صفحه 47 از 158 نخستنخست ... 3745464748495797147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

در مورد اکانت Man.j مسئله اینکه تو تاپ رنک1 باشن کاملا طبیعیه و اصلا عجیب نیست، من نمیدونم چرا ملت تعجب کردن
    این اکانت حداقل در 3 نقطه داره غارت میزنه. حالا شاید بعضی جاها کمتر، بعضی جاها بیشتر، پس اگر در 3 تقطه غارت کنید، خیلی راحت تو تاپ میاین بالا و اصلا مسئله خاصی نیست که بخواین تعجب کنید یا اتهام پوش بزنید! خیلی ساده تر از این حرفاست این قضیه، به عکس زیر نگاه کنید:

Man.J_43.jpg

حالا حساب کنید فاصله دهکده ها رو. ده اول با ده دوم حدود 85 خونه فاصله داره. اگر نیرویی که به غارت میره شوالیه رومن باشه، با احتساب سرعت 14 خونه در ساعت ( میدون تمرین رو کلا در نظر نگرفتم) هر غارت تا فاصله ده بعدی، ماکزیمم 6 ساعت و چند دقیقه طول میشکه. حالا اگر نصف کنیم فاصله رو چون قاعدتا اون دهکده دوم هم میخواد یه تروپی توش ساخته بشه دیگه این تایم رو نصف کنید. یعنی ماکزیمم 3 ساعت از لیست ده اول.
    حالا حساب کنید هر شوالیه چقدر منبع جابجا میکنه. بعدش برین تراکم واحه های منطقه رو بررسی کنید و میزان ناتاری که هست اونجا و همینطور تعداد غارتگر های فعال

اگر خوب بررسی کنید متوجه میشین نه تنها خوب رید نمیزنن، بلکه افتضاحه غارتشون! یاد وقت کم میزارن یا حوصله بازی ندارن، ولی در کل من که میگم ضعیف دارن کار میکنن نسبت به چیزی که باید باشه.

دوستان برای محسابه مسافت بین دو نقطه چند روش وجود داره من 2 تا از آسون ترین روش ها رو میگم که به کارتون میاد تو بازی:

1- از لینک محاسبات فاصله Kiriloid استفاده کنید
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/dista...boots=0&left=0

2- ذهنی حساب کنید منتهاش باید بدونید چجوری هست روش حساب کردن.
    ببینید همه درس خوندین و یادتون قضیه فیثاغورث چی بود در مثلث قائم الزاویه، مربع طول ضلع مابل به زاویه 90 درجه، برابر بود با مجموع مربع 2 ضلع دیگر مثلث.
    حالا این چه ربطی داره به اینجا؟ ببینید صفحه بازی ما دارای 2 بعد طول و عرض هست. پس هر نقطه دارای طول و عرض منحصر به فرد خودش هست. برای اینکه بتونید وضعیت فاصله دو دهکده نسبت به هم رو بررسی کنید خیلی راحت، برآیند طول و برآیند عرض رو حساب کنید 2 تا عدد بدست میارن. حالا اگر این 2 دهکده رو 2 تا راس مثلث قائم الزاویه در نظر بگیریم، فقط کافیه زاویه 90 درجه رو خودمون به صورت فرضی بسازیم و محاسبات رو انجام بدیم

مثلا همین اکانت Man.j مختصات دهکده اول و دوم روی همون عکسی که نوشتم:

طول: 60=67-127
    عرض: 61=65-126

خوب این 2 عدد میشن طول دو ضلع مثلث.، حالا دیگه خیلی راحت میتونید فاصله رو حساب کنید. کاقیه مثل عکس زیر یه مثلث تو ذهنتون بکشید:

1.jpg

به همین روش میتونید خیلی راحت بدون نیاز به ابزار خاصی فاصله ها رو حساب کنید، چندتا رو حساب کنید روش کار رو یاد میگیرین خیلی آسونه.

توانایی حساب کردن فاصله خیلی کار آمد هست تو بازی اگر اهل آنالیز مسائل مختلف بازی باشین چرا که بعد از عنصر زمان، عنصر مکان و فاصله ، مهمترین رکن محاسبات بازیه
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

انشالله مثل سرور های قبل اخر بازی خودمون همه رو تراز میکنیم
    پس همه سوپر پلیرا پلنرا خفنا انالیزورا اتحاد خفنا و . . . تا ته بازی باشید

شماها خودتون روی غارت اکانتتون گیرید وگرنه هر سرور چند نفر اون بالا هستن ولی اصل استفاده ی صحیح از همر هستش حالا چه 10 کی چه 100 کی
    واینکه حواسشون باشه همرشون نپره )
    البته دوستان در مناطق دوردست در حال کشاورزی میباشند

به هر حال اصل درست همر کشیدن گرچه در تاپ نباشی واینکه بتونی ازش درست استفاده کنی

موفق باشیــــــــد لول:دی
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    انشالله مثل سرور های قبل اخر بازی خودمون همه رو تراز میکنیم
    پس همه سوپر پلیرا پلنرا خفنا انالیزورا اتحاد خفنا و . . . تا ته بازی باشید

شماها خودتون روی غارت اکانتتون گیرید وگرنه هر سرور چند نفر اون بالا هستن ولی اصل استفاده ی صحیح از همر هستش حالا چه 10 کی چه 100 کی
    واینکه حواسشون باشه همرشون نپره )
    البته دوستان در مناطق دوردست در حال کشاورزی میباشند

به هر حال اصل درست همر کشیدن گرچه در تاپ نباشی واینکه بتونی ازش درست استفاده کنی

موفق باشیــــــــد لول:دی
    موافقم استفاده مهمه اگه بتونی استفاده کنی اونم درست
    منتهاش اگر قرار باشه به حریفی بخوری که بازی بلد باشه و بدونه دقیقا داری چیکار میکنی، بهتره یکم سعی کنی بفهمی اوضاع از چه قراره
    مگر اینکه بخوای اینقدر صبر کنی تا همه ول کنن برن و کسی نباشه اون وقت بیای و اکانت های بدون بازی کن رو بزنی که در این امر نه لذتی هست نه افتخاری. قشنگی و لذت بازی به اینکه وقتی بازیکن خوب هست جلوت و داره فعال بازی میکنه، بتونی شکستش بدی نه اینکه وقتی هیچی کس نبود! اونم که نشون داده شده گاهی وقتا همونم در توان دوستان نبوده
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

100% موافقم

اگر حریف درست حسابی باشه و تا اخرش هم باشه مثلا مثل سرور j1 که واندر ها حداقل 4 دور امدن پایین و دارن میرن بالا خیلی هم لذت میده حتی در صورت باختن و 0 شدن

داشتم یه سری چیزا مینوشتم ولی نشر قبر میشد و دوست ندارم بحث سرور های دیگه به جز این سرور باز بشه

پس خلاصه کلام

کسی که یه سرور رو شروع میکنه اعم از پلیر لیدر پلنر و و و و موظف تا اخرش وایسه در هر صورت که نتونه ادامه بده فکر نکنم خدشه ای به تیم مقابل و طرز عملکردشون وارد کنه

حالا یه سرور مثلا ما اینجور میشیم یه سرور دیگران

بنظرم بهتره فوکوسمون رو بزاریم رو این سرور حداقل برای بنده این هست یه خورده یاد میگیرم ترازم میاد بالا ولی میترسم مثل والیبال ایران یه دفعه بد جور بیاد بالا همه تراز بالا ها چپ و راست بخورن

البته نترسید ما هنوز در مرحله یادگیری هستیم )))))

لول:دی
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    درود بر دوستان عزیز

این جلسه گفتم اندکی در مورد پوش در روز های صلح صحبت کنیم(بچه ها اشاره ی کوچکی در مورد روز صلح داشتن)

در روز های صلح بدین ترتیب هست که

در ابتدا یکی از واحه های متوسط(زیاد درشت نباشه) اکانت فارمتون چند موج رید با تعداد نیروی مناسب سپس در لحظه ی رسیدن واحه رو تسخیر کرده و عملیات برداشت رو انجام میدید
    سپس واحه رو از تسخیر در میارید و دوباره این عملیات رو انجام میدید

2 نکته داره این روش

نکته ی + این هست که شما در روز های صلح هم میتونید پوش کنید و ریدتون نمیخوابه
    نکته ی _ این هست که دیگه از پوش های خمره ای و این چیزا خبری نیست و باید هر دفعه این عملیات رو به صورت دستی انجام بدید

تا جلسات بعدی همه ی شما رو به خدا میسپارم

برگرفته از کتاب تحلیل های علی اصغری جلد 2 فصل 5 تیتر 2

با تشکر-لول:دی
    شادزی مهر افزون بهقول اون رفیقمون :دی
    با سلام خدمت شما نوید جان ممنون از اینکه یه روش گذاشتین واسه دوستان !!
    من از اساتید دژکوب تقاضا دارم یکی بیاد بگه تا به حال چند بار این کار مشقت بار رو انجام داده تا مثلا 24 ساعت یا حداکثر یک هفته تاپ بمونه یعنی اینقدر تاپ مهمه ؟؟؟

MoStafa
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

6. تشکر l0l:D, Black Rose تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام مصطفی عزیز

والله نمیدونم چرا همه در مورد اکانت man.jصحبت میکنن طی پیامی هم که به هم دادیم بهت گفتم که اصلا به من مربوط نیست نحوه ی رید زدن اکانت های دیگه و و و

حرف از پوش و غارت غیر سالم شد دیدم بعضی از بچه ها تو فروم همینطور گیج موندن گفتم یه اموزشی بدم که حداقل با این روش ها هم اشنا بشن
    (البته تعهد گرفتم که به هیچ عنوان کسی انجام نده) که پس فردا یه جایی دیدن همین طور حیرون نمونن

حالا بعض ها عشق تاپن دیگه دوست دارن اینکارارو کنن:دی(الکی مثلا ما حودمون دوست نداریم)
    در کل فکر کنم فروم هم گذاشتن واسه صحبت پیرامون سرور حالا اوایل سرور صحبت پیرامون یه سری چیزا میچرخه موقع کتیبه ها هم همینطور موقع نقشه و واندر هم همینطور

پ.ن1:وقتی صحبتی پیرامون مسئله ی خاصی میشه نگفتن حرف رو زمین مونده جواب ندی کوچیک میشی/فروم صرفا جهت جذاب تر شدن بازی و بازی از حالت سردی خودش در بیاد فعلا خو نمیشه لینک گذاشت :دی

پ.ن2:دوستان بنده در صحبت هام از اکانت خاصی اسم نبردم (تا جایی که یادمه) کلا داشتم در مورد عدد های عجیب غریب صحبت میکردم

پ.ن3:بعضی دوستان نکات جلسه اول بنده رو گوش ندادن/پوش رو همیشه انجام نمیدن مثلا اول سرور انجام میدن که اکانت سریع بیاد بالا حالا یا با تاجر منابع میفرستن یا قفس میزنن و . .. وقتی هم اکانتی هم بیاد بالا دیگه نیاز نداره همیشه پوش کنه بلکه کراپا فارما رو میاره بالا واسه زمان کتیب ها(البته به کار گروهی اعتقاد دارم ولی جدیدا کارگروهی رو فقط خلاصه شده در یک نفر روی چند اکانت)

پ.ن4:دوستان یه موضوعی هست که میگن هیچکس نمیگه من از همه خوشگلترم هیچکس نمیگه من از همه خوشتیپترم ولی در مورد نوع تفکر و تصمیم گیری که میشه به نظر طرف هیچکس رو دستش نمیتونه بلند بشه

پ.ن5:این بازی به نظر من نوپا (اساتید لطفا نظر خودشون رو ارائه بدن) اولا یه بازی و ریاضی هست
    دوما بر میگرده به هوش هیجانیت و دقت و هوشت و لزوما کسی که بیشتر از همه بازی کرده یا قدیمی تر هست به این شکل نیست که از همه بلدتر هست

بنده همینجا اعلام میکنم به عنوان کسی که سرور اولی هست میخوام هم تو این سرور بازی یاد بگیرم هم خودمو با این درشتاش محک بزنم :دی

پ.ن6:بدجور به پدیده در هر رشته و هر چیزی معتقدم

لول:دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shoshor نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما نوید جان ممنون از اینکه یه روش گذاشتین واسه دوستان !!
    من از اساتید دژکوب تقاضا دارم یکی بیاد بگه تا به حال چند بار این کار مشقت بار رو انجام داده تا مثلا 24 ساعت یا حداکثر یک هفته تاپ بمونه یعنی اینقدر تاپ مهمه ؟؟؟

MoStafa
    عزیز اینکار بعضی وقتا واقعا لازمه . درسته روز صلح گندم منفی مهم نیست ولی سرور i3 ما 7تا همر داشتیم که 5تاش فقط با پوش شارژ میشد و آبادی براش خالی نشده بود , چون دها دور از مرکز بودن ناتار هم به اون صورت نداشت . ماهم مجبور بودیم اینطوری به مدت 24ساعت که سهله 5روز کامل هر ساعت آبادی های 16تا اکانت رو بگیریم ول کنیم تا بتونیم b s gb gs wرو شارژ نگه داریم

9. تشکر l0l:D تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نترسین ما میمونیم تارگت شما میشیم ببینیم چه استفاده ی صحیحی میخاین بکنین از این همرایی که دارین و خیلیم خفنن
    این از این

عارف جون ریپلای نمیکنم چون خودت میخونی اینو:

منم اعتراف کردم خوب رید نمیزنیم
    اما مقصر منم
    درستش میکنیم ایشالا
    نه برای تاپ غارت البته ،برای ساخت تروپ به منابع نیاز داریم چون هنوز gb,bs استارت نشده
    قاعدتا باید از روز 45 بازی با سطح 20 gb.gs تروپ شارژ بشه
    خیلی عقبیم ولی داریم روش کار میکنیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

بازم سلام
    يا ايها الذين تسخير واحه
    جون مادرتون سر جدتون شما رو قسم به قهرمانتون آبادي تسخير مي كنين نامه بزنيد ، نامه نمي زنيد 24 ساعت وايسين بابا خب هر روز رفرش ميشه به خدا ما هم اتحادي هستيم هدفمون مشتركه يه نامه بزنيد لاست نديم خب با تشكر
    s.i

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Man.j نمایش پست ها
    نترسین ما میمونیم تارگت شما میشیم ببینیم چه استفاده ی صحیحی میخاین بکنین از این همرایی که دارین و خیلیم خفنن
    این از این

عارف جون ریپلای نمیکنم چون خودت میخونی اینو:

منم اعتراف کردم خوب رید نمیزنیم
    اما مقصر منم
    درستش میکنیم ایشالا
    نه برای تاپ غارت البته ،برای ساخت تروپ به منابع نیاز داریم چون هنوز gb,bs استارت نشده
    قاعدتا باید از روز 45 بازی با سطح 20 gb.gs تروپ شارژ بشه
    خیلی عقبیم ولی داریم روش کار میکنیم
    منصور جان یک سوال
    ده های شما اکثرا با فاصله 100 خونه تو بیابان هست
    فرض کنیم 5 تا همر میکشید
    بعد از کتیبه ها با کتیبه چکمه اتک دیستروی بیان روی همه دهکده ها چی کار میکنی فرض کنیم دوتا خط شکن 60 کیلو گرزی هم بزنن !
    خودت هم که استادی زمانی که با چکمه لانچ بشه با فرض اینکه درجا هم اتک رو ببیتی با توجه به دوری از دفاع ساید دفاع سخت بهت میرسه !

صفحه 47 از 158 نخستنخست ... 3745464748495797147 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع