صفحه 42 از 75 نخستنخست ... 32404142434452 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    خوب جواب یه سری فرمایشات گهر بارت رو تو خود پست دادم چک کن !
    دوال های محترم اکانت کینگ اس ای
    کلا 12 تا دهکده هست ! تعدادتون هم ماشالله از تعداد دهکده ها بیشتره !!
    بس که این علی کینگ اس ای دل رحمه
    اکانت رو کرده خونه مادربزرگه !
    یه مینی بوس هماهنگ کردم پس فردا میریم مرکز آموزش تلو !
    با همه اتون که باید املا و انشا کار بشه !
    ریاضی اتون هم که ضعیفه !
    اون بنده خدا کی بود آهان لیدرشناسنامه داره ! اول باهاش دست چپ و راست باس کار بشه بعد جهت یابی ! شمال شرق و شمال غرب رو اشتباه نگیره
    بگیرید بخوابید فردا کلی کار داریم !
    پ.ن. جنبه داشته باشید فله ای نرید ریپورت کنید هادی بیاد حذف کنه
    اول اکانت king_se چهارتا پلیر بیشتر نداره که توی پروفایلش مشخصه!!! (معلومه تعداد پست های فروم رفته رو مخت)
    دوم واقعا چقدر جواب ناصر رو منطقی و خوب دادی آقای باسواد ایول داری!!!
    سوم دیگه داری باره بیشتر از وزنت بلند میکنی بپا سر بالایی بو لنت ترمزت درمیاد...
    چهارم هرچقدر پلیر خوب و شاخ و تیزی باشی فعلا که چیزی ازت ندیدیم ایشاالله سرورای بعدی (نسخه: سرکه زیاد بخور بخارتو میخوابونه)
    پنجم مصطفی، علی ، هومن و علی بنیتو نیازی به شناسنامه ندارن تا اینجای بازی ثابت کردن (مث بعضیا فقط گنده محلشون نیستن)
    ششم من خیلی وقته مصطفی رو میشناسم فقط همینقدر بگم که مدارک تحصیلی از زیر دیپلم تا دکتری کل سایدتون رو جمع کنی به مصطفی نمیرسه
    اگه میدونستین با کی دارین بازی میکنین نمیومدی بگی دست راست و چپشو بلد نیست : )))))

و حالا اگه شما مانی پارتیزان باشی باید اینو یادت باشه که توی ts12 اکانت partizan رو اومدین دادین (فروختین) به من توی جنوب غرب سر اینکه توتال نشدین اونجا
    سامان eloy لیدر ج.غ هم شاهد این موضوع هستش
    اکانت partizan رو رید میرفتیم برا king_se : ))))))))
    اکانت zxcvbn هم بود توی ج.غ که خودمون کشیده بودیم بالا (میگم که یادت بیاد)
    این مصطفی همون مصطفی هستش که اونجا توتال لیدر متای جنوب بود و شرق و غرب و شمال و جنوب میدونستن برنده بازی کیه...

چی ؟؟؟؟!!!!!!
    از اتاق فرمان خبر اومده که Nevermore هم رفت تو دیوار : ))))))))
    دیگه حرفی ندارم...

پیروز و سربلند باشید
    و من الله توفیق

آنتی ادمین : amin.jpg
    ویرایش توسط Am!n_King_sE : 03-16-2016 در ساعت 12:54 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M o s T a F a نمایش پست ها
    سلام،

خب میبینم که همر اصلی Nevermore هم رفت دیوار : )

خب حالا اگه یه شمارش دستی داشته باشیم:

1) بیگ همر Mr.President
    2) همر دوم Mr.president
    3) همر سوم MR.president
    4) بیگ همر Zeus
    5) همر Green man
    6) همر CoC
    7) همر Ha6
    8) نیمچه همر Azazel
    9) بیگ همر hellseeker
    10) بیگ همر 4fun
    11) نان کپ اصلی 4fun
    12) همر Friend
    13) همر نان کپ nevermore
    14) بیگ همر nevermore

رفتن به دیار باقی ...

تازه اینارو من یادم مونده شاید بازم باشه : ))

احسنت به سوپر پلنررررر اسپید باز =))

پ.ن: اون بیگ دمپایی که میاد از لانچ سیم سکند حرف میزنه و همرش رو تو فروم نقاشی میکنه میذاره بره ببینه اولین بار کی لانچ با میدون تمرین و سیم رو باب کرد و مقالشو گذاشت فروم، بعد بیاد نطق کنه، سطح پلیرای اسپید از کی تا حالا بالاتر شده ؟! عجب فارمرهایی هستین بابا شما : )) بهترین سرور های دنیا و آی آر سرورهای نرمال بوده و هست، نکنه Tc2 سرور اسپید بود آره ؟! سروری که تا عمر دژکوب هست دیگه مثل اون تکرار نمیشه مگه اینکه باز خودمون بخوایم تکرارش کنیم. سطح پلیرای 3ایکس رو داریم میبینیم به چشم : )) اینکه پلنر بزرگشون باشه دیگه بقیشون چی هستن : )) 650k لاست داده برا زدن 4 تا کراپ بعد به علت فشار شدید روحی اومده میگه لاگین داشتید =)))

مصطفی جان با اینا باید به زبون خودشون صحبت کرد ! اینا که منطق سرشون نمیشه ! باید ماهم به دنبال بهونه اینجور چیزا باشیم ! الان اینا که زدیم و یا زدن دیوار شدن همشونو ما پسوورد داشتیم !!! اصن پنل مولتی هانتری داشتیم !!!

ی ضرب المثلی هست میگه نرود میخ آهنین در سنگ ! چیکارشون داری بنده های خدارو ! بزار خوش باشن ! این سرورم تموم شه هزار تا بهونه میارن که آآآآی فلان شده بیسار شده که دبه کنن سر باختشون ! میشناسمشون دگ ! 2-3 تا سرور باهاشون بازی کردم

حالا اینا هی به ما میگن مولتی بازو کثیف و اکانت بخرو فلان و اینا ! هرکی ندونه فک میکنه اینا خودشون الهه قدّیسن ! خداروشکر تو این 2-3 تا سروری که باهاشون بازی کردم فهمیدم که بازی ما از اینا سالم تر نباشه کثیف تر نیست !

باشد تا رستگار شوند!!

به دنبال استقلال ش.ش از دست زیر پرچمی ها ! بی ملاقاتیا ! دف سازای زندونی ! " إن الله لا يغير ما بقوم حتى يغيروا ما بأنفسهم صيد الفوائد "
    خدایا خدوت گفتی تو هر امری که تغییر میخوای تا خودت دست به کار نشی سرنوشت همونه !!! من دست به کار شدم ! ببینم چی میاد سمتمون اوس کریم

سر آخر ی سلامی هم میدیم به ساپورتر 11 ساله آی آر ! سلااااام تی-بگ )))))))))))
    ویرایش توسط Glory OF Roman : 03-16-2016 در ساعت 01:43 PM دلیل: از ساپورتر 11 ساله یادم رفته بود

RoMaN EMPiRe The Great

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M o s T a F a نمایش پست ها
    سلام،

خب میبینم که همر اصلی Nevermore هم رفت دیوار : )

خب حالا اگه یه شمارش دستی داشته باشیم:

1) بیگ همر Mr.President
    2) همر دوم Mr.president
    3) همر سوم MR.president
    4) بیگ همر Zeus
    5) همر Green man
    6) همر CoC
    7) همر Ha6
    8) نیمچه همر Azazel
    9) بیگ همر hellseeker
    10) بیگ همر 4fun
    11) نان کپ اصلی 4fun
    12) همر Friend
    13) همر نان کپ nevermore
    14) بیگ همر nevermore

رفتن به دیار باقی ...

تازه اینارو من یادم مونده شاید بازم باشه : ))

احسنت به سوپر پلنررررر اسپید باز =))

پ.ن: اون بیگ دمپایی که میاد از لانچ سیم سکند حرف میزنه و همرش رو تو فروم نقاشی میکنه میذاره بره ببینه اولین بار کی لانچ با میدون تمرین و سیم رو باب کرد و مقالشو گذاشت فروم، بعد بیاد نطق کنه، سطح پلیرای اسپید از کی تا حالا بالاتر شده ؟! عجب فارمرهایی هستین بابا شما : )) بهترین سرور های دنیا و آی آر سرورهای نرمال بوده و هست، نکنه Tc2 سرور اسپید بود آره ؟! سروری که تا عمر دژکوب هست دیگه مثل اون تکرار نمیشه مگه اینکه باز خودمون بخوایم تکرارش کنیم. سطح پلیرای 3ایکس رو داریم میبینیم به چشم : )) اینکه پلنر بزرگشون باشه دیگه بقیشون چی هستن : )) 650k لاست داده برا زدن 4 تا کراپ بعد به علت فشار شدید روحی اومده میگه لاگین داشتید =)))

یه پست زدم برات ای دوست عزیز و گرانقدر گویا از لحن صحبت ما مدیر فروم لذت نبردن و توهین حساب کردن.حالا کجای اون لحن یا کلمات توهین هست رو نمیدونم.
    مجبورم یه جوری بنویسم که سوژه برای پاک شدن نباشه پس خلاصه میگم.

1:شما سیم زدن رو ابداع کردید بعد افتخاراتون زدن 40 تا ویو تو 3و4 ثانیه هست؟
    2:شما کسی هستی که تو همین سرور دژکوب گفتی ویو سیم رو نمیشه اینسرت کرد.
    3:قرار شد اون سوال من رو جواب بدید اگه سطح بازیتون خیلی بالاست.راه کارهای دیگه پیشنهادی من به شما اینه میتونید سیم زدن خودتون توضیح بدید من تو همون توضیح شما بهتون میگم چرا سطحتون بالا نیست.یا میتونید اگه ارشیو داره دژکوب به من بگید بهتون یه ادرس بدم برید چندتا نکته آموزشی بخونید خیلی خوبه.
    4:این همه نرمال باز در حد مخترع و خدای دژکوب تو سایدتون یعنی سوال به این راحتی رو نمیدونید؟تحلیل هم که نذاشتید.چون تشخیص پلنی که ماهان زده بود معلوم شد از کجا تشخیص داده شده.پس یعنی تشخیصی کلا ندادید که بتونید یه تحلیل بنویسید.
    5:اگه اون سوال رو بتونید جواب بدید میری مرحله بعد که درباره .com هست یکم در کنار هم خوش و خرم میحرفیم.

6:اگه کلا سوال رو بلد نبودید جواب بدید به نظرم دیگه منم منم نکنید چون هرچی کمتر پست بذارید کمتر ضایع میشید و سطحتون معلوم میشه.

7:این گیم برای امثال ما سرگرمیه نه همر زدن وساختن مهمه نه دیوار رفتن نیروها.اما برای بعضی ها....
    پ.ن:جناب مدیر عزیز که احتمالا سر دلایلی که برای کثیف بازی کردن ادما اوردم رو باعث توهین دونستید اما حقیقته توهین هم نیست.به هرحال امیدوارم الان این پست توش توهینی نباشه از دید شما.

4. تشکر partizan, M3nTaL, Nashenas تشکر نمود
    پسندیدن partizan, M3nTaL, Nashenas پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها
    4:این همه نرمال باز در حد مخترع و خدای دژکوب تو سایدتون یعنی سوال به این راحتی رو نمیدونید؟تحلیل هم که نذاشتید.چون تشخیص پلنی که ماهان زده بود معلوم شد از کجا تشخیص داده شده.پس یعنی تشخیصی کلا ندادید که بتونید یه تحلیل بنویسید.
    .
    .
    درود

دوست گرامی متاسفانه من توی سرور حضور ندارم و باز هم متاسفانه کسی کف فروم لینک نمیذاره که بشه آنالیز کرد تا دقیق جواب سوالتون رو بدم

اما باتوجه به پستها یه آنالیز بهتون میدم

یکی از قدیمیترین و منسوخترین روشهای پلن ریزی این هست که اردوگاه تارگت ها رو شلوغ کنی و چند تا تارگت در دور دست پیدا کنی و فیک منظم بری روشون مثل کاری که آقای ماهان انجام دادن و در نهایت زمانی که فیک لیست منظم رو رفتی ومطمئن شدی دفاع جابجا شده برای اون تارگت ها بیای یه تارگت که زیر 4ساعت فاصله داره و از قبل براش زوم کردی حمله ریل بری روش

نتیجه کار کاملا مشخصه اگه دف کوردینیتور آدم با تجربه ای باشه فورا تشخیص میده که تارگت کجاس و هر چی دفاع سواره دم دستش باشه میریزه اونجا و اگه لازم باشه و تشخیص بده با پارک کردن همرش جلوی اتک میتونه همر های خوبی از رقیب بگیره فوری همر پارک میکنه

این اتفاقی بود که برای پلن آقا ماهان افتاد

منتها چون دوستان مدافع زیاد حال آنالیز ندارن و بیشتر دوست دارن هوچی بازی در بیارن این مجال رو به مهاجم میدن که نقص پلن و قدیمی بودن نوع اون رو به دسترسی به اکانت مهاجم ربط بدن

موفق باشید

پی نوشت: من طرفدار هیچ سایدی نیستم صرفا جهت آنالیز فنی مسابقات در کنار تشک حضور دارم. امیدوارم لینک کامل از پلن های بعدی ببینم که بتونم دقیق بررسی کنم و نقاط ضعف و قوت رو بیان کنم

پی نوشت2: خیلی هم دنبال این نباشین که من کیم
    ویرایش توسط آنالیزور : 03-16-2016 در ساعت 05:03 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها
    یه پست زدم برات ای دوست عزیز و گرانقدر گویا از لحن صحبت ما مدیر فروم لذت نبردن و توهین حساب کردن.حالا کجای اون لحن یا کلمات توهین هست رو نمیدونم.
    مجبورم یه جوری بنویسم که سوژه برای پاک شدن نباشه پس خلاصه میگم.

1:شما سیم زدن رو ابداع کردید بعد افتخاراتون زدن 40 تا ویو تو 3و4 ثانیه هست؟
    2:شما کسی هستی که تو همین سرور دژکوب گفتی ویو سیم رو نمیشه اینسرت کرد.
    3:قرار شد اون سوال من رو جواب بدید اگه سطح بازیتون خیلی بالاست.راه کارهای دیگه پیشنهادی من به شما اینه میتونید سیم زدن خودتون توضیح بدید من تو همون توضیح شما بهتون میگم چرا سطحتون بالا نیست.یا میتونید اگه ارشیو داره دژکوب به من بگید بهتون یه ادرس بدم برید چندتا نکته آموزشی بخونید خیلی خوبه.
    5:اگه اون سوال رو بتونید جواب بدید میری مرحله بعد که درباره .com هست یکم در کنار هم خوش و خرم میحرفیم.

6:اگه کلا سوال رو بلد نبودید جواب بدید به نظرم دیگه منم منم نکنید چون هرچی کمتر پست بذارید کمتر ضایع میشید و سطحتون معلوم میشه.

7:این گیم برای امثال ما سرگرمیه نه همر زدن وساختن مهمه نه دیوار رفتن نیروها.اما برای بعضی ها....
    پ.ن:جناب مدیر عزیز که احتمالا سر دلایلی که برای کثیف بازی کردن ادما اوردم رو باعث توهین دونستید اما حقیقته توهین هم نیست.به هرحال امیدوارم الان این پست توش توهینی نباشه از دید شما.
    سلام، ببین اصلا ریپلای کردنت 1% برام ارزش نداشت اما برای اینکه 4 نفر دیگه که از دور میبینن و خبر ندارن از میزان "روی" شما فکر نکنن ما جواب نداریم ترجیه میدم این پست رو ریپلای کنم،

1) سیم زدن وقتی ارزش داره فاصله بین لانچ اتک ها کم باشه و سریع پرونده اتک ها بسته بشه و تمام.
    2) من گفتم ویو سیم رو نمیشه اینسرت کرد ؟؟! اون زمان که من ویو سیم رو با 70k سزار روی واندر POMS پنج سال پیش در سرور 3 اینسرت کردم و دهن حریف باز موند شما کجا بودی ؟!؟! وقتی اتک ها در حال لانچ باشه و پروندش بسته نشده باشه، شما میتونی وسطش سریع از یه اکانت اینسرت کنی تا بقیه ویو ها رو کامل بگیره

3) اما اینکه چرا ما سیم نزدیم اما پلنمون به صورت کاملا موفق ZEUS رو چیف کرد و شما 1% احتمال Real ندادید و چنج کپ نکردید و جشن نگرفتید، نشون میده که سطح شما خیلی بالاس و دف کوردیناتورتون فوق العاده مجرب هست.

پسر جون پلن ها و ترفندهایی که برای شما آرزو هست و براش ذوق داری، برای ما خاطره هست و ازش گذشتیم و روش های جدیدتری پیدا کردیم.

تو پلن سیم بزن اما اینقدر تابلو بزن که 650k دیوار بشی بعد به خودت افتخار کن بابت زدن اتک سیم =))))

البته میدونی اینا همه اثرات دیوار شدنت روی دیوار 20 من هست : )
    ویرایش توسط M o s T a F a : 03-16-2016 در ساعت 05:36 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط آنالیزور نمایش پست ها
    یکی از قدیمیترین و منسوخترین روشهای پلن ریزی این هست که اردوگاه تارگت ها رو شلوغ کنی و چند تا تارگت در دور دست پیدا کنی و فیک منظم بری روشون مثل کاری که آقای ماهان انجام دادن و در نهایت زمانی که فیک لیست منظم رو رفتی ومطمئن شدی دفاع جابجا شده برای اون تارگت ها بیای یه تارگت که زیر 4ساعت فاصله داره و از قبل براش زوم کردی حمله ریل بری روش...
    درود عزیز

شما فرمودید که این پلن منسوخ شده، مطمئنا پلن یا پلن های کارآمدتری در چنته دارید؛ ممنون میشم یکی از پلن های به روز و کارآمدتون رو مطرح کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان فروم نشین

این رو مشاهده کنین تا عرض کنم بعدش : http://dejkoob.ir/ir/report...70,16635bd81ba
    Capture.JPG

سعی کنین وقتی دیوار میکنین تمامی گزارش ها رو ریپورت کنین و بزارین کف فروم تا بقیه دوستانی که نیستن توی سرور یا مثل من توی جریان درگیری ها نیستن بتونن ببینن چی به چیه

پ ن : میلاد میدونی که من دوست دارم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ESTEKBAR نمایش پست ها
    درود عزیز

شما فرمودید که این پلن منسوخ شده، مطمئنا پلن یا پلن های کارآمدتری در چنته دارید؛ ممنون میشم یکی از پلن های به روز و کارآمدتون رو مطرح کنید.
    درود
    دوست عزیز 2نکته
    1: بنـده عرض کردم توی این سرور بازی نمیکنم وصرفا جهت آنالیز کنار تشک حضور دارم و طرفدار هیچ سایدی نیستم و صرفا جهت بالا رفتن سطح سرور پلن اجرا شده هر طرف رو آنالیز میکنم و حسن و ضعفش رو میگم

2: پلن گفتنی نیست، اجرا شدنیه، اگه کسی پلنش رو بگه که دیگه دستش رو میشه و نمیتونه اجرا کنه،اجرا کنه میره دیوار

موفق باشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط آنالیزور نمایش پست ها
    درود
    دوست عزیز 2نکته
    1: بنـده عرض کردم توی این سرور بازی نمیکنم وصرفا جهت آنالیز کنار تشک حضور دارم و طرفدار هیچ سایدی نیستم و صرفا جهت بالا رفتن سطح سرور پلن اجرا شده هر طرف رو آنالیز میکنم و حسن و ضعفش رو میگم

2: پلن گفتنی نیست، اجرا شدنیه، اگه کسی پلنش رو بگه که دیگه دستش رو میشه و نمیتونه اجرا کنه،اجرا کنه میره دیوار

موفق باشید
    درود مجدد

در هر پلنی احتمال شکست وجود داره و اینکه یک پلن با شکست مواجه شده دلیل نمیشه که طبق پلنی که مطرح کردید عمل کرده باشه، خصوصا وقتی که از چند و چون پلن اجرا شده آگاهی چندانی نداریم؛ و بنظرم برای افرادی مثل من و شما که در سرور حضور نداریم درست نیست که بیایم و بگیم فلان پلن که اجرا شده براساس فلان پلن است که اون هم منسوخ شده.
    ویرایش توسط ESTEKBAR : 03-16-2016 در ساعت 07:47 PM

11. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    در راستای شفاف سازی برای دوستانی که تازه این بخش فروم مطالعه میکنند.
    الان اگه یکی بیاد فرومو بخونه فک میکنه se تا الان 100 تا پلن رفته، ولی اینجوری نیست
    تیم seاز اول سرور 2 تا پلن چیف اومدن رو sw که تو پلن اول 01 زءوس رو چیف کردن 4تا همرشون دیوار شد
    پلن دوم گویا 04 ... اکانت4fun رو چیف کردن که تازه استارت خورده بود ولی گویا از 01 بیشتر اکانتای se همر سنگین تری بوده
    همین
    ایا شما هم مثل من تعجب کردید؟؟ )
    هنوز یه پلنdestroy نرفتن
    من اینو شنیدم پوکیدم :/
    دیگه حرفی ندارم:/
    مگه میشه مگه داریم
    مردونه با این پلن پلنی که میکنن ادم فک میکنه تا الان 100نوع مختلف پلن رفتن رو sw
    دوستان بزارید اخر سرورو بگم براتون
    Se= همر=واندر sw86==== شگفتی جهان به سطح 85 رسید

Bb

13. تشکر pOtEntAtE, HIPPO تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, pOtEntAtE, HIPPO پسندید
    نپسندیدن benito نپسندید
صفحه 42 از 75 نخستنخست ... 32404142434452 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع