرا سرور باگ داره اکانت منتال حذف نشده d:
    ی تحلیل از وضعیت سرور بذارید ببینیم چ خبره )

صفحه 19 از 29 نخستنخست ... 91718192021 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع