صفحه 70 از 107 نخستنخست ... 2060686970717280 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام و درود بیکران

ضمن تسلیت این ایام و آرزوی سلامتی برایه یکا یکتون ، اومدیم طبق معمول جواب ندیم و در سکوت و آرامش پلی بدیم نشد که بشه .

اینکه فلانی فلان سرور تو سایدش بد بوده و مشکل داشته با بچه هایه سایدش فکر نمیکنم به احدی مربوط بشه جز ؟؟؟ جز؟؟؟ جز ؟؟؟ بله درسته جز بچه هایه همون ساید ، اونم نه هر بچه هایی ، بچه هایی که نافشون رو با اسمشون و سایدشون بریدن ، پس دوستان میتونن در مورد ساید خودشون نظر بدن ، اما این اجازه رو هم دارن که اگر پیروزی کسب کردن جلویه ساید همون فلانی به رخ بکشن بگن ما بردیم ، تاریخ رو فاتحان مینویسند ، اما تا اونجا که یادمه فینال پارسال رو اس دبلیو برد نه ساید دیگه ، دوستان اون سرور و اون ساید بیان بگن ما بردیم ما هم میگیم بله واندر تو سایدتون صد شد و بردید ،
    دوستان اگه بیگ انداختید کسی رو دستتون نزد بیاید گریه کنید، سالم ؟؟؟؟ مفهوم سالم عوض شده ؟؟ میگن ارزش ها بنا به موقعیت جغرافیایی عوض میشه ، مثلا تو مکزیک تا 50 گرم مواد مخدر جرم نیست تو امارات قرص استامینوفن کدیین جرمه ، حالا شما ابر مولتی سرور و سایت دژکوب ،مافیایه خرید اکانت (البته از ساید خودت ، چیزی که مطمینم رو میگم که تهمت نزده باشم ) دم از بازی سالم میزنی ؟ یاللعجب این چه سیستمی هست من نمیدونم ، که مولتیان قدرت میدان و تک اکانتی ها خار میدان شده اند ،
    جو گرفتگی ؟؟ اینکه یکی بیگ میزنه میگه بیا بزن روش سی کی گلد میدم در راه خدا ، میشه جو گرفتگی ؟؟؟ من بیگ نزدم شما بیا نزن روش سی کی گلد بده خوبه ؟؟؟ اینم تواضع .
    مجددا میگم آقایون خانوما : جناب لوسیفر پیشقراول به زعمتون رییس ، حمال ، جارو کش ، تاپ لیدر ، هماهنگ کننده ، دفساز ، جلوزن ، فارم اس ای هستند . اگر هم مشکل ما باهاش داریم رجوع شود به خط سوم همین پست انتهای خط .
    اونایی هم که لایک میکنن نشون دهنده اینه که اس ای خوب درک کرده که این بازی گروهیه از لایک ها مشخصه اونی که باید خوب درک کنه شمایی ،

دوستان اس ای بیگ نندازید احساس میکنم دوستان دارن میترسن چون میخوان بدونن میتونیم موقع لانچ گندمشو بدیم یا نه ؟؟ پس لطف کنیدبه این دوستان استرس وارد نکنید ،
    ما هم برای شما آرزوی شاد کامی داریم پدر بزرگ .
    (با رندی خاصی توهین میکنی. بارندی خاص تر پاسخ بگیر ، من بی ادب نیستم اما رفتارم رو با شخصیتم اشتباه نگیرید ، شخصیتم چیزیه که هستم اما رفتارم چیزیه که شما هستید . خواهشا اگر صحبتی داریم در حیطه اختیارات قانونی عرفی و رفتار توام با احترامتون بگیم از طعنه و کنایه زدن بپرهیزیم )

پ ن :مسلم هست که این پستم پاسخ هایه زیادی خواهد داشت ، همونطور که پست هایه گذشته شما بسیار پاسخ داشت که تا اینجا سعی کردم خیلی خیلی در جاده احترام و شان بازی جلو برم که ....اما واقعا انتظار از پدربزرگ سرور بیش از این هاست .

یا حق
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

میدونی عطا جان من دیگه ترجیح میدم جوابتو ندم. دیگه بر هیچ کس پوشیده نیست که نه باز بلدی نه ادب بازی کردن داری!! هر چیزی حدی داره که ازش گذروندی. دو روز سرور تو صلح بود گفتیم هیجانی بهش بدیم. که دادیم!!! شنیدیم خیلیا امتحان کردن بیگ همریو نشده!!!!
    اخخر سرور میبنی که از اخر se اخر سایدتو میزنم اصلا نگران گندمش نباش!! صحبت باهات بیهودس چون پارانوید وار فقط حرفای خودتو میزنی. جوابی به پستات دیگه داده نمیشه. کلا به کسایی جواب میدم من که رقیب بدونمشون یا همسطح ولی شمام به جمع اونایی که حرف میزنن جواب نمیگیرن پیوستی!
    یه فرقی که se با بقیه سایدا داره دوستی هست که بچه ها دارن با هم. بدون که حتی اگه یه نفر از این جمع بیاد بگه کل کارا دسته اونه و همه افتخارات و فتوحات سرور به نامشه بقیه تایید میکنند. سعی نکن تفرقه بندازی سعی کن همون مردونه که گفتی بازیتو بکنی!!
    دیگه بهت جواب نمیدم چون بی شرمانه جواب میدی!!
    از مدیریت هم تشکر میکنم برای اینکه همرو به یه چشم میبینه!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

3. تشکر titan2, ztumrus, mostafa-bi nam, purya تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

طرفی ک فکر میکنی میتونی هی تفرقه بندازی تو ساید se روی این پست با شماس همبازیه گرامی :

عزیزی ک میگی بزرگی و این حرفا ! البته بزرگی ب سن نیستا ب عقل و متانت و از این قبیل حرفاس ! ساید خودتو با این همه مولتیایی ک داری با ساید se مقایسه نکن ! جریان شما جریان اون کسی ک فقط در قسمت خرید سکه توان داره ن آنالیز و چیز دیگه ! ب ساید خودت بچسبی خیلی بهتره !!

پ ن : ی بنده خدایی ک کوچ کرده بود هی داشت تهمت مینداخت تو آغوش se منتها تیرش ب سنگ خود ! شما هم از این تلاشا کن آخرش ب خودت برمیگرده !

عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد !
    راههایی که به آینده ختم میشوند
    یافتنی نیستند ………
    بلکه ساختنی اند …

5. تشکر mostafa-bi nam, lucifer, titan2, purya تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    میدونی عطا جان من دیگه ترجیح میدم جوابتو ندم. دیگه بر هیچ کس پوشیده نیست که نه باز بلدی نه ادب بازی کردن داری!! هر چیزی حدی داره که ازش گذروندی. دو روز سرور تو صلح بود گفتیم هیجانی بهش بدیم. که دادیم!!! شنیدیم خیلیا امتحان کردن بیگ همریو نشده!!!!
    اخخر سرور میبنی که از اخر se اخر سایدتو میزنم اصلا نگران گندمش نباش!! صحبت باهات بیهودس چون پارانوید وار فقط حرفای خودتو میزنی. جوابی به پستات دیگه داده نمیشه. کلا به کسایی جواب میدم من که رقیب بدونمشون یا همسطح ولی شمام به جمع اونایی که حرف میزنن جواب نمیگیرن پیوستی!
    یه فرقی که se با بقیه سایدا داره دوستی هست که بچه ها دارن با هم. بدون که حتی اگه یه نفر از این جمع بیاد بگه کل کارا دسته اونه و همه افتخارات و فتوحات سرور به نامشه بقیه تایید میکنند. سعی نکن تفرقه بندازی سعی کن همون مردونه که گفتی بازیتو بکنی!!

سلام مهدی جان چقدر شما ها زود جوش میارین
    دیدم فروم فینال دیگه خبری نیست گفتم یه کاری کنم باز هم بازارش گرم بشه که شد حالا شما ها ادامه بدید ما بخونیم ببینیم سرور چه خبره آخه
    همه بیگ میکشن و سرور داره تمام میشه هیچ خبری نیست وهمه میخوان واندر بیارن پائین
    الته من هم پائین آوردن واندر رو ترجیح میدم به بالا بردنش
    شاد وخرم باشید وروزگار به کامتان
    عطا

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها

سلام
    خودم به شخصه عرض میکنم تو شمال فقط یک نفر امتحان کرد اونم بعد از همر امپریال به ما دستور دادن از لانچ کردن همر جدا خود داری کنیم
    من حاضرم شرط ببندم حد اقل 3 تا بالای امپریال تو شمال حست البته من 2 تاشو دیدم!!!
    اقای لوسیفر مدعی و فروم نویس با این که الان دومی امید وارم آخر سرور زیر هامر بچه های شمال نباشی!!

دلتون حسینی

8. نپسندیدن purya نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bide-vahshi نمایش پست ها
    سلام مهدی جان چقدر شما ها زود جوش میارین
    دیدم فروم فینال دیگه خبری نیست گفتم یه کاری کنم باز هم بازارش گرم بشه که شد حالا شما ها ادامه بدید ما بخونیم ببینیم سرور چه خبره آخه
    همه بیگ میکشن و سرور داره تمام میشه هیچ خبری نیست وهمه میخوان واندر بیارن پائین
    الته من هم پائین آوردن واندر رو ترجیح میدم به بالا بردنش
    شاد وخرم باشید وروزگار به کامتان
    عطا
    اگه غیر از واندر زدن کار دیگه ای از دستتون بر میاد بسم الله . وگرنه اینکه تو سایدتون کسی توانایی یه پلن رفتن معمولی رو هم نداره که به کسی پوشیده نیست.
    لانچ کردن روی واندر که کاری نداره و پلن هم نمی خواد البته باید بگم که شما از پس همین هم برنمیای.
    طبق صحبت هایی که جنابتان تا امروز توی همین فروم داشتین ما با سیاستی ساید متامون رو از دست دادیم و شما با سیاست بازی تونستی دو ساید متا برای سایدت دست و پا کنی. حالا تو همین شرایط 3 به 1 سرور ،باز این بچه های ما هستن که کری میخونن. این کری خونی هم یه نوع حریف طلبیه . شما نمیخواد بیگ بندازی چون نمیتونی بندازی ولی بیا حداقل se رو بزن.
    بی صبرانه منتظر جذاب تر شدن بازی هستیم.
    ما قبلاً هم گفتیم که این سرور آخرمونه پس یه کاری کنید که این سرور برای ما جذاب شه .
    با اینکه میدونم نمیتونی ولی
    کم گوی و گزیده گوی
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

10. تشکر ztumrus, lucifer, titan2, purya, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن ztumrus, lucifer, titan2, purya, ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

وای 3 تا از بیگ بزرگتر اگه بندازید به هر اک نفری 50 کی گلد میدیم از طرف se !!!! ارزش داره بندازیدا!!!!!!!
    میگن خالی بندی کنتور نداره راست میگن خوب!!!
    بیصبرانه منتظریم بازیو برامون جذاب کنید!!! حتی حالا که 3 تا ساید با هم هستید هم دارید فقط کشاورزی میکنید؟؟؟ اینم شد بازی؟؟؟
    از نظر من برید sims بازی کنید!!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط **1977** نمایش پست ها
    سلام
    خودم به شخصه عرض میکنم تو شمال فقط یک نفر امتحان کرد اونم بعد از همر امپریال به ما دستور دادن از لانچ کردن همر جدا خود داری کنیم
    من حاضرم شرط ببندم حد اقل 3 تا بالای امپریال تو شمال حست البته من 2 تاشو دیدم!!!
    اقای لوسیفر مدعی و فروم نویس با این که الان دومی امید وارم آخر سرور زیر هامر بچه های شمال نباشی!!

دلتون حسینی

چرا این همه بزرگش میکنید ؟
    خود لوسیفرم تو پستش گفته بود فقط جهت این روزایی ک صلح برقراره این کارو (گرفتن بیگ) انجام بدیم !
    حالا یا شما همر ندارین ک نزدین یا میگید داریم و نمیزنیم یا شایدم میخواین داشته باشین ولی متاسفانه نمیتونید !
    شما نمیخواید حس امیدواری بدین !
    شما بچسبین ب تلاشتون و نحوه ی بازیه جوانمرادنتون

پ ن : دوست عزیز حکایت این ضرب المثل نشی ک میگه : زدیم و نگرفت
    راههایی که به آینده ختم میشوند
    یافتنی نیستند ………
    بلکه ساختنی اند …

13. تشکر titan2, lucifer, purya, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن titan2, lucifer, purya, ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    با سلام و درود بیکران

ضمن تسلیت این ایام و آرزوی سلامتی برایه یکا یکتون ، اومدیم طبق معمول جواب ندیم و در سکوت و آرامش پلی بدیم نشد که بشه .

اینکه فلانی فلان سرور تو سایدش بد بوده و مشکل داشته با بچه هایه سایدش فکر نمیکنم به احدی مربوط بشه جز ؟؟؟ جز؟؟؟ جز ؟؟؟ بله درسته جز بچه هایه همون ساید ، اونم نه هر بچه هایی ، بچه هایی که نافشون رو با اسمشون و سایدشون بریدن ، پس دوستان میتونن در مورد ساید خودشون نظر بدن ، اما این اجازه رو هم دارن که اگر پیروزی کسب کردن جلویه ساید همون فلانی به رخ بکشن بگن ما بردیم ، تاریخ رو فاتحان مینویسند ، اما تا اونجا که یادمه فینال پارسال رو اس دبلیو برد نه ساید دیگه ، دوستان اون سرور و اون ساید بیان بگن ما بردیم ما هم میگیم بله واندر تو سایدتون صد شد و بردید ،
    دوستان اگه بیگ انداختید کسی رو دستتون نزد بیاید گریه کنید، سالم ؟؟؟؟ مفهوم سالم عوض شده ؟؟ میگن ارزش ها بنا به موقعیت جغرافیایی عوض میشه ، مثلا تو مکزیک تا 50 گرم مواد مخدر جرم نیست تو امارات قرص استامینوفن کدیین جرمه ، حالا شما ابر مولتی سرور و سایت دژکوب ،مافیایه خرید اکانت (البته از ساید خودت ، چیزی که مطمینم رو میگم که تهمت نزده باشم ) دم از بازی سالم میزنی ؟ یاللعجب این چه سیستمی هست من نمیدونم ، که مولتیان قدرت میدان و تک اکانتی ها خار میدان شده اند ،
    جو گرفتگی ؟؟ اینکه یکی بیگ میزنه میگه بیا بزن روش سی کی گلد میدم در راه خدا ، میشه جو گرفتگی ؟؟؟ من بیگ نزدم شما بیا نزن روش سی کی گلد بده خوبه ؟؟؟ اینم تواضع .
    مجددا میگم آقایون خانوما : جناب لوسیفر پیشقراول به زعمتون رییس ، حمال ، جارو کش ، تاپ لیدر ، هماهنگ کننده ، دفساز ، جلوزن ، فارم اس ای هستند . اگر هم مشکل ما باهاش داریم رجوع شود به خط سوم همین پست انتهای خط .
    اونایی هم که لایک میکنن نشون دهنده اینه که اس ای خوب درک کرده که این بازی گروهیه از لایک ها مشخصه اونی که باید خوب درک کنه شمایی ،

دوستان اس ای بیگ نندازید احساس میکنم دوستان دارن میترسن چون میخوان بدونن میتونیم موقع لانچ گندمشو بدیم یا نه ؟؟ پس لطف کنیدبه این دوستان استرس وارد نکنید ،
    ما هم برای شما آرزوی شاد کامی داریم پدر بزرگ .
    (با رندی خاصی توهین میکنی. بارندی خاص تر پاسخ بگیر ، من بی ادب نیستم اما رفتارم رو با شخصیتم اشتباه نگیرید ، شخصیتم چیزیه که هستم اما رفتارم چیزیه که شما هستید . خواهشا اگر صحبتی داریم در حیطه اختیارات قانونی عرفی و رفتار توام با احترامتون بگیم از طعنه و کنایه زدن بپرهیزیم )

پ ن :مسلم هست که این پستم پاسخ هایه زیادی خواهد داشت ، همونطور که پست هایه گذشته شما بسیار پاسخ داشت که تا اینجا سعی کردم خیلی خیلی در جاده احترام و شان بازی جلو برم که ....اما واقعا انتظار از پدربزرگ سرور بیش از این هاست .

یا حق

سلام
    در اینکه من به همه بازیکنان سرور احترام قایلم هیچ شکی نیست
    مدتی فروم این سرور خبری نبود و با یه پست گذاشتن برای مهدی که چنین و چند بار اعلام کردم با هم دوست هستیم و چون میدونم زود جوش میاره باز فروم رو یه تکونی دادم والی هیچ قصد جسارت به کسی رو نداشتم و ندارم
    بنابر این دلگیری از من یکم بی انصافی هست
    اولین پست من تو این فروم یک درخواست تحلیل بود که دیدید به کجا ها کشید که باعث تاسف شد
    مگه چه ایرادی داره یکم در مورد خود بازی صحبت بشه تا کل کل کردن و کری خوندن ولی جنوب شرق فقط اکانت شما تو تحلیل وارد شد و الباقی شروع به کل کل و .................... کردن که مهم نیست
    پس شما هم قبول دارید وارد معقوله غیر از بحث بازی صحیح نیست ولی خیلی ها حتی فرقش رو هم متوجه نمیشن
    زدن بیگها قشنگ بود ولی هر بیگی به هدف نمیرسه مگر تک پاشه و همه کمک کنن یا مولتی زیاد داشته باشه و اگر خارج از این هست به من بگید
    زاد و ولد نیرو هم بدون مولتی امکان پذیر نیست اگر اشتباه میگم باز هم شما تذکر بده
    و در نهایت مولتی بازی هم خودش هنری هست که هر کس نمیتونه و این رو هم اگر اشتباه میگم باز شما متذکر بشید
    حالا بنده بقول شما ها بخصوص دوست عزیزم مهدی نووب شما حرفه ای شما با نشون دادن بیگ ها که زیبا بودند بجز مولتی باز بودن بعضی ها چیز دیگری رو ثابت کردید باز به بنده تذکر بدید البته با توجه به این مطلب که گفتم خود مولتی بازی هم هنریست و هر کسی از پسش بر نمیاد
    حالا چرا انشاء من در پاسخ پست شما با دیگران فرق میکنه این هست که با هرکسی به زبان خودش انگار باید صحبت کرد همانطور که شما در پستتون اشاره کردید
    یکی ازبعضی مسائل استفاده اشتباه میکنه، بنده گفتم به فکر گندمش هستید ایشون در جواب ته نقشه ساید ما رو سوراخ کرد جالب نیست
    یعنی شما قبول ندارید اگر یک همر زیادی بزرگ بشه از همش یک جا به سختی میشه استفاده کرد و تمهیدات خودش رو میخواد پس توضیح بده نه تیر بنداز ته نقشه
    نمیخوام به سرور های قبل برگردم ولی مثال خوبی هستش نمیدونم سرور ای وان بودید که همه افتخارات سرور جمع شده تو ایمیل مهدی؟ ازش بپرسی چند هفته 100 کردن همرشو عقب انداخت تا هم فیدر زنی بکنند از سه ساید تا جمعیت اکانت من رو بیاره پائین تا بشه رنک یک پاپ و چقدر عقب انداخت واندرشو تا همر بسازن و بیگ من رو بشکنن و چند تا همرشون بخصوص واندر کوب خود مهدی لاست دادن و توی حملات از هر سه ساید باهم موج همر و نه فیک میآمد رو اکانت من و دیوار میشد و منهم فراموش نمیکنم که پایتختم فقط بخاطر کتیبه صفر نشد و سریع کشیدمش بالا شما قاضی من اکانتم رو دادم به ساید با چهار تا لنگه دمپائی و تو بازی سجاد مریلین و زاووش و عارف سگ سبیل و امیر عباس و محمد رضا اسپارتان و نیما لینچ همه رو اکانت زحمت کشیدن و همر اونقدر بزرگ بود که هر 15 دقیقه یا 45 دقیقه خوب به خاطر ندارم بایستی همرهام رو منابعش تعدیل میخورد و آخرش هم برای حمله بیگ رو دو قسمت کردم که بشه لانچش کرد و نیمه دیگه موند برای غارت که گندمش رو تامینکنه ضمن اینکه همه کمک میکردن پس بیگ زدن هم اگر نیاز هاش تامین باشه امکان پذیره ولی باز نه برای همه چون واردی میخواد
    بله آخر سرور هم جنوب شرق 100 کرد ولی من بیشتر لذت از اکانتم بردم چون اکانت عالی بود از خود مهدی سئوال کنید
    ولی جنوب شرق به کمک ساید های دیگه فقط برد و آیا این برد لذتی هم داشت بغیر از برای ایمیل ها
    میبخشید برخلاف میلم رفتم تو گذشته ها و اون اولین سرور من تو دژکوب بود
    حالا شما نباید از پست من ناراحت بشید و من به هیچکس تو پستهام جسارت نمیکنم ولی خدا وکیلی پست های دیگه رو نگاه بکنید
    البته باز میگم من و مهدی دوست هستیم و گاه تلفنی هم حال هم رو میپرسیم من زنگ میزنم اون تک زنگ خخخخخخخخخخخخ
    بگذریم برای همه شما آرزو ی بهترین ها رو از خالق زیبائیها دارم
    عطا

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

15. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن behdad پسندید
    نپسندیدن purya نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    فقط میخواستم بگم اونی که مثلا" 2 میلیون نونخوره همرشه حتما" بلده گندمشم برای لانچ جور کنه در مقابل ساختن همچین همری دیگه 2 تا ده خمره بغل همر زدن و منابع جمع کردن قبل لانچ که کاری نداره ... اگه تو سرور ای وان برای لانچ همر شما همیشه مشکل داشتیم دلیل چیز دیگه ایه بود که ... بیخیالش اینجا جاش نیست
    پ.ن:کسی عکسی از تاپ همرهای ای وان داره؟همر اکانت ما که یه ماه قبل نقشه لانچ شد تا آخر سرور چندم بود؟just2def
    زاوش

17. تشکر lucifer, mostafa-bi nam, titan2, purya, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, titan2, purya, ali 2113 پسندید
صفحه 70 از 107 نخستنخست ... 2060686970717280 ... آخرینآخرین