صفحه 7 از 17 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 169

موضوع: انتقاد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR SalaR نمایش پست ها
    درود دوستان

امید عزیز من یک سوال داشتم که ذهنم رو درگیر کرده بود ؛

میخواستم بدونم توصیف شما در مورد مولتی اکانت دقیقا چیه ؟؟
    یعنی به چه اکانتی میگین مولتی اکانت ؟!

هر اکانتی که غارت بشه یعنی مولتی اکانته ؟هر اکانتی که فقط غارت بشه در دژکوب قطعا مولتی اکانته
    چون خیلی مواقع پیش میاد یک دف ساز دفاعش رو پارک میکنه رو کتیبه مثلا مرتاض کوچک و به صاحب کتیبه میگه بیا کپ منو غارت کن تا گندم دفاع در بیاد، در همچین شرایطی میگین مولتی هستش؟تا دیدتون از اکانت دفساز چی باشه، بطور قطع اکانتی که تایم کتیبه ها چهار پنج*تا ده داره و کلا دویست کی هم دف نداره مولتی اکانت هست
    اکانتی که دف نساخته باشه و فقط غارت بشه توسط یک یا دو اکانت خاص مولتی اکانت محسوب میشه؟نظر خودتون چیه دوست عزیز؟
    یا اکانتی که از اول با جانشینی بالا بیاد مولتی اکانت محسوب میشه؟ حتی اگر کلا دف ساز باشه ؛مثل قبلی نظر خودتون رو اول لطف کنید بگید
    اکانتی که با ای پی خارج از کشور ساخته بشه، شما میگین مولتی اکانت ؟ ممکنه ما دوستی داشته باشیم تو آلمان زندگی میکنه و به درخواست ما بیاد بازی کنه تکلیفش چیه این وقت ؟اگر یک دوست داشته باشید که با وی پی ان المان یا هر جایی اون رو ردیف میکنید :دی اوکی با گذاشتن سقف پوش از دوست عزیزتون که حاضره دژکوب بازی کنه بجای ت ر ا و ین دات کام اوکی هست ولی اون دوستتون نشه دوستانتون - خودتون بیست تا نشید دوستانتون از اتحادیه اروپا صد تا : دی
    هر اکانتی که با اکانت دیگری ای پی بخوره درجا بن میشه و میگین مولتی اکانت هستن؟!تا مید گیم تو هر سایدی که درگیری داخلی نباشه لزوما احتیاج به لاگین لانچر هم نداره اون ساید مخصوصا رو دوستان دفساز پوشر اهل اتحادیه اروپا ، پس لاگین یعنی اینکه وی وپی ان اتحادیه اروپامون قطع شده یا بی حواسی وصل نکردم رفتم روشون
    یا اگر اکانتی با اکانت بهتر از خودش آی پی بخوره بهش میگین مولتی؟ یعنی اگر اکانت a یک اکانت بین رتبه 1 الی 20 سرور از نظر جمعیت باشه و اکانت b و c با اون ای پی مشترک داشته باشن و رتبه جمعیت حدودا 60 یا 70 داشته باشن شما نتیجه گیری میکنید که c و b مولتی اکانت هستن؟ و بن میشن؟ حتی اگر ای پی پلیر خودشون روش باشه و ایمیل معتبر دژکوبی ( ایمیلی که سابقه اکانت در سرور های دژکوب داشته رو داشته باشن) مولتی اکانت محسوب میشن؟نقض کامل قوانین بازی در مورد ای پی مشترک خصوصا تا بعد از کتیبه ها

خلاصه امید جان میخواستم بدونم قانون خاصی هست؟ فردا ما خواستیم یه سرور بازی کنیم بدونیم قوانین چطوره

یا اینکه هیچ کدوم از این موارد ملاک نیست و کلا هر چی م.هانتر عزیز تصمیم بگیره و با هر منطق و سلیقه ای که ایشون تشخیص بدن میشه قانون ؟یکی از قوانین سرور که مولتی هانتر در صورت تشخیص تخلف میتونه تصمیم بگیره

پ.ن: آقا مانی شما که در مولتی بازی صاحب سبک هستی عزیز دل تو هر چهار ساید اکانت میسازی هر چهار تا هم جز رتبه های 1 تا 20 سرور هستن شما دیگه از کی مخالف مولتی بازی شدی

درود امیر جان عزیز

ببخشید خیلی رک میگم اما من از صحبتهای شما به این نتیجه رسیدم که میخوایید بدونید چطوری میتونید قوانین رو دور زده و اقدام به ساخت مولتی اکانتی بصورت صنعتی (با بات و وی پی اس) کنید. خواستم خدمتتون یاد اور بشم حتما یک سری به سایت speedtra.com بزنید و اونجا ریجستر کنید مطمئنا هم خودتون لذت کافی میبرید هم دوست المانیتون
    به زبان المانی سخت :* ich liebe dich
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 05-25-2020 در ساعت 03:32 AM
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

شما تعریفتون از مولتی اکانتی چیه؟ آیا اینکه اجازه بدیم بعد از آزاد شدن کتیبه ها لیدر ها اجازه ورود روی اکانت های ساید رو داشته باشند باعث سو استفاده نمیشه؟ اجازه بدیم یا ندیم؟ آیا بازی گروهی و پوش یه بازیکن مولتی اکانتی حساب میشه؟ آیا کسی که vps ایران میاد بازی میکنه یا کسی که چندتا نت داره و به صورت حرفه ای سوئیچ میکنه و اکانت میکشه بالا رو میشه به بهانه بازی گروهی مسدود کرد؟ آیا دونفر از یه خط اینترنت میتونن استفاده کنن؟

ببینید همین ابهامات هست که باعث میشه جلوی مولتی اکانتی رو نگرفتن منطقی تر باشه. (باید جلوی مولتی اکانتی رو بگیریم اما به چه روش؟)

شما همه اساتید بنده هستید تو این بازی و من جسارته اگه بخوام در مورد سبک بازی نظر بدم. اما من چندتا مثال مبهم دارم می پرسم ازتون :

حالت اول: اکانت A بیست تا دوست داره و برای کمک به خودش دعوتشون میکنه به اتحاد و بازی و براشون سکه می خره. و هر بیست تا دوستش در راستای پیشرفت اکانت A بازی می کنن. اما همه پلیرها گزارش میدن که آقا جلوی A رو بگیر داره پوش میکنه از 20 تا مولتیش. ما میگیم آیپی ندارن شما میگید یه مولتی هانتر نوب که مدیریت سرور رو انجام بده همین میشه مولتی هانتر رو عوض کنید.

حالت دوم: اکانت A و B هردو مولتی بازن اما اکانت B میاد vps آیپی ایران میخره و چندتا اکانت میکشه بالا اما اکانت A اینکارو نمیکنه. درین حالت قانون مولتی اکانتی میاد باعث تبعیض بین دو نفر که از نظر وقت به صورت مساوی دارن بازی می کنن میشه. جواب این تبعیض رو چی میدید.

حالت سوم: اکانت A بیست تا دوستشو میاره بازی کنن و هر کدوم روزانه نیم ساعت روی اکانت وقت میذارند. اکانت B میاد ببیست تا اکانت میسازه و روی هرکدوم روزانه نیم ساعت وقت میذاره و جمعا زمان سپری شده توسط اکانت های A و B یکسانه. دقیقا بازی همه اکانت های هر دسته هم مثل هم هست. چرا باید قانونی باشه که وقتی از نظر زمان و نوع بازی دو دسته کاملا مثل هم بازی میکنن یکی رو بن کنه و دیگری رو آزاد بذاره. میشه اینو توضیح بدید؟

حالت چهارم: فکر کنید یه سرور دارای 400 اکانت فعال هست که به گروه های 20 تایی تقسیم میشن و در راستای منافع 20 لیدر اصلی سرور پلی میدن. اما یه سرور دیگه کلا 20 نفرهستند که هرکدوم 20 اکانت ساخته و دقیقا مشابه سرور قبل پلی میدن. طبق چه منطق و اصلی ما باید سرور دوم رو محدود به 20 اکانت کنیم ولی قانونی برای برخورد با سرور اول نداشته باشیم؟؟؟ وقتی عملکرد یکسانه چرا باید برخورد متفاوت باشه.

حالت پنجم : سروری رو فرض کنید که مولتی اکانتی آزاده، تیم A بیست پلیر داره هر پلیر 5 ساعت می خواد تو سرور وقت بذاره. لیدر میگه هر اکانت بیاد 5 تا مولتی بکشه. تیم B یه نفره با 5 تا مولتیش اینم 5 ساعت وقت میذاره به نظرتون اینجا آزاد بودن مولتی اکانتی چه تبعیضی قائل شده برای این دو تیم؟ کسی که تیم بزرگتری داره اکانت بیشتری میکشه. شاید بگید ما وقت نداریم مولتی بکشیم. پس اگه سرور شلوغ باشه و بازی تیمی خوبی رو شاهد باشیم شما هیچ حرفی برای گفتن ندارید؟ صرفا با ضعیف بودن حریف از بازی لذت میبرید؟ شاید پاسخ بدید اگه اکانت زیاد باشه هرکسی واسه خودش بازی میکنه به حرف لیدر گوش نمیدن اینطوری کار تیمی ضعیف تر میشه و سرور راحت تر. پس شما هم می خواید سرور رو راحت کنید هم کم وقت بذارید واسه همین گلایه میکنید؟ در واقع گلایه به مولتی اکانتی گلایه به وقت بیشتر گذاشتن تو بازی دیگه. بشه با وقت کمتر نتیجه بهتری گرفت. خوب اگه یه سرور قوی با کلی تیم های خب باشه شما چه کار میکنید؟ گلایه میکنید به قوی بودن تیم ها یا شما تیمتون رو قوی میکنید و وقت بیشتر میذارید؟ قاعدتا شما یه ذره وقت رو بیشتر میکنید و یه مقدار هم پلیر واسه وقت گذاشتن برای خودتون جذب میکنید. پس این غرغر کردن به خاطر اینه که با وقت کمتر نتیجه بهتر بگیریم. قطعا اشتباه میکنم؟

سوال مهم : آیا کسی از معترضین هست که ادعا کنه تا حالا از مولتی اکانتی به هیچ عنوان استفاده نکرده؟ چه خودش چه تیمش؟ حتی اگه خودش هم استفاده نکرده هم عالی میشه اعلام کنه. مولتی اکانتی شامل بازی روی اکانت دوستی که دیگه بازی نمیکنه هم میشه.

اما سوال آخر : از نظر شما مولتی اکانتی چه ضربه ای به روح بازی میزنه. کامل توضیح بدید. مثلا میتونه همر ها رو سنگین کنه. آیا شلوغ شدن سرور همین نتیجه رو نداره؟

شاید اطلاعات من کمه در مورد بازی اما ممنون میشم از پاسخ دوستان.

امیدوارم به جای گلایه کردن پاسخ و راه حل ارائه بدید. متشکرم.

3. تشکر lucifer, AmiR SalaR, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن AmiR SalaR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود دوستان

امید عزیز من یک سوال داشتم که ذهنم رو درگیر کرده بود ؛

میخواستم بدونم توصیف شما در مورد مولتی اکانت دقیقا چیه ؟؟
    یعنی به چه اکانتی میگین مولتی اکانت ؟!

هر اکانتی که غارت بشه یعنی مولتی اکانته ؟
    چون خیلی مواقع پیش میاد یک دف ساز دفاعش رو پارک میکنه رو کتیبه مثلا مرتاض کوچک و به صاحب کتیبه میگه بیا کپ منو غارت کن تا گندم دفاع در بیاد، در همچین شرایطی میگین مولتی هستش؟
    اکانتی که دف نساخته باشه و فقط غارت بشه توسط یک یا دو اکانت خاص مولتی اکانت محسوب میشه؟
    یا اکانتی که از اول با جانشینی بالا بیاد مولتی اکانت محسوب میشه؟ حتی اگر کلا دف ساز باشه ؛
    اکانتی که با ای پی خارج از کشور ساخته بشه، شما میگین مولتی اکانت ؟ ممکنه ما دوستی داشته باشیم تو آلمان زندگی میکنه و به درخواست ما بیاد بازی کنه تکلیفش چیه این وقت ؟
    هر اکانتی که با اکانت دیگری ای پی بخوره درجا بن میشه و میگین مولتی اکانت هستن؟!
    یا اگر اکانتی با اکانت بهتر از خودش آی پی بخوره بهش میگین مولتی؟ یعنی اگر اکانت a یک اکانت بین رتبه 1 الی 20 سرور از نظر جمعیت باشه و اکانت b و c با اون ای پی مشترک داشته باشن و رتبه جمعیت حدودا 60 یا 70 داشته باشن شما نتیجه گیری میکنید که c و b مولتی اکانت هستن؟ و بن میشن؟ حتی اگر ای پی پلیر خودشون روش باشه و ایمیل معتبر دژکوبی ( ایمیلی که سابقه اکانت در سرور های دژکوب داشته رو داشته باشن) مولتی اکانت محسوب میشن؟

خلاصه امید جان میخواستم بدونم قانون خاصی هست؟ فردا ما خواستیم یه سرور بازی کنیم بدونیم قوانین چطوره

یا اینکه هیچ کدوم از این موارد ملاک نیست و کلا هر چی م.هانتر عزیز تصمیم بگیره و با هر منطق و سلیقه ای که ایشون تشخیص بدن میشه قانون ؟

پ.ن: آقا مانی شما که در مولتی بازی صاحب سبک هستی عزیز دل تو هر چهار ساید اکانت میسازی هر چهار تا هم جز رتبه های 1 تا 20 سرور هستن شما دیگه از کی مخالف مولتی بازی شدی
    دوست عزیز بجای این همه سوال سخت پرسیدن به اون دوست اروپایی آلمانیتون بگو پاش ارزون میفته گلد ساپورتتون بشه برید کام بازی کنین اینجا اشتباهی اکانتاتون بن میشه حق و حقوقتون ضایع میشه...

5. تشکر mohsen.2pac, lucifer, AmiR SalaR تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    شما تعریفتون از مولتی اکانتی چیه؟طبق تعریف سایت خودتون که اخر این پست عکسشو ضمیمه میکنم آیا اینکه اجازه بدیم بعد از آزاد شدن کتیبه ها لیدر ها اجازه ورود روی اکانت های ساید رو داشته باشند باعث سو استفاده نمیشه؟ اگر خرابکاری انجام بگیره که توی سرورهای نرمال بعید هست باید پیگیری صورت بگیره (خصوصا در مورد خرابکاری هایی چون زدن همر به دیوار که میشه برگرداندن همر مشکل رو حل کرد) ولی منظورتون از سو استفاده رو شفاف تر بگید اجازه بدیم یا ندیم؟ آیا بازی گروهی و پوش یه بازیکن مولتی اکانتی حساب میشه؟ بطور قطع پوش یک اکانت از چند اکانت مختلف مولتی اکانتی هست آیا کسی که vps ایران میاد بازی میکنه یا کسی که چندتا نت داره و به صورت حرفه ای سوئیچ میکنه و اکانت میکشه بالا رو میشه به بهانه بازی گروهی مسدود کرد؟ اگر تمام این کارا در راستای یک یا دو اکانت خاص انجام میشه بله باید مسدود کردآیا دونفر از یه خط اینترنت میتونن استفاده کنن؟خیر

ببینید همین ابهامات هست که باعث میشه جلوی مولتی اکانتی رو نگرفتن منطقی تر باشه. (باید جلوی مولتی اکانتی رو بگیریم اما به چه روش؟)

شما همه اساتید بنده هستید تو این بازی و من جسارته اگه بخوام در مورد سبک بازی نظر بدم. اما من چندتا مثال مبهم دارم می پرسم ازتون :

حالت اول: اکانت A بیست تا دوست داره و برای کمک به خودش دعوتشون میکنه به اتحاد و بازی و براشون سکه می خره. و هر بیست تا دوستش در راستای پیشرفت اکانت A بازی می کنن. اما همه پلیرها گزارش میدن که آقا جلوی A رو بگیر داره پوش میکنه از 20 تا مولتیش. ما میگیم آیپی ندارن شما میگید یه مولتی هانتر نوب که مدیریت سرور رو انجام بده همین میشه مولتی هانتر رو عوض کنید.بطور قطع نه اکانت نامبرده و نه اون بیست نفر حاضر نیستن کل پتانسیلشونو رو یه اکانت خرج کنن پس همچین*چیزی وجود خارجی نداره

حالت دوم: اکانت A و B هردو مولتی بازن اما اکانت B میاد vps آیپی ایران میخره و چندتا اکانت میکشه بالا اما اکانت A اینکارو نمیکنه. درین حالت قانون مولتی اکانتی میاد باعث تبعیض بین دو نفر که از نظر وقت به صورت مساوی دارن بازی می کنن میشه. جواب این تبعیض رو چی میدید.اگر قوانین مولتی اکانتی رو درست و بشدت اجرا کنید کار به همچین تبعیضی نمیکشه چون هر دو از قبل بن شده مولتیاشون

حالت سوم: اکانت A بیست تا دوستشو میاره بازی کنن و هر کدوم روزانه نیم ساعت روی اکانت وقت میذارند. اکانت B میاد ببیست تا اکانت میسازه و روی هرکدوم روزانه نیم ساعت وقت میذاره و جمعا زمان سپری شده توسط اکانت های A و B یکسانه. دقیقا بازی همه اکانت های هر دسته هم مثل هم هست. چرا باید قانونی باشه که وقتی از نظر زمان و نوع بازی دو دسته کاملا مثل هم بازی میکنن یکی رو بن کنه و دیگری رو آزاد بذاره. میشه اینو توضیح بدید؟همون جواب قبل

حالت چهارم: فکر کنید یه سرور دارای 400 اکانت فعال هست که به گروه های 20 تایی تقسیم میشن و در راستای منافع 20 لیدر اصلی سرور پلی میدن. اما یه سرور دیگه کلا 20 نفرهستند که هرکدوم 20 اکانت ساخته و دقیقا مشابه سرور قبل پلی میدن. طبق چه منطق و اصلی ما باید سرور دوم رو محدود به 20 اکانت کنیم ولی قانونی برای برخورد با سرور اول نداشته باشیم؟؟؟ وقتی عملکرد یکسانه چرا باید برخورد متفاوت باشه.اول که در مورد اعداد یکم جای کار داره ، اگر چهارصد اکانت وجود داشته باشه هیچگاه بیست لیدر وجود نخواهد داشت ، در شلوغترین حالت میتونید اون رو هشت تیم مختلف بدونید هر ساید دو تیم - در مورد منافع هم که تنها یک منفعت داره هر ساید و اون هم واندرشه - در مورد تفاوت بین سروری که چهارصد پلیر داره و سروری که بیست پلیر بیست اکانتی
    این اصل بحث ماست امید جان - تعداد چهارصد پلیر یعنی هر ساید صد اکانت که نصف به نصف اونها رو پنجاه تا اکانت هجومی و پنجاه تا دفساز میگیریم ، در این حالت اگر هجومیها حداقل دو همر رو اکانتشون بکشن پس هر ساید پنجاه همر جنگی و پنجاه همر واندر زن داره یعنی با دفاع موجود در سرور توازن داره تعداد همرها- ولی در حالت دوم بیست اکانت که هر کودوم بیست اکانت دیگه رو دارن باعث میشه اخر سرور تعداد واندر زنهای کل چهار تا ساید بزحمت چهل تا بشه ، دقت کنید کل سرور کمتر از یه ساید تو سروری با تعداد پلیر واقعی!!!! - از اونطرف مقدار دفاع هم توی هر ساید تا هشت برابر اون سرور میشه چون ۱- تعداد دفسازای هر ساید بجای پنجاه تا میشه حدود نود تا ۲- بدلیل کمبود همر نیروی دفاعی هم کشته نشده و دست نخورده تا ته سرور و نتیجش یه دفاع پنجاه میلیونی یا بیشتر رو واندری که کلا پنج تا پلیر هستن و کل واندر زنای موجود در سرور هم نمیتونه بزحمت یک راند اونو بزنه
    حالت پنجم : [/B]سروری رو فرض کنید که مولتی اکانتی آزاده، تیم A بیست پلیر داره هر پلیر 5 ساعت می خواد تو سرور وقت بذاره. لیدر میگه هر اکانت بیاد 5 تا مولتی بکشه. تیم B یه نفره با 5 تا مولتیش اینم 5 ساعت وقت میذاره به نظرتون اینجا آزاد بودن مولتی اکانتی چه تبعیضی قائل شده برای این دو تیم؟ کسی که تیم بزرگتری داره اکانت بیشتری میکشه. شاید بگید ما وقت نداریم مولتی بکشیم. پس اگه سرور شلوغ باشه و بازی تیمی خوبی رو شاهد باشیم شما هیچ حرفی برای گفتن ندارید؟ صرفا با ضعیف بودن حریف از بازی لذت میبرید؟ شاید پاسخ بدید اگه اکانت زیاد باشه هرکسی واسه خودش بازی میکنه به حرف لیدر گوش نمیدن اینطوری کار تیمی ضعیف تر میشه و سرور راحت تر. پس شما هم می خواید سرور رو راحت کنید هم کم وقت بذارید واسه همین گلایه میکنید؟ در واقع گلایه به مولتی اکانتی گلایه به وقت بیشتر گذاشتن تو بازی دیگه. بشه با وقت کمتر نتیجه بهتری گرفت. خوب اگه یه سرور قوی با کلی تیم های خب باشه شما چه کار میکنید؟ گلایه میکنید به قوی بودن تیم ها یا شما تیمتون رو قوی میکنید و وقت بیشتر میذارید؟ قاعدتا شما یه ذره وقت رو بیشتر میکنید و یه مقدار هم پلیر واسه وقت گذاشتن برای خودتون جذب میکنید. پس این غرغر کردن به خاطر اینه که با وقت کمتر نتیجه بهتر بگیریم. قطعا اشتباه میکنم؟

سوال مهم : آیا کسی از معترضین هست که ادعا کنه تا حالا از مولتی اکانتی به هیچ عنوان استفاده نکرده؟ چه خودش چه تیمش؟ حتی اگه خودش هم استفاده نکرده هم عالی میشه اعلام کنه. مولتی اکانتی شامل بازی روی اکانت دوستی که دیگه بازی نمیکنه هم میشه.

اما سوال آخر : از نظر شما مولتی اکانتی چه ضربه ای به روح بازی میزنه. کامل توضیح بدید. مثلا میتونه همر ها رو سنگین کنه. آیا شلوغ شدن سرور همین نتیجه رو نداره؟

شاید اطلاعات من کمه در مورد بازی اما ممنون میشم از پاسخ دوستان.

امیدوارم به جای گلایه کردن پاسخ و راه حل ارائه بدید. متشکرم.

امید جان کل بحث من به شخصه این هست که توی سرورهایی که هم من و هم شما میدونید بالای صد شخص حقیقی بازی نمیکنن با برداشتن و ازاد گذاشتن قوانین مولتی اکانتی لذت بازی گرفته میشه بنا بدلایلی که گفتم، تعداد همرها کم و مقدار دفاع بسیار زیاد میشه و عملا زد و خوردی وجود نداره تا تایم واندر ، شاید در سرورهای اسپید سه یا بالاتر بدلیل تایم کمتر سرور بشه اینکار رو کرد ولی پلیرهای سرورهای نرمال اصولا دنبال زد و خورد هستن و حاضر نیستن یک سال تایم بذارن تا بشینن واندر زدن رو ببینن اونم به این شکل

توضیحات بیشتری هم هست ، دوستان بیان نقطه نظراتشونو بگن تا ببینیم نظر جمع چی هست

اپلود عکس واسه من دچار مشکل هست تو فروم یا همه? بهرحال کپی میکنم مقداریشو و باقیشم که در سایتتون موجود هست و همه هم مطالعه کردن حتما

- - - Updated - - -

قوانین عمومی بازی

این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و از پذیرفتن کاربرانی که اعمال آنها ناقض این قوانین باشد معذور است. علاوه بر آن قوانین زیر ضمیمه*ای بر قوانین عمومی بازی می*باشند. شما باید با قوانین عمومی آشنا باشید تا بدانید که چه کارهایی مجاز بوده و انجام چه کارهایی خلاف محسوب می*شود، مخصوصاً در مواردی که بخاطر نقض قانونی بازداشت شده باشید.

همکاری و یا حمایت از سایرین برای نقض قوانین، تحریک یا تشویق بازیکن*ها جهت نقض قوانین، مجاز نبوده و جریمه در پی خواهد داشت.همه این قوانین برای همه اکانت*ها حتی اکانت*های حذف شده و اکانت*هایی که در حال حذفند نیز بدون هیچ استثنایی صادق است.

§1 رمز اکانت، ثبت نام و مالکیت
    هر بازیکنی تنها می*تواند یک اکانت در هر جهان بازی (سرور) داشته باشد.

§1.1 ثبت نام
    ایمیلی که برای ثبت نام استفاده می*شود باید یک ایمیل شخصی بوده و ثبت نام کننده باید دسترسی کامل و کنترل کامل این ایمیل را داشته باشد. استفاده از ایمیل مشترک، ایمیل*هایی که تاریخ انقضا دارند مجاز نیست. دارنده ایمیل ثبت نام بدون هیچ قید و شرطی صاحب اکانت به حساب می*آید و هر گونه قرارداد کتبی یا شفاهی با سایرین (بازیکن*ها، اتحاد و ...) فاقد اعتبار است. صاحب اکانت مسئول تمامی اتفاقاتی است که با اکانت رخ می*دهد.

§1.2 رمز اکانت
    صاحب اکانت نمی*تواند رمز خود را به بازیکنی که در همان جهان بازی (سرور) اکانت دارد بدهد. بعلاوه انتخاب آگاهانه رمز یکسان با سایرین خلاف است. هر یک از این اعمال مذکور مولتی اکانت به حساب آمده و تابع جریمه مولتی اکانت که در همین قوانین آمده است، خواهد بود.
    دادن رمز اکانت به بازیکنی که در همان جهان بازی (سرور) بازی نمی*کند و در جهان بازی دیگری مشغول بازیست و یا کسی که کلاً بازی نمی*کند ایرادی ندارد و می*توانید با هم بر روی یک اکانت بازی کنید.
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 05-25-2020 در ساعت 03:02 PM
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

7. تشکر partizan, lucifer, sw team, Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    امید جان کل بحث من به شخصه این هست که توی سرورهایی که هم من و هم شما میدونید بالای صد شخص حقیقی بازی نمیکنن با برداشتن و ازاد گذاشتن قوانین مولتی اکانتی لذت بازی گرفته میشه بنا بدلایلی که گفتم، تعداد همرها کم و مقدار دفاع بسیار زیاد میشه و عملا زد و خوردی وجود نداره تا تایم واندر ، شاید در سرورهای اسپید سه یا بالاتر بدلیل تایم کمتر سرور بشه اینکار رو کرد ولی پلیرهای سرورهای نرمال اصولا دنبال زد و خورد هستن و حاضر نیستن یک سال تایم بذارن تا بشینن واندر زدن رو ببینن اونم به این شکل

توضیحات بیشتری هم هست ، دوستان بیان نقطه نظراتشونو بگن تا ببینیم نظر جمع چی هست

اپلود عکس واسه من دچار مشکل هست تو فروم یا همه? بهرحال کپی میکنم مقداریشو و باقیشم که در سایتتون موجود هست و همه هم مطالعه کردن حتما

- - - Updated - - -

قوانین عمومی بازی

این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و از پذیرفتن کاربرانی که اعمال آنها ناقض این قوانین باشد معذور است. علاوه بر آن قوانین زیر ضمیمه*ای بر قوانین عمومی بازی می*باشند. شما باید با قوانین عمومی آشنا باشید تا بدانید که چه کارهایی مجاز بوده و انجام چه کارهایی خلاف محسوب می*شود، مخصوصاً در مواردی که بخاطر نقض قانونی بازداشت شده باشید.

همکاری و یا حمایت از سایرین برای نقض قوانین، تحریک یا تشویق بازیکن*ها جهت نقض قوانین، مجاز نبوده و جریمه در پی خواهد داشت.همه این قوانین برای همه اکانت*ها حتی اکانت*های حذف شده و اکانت*هایی که در حال حذفند نیز بدون هیچ استثنایی صادق است.

§1 رمز اکانت، ثبت نام و مالکیت
    هر بازیکنی تنها می*تواند یک اکانت در هر جهان بازی (سرور) داشته باشد.

§1.1 ثبت نام
    ایمیلی که برای ثبت نام استفاده می*شود باید یک ایمیل شخصی بوده و ثبت نام کننده باید دسترسی کامل و کنترل کامل این ایمیل را داشته باشد. استفاده از ایمیل مشترک، ایمیل*هایی که تاریخ انقضا دارند مجاز نیست. دارنده ایمیل ثبت نام بدون هیچ قید و شرطی صاحب اکانت به حساب می*آید و هر گونه قرارداد کتبی یا شفاهی با سایرین (بازیکن*ها، اتحاد و ...) فاقد اعتبار است. صاحب اکانت مسئول تمامی اتفاقاتی است که با اکانت رخ می*دهد.

§1.2 رمز اکانت
    صاحب اکانت نمی*تواند رمز خود را به بازیکنی که در همان جهان بازی (سرور) اکانت دارد بدهد. بعلاوه انتخاب آگاهانه رمز یکسان با سایرین خلاف است. هر یک از این اعمال مذکور مولتی اکانت به حساب آمده و تابع جریمه مولتی اکانت که در همین قوانین آمده است، خواهد بود.
    دادن رمز اکانت به بازیکنی که در همان جهان بازی (سرور) بازی نمی*کند و در جهان بازی دیگری مشغول بازیست و یا کسی که کلاً بازی نمی*کند ایرادی ندارد و می*توانید با هم بر روی یک اکانت بازی کنید.
    تعریف مولتی اکانت از اول تاسیس این بازی مشخض هست تفسیر خیلی ساده و واضحی هم داره
    هر اکانت صرفا در جهت منافع اون اکانت استفاده بشه !!
    یعنی پوش ممنوع از هر اکانتی به هر نحو !!!
    فلانی 20 تا دوست داره 20 تا اکانت میزنن براش ! که یه اکانت بیاد بالا این دقیقا اسمش مولتی اکانت هست
    در مورد اینکه دوست عزیزمون فرمودند من استاد مولتی اکانت هستم تو 4 تا ساید اکانت میزنم برادر من بنده وقتی یه تیم دارم پلیر میفرستم تو ساید دیگه میشینه بازی میکنه خودش همر میکشه دف میزنه 40 تا ده میزنه نه به کسی پوش میده نه از کسی پوش میگیره ! فقط از لحاظ دف ساپورت میشه از یه ساید یا تیم اسمش مولتی اکانت نیست !! حالا شما میخوای بگی مولتی خود دانی
    بعد کتیبه ها روالش این بوده که اکانتهایی که دف ثابت میگیرن برای نگهداری کتیبه یا جنگ آموز میگیرن میتونن از طرف اکانتهای هم اتحادی ساپورت منابع بشن بشری که چرخش منابع باشه یعنی اگه اکانت a به اکانت b منابع داد 4 روز دیگه اکانت b هم به اکانت a منابع بده نه تا ته سرور 20 تا اکانت به 1 اکانت منابع بدن !! حتی اگر پلیر ثابت داشته باشه
    اکانتی که پوش میگیره هم باید جریمه بشه نه اکانتی که پوش میده
    داداش شما هم اگر پلیر تو آلمان داری !! عکس پاسپورتش رو بده مولتی هانتر بشینه با آی پی المان بازی کنه ! اینجوری باشه منم کل پسر خاله هام تو وی پی اس زندگی میکنن

9. تشکر mohsen.2pac, lucifer, M3nTaL, Omid, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, sw team, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلامی مجدد

امید جان چه شما چه خیلی از برترین سایت های دژکوب جهانی با هزاران بازیکن فعال در هر سرور، نتونستن و نمیتونن جلوی مولتی بازی رو بگیرن، ولی میتونید محدودیت هایی اعمال کنید و سخت گیری هایی کنید که تا حد زیادی جلوی مولتی بازی رو میگیره (هرچند شما خودتون هم کاملا این موضوع رو میدونید)

پاسخ به حالت اول )
    اصلا خود بنده سرور بعدی میخوام بیام بازی کنم 10 تا پلیر حقیقی دارم میارم اگر دوستان شک دارن بگن عکس از کارت ملی این افراد هم میزارم کف همین فروم
    !!!!
    این دوستان عزیز من قراره برای من فقط دفاع بسازن، از مید گیم به بعد هم قراره من برای رفع مشکل گندم منفی فراوان کپ این دوستان یا سایر دهکده هاشون رو غارت کنم، همه اینها هم اکانت هایی در حد 8-9 دهکده هستن نه 3-4 دهکده که، خب شما به این میگین مولتی بازی؟
    به بیانی ساده تر ؛
    من یک اکانت توتن هستم با 6 دهکده که 5 تاش همر هست و ده ششم واندر، دوستان من هم همشون گول هستن و دف ساز، فقط هم اومدن کمک دفاعی و منابعی کنن که واندر تیم ما صد بشه و برنده بشیم،
    (هیچ ای پی مشترکی هم از روز اول سرور تا روز اخر سرور بین من و دوستانم مشاهده نشده)

خب این الان کجاش دقیقا مولتی اکانت هست؟ کجا لاگین رخ داده کجا خلاف صورت گرفته؟

پس این مورد اصلا مولتی بازی نیست ، من آدمش رو داشتم آوردم که کمکم کنن، بقیه هم بیارن، دژکوب یعنی همین یعنی بازی تیمی،
    اونجا که میگن یکی برای همه همه برای یکی یعنی همین ؛

پاسخ به حالت دوم )
    بنده اصلا هیچ کدام از این دو روش رو نمیپسندم ؛ ولی برای کسی که وی پی اس ایران میخره و قوانین رو دور میزنه، راه حل خاصی نیست و این به گونه ای باگ این سبک بازی ها هست نه تنها این بازی بلکه بازی های مشابه هم همگی این مشکل رو دارن ...
    اما یک موضوعی که واضح هست اینه که تعداد زیادی وی پی اس خریدن هزینه زیادی داره، و اون شخص هیچ وقت نمیاد 50 تا وی پی اس بخره نهایتا میره 5-6 تا میخره که 5-6 تا اکانت بیشتر بسازه ... دیگه این مورد رو پلیر های داخل سرور باید دست به دست هم نزارن اون شخص مولتی بازی کنه با روش هایی مثل دف ریختن تو آبادی هاش و ... برخورد درون بازی ای کنن وگرنه راه حل دیگری نیست ! شما هم اگر فهمیدین به ما هم بگین بدونیم :d

پاسخ به حالت سوم )
    خب فقط میتونم بگم این حالت ترکیبی از حالت اول و دوم و آی پی مشترکی هست، که خب اونی که دوستاش رو آورده اکانت بسازن روزانه 30 دقیقه صاحب اکانت لاگین میکنه و 23 ساعت بقیه روز رو پلیر a از روش جانشینی میره رو اون اکانت و اون اکانت رو آپ میکنه با حالت b تنها تفاوتش اینه اینجا پلیر b خودش یا داره به صورت ای پی اشتراکی هی میره رو اکانت های خودش که خب باید بن بشه طبق قانون ای پی اشتراکی و مولتی اکانتی، یا اگر داره از 20 تا وی پی اس مختلف با ای پی های مختلف استفاده میکنه خب بازم میشه همون پاسخ به حالت دوم ...

پاسخ به حالت چهارم )
    خب اون سرور که 20 تا اتحاد هر کدوم 20 تا اکانت هستن شما ای پی ها رو چک کنید ببینید پلیر مستقل دارن یا همه ای پی ها جانشینی و یا ای پی مشترک هستن بعد برخورد کنید .///. جواب این حالت هم تو پاسخ به حالت اول و دوم میتونید پیدا کنید .///.

پاسخ به حالت پنجم )
    خب اگر مولتی اکانت آزاد باشه که کلا قضیه فرق داره هر کسی وقت بیشتری بزاره اکانت بیشتری بسازه جواب بهتری میگیره به همین سادگی ...
    اما به قول خودتون این مولتی اکانت ازاد بودن رو از قبل میتونید اعلام کنید که هر کسی که مخالف این قضیه هست میتونه اون سرور بازی نکنه ؛

نقل قول نوشته اصلی توسط omid نمایش پست ها
    حالت پنجم : سروری رو فرض کنید که مولتی اکانتی آزاده، تیم a بیست پلیر داره هر پلیر 5 ساعت می خواد تو سرور وقت بذاره. لیدر میگه هر اکانت بیاد 5 تا مولتی بکشه. تیم b یه نفره با 5 تا مولتیش اینم 5 ساعت وقت میذاره به نظرتون اینجا آزاد بودن مولتی اکانتی چه تبعیضی قائل شده برای این دو تیم؟ کسی که تیم بزرگتری داره اکانت بیشتری میکشه. شاید بگید ما وقت نداریم مولتی بکشیم. پس اگه سرور شلوغ باشه و بازی تیمی خوبی رو شاهد باشیم شما هیچ حرفی برای گفتن ندارید؟ صرفا با ضعیف بودن حریف از بازی لذت میبرید؟ شاید پاسخ بدید اگه اکانت زیاد باشه هرکسی واسه خودش بازی میکنه به حرف لیدر گوش نمیدن اینطوری کار تیمی ضعیف تر میشه و سرور راحت تر. پس شما هم می خواید سرور رو راحت کنید هم کم وقت بذارید واسه همین گلایه میکنید؟ در واقع گلایه به مولتی اکانتی گلایه به وقت بیشتر گذاشتن تو بازی دیگه. بشه با وقت کمتر نتیجه بهتری گرفت. خوب اگه یه سرور قوی با کلی تیم های خب باشه شما چه کار میکنید؟ گلایه میکنید به قوی بودن تیم ها یا شما تیمتون رو قوی میکنید و وقت بیشتر میذارید؟ قاعدتا شما یه ذره وقت رو بیشتر میکنید و یه مقدار هم پلیر واسه وقت گذاشتن برای خودتون جذب میکنید. پس این غرغر کردن به خاطر اینه که با وقت کمتر نتیجه بهتر بگیریم. قطعا اشتباه میکنم؟
    دقیقا همینه امید عزیز، دوستان میخوان بجای اینکه تیم خودشون رو قوی کنن و بیشتر وقت بزارن دنبال این هستن سطح بازی آسون تر باشه واسه همین همیشه کسی که راس تاپ غارت هست رو متهم میکنن و میگن اون داره خلاف میکنه، چه بسا اون شخص یه تیم 30 نفره پشتش باشن که دارن حمایتش میکنن، خب شما هم تیم بیار کسی جلوت رو نگرفته اگر هم تیمت کوچیک هست با تیم های دیگه ادغام بشین ،

امید جان هیچ روش تضمینی ای نیست بتونه مولتی اکانت یا پوش کردن رو حذف کنه از بازی، شما دو تا راه دارین
    1. طبق روال همه سایت های این سبکی پیش برین و در داخل یک چهار چوب مشخص و معین برخورد کنید چیزی که اساس و ریشه این بازی هست، درسته این قوانین گاهی قابل دور زدن هست ولی در کل همینه،
    2. طبق نظرات دوستان هر کسی که قوی تر از بقیه بود تیمش قوی تر بود تعدادش بیشتر بود رو یه برچسب خلافکار هست و داره خلاف میکنه بهش بچسبونید و بگین داره حق بقیه رو میخوره از بازی حذفش کنید و به قول معروف سطح بازی رو آسون تر کنید تا اکانت های رده متوسط و ضعیف راضی باشن ؛

که هر دو هم عواقبی دارن، صلاح خویش خسروان دانند، تصمیمش با خودتونه

اما به نظر شخصی من ، در دژکوب با همین قوانین فعلی و همیگشی، که بوده و هست مولتی بازی بسیار کم هست و مشکل حادی هیچ وقت ایجاد نکرده و همین قوانین و همین نوع برخورد که هست خوب کافی هست، دوستان هم اگر معترض هستن میتونن افراد جدیدی رو عوض تیم خودشون کنن و پلیر جذب کنن و تیم خودشون رو تقویت کنن

- - - Updated - - -

در پاسخ به مانی عزیز

1.
    داداش شما اول میگی پوش ممنوع دو خط پایین تر مینویسی اگر کتیبه گرفت پوش مجاز، اگر به چند نفر پوش کرد مجاز، یعنی اگر اونطور که مانی پارتیزان میگه پوش بشه مجازه ولی بقیه سبک پوش ها غیر مجازه
    2.
    و اینکه کلا همه پلیر های سایت باید بچه محل شما باشن کسی خارج از کشور باشه حتی افغانستان هم باشه بخواد دژکوب بازی کنه و گلدش رو ما بهش بدیم میشه وی پی ان با ای پی افغانی و باید قبل رجیستر تو سرور فتوکپی شناسنامه و کارت ملی افغانی بودن خودش رو برای شما بفرسته اگر شما تایید کردی بیاد با ما بازی کنه اگر نکردی یعنی اون ادم نیست وی پی اس هست که کارت ملی و شناسنامه داره !!! خوب شد ادمین سایت شما نیستی با این منطقی که داری
    3.
    اون خط اول نوشتی "هر اکانت صرفا در جهت منافع اون اکانت استفاده بشه !!"
    پس هر کسی دف و همر خودش رو خودش بسازه و فقط و فقط صرفا جهت منافع خودش استفاده بشه و همکاری کلا تعطیل، هر کسی هم واسه خودش جدا واندر بگیره اصلا مدیریت بیاد بجای 13-14 تا واندر 100 تا واندر اضافه کنه با این تفاسیر که شما میگی !

مانی جان
    مشکل شما اینه که نمیخوای قبول کنی که پوش کردن جزئی از همکاری هست، جزئی از بازی هست، یا چون خودت پوشر نمیسازی میخوای بگی چون من این کار رو نمیکنم خوب نیست و باید بن بشن طرفین ولی وقتی خودت چهار تا اکانت میسازی هر کدوم یه ساید میشه تیم مستقل! تیمی که در ساید sw اکانت ساخته ولی از ساید se داره حمایت میشه سایدی که حتی ساید متای sw هم نیست و با اون در جنگه ! ، خیلی باحالی ناموسا من عاشق منطق های سلیقه ایت هستم

- - - Updated - - -

در پاسخ به محسن عزیز

داداش شما هر طور دوست داری نتیجه بگیر من مسئول نتیجه گیری شما از حرف هام نیستم، ما هم شما رو دوست داریم
    ویرایش توسط AmiR SalaR : 05-26-2020 در ساعت 05:52 AM دلیل: جواب کامل

11. تشکر Omid, lucifer تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

سلامی مجدد

امید جان چه شما چه خیلی از برترین سایت های دژکوب جهانی با هزاران بازیکن فعال در هر سرور، نتونستن و نمیتونن جلوی مولتی بازی رو بگیرن، ولی میتونید محدودیت هایی اعمال کنید و سخت گیری هایی کنید که تا حد زیادی جلوی مولتی بازی رو میگیره (هرچند شما خودتون هم کاملا این موضوع رو میدونید)

پاسخ به حالت اول )
    اصلا خود بنده سرور بعدی میخوام بیام بازی کنم 10 تا پلیر حقیقی دارم میارم اگر دوستان شک دارن بگن عکس از کارت ملی این افراد هم میزارم کف همین فروم
    !!!!
    این دوستان عزیز من قراره برای من فقط دفاع بسازن، از مید گیم به بعد هم قراره من برای رفع مشکل گندم منفی فراوان کپ این دوستان یا سایر دهکده هاشون رو غارت کنم، همه اینها هم اکانت هایی در حد 8-9 دهکده هستن نه 3-4 دهکده که، خب شما به این میگین مولتی بازی؟
    به بیانی ساده تر ؛
    من یک اکانت توتن هستم با 6 دهکده که 5 تاش همر هست و ده ششم واندر، دوستان من هم همشون گول هستن و دف ساز، فقط هم اومدن کمک دفاعی و منابعی کنن که واندر تیم ما صد بشه و برنده بشیم،
    (هیچ ای پی مشترکی هم از روز اول سرور تا روز اخر سرور بین من و دوستانم مشاهده نشده)

پس این مورد اصلا مولتی بازی نیست ، من آدمش رو داشتم آوردم که کمکم کنن، بقیه هم بیارن، دژکوب یعنی همین یعنی بازی تیمی،

پاسخ به حالت دوم )
    بنده اصلا هیچ کدام از این دو روش رو نمیپسندم ؛ ولی برای کسی که وی پی اس ایران میخره و قوانین رو دور میزنه، راه حل خاصی نیست و این به گونه ای باگ این سبک بازی ها هست نه تنها این بازی بلکه بازی های مشابه هم همگی این مشکل رو دارن ...
    اما یک موضوعی که واضح هست اینه که تعداد زیادی وی پی اس خریدن هزینه زیادی داره، و اون شخص هیچ وقت نمیاد 50 تا وی پی اس بخره نهایتا میره 5-6 تا میخره که 5-6 تا اکانت بیشتر بسازه ... دیگه این مورد رو پلیر های داخل سرور باید دست به دست هم نزارن اون شخص مولتی بازی کنه با روش هایی مثل دف ریختن تو آبادی هاش و ... برخورد درون بازی ای کنن وگرنه راه حل دیگری نیست ! شما هم اگر فهمیدین به ما هم بگین بدونیم :d

پاسخ به حالت سوم )
    خب فقط میتونم بگم این حالت ترکیبی از حالت اول و دوم و آی پی مشترکی هست، که خب اونی که دوستاش رو آورده اکانت بسازن روزانه 30 دقیقه صاحب اکانت لاگین میکنه و 23 ساعت بقیه روز رو پلیر a از روش جانشینی میره رو اون اکانت و اون اکانت رو آپ میکنه با حالت b تنها تفاوتش اینه اینجا پلیر b خودش یا داره به صورت ای پی اشتراکی هی میره رو اکانت های خودش که خب باید بن بشه طبق قانون ای پی اشتراکی و مولتی اکانتی، یا اگر داره از 20 تا وی پی اس مختلف با ای پی های مختلف استفاده میکنه خب بازم میشه همون پاسخ به حالت دوم ...

پاسخ به حالت چهارم )
    خب اون سرور که 20 تا اتحاد هر کدوم 20 تا اکانت هستن شما ای پی ها رو چک کنید ببینید پلیر مستقل دارن یا همه ای پی ها جانشینی و یا ای پی مشترک هستن بعد برخورد کنید .///. جواب این حالت هم تو پاسخ به حالت اول و دوم میتونید پیدا کنید .///.

پاسخ به حالت پنجم )
    خب اگر مولتی اکانت آزاد باشه که کلا قضیه فرق داره هر کسی وقت بیشتری بزاره اکانت بیشتری بسازه جواب بهتری میگیره به همین سادگی ...
    اما به قول خودتون این مولتی اکانت ازاد بودن رو از قبل میتونید اعلام کنید که هر کسی که مخالف این قضیه هست میتونه اون سرور بازی نکنه ؛

دقیقا همینه امید عزیز، دوستان میخوان بجای اینکه تیم خودشون رو قوی کنن و بیشتر وقت بزارن دنبال این هستن سطح بازی آسون تر باشه واسه همین همیشه کسی که راس تاپ غارت هست رو متهم میکنن و میگن اون داره خلاف میکنه، چه بسا اون شخص یه تیم 30 نفره پشتش باشن که دارن حمایتش میکنن، خب شما هم تیم بیار کسی جلوت رو نگرفته اگر هم تیمت کوچیک هست با تیم های دیگه ادغام بشین ،

امید جان هیچ روش تضمینی ای نیست بتونه مولتی اکانت یا پوش کردن رو حذف کنه از بازی، شما دو تا راه دارین
    1. طبق روال همه سایت های این سبکی پیش برین و در داخل یک چهار چوب مشخص و معین برخورد کنید چیزی که اساس و ریشه این بازی هست، درسته این قوانین گاهی قابل دور زدن هست ولی در کل همینه،
    2. طبق نظرات دوستان هر کسی که قوی تر از بقیه بود تیمش قوی تر بود تعدادش بیشتر بود رو یه برچسب خلافکار هست و داره خلاف میکنه بهش بچسبونید و بگین داره حق بقیه رو میخوره از بازی حذفش کنید و به قول معروف سطح بازی رو آسون تر کنید تا اکانت های رده متوسط و ضعیف راضی باشن ؛

اما به نظر شخصی من ، در دژکوب با همین قوانین فعلی و همیگشی، که بوده و هست مولتی بازی بسیار کم هست و مشکل حادی هیچ وقت ایجاد نکرده و همین قوانین و همین نوع برخورد که هست خوب کافی هست، دوستان هم اگر معترض هستن میتونن افراد جدیدی رو عوض تیم خودشون کنن و پلیر جذب کنن و تیم خودشون رو تقویت کنن

- - - Updated - - -

در پاسخ به مانی عزیز

1.
    داداش شما اول میگی پوش ممنوع دو خط پایین تر مینویسی اگر کتیبه گرفت پوش مجاز، اگر به چند نفر پوش کرد مجاز، یعنی اگر اونطور که مانی پارتیزان میگه پوش بشه مجازه ولی بقیه سبک پوش ها غیر مجازه
    2.
    و اینکه کلا همه پلیر های سایت باید بچه محل شما باشن کسی خارج از کشور باشه حتی افغانستان هم باشه بخواد دژکوب بازی کنه و گلدش رو ما بهش بدیم میشه وی پی ان با ای پی افغانی و باید قبل رجیستر تو سرور فتوکپی شناسنامه و کارت ملی افغانی بودن خودش رو برای شما بفرسته اگر شما تایید کردی بیاد با ما بازی کنه اگر نکردی یعنی اون ادم نیست وی پی اس هست که کارت ملی و شناسنامه داره !!! خوب شد ادمین سایت شما نیستی با این منطقی که داری
    3.
    پس هر کسی دف و همر خودش رو خودش بسازه و فقط و فقط صرفا جهت منافع خودش استفاده بشه و همکاری کلا تعطیل، هر کسی هم واسه خودش جدا واندر بگیره اصلا مدیریت بیاد بجای 13-14 تا واندر 100 تا واندر اضافه کنه با این تفاسیر که شما میگی !

مانی جان
    مشکل شما اینه که نمیخوای قبول کنی که پوش کردن جزئی از همکاری هست، جزئی از بازی هست، یا چون خودت پوشر نمیسازی میخوای بگی چون من این کار رو نمیکنم خوب نیست و باید بن بشن طرفین ولی وقتی خودت چهار تا اکانت میسازی هر کدوم یه ساید میشه تیم مستقل! تیمی که در ساید sw اکانت ساخته ولی از ساید se داره حمایت میشه سایدی که حتی ساید متای sw هم نیست و با اون در جنگه ! ، خیلی باحالی ناموسا من عاشق منطق های سلیقه ایت هستم

- - - Updated - - -

در پاسخ به محسن عزیز

داداش شما هر طور دوست داری نتیجه بگیر من مسئول نتیجه گیری شما از حرف هام نیستم، ما هم شما رو دوست داریم
    از شما ممنونم که پاسخ کامل به ابهامات بنده دادید. اگرچه شما هم به همین نتیجه رسیدید که تهش کاری نمیشه کرد. اما شما پلیری و کاری نکردن ته این تخلفات برای شما عواقب نداره. اما از منظر مدیر سایت برخورد کردن ها عواقبی در پی داره، هرچه قوانین محدود کننده تر باشه، تعداد متخلف بیشتر شده و برخورد با متخلف تو یه جامعه بیشتر خواهد شد و این باعث افزایش نارضایتی میشه. مثلا شما فکر کن تو خیابون هرکی تو گوشیش فیلتر شکن داشته باشه فقط یه پس گردنی بخوره همین. میدونی بعد یه ماه چه بلایی سر جامعه میاد؟ حداقل آمار مهاجرت سر همین قضیه 2 برابر میشه
    @mohsen.2pac
    آقا محسن عزیز فرمودند :
    تعداد همرها کم و مقدار دفاع بسیار زیاد میشه و عملا زد و خوردی وجود نداره تا تایم واندر
    من هنوز متوجه نشدم که اگه یه سرور با تیم های قوی باشه چرا نباید همین اتفاق بیوفته؟ آیا مولتی باز ها فقط دف میسازند تیم قوی دف نمی سازه؟ ترس از زد و خورد به خاطر ترس از مولتی زیاده یعنی تیم قوی مقابل باشه جرات زدن بیشتره تا یه مولتی کش؟

@partizan
    آقا مانی عزیز فرمودند که باید هر اکانت برای خودش بازی کنه و حرکت منابع چرخشی باشه. یعنی مثلا اکانت فیدر بیاد از اکانت همر منابع بگیره؟ یا منظورتون اینه که چوب بگیره گندم بده؟ اصلا این چیزی که میگید رو ما اجرا کنید شیوه بازی عوض میشه. کسی رو سراغ دارید با این شیوه بازی کنه؟ حرفتون قشنگه اما ما که سرور نمی خوایم ران کنیم برای 10 درصد پلیرها می خوایم برای 90 درصد ران کنیم حداقل...

13. تشکر lucifer, mostafa-bi nam تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

سلامی مجدد

پاسخ به حالت اول )
    !!!!
    به بیانی ساده تر ؛

پاسخ به حالت دوم )

پاسخ به حالت سوم )

پاسخ به حالت چهارم )

پاسخ به حالت پنجم )

- - - Updated - - -

در پاسخ به مانی عزیز

1.
    2.
    3.

مانی جان

- - - Updated - - -

در پاسخ به محسن عزیز

از شما ممنونم که پاسخ کامل به ابهامات بنده دادید. اگرچه شما هم به همین نتیجه رسیدید که تهش کاری نمیشه کرد. اما شما پلیری و کاری نکردن ته این تخلفات برای شما عواقب نداره. اما از منظر مدیر سایت برخورد کردن ها عواقبی در پی داره، هرچه قوانین محدود کننده تر باشه، تعداد متخلف بیشتر شده و برخورد با متخلف تو یه جامعه بیشتر خواهد شد و این باعث افزایش نارضایتی میشه. مثلا شما فکر کن تو خیابون هرکی تو گوشیش فی... شکن داشته باشه فقط یه پس گردنی بخوره همین. میدونی بعد یه ماه چه بلایی سر جامعه میاد؟ حداقل آمار مهاجرت سر همین قضیه 2 برابر میشه
    @mohsen.2pac
    آقا محسن عزیز فرمودند :
    تعداد همرها کم و مقدار دفاع بسیار زیاد میشه و عملا زد و خوردی وجود نداره تا تایم واندر
    من هنوز متوجه نشدم که اگه یه سرور با تیم های قوی باشه چرا نباید همین اتفاق بیوفته؟ آیا مولتی باز ها فقط دف میسازند تیم قوی دف نمی سازه؟ ترس از زد و خورد به خاطر ترس از مولتی زیاده یعنی تیم قوی مقابل باشه جرات زدن بیشتره تا یه مولتی کش؟

@partizan
    آقا مانی عزیز فرمودند که باید هر اکانت برای خودش بازی کنه و حرکت منابع چرخشی باشه. یعنی مثلا اکانت فیدر بیاد از اکانت همر منابع بگیره؟ یا منظورتون اینه که چوب بگیره گندم بده؟ اصلا این چیزی که میگید رو ما اجرا کنید شیوه بازی عوض میشه. کسی رو سراغ دارید با این شیوه بازی کنه؟ حرفتون قشنگه اما ما که سرور نمی خوایم ران کنیم برای 10 درصد پلیرها می خوایم برای 90 درصد ران کنیم حداقل...

15. نپسندیدن mohsen.2pac, sw team نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

مولتی بازی با قوانین قبل باشه خوبه!!! ازاد نباشه ما بسمونه به نظرم. هز کسی نتونه 50 تا مولتی بزنه!!! والا چه کاریه!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    از شما ممنونم که پاسخ کامل به ابهامات بنده دادید. اگرچه شما هم به همین نتیجه رسیدید که تهش کاری نمیشه کرد. اما شما پلیری و کاری نکردن ته این تخلفات برای شما عواقب نداره. اما از منظر مدیر سایت برخورد کردن ها عواقبی در پی داره، هرچه قوانین محدود کننده تر باشه، تعداد متخلف بیشتر شده و برخورد با متخلف تو یه جامعه بیشتر خواهد شد و این باعث افزایش نارضایتی میشه. مثلا شما فکر کن تو خیابون هرکی تو گوشیش فیلتر شکن داشته باشه فقط یه پس گردنی بخوره همین. میدونی بعد یه ماه چه بلایی سر جامعه میاد؟ حداقل آمار مهاجرت سر همین قضیه 2 برابر میشه
    @mohsen.2pac
    آقا محسن عزیز فرمودند :

@partizan

درود و خسته نباشید

امید جان وقتی تصمیمی رو از قبل گرفتید خیلی بهتره بدون اسمون و ریسمون بافتن عملیش کنید دیگه اینکه وارد حوزه فرار مغزها و مهاجرت هم شدید ..... :دی چی بگم

من اون بالا توضیح دادم کلا چه اتفاقی میوفته توی سرور چهارصد پلیری و بیست پلیر که بیست مولتی اکانت دارن بعد شما کلا اون جمله اخر رو هایلایت میکنی !! دقیقا امیر عزیز هم جواب رو داد تو پستش که ۱۰ تا دوستش میان رو ۱۰ اکانت واسش دف میکشن ، حالا سی نفر دیگه مثل امیر قصه مون باشن یعنی سیصد اکانت دفساز !!!!

یموقعهایی ادم به خودش شک میکنه که اینی اینا بازی کردن همونی بوده که ما بازی کردیم!!!

شما خیلی راحت همه رو متهم به غرغر و ترس کردی اما از این نگفتی که واسه منفعت خودتون هست که دارید قوانینی که خودتون گذاشتید هم نقض میکنید
    دیگه نه شما تو سنین نوجوانی هستی نه مخاطبت پس این رویه رو عوض کنید برای رسوندن پیامتون - خیلی راحت بگید واسمون نمیصرفه با این تعداد پلیر نه اینکه خوتون رو نقض کنید و ده نفر رو غرغرو و ترسو خطاب کنید

اون قوانین رو سایتتون هم اقلا پاک کنید که کسی ادرس رو عوضی نیاد

- - - Updated - - -
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 05-26-2020 در ساعت 12:48 PM

18. تشکر sw team, Omid, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید
صفحه 7 از 17 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین