صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 62

موضوع: اعلام آمادگی سرور 2x یا 3x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

همیشه اینجا اینقد ساکت بوده یا به خاطر پا قدم ما اینجوری شده ؟:دی

2. تشکر aNaTeMa, lucifer تشکر نمود
    نپسندیدن aNaTeMa نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان در صورت اومدن تیمهای خوب توی سایت من هم میام البته با تیم کوچیکی که داریم میایم و در صورت بودن تیم های خوب میشه گفت خبر به گوش خیلی ها برسه تیم های قوی تری میان مثل پرشین و گلوری و ... انشالله که سروری که ران میشه سرور خوبی باشه

4. تشکر YousefRitalin, EaGl, Omid, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن YousefRitalin, EaGl پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aNaTeMa نمایش پست ها
    سلام دوستان در صورت اومدن تیمهای خوب توی سایت من هم میام البته با تیم کوچیکی که داریم میایم و در صورت بودن تیم های خوب میشه گفت خبر به گوش خیلی ها برسه تیم های قوی تری میان مثل پرشین و گلوری و ... انشالله که سروری که ران میشه سرور خوبی باشه
    سلام به شما

خیلی هم عالی

ما منتظر اومدن تیم های قوی هستیم تا یه چالش خوب داشته باشیم و بازی برامون سخت باشه

ِفروم اینجا متاسفانه خیلی سرده ولی امیدوارم داخل بازی گرم باشه

6. تشکر EaGl, Omid, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن EaGl پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود دوباره

در صورت ران شدن سروری با مشخصاتی که حدودا شش ماه پیش درخواست داشتیم و عملی نشد ، سعی میکنم بروبچ دانشگاه رو بکشونم اینجا

امید جان به شما بستگی داره
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

حضور دوتا تیم بزرگ c.o.b و اکسفورد خودش واسه اعتبار سرور کافیه!:d
    بدون شک اگه امید یاری کنه بزرگترین سرور 2x بعد فیلترو اینجا شاهد خواهیم بود.
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    درود دوباره

در صورت ران شدن سروری با مشخصاتی که حدودا شش ماه پیش درخواست داشتیم و عملی نشد ، سعی میکنم بروبچ دانشگاه رو بکشونم اینجا

امید جان به شما بستگی داره
    به به اقا محسن هم که اینجا هستن

اقا محسن این اقا امیدو پیدا کردی سلام ما هم بهش برسون :دی

راستی این قضیه ی نشون ندادن فاصله با ده انتخاب شده و مخصوصا مشکلات سرچ 15 کراپو اینجا چجوری هندل میکنید ؟

10. تشکر mohsen.2pac, lucifer, aNaTeMa تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, aNaTeMa پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط YousefRitalin نمایش پست ها
    به به اقا محسن هم که اینجا هستن

اقا محسن این اقا امیدو پیدا کردی سلام ما هم بهش برسون :دی

راستی این قضیه ی نشون ندادن فاصله با ده انتخاب شده و مخصوصا مشکلات سرچ 15 کراپو اینجا چجوری هندل میکنید ؟

درود یوسف جان

امید خان علیرغم تمام انتقادهایی که من ازش کردم و باز هم میکنم :دی حسنش این هست کلا در دسترس نیست جایی بجز همین فرومش، یحتمل پیداشون میشه و جوابگوتون هستند

در مورد سرچ پانزده کراپی تا دو سال پیش ما اینجا مشکلی نداشتیم ، سرچ داره تو مپ که میتونید از بین گزینه های ۱۵ و ۹ یا هردو انتخاب کنید و سرچ بزنید ، هم فاصله رو میزد هم تمام پانزده کراپیهای سرور رو پوشش میداد ، چند صفحه داره البته شاید صفحاتو عوض نکردید ، یا شاید اخیرا به مشکل خورده

ولی یسری اپدیتهایی لازم داره سایتشون در تاپیکهای دیگه بحث شده در موردش

از همین فروم گرفته تا توی خود سرور

بنده توی گروههای دوستان ت ر ا و ی ن ی هم گفتم
    دژکوب ادمینش خوبه ولی سایتش بروز نیست
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

12. تشکر Omid, lucifer, aNaTeMa, sw team تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, aNaTeMa, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود یوسف جان

امید خان علیرغم تمام انتقادهایی که من ازش کردم و باز هم میکنم :دی حسنش این هست کلا در دسترس نیست جایی بجز همین فرومش، یحتمل پیداشون میشه و جوابگوتون هستند

در مورد سرچ پانزده کراپی تا دو سال پیش ما اینجا مشکلی نداشتیم ، سرچ داره تو مپ که میتونید از بین گزینه های ۱۵ و ۹ یا هردو انتخاب کنید و سرچ بزنید ، هم فاصله رو میزد هم تمام پانزده کراپیهای سرور رو پوشش میداد ، چند صفحه داره البته شاید صفحاتو عوض نکردید ، یا شاید اخیرا به مشکل خورده

ولی یسری اپدیتهایی لازم داره سایتشون در تاپیکهای دیگه بحث شده در موردش

از همین فروم گرفته تا توی خود سرور

بنده توی گروههای دوستان ت ر ا و ی ن ی هم گفتم
    دژکوب ادمینش خوبه ولی سایتش بروز نیست
    دقیقا موافقم با اپدیت . حالا باز تو بازی شاید کد های بازیو بهم بریزه و مشکل ایجاد کنه ( دقیق نمیدونم چون بلد نیستم ) اما خب فروم حداقل میتونه شکلش عوض بشه و چیز سختی هم نیست تا جایی که شنیدم ...

در مورد سرچ 15 کراپی من یه اکانت ساختم و دارم تست میکنم بازیو و به این مشکل خوردم ...

اینم عکسش ، اصلا جایی نداره برای جلوبردن صفحات و انتخاب میزان واحه

001.jpg002.jpg

14. تشکر Omid, lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط YousefRitalin نمایش پست ها
    دقیقا موافقم با اپدیت . حالا باز تو بازی شاید کد های بازیو بهم بریزه و مشکل ایجاد کنه ( دقیق نمیدونم چون بلد نیستم ) اما خب فروم حداقل میتونه شکلش عوض بشه و چیز سختی هم نیست تا جایی که شنیدم ...

در مورد سرچ 15 کراپی من یه اکانت ساختم و دارم تست میکنم بازیو و به این مشکل خوردم ...

اینم عکسش ، اصلا جایی نداره برای جلوبردن صفحات و انتخاب میزان واحه

001.jpg002.jpg

قبلا پایین همین صفحه انتخاب صفحه بعد رو داشت
    الان هم برید از توی تنظیمات گرافیک قدیم رو انتخاب کنید شاید درست بشه

در مورد انتخاب درصد واحه ، اره اینجا نداره ولی خب تو همین سرچ مقدار قابل تسخیر رو میزنه ، البته اینم باید بروز بشه همینجور که شما گفتید

درکل امید جان باید بدونن هر بیزینسی برای موفقیت باید بروز باشه ، داستان اینجا رو میتونم اینطور مثال بزنم

اینروزا کسی نمیره پیش یه آرایشگری که ماشین اصلاحش هنوز دستیه ، چهار پایه میذاره زیر پات، و فقط مدل آلمانی و کپ بلده بزنه اما خیلی انسان خوب و خوش اخلاقیه
    همه میرن پیش آرایشگری که جدیدترین ماشینهای اصلاح رو* داره و هر نوع مدلی هم میتراشه واست ، حالا شایدم ادم بدی باشه و بد اخلاق

امید جان نمیتونی با پیکان مدل ۵۷ بین اینهمه تاکسی صفر کیلومتر کاسبی کنی ، تجدید نظر کن

علی ایحال اگر تغیری رخ داد به ما هم اطلاع بدید ، اگر هم نه که همون دات کام نون و دفمون رو میزنیم

16. تشکر YousefRitalin, Omid, lucifer, sw team تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

قبلا پایین همین صفحه انتخاب صفحه بعد رو داشت
    الان هم برید از توی تنظیمات گرافیک قدیم رو انتخاب کنید شاید درست بشه

در مورد انتخاب درصد واحه ، اره اینجا نداره ولی خب تو همین سرچ مقدار قابل تسخیر رو میزنه ، البته اینم باید بروز بشه همینجور که شما گفتید

درکل امید جان باید بدونن هر بیزینسی برای موفقیت باید بروز باشه ، داستان اینجا رو میتونم اینطور مثال بزنم

اینروزا کسی نمیره پیش یه آرایشگری که ماشین اصلاحش هنوز دستیه ، چهار پایه میذاره زیر پات، و فقط مدل آلمانی و کپ بلده بزنه اما خیلی انسان خوب و خوش اخلاقیه
    همه میرن پیش آرایشگری که جدیدترین ماشینهای اصلاح رو* داره و هر نوع مدلی هم میتراشه واست ، حالا شایدم ادم بدی باشه و بد اخلاق

امید جان نمیتونی با پیکان مدل ۵۷ بین اینهمه تاکسی صفر کیلومتر کاسبی کنی ، تجدید نظر کن

علی ایحال اگر تغیری رخ داد به ما هم اطلاع بدید ، اگر هم نه که همون دات کام نون و دفمون رو میزنیم
    سلام کاملا حق با شماست و نگرانی شما در مورد این بیزنس به جا و درسته.
    اما هر بیزنسی و بالاخص هر برندی چارچوب و قواعد خودشو داره. مثلا bmw با تکنولوژی میره جلو اما رولز رویس پافشاری به سبک و سیاق خودش داره و مخاطبش هم قابل احترامه.
    حالا شما پیکان رو مثال زدید اگه محصول ما مثل پیکان باشه و بقیه جاها بنز قطعا مخاطب جای بهتر رو انتخاب میکنه و این ما هستیم که ضرر میکنیم. اما اگه پلیر اینجا رو انتخاب کرد یعنی این محصول و برند حرف خاص خودشو داره میزنه و نیاز به زرق و برق و رنگ و لعاب نداره.
    علی رغم تلاش بی وقفه برای حفظ کیفیت سرور ها با حفظ احترام به تمامی کاربران تجربه به ما ثابت کرده پلیری که با رنگ و لعاب بیاد با رنگ و لعاب بهتر هم میره نمونش لحظه آپدیت گرافیک جدید بود که استقبال چندانی نشد ازش با اینکه اولین سایت ایرانی بودیم که گرافیک جدید رو به بازی آوردیم و سروری که به درخواست خود شما آماده شده بود رها شد و شد آنچه نباید میشد. ما حقیقت رو گفتیم که برخورد 100 درصدی با مولتی اکانتی و بات محال هست این حقیقت برای شما تلخ بود و دروغ شیرین سرور بدون مولتی اکانت و بات رو انتخاب کردید و رفتید چوبشو خوردید حالا تقصیرو انداختید گردن آپدیت نبودن سایت! در حالی که درون لحظه اولین آپدیت برای دژکوب بود.
    بنابراین سیاست و حرف اول برند دژکوب رعایت انصاف و صداقت، برگزاری سرورهای بدون باگ و با بالاترین کیفیت فنی و بدون دخالت مدیریت هست.

در مورد قوانین جدید بنده درخواست دادم از دوستان که پیشنهادشون رو مطرح کنند تا قوانین بروز بشه و دیگه شاهد برخورد دوگانه و سلیقه ای نباشیم اما تا کنون متاسفانه هیچ پیشنهادی دریافت نشده و ما کماکان از دوستان دعوت میکنیم و پیشنهادات و انتقادات رو با آغوشی باز می پذیریم.

خلاصه کلام زیبایی این بازی بیشتر ازون که وابسته به نژادهای جدید و قالب انجمن باشه وابسته به پلیرهایی که داخل سرور بازی می کنند. پس توپ رو تو میدون ما نندازید که کاری کنیم بازی جذاب بشه. جذاب شدن سرور و بازی دست خودتون رو می بوسه.

18. تشکر EaGl, sw team, Nakta تشکر نمود
    پسندیدن EaGl, Knig}{T, sw team, Nakta پسندید
صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین