صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26

موضوع: تاپیک جامع قوانین مولتی اکانتی

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

تاپیک جامع قوانین مولتی اکانتی

به خواست اکثریت کاربران از جمله دوست عزیزمون جناب @mohsen.2pac این تاپیک رو ایجاد کردیم تا مباحث مولتی اکانتی رو سیستمی کنیم تا نیاز به دخالت مولتی هانتر نباشه.
    ممنونم که پیشنهادات خودتون رو اینجا مطرح میکنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

ممنون و تشکر از شما

همه دوستانی که بزرگتر یه تیم هستید بیایید اینجا با هم بتونیم به یه جمع بندی منطقی برسیم - دوستانی که پلیر هم هستند اگر نظری و پیشنهادی دارند ممنون میشیم به لیدر تیمشون انتقال بدن اگر قابل بحث بود اینجا در موردش بحث بشه و تاپیک به حاشیه نره

من به شخصه سعی میکنم طی دو سه روز اینده با همفکری سایر دوستانم برای شروع کار یک شکل کلی برای برخورد با مولتی اکانتی ، پوش و ای پی های مشترک رو اینجا مطرح کنم تا بتونیم بحث رو به شکلی باز کنیم و با اضاف - کم کردن قوانین و تبصره ها به یه سرانجامی برسیم برای سرورهای نرمال تا اسپید سه
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 08-07-2020 در ساعت 12:43 AM
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

مقوله سختیه خدایی و باید روش فکر کامل بشه تا سواستفاده نشه ازش. سعی میکنیم طی یه مطلب کامل ما هم در چندروز اینده کمک کنیم به این موضوع
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

به نظرم اول باید ببینیم اصلا مولتی چیه!!!
    مولتی اکانت به اکانتی گفته میشه که برای منافع یه اکانت دیگه مورد استفاده قرار میگیره! میتونه استفاده از قفسش باشه!!! میتونه استفاده از منابعش باشه!!
    حالا سوال اصلی اینجاست اگه اکانتی بود که مثلا با ایپی مجزا ساخته شد و برای دف سازی ازش استفاده شد ایا باید بن شه یا نه؟؟؟
    ایا بهتر نیست با توجه به کمبود پلیر این نوع اکانتها که برای زیبایی بازی و دف سازی ساخته میشن نه برای غارت شدن تو بازی باقی بموونن؟؟

- - - Updated - - -

از نظر من بن کردن اکانتها باید سیستمی باشه. تا وقتی ایپی مشترکی نباشه یا از اکانت برای پیشرفت اکانت دیگه ایی استفاده نشه نباید اکانت بن شه!!!
    ایپی وی پی اس باید بن شه چون راه در رو زیاد داره چه ایرانی چه خارجی
    ایپی تلفن همراه به رسمیت شناخته شه به فرض طرف مولتی باز مگه چند تا ایپی تو یه خانه پیدا میشه؟
    تخلف باید مشخص باشه که بن کنیم نه با تشخیص!!! هیچ قانونی تو دنیا با تشخیص نیست!! تا جرمی اتفاق نیفته مجرم نداریم این یه بحث واضح است

- - - Updated - - -

اکانتهای بن شده تماما" از بازی حذف شن و هیچیشون نمونه یا حداقل پاپشون 2 شه که نشه ریدشون داد!!!

- - - Updated - - -

موضوع پوش توافقی چی میشه حالا؟؟؟
    یک اکانت مثلا 3 پلیر داره!!! هر پلیر یه ایپی خانگی داره!!!! تو هیچ قانونی نمیتونی بن کنی اکانتی رو که ایپی خانگی داره و توافقی داره پوش میده به اکانت اصلی!! تو همین 3 ایکس هم شخص من یه اکانت بالا کشیدم دادم دوستم رید بده!! با اینکه با مولتی بازی برخورد میشه ولی نمیشه من بن بشم!!! هر روز لاگین میکنم و ایپی جانشینی اصلا اک بالا نیومده!!!

- - - Updated - - -

به نظر من ایپی خانگی که بدون جانشینی بالا امده رو میشه غارت توافقی کرد اما تلفن همراه یا وی پی اس رو نه
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

5. تشکر mostafa-bi nam, mohsen.2pac, WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از نظر من قوانین مولتی اکانتی رو عینا از ت ر ا و ی ن اصلی اجرا کنید.
    فقط یه نکته که قبلا هم یکی دو بار گفتم
    برای رجیستر کردن همه اکانتها جز آی پی و ایمیل واحد یک شماره تلفن واحد هم در نظر بگیرید. آی پی جور کردن به نسبت از شماره تلفن پیدا کردن سخت تره. البته باید کد رجیستری رو هر چند وقت یکبار مجددا به شماره های تلفن ارسال کنید تا کار برای مولتی بازها سخت تر بشه.
    این کار برای شما هم این قابلیت رو ایجاد میکنه که به جای اطلاع رسانی از طریق ایمیل میتونین با پیامک تبلیغات سرورهاتون رو انجام بدین.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

7. تشکر lucifer, mohsen.2pac, WondeR, Majid, Ali تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, WondeR, Majid, Ali پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    از نظر من قوانین مولتی اکانتی رو عینا از ت ر ا و ی ن اصلی اجرا کنید.
    فقط یه نکته که قبلا هم یکی دو بار گفتم
    برای رجیستر کردن همه اکانتها جز آی پی و ایمیل واحد یک شماره تلفن واحد هم در نظر بگیرید. آی پی جور کردن به نسبت از شماره تلفن پیدا کردن سخت تره. البته باید کد رجیستری رو هر چند وقت یکبار مجددا به شماره های تلفن ارسال کنید تا کار برای مولتی بازها سخت تر بشه.
    این کار برای شما هم این قابلیت رو ایجاد میکنه که به جای اطلاع رسانی از طریق ایمیل میتونین با پیامک تبلیغات سرورهاتون رو انجام بدین.

مصطفی جون میخوای من بازی نکنم رک بگو بیام دوالت بشم اقلا، این پیامک شماره تلفنو من چیکار کنم خب!!!! :دی
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

9. تشکر lucifer, mostafa-bi nam, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    مصطفی جون میخوای من بازی نکنم رک بگو بیام دوالت بشم اقلا، این پیامک شماره تلفنو من چیکار کنم خب!!!! :دی
    دیگه به چه زبونی بگم محسن جون.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

11. تشکر mohsen.2pac, lucifer, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    به نظرم اول باید ببینیم اصلا مولتی چیه!!!
    مولتی اکانت به اکانتی گفته میشه که برای منافع یه اکانت دیگه مورد استفاده قرار میگیره! میتونه استفاده از قفسش باشه!!! میتونه استفاده از منابعش باشه!!
    حالا سوال اصلی اینجاست اگه اکانتی بود که مثلا با ایپی مجزا ساخته شد و برای دف سازی ازش استفاده شد ایا باید بن شه یا نه؟؟؟
    ایا بهتر نیست با توجه به کمبود پلیر این نوع اکانتها که برای زیبایی بازی و دف سازی ساخته میشن نه برای غارت شدن تو بازی باقی بموونن؟؟

- - - Updated - - -

از نظر من بن کردن اکانتها باید سیستمی باشه. تا وقتی ایپی مشترکی نباشه یا از اکانت برای پیشرفت اکانت دیگه ایی استفاده نشه نباید اکانت بن شه!!!
    ایپی وی پی اس باید بن شه چون راه در رو زیاد داره چه ایرانی چه خارجی
    ایپی تلفن همراه به رسمیت شناخته شه به فرض طرف مولتی باز مگه چند تا ایپی تو یه خانه پیدا میشه؟
    تخلف باید مشخص باشه که بن کنیم نه با تشخیص!!! هیچ قانونی تو دنیا با تشخیص نیست!! تا جرمی اتفاق نیفته مجرم نداریم این یه بحث واضح است

- - - Updated - - -

اکانتهای بن شده تماما" از بازی حذف شن و هیچیشون نمونه یا حداقل پاپشون 2 شه که نشه ریدشون داد!!!

- - - Updated - - -

موضوع پوش توافقی چی میشه حالا؟؟؟
    یک اکانت مثلا 3 پلیر داره!!! هر پلیر یه ایپی خانگی داره!!!! تو هیچ قانونی نمیتونی بن کنی اکانتی رو که ایپی خانگی داره و توافقی داره پوش میده به اکانت اصلی!! تو همین 3 ایکس هم شخص من یه اکانت بالا کشیدم دادم دوستم رید بده!! با اینکه با مولتی بازی برخورد میشه ولی نمیشه من بن بشم!!! هر روز لاگین میکنم و ایپی جانشینی اصلا اک بالا نیومده!!!

- - - Updated - - -

به نظر من ایپی خانگی که بدون جانشینی بالا امده رو میشه غارت توافقی کرد اما تلفن همراه یا وی پی اس رو نه
    امکان تشخیص هاستینگ بودن ISP (وی پی اس) به صورت دقیق وجود نداره و روشهایی که هست دارای خطا هست و نیاز به آپدیت ماهانه یا هفتگی داره. این کار به صورت دستی توسط مولتی هانتر توسط سرویس های آنلاین انجام میشه. که البته این سرویس ها api محدود در اختیار می ذارند و نمیشه به صورت سیستماتیک و جامع ازشون استفاده کرد.
    اکانت های توقیفی قابل غارت نیستند.

به نظرم قوانین باید طوری باشه که منبع IP (موبایل، اینترنت خانگی، vps و ...) مهم نباشه و عملکرد هر IP مورد بررسی قرار بگیره.

13. تشکر mohsen.2pac, lucifer, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    امکان تشخیص هاستینگ بودن ISP (وی پی اس) به صورت دقیق وجود نداره و روشهایی که هست دارای خطا هست و نیاز به آپدیت ماهانه یا هفتگی داره. این کار به صورت دستی توسط مولتی هانتر توسط سرویس های آنلاین انجام میشه. که البته این سرویس ها api محدود در اختیار می ذارند و نمیشه به صورت سیستماتیک و جامع ازشون استفاده کرد.
    اکانت های توقیفی قابل غارت نیستند.

به نظرم قوانین باید طوری باشه که منبع IP (موبایل، اینترنت خانگی، vps و ...) مهم نباشه و عملکرد هر IP مورد بررسی قرار بگیره.
    دقیقا به نکته خوبی اشاره کردید امید جان , در حال اماده کردن یه متن هستم و یکی از سوالات اساسی من هم این بود که شما امکانش رو دارید بدون خطا متوجه بشید چه اکانتهایی رو وی پی اس هستن و با بات بالا میان یا خیر
    این خیلی مهم هست برای رسیدن به جمع بندی
    اگر این امکان وجود داشته باشه خیلی سر راست میشه کار
    البته اینجور که فرمودین امکانش نیست, درسته?

اگر نه یکم پیچیده میشه و احتیاج به یسری قوانین تازه داریم که باید در موردش بحث بشه اینهارو به عنوان مثال عرض میکنم: مثلا هیچ اکانتی تا ده چهارم یا پنجم رو نزده نتونه بیشتر از یه حد معقول اونم از طریق بازار پوش کنه( حد معقول منظور در حد بالا بردن سفارت برای اکانت هم اتحادی که سفارت روشه یا کمک به هم اتحادی برای بالا کشیدن اکانتش در حد گرفتن جشن و بالا بردن اقامتگاهو این چیزا)
    یا مثلا میشه با گذاشتن سقف برای پوش در هر تایم سرور تا حدود زیادی مولتی بازی رو کنترل کرد که صنعتی نشه
    همچنین نظارت بر روی اکانت های پوش کننده که ایا اونها اصلا پلیر روشون هست یا صرفا برای غارت ساخته شدن
    این رو خیلی راحت از طریق زیر ساختهای اون اکانت , نامه های موجود بر روی اکانت و این قبیل چیزها میشه فهمید

حالا اون قضیه اکانتهای روی وی پی اس مشخص بشه تا بشینیم مفصل بحث کنیم ببینیم چه گلی میشه به سرمون بگیریم که بهتر بشه در مورد مولتی بازی و پوش

ای پی برای پلن و جابجایی دف که بنظرم خیلی راحت میشه حلش کرد و جای بحث چندانی نداره

15. تشکر lucifer, WondeR تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    دقیقا به نکته خوبی اشاره کردید امید جان , در حال اماده کردن یه متن هستم و یکی از سوالات اساسی من هم این بود که شما امکانش رو دارید بدون خطا متوجه بشید چه اکانتهایی رو وی پی اس هستن و با بات بالا میان یا خیر
    این خیلی مهم هست برای رسیدن به جمع بندی
    اگر این امکان وجود داشته باشه خیلی سر راست میشه کار
    البته اینجور که فرمودین امکانش نیست, درسته?

اگر نه یکم پیچیده میشه و احتیاج به یسری قوانین تازه داریم که باید در موردش بحث بشه اینهارو به عنوان مثال عرض میکنم: مثلا هیچ اکانتی تا ده چهارم یا پنجم رو نزده نتونه بیشتر از یه حد معقول اونم از طریق بازار پوش کنه( حد معقول منظور در حد بالا بردن سفارت برای اکانت هم اتحادی که سفارت روشه یا کمک به هم اتحادی برای بالا کشیدن اکانتش در حد گرفتن جشن و بالا بردن اقامتگاهو این چیزا)
    یا مثلا میشه با گذاشتن سقف برای پوش در هر تایم سرور تا حدود زیادی مولتی بازی رو کنترل کرد که صنعتی نشه
    همچنین نظارت بر روی اکانت های پوش کننده که ایا اونها اصلا پلیر روشون هست یا صرفا برای غارت ساخته شدن
    این رو خیلی راحت از طریق زیر ساختهای اون اکانت , نامه های موجود بر روی اکانت و این قبیل چیزها میشه فهمید

حالا اون قضیه اکانتهای روی وی پی اس مشخص بشه تا بشینیم مفصل بحث کنیم ببینیم چه گلی میشه به سرمون بگیریم که بهتر بشه در مورد مولتی بازی و پوش

ای پی برای پلن و جابجایی دف که بنظرم خیلی راحت میشه حلش کرد و جای بحث چندانی نداره
    فرض رو بر این بذارید که به صورت سیستمی امکان تشخیص دقیق و بدون خطا وجود نداره.
    پیشنهاد بنده اینه که این خطها ها به صورت امتیاز برای کاربر در نظر گرفته بشه:
    هرقدمی که در راستای منافع اکانت برداشته شد امتیاز مثبت.
    هر قدمی که در راستای منافع غیر اکانت برداشته شد امتیاز منفی.
    در صورتی که امتیاز منفی از یه حدی فراتر رفت اکانت محدود بشه و باید اقدامات مثبت در راستای اکانت انجام بشه تا اکانت محدودیتش برداشته بشه.

حالا با این الگوریتم ما کافیه که بیایم اقداماتی که در اکانت انجام میشه رو امتیاز بندی کنیم و به هرکدوم یه پوینت و امتیاز بدیم و در مجموع اکانتی که امتیازش بالانس باشه یعنی اینکه پلیر داره و اکانتی که امتیازش بالانس نیست یعنی اینکه مولتی هست.

البته این پیشنهاده ولی فکر میکنم جلوی خطا ها رو بگیره.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین