صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 62

موضوع: اعلام آمادگی سرور 2x یا 3x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام مجدد خدمت شما عزیزان و ادمین عزیز

اقا امید عزیز اگه بحث شما « هزینه زیاد بابت اپدیت دادن و نگرانی از عدم بازگشت سرمایه » باشه میشه گفت تقریبا حق با شماست ، هرچند به نظر من این تفکر سایپایی زیبنده شما نیست که بخواید بگید من چرا هزینه کنم وقتی در همین شرایط مشتری ثابت خودمو دارم و مشتری که اپدیت میخواد ازم ممکنه پس فردا بنا به هر دلیلی بره ، چرا میگم زیبنده شما نیست ؟ چون اولا مشتری های ثابت شما هم به نظرم مخالفتی ندارن ( میتونید نظرسنجی بزارید ) ثانیا مشتری های جدید شما با خودشون سرمایه ای میارن که به نظرم میتونه نگرانی از بابت عدم بازگشت سرمایه رو از بین ببره . ثالثا شاید مشتری های جدید شما برن ولی هرچه سایت شما زیباتر و شکیل تر و به روز تر باشه قطعا مشتری های جدیدی به سمت خودش میکشه و کلی دلایل دیگه که از حوصله جمع خارجه ...

اما چیزی که من متوجه شدم چیه ؟ این که شما یه بار به حرف بعضی دوستان گوش کردید و اپدیت کردید و سرور ران کردید و به قولا دستتون موند تو پوست گردو و بابت همین نمیخواید دوباره چنین کاری بکنید و حاضرید با همین مشتری های ثابت خودتون اوقات شریف خودتونو بگذرونید ... اما چیزی که عملا اتفاق افتاد اینه که شما صرفا اپدیت در گرافیک و تصاویر داده بودید و حتی انجمن بازیو اپدیت نکردید و از نظر فنی و زیرساختی تغییراتی اعمال نشده بود در سایت و واقعا بعید میدونم کسی این گرافیک جدیدو انتخاب کنه در سرور های شما ...

علی ای حال تصمیم گیرنده نهایی خودتون هستید ... اگر نمیتونید اپدیت به شکل دژکوب اصلی ارائه بدید لطفا بفرمایید نمیشه و ممکنه مثلا باگ ایجاد بشه یا هزینه ی خیلی زیادی داره و سرمایه بازگشت نمیخوره و... ولی این بحث ها واقعا دور باطله که شما میفرمایید چون قبلا عده ای از دوستان بنا به هر دلیلی رفتن شما دیگه نمیخواید اپدیت بدید و...

2. تشکر CyroS, Omid, mostafa-bi nam, sw team تشکر نمود
    پسندیدن CyroS پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    درود دوباره

امید جان چرا خلط مبحث میکنی عزیز!
    در مورد خودم صحبت میکنم, دوستان دیگه رو نمیگم
    بنده اولا نگفتم اگر اینکارها رو نکنی میرم, گفتم اگر این اپدیتهای فنی صورت بگیره میام, یعنی نیومدم که بخوام برم
    دوما در مورد دخالت فرمودی , بنده توی این سایت در سروری بازی کردم که واندر سایدم روی سطح ۹۹ چنج میل شده رو تیم رقیب اعتراضی نداشتم , حتی همین سرور چندماه پیشتون که من در اون حضور هم نداشتم توی تاپیکش از مدیریت دفاع کردم که در روند سرور دخالت نکرده, پس بحث توی سرور رو نکشید وسط , اگر میخوایید تا اسکرین حمایتها رو بذارم شاید یادتون بیاد، همچنین توی سایت شما سروری رو نداشتم که تیمی حذف کرده باشم ، چه باختم چه بردم*تا تهش بودم
    سوما بحث در مورد تغییرات فنی چه ربطی داشت به اتفاقات درون سرور الان! چرا خیلی راحت الان به خودتون اجازه دادید در مورد من اینجور بگید?
    در مو د سرور ۱ ایکس کذایی فرمودی , توی همین فروم هست , یک ماه از شما خواستیم قوانین کلی سرور مکتوب بذارید اینجا که نذاشتید , همچنین اعلام کردیم اگر تیمی اعلام حضور کنه میاییم , تشریف ببرید ببینید چه تیمی اعلام حضور کرد که بیاییم? این بازی لذتش به زد و خوردشه , انقدر احمق نیستیم که یه تیم پنجاه نفره رو برداریم بیاریم اینجا جلو ناتار بازی کنیم

درکل یک مقدار خوددار باشید , ما شما رو به چیزی متهم کردیم مگه? گفتیم اپدیت فنی داشته باشید در رکابتونیم ولی جواب شما چی بود? => اینها دارند دخالت میکنند در امور مدیریت!
    خیلی جدی گرفتید قضیه رو عزیز, مدیریت اسناد طبقه بندی شده پنتاگون نیست که, دژکوبه عزیزم, در مورد تغیر اصول و شرافت هم بحثی نشد بلکه در مورد بروز شدن فنی سرور بحث شد , من واقعا برام جای تعجبه اینجور برخورد , ولی در هر صورت صلاح مملکت خویش خسروان دانند
    بدرود
    حق با شماست . آپدیت های فنی کار ماست چشم. اما قوانین مکتوب و قابل اجرا رو بازی بلدهای تـراوین باید ارائه بدن و ما اجرا کنیم.

4. تشکر lucifer, mohsen.2pac, YousefRitalin, sw team تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط CyroS نمایش پست ها
    ببینید کلیه حرف شما اینه چون پلیر ها کوچ میکنند ما نمیتونیم اپدیت کنیم!
    خب واقعیت کلمه همینه پلیرا دنبال*بهترین کیفیت هستند
    همونجایی که عرض کردید بچه ها*کوچ کردند واقعا از*کیفیت بالایی برخوردداره
    حالاهرچند راجب هر مدیریتی بحث هست!
    شما فکر میکنید کیفتتون همه رو راضی*کرده ، اما واقعا اینطوری نیست
    به دلیل همین کیفیت پایین هست که همه کوچ میکنند.
    مثال براتون میزنم !
    شما یا به شعور بازیکنا اهمیت میدی یا بهش توهین میکنی :
    عرض کردید گرافیک جدید رو*ارائه دادید
    اما گرافیک جدید کجاش*شبیه گرافیک تـراوین هست ؟
    حتی آیکون ها تداخل دارن ، بیشتر شبیه عکس هست!
    بنظرتون رو ورژن 4 گرافیک ورژن 4.5 جواب میده؟! خیر
    بچه ها دنبال زیرساخت شمان نه گرافیک شما
    امیدوارم متوجه شده باشید که کل تیمی که قصد حضور دارند فقط از شما آپدیت میخواهند
    وقتی کیفیت شما خوب باشه و بهتر از سایت بغلی*،*قطعا همه خواهند آمد!
    باید لیست آپدیت های ضروری رو مشخص کنیم تا با زمان بندی اجرا بشه.
    لیستی که @mohsen.2pac عزیز دادن آپدیت های مهمی بودن.

6. تشکر lucifer, YousefRitalin تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط YousefRitalin نمایش پست ها
    سلام مجدد خدمت شما عزیزان و ادمین عزیز

اقا امید عزیز اگه بحث شما « هزینه زیاد بابت اپدیت دادن و نگرانی از عدم بازگشت سرمایه » باشه میشه گفت تقریبا حق با شماست ، هرچند به نظر من این تفکر سایپایی زیبنده شما نیست که بخواید بگید من چرا هزینه کنم وقتی در همین شرایط مشتری ثابت خودمو دارم و مشتری که اپدیت میخواد ازم ممکنه پس فردا بنا به هر دلیلی بره ، چرا میگم زیبنده شما نیست ؟ چون اولا مشتری های ثابت شما هم به نظرم مخالفتی ندارن ( میتونید نظرسنجی بزارید ) ثانیا مشتری های جدید شما با خودشون سرمایه ای میارن که به نظرم میتونه نگرانی از بابت عدم بازگشت سرمایه رو از بین ببره . ثالثا شاید مشتری های جدید شما برن ولی هرچه سایت شما زیباتر و شکیل تر و به روز تر باشه قطعا مشتری های جدیدی به سمت خودش میکشه و کلی دلایل دیگه که از حوصله جمع خارجه ...

اما چیزی که من متوجه شدم چیه ؟ این که شما یه بار به حرف بعضی دوستان گوش کردید و اپدیت کردید و سرور ران کردید و به قولا دستتون موند تو پوست گردو و بابت همین نمیخواید دوباره چنین کاری بکنید و حاضرید با همین مشتری های ثابت خودتون اوقات شریف خودتونو بگذرونید ... اما چیزی که عملا اتفاق افتاد اینه که شما صرفا اپدیت در گرافیک و تصاویر داده بودید و حتی انجمن بازیو اپدیت نکردید و از نظر فنی و زیرساختی تغییراتی اعمال نشده بود در سایت و واقعا بعید میدونم کسی این گرافیک جدیدو انتخاب کنه در سرور های شما ...

علی ای حال تصمیم گیرنده نهایی خودتون هستید ... اگر نمیتونید اپدیت به شکل دژکوب اصلی ارائه بدید لطفا بفرمایید نمیشه و ممکنه مثلا باگ ایجاد بشه یا هزینه ی خیلی زیادی داره و سرمایه بازگشت نمیخوره و... ولی این بحث ها واقعا دور باطله که شما میفرمایید چون قبلا عده ای از دوستان بنا به هر دلیلی رفتن شما دیگه نمیخواید اپدیت بدید و...
    ببینید بحث آپدیت بازی به صورت اولویت قابل انجام و اجراست اما انجمن بازی فقط تغییر قالب نیست انجمن تـراوین قدیم ایران همین قالب و همین انجین (vbulltien) بوده اما جدیدا تـراوین انجین انجمن رو به Woltlab تغییر داده که در حال حاضر برای ما این پروسه خیلی سنگین و زمانبر هست.

در مورد بحث های فنی واقعا آپدیت های جدید کمک زیادی به کیفیت بازی کرده اما میشه فعلا از نظر ظاهری به انجمن با قالب کنونی رضایت داد.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    یوسف جان خیلی چیزهای بیشتری باید به روز بشه
    تیتر وار میگم
    خورجین قهرمان
    ویو بیلدر
    برداشته شدن گزینه اد کردن خودکار در فارم لیست
    بونس اتحاد(این مهمترینش هست)
    تغییر محل اقامت قهرمان تنها با ساخت عمارت در دهکده جدید میسر باشه
    عدم ارسال نیروی پشتیبان به اکانتهای خارج از اتحاد خودی و اتحادای هم پیمان
    لیمیت برای غارت کردن از اکانتهای اتحاد خودی و اتحادهای هم پیمان
    پنج نژاده کردن بازی برای جذب هرچه بیشتر پلیر
    در پایان بروز کردن انجمن ، مثال این هم میشه اینروزها همه از تلگرام و واتساپ استفاده میکنند نه پیامک
    ان شاءالله اگر عمری باقی باشه، این موارد رو بنابر اولویت در زمان مقتضی بعد از آپدیت انجین بازی ( که باعث افزایش سرعت میشه) انجام خواهیم داد . تاریخ آپدیت انجین بازی که حدودا بین نیم ساعت تا یه ساعت زمان نیاز داره بزودی از طریق انجمن و کانال تلگرام اعلام میشه.
    و نکته آخر باید ببینیم نسخه فعلی بدون این تغییرات از طرف کاربران مورد درخواست هست چون درین صورت باید بازی رو به صورت دو نسخه ای ارائه کنیم.

9. تشکر mohsen.2pac, YousefRitalin, lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

باز بخوایم یه جمع بندی کوچیک انجام بدیم
    دیدگاه سایت
    چه تضمینی هست این تغییرات انجام بشه ! همین پلیرهایی که هستند پراکنده نشند و این پلیرهایی که این همه خواستار تغییر هستند دوباره ول نکنند برند !
    دیدگاه پلیرها
    قوانین باید روشن و شفاف بشه با ذکر جزییات در دسترس عموم قرارداده بشه هرمجازات و تخلفی براش مجازات سنگینتری نسبت به اجرای قانون گذاشته بشه سرورها 5 نژاده بشند یک سری آپدیت ها انجام بشند و ....
    در مورد اول که دیدگاه سایت هست من نظرم اینه شما وقتی یه ساندویچی دارید اگر بر سلامت کارتون و پشتوانه اتون که اعتبار کاربرها هست تکیه کنید به راحتی میتونید اون رو گسترش بدید و پیشرفت کنید این قضیه در مورد سایت و دژکوب هم صادقه کسی اینجا اعلام نمیکنه شما در بازی دست میبرید عامدانه و آگاهانه برای بردن تیمی از شما شفافیت و برخورد قانونی و قانونی کامل و واضح و جامع و در دسترس همه میخواد وضع قوانین و اصلاج یک سری خلاهای قانونی کمک به اعصاب و روان پلیرها و اون مولتی هانترهای بنده خدا هست که فشار ناشی از این بهم ریختگی رو دارند تحمل میکنند
    مورد دوم
    محسن عزیز کاملا تو روند ورژن جدید و تغییرات ورژن 4 هست میشه راحت باهاش هماهنگ گرد برای اعمال تغییرات ولی من پیشنهاد میکنم این آپدیت ها رو توی ورژن 4 اعمال نکنید یا اگر میکنید آپذیت های مربوط به ورژن 4 رو اعمال کنید نه بیاید آپدیت ورژن 5 رو بیارید رو ورژن 4 پیاده کنید
    لطفا لطفا لطفا یک کمیته فنی تشکیل بدید هر تغییری رو آنالیز کنه
    بطور مثال برای یک سرور خلوت که 200 تا پلیر وجود داره واندر 100 100 از نظر من معنی نداره یه سری چیزها رو بیایم دژکوبیزه کنیم کسی اگر 5 تا کپ رید میره تو دات کام سرور 1000 تا پلیر داره 3000 تا اکانت نه مثل اینجا خلوت و .... من بنظرم راهکار پوش رو کلا ببنیدیم یا نهایتا هر اکانتی بتونه بعد کتیبه رید بره از مولتی و .... بشینیم سر اینکه جلوی خرید و فروش اکانت و .... گرفته بشه یا سخت تر بشه بحث کنیم
    یا حق

11. تشکر mohsen.2pac, lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    آقا امید الان یک جواب قانع کننده به ما بده که همین روزا سرور 25 تموم میشه آیا برنامه ای برای سرور 3ایکس یا 2ایکس داری ما پلیرامون یا تیممون رو جمع کنیم یا خیر؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان عزیز
    امسال سرور 2xیا 3x ران می شه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام بنده جادوگر هستم در سرور زیادی پلی کردم
    الانم سرور بین المللی بازی میکنم که میخوام بیام بیرون واسه اولین بار دژکوب پلی بدم
    به احتمال زیاد سرور 10 ایکس میام چون سرور 1ایکس یا 2ایکس یا 3 ایکس خرداد 1400 هست

سرور 1 ایکس خرداد ماه به اتمام میرسد بعد از ان سرور جدید شروع میشه

سرور 10 ایکس ، در 18 اسفند ماه شروع خواهد شد

سرور 10 ایکس میبینمتون در جنوب غرب

- - - Updated - - -

یوسف ریتالین عزیز داداش گلم خوبی

ای دی تلگرام برای ارتباط برام بزار

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام تکلیف سرور ها ۲ایکس و ۳ایکس چی شد؟
    میاد یا فعلا خبری نیست؟

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین