صفحه 30 از 107 نخستنخست ... 2028293031324080 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نمیدونم چرا اکانتی که تو سایدمونه و ما گلدشو میدادیم و فکر می کردیم دست رفیقمونه حالا داره یکی یکی واندرهای nw رو کلین میکنه
    دوستان عزیز nw هنوز هیچی نشده روی به بازی کثیف آوردن. پس فعلاً دو هیچ به نفع شما.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    این که دارن نفرای اول پوش میکنن یه چیز واضحه!! من موندم چرا میپیچونن دوستان!!! اکک ا نمونه واضحه یه اک بدون پوش هست! هفته اول نفر اول بودیم و تا این هفته تو تاپ ولی با این وضع پوش الان نفر 9 هستیم و هفته دیگه انشالاه اصلا نیستیم!!!!1 نفر اول دوبرابر من منابع رید میده !!! مگه میشه؟؟ مگه داریم!!!!! شاید ناتار اونور منابع بعتر میده!!! پست دوستمون زاجع ب پوش خیلی منطقی بود من نمیدونم چرا جبهه گیری میکنید!! پوش خودش یه هنر هست!!! دارید میکنید ناز دستتون!! والا!!! گناه کبیره که نمیکنید که میترسید
    درود به شرفت
    ما جوانمردی پیشه خود کرده ایم...

@همیشه دنیا اونجوری نیست که تصورشو میکنی@

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    نمیدونم چرا اکانتی که تو سایدمونه و ما گلدشو میدادیم و فکر می کردیم دست رفیقمونه حالا داره یکی یکی واندرهای nw رو کلین میکنه
    دوستان عزیز nw هنوز هیچی نشده روی به بازی کثیف آوردن. پس فعلاً دو هیچ به نفع شما.
    سلام
    چی کی کجا خخخخخخ
    والا شاید فروختن شاید گندم خور ازاد کردن باید از رفیقتون پرسید نه از ما ممنون الیسا

4. تشکر mostafa-bi nam تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقای نامحترم
    واندر اولی رو خوده من زدم شما تو جریان بازی نیستید نظر ندید
    من تو ساید nw هستم نه se

ما اون قدر همر داریم که به ساید شما نیاز نداشته باشیم
    شما خوابیدی تو جریان بازی نیستی
    برو بخواب عزیز

6. تشکر mrt_taleshi تشکر نمود
    پسندیدن mrt_taleshi پسندید
    نپسندیدن Head_shout, lucifer نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت همه ی دوستان عزیزم

مصطفی جان بنده یه واندر با اکانت لول:دی تو nw کلین کردم
    اکانت 2 تا همر داشت با یه همرش اینکارو کردم

الان هم یه همر با کپ 18 رو چنج میل دادم واسه علی

از لحاظ گلد هم علی لطف داشت به بنده و گلد منو تامین کرد البته شما هم 200 تا گلد دادی من که به علی گفتم بده بهت چون حساب کتاب من با علی جداست

اگر هم نداده علی بنده 200 تا گلد رو برات کد میکنم

با علی هم صحبت کردم در مورد یه سری مسائل که شما در جریان نیستی پس خوب نیست بدون هیچ اطلاعی بیاییم تو فروم پست بزاریم و یه ساید دیگه رو متهم به کثیف کاری کنیم

بنده خودم لانچ کردم و خودم تصمیم گرفتم و اینور هم یه اکانت به بنده در قبال اون یه همر دادن

مسله ای هم بمونه بین من و علی هست که میگم در مورد اون صحبت کردیم و
    یه مسئله دیگه میمونه وظیفه ی من در قبال سایدی که توش بازی میکردم (نه فرد) که اون هم با اکانت کراپ 18 و یه همری که توش مونده واینکه راحت با کراپ 18 میشه 2 تا همر رو شارژ کرد که در اختیار یکی از لیدر های ساید قرار گرفت

باز هم اگر از دوستان عزیزم تو اس ای کسی بر گردن بنده حق داره بهم پی ام بده جبران میکنم در حد توانم

پ.ن:نه کثیف کاری شده نه چیزی از جانب nw فقط بنده بخاطر یه سری مسائل که پیش امد قادر به ادامه بازی در ساید SE نبودم و تصمیم گرفتم ادامه ی بازی رو تو nw پیگیری کنم
    پ.ن2:لطفا قبل از اتهام به هر سایدی یا بازیکنی به رفتار خودمون نگاه کنیم و مسائلی که پیش امده
    پ.ن3:باز هم اگر کسی حقی برگردن بنده داره بگه که جبران کنم ولی به نظرم خیلی پیش تر هر چی که تو دست و بالم بوده از سرور e1 تا حالا با دوستام تقسیم کردم که همه استفاده کنیم
    پ.ن4:از اینجای سرور دیگه با تمام وجودم برای nw بازی میکنم همونجور که قبلا برای SE بازی میکردم

پ.ن5:یه تشکر ویژه هم از ارمان و بهداد عزیز و بقیه دوستان دارم تو ساید nw که بنده رو پذیرفتن وقبول کردن کنارشون به بازی ادامه بدم البته در حد یه پلیر خیلی معمولی بیش نیستم ولی بازم ممنون

بهترین خاطراتمو و بازی که کردم و از همه مهمتر دوستانی که پیدا کردم که همیشه برام بیشتر از حد یه بازی مجازی بوده و ارتباطم باهاشون بیشتر از حد بازی بوده و همشون رو تک تک واقعا از صمیم قلب دوست داشتم تو اس ای بوده پس همیشه خاطرتون واسم عزیزه و هیچ وقت از ذهنم پاک نمیشید فقط این سرور صلاح دیدم ادامه ی بازی رو تو nw بدم چون واقعا به خاطر یه سری مسائل نمیتونستم دیگه تو اس ای ادامه بدم..فقط خواهشی که دارم اینه جای این بحث توی فروم نیست چون nw کاری نکرده و بنده بودم پس حرفی اگر باقی مونده با خودم بزنید و جو بازی به خاطر این مسئله به هم نریزه

ارادت خدمت همه ی دوستان عزیزم-نوید لول:دی
    ویرایش توسط l0l:D : 08-27-2016 در ساعت 11:55 PM
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

8. تشکر lucifer, mrt_taleshi تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, mrt_taleshi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ی دوستان عزیزم

مصطفی جان بنده یه واندر با اکانت لول:دی تو nw کلین کردم
    اکانت 2 تا همر داشت با یه همرش اینکارو کردم

الان هم یه همر با کپ 18 رو چنج میل دادم واسه علی

از لحاظ گلد هم علی لطف داشت به بنده و گلد منو تامین کرد البته شما هم 200 تا گلد دادی من که به علی گفتم بده بهت چون حساب کتاب من با علی جداست

اگر هم نداده علی بنده 200 تا گلد رو برات کد میکنم

با علی هم صحبت کردم در مورد یه سری مسائل که شما در جریان نیستی پس خوب نیست بدون هیچ اطلاعی بیاییم تو فروم پست بزاریم و یه ساید دیگه رو متهم به کثیف کاری کنیم

بنده خودم لانچ کردم و خودم تصمیم گرفتم و اینور هم یه اکانت به بنده در قبال اون یه همر دادن

مسله ای هم بمونه بین من و علی هست که میگم در مورد اون صحبت کردیم و
    یه مسئله دیگه میمونه وظیفه ی من در قبال سایدی که توش بازی میکردم (نه فرد) که اون هم با اکانت کراپ 18 و یه همری که توش مونده واینکه راحت با کراپ 18 میشه 2 تا همر رو شارژ کرد که در اختیار یکی از لیدر های ساید قرار گرفت

باز هم اگر از دوستان عزیزم تو اس ای کسی بر گردن بنده حق داره بهم پی ام بده جبران میکنم در حد توانم

پ.ن:نه کثیف کاری شده نه چیزی از جانب nw فقط بنده بخاطر یه سری مسائل که پیش امد قادر به ادامه بازی در ساید SE نبودم و تصمیم گرفتم ادامه ی بازی رو تو nw پیگیری کنم
    پ.ن2:لطفا قبل از اتهام به هر سایدی یا بازیکنی به رفتار خودمون نگاه کنیم و مسائلی که پیش امده
    پ.ن3:باز هم اگر کسی حقی برگردن بنده داره بگه که جبران کنم ولی به نظرم خیلی پیش تر هر چی که تو دست و بالم بوده از سرور e1 تا حالا با دوستام تقسیم کردم که همه استفاده کنیم
    پ.ن4:از اینجای سرور دیگه با تمام وجودم برای nw بازی میکنم همونجور که قبلا برای SE بازی میکردم

پ.ن5:یه تشکر ویژه هم از ارمان و بهداد عزیز و بقیه دوستان دارم تو ساید nw که بنده رو پذیرفتن وقبول کردن کنارشون به بازی ادامه بدم البته در حد یه پلیر خیلی معمولی بیش نیستم ولی بازم ممنون

بهترین خاطراتمو و بازی که کردم و از همه مهمتر دوستانی که پیدا کردم که همیشه برام بیشتر از حد یه بازی مجازی بوده و ارتباطم باهاشون بیشتر از حد بازی بوده و همشون رو تک تک واقعا از صمیم قلب دوست داشتم تو اس ای بوده پس همیشه خاطرتون واسم عزیزه و هیچ وقت از ذهنم پاک نمیشید فقط این سرور صلاح دیدم ادامه ی بازی رو تو nw بدم چون واقعا به خاطر یه سری مسائل نمیتونستم دیگه تو اس ای ادامه بدم..فقط خواهشی که دارم اینه جای این بحث توی فروم نیست چون nw کاری نکرده و بنده بودم پس حرفی اگر باقی مونده با خودم بزنید و جو بازی به خاطر این مسئله به هم نریزه

ارادت خدمت همه ی دوستان عزیزم-نوید لول:دی
    رزومه شما برای ما ثابت شدست (رجوع کنید به خاطراتتون از سرور k1)
    اونجا هم اکانت شما واندر nw رو کلین کرد
    البته از حق نگذریم واقعاً میتونستی با اکانتت SE رو اذیت کنی ولی منت گذاشتی و نکردی

در کل هر جا که هستی موفق باشی
    ارادتمند
    مصطفی
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

10. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Team Agilityacc نمایش پست ها
    آقای نامحترم
    واندر اولی رو خوده من زدم شما تو جریان بازی نیستید نظر ندید
    من تو ساید nw هستم نه se

ما اون قدر همر داریم که به ساید شما نیاز نداشته باشیم
    شما خوابیدی تو جریان بازی نیستی
    برو بخواب عزیز

من همه پستارو خوندم از بین همه پست تو جالب بود !!
    کی تورو راه داده فروم ؟
    اصلا کسی میشناستون ؟ سرور بی پایان بازی میکنی منابع مبدی واندر پوینت گرفتی فکر کردی الان شاخی ؟!
    درست صحبت کن ..

آقای نا محترم چیه ؟ شما همر زیاد داری ؟ گنده همرتون لنگه دمپایی همرای بقیه سایدا نمیشه !!
    دیگه گنده نیا اینجا که واست بد تموم میشه !!! از توی ساید خودتون بت حال میدم!!!
    طرف خودش میگه از Se واندر nw کلین کردم این واسه ما لفظ میاد !!

پ.ن 1 : قبلا 2تا لیدر اینور اونور بود به پلیراشون میگفتن آقا کسی پست الکی توی فروم نده .. الان هر کی از راه میرسه از جانب خودش هرجور دوست داره حرف میزنه !!توی هر 4 تا ساید هم لاگین دارم کاری نکنید بد بشه !!
    پ.ن 3 : از تو ساید خودتون نزنمت صلوات !!
    پ.ن 4 : بلد نیستین پست نذارین توی فروم کسی مجبورتون نکرده !!!
    ویرایش توسط SajjaD MaRiLyN : 08-28-2016 در ساعت 01:48 AM دلیل: حرف اضافه ممنوع
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    من همه پستارو خوندم از بین همه پست تو جالب بود !!
    کی تورو راه داده فروم ؟
    اصلا کسی میشناستون ؟ سرور بی پایان بازی میکنی منابع مبدی واندر پوینت گرفتی فکر کردی الان شاخی ؟!
    درست صحبت کن ..

آقای نا محترم چیه ؟ شما همر زیاد داری ؟ گنده همرتون لنگه دمپایی همرای بقیه سایدا نمیشه !!
    دیگه گنده نیا اینجا که واست بد تموم میشه !!! از توی ساید خودتون بت حال میدم!!!
    طرف خودش میگه از Se واندر nw کلین کردم این واسه ما لفظ میاد !!

پ.ن 1 : قبلا 2تا لیدر اینور اونور بود به پلیراشون میگفتن آقا کسی پست الکی توی فروم نده .. الان هر کی از راه میرسه از جانب خودش هرجور دوست داره حرف میزنه !!توی هر 4 تا ساید هم لاگین دارم کاری نکنید بد بشه !!
    پ.ن 3 : از تو ساید خودتون نزنمت صلوات !!
    پ.ن 4 : بلد نیستین پست نذارین توی فروم کسی مجبورتون نکرده !!!
    به شما هیچ ربطی نداره شما نمی خواد خودتو بندازی وسط
    کاری که به شما ربطی نداره نمی خواد دخالت کنی

13. نپسندیدن M3nTaL, Head_shout, lucifer نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Team Agilityacc نمایش پست ها
    به شما هیچ ربطی نداره شما نمی خواد خودتو بندازی وسط
    کاری که به شما ربطی نداره نمی خواد دخالت کنی
    من اینجا ناظمم هر کی بی ادبی کنه ادبش میکنم !!
    تو کل سایدتون هم از همشون بپرسی منو میشناسن .
    بشین یه گوشه آروم بازیتو کن !
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

15. تشکر Head_shout, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن Head_shout, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عيب نداره مصطفي ،اين پليرهاي شاخ ٣ تا اك تو جنوب غرب هم خريدن ،جالب اينجاس تحديد هم ميكنن دييييي ،
    خيلي باحال هستن بزار حال كنن چكارشون داري ،*افتخارميكنن
    اينجاش خيلي خفنه ،طرف ميگه عرضه ميخاد پوش و اك خريدن ،ديييييي
    باووووو خفنا ،چقدر شما شاخيد ،image.jpg

- - - Updated - - -

سجاد با كي بحث ميكني ؟ فازت چيه ؟ حوصله داري يا وقت ؟ در حد نيستن بخاي جوابشونو بدي ،
    دوالاي ديروز پلير هاي امروز ،لا اقل دوال بودن ،اين دوستان حتي تو اي أر قديم دوال هم نبودن ،كل زندگي نامشون همين دجكوبه ،

- - - Updated - - -

متني كه نوشتي ارزش خوندن نداره ،ولي همين چند خطي كه خوندم و توضيح كاملي كه دادي يعني دستو پا زدن ،،،،،،،،،،آدم وقتي اينقدر سعي ميكنه توضيح بده يعني ،،،،،،
    امسال تو جز خراب كردن بازي ديگران كار ديگه بلد نيستن ،
    منچ هم بازيه خوبيه ،اونجا هم ميتوني خودي نشون بدي ،

صفحه 30 از 107 نخستنخست ... 2028293031324080 ... آخرینآخرین