صفحه 70 از 75 نخستنخست ... 20606869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از اینکه بچه های اس.ای تونستن بدون جنگ این سرور رو ببرن خوشحالم.البته فقط با متا با ان.ای و اس.دبلیو.خخ

ما حذف زدیم .خوش باشین

دمون ویچ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanebadi نمایش پست ها
    از اینکه بچه های اس.ای تونستن بدون جنگ این سرور رو ببرن خوشحالم.البته فقط با متا با ان.ای و اس.دبلیو.خخ

ما حذف زدیم .خوش باشین

دمون ویچ
    بدونه جنگ به نظرم شما صفحه مهاجمین و مدافعین سرور رو باز کن ببین چه خبره

شما از اول سرور تو غار بوودی که جنگارو ندیدی؟؟ :d

داداش حذف کن برو خدایی سرور داره روت فشار میاره یکم دیگه بگذره میای میگی سرور رو هم بردی :d

پ.ن:فرار مغز ها :d

یا ادمین:ya admin i3.jpg

ya admin i3 2.jpg
    I M P E R I A L

Son Of The South

فضای مجازی قدرت غیر واقعی به انسان های کوچک و کم اهمیت میدهد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تو فروم کلا کل کل زیاده اما غارت و تاپ مهاحمین و ببین بعد بیا برام کری بخون

در ضمن رنک مهاجمینم بدون زدن همر هست عمویی

4. نپسندیدن V A H ! D, fereidoon نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چه ربتی داشت؟؟

شما میگی بدون جنگ بردید من واست عکس گذاشتم ببین دیگ بدونه جنگ بوده به نظرت؟؟

تاپ غارت؟؟ اونجا سربازاتون سرما نمیخورن؟؟ توو بیابوون سووز نمیاد؟؟

الان من به چه امیدی باید رید بزنم؟؟ که بیام تورو بزنم؟؟ زدن داری؟؟؟

دوست من از نظر بنده شما یه بازیکن نخورده پا به فرار گذاشته ای

پ.ن: لطفن همرت لانچ کن لطفن لطفن

پ.ن2:راسی یه زمانی lion به شما فیک داده بود یادته وای که اون شب تو چقدر یه تنه مارو خندوندی یادش میوفتم میپاچم رو درو دیوار
    خوبه نامه هات هنو هست والا به مولا
    I M P E R I A L

Son Of The South

فضای مجازی قدرت غیر واقعی به انسان های کوچک و کم اهمیت میدهد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عمو جان توضیح میدی رنک مهاجمینو از کجات در اوردی؟؟؟ اون جاسوسا که میکشیش؟یا حیونای واحه ؟ منظور ما از پوینت جنگه حقیقی هست نه پوش برا رنک ایمیلاتون.

ببین از روز اول نشستین فارم ویل بازی کردین . اگه این تایمو ما داشتیم ۸ تا سرورو سوراخ میکردیم . سرور 3ایکس چند ماه ریکاوری شده این!!!!؟

این سرور هم اگه موندید چون مجتبی خیالش از ما راحت بود ... الانم که دارید میرید چون حمایت کسی رو ندارید میرید.خیلی خوشحال میشم بمونید تو زمین بازی با هم صحبت کنیم نه از فروم.

حق نگهدار
    Ali

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عرفان جان بیخیال اینا خود شاخ پندارن کل swوneبه خاطر مسائل مدیریتی سایت حذف کرده اینا به خودشون گرفتن ))
    ولی باحالن یه جوری حرف میزنن که انگار الان با پلناشون باعث حذف پلیرای ne v sw شدن))
    ولی الان نسبت به 2 ماه پیش حرفه ای تر شدن دیگه اینجا اتک دستروید 1 ثانیه دیدن )))
    اگه اتک زدن روتون رو اون دهی که تایماش در رفته دف بریزید اینا 2 تا موجم تو یه ثانیه نمیتونن بزنن کل پلناشونم چیف .
    بچه های se انصافا روز معلم کادوی ماهان یادتون نره
    باتشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چی میگــه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nashenas نمایش پست ها
    عرفان جان بیخیال اینا خود شاخ پندارن کل swوneبه خاطر مسائل مدیریتی سایت حذف کرده اینا به خودشون گرفتن ))

بچه های se انصافا روز معلم کادوی ماهان یادتون نره
    باتشکر
    سلام ناشناس (یعنی انقدر ترسویی که ناشناس میای کف فروم؟)

ناشناس جان من اگه به خاطر مسایل مدیریتی توی یه سرور از یه سایتی حذف کنم دیگه توی اون سایت بازی نمیکنم چون مدیریت که یکی هست این سورور اون سرور نداره خواهر گلم (نمیدونم پسری یا دختر بی ادبه نشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها
    شما هم اینقدر ادعات میشه که ....
    بعد از مشکلات پیش اومده تصمیم گرفته بودم بازی نکنم اما باید یه سرور با استاندارد خودتون خدمتت باشیم.
    می تونی l1 رو رجیستر کنی خبر بدی خدمت برسیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها
    سلام

خوب میبینم سرور شروع نشده یه تعدادی فرار خودشون رو اعلام کردن :* )))
    جنوب غرب مثل همیشه یکی از فدرت های برتر سرور خواهد بود ما هم کم و بیش لاگین میکنیم تو سرور که برد مقتدرانه جنوب غرب رو ببینیم ( اگر کینگ های اخراجی هم اومدن جدی بازی میکنیم در خدمت باشیم ) .

آرش داداش حریف های احتمالی این سرور رو برات مینویسم.

Reza Khan معوملا با چادر بازی میکنه و جزو افتخاراتش این هست که یه سرور اسم ما رو تو پروفایلش یدک کشیده ( Final3x حذف )
    shayan shangfei سروری که میدونه اگر بیاد میخوره و اگر نیاد ضایع هست میگه میام جدی بازی نمیکنم ایشون هم از افتخاراتشون این هست که 5ایکس رو همراه واندر با دفاع 6میلیونی حذف کردن( Final3x حذف )
    Lucifer اینم شروع نشده در رفت lol تو فینال 3ایکس فارم بود خوشش اومده هی فینال فینال میکنه. ( Final3x حذف )

کل افتخارشون فقط برد سرور متروکه e1 بوده.
    ما که 1ایکس باز نیستیم اما اینقدر گفتن 1ایکس دیگه میایم بخندیم به این تازه به دوران رسیده ها.
    اینم اون یکیشون جناب زیر پرچم

کماکان زیر پرچم تشریف دارن

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN MAN نمایش پست ها
    به به

منم قصد بازی کردن نداشتم تا فینال تابستون ولی* بخاطر ماهان میام تا اونایی که همیشه خواستن بین مارو خراب کنن این سرور هم به تلاششون ادامه بدن:d

sepehr
    green man

نمیگه دیگه نمیخوام بازی کنم میگه تا فینال تابستون نمیخواستم ولی الان میخوام
    هم سایت مشکل مدیریت داره ما حذف میکنیم هم سایت مشکل مدیریت نداره ما بازی میکنیم

خوش گذشت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

قبل از هر چیز با عرض معذرت از مدیریت قصد توهین به سایت رو نداشتم بازم عذرخواهی میکنم

با سلام و تبریک سال نو به همه دوستان

با توجه به برخی مسائل من به عنوان عضو کوچک و قدیمی شمالغرب ترجیح دادم از اول سرور وارد هیچکدام از اتحادهای شمالغرب نشم و به تنهایی بازی کنم
    بعضی از دوستان متاسفانه حد رو رعایت نمیکنن و در جواب باید بگم
    شما نمیخواد بگی شمالغرب چی بود و حرف از لطف کردن بزنید ، مشکلتون بــا شخص هست ولی به ساید شمالغرب توهین میکنید فکر میکنم قبل از زدنِ هرحرفی کمی تامل جایز باشه
    هر وقت پلیرهای شمالغرب ( اسپید سابق ، آی آر ) یک سرور اومدن بازی کنن فروم پست بذارید و منم منم کنید
    از 3 راند آخر 2 راند شمالغرب بود که 100 کرد اونم ســـه واندر ِ بالا رفتیم و 100 کردیم و راند آخر هم که لیدرهای ما به علت مشغله کاری نبودن و اکانت سلام سوسیس 100 کرد

این همه ادعا ، این همه تحقیــر هم دیگه بخاطر چی؟

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ / ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
    دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ / مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

پایدار و سربلند باشید
    Cherry

10. تشکر Shaniz, RESPECT تشکر نمود
    پسندیدن Shaniz, RESPECT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GOD نمایش پست ها
    قبل از هر چیز با عرض معذرت از مدیریت قصد توهین به سایت رو نداشتم بازم عذرخواهی میکنم

با سلام و تبریک سال نو به همه دوستان

با توجه به برخی مسائل من به عنوان عضو کوچک و قدیمی شمالغرب ترجیح دادم از اول سرور وارد هیچکدام از اتحادهای شمالغرب نشم و به تنهایی بازی کنم
    بعضی از دوستان متاسفانه حد رو رعایت نمیکنن و در جواب باید بگم
    شما نمیخواد بگی شمالغرب چی بود و حرف از لطف کردن بزنید ، مشکلتون بــا شخص هست ولی به ساید شمالغرب توهین میکنید فکر میکنم قبل از زدنِ هرحرفی کمی تامل جایز باشه
    هر وقت پلیرهای شمالغرب ( اسپید سابق ، آی آر ) یک سرور اومدن بازی کنن فروم پست بذارید و منم منم کنید
    از 3 راند آخر 2 راند شمالغرب بود که 100 کرد اونم ســـه واندر ِ بالا رفتیم و 100 کردیم و راند آخر هم که لیدرهای ما به علت مشغله کاری نبودن و اکانت سلام سوسیس 100 کرد

این همه ادعا ، این همه تحقیــر هم دیگه بخاطر چی؟

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ / ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
    دانی که پس از عمر چه ماند باقی؟ / مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

پایدار و سربلند باشید
    Cherry
    سحر جان اینکه شما از پلیر های خوب و قدیمی nw اسپید هستید هیچ شکی نیست و کل بچه های اصلی شمالغرب اسپید شایسته احترامند
    ولی وقتی توی یه سرور یه سری ناخالصی ها وارد یک ساید میشن و اکثر پلیر های اصلی اون ساید بازی نمیکنن طبیعی هستش که ساید از پتانسیل بالایی برخوردار نباشه و از طرف ساید های دیگه مورد تمسخر قرار بگیره , البته تمسخر مختص همین سروره و به گذشته ی بازیکنان ساید و سرور مربوط نمیشه و چیزی از ارزش هاشون کم نمیکنه
    ایشالله درکنار شما, سینامی , فرشید پاستیل , کارو چپدست ,میلاد امپرور,علی nini3 و خربالدار واکبر... سایر بازیکنان nw تشریف بیارن و شاهد یه سرورجذابی باشیم
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

12. تشکر Mr_No0B تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خانم سحر شما که میگی مشکلات بخاطر شخص هست آیا همین شخص که شما میگی اول از همه جنگ آموز رو به شما نداد؟ اکانت برای پوش بهتون نداد؟ مجتبی چقدر روی اکانت شما اومد کمک کرد؟ فکر کنم بالای چندین بار میخواستید حذف کنید اما مجتبی میخواست اکانتت رو در اختیار ساید بزارید اما قبول نمیکردید و زمانی که قرار به حذف میشد به بازیتون ادامه میدادید. تقصیر شما نیست همه اینا تقصیر مجتبی هست که به شما به عنوان پلیر قدیمی شمالغرب بها داد.
    شما اگر پلیر واقعی شمال غرب بودی زمانی که شمالغرب پلیر کم داشت نمیرفتید برای پلیرهای ساید دیگه مولتی بالا بکشید

شما هم بهتره بری تو اتحاد برنده حتما قبولت میکنن به هر حال هم از صدقه سری مجتبی کلی دف داری هم یه نیمچه همر ( هر چند همر دیگه به کار نمیاد) هم اینکه براشون مولتی بالا کشیدی

صفحه 70 از 75 نخستنخست ... 20606869707172 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع