صفحه 15 از 16 نخستنخست ... 513141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 160

موضوع: نقد وبررسی سرور فینال 97

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

من تعجبم میکنم که هنوز بعضی از پلیرا به سطحی نرسیدن که واندر بدن دستشون چطور یه تیم رو با این کار میبرن زیر سوال از همه بدتر اینکه تیمی که دارن پلی میدن کسی توش پیدا نمیشه که بهشون بگه آقای عزیز با قدرت دف پایین و پاپ بالا هرگز واندر آپ نکن واندر رو ببر روی اکانتی که پاپش پایینه... واقعا متاسفم برای تیم لیدری و کلا تیم شمال غرب و 2 ساید دیگه که هیچکدومشون به این موضوع پی نبردن که اینجوری باختشون حتمیه...

در آخر تبریک میگم به تیم جنوب شرق چون یک دست و منسجم بودن و خیلی عالی پلی دادن (از اینکه مدتی کنارشون بودم حرفی برای گفتن ندارم)

2. تشکر HIV+ تشکر نمود
    پسندیدن HIV+ پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SALT نمایش پست ها
    والا ما دیگه حرفی نداریم واندر مبارک صاحب سرور باشه
    جایزه میزاری حداقل سرور درست و حسابی ران کن

دقیقا 5دقیقه همینجوری مونده بود

خدافظ همگی
    Salt
    محمدرضا
    همونطور که قبلا توضیح داده شد در برخی از اوقات که تعداد حملات در واحد ثانیه زیاد هست که مخصوصا همزمان بشه با تایم بک آپ گیری سرور. حملات ممکنه دیر پردازش بشن اما در ترتیب و توالی حملات و نتیجه حاصل تفاوتی ایجاد نمیشه.

4. تشکر lucifer, ali 2113, َArteshBod تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    دقیقا .
    دیشب نزدیک به 4000 اتک روی همر اکانت ایمپریال بود . و تایم لند، سرور لود نمیشد.
    ما تصورمون این بود که مدیریت داره اتک ها رو از رو کریلوید محاسبه می کنه تا نتیجه هر اتک رو بزاره. و از اونجایی که تعداد اتک ها خیلی بود ، خیلی هم طول کشید تا نتیجه مشخص بشه.
    ولی با همه اینها تمام همرهای حریف دیوار شدن.

اینم لینک اتکها

ولی این پایان ماجرا نبود

ولی چرا یه باگ تو سرور که چیز جدیدی هم نیست باعث شده دوستمون صحبت از خداحافظی کنه. من فکر میکنم دلیل دیگه ای داشته باشه.
    تو صفحه قبل همین فروم بعضیا به دوستان ما جایزه ثبت نام در سرور جدید داده بودن . ولی قسمت اینجوری بود که خودشون زودتر برن برای سرور بعد .

و اما چرا؟

اتک های ما به واندر اونا

واندر پَر

دوستانی که توی سرور حضور ندارن یه وقت با دیدن اندازه همرهای حریف و همر های ما خیال بد راجع به ما نکنن .همر اکانت گولیا و ایمپریال رو داشتیم برای راند سوم واندر آماده می کردیم که دیدیم حریفمون مال این حرفا نیست که بخواد سه راند جلوی ما بازی کنه پس با همرهای راند سوم همین اول کاری زدیمشون. ایشالا بعداً از واندرکوب هامون رو نمایی میکنیم.

ارادتمند
    مصطفی بینام
    ye mosht noob oomadan shakho shoone root shode link in dampayaro bezari akhe 1000bar goftam toro che be teravian boro pool too jibi begir kharje zendegito bede dar hadi nisti asan bahat kal kal konam to 1 attak roo 1 dehe man jorat kardi bezari man tarsidam az dampaya shoma jasoosi zadi didi andaze wonderetoon roo ye deham defe oomdi inja harf alaki tahvil midid jasoosi az deho bezar oonvaght ghezavat ba baghie boro yekam bozorg sho seneto negah kon dg 2t bache dari vali bozorg nashodi

6. نپسندیدن ali 2113 نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

:d
    اومدم یکم نمک بریزم سربه سرم نذارید :دی
    لینکهای مصطفی رو دیدم دمتون گرم کلی حال کردیم بعدم پست بناپارت که معلومه از جزیره سنت هلن ته مپ فرستاده :دی

رفیقمون واندرش رنده شده اونوقت رو اکانتش (طبق گفته خودش) فول دفه :دی
    بذار دم کوزه ابشو بخور عمو جون
    پ ن :این است نسل جدید پلیرهای دژکوب با سبک بازی یونیک و ادبیات منحصر به فرد
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

8. تشکر ali 2113, lucifer, َArteshBod, sw team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    :d
    اومدم یکم نمک بریزم سربه سرم نذارید :دی
    لینکهای مصطفی رو دیدم دمتون گرم کلی حال کردیم بعدم پست بناپارت که معلومه از جزیره سنت هلن ته مپ فرستاده :دی

رفیقمون واندرش رنده شده اونوقت رو اکانتش (طبق گفته خودش) فول دفه :دی
    بذار دم کوزه ابشو بخور عمو جون
    پ ن :این است نسل جدید پلیرهای دژکوب با سبک بازی یونیک و ادبیات منحصر به فرد

این دوسته گرامی se بود و لی اکانتشو با کتیبهاش فروخت رفت!! حالا صداش در امده!!!! واقعا به کجا میریم!!!! واسه در اوردن خرج زندگی مجبور بوده!!!

- - - Updated - - -

جای اینا بودم کلا تو افق محو بودم نمیومدم!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوب دیگه واندر جنوب شرق هم داره 100 میشه چون دیگه اگر سه ساید دیگه همر هم داشته باشند تایمشون نمیرسه برای زدن واندر
    تبریک میگم به تیم لیدری و تمام پلیرهای واقعی اس ای که تا اخرش موندند و بازی کردند

11. تشکر lucifer, َArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, َArteshBod پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

یه چیری هست به اسم شبیه ساز ! نیروها ی مهاجم و مدافع رو توش وارد میکنی نتیجه حدودی رو بهتون میگه
    4 تا همر کوبوندید رو واندر بدون هیچگونه اثر گذاری ×××
    وات د فاز !!!
    یعنی سطح بازی در حد کپ مولتی رید دادن !! همر تو ساید ملت خریدن ×× و آویزون این و اون شدن و باختن و رفتن به سرور بعد
    خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    یه چیری هست به اسم شبیه ساز ! نیروها ی مهاجم و مدافع رو توش وارد میکنی نتیجه حدودی رو بهتون میگه
    4 تا همر کوبوندید رو واندر بدون هیچگونه اثر گذاری ×××
    وات د فاز !!!
    یعنی سطح بازی در حد کپ مولتی رید دادن !! همر تو ساید ملت خریدن ×× و آویزون این و اون شدن و باختن و رفتن به سرور بعد
    خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوان
    داش شما نمیخواد نظر بدی بازی شما هم دیدیم درحد همر کشیدن خفت کردن همر واسه مدال هجومی اوکی؟
    در مورد همرها باید عرض کنم چیزی که شبیه سازی وارسیم نشون داد واندر چند لول تخریب میشد
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsim2.php
    ولی طبق گفته مولتی هانترها
    ((الگوریتم تخریب در سرورهای ما با سرورهای دژکوب اندکی تفاوت دارد))
    یعنی سایت شبیح سازی کشک
    جایی نیست که بشه تو این سایت یه شبیح سازی انجام داد
    البته اینم بگم بین مولتی هانترها اخلاف افتاده که سنگ تراشی رو واندر تاثیر داره یا نداره
    یکی میگه داره یکی میگه نداره معلوم نیست چه خبررره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SALT نمایش پست ها
    داش شما نمیخواد نظر بدی بازی شما هم دیدیم درحد همر کشیدن خفت کردن همر واسه مدال هجومی اوکی؟
    در مورد همرها باید عرض کنم چیزی که شبیه سازی وارسیم نشون داد واندر چند لول تخریب میشد
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsim2.php
    ولی طبق گفته مولتی هانترها
    ((الگوریتم تخریب در سرورهای ما با سرورهای دژکوب اندکی تفاوت دارد))
    یعنی سایت شبیح سازی کشک
    جایی نیست که بشه تو این سایت یه شبیح سازی انجام داد
    البته اینم بگم بین مولتی هانترها اخلاف افتاده که سنگ تراشی رو واندر تاثیر داره یا نداره
    یکی میگه داره یکی میگه نداره معلوم نیست چه خبررره
    رنک هجومی من که مشخصه رتبه 28 کلی هست باز مدرک و مستنداتی داری راجع خفت کردن و ... بزار اینجا ببینیم خوشحال میشیم
    دوما شبیه ساز رو هم من تست کردم دقیقا همین نتایج رو نشون میده ! شاید تو تعداد کشتن نیروهای دفاعی 2 تا 5 درصد خطا داشته باشه
    مورد بعدی شما که این همه بازیکنی صاحب نظری بنظرت 60 کیلو گرزی 6 کی کاتا باید چی کار کنه رو واندری که 5 ایکس داره
    سنگ تراشی رو واندر تاثیر داره یا نداره که واسه همه یکی هست اگه اینور موثر باشه اونور هم موثر هست ! تست کن یه سرور 1000
    تبریک هم به تیم برنده خسته نباشید هم به تیم بازنده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تلاش متای حریف برای انداختن واندر SE

دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

صفحه 15 از 16 نخستنخست ... 513141516 آخرینآخرین