صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 311121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 140

موضوع: اعلام آماده گی برای سرور جدید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shoshor نمایش پست ها
    سلام بر میلاد عزیز دادا لا اقل یه خودکاری میزاشتی که ارزش داشته باشه این خودکار 1500 بیشتر نمی اره با این دم دستگاهش ولی به درد نوب ها میخوره !!
    علیک سلام بر تو مصطفی عزیز،
    دادا باز حالا همینو گرفتیم، شما هم که ماشا... تو کار لوازم التحریر هستی دیگه قشنگ دست ما برات رو شد، گفتم ظاهر شیکی داره تقدیم کنیم به بچه های ساید های دیگه خودکار ندارن و هی میگن نمیایم، حالا یه دوتا هم به خودی میدیم کسی ناراحت نشه،

متاسفانه دیر رسیدم فقط قسمت اینکه پست ها حذف شده برامون مونده؛
    یه جمله کلی میگم هم مخاطب خاص داره هم عامیانه هست؛
    اگر پلیری اگر حرفی برای گفتن داری تو بازی همو میبینیم تو خودت رو تو بازی به ما ثابت کن علکی تو فروم جو نده که فلانم و بهمانم ما هم تو بازی ثابت میکنیم، سه سرور ثابت کردیم تو تاریخچه دژکوب، قبلش بماند که همه ماشا... تو ir شاخی بودن دیگه ما به آمار نمیایم! کاریش نداریم، این یه سرور هم روش، بلاخره ما اعلام آمادگیمون رو کردیم حالا رقیب میخاد خوشحال بشه که برای بار اول جلوش یه تیم هست چون یه سری ها دوست داشتن دروازه خالی گل بزنن و شادی کنن و ما نزاشتیم با اومدنمون، یا حالا بر عکس میخاد بهشون فشار وارد بشه که خب کسایی که روبروی ما بازی کردن میدونن من بیکار نمیشینم نگاه کنم؛ دست به پلن رفتنم بد نیست مخصوصا این سرور مسعود هم همراهم هست که دیگه بهتر و از اون بهتر تیم کامل تر از تیم L1 مون هست و تقریبا همه کسایی که میخواستم باهام بیان دارن میان، خلاصه تو بازی معلوم میشه کیا فقط پوچ و ادعا بودن و کیا مرد میدون بودن؛
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

2. تشکر M3nTaL, kinG NE, shoshor, l0l:D, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, kinG NE, shoshor, l0l:D, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    دادا باز حالا همینو گرفتیم، شما هم که ماشا... تو کار لوازم التحریر هستی دیگه قشنگ دست ما برات رو شد، گفتم ظاهر شیکی داره تقدیم کنیم به بچه های ساید های دیگه خودکار ندارن و هی میگن نمیایم، حالا یه دوتا هم به خودی میدیم کسی ناراحت نشه،

اگر پلیری اگر حرفی برای گفتن داری تو بازی همو میبینیم تو خودت رو تو بازی به ما ثابت کن علکی تو فروم جو نده که فلانم و بهمانم ما هم تو بازی ثابت میکنیم، سه سرور ثابت کردیم تو تاریخچه دژکوب، قبلش بماند که همه ماشا... تو ir شاخی بودن دیگه ما به آمار نمیایم! کاریش نداریم، این یه سرور هم روش، بلاخره ما اعلام آمادگیمون رو کردیم حالا رقیب میخاد خوشحال بشه که برای بار اول جلوش یه تیم هست چون یه سری ها دوست داشتن دروازه خالی گل بزنن و شادی کنن و ما نزاشتیم با اومدنمون، یا حالا بر عکس میخاد بهشون فشار وارد بشه که خب کسایی که روبروی ما بازی کردن میدونن من بیکار نمیشینم نگاه کنم؛ دست به پلن رفتنم بد نیست مخصوصا این سرور مسعود هم همراهم هست که دیگه بهتر و از اون بهتر تیم کامل تر از تیم L1 مون هست و تقریبا همه کسایی که میخواستم باهام بیان دارن میان، خلاصه تو بازی معلوم میشه کیا فقط پوچ و ادعا بودن و کیا مرد میدون بودن؛

دوست عزيز وايكينگ جان اول كه اونجور كه تا اينجا ديديم تو فروم شما دقيقا تنها كسي هستي كه گفتي فلان هستي و فلان كار رو كردي و رزومه داريو.....
    يبار برگرد ببين خودت چي گفتي و بقيه چي گفتن ، به صحبت دوست عزيز منتال گوش كن و بدو برو اماده شو تا سرور شروع بشه اورين

4. تشکر Sadegh Game OveR تشکر نمود
    پسندیدن Sadegh Game OveR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

عاقا این سرور جایزش چیه

تبلت ؟

یا جایزه ای نداره ما که برا دور همیش بازی میکنیم این چیزا برامون مهم نیست

نمیدونم چرا یکدفعه این سوال برام پیش اومد
    TIRED TEAM

6. تشکر kinG NE, M3nTaL, I M P E R I A L تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    دوست عزيز وايكينگ جان اول كه اونجور كه تا اينجا ديديم تو فروم شما دقيقا تنها كسي هستي كه گفتي فلان هستي و فلان كار رو كردي و رزومه داريو.....
    يبار برگرد ببين خودت چي گفتي و بقيه چي گفتن ، به صحبت دوست عزيز منتال گوش كن و بدو برو اماده شو تا سرور شروع بشه اورين
    توپک جان دوست گلم شما بهتره بجای ریپلای کردن پست های من و همه چیز رو به خودت بگیری، بری از الان وقتت رو بزاری و تو شبیه سازی ها بلکه این سرور تونستی شاید به حول قوه الهی به بیگ همر بازی نزدیک بشی؛ اونم بنا به شرایطی خاص؛
    اولی اینکه بری تو مختصات -360 -350 ده بزنی که از ما دور باشی البته کف جنوب شرق هم میتونی بری، یا شاید هم بیای به ساید خودمون درخواست پناهندگی بدی! خلاصه از الان تمرکز بزار روش که این سرور علکی وقتت حروم نشه؛
    البته اساطید زیادی هم هستند که میتونی ازشون بهره ببری،
    بیا این لینک هم از من به یادگار داشته باش روزی روزگاری به دردت میخوره خلاصه ؛
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/off_calc....44&po&art=100
    موفق باشی گلم
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام میلاد جان خودم میبینم که مثل همیشه فروم رو گذاشتی رو سرت ايشالا این سرور تا آخر در خدمتت هستم ببینم چی یاد گرفتی پسر

سعی کن خودتو خوب نشون بدی چون این سرور میخوام چشمه هایی رو نشون بدم که بر عکس لینک هایی که میزاری نامرئیه !!

پ ن: امیدوارم سرور خوبی باشه و جدای از کری خوندن های طرفین رقابت دوستانه ای داشته باشیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    فکر کنم جزو ارزوهای ارش بود یه سرور بتونه با ما باز یکنه تا اعاده ابرو کنه که میسر نشد متاسفانه!! ولی برای اینکه دیده بشه هر رومی میاد یه اشاره به ما میکنه تا پستاش دیده شه!! دیدمت اقا ارش ولی نمیشه باهات بازی کنیم داداشم. حالا این دیگه حرصو جوش نداره که هی بیای بگی به ما گفتی بیاین این سرور و ما نیومدیم!!! گفتم بهت ارزو داری مارو بزنی بیا فینال که بعد j1 ران میشه!! ما دوتا سرور با هم بازی نمیکنیم.
    تبریک میگم بهت پستات هم دیده شد با اوردن اسم بچهای جنوب شرق!!!
    تو مقیاس فوتبلیم بهتره بما بگی یونتووس که پشتش حرف زیاده ولی همیشه بزرگ بوده و میمونه!! در چند که بارسلونم بد نبود!!!
    عاشق اون دی: گفتناتم که اصلا به سنت نمیخوره!!!
    با سلام

اقا این چه مثال فوتبالییه اصلا قبول ندارم. لااقل میگفتین مثل میلان

کی گفته پشت سر یووه حرف زیاده؟!!
    هر کسی با یووه مشکل داره به ما پیام بده تو بازی حلش کنیم

پ.ن:به زودی بخش ارشیو خاطرات دژکوب افتتاح میشود
    So do all who live to see such times همه درطول زندگیشون در چنین موقعیت هایی قرار میگرند!
    But that is not for them to decide درحالیکه انتخابش دست اونا نیست!
    All we have to decide is.. تنها تصمیمی که ما باید بگیریم اینه که..
    what to do with the time that is given to us چطور از زمانی که بهمون داده شده استفاده کنیم
    Final: King Ragnar
    M1:Void
    k1:ghost warrior

10. تشکر mohsen.2pac, Black Rose, kinG NE, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن Black Rose, shoshor پسندید
    نپسندیدن به توچه, St0rm نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

وایکینگ جان سلام.

شما اسمت چیه عزیز دل؟ من پست ها رو خوندم ولی متاسفانه متوجه نشدم شما کدوم دوست عزیز هستی.

در رابطه با این که
    گفتی تو بازی معلوم میشه فاصله حرف و عمل، موافقم. البته یه نکته هم در نظر داشته باش که ممکنه همیشه برای هر کسی پیش بیاد.
    شرایط زندگی ممکنه در حین انجام بازی به گونه ای تغییر کنه که شاید خودت ، خودم یا خیلی های دیگه نتونن اونجوری که برنامه داشتن و هدفشون بود بازی بکنن. لذا به نظرم یه مقدار از موضع احتیاط بیشتری به قضیه نگاه کنیم که اگر خودمون هم یه موقع درگیر همچین شرایطی شدیم دستمون باز باشه.

در کل قسمتی از این پستت خیلی درست بود. موافقم. امیدوارم سرور خوبی داشته باشین

آنتی اسپم آموزشی:

عزیزان دقت کنید برای کتیبه احمق معمولی، خزانه 10 کافیه. فقط احمق منحصر خزانه سطح 20 نیاز داره.
    این مسئله قبلا طبق سرورهای کام نبود، ولی سال 93 در طی یه سری مطالعات و صحبت هایی که شد، تصمیم مدیریت بر این شد که خزانه مورد نیاز برای کتیبه احمق معمولی سطح 10 و فقط برای احمق منحصر سطح 20 باشه.
    AreF

12. تشکر M3nTaL, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, Mr.majid, M3nTaL, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط O.N.E نمایش پست ها
    سلام میلاد جان خودم میبینم که مثل همیشه فروم رو گذاشتی رو سرت ايشالا این سرور تا آخر در خدمتت هستم ببینم چی یاد گرفتی پسر

سعی کن خودتو خوب نشون بدی چون این سرور میخوام چشمه هایی رو نشون بدم که بر عکس لینک هایی که میزاری نامرئیه !!

پ ن: امیدوارم سرور خوبی باشه و جدای از کری خوندن های طرفین رقابت دوستانه ای داشته باشیم
    درود به تو ای پلنر بزرگ، خوبی؟ کم پیدایی مشتی؛ سرور F1 که قال گذاشتی رفتی، سرور L1 هم گویا قال گذاشتی رفتی
    امیدوارم این سرور تا تهش باشی دادا، البته نمونی هم کسی تعجب نمیکنه
    والا ما سه تا سرور تا تهش موندیم خوب و بد بلاخره خودمون رو نشون دادیم چه تو تاپ10ها چه تو خزانه چه تو قسمت مقامات اتحاد تو همه جا در معرض دید بودیم!، ولی مجید جان شما کجایی ؟! کجایی ک جز یه اک یادگاری دف ساز چیز دیگه ای ازت نمیمونه؛ ولش کن الان یه حرفایی بزنم بعد ناراحتی ایجاد میشه، خلاصه این سرور امیدوارم یک مجید وان قدرتمند در سرور ببینیم

البته کلکل های منو زیاد جدی نگیر در کل؛ الان یکم شلوغش میکنم اینا تحریک شن بیان، بعد سر موقعش هم فروم میره تو یخ =))) ،

Milad
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

14. تشکر M3nTaL, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, M3nTaL, O.N.E, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا بیاین شمال شرق نوشت افزار فروشی زدیم خودکار مجانی میدیم از این مصطفی خرید نکنین گرون فروشه :دی

16. تشکر kinG NE, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن kinG NE, shoshor, M3nTaL, O.N.E پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteBird نمایش پست ها
    :دی
    برادر گرامی اسم اکانت هاتو توی سرور 6 راند 1 و 2 و سرور 3 راند 1 لطف کن بده اول تا ببینیم اصن در حدی هستی بخوایم جوابت بدیم یا نه :دی

در مورد احسان و خودکشی نهنگ ها هم کلا شما حرفی نزنی بهتره همه از کصافط کاری های تیم ساپورت و ... اون سرور خبر دارن دیگه شما چوب داخلش نچرخون :دی

- - - Updated - - -

هه :دی کوتاه بیا حالا تو خیلی شاخی :دی
    پ ن : خداروشکر شما یکی رو دیگه هم میشناسنت نیاز به جواب دادن بهت نیس :دی
    سلام داشتم فروم رو میخوندم دیدم یه پست از خودکشی نهنگهای سرور 3 گزاشتن میخاستم ببینم شما توی اون سرور کدوم اکانت بودی؟
    لازم بذکره که جنوب شرق اخر سرور همون بچه های ساپورت رو که کثیف بازی کردند رو سوراخ سوراخ کردند

18. تشکر lucifer, O.N.E تشکر نمود
    پسندیدن O.N.E پسندید
صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 311121314 آخرینآخرین