صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 62

موضوع: اعلام آمادگی سرور 2x یا 3x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    سلام کاملا حق با شماست و نگرانی شما در مورد این بیزنس به جا و درسته.
    اما هر بیزنسی و بالاخص هر برندی چارچوب و قواعد خودشو داره. مثلا bmw با تکنولوژی میره جلو اما رولز رویس پافشاری به سبک و سیاق خودش داره و مخاطبش هم قابل احترامه.
    حالا شما پیکان رو مثال زدید اگه محصول ما مثل پیکان باشه و بقیه جاها بنز قطعا مخاطب جای بهتر رو انتخاب میکنه و این ما هستیم که ضرر میکنیم. اما اگه پلیر اینجا رو انتخاب کرد یعنی این محصول و برند حرف خاص خودشو داره میزنه و نیاز به زرق و برق و رنگ و لعاب نداره.
    علی رغم تلاش بی وقفه برای حفظ کیفیت سرور ها با حفظ احترام به تمامی کاربران تجربه به ما ثابت کرده پلیری که با رنگ و لعاب بیاد با رنگ و لعاب بهتر هم میره نمونش لحظه آپدیت گرافیک جدید بود که استقبال چندانی نشد ازش با اینکه اولین سایت ایرانی بودیم که گرافیک جدید رو به بازی آوردیم و سروری که به درخواست خود شما آماده شده بود رها شد و شد آنچه نباید میشد. ما حقیقت رو گفتیم که برخورد 100 درصدی با مولتی اکانتی و بات محال هست این حقیقت برای شما تلخ بود و دروغ شیرین سرور بدون مولتی اکانت و بات رو انتخاب کردید و رفتید چوبشو خوردید حالا تقصیرو انداختید گردن آپدیت نبودن سایت! در حالی که درون لحظه اولین آپدیت برای دژکوب بود.
    بنابراین سیاست و حرف اول برند دژکوب رعایت انصاف و صداقت، برگزاری سرورهای بدون باگ و با بالاترین کیفیت فنی و بدون دخالت مدیریت هست.

در مورد قوانین جدید بنده درخواست دادم از دوستان که پیشنهادشون رو مطرح کنند تا قوانین بروز بشه و دیگه شاهد برخورد دوگانه و سلیقه ای نباشیم اما تا کنون متاسفانه هیچ پیشنهادی دریافت نشده و ما کماکان از دوستان دعوت میکنیم و پیشنهادات و انتقادات رو با آغوشی باز می پذیریم.

خلاصه کلام زیبایی این بازی بیشتر ازون که وابسته به نژادهای جدید و قالب انجمن باشه وابسته به پلیرهایی که داخل سرور بازی می کنند. پس توپ رو تو میدون ما نندازید که کاری کنیم بازی جذاب بشه. جذاب شدن سرور و بازی دست خودتون رو می بوسه.
    سلام و عرض ادب

با احترام با بخشی از صحبت های شما مخالفم ...

بخشی از جذابیت بازی در دستان پلیر های یک سایته و بخش دیگه در دستان شما ...

شاید بشه گفت اضافه کردن نژاد و اپدیت کردن گرافیک داخل بازی تاثیر خیلی زیادی رو جذابیت نداشته باشه چون خودم و دوستانم همچنان با همون ورژن 3 نژاده و گرافیک 4 راحت تریم . اما بعضی اپدیت ها چون کمک به پلیر هست و خلاف قانون دژکوب هم نیست میتونه تاثیر داشته باشه به جذب پلیر

به عنوان مثال چند موردو خدمت شما عرض میکنم :

1) حملات و بازگشت حملات رفرش اتومات نداره و اگه رفرش نکنیم حملات رو حالت رفرش گیر میکنه و منابع به انبار اضافه نمیشه

2) گندم منفی با قرمز نشون داده نمیشه

3) در سرچ 15 کراپی نمیشه واحه انتخاب کرد

4) در سرچ 15 کراپی تمام 15 کراپ های مپو نشون نمیده

5) میزان فاصله با اکانت مورد نظر نشون داده نمیشه

6 ) عدم وجود اضافه کردن 8 موج همزمان

اینا چیزایی که تو روند بازی میتونه تاثیر داشته باشه ، و صرفا ربطی به گرافیک نداره ... هرچند که عوض کردن گرافیک انجمن هم خالی از لطف نیست چون چند تا دوستانم به من گفتن با این گرافیک اصلا دست و دلشون به پست گذاشتن نمیره در اینجا !

علی ای حال قطعا بازم مواردی هست که میشه روش کار کرد ، اینکه بخوایم بین ورژن قدیم و جدید گیر کنیم و نه مشخص باشه این سایت ورژن قدیمه یا جدید عاملی مخربه به نظر من ...

البته سایت برای شماست و شما حق دارید انتخاب کنید که بنز باشید یا رولزرویس یا شورلت یا پژو یا پراید ...

در مورد قوانین هم به نظرم میشه بحث کرد و به یه اجماع رسید ، قطعا با مولتی بازی یا استفاده از بات به صورت صد نمیشه برخورد کرد و همیشه هستن کسانی که باز مولتی میکشن و باز بات میسازن تا کار خودشونو راحت تر کنن اما میشه کاری کرد که بازی با عدالت بیشتری جلو بره ...

2. تشکر EaGl, Omid, Nakta تشکر نمود
    پسندیدن EaGl, Nakta پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلامعلیکم
    گذشته ها گذشته منم نمیخوام بحث از گذشته بشه با اینکه کاملا حق به امید میدم که پلیر های زیادی 2 ماه این بنده خدا اذیت کردن اخرم پشت سایتو خالی کردن بدون هیچ دلیلی رفتن. اگه این دوتا تیم میومدن مطمنا وضع سرور این نبود. من خودم یکی از مخالفان سخت به تعویق انداختن سرور بودم اما بازم کاری از دستم نیومد و این چنین شد که همه رفتن.
    حالا امید جان بهتره راجبه اینده یکم صحبت کنیم.
    با یه برنامه نویس صحبت بشه یا اگه امکان داره خودتون ورژن اپدیت کنین. اگرم نه ما همینجوریشم راضییم
    درباره مولتی اکانت باید تماما سیستمی بشه. بات ها کلا مسدود بشن تو سایت یعنی هیچ باتی نتونه ورود کنه. و سیستماتیک برخورد بشه که دلخوری هم پیش نیاد
    سرور 2 ایکس اگه امکان داره ران کنید که هم اسپید بازا استفاده کنن هم نرمال بازا خودی نشون بدن بازم من به تعویق انداختن بیش از این سرور صلاح نمیدونم با توجه به اینکه بقیه هم میخوان 2 ایکس ران کنن(اونم بدون تاریخ xd)
    شما اگه یه تایم ران به پلیر ها بدی که دلشون قرص بشه به این سایت عالیه

4. تشکر YousefRitalin, Omid, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن YousefRitalin پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط YousefRitalin نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب

با احترام با بخشی از صحبت های شما مخالفم ...

بخشی از جذابیت بازی در دستان پلیر های یک سایته و بخش دیگه در دستان شما ...

شاید بشه گفت اضافه کردن نژاد و اپدیت کردن گرافیک داخل بازی تاثیر خیلی زیادی رو جذابیت نداشته باشه چون خودم و دوستانم همچنان با همون ورژن 3 نژاده و گرافیک 4 راحت تریم . اما بعضی اپدیت ها چون کمک به پلیر هست و خلاف قانون دژکوب هم نیست میتونه تاثیر داشته باشه به جذب پلیر

به عنوان مثال چند موردو خدمت شما عرض میکنم :

1) حملات و بازگشت حملات رفرش اتومات نداره و اگه رفرش نکنیم حملات رو حالت رفرش گیر میکنه و منابع به انبار اضافه نمیشه

2) گندم منفی با قرمز نشون داده نمیشه

3) در سرچ 15 کراپی نمیشه واحه انتخاب کرد

4) در سرچ 15 کراپی تمام 15 کراپ های مپو نشون نمیده

5) میزان فاصله با اکانت مورد نظر نشون داده نمیشه

6 ) عدم وجود اضافه کردن 8 موج همزمان

اینا چیزایی که تو روند بازی میتونه تاثیر داشته باشه ، و صرفا ربطی به گرافیک نداره ... هرچند که عوض کردن گرافیک انجمن هم خالی از لطف نیست چون چند تا دوستانم به من گفتن با این گرافیک اصلا دست و دلشون به پست گذاشتن نمیره در اینجا !

علی ای حال قطعا بازم مواردی هست که میشه روش کار کرد ، اینکه بخوایم بین ورژن قدیم و جدید گیر کنیم و نه مشخص باشه این سایت ورژن قدیمه یا جدید عاملی مخربه به نظر من ...

البته سایت برای شماست و شما حق دارید انتخاب کنید که بنز باشید یا رولزرویس یا شورلت یا پژو یا پراید ...

در مورد قوانین هم به نظرم میشه بحث کرد و به یه اجماع رسید ، قطعا با مولتی بازی یا استفاده از بات به صورت صد نمیشه برخورد کرد و همیشه هستن کسانی که باز مولتی میکشن و باز بات میسازن تا کار خودشونو راحت تر کنن اما میشه کاری کرد که بازی با عدالت بیشتری جلو بره ...
    چشم. رفرش کردن رو باید برای اسپید پایین فعال کنیم چون در اسپید بالا عملا امکان بازی کردن رو از کاربر میگیره و صفحه مرتب رفرش میشه.
    بقیه موارد هم کاری نداره فیکس کردنش.
    موج های همزمان رو طبق قوانین اون موقع 4 موج گذاشتیم باید ببینیم قوانین عوض شده یا خیر.

6. تشکر YousefRitalin, sw team تشکر نمود
    پسندیدن YousefRitalin, sw team پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط EaGl نمایش پست ها
    سلامعلیکم
    گذشته ها گذشته منم نمیخوام بحث از گذشته بشه با اینکه کاملا حق به امید میدم که پلیر های زیادی 2 ماه این بنده خدا اذیت کردن اخرم پشت سایتو خالی کردن بدون هیچ دلیلی رفتن. اگه این دوتا تیم میومدن مطمنا وضع سرور این نبود. من خودم یکی از مخالفان سخت به تعویق انداختن سرور بودم اما بازم کاری از دستم نیومد و این چنین شد که همه رفتن.
    حالا امید جان بهتره راجبه اینده یکم صحبت کنیم.
    با یه برنامه نویس صحبت بشه یا اگه امکان داره خودتون ورژن اپدیت کنین. اگرم نه ما همینجوریشم راضییم
    درباره مولتی اکانت باید تماما سیستمی بشه. بات ها کلا مسدود بشن تو سایت یعنی هیچ باتی نتونه ورود کنه. و سیستماتیک برخورد بشه که دلخوری هم پیش نیاد
    سرور 2 ایکس اگه امکان داره ران کنید که هم اسپید بازا استفاده کنن هم نرمال بازا خودی نشون بدن بازم من به تعویق انداختن بیش از این سرور صلاح نمیدونم با توجه به اینکه بقیه هم میخوان 2 ایکس ران کنن(اونم بدون تاریخ xd)
    شما اگه یه تایم ران به پلیر ها بدی که دلشون قرص بشه به این سایت عالیه
    لطف دارید. ممنون از حرف حسابتون.
    اضافه کردن ورژن کاری نداره فقط زمان بره، فعلا که برنامه ای براش نداریم اگه تصمیم به اضافه کردن نژاد شد نهایتا صرف یکی دوهفته نژاد جدید اضافه میشه به بازی. (از لحظه تصمیم به افزدون)
    در مورد بات و مولتی اکانتی کاملا با شما موافقم و اگه پست های منو دنبال کرده باشید همیشه همین حرف شما رو زدم که باید برخورد سیستمی باشه و دخالتی از سمت ما انجام نگیره.

8. تشکر EaGl, partizan, lucifer, sw team, Nakta تشکر نمود
    پسندیدن EaGl, partizan, sw team, Nakta پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

بنابراین سیاست و حرف اول برند دژکوب رعایت انصاف و صداقت،
    خلاصه کلام زیبایی این بازی بیشتر ازون که وابسته به نژادهای جدید و قالب انجمن باشه وابسته به پلیرهایی که داخل سرور بازی می کنند. پس توپ رو تو میدون ما نندازید که کاری کنیم بازی جذاب بشه. جذاب شدن سرور و بازی دست خودتون رو می بوسه.
    درود امید جان

ببینید خیلی ساده بگم , یسری ادم هستن بیکارن و اوقات بیکاری رو با گیم پر میکنن , میرن گیم نت بشینن بازی کنن
    حالا این جمع میبینه یه گیم نت اتاری داره و گیم نت کناریش ps5
    خب مشخصه کسی نمیاد هواپیمایی اتاری بزنه همه میرن اونوری

شما واسه سایتت وقت بذار , هزینه کن اونوقت بازخوردشم میبینی
    به قول خودت همه رفتن اونور ولی طرف انسان نبود همه زدن بیرون , حالا شما زرنگ باش اون همه رو جذب کن

در ضمن این بازی یه نسل جدید هم داره که دات کام بازی میکنه به این دلیل که سایتهای ایرانی اپدیت به روز ندارن ، بروز کنید جذب میشن
    همچنین همون سایت بغلی هم کم پلیر نداره که خوب هزینه کنند واسه این بازی، از خودتون بپرسید چرا نمیان اینجا علیرغم بدی های مدیریت اونجا
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 12-31-2020 در ساعت 03:30 PM
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

10. نپسندیدن partizan نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چشم. رفرش کردن رو باید برای اسپید پایین فعال کنیم چون در اسپید بالا عملا امکان بازی کردن رو از کاربر میگیره و صفحه مرتب رفرش میشه.
    بقیه موارد هم کاری نداره فیکس کردنش.
    موج های همزمان رو طبق قوانین اون موقع 4 موج گذاشتیم باید ببینیم قوانین عوض شده یا خیر.
    ممنون از شما

موج های همزمان تا اخرین لحظه ای که خبر دارم به این شکله : 8 موج میشه ایجاد کرد که 4 تای اول سیم سکند و 4 تای دوم با یک ثانیه اختلاف میشینه .

اما در مورد بات و مولتی اکانت باید بگم که :
    ت-راوین دات کام با کدنویسی های جدید خودش عملا استفاده از اسکریپتو سریع شناسایی میکنه و پانیش میزنه و بن میکنه اکانتو و بات هایی مثل بیلدر هم از کار افتادن و هی مجبور به اپدیت دادن میشن که عملا در اخرین نسخه هم من تست کردم عمل نکرد و پس تو کام فعلا ما باتی نتونستیم استفاده کنیم .
    تو دژکوب با فارم یاب و ارسال غارت خودکار تقریبا میشه گفت پلیر دیگه به سمت استفاده از بات نمیره و چون اکثرا موافق غارت اتومات هستن خوبه که چنین اپشنی وجود داره

در مورد مولتی بازی متاسفانه هنوز هم توی ت-راوین کام راهی برای این مشکل پیدا نکردن و تا زمانی که اکانت ایپی نخوره بن یا پانیش نمیزنن و همچنان شاهد غارت از مولتی اکانت هستیم .
    اما خب زمانی که بات کار نکنه عملا پلیر مجبوره دستی یه اکانتو بیاره بالا و وقتی یه اکانت دستی میاد بالا یعنی یه نفر داره وقت میزاره براش و اینگار یه بازیکن داره . مثل این میمونه که شما به رفیقت بگی بیا یه اکانت برام بساز من فقط غارتت کنم و اونم همین کارو بکنه . پس عملا برخورد با چنین اکانت هایی سخته مگر ایپی بخورن . اما زمانی که یک پلیر ببینه یک اکانت دیگه با غارت از ابادی و ناتار در کورس پیشی گرفته قطعا با خودش میگه ساختن یه اکانت مولتی و بالااوردن اون به صورت دستی ب صرفه نیست و به سمت ساخت اکانت مولتی نمیره .
    اما یه موضوع دیگه ای هم که مطرحه اینه که اصل دژکوب جنگ بر سر منابعه ، و وقتی اکانت ها به منابع لایزال ناتار ها وصل باشن عملا یک رشته از سلسله رشته های استراتژی دژکوب که مدیریت درست منابع است از بین میره ....
    به همین ترتیب ما میفتیم تو یه دور باطل در مورد مولتی اکانت . چرا ؟ چون ما قصدمون اینه یه سرور با شرایط آرمانی داشته باشیم که عملا چنین چیزی امکان پذیر نیست .
    ما نباید دژکوبو با ت-راوین مقایسه کنیم . اینجا دژکوبه و با توجه به پلیرهای محدودی که داره باید قوانینی بزاریم که نه تنها از جذابیت بازی کم نکنه بلکه باعث افزایش جذابیت هم بشه .همین موضوع دست ادمینو میبنده و فکرشو مشغول میکنه ...

با این تفاسیر من فکر میکنم همین که در سرور های اینجا شاهد شهرک های صنعتی نباشیم یه برد بزرگ در این سرور محسوب میشه و نیازی هم نیست ناتارها به شدت شیرده باشن و اگه امکان این وجود داشته باشه که غارت از اکانت ها لیمیت بخوره ( لیمیت ارسال غارت منظورم نیست ، لیمیت میزان غارت از یک اکانت ) باعث میشه کسی به سمت ساخت مولتی اکانت نره ...
    باز هم میگم این که غارت از اکانت لیمیت بخوره در هیچ ت-راوینی نیست و اگه عملی بشه مخصوص همین دژکوبه ، آیا ارزش داره یه سرور با چنین شرایطی تست کنیم و ببینیم چقد با مولتی بازی مقابله میشه ؟
    اگر هم امکان پذیر نیست چنین چیزی به نظرم همین که یه اکانت برای بالااوردن مولتی خودش وقت بزاره خیلی بهتر از اینه که با بات مولتی اکانتش بیاد بالا ...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    درود امید جان

ببینید خیلی ساده بگم , یسری ادم هستن بیکارن و اوقات بیکاری رو با گیم پر میکنن , میرن گیم نت بشینن بازی کنن
    حالا این جمع میبینه یه گیم نت اتاری داره و گیم نت کناریش ps5
    خب مشخصه کسی نمیاد هواپیمایی اتاری بزنه همه میرن اونوری

شما واسه سایتت وقت بذار , هزینه کن اونوقت بازخوردشم میبینی
    به قول خودت همه رفتن اونور ولی طرف انسان نبود همه زدن بیرون , حالا شما زرنگ باش اون همه رو جذب کن

در ضمن این بازی یه نسل جدید هم داره که دات کام بازی میکنه به این دلیل که سایتهای ایرانی اپدیت به روز ندارن ، بروز کنید جذب میشن
    همچنین همون سایت بغلی هم کم پلیر نداره که خوب هزینه کنند واسه این بازی، از خودتون بپرسید چرا نمیان اینجا علیرغم بدی های مدیریت اونجا
    من با حرفای شما موافقم به این علت که با چند نفر صحبت کردم که بیان دژکوب و اولین حرفی که به من زدن این بود که گرافیک اینجا خوب نیست ! پس عملا میشه گفت گرافیک واقعا نقش داره تو جذب پلیر ولو اینکه مثلا شخصی مثل من از ورژن قدیم خوشش بیاد

12. تشکر mohsen.2pac, Omid, EaGl, lucifer, aNaTeMa, sw team, Nakta تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, EaGl, aNaTeMa, Nakta پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط YousefRitalin نمایش پست ها

من با حرفای شما موافقم به این علت که با چند نفر صحبت کردم که بیان دژکوب و اولین حرفی که به من زدن این بود که گرافیک اینجا خوب نیست ! پس عملا میشه گفت گرافیک واقعا نقش داره تو جذب پلیر ولو اینکه مثلا شخصی مثل من از ورژن قدیم خوشش بیاد

یوسف جان خیلی چیزهای بیشتری باید به روز بشه
    تیتر وار میگم
    خورجین قهرمان
    ویو بیلدر
    برداشته شدن گزینه اد کردن خودکار در فارم لیست
    بونس اتحاد(این مهمترینش هست)
    تغییر محل اقامت قهرمان تنها با ساخت عمارت در دهکده جدید میسر باشه
    عدم ارسال نیروی پشتیبان به اکانتهای خارج از اتحاد خودی و اتحادای هم پیمان
    لیمیت برای غارت کردن از اکانتهای اتحاد خودی و اتحادهای هم پیمان
    پنج نژاده کردن بازی برای جذب هرچه بیشتر پلیر
    در پایان بروز کردن انجمن ، مثال این هم میشه اینروزها همه از تلگرام و واتساپ استفاده میکنند نه پیامک

در مورد کمبودهایی که تیتر وار اعلام کردم ، دلایل محکمی هم وجود داره که چرا متولی اصلی این سرگرمی اونها رو اضافه کرده ، اگر دوستان درخواست دادن در موردش صحبت میکتیم

در پایان بنده به عنوان یه مشتری این صحبتها رو کردم ، بدون غرض ورزی و از سر دلسوزی، حالا انجام بشه من هم مشتری اینجام، نشه میرم یجا دیگه
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

14. تشکر YousefRitalin, Omid, EaGl, lucifer, sw team, Nakta تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام کاملا حق با شماست و نگرانی شما در مورد این بیزنس به جا و درسته.
    اما هر بیزنسی و بالاخص هر برندی چارچوب و قواعد خودشو داره. مثلا bmw با تکنولوژی میره جلو اما رولز رویس پافشاری به سبک و سیاق خودش داره و مخاطبش هم قابل احترامه.
    حالا شما پیکان رو مثال زدید اگه محصول ما مثل پیکان باشه و بقیه جاها بنز قطعا مخاطب جای بهتر رو انتخاب میکنه و این ما هستیم که ضرر میکنیم. اما اگه پلیر اینجا رو انتخاب کرد یعنی این محصول و برند حرف خاص خودشو داره میزنه و نیاز به زرق و برق و رنگ و لعاب نداره.
    علی رغم تلاش بی وقفه برای حفظ کیفیت سرور ها با حفظ احترام به تمامی کاربران تجربه به ما ثابت کرده پلیری که با رنگ و لعاب بیاد با رنگ و لعاب بهتر هم میره نمونش لحظه آپدیت گرافیک جدید بود که استقبال چندانی نشد ازش با اینکه اولین سایت ایرانی بودیم که گرافیک جدید رو به بازی آوردیم و سروری که به درخواست خود شما آماده شده بود رها شد و شد آنچه نباید میشد. ما حقیقت رو گفتیم که برخورد 100 درصدی با مولتی اکانتی و بات محال هست این حقیقت برای شما تلخ بود و دروغ شیرین سرور بدون مولتی اکانت و بات رو انتخاب کردید و رفتید چوبشو خوردید حالا تقصیرو انداختید گردن آپدیت نبودن سایت! در حالی که درون لحظه اولین آپدیت برای دژکوب بود.
    بنابراین سیاست و حرف اول برند دژکوب رعایت انصاف و صداقت، برگزاری سرورهای بدون باگ و با بالاترین کیفیت فنی و بدون دخالت مدیریت هست.

در مورد قوانین جدید بنده درخواست دادم از دوستان که پیشنهادشون رو مطرح کنند تا قوانین بروز بشه و دیگه شاهد برخورد دوگانه و سلیقه ای نباشیم اما تا کنون متاسفانه هیچ پیشنهادی دریافت نشده و ما کماکان از دوستان دعوت میکنیم و پیشنهادات و انتقادات رو با آغوشی باز می پذیریم.

درود به تمام دوستان

این دور باطل تمومی نداره .

من با صحبت هایی که جناب امید انجام دادن متوجه شدم که ایشون هیچ برنامه ای برای ایجاد تغییر ندارن و فکر میکنم که ایشون تصورشون این هست که دژکوب دیگه ارزش سرمایه گذاری نداره .
    وقتی صاحب دژکوب از بیزنسش قطع امید کرده ما برای چی جوش الکی میزنیم.
    امید عزیز صحبت از بنز و رولز رویس و bmw کردین . دقیق ترش اینه که ما موندیمو پیکان و پراید . اونور هم بنز و رولز رویس و bmw که نمیشه بریم سمتشون.
    شما هنوز متوجه نشدین که امثال من نه میخوان دژکوب بازی کنن نه اسپید ترا . ما دنبال اینیم که ت ر ا و ی ن بازی کنیم . دات کام رو هم که به دلیل گرونی گلدش ، نداشتن فروم فارسی و بقیه دلایلی که همه بهتر از من میدونین نمیتونیم بریم .
    جناب امید نیازی نیست که برای اصلاح قوانینتون با من و بقیه دوستان مشورت کنین . قوانین دات کام برای همه ما فصل الخطابه .
    بقیه دوستان C.O.B رو نمیدونم ولی من تا آخرین تغییرات به بازی اضافه نشه و توی قوانین و نحوه مدیریت سرور ها تغییر ایجاد نشه حاضر به بازی توی این سایت نیستم.

ارادتمند
    مصطفی بینام
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

به نظر من بحث گسترده تر از چندین تغییر داخل بازی هست !
    1- امید جان از وضعیت سایت و تعداد پلیر و سود دهی سایتت راضی هستی یا خیر ؟؟ آیا این که ریسک کنی تغییرات گسترده رو داخل مدیریت سرور ، قوانین و فروم بوجود بیاری رو با علم به اینکه ممکنه وضعیت سایت بهتر بشه رو انجام خواهی داد یا خیر !!
    در مورد تغییراتی که محسن و سایر دوستان گفتند بله من هم موافقم از لحاظ گرافیک و آپشن باید تغییراتی رو انجام بدیم که شبیه بازی که الان وجود داره بشه !
    در مورد حرفی هم که مصطفی عزیز فرمود قوانین دات کام فصل الخطاب هست من موافقم ولی مشکل این هست که برداشت های متفاوت از قوانین دات کام دقیقا صورت میگیره سرورهای دات کام اینقدر پلیر داره که پلیری یا تیمی رو که بخواد قوانین رو بالا پایین کنه با لگد شوت میکنه بیرون ! باید ببینیم مدیریت اینجا هم میاد قوانینش رو شفاف و بند بند برای هرچیزی توضیج بده و واضح تو فروم بزاره که بعنوان مثال من پلیر بدونم قانون مولتی اکانت رو زیرپا بزارم صرفا مولتی هام بن نمیشه پانیش نیرو میخورم اکانت اگر بخرم ! و یا نقض قوانین کنم شامل خرید و فروش کتیبه و .... در صورت محرز بودن اکانتم بن میشه هرچقدر هم شاخ باشم توی این سایت !
    یا دوباره قراره تکرار مکررات بشه و باز هم شاهد برخوردهای فی البداهه مدیریتی باشیم و فشار بیاد به اون چند نفری که اسمشون مولتی هانتر هست و قوانین شفافی جلوی روشون نیست
    فقط یه سوال میکنم امید جان اومدی سرور تازه ران کردی برای موتور تازه بازی بنظرت بهتر نبود میومدی 10 ایکس رانش میکردی که قشنگ هم سرورهای سرعت بالا رو پوشش بده هم سرعت پایین رو ! اصلا جایزه هم نمیزاشتی برای شرکت سنگینتر بود 500 تا دونه گلد؟؟؟
    همون مورد هایلایت شده رو امید جان جواب بده بقیه موارد رو میتونیم صحبت کنیم گام به گام
    در مورد چوب خوردن و ... امید جان دو تا مغازه آرایشگری اگه توی یه شهر باشن !
    یه آرایشگر بیاد رگ گردن مشتری رو بزنه ! اون یکی آرایشگر بیاد بگه خدا رو شکر کن که رگ گردنتو نزدم ! حالا ترکون زدم رو سرت ! ادبیات قشنگی نیست
    کما اینکه مباحث نیمه باز آخرین سه ایکس رو هم میتونیم یادآور بشیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود دوباره

در مورد صحبتهایی که شد خواستم خدمت دوستان بگم بنده منظورم از اپدیتها، اپدیت گرافیگی نبود، منظورم اپدیتهای فنی بود

البته اپدیت گرافیکی هم خوبه ولی بشرطی که با کیفیت برابر و یا خیلی نزدیک به کام باشه نه چهارتا گرافیک که بجز نسخه قدیمی باقیش توی ذوق میزنه و رنگ و رو هم نداره ، من که خودم توی دژکوب از همون گرافیک قدیم استفاده میکردم چون*واقعیتر بود

بحث اصلی در مورد مسائل فنی سرورها هست که باید بروز بشه
    در مورد مولتی بازی هم والا خیلی سادست برخورد باهاش

جلوی بات و اسکریپتو بگیرن،همون قوانین سابق ای پی رو اجرا کنن، قوانین غارت دات کام هم اجرا کنن خودش ردیف میشه

ببینید ما الان یه تیم پنج نفره هستیم دات کام و پنج اکانت داریم ، چهارتا دفساز مصری و یک هجومی هون
    حالا اگر بخواییم از منابع مازاد مصریها برای اکانت هجومی استفاده کنیم این راه پیش رومون هست
    هیچ کدام از اکانتهای دفسازمون با هجومی ارتباط جانشینی نداشته باشه-هیچکدام از اکانتهای دفساز با اکانت هجومی ارتباط اتحادی نداشته باشه-
    حالا وقتی این ارتباط وجود نداشته باشه و* بونس اتحاد هم وجود داشته باشه شما اگر بخوایید پوش بگیرید از یه اکانت دیگه یکیتون باید قید اون* امتیازهایی که اتحاد بهتون میده رو بزنید ( سرعت ساخت نیرو-قابلیت حمل بیشتر منابع-زره و اسلحه قویتر- امتیاز فرهنگی بیشتر) همچنین نیروی پشتیبان هم به اکانتتون نمیشه ارسال کرد، زمانی هم که به اتحاد برگردید یکسری اپشنها بعد از ۲۴ ساعت براتون فعال میشه
    ما داریم به این طریق پوش میگیریم و موردی هم*نداره اونجا
    در اخر با اجرای قوانین بروز ، همدلی و تیمی بازی کردن ارجحیت پیدا میکنه به منافع شخصی و خودبخود تیمهای قوی بوجود میاد ، تیمهای بزرگ یعنی پلیرهای زیاد ، درامد بیشتر برای صاحب سایت و لذت بیشتر برای مشتری

اینم یادم رفت اضافه کنم، قوانین در سرور باید سیستماتیک اجرا بشه نه به دست مولتی هانتر
    مولتی هانتر وظیفش اجرای قوانین نیست بلکه وظیفش نظارت بر اجرای قوانین هست
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 01-01-2021 در ساعت 12:54 AM

صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین