صفحه 26 از 182 نخستنخست ... 1624252627283676126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    با سلام
    طبق صحبت های قبلی که قبل از شروع سرور با دوستان شده بود قرار به بازی پاک بوده و همچنان هم هست !
    با توجه به شناختی و صحبتهایی که با همه سروران گرامی در شمال شرق شده چه تیم جدیدی که بوده و چه بچه های گل شمال شرق سرور c3
    ساید شمال شرق هم واندر اخلاق و بازی پاک رو 100 میکنه هم واندر بازی رو
    1 در میلیون هم اگر کوچکترین حرکتی برخلاف بازی پاک انجام بشه جبران میشه هرچند مطمئنم که انجام نمیشه
    صرفا شاید عدم شناخت بعضی دوستان این نگرانی رو بوجود آورده باشه که مطمئنا رفع خواهد شد
    امیدوارم لیدرهای گل بقیه سایدها هم همچین تضمینی رو هم بدن و سرور جذابی رو در پیش داشته باشیم شاد باشید و پایدار مانی
    مانی جان اون دوست سنگین وزنمون اگر باز گند نزنه به بازی کسی تو سرور مشکلی نداره!(الان ش.ش بازی میکنه)
    فکر کنم الانم داره کتیبه پیش فروش میکنه تخفیف پاییزه هم داره)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    با سلام
    طبق صحبت های قبلی که قبل از شروع سرور با دوستان شده بود قرار به بازی پاک بوده و همچنان هم هست !
    با توجه به شناختی و صحبتهایی که با همه سروران گرامی در شمال شرق شده چه تیم جدیدی که بوده و چه بچه های گل شمال شرق سرور c3
    ساید شمال شرق هم واندر اخلاق و بازی پاک رو 100 میکنه هم واندر بازی رو
    1 در میلیون هم اگر کوچکترین حرکتی برخلاف بازی پاک انجام بشه جبران میشه هرچند مطمئنم که انجام نمیشه
    صرفا شاید عدم شناخت بعضی دوستان این نگرانی رو بوجود آورده باشه که مطمئنا رفع خواهد شد
    امیدوارم لیدرهای گل بقیه سایدها هم همچین تضمینی رو هم بدن و سرور جذابی رو در پیش داشته باشیم شاد باشید و پایدار مانی
    سلام بر رومن باز سرور)))
    مانی جان خودت دیگه می دونی اخلاق مارا سرور پیش فقط بگم واست توی خصوصی که چه اکانت هایی داشتیم ولی کاری نخواستیم بکنیم چون بازی پاک قشنگه نه شب عملیات کبری 11 بگه ای پی دارید )))))والاازاین طرف هم جبران خسارت می شه :-)
    علی هیروز کجاییی؟ نیستی؟
    ابوذر کلا اسم اکانت نمی تونه عادی باشه:-|
    یاحق
    Ali Chiefer

3. تشکر 1kilu تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, 1kilu پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mulche نمایش پست ها
    سلام :!

شما مواظب کلاه خودت باش باد نبره !!! نمی خواد شاخ و شونه یه ساید رو تکی بکشی !! ! لوووووووووووووووووووووووو ول

ما گذاشتیم شما هم 100 کردید !! فک می کنه فقط اینا پلیرن !!

و اما شما دوست عزیز اگه یه سایدی مشکل داشته باشه تو خود ساید حل میشه !!! ما اندازه شما نبودیم بیاییم تو فروم جار بزنیم ؟! امیدوارم که متوجه باشی چی می گم !!

بازم هم اگه مشکلی بود تا الان حل کردیم !! شما نمی خواد نقد و بررسی ساید خودت رو انجام بدی !! از ش.ش هم خوشت نیومد می تونی تو ساید دیگه ثبت نام کنی ! ما که دستت رو نگرفتیم جونه من بیا ان ای !!!

علی
    Mulche !
    ما بازی میکنم برای ساید ن مثل شما برای این خودمون صد کنیم!!!!!
    شما خیلی پلیری از سبک حرف زدنت کاملا مشخصه!!!!
    فعلا یه آمار از تاپ غارت و اکانتای خوب سرور از پاپ و غارت ببین!!!
    و در آخر ایشالا خواهیم دید چی میکنید شما!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پاک تر از ساید ش غ که کسی بازی نمیکنه.خخخ.اما جدا تو ش غ همه مردونه بازی میکنن و کسی نیست بخواد از این کثیف کاری ها بکنه.

میگن تو جلسه یه ساید حرف چیف کردن همر ما شده.اخه کدوم همر؟کی میخواد همر بسازه حوصله دارید شماها.ما این سرور در حد بودن کنار دوستان هستیم .برید سراغ کارو.

6. تشکر gorbehnareh تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kastakurta نمایش پست ها
    پاک تر از ساید ش غ که کسی بازی نمیکنه.خخخ.اما جدا تو ش غ همه مردونه بازی میکنن و کسی نیست بخواد از این کثیف کاری ها بکنه.

میگن تو جلسه یه ساید حرف چیف کردن همر ما شده.اخه کدوم همر؟کی میخواد همر بسازه حوصله دارید شماها.ما این سرور در حد بودن کنار دوستان هستیم .برید سراغ کارو.
    )))) تو پاك بودن شمال غرب كه شكي نيس مهدي عزيز!! شب نخوابيدن ها رو از همين الان بهت تبريك ميگم مهدي!! :پي
    شايد منظورشون اين بوده ميخوان دفاعي هاتو چيف كنن يا شايدم فيدر ميخوان چيف كنن!!!
    شمال غرب سرزمین مادری من
    ّFROZEN ROSE

8. پسندیدن pOtEntAtE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت همگی دوستان
    اخیرا مشاهده شده برخی افراد رنک یک سودجو! ( بلانسبت سهیل) اقدام به فروش هویج پیج پیچی غیر اوریجینال و با کیفیت پائین نموده اند ضمن هشدار به کلیه بازیکنان جهت خرید این محصول تقلبی اعلام میدارد محصول اوریجینال فقط با برند رضا پیج پیچی همراه با هولوگرام با قیمت مناسب ارائه میگردد، شما با خرید محصول اوریجینال میتوانید پکیج زیر را دریافت نمائید :
    یک عدد هویج اوریجینال پیچ پیچی جهت هیرو
    بسته آموزشی چگونه 50 ک کاتایمان خفت نشود
    رمان تاریخی داستانی روزی که کتیبه اش را از زیر چشمان زدند
    اسپری تقویت جیگر جهت لانچ همر
    همچنین دیده شد در اکانت مذکور تقسیم وظائف صورت گرفته و آرش عزیز نقش مادر اکانت را به عهده گرفته اند ، امیدوارم ایشان در انجام کلیه وظائف محوله موفق و موید باشند .
    پ. ن بلانسبت سهیل

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FROZEN ROSE نمایش پست ها
    )))) تو پاك بودن شمال غرب كه شكي نيس مهدي عزيز!! شب نخوابيدن ها رو از همين الان بهت تبريك ميگم مهدي!! :پي
    شايد منظورشون اين بوده ميخوان دفاعي هاتو چيف كنن يا شايدم فيدر ميخوان چيف كنن!!!
    نه انگار از همین الان به فکر ما هستن از بس دوسم دارن.خخ.بیان چیف کنن بزنن مشکلی نیست.من کلا 5000 گرز دارم اونم بزنن راحت بشیم.بخدا هنوز موندم اکانت چجوری بسازم.من هنوز تصمیم نگرفتم چه برنامه ای برای اکانت بریزم یه جا دیگه برنامه چیف کردنشو ریختن.خخخخخخ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نه انگار از همین الان به فکر ما هستن از بس دوسم دارن.خخ.بیان چیف کنن بزنن مشکلی نیست.من کلا 5000 گرز دارم اونم بزنن راحت بشیم.بخدا هنوز موندم اکانت چجوری بسازم.من هنوز تصمیم نگرفتم چه برنامه ای برای اکانت بریزم یه جا دیگه برنامه چیف کردنشو ریختن.خخخخخخ
    میشه بفرمایید دقیقا چه سایدی برای شما برنامه ریختن؟!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستانی که از ج ش رفتن و تو ساید ش ش کنار بعضی دوستان ما دارن بازی میکنن و زیاد هم تو فروم قل میخورن حواسشون باشه اگه نه کاری کسی داره بهشون نه چیزی به خاطر علی هیروز و بر و بچه هایی که اونجا رفقای ما هستن وگرنه زیادی شلوغ کنن فکرای بدی میاد تو سرمون از ما گفتن بود.شما فعلا زیر پرچم رفقای ما هستید چیزی نمیگیم.مگه ساید بزرگتر نداره هرکسی میرسه ادای پرچمدارای سایدشو در میاره.

علی داداش به نظر من یه فکری به حال اینا بکنید تا تارگت نشده ساید ش ش برای سایدهای دیگه.از ما گفتن بود.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستانی که از ج ش رفتن و تو ساید ش ش کنار بعضی دوستان ما دارن بازی میکنن و زیاد هم تو فروم قل میخورن حواسشون باشه اگه نه کاری کسی داره بهشون نه چیزی به خاطر علی هیروز و بر و بچه هایی که اونجا رفقای ما هستن وگرنه زیادی شلوغ کنن فکرای بدی میاد تو سرمون از ما گفتن بود.شما فعلا زیر پرچم رفقای ما هستید چیزی نمیگیم.مگه ساید بزرگتر نداره هرکسی میرسه ادای پرچمدارای سایدشو در میاره.

علی داداش به نظر من یه فکری به حال اینا بکنید تا تارگت نشده ساید ش ش برای سایدهای دیگه.از ما گفتن بود.

عزیز الان شما پرچم داری ؟؟؟ به علی* چی* کار داری چرا دنبال بزرگ ترت میگردی پرچمت کوو ؟ سرور پیش جاموند برو بردار بیار تا دم کتیبه*ها می**مونی ؟ ؟ اینجام میفروشی ؟؟؟

من دیگه حرفی* ندارم

14. پسندیدن M3nTaL پسندید
صفحه 26 از 182 نخستنخست ... 1624252627283676126 ... آخرینآخرین