صفحه 45 از 158 نخستنخست ... 3543444546475595145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mhpooya نمایش پست ها
    هر جور راحتید. لطفا روی اکانت پیام ندید. پلیر های دیگه جواب میدن. من عقلم جور در نمیاد یه پلیر رومن از هفته اول مدال غارت بگیره. هر کسی رو هم دیدم مولتی باز بود. حداقل روش بازیتونو بگید. یاد بگیریم که چطور میشه با رومن هفته اول مدال غارت گرفت

سلام داداش پویا هر سروی استارت زدی بگو بیام پیشت نگران نباش میارمت تاپ ، تا از سوء تفاهمت نسبت به ما برطرف بشه
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

2. تشکر Black Rose, BLACKHAND تشکر نمود
    پسندیدن Black Rose, BLACKHAND پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اتفاقا با رومن خیلی راحتتره توی تاپ اومدن اگه یه نفر اکانت گول داشت و از روش منصور استفاده میکرد حتما اون الان نفر اول تاپ بود
    چون هم رعد نیروی ارزونتریه و هم سریعتر
    در هر صورت یکم روش بچه های اکانت man.j و یکمم تلاش مفیدشون باعث شده که الان نفر اول تاپ باشن
    که بهشون تبریک میگم
    مصطفی خسته نباشی
    میدونم کار اکانتت خیلی زیاده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امید وارم اینطور باشه که شما میگید. اما با معادلات من واقعا جور در نمیاد این عدد و رقمها . لیست فارم من اندازه ایشون و حتی بیشتر اما غارت ایشون دو برابر. کاش خودشون بیان توضیح بدن اگر پاک باز هستن

- - - Updated - - -

شرمنده دستم روی نپسندیدن رفت پست قبلی
    دوست من سلام
    خوبی؟
    امیدوارم از حساب کتاب کردن واسه معادله چجوری غارت زدن و مولتی بازی و پوش کردن اکانت Man.j خسته نشده باشی
    عرضم ب حضور انورت ک آره عزیز من ما هم مولتی میزنیم، هم پوش میکنیم و هر چی ک شما میگی
    ولی ب قول احسان شانیز مولتی پروری و پوش کردن خودش کلی هنره
    اگه قرار بود ک هر کی با حساب کتاب بفهمه ما داریم رو اکانت چیکار می کنیم ک الان همه رنک یک بودیم
    بجای زوم کردن رو اکانت ما به اکانت خودتون بچسب و سعی کن ب خودت اجازه ندی ب کسی تهمت بزنی اونم تو چیزی ک توو حساب کتاب کردنش موندی
    و چون نمی تونی حساب کتاب کنی اونوقت این دلیلی میشه واسه اینکه ما مولتی بازیم
    چه شما پویا جان و چه هر شخص دیگه ای ک ادعای این رو داره ک ما داریم مولتی میزنیم با سند و مدرک بیاد رو کنه هم من بازی رو میزارم کنار هم اکانت رو حذف میکنیم ولی اگه مدرکی ندارین یا نمی تونین حساب کتاب کنین خواهشا بیخیال اکانت بشین و بزارین ما با خیال راحت ب بازیمون برسیم

پ . ن : ممنون از دوستانی ک از ما حمایت کردن

5. تشکر shoshor تشکر نمود
    پسندیدن shoshor پسندید
    نپسندیدن l0l:D نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من هم همینو می خوام یه چیزی یاد بگیرم . سرور نرمال بعدی پس با شماییم . شما استارت بزنید من هم به عنوان یه پلیر هفته اول در کنار شما بازی می کنم

- - - Updated - - -

به هر حال من از اکانت Man.j و پلیرهاش معذرت می خوام. اگر قضاوت غلطی کردم
    یه روز خوب میاد که نگیم یه روز خوب میاد
    که بگیم یه روز خوب اومد
    یه روز خوب داریم

M1: stupid
    L1: KodoEEn

7. تشکر shoshor, mori0353 تشکر نمود
    پسندیدن Black Rose, mori0353 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من هم همینو می خوام یه چیزی یاد بگیرم . سرور نرمال بعدی پس با شماییم . شما استارت بزنید من هم به عنوان یه پلیر هفته اول در کنار شما بازی می کنم

- - - Updated - - -

به هر حال من از اکانت Man.j و پلیرهاش معذرت می خوام. اگر قضاوت غلطی کردم
    سلام خوبی پویا جان؟
    ممنون بابت ختم ب خیر کردن موضوع
    سرور بعدی هم ما در خدمتیم
    ولی شما باید دم منصورخان رو ببینی
    درسته ما تمام وقتمون رو گذاشتیم پای اکانت
    ولی برنامه اصلی اکانت دست منصوره و ما فقط داریم پلن اون رو جلو میبریم
    راستی از همین تریبون ی خسته نباشی خدمت داداش گلم مصطفی عرض میکنم
    چون واقعا تمام وقتش رو روی اکانت گذاشته و این اختلافی ک شما تو تاپ می بینین هیچ دلیلی نداره جز زحمتایی ک مصطفی واسه اکانت میکشه
    تکیه بر جای بزرگان نتوان زد ب گزاف
    مگر اسباب بزرگی همه آماده کنی

9. تشکر Black Rose, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن Black Rose, shoshor, mhpooya, mfhp پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام. نمیخواستم بعد از مدتها توی سکوت فروم هچین پستی بزارم. ولی مجبور شدم. ما نمیدونیم دوستان چجوری غارت میکنن. اینجوری که از ظاهر قضیه پیداست انگار انبارای مولتی که پر میشن یهو همشونو غارت میکنن بعد دوباره میزارن که پر بشن . دوباره میزنن خالیشون میکنن باز میزارن پر شن. دمتون گرم . خسته نباشید

11. پسندیدن BluR پسندید
    نپسندیدن Mr.majid نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

قابل توجه دوستان عرض کنم هیچ اکانتی با رید زدن از مولتی هاش به تاپ نخواهد رسید مگه چندتا مولتی میتونه بزنه و چقد تولید دا ه مولتی ها بنظرتون؟

ما خودمون تو تاپ نیستیم اما کسانیکه این رید میزنن تو تاپ اولا از چندتا دهکده با فواصل مناسب مختصاتی از هم دارن رید میزنن و هیچ زمان نیرو تو دهکده هاشون نیست و دائم تو ریده نیرو حتی دوتا دونه هم میرسه بلافاصله لانچ میشه. شما هم اینکار بکنی تو تاپی

13. تشکر M3nTaL, l0l:D, shoshor, Black Rose تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor, Black Rose پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه

قابل توجه دوستان عرض کنم هیچ اکانتی با رید زدن از مولتی هاش به تاپ نخواهد رسید مگه چندتا مولتی میتونه بزنه و چقد تولید دا ه مولتی ها بنظرتون؟

ما خودمون تو تاپ نیستیم اما کسانیکه این رید میزنن تو تاپ اولا از چندتا دهکده با فواصل مناسب مختصاتی از هم دارن رید میزنن و هیچ زمان نیرو تو دهکده هاشون نیست و دائم تو ریده نیرو حتی دوتا دونه هم میرسه بلافاصله لانچ میشه. شما هم اینکار بکنی تو تاپی
    دقیقا
    یکی نیست به اینا بگه اینجا سرور نرماله . یعنی تولید کپ 15 گندمی با 2 تا آبادی 50% و بقیه منابع رو هم 10 کرده باشن میشه : Σ = 14175 در ساعت و سطح 20 میشه 161831
    حالا اکانت man.j همین الان 7778266 غارتشه !
    چند تا کپ با شرایط بالا داره ؟ )
    نزنین این حرفو . این سرور نرماله عزیزان . مولتی فقط به درد دف کشیدن میخوره
    برین بشینین غارتتون رو بکنین

- - - Updated - - -

راستی دکتر جان اون صندلی یخ زده است . مسعود هم فراریه . میگن لب مرز ترکیه دیدنش
    یکی رو با کتک بیار بنشون

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر دوستان عزیز و تمام پلیر های سرور l1

اولین پستم هست تو این سرور(بدلیل شلوغ کاری و کل کل ابتدای فروم ترجیح دادم پستی نزارم)(البته الان خیلی سوت و کور شده و خبری از دوستان عزیز سوپر پلیر و پلنر و لانچر و انالیزور های عزیز نیست )

(دوستان پیشاپیش تمام صحبت های شما رو قبول داریم از جمله منطقه رید-نیرو های ما نوشابه خوردن سریعتر میرن-لباس گشاد تنشونه بیشتر منابع میارن و ما ریدمون فرق میکنه :دی)

و در نهایت دوستان این تنها یک بازی هست به همراه ریاضی و محاسبات و iq و eq و سیاست

یه مطلبی درباری نحوه ی رید و تاپ مهاجمین و تاپ غنیمت گران باز شده بود که ادامه ی این مبحث رو جالب دونستم

دوستان همه که اطلاع دارید هفته ی اول بازی همه در حمایت هستند و به اصطلاح همه ی دوستان عزیز مشغول واحه خالی کردن در منطقه ی خودشون
    روز اول بازی نوسانات زیادی رو در تاپ غنمیت گران مشاهده میکنیم که احتمالا با توجه به ماجراجویی قهرمان و اوردن قفس و یا دادن نیرو بستگی داره و همچنین قرار گرفتن واحه ها (تعداد و نوع انها (25 % و 50 %))
    در 2 روز بعدی شاهد یه تغییرات دیگه هستیم که یه سری افراد جدید به تاپ اضافه شدن و سریعا در حال افزایش غارت هستند
    (که باز هم یا شاهد این هستیم که قهرمان قفس اورده که بیشتر از 30 40 جدیدا نمیاره با توتن ها با گرزی ابادی خالی میکنن و
    یا دوستان مولتی باز عزیز قفس های مولتی هاشونو جلو زن نیروهاشون میکنن و غارتشون چند برابر میشه که در سرور های انجا زیاد شاهد این قضیه بودیم)
    از روز 4 تا 7 بازی هم کسانی اندک راهی برای دوستان عزیز گلد خرج کن باز میشه که اییییی چند چکشی بر سر این حراجی ها میکوبن و قفس و پماد و سطل و 100 البته کتیبه جمع میکنن که در هر سرور 2 3 نفری هستن که نزارن کسی چیزی بخره و همه رو خودشون درو میکنن)

2نکته ی خیلی مهم اینجا هست
    1.کسانی که پوش میکنن و توی تاپ و توی چشم هستن خودشون اکانت خوب بالا میشکن در ابتدا و قبل از عملیات پوش(پس تروپ ریدشون بدک نیست)
    2.عملیات پوش زمان بندی داره و پوشر حرفه ای همیشه پوش نمیکنه بلکه در پاره ای از زمان این کارو انجام میدن(منظور ساعت پوش نیست..:دی )

خیلی از پوشر های عزیز سریعا منابع ده 1 رو 10 کرده و ده دوم روبنا میکنن و با 2 3 بار انتقال منابع از ده 1 به کپ/کپ دیگه خودش با گلد کراپ میاد بالا و حالا زمان این هست برای ده 1 یک عدد وا حه گرفته شود و در لیست فارم گذاشته بشه و زده بشه که هم کم زده بشه و هم همیشه زده بشه)

مجموع میانگین یه ده 6-4-4-4 8/5کی تا 9 کی منابع در ساعت با توجه به ابادی گرفته شده(نکته ایلتسی بود )
    که در روز میشه حدودا 200 کی و اگر بیشتر باشه که معمولا حداقل 2 تا 3 تا تا 15 تا ده 1 مشابه وجود داره(این موارد دیده شده)
    و یه غارت نجومی به افراد میده

خب بعد از یک هفته کافی هست چون با توجه به نیرویی که داشتن و پوشی که انجام دادن تروپ دوستان بیش از سایرین شده و با رید معمولی هم به راحتی پیشی میگیرن
    البته دوستانی مشاهده شدن که عطششون نسبت به این کار زیاد بوده و این کار رو ول نکردن و اختلاف چشمگیری ایجاد شده

پ.ن1:در طی بحث های شگفت انگیزی که در پست های قبل بود یکی از دوستان پرسیده بودن بنده مهاجمین بیشتر از بازیکن x زدم ولی بازیکن x 2 برابر بنده رید داده؟ بعد از جلسات متعدد دوست عزیزی فرمودند به دلیل سرعت بالا شوالیه و تند تند زدن لیست فارم 1 بار نیرو رو میکشه و بقیشو منابع میاره )
    دوست عزیز همانطور که میدونید تولید ابادی در ساعت برای واحه 50% 25% و 25%25% مشخص هست و اگر شما هم 100 بار رید بدی بیشتر منابع نمیتونی بیاری و همچنین تولید نیرو های ابادی
    همچنین حدود منابع ناتار و تولیدش هم توی هر سرور با شرایطش مشخصه

پ.ن2:خیلی دوستان شکایت داشتن درباره ی تولید ناتار ها و تلفات
    دوستان عزیز اگر از ابتدای سرور نسبت به مورال پاپ توجه بیشتری میفرمودین و ساختمون های الکی بنا نمیکردید و گلد و منابع رو الکی هدر نمیدادید
    الان خیلی راحت با توجه به هر نژاد رید با تلفات خیلی خیلی کمی داشتید(بعضی ناتار ها نون ندارن بخورن لامصبا پاپشون از 70 80 فوقش 85 نمیاد بالاتر

پ.ن3:خیلی از دوستان در ابتدای سرور بسیار جو زده عمل کردن و بسیار ساید و اکانت های خودشون رو خفن معرفی کردن و سعی در تحقیر ساید های دیگه داشتن
    همانطور که دوستان عزیز با تجربه تر از بنده میدونید سرور 1 ایکس فرسایشی هست و لیدر ی هم پیدا بشه که ساید رو یکپارچه و هماهنگ کنه چه بسا کم
    پس تا وضعیتتون ثبات پیدا نکرده لطفا جو زده نشید

پ.ن4:دوستان برادران منظور بنده به شخص خاصی نبود چون وضعیت در سرور های 1 ایکس دژکوب به همین گونه هست و هر سرور تکرار میشه فقط و فقط اسم اکانت ها فرق میکنه

دوستان اصلا حوصله نوشتن نداشتم بخاطر همین 2خط نوشتم 2 خط ننوشتم و اینکه فلسفه ی پوش و مولتی بازی بسیار زیاد است و در یک فصل نمیگنجد فقط این مبحث جهت اشنایی دوستان بود که علت رید های ناهمگون در بعضی سرور ها و توسط بعضی دوستان رو متوجه بشن

حرفی خاصی به کسی زده نشده و روی زمین نمونده لطفا کسی بی جهت به خودش نگیره و صرفا جهت جواب دادن و انکار کردن پست نذاره

و در انتها از استاد عزیز سهیل رپتور جهت ادامه ی مبحث و توضیحات تکمیلی دعوت به عمل میاید
    در ضمن کلاس های تست و نکته توسط اینجانب و زیر نظر استاد عزیز سهیل جان پس از اتمام مبحث برگزار خواهد شد
    از دوستان عزیز برای ثبت نام دعوت به عمل میاید

با تشکر لول:دی
    ویرایش توسط l0l:D : 05-12-2016 در ساعت 03:19 AM
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

همه پست رو ریپلای نکردم که خواننده ها خسته نشن

پ.ن1:در طی بحث های شگفت انگیزی که در پست های قبل بود یکی از دوستان پرسیده بودن بنده مهاجمین بیشتر از بازیکن x زدم ولی بازیکن x 2 برابر بنده رید داده؟ بعد از جلسات متعدد دوست عزیزی فرمودند به دلیل سرعت بالا شوالیه و تند تند زدن لیست فارم 1 بار نیرو رو میکشه و بقیشو منابع میاره )
    دوست عزیز همانطور که میدونید تولید ابادی در ساعت برای واحه 50% 25% و 25%25% مشخص هست و اگر شما هم 100 بار رید بدی بیشتر منابع نمیتونی بیاری و همچنین تولید نیرو های ابادی
    همچنین حدود منابع ناتار و تولیدش هم توی هر سرور با شرایطش مشخصه

با سلام خدمت شما دوست عزیز ممنون از توضیحات و وقتی که گذاشتین و این پست به این قشنگی رو واسه همه گذاشتین ولی این بند اول پی نوشت شما رو من قبول ندارم درسته واحه و ناتار تولید مشخصی دارن ولی غارت پی در پی یه ابادی با یه بازه زمانی مشخص خیلی فرق داره با 100 بار رید پشت سر هم شما خودت رو معرفی کن چون من شما رو نمیشناسم ( شرمنده ) بقیه رو من خدمتت عرض میکنم که چه جوری میشه غارت زد .

MoStafa
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

17. تشکر M3nTaL, l0l:D, Black Rose تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Black Rose پسندید
صفحه 45 از 158 نخستنخست ... 3543444546475595145 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع