صفحه 31 از 48 نخستنخست ... 21293031323341 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

عجیبه ها برا یه فحش سانسورشده تا دسته پانیش میزنید ری.. میشه به اکانت آدم نمونش همین سرور بعد برا گند زدن به کل سرور یه بن کردن ایمیل ؟ اونم ایمیلی که طرف کلا 2 تا سرور هزار بازی کردی میشه جریمه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خب راهش رو یاد داره میدید دیگه
    آی پی ها برا هر کی هست کلا مسدود بشه؛ یا کلا چیزی اون پشت پرده هست ما دخالت نکنیم الکی
    سرورو بک نده حداقل دیگه ماست مالی نکنید دقیقا این چندمین سروره .

از سرور بعد بنگاه کتیبه میزنم

ببخشید کاری میکنید آدم به مولتی هانتر و ادمین سایت شک میکنه

2. پسندیدن AmiR SalaR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام وقت همگی بخیر
    واقعا این موضوع خیلی نامردیه و دور از عدالت و انسانیته ، با افراد متضرر همدردی میکنم !
    اما چند مورد واقعا مضحک رو داریم میبینیم

1- چرا باید مولتی هانتر به اکانتا نامه بزنه که ایپی داری ؟ این خودش آمار و لو دادن پلن دیگرانه حالا هرچقد دور از انسانیت !!!
    2- هرکسی خودش وظیفه داره رمز اکانتشو درست بزاره و حداقل هر چند روز یکبار عوض کنه !
    3- رمز فوق کرک نشده؟
    4-اینکه سرور بک بخوره واقعا چیز درستی نیست و در کلیه ت ر ا و ین شاهدش نبودیم جز ایرادات فنی ...
    5- اکانت هایی که با اکانت متضرر آیپی دارند باید بن بشن + ایمیلشون !!
    اکانت ما هم سر در گمه تویه سرور ول شده فارم شده:دی

4. تشکر WondeR, mohsen.2pac, sw team تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, mohsen.2pac, sw team, aNaTeMa پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pho3niX نمایش پست ها
    من دقیق متوجه نشدم کسی از شما توضیح خواست در مورد این مسئله خودتو انداختی وسط
    نه عزیزم فشار نخوردم ما کلا فشار وارد میکنیم
    تو بحثی که به شما ارتباط نداره سعی کن دخالت نکنی
    ممنون

- - - Updated - - -

--------------------------------------------------------------

فکر میکنم موضوع دوستمون در مورد شما هم سندیت پیدا کنه محسن جان
    ممنون میشم در مورد سروری که داخلش نیستی دخالت نکنی

- - - Updated - - -

بحث خرید و فروش نیس
    اکانت هولدر رو روش اومدن کتیبه هاشو زدن نیروهاشم کردن گپ ناتار
    پس میگم دخالت نکنین از سر لچ بازی نیس شما در چریان نیستی یه حرفی میزنی که ربطی به موضوع نداره

در آغاز باید یادآور بشم ادب ایجاب میکنه حرف محترمانه هر شخصی رو گوش داد حتی اگر باهاش مخالفی یا ناراحتت میکنه- شاید در اون صحبت چیزی بود که بدردت خورد عزیزم، اگرم چیزی نبود ضرری به شما نرسونده فقط از دید یه ادم دیگه هم موفق شدی ببینی موضوع رو

اما......

سرور جی وان به زعم اکثر دوستان جز پر زد و خورد ترین سرورهای نرمال این سایت بوده

در اون سرور با توجه به شرایط بازی و متایی که پیش اومده بود من به عنوان توتال جنوب غرب(اینم خودخواسته نبود) تنها راهی رو که میدیدم این بود که یکسری از بچهای متای روبرو رو به سمت متا با ما بکشونم-سرتو درد نیارم متا کردیم با این شرط که ایمیل واندر ما چنج بشه واسه اونا - واندر روی سطح ۹۹ و بیست مین پیش از صد شدن چنج شد روی ایمیل تیم دشمن

نه از مولتی هانتر شاکی شدیم و نه تو فروم صحبتی ، چون مقصر خودمون بودیم
    تجربه شد واسمون که از این حرکتها نزنیم دیگه

حالا بیاییم همین جدیدتر ها

سرور پنجاه سه چهار ماه پیش
    من توی اس ای و توی همون تیمی بودم که شما هم بودی، اونجا کل تروپ اکانت من رفت تو ناتار - یه اسکرین گذاشتم توی گروهتون گفتم اقا منم کارم تموم شد این سرور با ایموجی خنده- دوستان تو گروه پیام میدادن به ادمین بگو تا نخورده به ناتار بک کنه!!!! گفتم داداش مقصر اون نیست مقصر خودمونیم (تو دلم گفتم یکی از بین خودتون:دی) که پسووردا دست اهلش نیست
    حتی یادمه گفتم نمردم و اکانتم رفت تو ناتار خیلیا خندیدن و گفتن چند سرور اینجا باشی واست عادی میشه!!! بدترین قضیش این بود که پسوورد ده سالم رو مجبور شدم باهاش واسه همیشه خداحافظی کنم بخدا عادت کرده بودیم به هم:دی
    حالا شما بجای اینکه این مسئله رو تو تیمت حل کنی میای و میخوای اونور قضیه حل بشه فقط - شما تیمتو یکدست کن اینکه هرکسی بیاد بگه پیام جون من با شمام و خوشحال بشی اخرش میشه این - اکانت هولدری چرا پسووردش دست همه هست ؟ اگه نیست خوب پس معلومه کی لو* داده اول اون رو تعیین تکلیف کنید و بن
    الان کلا پرشین بن بشه بره ولی وقتی اینور قضیه خرابه فردا روزی بجای پرشین پرسیا میاد و همین میشه- یعنی دو طرف قضیه به یک اندازه مقصر هستن و شاید طرف فروشنده بیشتر- تیمتو محدود کن و پسوردا رو سکرت بین دو سه معتمد

منظور من این بود و گرنه خرید اکانت کار بسیار بدیه و منم در غم خودتون شریک بدونید اما هر سرور داره واستون پیش میاد -در هر صورت موفق باشید و سلامت ، چشم دیگه فضولی تو این تاپیک نمیکنم و نمیدونستم سندش به نام شماست
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 08-19-2020 در ساعت 05:59 PM
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

6. تشکر WondeR, sw team, deadlock, aNaTeMa, Omid, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, sw team, aNaTeMa پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من به عنوان یکی از پلیرای این سایت لازم نمیبینم حتما کسی ازم سوال کنه تا جواب بدم وقتی مسئله ای پیش میاد که کلیه و ممکنه تو همه ی سرورا اون اتفاق تکرار بشه نیازی نمیبینم از کسی اجازه بگیرم تا نظرمو بگم.

در ضمن ما که تالا ندیدیم کسی فشاری خورده باشه از شما تا جایی که ما فرومو دنبال کردیم هرسرور یا خوردین یا همین بهونه های صد من یه غاز آوردین : ) )

ممنونم :|
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

8. تشکر mohsen.2pac, sw team, deadlock تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیزم شما نخود هر اشی مگه
    نیاز به یاد اوری نداره کارایی که ما کردیم
    شما سنت به این چیزا قد نمیده
    بشین سر جات در مورد چیزی که بهت ارتباط نداره اظهار نظر نکن
    بحثی با شما نیس
    قضیه به شما مربوط نیس اصلا
    کسایی که این کارو کردن زبونشونو کردن ...
    شما اومدی اینجا فلان و چنان میکنی؟
    شما به عنوان یه پلیر بی زحمت بشین سر جات
    2 نفر صحبت میکنن بچه هی نمیپره تو حرقشون هی بگه من من

10. نپسندیدن sw team نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیزم عزیزم نکن فشار خوردی بیا بگو بازی خوبی بود و برو به فکر ترمیم تیمت باش که با 2تا آبنبات پسوورد و کتیبه نخرن ازت فشار بخوری بیای کف فروم درخواست بک شدن سرور بدی و به همه بپری و در آخر,قضیه نه تنها به من که به تک تک پلیرای این سایت مربوطه شاید فردا روزی ما هم خواستیم همرای تیم حریفو بفرستیم کپ ناتار نمیشه که اون همه زحمت بکشیم پسوورد پیدا کنیم آخرش بیان بک کنن سرورو به هرحال اینم یه پلنه هرچند کثیف هرچند نجس یا هرچی اسمشو بذارید به هرحال پلنه برید تیمتونو تقویت کنید پسوورداتونو قوی کنید و بجا گریه زاری و پریدن به همه تو فروم معایبتونو اصلاح کنید.

در ضمن بچه خوابه بخوام سر بی احترامیو باز کنم مطمئن باش عاقبت خوبی نصیبت نمیشه.
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

12. تشکر mohsen.2pac, sw team, deadlock تشکر نمود
    پسندیدن deadlock, mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

محسن جان
    پسوورد اکانت من بوده
    3 نفر داشتیم پسوورد رو
    کسایی که از سرور 4 ای ار راند 1 همبازی من هستن
    پسوورد ساده نبوده که الکی بزنن بره تو اکانت

حرف ما همینه همه اگاهن که پرشین خرید و فروش میکنه
    همه میدونن که این کثافت کاریا رو میکنه
    اما کی جرات داره واسته بن کنه ؟
    هیشکی!

شما توجیه کن مسئله رو من بفهمم
    4 روز پیش یه نفر میره رو اکانت های nw لاگین میکنه
    60 کیلو دفشو میزنه به واندر
    ای پی خورده اون یارو با اکانت بهداد
    اکانت بهداد بن میشه
    دونه دونه نامه خصوصی میره برای تیم پرشین که با فلانی و فلانی ای پی خوردی رمزتو عوض کن!
    تا اینجاش خوب
    ما میدونستیم که تو اتحاد چراغ دارن
    دیروز میگیم اقا بیاین برای ما هم همین کارو کنین کسی ای پی داره بگین ما بدونیم کیه
    انتظار زیادیه وقتی برای اونور کردن برای ما چرا نکنن؟

دیروز پست رو گذاشتم خواستم این رو
    امروز از ترس اینکه مبادا دسرسی شون قطع شه زدن !

شما به عنوان پلیر بیرون از بازی شک نمیکنی خبریه؟به نظر شما ایا تبعیض نیس این؟ اگر تیم مولتی هانتری و مدیریت سایت ادعا داره من تو بازی دخالت نمیکنم
    بیجا کردین اون موقع نامه خصوصی دونه دونه دادین به اکانت های اونور
    اگر ادعا دارین دخالت میکنین بیاین دخالت کنین دیگه!

نه محسن داداش بحث اینه دوستان به شتر مرغ بازی عادت کردن!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    عزیزم عزیزم نکن فشار خوردی بیا بگو بازی خوبی بود و برو به فکر ترمیم تیمت باش که با 2تا آبنبات پسوورد و کتیبه نخرن ازت فشار بخوری بیای کف فروم درخواست بک شدن سرور بدی و به همه بپری و در آخر,قضیه نه تنها به من که به تک تک پلیرای این سایت مربوطه شاید فردا روزی ما هم خواستیم همرای تیم حریفو بفرستیم کپ ناتار نمیشه که اون همه زحمت بکشیم پسوورد پیدا کنیم آخرش بیان بک کنن سرورو به هرحال اینم یه پلنه هرچند کثیف هرچند نجس یا هرچی اسمشو بذارید به هرحال پلنه برید تیمتونو تقویت کنید پسوورداتونو قوی کنید و بجا گریه زاری و پریدن به همه تو فروم معایبتونو اصلاح کنید.

بیا برو خشگله پسر تا نیومدم بالا سرت کاری کنم
    اینجا اگه تو شاخ مجازی هستی باد کردی میام بادتو حضوری خالی میکنم
    بشین کنار تو کاری که بت ربط نداره ننداز خودتو وسط

شما از پستات مشخصه خودت از کثافت کارای بازی هستی بحثی نداریم با شما
    تمام بحث ما همینه کسایی که مهر تایید میزنن به این کارا با اردنگی باید بندازیم بیرون
    خواستی پسورد پیدا کنی بکوبی کپ ناتار این کارای ادمی نیس که نون ننه بابا خورده باشه گل من
    به سلامت
    ویرایش توسط pho3niX : 08-19-2020 در ساعت 07:03 PM

14. تشکر shoshor تشکر نمود
    پسندیدن AmiR SalaR, shoshor پسندید
    200t
    Guest
    2نفر معلوم نیست کجا فشاری شدن ، از چیزی خبر ندارن ، نمیدونن چندین سرور با 2 عمل مشابه چجوری 2 برخوردی صورت گرفته که زمین تا اسمون با هم فرق دارن ، بعد اومدن اینجا از کرده و نکرده هاشون میگن در صورتی که هیچ اظلاعی ندارن چی شده. کلا فاز آموزش دارن :دی رزومه صفز :دی

وقتی 2 تا اتفاق مشابه بیفته و طوری برخورد کنن که جفتش به ضرروت باشه و کاملا تبعیض مشهود باشه برای همه ، میفهمین چی میگم ، حالا بیاین خاطره بنویسید

اقا امید حرف هاتونو داشتم میخوندم ، به 2نفر از دوستان قدیمیم گفتم بیان بخونن ! من گفتم شاید من دارم بد میخونم ! ولی اونا هم گفتن طوری صحبت شده که انگار شما کثافت کاری کردین و رفتار و حرف ها طوری بوده که انگار از تیم کثافت کار ( در تمامی سرور ها ) داره حمایت میشه !

شما این همه سرور یه رفتاری داشتین که خلاف بوده ، خودتونم قبول کردین ولی تا به تیم ما رسید وا رسید !!! یک بار هم برای تیم ما مثل اونور برخورد کنین !
    هر سرور همین بوده و این خودش شائبه ایجاد میکنه !!!

این تیم کوچیک ترین خطایی نداشته و همیشه سالم بازی کرده ،ولی با این برخورد شما ، دقیقا تیم کثافت کار ها دارن خوش و خرم به بازی ادامه میدن ، تیمی که سالم بازی کرده محکوم به ترک سرور شده !!! هر سرور همین بوده !
    خواهش میکنم ایمیل طرف رو مسدود نکنین ! چون فقط دارین سایت خودتونو مسخره میکنین با این کار و هرکی از بیرون میشنوه 4 تا متلک میندازه بهتون و میخنده ! دقیقا چه اتفاقی میفته ایمیل رنک 100 رو بن میکنین ؟ خب طرف این همه پول خرج کرده کثافت کاری کنه میاد 100 تومن خرج میکنه ایمیل بهترشو میخره براش! واقعا نمیفهمم با مسدود کردن ایمیل دارین کی رو مسخره میکنین! دقیقا چه اتفاقی میفته ایمیل مسدود شه ؟؟؟؟!!!!!

این دوستانی که تا هرچی میشه میان میگن سرور های کام فلان بیسار هم فازشون باحاله :دی ، اینجا چیش شبیه کام هست که تا یه چی میشه میاید 4 تا خاطره میگین و با کام مقایسه میکنین و فاز روشن فکری و بلده بازی بودن میگیرین ! نظر بدین ولی قبل بدونین 10 تا سرور چه برخوردی صورت گرفته و این سرور داشتانش چی بوده ! خودتون دارین میگین من به عنوان یکی که بیرون بازی ام ! خودتون اول جملتون دارین میگین از چیزی خبر ندارم ! وسط دعوا داره از لایک و خاطراتش میگه :دی

توی قوانین نوشته شده امکان تغییر قوانین از طرف مدیریت در هر زمان از بازی محفوظه !

وقتی میبینین نزدیک 3 میلیون گندم خور نیرو دفاعی از روی 2 تا کتیبه اند گیم ( مرتاض یونیک ، معماری یونیک ) و یه کتیبه چکمه کوچیک یک خوزده و نزدیک یک میلیون گندمخور نیروی حجومی یک اکانت و نزدیک نیم میلیون کتیبه تهاجمی از اکانت جانشین خورده به کپ ناتار ! وقتی اکانت مد نظر اکانت هولدر بوده که فقط و فقط لیدر ها رمزشو داشتن ، میشه سرور رو بک داد تا کسانی که این کار کثیف رو کردن نا کام بمونن !
    خب الانم دارید یه کار میکنین هرکی جلوی تیم پرشین بازی کنه بدونه ته سرور اگه رمز لو بده ، حدود 5-6میلیون پول تو حسابشه ! ادم گشنه و حرومزاده زیاد پیدا میشه! غیر مستقیم دارید تبلیغ میکنین هرکی بازی کنه میتونه انقد پول دربیاره از این راه !
    ولی خیلی راحت میتونین جلوش رو بگیرید ولی نمیگیرید !

تیم حریف ممکنه اعتراض کنه درسته ؟ خیلی راحت میتونین دلیلش رو بگین ، خب طبیعی هست که تیمی که خرابکاری کرده اعتراض میکنه !! میخواد اعترض کنه بگه چرا خرابکاری ما رو بک زدین ؟

خودتون میدونین اکانت ayso به خاطر کینه شخصی اون اتفاق براش افتاد !!! این صحبت از تیمی هست که این همه وقت گذاشته این همه هزینه کرده و همش توی چند ثانیه از بین رفته
    امکان تغییر قوانین توی این زمان از بازی اصلا مشکلی نداره ، چون برای همه شاف هست موضوع و هرکی انسان یاشه مخالف این کارا هست !!!

ولی شما طوری صحبت میکنین انگار ما خرابکاری کردیم و سرور رو به باد دادیم ! انصاف داشته باشید ، یک بار هم برای تیم ما این کار رو کنین ! چرا این همه سرور برای تیم تیم مقابل انجام دادین و تا ما چیزی از تبعیض گفتیم فقط گفتین بله حق با شماست و فقط یه عذرخواهی شنیدیم!!!

تیم مقابل خودتون میدونین هر سروری که حضور داره باید این اتفاق ها داخل اون سرور بیفته ! ( اگه تونستین یک سرور بگید که هیچ اتفاقی نیفتاده باشه )
    پس کی میخواید جلوشونو بگیرید ؟

طرف میاد 5-6 ملیون هزینه میکنه تا زحمت شبانه روزی این همه ادم از بین ببره و شما با این کارتون دارین حمایت میکنین از اون تیم که خودتون میدونین داستانشونو!

خیلی راحت میشه فقط و فقط چند ساعت سرور رو بک بدید و عدالت رو داخل بازی بیارید ، دست اینجور آدما رو از سرور ببرید ، ولی هیچ وقت برای تیم ما انجام نمیدین!

خیلی راحت تیمی که کثیف بازی کرده حمایت شده ! تیمی که زحمتش به باد رفته...........

16. تشکر shoshor تشکر نمود
    پسندیدن AmiR SalaR, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pho3niX نمایش پست ها
    من دقیق متوجه نشدم کسی از شما توضیح خواست در مورد این مسئله خودتو انداختی وسط
    نه عزیزم فشار نخوردم ما کلا فشار وارد میکنیم
    تو بحثی که به شما ارتباط نداره سعی کن دخالت نکنی
    ممنون

- - - Updated - - -

--------------------------------------------------------------

فکر میکنم موضوع دوستمون در مورد شما هم سندیت پیدا کنه محسن جان
    ممنون میشم در مورد سروری که داخلش نیستی دخالت نکنی

- - - Updated - - -

بحث خرید و فروش نیس
    اکانت هولدر رو روش اومدن کتیبه هاشو زدن نیروهاشم کردن گپ ناتار
    پس میگم دخالت نکنین از سر لچ بازی نیس شما در چریان نیستی یه حرفی میزنی که ربطی به موضوع نداره
    سلام و عرض ادب
    موضوع مربوط به سرور نیست!!! به قوانین سایت هست!! شرایط حضور در فروم هم داشتن اکانت در سرور نیست!!! پلیری که پسورد اکانت یا جانشینی رو به هرکس میده تمام مسئولیت رو پذیرفته!!!

18. تشکر WondeR, deadlock, Omid, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, deadlock, mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط wonder نمایش پست ها

عزیزم
    شما که افتخار نمیدید تشریف بیارید سرور سه ایکس و دو ایکس براتون سنگینه
    سرورهای 3 ایکس که جنگ واندر دارن حداقل چه خوب چه بد دو تا سه تیم روبروی هم بازی میکنند از نظر سرعت حرکت لشکریان و فشار بازی متفاوت هست با سرورهای نرمالی که همش تو این سایت بصورت خاله بازی افتخارات میرفت تو یک تشت هرکسی هرچی دلش میخواست توافقی برمیداره
    چون سرور سه ایکس هست با چکمه دو ساعته یا سه ساعته گاها میشه همرهای حساس رو پروند بنظرت پلیری هست که 21 ساعت بتونه تایم آنلاینی داشته باشه اونم سه ماه ؟
    من این قضیه رو متوجه نشدم که دفاعت از این حرکت شوخی بود یا جدی !
    ولی به هرحال این حرکت تخلف هست و باید جریمه ای داشته باشه که متخلف رو از اعمال اینگونه حرکات منصرف کنه !
    شما هم اگر حرفت جدی هست ! و احساس میکنی واقعان پلیر سایت هستی آخرین سروری رو که بازی کردی توی دو سال اخیر بگو ما هم بدونیم
    یک سال هست دارید میگید سرور نرمال ران کن 10 نفر هم اعلام آمادگی نکردند :d

20. تشکر shoshor تشکر نمود
    پسندیدن shoshor پسندید
صفحه 31 از 48 نخستنخست ... 21293031323341 ... آخرینآخرین