صفحه 25 از 29 نخستنخست ... 152324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 283

موضوع: سیاست و دیپلماسی سرور m1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

وضعیت سرور بعد از حدود 3 ماه و قبل از کتیبه ها...001.jpg002.jpg003.jpg004.jpg

سلام
    خسته نباشید میگم به همه دوستان عزیز چه اوناییکه کنارمون بازی کردن چه اونایی که روبرومون بودن فرقی نمیکنه هممون خارج از بازی رفیقیم و هر سروری بالاخره تموم میشه.مهم اینه که توی اون سرور چندتا دوست خوب و بامعرفت پیدا کردیم.این رفاقتاس که میمونه .
    بچه های شمال هم دمتون گرم وجودتون باعث جذابیت بیشتر سرور بود انصافا هم خیلی بازیتون عالی بود و همرای خوبی داشتین که فکرشو نمیکردیم.
    بچه های جنوب هم میمونن و واندر رفاقت رو 100 میکنن.چون از اولش هم هیچکدوم کاری به اتفاقات سرور یا جذابیت سرور نداشتن و فقط بخاطر دور هم بودن بازی میکنن.
    چیزی که واسه شما آرزوست..... واسه ما خاطره ست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان خسته نباشین

فکر بکنم 1395/11/25 کتیبه ها آزاد میشه امیدوارم کتیبه از هیچ سادی رو زمین نمونه

سرور خیلی خوبی بود برای من اما انگار قسمت نبود تا اخرش باشم

این اخرین سرور من بود

برسیم به زندگی که این دژکوب نون آب نشد برای من

امیدوارم برای دیگران نون آب بشه

امیدوارم سرور خوبی داشته باشین

خدا حافظ می کنم از همه دوستان :x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیزی که با داشتن پسوورد یکی از اکانتای اتحاد ما میای همراشو میزنی دیوار اینو بدون :

*من هم پسوورد چنتا از اکانتاتونو داشتم و دارم.ولی هیچوقت واسه بردن به این کثیف بازیا متوسل نشدم.
    *اگه تا الان همین چنتا اکانتتون توی سرور مونده واسه اینه که خودمون نخواستیم بزنیم نه اینکه نتونیم.

پ.ن :اگه 1% به دو مورد بالا شک داری بگو...امتحانش مجانیه

4. تشکر Basilous, Mr.majid تشکر نمود
    پسندیدن Basilous, Mr.majid پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام من بعد 10 روز اومدم رو اک یه پلن بچه ها ادرس دادند ما زدیم
    photo_2017-02-28_00-48-11.jpgphoto_2017-02-28_00-48-24.jpgphoto_2017-02-28_00-48-30.jpgphoto_2017-02-28_00-48-35.jpg

مث اینکه اکانت کتیبه بزرگ داشته

ما اصن خزانه نداریم از همه جا بی خبریم

صادق داداش بیا این کتیبه رو بردار

photo_2017-02-28_00-58-12.jpg

6. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط king ne نمایش پست ها
    سلام من بعد 10 روز اومدم رو اک یه پلن بچه ها ادرس دادند ما زدیم
    photo_2017-02-28_00-48-11.jpgphoto_2017-02-28_00-48-24.jpgphoto_2017-02-28_00-48-30.jpgphoto_2017-02-28_00-48-35.jpg

مث اینکه اکانت کتیبه بزرگ داشته

ما اصن خزانه نداریم از همه جا بی خبریم

صادق داداش بیا این کتیبه رو بردار

photo_2017-02-28_00-58-12.jpg

Untitled01.jpg

بازم میگم.خوشحالم که برگشتین.
    و خوشحالم که لینک میذارین فروم:d
    بازم ازین عکسا بذارین خوشحال میشیم(فکنم از اول سرور تا الان به تعداد انگشتای 1 دست هم نرسه) . حالا ما اگه میخواستیم واسه هر پلن و هر چیف عکس بذاریم الان این تایپیک صفحه 204ام بود.نه؟

8. تشکر mohsen.2pac, kinG NE تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود و خسته نباشيد
    منم به نوبه خودم تبريك ميگم به ٣ تا سايد روبرومون كه يه خودي نشون دادن دمتون گرم انگيزه داديد
    صادق جون همين سياست كه داريم ميريم بهتره لينك بذاريم فروم سرگيجه ميگيرن دوستاني كه فروم ميان
    خواستم يه چندتا عكس از وضعيت سرور بذارم ولي خداييش انگيزش نيست
    ايشالا بعد از كپه كردن استاد در خدمتيم با يه چند كي لينك خلاصه
    مرسي از پليراي خوب جنوب غرب با همكاري عاليشون

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام به جمال زیبای خودم و دوستان عزیز
    بعد از 2ماه از خدمت مقدس سربازی آومدیم..
    ارادت خدمت آقا محسن و صادق

یه چندتا عکس از سرور بزارین ببینیم چ خبره !!؟

سرباز وطن :دی
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

[ATTACH=CONFIG]photo_2017-03-09_10-52-44.jpgphoto_2017-03-09_10-52-52.jpgphoto_2017-03-09_10-52-58.jpg2828[/ATTACH]

سلام به سرباز وطن سجاد مرلينيان، كازرون خوش ميگذره :دي

در مورد سرور هم كه قولت داده بوديم با قدرت هستيم و كماكان هستيم :دي

وضعيت كتيبه هاي بزرگ و يونيك هم مشابه همين كوچيكاست

چشم يونيك هنوز رو زمينه :|
    تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 03-09-2017 در ساعت 12:00 PM

12. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN, Mr.majid پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

سلام به همه بازيکناي سرور m1 و سجاد گل و پلیرای عزیز سایت دژکوب
    اصلا قصد زير سوال بردن تيم منسجم و هماهنگي که اين سرور سايد sw جمع شدن و بخصوص مديريت درست ليدراي سايد sw رو ندارم .

فقط یه انالیز از وضعیت بازی در این تایم سرور میخوام بزارم با هم بررسی کنیم بازم تاکید میکنم این تایم سرور به قبل کاری ندارم .
    m1-1.jpg
    فایل پیوست 2834
    کل بازیکنای فعال در سرور 91 نفر فرض رو بر این میگیریم هیچکدوم از اینا مولتی اکانت نیستن و هر نفر رو اکانت خودش بازی میکنه .
    m1-2.jpg
    جمع کل اکانت های اتحادهای sw تعداد 74 اکانت
    جمع کل اکانت های nw و ne تعداد 30 اکانت
    جمع کل اکانت های se که خارج از اتحاد های sw بازی میکنن 8 اکانت
    m1-3.jpg
    اینم وضعیت تاپ 10
    m1-5.jpg
    اینم تایم ازادسازی نقشه ساخت و پایان سرور .

خب با توجه به تاپ تن غارت و تعداد پلیر هر ساید خیلی راحت میشه متوجه شد که حاصل متای ساید nw و ne شده حدود 60 میلیون غارت که از رو همین به راحتی میشه تعداد اکانت های فعال و حتی امار تعداد نیروها رو هم دراورد نسبت به ساید sw که تک اکانتشون همونجور که تو تاپ تن مشخصه حدود 180 میلیون غارت کرده به کل اتحاداشونم کار نداریم
    با توجه به این موضوع با در نظر گرفتن اینکه به طور میانگین 15 تا پلیر تازه وارد تو سطح سرور موجود هستن که تو هیچ اتحادی نیستن و جمعیتشون هم بالای 1000 نیست و 8 تا پلیر فعال تو اتحاد SE هست و 9 تا پلیر فعال هم تو اتحاد متای شمال . خب جمع اینا میشه 32 اکانت البته بازم معلوم نیست چندتا از اینا دست بچه های SW هست
    خب جمع کل بازیکنای فعال سرور 91 نفر منهای 32 اکانت مساوی هست با 59 اکانت تعداد پلیرای فعال SW
    و موضوع اصلی اینه که همین چندتا پلیر هم هیچ انگیزه ای برای ادامه سرور رو ندارن و فقط دارن بدون دلیل نیروهاشونو میزنن به SW یا ناتار که وقتی نیروهاشون تموم شد حذف کنن برن این شامل ساید SW هم میشه چون وقتی هیچ رقیبی تو سرور نیست انگیزه ای برای ادامه بازی هم فکر نکنم باشه .
    پس با توجه به زمان ازاد سازی کتیبه ها که حدود 4 ماهه دیگه هست اگه دوستان راهکاری دارن برای جذاب کردن ادامه بازی و انگیزه دادن به پلیرای سرور لطفا ارایه بدن . اگر هم که نیست من پیشنهادم به مدیریت سرور اینه که با توجه به روند سرور لطف کنن تاریخ ازادسازی نقشه عمارت ساخت رو به چند روز اینده تغییر بدن و زودتر ازادسازی انجام بشه و پایان سرورو اعلام کنن چون همه چیز مشخصه . اینکارو بکنید که لااقل وقتشون تلف نشه الکی و بی هدف پلیرای این سرور .
    البته این رکود در بازی و ریزش پلیر که در این سرور مشاهده میکنیم فقط شامل این سرور نیست و مشکلی هست که تو 90 درصد از سرورای سایت دژکوب هست و فقط من نمیدونم چرا مدیریت سایت هیچ راهکار مفیدی و هیچ برنامه ریزی انجام نمیده برای برون رفت از این مشکل و انگیزه دادن به پلیرا و روز به روز شاهد کمتر شدن تعداد بازیکنای سایت هستیم .

اگه مشکل تایپی یا محاسبه ای تو نوشته ها هست به بزرگی خودتون ببخشید چون با عجله نوشتم
    موفق و پیروز باشید
    مصطفی
    یا رب مپسند که لوطیان خوار شوند !!!
    MO30 DaNgeR
    يادت باشد
    همه ي آدمها
    ظرفيت بزرگ شدن راندارند ..
    اگر بزرگشان کنيم
    گُم ميشوند و
    ديگر نه شما را ميبينند
    ونه خودشان را ..

بياييم به اندازه آدم ها
    دست نزنيم!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود وخسته نباشيد

ممنون از اقا مصطفي بابت صحبتهاشون كه به مشكلات بازي اشاره داشتن ، البته مشكلات كه نه يه مشكل كه اونم ريزش پلير هست

در اين مورد من به شخصه قبلا خيلي بحث كردم توي تاپيكهاي مختلف كه با توجه به پتانسيل سايت بايد سرور ران بشه تا سرورها جون بگيره و بازي قشنگ بشه، به عنوان مثال در مورد همين سرور تازه ران شده n1 گفتيم كه وقتي دوتا سرور نرمال هست كه زير ٢٠٠ تا پلير فعال داره چه توجيهي هست كه سرور جديد ران بشه دوستان صاحب الاختيار فرمودن كه تو سايتهاي ديگه ٣-٤ سرور همزمان ران هست ولي به اين نگاه نكردن كه ببينن تعداد پليرهاشون چقدره
    بجز اينكه اينجا تنها سرور نرمال وجود نداره و سرورهايي با سرعت نجومي از ٥٠ ايكس گرفته تا ١٠٠٠ ايكس هم دارن كه ماهيت اين بازي رو زير سوال برده( دژکوب بهانه اي است براي با هم بودن)

همه معضلات اين سايت از همين دلايل نشأت گرفته و باعث ركود سرورها شده- باعث شده كه من بيام يه سرور رو شروع كنم تا ببينم سايدم زورش كمتره حذف و سرور جديد- باعث شده كسي رو سايدش عرقي نداشته باشه- باعث شده بياييم و به هم بپريم تا قويتريم يا ضعيفتر- باعث شده بازي كثيف و خريد و فروش انقدر زياد بشه با توجه به تعداد پليرها

همه اينها رو بذاريد كنار مدالهاي فردي تا دلايل اين ريزش پليرها رو پيدا كنيد

در هر صورت تيم جنوب غرب هم تو اين سرور خوشحال نيست از شرايط موجود - ما هم دوست داشتيم روبرومون دو برابر خودمون پلير باشه تا لذت ببريم از بازي كه اصل اين بازي همينه و قبلا هم اين تيم نشون داده توي سرور شلوغ هست كه خودشو نشون ميده ( دو سه تا سرور سه ايكس شلوغ اين سايت در تيم فشار بوديم و بهترين سرور نرمال از نظر فني تو اين سايت سرور جي وان)
    يك نكته هم به مصطفي خان بگم كه شما اينورم بياي ميبيني كه چراغ خاكستري اينورم كم نيست و از جمع غارت همون تاپ هم حساب كنيد دستتون مياد كلا چه خبره تو سرور

در هر صورت اين اخرين سرور اين تيم هست حد اقل تو اين سايت

شاد و پيروز باشيد

صفحه 25 از 29 نخستنخست ... 152324252627 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع