صفحه 53 از 107 نخستنخست ... 343515253545563103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

هر هروز میام به عشق عطا فروم!! هر روز مارو خوشحال میکنه با پستاش!!! پستای تحلیل عطا که تا بود اصلا عالی بود!!!! تو گرنا بهش میگم عطا خیابانی!!
    پست تحلیلی این نیست که بشینی تعداد پلیر بشماری عزیزم!!! نشستی شمردی چند تا اتحاد داره هر ساید حالا شدی تحلیل گر!!!! تحلیلت از بازی وقتی فهمیدم که زنگ زدی گفتی من با ne نپ هستم!!! با شمام میخوام نپ ببندم!!!! یه پیشنهاد !!با ناتارم نپ ببند بعد بشین از قدرت نداشتت حرف بزن!!! لیدر عزیز!!!!!!!!! اصلا در سطح مصطفی نیستی که بهت جواب بده قبول دارم!!! برو بشین گلدتو بخر عید نزدیکه 10 در 100 بیشتر گلد میدن بابا!!!
    راستی جوابم بهت یادته پای تلفن؟؟؟ گفتم نتنها نپ نمیبدنم بلکه میزنم کل اکای سایدتو خودتم اخر از همه! الان یه کاری کردی همین اول بیام بزنیمت که دیگه از سطح نداشتت حرف نزنی!!! راستی جوانمرد شنیدم باز دنبال خرید اکانت هستی که!!! نکن عطا جان درست بازی کن!!! 20 کی شوالت رفته دیوار فدای سرت!!! دفت پریده !!! فدای سرت!!! این یه بازی این همه حرصو جوش نخور
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

2. تشکر purya تشکر نمود
    پسندیدن purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    هر هروز میام به عشق عطا فروم!! هر روز مارو خوشحال میکنه با پستاش!!! پستای تحلیل عطا که تا بود اصلا عالی بود!!!! تو گرنا بهش میگم عطا خیابانی!!
    پست تحلیلی این نیست که بشینی تعداد پلیر بشماری عزیزم!!! نشستی شمردی چند تا اتحاد داره هر ساید حالا شدی تحلیل گر!!!! تحلیلت از بازی وقتی فهمیدم که زنگ زدی گفتی من با ne نپ هستم!!! با شمام میخوام نپ ببندم!!!! یه پیشنهاد !!با ناتارم نپ ببند بعد بشین از قدرت نداشتت حرف بزن!!! لیدر عزیز!!!!!!!!! اصلا در سطح مصطفی نیستی که بهت جواب بده قبول دارم!!! برو بشین گلدتو بخر عید نزدیکه 10 در 100 بیشتر گلد میدن بابا!!!
    راستی جوابم بهت یادته پای تلفن؟؟؟ گفتم نتنها نپ نمیبدنم بلکه میزنم کل اکای سایدتو خودتم اخر از همه! الان یه کاری کردی همین اول بیام بزنیمت که دیگه از سطح نداشتت حرف نزنی!!! راستی جوانمرد شنیدم باز دنبال خرید اکانت هستی که!!! نکن عطا جان درست بازی کن!!! 20 کی شوالت رفته دیوار فدای سرت!!! دفت پریده !!! فدای سرت!!! این یه بازی این همه حرصو جوش نخور

ذوست عزیز من الان دقیقا نفهمیدم الان ناراحتی شما برا چیه؟.
    یکی پلیرشو بیرون کرده شما چرا ناراحتی؟ مگر اینکه جاسوس شما بوده باشه که اینقدر حرص میخوری 4هر کسی یه سطحی از بازی داره. یکی مثل من نوبه یکی مثل شما حرفه ای اما این دلیل نمیشه هی بیای تو فروم دادو بیداد کنی. بهتر نیست بزاری هر کسی مخاطب قرار داده شده خودش بیاد جواب بده؟ آخه داداش گلم مگه شما وکیل و وصی همه سرور هستید که میخوای از همه دفاع کنی. بشینید بازیتونو بکنید. ببینید بقیه سایدا دارن بازیشونو میکنن و حرف الکی نمیزنن ته سرور تو عمل نشون میدن. همه داد و بیداد و کری خوندن رو هم بلدن.
    2 روزه اومدم میبینم هر کی تو هر کاری که بهش مربوط نیست سرک میکشه . الیسا خانم هم در مورد یه حرفش بهش جواب میدم و اونم اینکه الیسا خانم چند باری که تیم اسپیک اومدی ماه دوم سرور بود و کسی به شما بی احترامی نکرد تو تیم اسپیک چون منم بودم و ندیدم کسی بهتون کوچکترین بی احترامی کنه. شما هم مشکلت با آقا عطا رو بهتر بود توی فروم نمیکشوندی. شمایی که دم از حرفه ای بودن میزنید برای چی مشکل شخصی رو به فروم کشوندی؟ زنگ میزدی با عطا حرف میزدی نه اینکه عکس بزاری تو فروم و مشکلتو اینجوری بیان کنی. البته شما تنها شخصی نیستی که این کارو میکنه و متاسفانه خیلی های دیگه توی سایدای دیگه هم همین کارارو میکنن حالا تو سرورای مختلف که کار اشتباهی هست.

در آخر فقط پیشنهاد میکنم هر کسی سرش به کار خودش باشه خیلی بهتره و تو مسائل سایدای دیگه سرک نکشید و دست از جاسوس بازی بردارید و سالم و پاک بازی کنید. اکانت خریدن توی ساید خود شخص فکر نکنم مشکلی داشته باشه چون هم سایدی نخره از ساید دیگه میان میخرن. اگر کسی اکانت فروشی داشت من خودم ازش مجانی میخرم :d
    ویرایش توسط MATRIX III : 09-18-2016 در ساعت 02:16 PM

4. تشکر RESPECT, No00oBs تشکر نمود
    پسندیدن RESPECT, No00oBs پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

مانی جان شما که نیاز به زدن ندارید خودتون حذف میکنید!! شکسته نفسی نفرمایید کسی شمارو نمیزنه!!!
    مستر ماتریکس عزیز من تو پستم حرف از الیسا نمیبینم؟؟؟؟ کجاشو میگی؟؟؟ یه چشم پزشکی برو!! جواب شما رو هم از این به بعد نمیدم !! یکم ادم مرد باشه به حرفاش عمل کنه بد نیست!! عرفان دل پری داره ماتریکس عزیز!!من جای شما بودم کلا فروم نمیومدم!!
    عطا اسم منو نیار تو پستات تا جواب ندم مجبور شی به اینا بگی بیان جواب بدن!!! اسم نیار گل من!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    مانی جان شما که نیاز به زدن ندارید خودتون حذف میکنید!! شکسته نفسی نفرمایید کسی شمارو نمیزنه!!!
    مستر ماتریکس عزیز من تو پستم حرف از الیسا نمیبینم؟؟؟؟ کجاشو میگی؟؟؟ یه چشم پزشکی برو!! جواب شما رو هم از این به بعد نمیدم !! یکم ادم مرد باشه به حرفاش عمل کنه بد نیست!! عرفان دل پری داره ماتریکس عزیز!!من جای شما بودم کلا فروم نمیومدم!!
    عطا اسم منو نیار تو پستات تا جواب ندم مجبور شی به اینا بگی بیان جواب بدن!!! اسم نیار گل من!!
    عزیز من حرفای من کلی بود در مورد حرفای دیروز و امروز و سه روز پیش و حرفای کلی دوستان
    عرفان هم ناراحت اگر هست بیاد خودش بگه ناراحته. اونی که باید ناراحت باشه منم نه عرفان اونم بخاطر بی اخترامی که بهم شد.
    چشم پزشک خوب سراغ داری معرفی کن حتما میرم اما منم یه روابپزشک خوب پیدا کنم میری؟
    عزیز من شما کلا مشکل داریا. باهات دوستانه حرف میزنم جوگیر میشی؟
    الانم گیر دادی به منو عرفان شما تو روابط دیگران دخالت نکنی بهتره

7. تشکر No00oBs تشکر نمود
    پسندیدن No00oBs پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

دوستان عزیز
    کل کل کردن ایجاد جنگ روانی یه چیز هست ! توهین کردن و مسخره کردن هم یه چیزه دیگه !
    خدا رو شکر تو فروم همه هم بزن بهادر هستند!
    مهدی جان شما که شمال شرق رو زدی کشتی !
    شمال غرب رو هم با خاک یکسان کردی ! جنوب غرب هم که از دوستان هستن !
    خوب شما برنده شدید ما هم بریم پی زندگیمون لول
    لامصب تو که اینقدر دل شیر داری ! 10 خونه دیگه از مرکز بازی دورتر میشدی ! اکانتت میرفت تو یه سرور دیگه !
    دو تا دونه کپ داری رید میری تومختصات 300 /300 ××
    برای همه هم کری میخونی !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت اساتید سرور
    آقا هنوز خسته نشید از این همه بحث های بیهوده؟یه تیمی رو یه اکانتی که ایمیلش دست یکی دیگه بود بازی میکرد اونی که ایمیل داشت و خرج اکانت و میداد دیگه نخواست اون بازیکنارو حالا به هردلیل.هم نتیجه منطقیش مشخصه هم نتیجه اخلاقی الان 20 صفحه دارین کش میدین کارو کشوندین به توهین ...دیگه ندیده بودم عطا هم اینجوری پست بگذاره که الان دیدم ...
    یه هفته از کتیبه هاتون گذشته یه چهار تا لینک بگذارین از زد و خورداتون جا اینکارا
    پ.ن: علی پررو یه اکانت گولی چیزی نداری بدی ما با هم بازی کنیم؟ یه 20-30 کی رعدم داشته باشه کپشم 150 باشه بسه :دی
    زاوش(گفتم دیگه آیدی فروم ما رو هم حتما" یاد رفته علی )
    ویرایش توسط Osiris : 09-18-2016 در ساعت 04:11 PM دلیل: دلم خواست :|

10. تشکر mohsen.2pac, shoshor, No00oBs تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, shoshor, No00oBs پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZeuS HaS ReturN نمایش پست ها
    احسان عزیزم اول سطح بازی تو به این سرورا نمی*خوره باید بری سرور خالی* بازی کنی* بعدم تو اکانت خودتو نمیتونی* بالا بکشی خر حمالی ساید ؟ هر سروری بودی ماهان همه کاراشو کرده خیلی* عرضه دشتی بازی میکردی تو سروری*ام که نیستی* نظر کارشناسی نده عینکتو بزن زیر مهتابی
    داداچ داری اشتباه میزنی
    1- خود شما که سوپور اکانتای امیر پرشین شدی!
    2-هر سروری رفتیم در خدمت ساید بودیم (بجز وقتایی که لیدر ساید لیاقت لیدری نداشت) . همون سروریم که با ماهان بحثمون شد سر واندری که فروخته شد به امیر اگه من ساید رو 1ماه اول جمع نکرده بودم ساید کارش به میدگیم هم نمیرسید!
    3-یه سرور بگو نزده باشنت و صدا توپ پلاستیکی نداده باشه اکانتت
    ------------------------------------------------
    چون سطح بازی من پایینه ترجیح میدم سرورهایی که سطحشون از اینجا بسیار پایینتره (ویرایش توسط مدیریت) و توی ساید اصلی خودم بازی کنم
    از همینجا هم از ادمین عزیز درخواست دارم مدال اتحاد j3 منو پاک کنن

رفع اسپم :
    Screenshot (53).jpg
    ویرایش توسط MOD DeadShot : 09-18-2016 در ساعت 08:14 PM
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط osiris نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید سرور
    آقا هنوز خسته نشید از این همه بحث های بیهوده؟یه تیمی رو یه اکانتی که ایمیلش دست یکی دیگه بود بازی میکرد اونی که ایمیل داشت و خرج اکانت و میداد دیگه نخواست اون بازیکنارو حالا به هردلیل.هم نتیجه منطقیش مشخصه هم نتیجه اخلاقی الان 20 صفحه دارین کش میدین کارو کشوندین به توهین ...دیگه ندیده بودم عطا هم اینجوری پست بگذاره که الان دیدم ...
    یه هفته از کتیبه هاتون گذشته یه چهار تا لینک بگذارین از زد و خورداتون جا اینکارا
    پ.ن: علی پررو یه اکانت گولی چیزی نداری بدی ما با هم بازی کنیم؟ یه 20-30 کی رعدم داشته باشه کپشم 150 باشه بسه :دی
    سلام زاوش جان خوبی من شاید بشناسی از طریق اسم فرومم شایدم نه در هر صورت بیا در خدمت باشیم اگه افتخار حضور شما را داشته باشیم علی پررو با ماست:d ولی حتماٌ بیا گارنا ببینمت خوشحال میشم.

13. تشکر ali-porr0, Osiris تشکر نمود
    پسندیدن ali-porr0, Osiris پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید سرور
    سلام زاوش جان.شما تاج سرمایی.
    ما که چند روزه میگیم بیا شما کمیاب شدی(:
    چرا گول بهت بدیم بیا بیگ همر بهت بدیم((:

15. تشکر Osiris تشکر نمود
    پسندیدن Osiris پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    کل کل کردن ایجاد جنگ روانی یه چیز هست ! توهین کردن و مسخره کردن هم یه چیزه دیگه !
    خدا رو شکر تو فروم همه هم بزن بهادر هستند!
    مهدی جان شما که شمال شرق رو زدی کشتی !
    شمال غرب رو هم با خاک یکسان کردی ! جنوب غرب هم که از دوستان هستن !
    خوب شما برنده شدید ما هم بریم پی زندگیمون لول
    لامصب تو که اینقدر دل شیر داری ! 10 خونه دیگه از مرکز بازی دورتر میشدی ! اکانتت میرفت تو یه سرور دیگه !
    دو تا دونه کپ داری رید میری تومختصات 300 /300 ××
    برای همه هم کری میخونی !
    سلام و درود بیکران به فر وم نشینان عزیز
    این پستی که میخوام بذارم کلی هست اما پست مانی جان رو ریپلی کردم چون ارادت خاصی به ایشون دارم و میدونم از با جنبه های این بازی.
    اول روی صحبت با عطا دوست خوبمه که شما اگر کسی رو بیرون کردید صاحب اختارید و بخودتون مربوطه من گلایه ام اینه که شما که میگی حرفه ای هستید و ما میدونیم اینو چرا پاسخ دوستانتون رو تو فروم دارید با ی پست مبنی بر اینکه توی گرنا یا تیم اسپیک پاسخگوی شما هستم قایله رو میخوابوندید که اینکار رو نکردید . دومین اشتباه اگر بحث دوستانه داریم اسم خاصی رو مخاطب قرار بدید مشکلی نیست اما اگر انتقاد دارید بهتره اسم خاصی رو نیارید منم حتی دارم اشتباه میکنم اسم شما رو آوردم اما واقعا دیگه مضحک شده فروم و حال ادم بد میشه از بس که جرو بحثه تو فروم.
    دوستان ج ش خواهشا به هیچ عنوان ریپلی نکنن و صحه صدر بخرج بدن .
    مورد بعدی اینکه اره موافقم دوست خوبم همه تو فروم بزن بهادر شدن کاشکی تو بازی یه خورده به خرج میدادیم این حرفا رو که خیلی خوب بود و سرور قشنگتر میشد من به شخصه لذت میبرم هر چی بیشتر زد و خورد باشه . ایشالا که اینطور بشه.
    اما در حمایت از هم سایدیم و یجورایی تاپ لیدره خودم باید بگم که ج ش رو که مطمینا زده آقا مهدی چون همه و همه یکدست و یکرنگ شدن حتی بنده که مخالف همیشگیه ایشون بودم چون همه یکدست هستند جایی برای اعتراض و مخالفت من نمونده. دوم اینکه شمالغرب رو که وقتش نیست بزنیم یا بخوریم چون فعلا داریم ش ش رو میزنیم یا شایدم میخوریم اما روی کاغذ که زدیم اگرم خوردیم به بچه ها گفتیم زدیم شما هم بگو زده که سه نشه . ج غ هم که دست یاری بما داده پس دلیلی نداره درگیر شیم . میمونه ۳۰۰در ۳۰۰ والا تا اونجا که یادم میاد هر کسی یه نحوی پلی میده نمیشه ایراد گرفت مثلا شما همیشه هر جا تیمت کامل بره هستی مثل فینال سال قبل که تیمت قوی بود میومدی تو اس ای ده میزدی کسی کارت نداشت رفقا بودن که پوشت هم بکنن. همونطور که کسی به شما ایراد نگرفت این سرور هم شما ایرادی از پلی دادنه بچه ها نمیتونی بگیری. اونی هم که مولتی بازی نمیکنه خواجه حافظ شیرازیه
    من خودمو کشتم بدونه پوش برسم به تاپ نشد حتی نصفشونم نمیتونم بزنم پس ایراد رو به همه تعمیم بدیم بهتره.
    یا حق
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

17. تشکر ali 2113, BlackSword, ArteshBod, ztumrus تشکر نمود
صفحه 53 از 107 نخستنخست ... 343515253545563103 ... آخرینآخرین