صفحه 131 از 158 نخستنخست ... 3181121129130131132133141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m3ntal نمایش پست ها
    سلام ملت
    از اونجایی که اسم بنده برده شده ، باید یه خورده جواب بدم .
    اولا شرمنده دیر اومدم . یه خورده در گیر بودم .
    در مورد ساپورت واندر باید بگم یه ساپورت با پاپ 100 تا زده شد از شمال غرب که دلایلش رو هم به مصطفی گرزی گفتم و فکر نمیکنم نیازی باشه پاسخ بدم بازم . اما اگه خیلی خسارت بالایی بوده بیام واستون یه ده 6.4.4.4 منابع 8 کنم
    در مورد ده های دف ساز هم باید بگم . جنوب غرب 4 تا 6 همر داره و در کل 10 تا تارگت دارن . پس کل دف رو دادن به همون 10 تارگت . چیزی که حجوم اتحاد ها مشخصه شمال شرق و جنوب شرق بیشتر حمله کردن و پلن رفتن تا متای غرب . خوب برای زدن این 10 تارگت نیازه اول دف غزب یه خورده سبک شه .
    حالا این حرکت کثیفه یا نه . هر کسی قضاوت خودش رو داره
    یادمه قدیما که من دف ساز کامل بودم بدون یه دونه حجومی ، بازم همیشه تارگت بودم ، با اینکه همه میدونستن من دف سازم
    حالا اگه سبک کردن دف حریف تایم واندر کار کثیفه . مشکلی نیست . من شحصا کثیفم

در مورد دف ریختن توی مولتی هم قبلا بحثش شده هم اینجا و هم فروم سرور های دیگه . مولتی داشتن کار کثیفیه و زدنش و یا دف ریختن توش هم پاسخ کثیفیه
    البته من نه دف دادم توی مولتی و نه در جریانش بودم . زدن ناتار هم کار خوبی نبود و شما هم جبران کردین پس جای شکایتی نیست

موفق باشید و شاد
    سلام عرض شد خدمت همه ی دوستان و آقا اشین
    اقشین جان اولا تا اونجا که ما دیدیم یه ده با پاپ100 نبود و چندتا زدید!!!!
    گذاشتینم وقتی تاپ عوض شد که تاپ مدافعین اکانت تنکیو رو نذاریم در جواب اونم مشکلی نداره میشه به گزارشات رجوع کرد که البته زیاد و وقت گیره راجت تر اینه به اکانت تنکیو مراجعه کنید ببینین چندتا فقط از یه اکانت زدین!!!!! بله شما دلیل اوردی که چرا اون یدونه ده پاپ صد و زدی اما اصلا دلیل قانع کننده ای نبود و اجازه بده ما قانع نشیم
    بعد در مورد دف و تارگت آخه دفی که میگید ما موجود نداریم دوستانم تو پستای قبلی اشاره کردن دف ما همون بود که دیوار کردیم و نصف همونم پرید!!
    بالاخره شما همرای خودتونو نمیزنید که بایدم پلن برید ماها همریم اگه باشه بچه ها زحمت کشیدن پاش نمیدن زده شه :d
    البته لفظ متای شرق و غربم جالبه چون شما شرق غرب بالا پایین اکانت میگیرین میزنین ما ترجیح دادیم بازنده باشیم ولی با ساید متامون دست برادریدادیم باختیمم کنار هم باشیم بردیمم باهم باشیم (البته که یا شما میبرین یا ناتار:d)

اینم عکس واندرا تا این لحظه
    121314.jpg

پ ن: من فک کردم گفتید متای شرق شایدم اشتباه خوندم

پ ن 2: افشین جان ما چیزای خوبی از شما دیده بودیم و شنیده بودیم یسری کارا و دلایل غیرمنطقیو انتظار نداشتیم

اما بازیه دیگه با روشهای مختلف ما احترام حفظ میکنیم
    موفق باشید

2. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, sw team پسندید
    نپسندیدن Team_Natar نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RED LINE نمایش پست ها
    سلام عرض شد خدمت همه ی دوستان و آقا اشین
    اقشین جان اولا تا اونجا که ما دیدیم یه ده با پاپ100 نبود و چندتا زدید!!!!
    گذاشتینم وقتی تاپ عوض شد که تاپ مدافعین اکانت تنکیو رو نذاریم در جواب اونم مشکلی نداره میشه به گزارشات رجوع کرد که البته زیاد و وقت گیره راجت تر اینه به اکانت تنکیو مراجعه کنید ببینین چندتا فقط از یه اکانت زدین!!!!! بله شما دلیل اوردی که چرا اون یدونه ده پاپ صد و زدی اما اصلا دلیل قانع کننده ای نبود و اجازه بده ما قانع نشیم
    بعد در مورد دف و تارگت آخه دفی که میگید ما موجود نداریم دوستانم تو پستای قبلی اشاره کردن دف ما همون بود که دیوار کردیم و نصف همونم پرید!!
    بالاخره شما همرای خودتونو نمیزنید که بایدم پلن برید ماها همریم اگه باشه بچه ها زحمت کشیدن پاش نمیدن زده شه :d
    البته لفظ متای شرق و غربم جالبه چون شما شرق غرب بالا پایین اکانت میگیرین میزنین ما ترجیح دادیم بازنده باشیم ولی با ساید متامون دست برادریدادیم باختیمم کنار هم باشیم بردیمم باهم باشیم (البته که یا شما میبرین یا ناتار:d)

اینم عکس واندرا تا این لحظه
    121314.jpg

پ ن: من فک کردم گفتید متای شرق شایدم اشتباه خوندم

پ ن 2: افشین جان ما چیزای خوبی از شما دیده بودیم و شنیده بودیم یسری کارا و دلایل غیرمنطقیو انتظار نداشتیم

اما بازیه دیگه با روشهای مختلف ما احترام حفظ میکنیم
    موفق باشید
    سلام مجدد
    دوست عزیز اکانت تنکیو ساپورت واندر نبود . دف ساز بود و بنده هم گفتم دف ساز ها رو داریم میزنیم . اکانت شاتر ایسلند رو هم زدم اگه میخوای گزارش های اونو هم ببین .تارگت های زیادی بود برای زدن ، اما یه خورده زندگی شخصیم کار پیش اومده
    در مورد همر خریدن هم من یکی در جریان نیستم . نه همر خریداری شده لانچ کردم . نه تا حالا استفاده کردم . کلا با خرید و فروش مشکل دارم .
    اینی هم که شما دف دارید یا نه و چقدرش پریده هم بر میگرده به تشخیص ما که همرمون از دف شما میتونه رد شه یا نیاز هست بازم دف سبک شه . خوب از اونچایی که همه بیگ همر های شرق رو زدین یا چیف کردین یا دیوار . ما میمونیم و 4 دونه لنگه دمپایی . واسه اینکه بشه با اونا پلن رفت هم باید دف سبک شه

در مورد اون یک دونه ساپ واندر هم شما یه جانشینی به من بده . من توی 6 ساعت یه ده 6.4.4.4 همون جایی که بوده بزنم تا جبران اشتباهم بشه و کدورت ها رفع بشه
    اما بقیه دهکده هایی که 0 شدن دف ساز بودن و نزدیک واندر هم نبودن که بگین ساپورت واندر بودن

پ ن : اینکه از من چیز های خوبی شنیدین لطف دوستان بوده . آرش عزیز خودش میدونه من یکی نه به سایدم پشت میکنم و نه به ساید متام . کی1 نمونه بارزش بود که اگه فقط همر و دفم رو نیگه میداشتم واسه خودم و دست از زدن جنوب شرق بر میداشتم بهم رنک 1 حجوم میرسید اما تا آخرین دونه نیروهام رفت واسه ساید متام .الان هم همینطوره

شاد باشید و پیروز

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

:دی
    معنی جدید بازی کثیفم یاد گرفتیم استاد :دی

5. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام مجدد
    دوست عزیز اکانت تنکیو ساپورت واندر نبود . دف ساز بود و بنده هم گفتم دف ساز ها رو داریم میزنیم . اکانت شاتر ایسلند رو هم زدم اگه میخوای گزارش های اونو هم ببین .تارگت های زیادی بود برای زدن ، اما یه خورده زندگی شخصیم کار پیش اومده
    در مورد همر خریدن هم من یکی در جریان نیستم . نه همر خریداری شده لانچ کردم . نه تا حالا استفاده کردم . کلا با خرید و فروش مشکل دارم .
    اینی هم که شما دف دارید یا نه و چقدرش پریده هم بر میگرده به تشخیص ما که همرمون از دف شما میتونه رد شه یا نیاز هست بازم دف سبک شه . خوب از اونچایی که همه بیگ همر های شرق رو زدین یا چیف کردین یا دیوار . ما میمونیم و 4 دونه لنگه دمپایی . واسه اینکه بشه با اونا پلن رفت هم باید دف سبک شه

در مورد اون یک دونه ساپ واندر هم شما یه جانشینی به من بده . من توی 6 ساعت یه ده 6.4.4.4 همون جایی که بوده بزنم تا جبران اشتباهم بشه و کدورت ها رفع بشه
    اما بقیه دهکده هایی که 0 شدن دف ساز بودن و نزدیک واندر هم نبودن که بگین ساپورت واندر بودن

پ ن : اینکه از من چیز های خوبی شنیدین لطف دوستان بوده . آرش عزیز خودش میدونه من یکی نه به سایدم پشت میکنم و نه به ساید متام . کی1 نمونه بارزش بود که اگه فقط همر و دفم رو نیگه میداشتم واسه خودم و دست از زدن جنوب شرق بر میداشتم بهم رنک 1 حجوم میرسید اما تا آخرین دونه نیروهام رفت واسه ساید متام .الان هم همینطوره

شاد باشید و پیروز
    استاد میشه یکم دیگه از بازی تمیز و کثیف برامون بگی ظاهرا شما اسطوره بازی تمیزهستین :|

7. نپسندیدن Team_Natar نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    استاد میشه یکم دیگه از بازی تمیز و کثیف برامون بگی ظاهرا شما اسطوره بازی تمیزهستین :|
    دوست عزیز ، شما بیا بگو کجای بازی من شخصا کثیف بوده . ما یاد بگیریم !
    بغیر از اون ده ساپورت 6.4.4.4 که اونم به مصطفی گرزی توضیح دادم دلیلش رو . مطمعن باش اینجا هم امکان توضیحش نیست والا میگفتم . میخوایی بیا تلگرام به شما هم بگم .

بازم دارم میگم . اگه زدن دف ساز کثیف بازیه ، من کثیف بازی میکنم . هنوز دفساز های جنوب غرب رو نزدیم . شمال غرب تموم شه میایم پیش شما هم .
    شما خودت هم همرت خورده و از نظر من یکی جزو دف ساز های جنوب غربی میزارم تو اولویت لیست که بیشتر از این وقتت رو واسه سروری که حریفت کثیف بازی میکنه نزاری

مولتی رید نزنید تا نیروهاتون نره دیوار . مولتی بازی نکنید تا نبینین که شبونه دهش پریده و ضرر باشه همش . الان ما دف ساز هامون همه پلیر دارن . شما هروقت بزنی یکی هست که ببینه اتک رو . شما هم واسه مولتی دف ساز هاتون پلیر ببرین . تا وقتی 15 ساعت اتک روش هست بتونین دفاع کنین .

فاصله 15 ساعته با 3000 تا گرزی جلو زن ، ده پریده . خو مشخصه که تعداد اکانت ها چند برابر تعداد پلیر هاست .

میخوایی بیا تلگرام ، لیست کامل دف ساز های سایدمون رو بدم خدمتت . تونستی با 3 کی نیرو 0 اش کن

پ ن : به جا اینکه اینقدر توی فروم وقت بزارید ، برید و به همه مولتی هاتون سر بزنید تا بیشتر از این 0 نشن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    دوست عزیز ، شما بیا بگو کجای بازی من شخصا کثیف بوده . ما یاد بگیریم !
    بغیر از اون ده ساپورت 6.4.4.4 که اونم به مصطفی گرزی توضیح دادم دلیلش رو . مطمعن باش اینجا هم امکان توضیحش نیست والا میگفتم . میخوایی بیا تلگرام به شما هم بگم .

بازم دارم میگم . اگه زدن دف ساز کثیف بازیه ، من کثیف بازی میکنم . هنوز دفساز های جنوب غرب رو نزدیم . شمال غرب تموم شه میایم پیش شما هم .
    شما خودت هم همرت خورده و از نظر من یکی جزو دف ساز های جنوب غربی میزارم تو اولویت لیست که بیشتر از این وقتت رو واسه سروری که حریفت کثیف بازی میکنه نزاری

مولتی رید نزنید تا نیروهاتون نره دیوار . مولتی بازی نکنید تا نبینین که شبونه دهش پریده و ضرر باشه همش . الان ما دف ساز هامون همه پلیر دارن . شما هروقت بزنی یکی هست که ببینه اتک رو . شما هم واسه مولتی دف ساز هاتون پلیر ببرین . تا وقتی 15 ساعت اتک روش هست بتونین دفاع کنین .

فاصله 15 ساعته با 3000 تا گرزی جلو زن ، ده پریده . خو مشخصه که تعداد اکانت ها چند برابر تعداد پلیر هاست .

میخوایی بیا تلگرام ، لیست کامل دف ساز های سایدمون رو بدم خدمتت . تونستی با 3 کی نیرو 0 اش کن

پ ن : به جا اینکه اینقدر توی فروم وقت بزارید ، برید و به همه مولتی هاتون سر بزنید تا بیشتر از این 0 نشن

ما هرچی بگیم شما یه جوری توجیح میکنید کاراتونو هیچ مشکلی نیس ولی خودتون خوب میدونید چه بازی کثیفی دارید میکنید

پ ن : آقا بیست نفر دیگه هم واسطه کنی بفرستی واندر جنوب غرب فروشی نیست حتی اگه سرور رو بیخیال شیم تلاش بیهوده نکن :دی

سعید

10. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteBird نمایش پست ها
    ما هرچی بگیم شما یه جوری توجیح میکنید کاراتونو هیچ مشکلی نیس ولی خودتون خوب میدونید چه بازی کثیفی دارید میکنید

پ ن : آقا بیست نفر دیگه هم واسطه کنی بفرستی واندر جنوب غرب فروشی نیست حتی اگه سرور رو بیخیال شیم تلاش بیهوده نکن :دی

سعید
    سعید جان ، شما لطف دقیق و با دلیل بگو من شخصا چه نوع کار کثیفی انجام دادم . منم در جریان قرار بگیرم . قول میدم توجیح هم نکنم . اصلا جواب نمیدم .
    کاری به بازی کثیف یا تمیز بودن بقیه ندارم . فقط کارهایی رو بگون مطمعنی من شخصا انجام دادم . بسم الله

پ ن : آقا ما واندرمون رو off زدیم .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aref نمایش پست ها
    همینجا اعلام میکنم هر کس مولتی بازی کنه و شاخ و شونه بکشه، همه فیدر هاش و مولتی هاش رو میزنم.
    هرکس بازی بلده بیاد جلو. خودش با 1 اکانت، نه مولتی نه فارم نه دف ساز.
    همه اکانت های غیر خوب رو میزنم بی تعارف. صبرم نمیکنم تا 10 کیلو کاتا، 500 تا بشه کاتام میزنم، مولتی بکشین همه رو میزنم. 1 ماه دیگه همینجا نیاین بگین این چه جور بازیه و نامردیه و چرا دف ساز رو میزنی، میزنم آقا! مولتی بازی نکنین همین الان دارم میگم. اگر تیم فنی توان نداره درست کنه وضعیت رو، خودم براتون درستش میکنم.

پ.ن 1 : بازم تاکید، بازی بلدا بیان جلو، نوب ها و واریان بازا و اینا نیان.
    پ.ن 2 : برادران محترم شانگفی، در جنوب شرق تا طلاع ثانوی فقط شما رو در حد لیدری و صحبت میبینیم. مسولیت با شماست

پ.ن 3:
    درود

صرفا جهت یاد آوری!

کل مولتی های بچه های جنوب شرق اول بازی توسط ایشون صفر شد؛ حالا اقدام متقابل میشه کثیف بازی؟

توی مولتی های خود من دفاع ریخته شد توسط جنوب غرب اون هم توی هر فیدر 15 کی پیاده 10 کی سواره.

منتهی مراتب من روزی 3بار تمام دف ساز ها رو چک میکنم و یه دونه تلفات هم ندادم.

سربلنـد،پیـروز ودنباله دار باشید
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m3ntal نمایش پست ها
    سعید جان ، شما لطف دقیق و با دلیل بگو من شخصا چه نوع کار کثیفی انجام دادم . منم در جریان قرار بگیرم . قول میدم توجیح هم نکنم . اصلا جواب نمیدم .
    کاری به بازی کثیف یا تمیز بودن بقیه ندارم . فقط کارهایی رو بگون مطمعنی من شخصا انجام دادم . بسم الله

پ ن : آقا ما واندرمون رو off زدیم .
    افشین جان اسم اکانت شما اون بالای اتحاد به عنوان لیدر هست پس همین باعث میشه کارای شما شخصی سنجیده نشه و چون مسئولیت داری پس این که من در جریان نیستم توجیه خوبی نیست . شما خودت فیدر دفساز زدی و ساپورت واندر ،بهونشم کردید دف سبک کردن در صورتی که تو این 10-12 سالی که از این بازی میگذره همیشه کار کثیفی بوده ،شما اگه میخواستی تست کنی چرا رو ده اتحاد خودت تست نکردی؟ حالا رو اکانتای ما تست کردی حتما لازم نبود با کاتا باشه ، یا مثلا همین خرید های که از طرف ساید ان ای داره میشه ، عملا ما داریم 3 به 1 بازی میکنیم وقتی دارید اکانت دفساز میخرید 300 تومن!! من چی میتونم بگم؟ بیشتر پلیرا هم یا دانشجو هستن یا نوجوان تو این سن هم آدم پول لازمه میفروشه میره دیگه مگه دیوونس وایسه اند گیم خودش اذیت کنه همین باعث میشه چنتا از همر های ان دبلیو خریداری بشه و بخوره تو سر خودمون اگه به نظرت خرید اکانت، با پس رفتن رو اکانت و خرابکاری کردن، فیدر زنی و ساپورت زنی کار کثیفی نیست پس بگو چه کاری کثیفه؟ ما با شما تو k1 متا بودیم این سرور رقیب همیم شاید سرور بعد دوباره متا بودیم پس یه جوری بازی کنیم که سروری که رقیب هستیم مردونه بازی کنیم و نه اینکه حاضر باشیم به هر قیمتی بازی رو ببریم ! نهایت برد و باخت این سرورا اینه که وقتی سرور تموم شد نهایتش 2 روز تو فروم سر ب سر هم میزارن بعدش هم تاپیک بسته میشه و همه میرن دنبال زندگشیون نه کاپ طلا میدن نه چیزی یه تبلت دوزاری میدن فقط :دی

موفق باشی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

صرفا جهت یاد آوری!

کل مولتی های بچه های جنوب شرق اول بازی توسط ایشون صفر شد؛ حالا اقدام متقابل میشه کثیف بازی؟

توی مولتی های خود من دفاع ریخته شد توسط جنوب غرب اون هم توی هر فیدر 15 کی پیاده 10 کی سواره.

منتهی مراتب من روزی 3بار تمام دف ساز ها رو چک میکنم و یه دونه تلفات هم ندادم.

سربلنـد،پیـروز ودنباله دار باشید

سلام شایان جان

اول توی اتک های مید گیم ما کپ های 15 کراپی جنوب شرق رو زدیم فارغ از مولتی یا اصلی بودن هیچ جا کراپ لاک کردن و زدن کپ کار کثیفی نبوده و نمیشه با فیدر زنی و ساپورت زنی مقایسش کرد،

در مورد مولتی های شما هم دفی ریخته نشده شاید کسی خصومت شخصی داشته اوایل سرور که زیاد بودن اونجور آدما وگرنه ما میخواستیم دف بریزیم و از این کارا اون 7-8 تا کپی که الان دوماهه چراغشون خاکستری هست و داری میزنی رو دف میریختیم منتهی ما حاضر نیستیم به هر قیمتی بازی رو ببریم
    ویرایش توسط WhiteBird : 12-22-2016 در ساعت 09:27 AM

14. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteBird نمایش پست ها
    افشین جان اسم اکانت شما اون بالای اتحاد به عنوان لیدر هست پس همین باعث میشه کارای شما شخصی سنجیده نشه و چون مسئولیت داری پس این که من در جریان نیستم توجیه خوبی نیست . شما خودت فیدر دفساز زدی و ساپورت واندر ،بهونشم کردید دف سبک کردن در صورتی که تو این 10-12 سالی که از این بازی میگذره همیشه کار کثیفی بوده ،شما اگه میخواستی تست کنی چرا رو ده اتحاد خودت تست نکردی؟ حالا رو اکانتای ما تست کردی حتما لازم نبود با کاتا باشه ، یا مثلا همین خرید های که از طرف ساید ان ای داره میشه ، عملا ما داریم 3 به 1 بازی میکنیم وقتی دارید اکانت دفساز میخرید 300 تومن!! من چی میتونم بگم؟ بیشتر پلیرا هم یا دانشجو هستن یا نوجوان تو این سن هم آدم پول لازمه میفروشه میره دیگه مگه دیوونس وایسه اند گیم خودش اذیت کنه همین باعث میشه چنتا از همر های ان دبلیو خریداری بشه و بخوره تو سر خودمون اگه به نظرت خرید اکانت، با پس رفتن رو اکانت و خرابکاری کردن، فیدر زنی و ساپورت زنی کار کثیفی نیست پس بگو چه کاری کثیفه؟ ما با شما تو k1 متا بودیم این سرور رقیب همیم شاید سرور بعد دوباره متا بودیم پس یه جوری بازی کنیم که سروری که رقیب هستیم مردونه بازی کنیم و نه اینکه حاضر باشیم به هر قیمتی بازی رو ببریم ! نهایت برد و باخت این سرورا اینه که وقتی سرور تموم شد نهایتش 2 روز تو فروم سر ب سر هم میزارن بعدش هم تاپیک بسته میشه و همه میرن دنبال زندگشیون نه کاپ طلا میدن نه چیزی یه تبلت دوزاری میدن فقط :دی

موفق باشی

- - - Updated - - -

سلام شایان جان

اول توی اتک های مید گیم ما کپ های 15 کراپی جنوب شرق رو زدیم فارغ از مولتی یا اصلی بودن هیچ جا کراپ لاک کردن و زدن کپ کار کثیفی نبوده و نمیشه با فیدر زنی و ساپورت زنی مقایسش کرد،

در مورد مولتی های شما هم دفی ریخته نشده شاید کسی خصومت شخصی داشته اوایل سرور که زیاد بودن اونجور آدما وگرنه ما میخواستیم دف بریزیم و از این کارا اون 7-8 تا کپی که الان دوماهه چراغشون خاکستری هست و داری میزنی رو دف میریختیم منتهی ما حاضر نیستیم به هر قیمتی بازی رو ببریم
    سلام مجدد
    در مورد خرید اکانت یه مثال میرنم . الان آرش لیدر شماست و به فرض مثال شما میایی یه اکانت میخری . آیا آرش مقصره ؟
    من که نمیتونم یقه پلیر رو بگیرم و بگم نخر . طرف اکانت خود منو میخواست بخره . این که از خرید و فروش
    در مورد ساپورت . باز هم تاکید میکنم . 1 دونه ده 6.4.4.4 بوده که پاپش هم پایین بود و پایین ترین پاپ توی محدوده ساپورت ها رو داشت . اگه میخواستم بزنم میومدم تمام 15 کراپی ها رو میزدم که دف واندر بره رو لاست . بازم میخواین یه ده بزنید . من 100 تا گلد واسه آپ کردنش بدم یا جانشینی بدین بیام ده رو بکشم بالا با پاپ 500 بدم خدمتتون .
    در مورد دف ها هم ، اکانت اگه مولتی نبود و پلیر میداشت ، 15 ساعت وقت داشت دفاع کنه ، یه هفته تمام از همه اکانت هایی که احتمال میرفت مولتی هستن اسکات زدیم و دیدیم توی این یه هفته هیچ تغییری نکردن . خو مشخصه پلیر نداره و مولتیه . همونطوری که اول سرور عارف و آرش گفتن و بقیه هم تایید کردیم ، دارم مولتی ها رو میزنم . شما هم هر اکانتی که فکر میکنی مولتی هست رو بزن . قول میدم نیام اینجا بگم وا مصیبتا بازی کثیف کردین

- - - Updated - - -

راستی از شمال غرب 700 کی دف رفته رو واندر شما ، بعد شما 3 به 1 دارین بازی میکنین ؟! :| الان یه اتک روی آرش بره ، برا تمام اکانت های 2 ساید گزارش میره که نیرو های شما مورد حمله قرار گرفتن

16. تشکر Team_Natar, AnTizioNisT, WolFlanD, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن AnTizioNisT, WolFlanD, l0l:D پسندید
صفحه 131 از 158 نخستنخست ... 3181121129130131132133141 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع