صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 412131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 146

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور q1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

Talking

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    نکته دیگه اینکه هم زدن سرور j1 بیشتر به ضرر شماست. شاید ما توی اون سرور چند قدم رو با نامردی رفتیم جلو ولی قبلش شما تو نامردی رژه رفته بودین.
    بلانسبت مصطفی جان که منو شما نامرد باشیم یا حتی کسایی که اون حرکتو زدن توی جی وان , به اون کارا میگن بازی کثیف , نامردی چرا اخه

در مورد اون سرورم اونبار باهات بحثشو کردم , نه شما تو قضایا بودی چون خودتم همون موقع سه ایکس رو اکانت علی کینگ بودی نه من بودم
    پس بیخود خودمون نندازیم وسط اونم بین کسانی که با سه تا ساید به تناوب تو یه سرور متا کردن و بهم زدن و اخرم واندر رو خریدن باقیش دیگه نمک سرور بوده اونم سرورای دژکوب که وورلد کلاسه لامصب :دی
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

2. تشکر WondeR تشکر نمود
    پسندیدن WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

همین که با زدن ما واسه خودتون اسم رسم درست کردید برید حال کنید!! والا!!! صحبت با علی رضا موجوده ویسش اقای واندر!!! یه پیام تو تلگرام بدید تا بفرستم براتون!!! پول خرج مبکنم چون دارم شمام داری خرج کن! البته سخته واسه شما در حد ما خرج کردن! شما برو قفلی بزن تو مغازت بازیتو بکن! والا!!! ولی رو اک خودم خرج میکنم نه بخرم همر نه فقط حال میکنم گلد بزنم!! میتونم اخه!! دروغ گفتن حدی داره نگید دیگه. در ضمن رو اک بینام دیدم اتکارو!! حرص نخور دیگه بازی نمیکنم این سرور!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    بلانسبت مصطفی جان که منو شما نامرد باشیم یا حتی کسایی که اون حرکتو زدن توی جی وان , به اون کارا میگن بازی کثیف , نامردی چرا اخه

در مورد اون سرورم اونبار باهات بحثشو کردم , نه شما تو قضایا بودی چون خودتم همون موقع سه ایکس رو اکانت علی کینگ بودی نه من بودم
    پس بیخود خودمون نندازیم وسط اونم بین کسانی که با سه تا ساید به تناوب تو یه سرور متا کردن و بهم زدن و اخرم واندر رو خریدن باقیش دیگه نمک سرور بوده اونم سرورای دژکوب که وورلد کلاسه لامصب :دی
    بازی کثیف نه نامردی. البته شروع کننده این بازی کثیف توتال لیدر sw بود. شما یا درجریان نیستی یا سعی در رفع تقصیر از گردن دوستاتون داری.

در ضمن مصطفی کینگ و مصطفی بینام دو نفر متفاوت هستن. البته من دورادور خدمت ایشون ارادت دارم هر چند که خاطره خوبی از بچه های والس ندارم.به هرحال من هیچ وقت روی اکانت king se پلی ندادم.
    ویرایش توسط mostafa-bi nam : 10-19-2018 در ساعت 10:18 AM
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

5. تشکر mohsen.2pac, WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    همین که با زدن ما واسه خودتون اسم رسم درست کردید برید حال کنید!! والا!!! صحبت با علی رضا موجوده ویسش اقای واندر!!! یه پیام تو تلگرام بدید تا بفرستم براتون!!! پول خرج مبکنم چون دارم شمام داری خرج کن! البته سخته واسه شما در حد ما خرج کردن! شما برو قفلی بزن تو مغازت بازیتو بکن! والا!!! ولی رو اک خودم خرج میکنم نه بخرم همر نه فقط حال میکنم گلد بزنم!! میتونم اخه!! دروغ گفتن حدی داره نگید دیگه. در ضمن رو اک بینام دیدم اتکارو!! حرص نخور دیگه بازی نمیکنم این سرور!!
    اولا شما مالی نبودی که با زدنت بخوایم اسم و رسم در کنیم مث پشمک زدیمت بدون دردسر تموم شد رفت این تویی که اسم و رسم داری در میکنی از اینکه ما زدیمت : )))
    دوما فک نمیکنم کل کل سر گلد خرج کردن قشنگ باشه چون بخوام اسکرین از گلد زدن بذارم اینجا اپیلاسیون میشی!!!بحث داشتن و نداشتنش نیس بحث سر اینه اون گلدو رو اک خودت بزنی یا رو 50تا مولتی اکانت!!!
    درکل میدونم فشاری که روته خیلی سنگینه به هرحال اون همه تایم گذاشتن و گلد خرج کردن رو اکانت خودتو مولتیات و دریغ از یه پلن یا حرکت مثبت از سرور فرار کردن واقعا فشار میاد به آدم : ))

پ.ن:تو مالی نبودی و نیستی که بخوام باهات کل کلی کنم فقط پشمکتر از اونی بودی که فکر میکردم اونم بخاطر وجودت تو تیم اس ای بود که فک میکردم چیزی بارته که شک هم داشتم و الان مطمئن شدم حداقل رو اکانت مصطفی نشستی 4تا حرکت یاد بگیر ببین چطور اینسرت میکنن و حداکثر تلاششونو برا دیستروی نشدن انجام میدن نه اینکه مث پشمک زارتی دیستروی شی نفت استخراج شه رو همون 20تا ویو اول دیگه هم بحثی ندارم باهات برو یه روزی که بازی بلد شدی بیا جلوی ما موفق باشی.
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

7. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, Morghe-atash پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود و خسته نباشید خدمت خودمون , چون همه متواری شدن خودمون موندیم این سرور رو :دی

IMG_20190209_195403_844.jpg

خب این سرور هم رو به اتمامه دف هم مثل همیشه ۱۰ میل رو واندر هست که امضا این تیمه
    تشکر میکنم از بچه ها که با همه گرفتاری و مشغله کاری اومدن وقت گذاشتن و کمک کردن واندرشون ۱۰۰ بشه
    تشکر ویژه از زاوش (هولدری لانچ پلنری و در واقع همه کارا رو کرد
    تشکر از احسان که ما رو اوورد تو سرور بعد زد و خوردا در رفت :دی
    البته که توی همه پلنا واسه لانچ کمکمون کرد و صد البته که با توجه به وقت کم بچه ها رو اکانتای اونا هم کمک کرد بهشون
    تشکر از حجت گل که مثل همیشه بدون هیچگونه حاشیه کمک حال ساید بود هم اول سرور که لنگ همر و کاتا بودیم به داد تیم رسید هم دف کشید هم خمره واسه واندر ردیف کرد هم....
    تشکر از مجتبی انفورگیون که بازم مثل همیشه اووردیمش پای بساط با مشعله ای که داشت و همراهمون بود
    تشکر از علی رضا سایکو که این ۴ سرور که با ما بوده همه گونه کمکی بهمون کرده از همر گرفته تا دف و پوش واندر
    تشکر از امام مسعود اس اس که اگه اون نبود بچه ها هم دور هم جمع نمیشدن
    تشکر از هادی فایتر که دیر جدی گرفت ولی به موقع و تونست بهمون یه خمره عالی واسه واندر بده بعلاوه دف
    و تشکر ویژه از میثم که بین دوستاش قرار گرفت و با اینکه بیگ همر سرور رو داشت به احترام دو طرف حذف کرد

و در اخر تشکر از باقی دوستان و دشمنان و حذف شده ها و فراری ها و یا ما میبریم یا ناتارهای عزیز
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود و خسته نباشید خدمت خودمون , چون همه متواری شدن خودمون موندیم این سرور رو :دی

خب این سرور هم رو به اتمامه دف هم مثل همیشه ۱۰ میل رو واندر هست که امضا این تیمه
    تشکر میکنم از بچه ها که با همه گرفتاری و مشغله کاری اومدن وقت گذاشتن و کمک کردن واندرشون ۱۰۰ بشه
    البته که توی همه پلنا واسه لانچ کمکمون کرد و صد البته که با توجه به وقت کم بچه ها رو اکانتای اونا هم کمک کرد بهشون
    تشکر از حجت گل که مثل همیشه بدون هیچگونه حاشیه کمک حال ساید بود هم اول سرور که لنگ همر و کاتا بودیم به داد تیم رسید هم دف کشید هم خمره واسه واندر ردیف کرد هم....
    تشکر از مجتبی انفورگیون که بازم مثل همیشه اووردیمش پای بساط با مشعله ای که داشت و همراهمون بود
    تشکر از علی رضا سایکو که این ۴ سرور که با ما بوده همه گونه کمکی بهمون کرده از همر گرفته تا دف و پوش واندر
    تشکر از هادی فایتر که دیر جدی گرفت ولی به موقع و تونست بهمون یه خمره عالی واسه واندر بده بعلاوه دف
    و تشکر ویژه از میثم که بین دوستاش قرار گرفت و با اینکه بیگ همر سرور رو داشت به احترام دو طرف حذف کرد

و در اخر تشکر از باقی دوستان و دشمنان و حذف شده ها و فراری ها و یا ما میبریم یا ناتارهای عزیز

سلام دادااش به خودت و تیم عزیزت تبریک میگم واقعا دف قشنگی توی واندر جمع شده این هیچی نمیتونه بااشه بجز اتحااد و رفاقت

10. تشکر mohsen.2pac, Morghe-atash, WondeR, sw team تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

البته که مهمترین نقش رو طبق معمول خودت داشتی توتال لیدر جون (گفتم این همه نوشابه باز کردی برامون برات یه نوشابه هم ما باز کنیم البته بیا غروب این ور نوشابه اکسترا باز کنیم برا هم)
    جدا از شوخی دست همه بچه هایی که موندن و کمک کردن درد نکنه گل کاشتید مثل همیشه،گرچه بازی عملا بعد مید گیم تموم شده بود طبق روال عادی سرور های اینجا حداقل سرورهایی که این تیم توش بوده،یه تبریک به رقیبان که خب تا یه تایمی حداقل بودن و بازی جذاب بود تا حدودی ،اصلا قصد بازی جدی نداشتیم این سرور چون تعدادمون کم بود ولی خب همین قدر پلیر هم برای جمع کردن سرور کافی بود
    اوایل سرور خیلی خوش گذشت از جارو کشیدن اس دبل شروع شد به یه فرار تو نواحی شمالی ختم شد و یه درگیری تو اس ای به ما که خوش گذشت لینک سبز همر چیف کردیم یه تعدادی ،تو دو ثانیه قیر کشیدیم تو چند نقطه از مپ، اینسرت کردیم، تقریبا 30 بار کپ کراپ لاک کردیم ،خفت کردیم، دیوار کردیم، دف کشیدیم با جی بی جی اس امیدوارم به بقیه هم خوش گذشته باشه اگرم نه که ایشالا سرور های بعدی (همتون که حضور مقتدرانه اول هر سرور خوراکتونه)
    موفق و پایدار باشید
    زاوش

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

عجب
    شروع کننده این بازی کثیف توتال لیدر sw بود ? جالب بود

ما مولتی داشتیم چند صد تا ؟
    ما چادر سرمون بود ؟
    ما تو ساید های دیگه اکانت داشتیم ؟
    ما تو اتحاد های دیگه نفوذی داشتیم ؟
    ما اومدیم تو اتحاد دف دادیم بعد اتک اومد دف رو بک دادیم ؟
    ما بودیم از تو ساید خودی ، خودی رو زدیم ؟
    ما بودیم نامه دادیم بیایم تو اتحاد با شماییم بعد یهو اتک گذاشتیم ؟
    ما بودیم ای پی مشترک با اکانت pejii و scor خورده بودیم ؟
    ما بودیم اتک اومده رفتیم رو اکانت دف رو بک دادیم ؟
    ما بودیم از 3 تا ساید لانچ میکردیم ؟

کثیف توتال لیدر sw هست ؟ دقیقا چی فکر کردی این حرفو زدی
    نمونه باز کثیف بودن اکانت ونگارده با عواملش
    طرف نوشته لینک سبز زدیم و فلان کردیم ؟ کلا رو اکانت های تارگت آی پی دارین خود مولتی هم اینم تایید کرده چی رو زدی دف کامل بک شده بود قبل اتک

به اینا میگن کثیف که ریشه در خ .....داره
    آره

- - - Updated - - -

رجوع کن به صفحه شناسنامه

13. نپسندیدن Moein BBoy, WondeR, mohsen.2pac نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام و خسته نباشید خدمت بچه های گل تیم مخصوصا محسن و زاوش که نه سیر میشن نه خسته و تا اخرش بودن و زحمت کشیدن و عذرخواهی بابت ول کردن سرور بعد از مید گیم بع علت مشکلاتی که در جریان هستن دوستان و این دفی که رو واندره بدون جنگ یونیکه که رو اکانت من خاک میخورد که اگه تایم ازاد داشتم یه 2میل بیشتر بود این دف :دی بگذریم سرور خوبی بود جزئیات رو زاوش و محسن گفتن من یه جوابی به این دوستمون اسکور بدم حالا که جمع بست همه رو : ))

دونه دونه از بالا میام پایین جوابتو میدم چون میدونم بقیه حال ندارن جواب بدن:

کجای بازی ما کثیف بود اعلام کنید تا شفاف سازی بشه !تنها موردی که میشه در مورد این سرور بهش خرده گرفت همر کشیدن من قبل از کتیبه رو اس ای بود که اونم از نظر بچه ها ی اس ای کثیف بود وگرنه من نه قول داده بودم با اس ای هستم نه تو اتحادشون رفته بودم نه هیچ!همرمم با وجور اون همه اکانتی که اس ای داشت یه چیزی تو مایه های پشمک بود که فقط 2تا مولتی کناریمو کراپ لاک کردمو همون شب همرم پرید.

در مورد مولتی فاز خفن بودن بر نمیدارم بگم نداشتیم و خودمون گولاخ بودیم که هرکی همچین حرفی بزنه دروغ محضه ولی ما داشتیم فوقش 2نفری 1مولتی !میتونی اکانتای مارو که تو اتحاد برنده بودن بشمری تو گروهمونم اددت میکنم پلیرا هم بشمری تا حساب کار دستت بیاد چی به چیه!ولی اگه بخوایم سر مولتی بحث کنیم دیگه شما و اس ای اصلا نباید "میم" مولتی رو به زبون بیارید.

چادر ؟تو نمیتونی سایدتو جمع کنی اسمشو چادر نذار گلم مصطفی بینام مثل مرد اومد گفت تقصیر منه سایدمو جمع نکردم تموم شد رفت تو چه فازی برداشتی چادر چادر میکنی ؟:|

نفوذی تو اتحادا به حول و قوه ی الهی تو همه سرورا هست این حرفای بچه گونه رو بذار کنار تو بالاترین رتبه های هر کشوری هم نفوذی وجود داره چه برسه به بازی : ))))

دف بک دادیم ؟دف خودمون بود حال کردیم بک کنیم دف شما که نبود ؟دف اکانتای خودمون بود میخواستید دف بکشید که اینجوری خار و ذلیل نخورید !!بخدا باید از ما تشکر کنین که بازی بهتون یاد دادیم!!بهتون آموختیم به دف کسی متکی نباشید !من بودم تشکر میکردم !

از ساید خودی خودی زدن اولین بار تو تاریخ ترا نبوده آخرین بار هم نیست بهونه های بچه گانه نیار ...

کی نامه داده بیا تو اتحاد ؟تیم ما اصلا تا بعد کتیبه اتحاد نداشت :|

آیپی مشترک با پژی اسکور ؟=))))))))))))))))))))))) اینو واقعا خنده دونم پاره شد =)))))))))))))) چطور آیپی مشترک داشتیم که هر دوتاشونو تو یه تایم زدیم !؟مگه آیپی مشترک داشته باشی میشه اتک داد !؟نمیدونم شاید جدیده این مدلیش : )))) توهم زدی داداچ

رفتیم رو اکانت دف بک دادیم ؟!چیزی مصرف کردی ؟=)))))لینکا تو آرشیو هست 80% دفتون مال اکانت خودمون بود که بک داد 20% هم از روش رد شدیم چیو بک دادیم دقیقا :d

از 3تا ساید ؟!ناموسا !؟ینی از شمال ش هم زدیم ؟!ضربدری ؟قبل کتیبه ؟بدون چکمه ؟40ساعت فاصله ؟شمال غرب چی ؟!شمال غرب 2تا اک بود کلا میثم و من میثم که بدون اینکه همرش لانچ شه رفت رو حذف منم که نان کپم اونجا بود اصلا همر بلند نکردم هیچی نداشتم وقتی شمارو زدیم =)))))))) فقط از اس دبل اس ای خوردین عامو برو تو روز روشن ... : ))

در مورد اون تیکه آخر حرفتم ریشه تو هرچی داره تجربه داری مطمئنا..

و در آخر از کسایی که میزننت تشکر کن که بهت بازی یاد دادن اینو همیشه یادت باشه...و وقتی 2نفر پیدا شدن حتی سطح پاپ زدنتو تایید کنن بیا از تیم ما خرده بگیر.

پ.ن:حس بازی کردن هم نیس ولی حس دوال شدن هست کسی دوال پاره وقت خواست پی بده معتادیه دیگه نمیشه کاریش کرد :|
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

15. تشکر sw team, mohsen.2pac, Moein BBoy تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, Moein BBoy پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

کثیف بازی رو ماست مالی نمیکنن داداشم البته شیوه بازی بعضی دوستانه عادی شده آقا احسان

بقیه حال ندارن نگو، بگو بقیه ندارن که جواب بدن
    ipمشترک با اکانت جاست فور و تورن توپیچ خورده بود اونم چندین بار چشات تو باز میکردی نامه جناب مولتی رو کپی کردم کامل گذاشتم رو میدید که لیدر SE گفت این اکانت تو اتحادشون هست نمیشناسه و اصلا خبر نداره که اخر اون اکانت رو هم فکر کنم زدن .رو اکانت تارگ آی پی داشتن دف میدادن دف بک میکردن اصلا اینطور که بوش میاد زحمت رید و پاپ اکانتهای تارگ رو خودتون کشیدید اره تشکر بابت جابجای دف واقعا مرسی حرفهای
    تمام سرور ها پسورد اکانت پژمان یکی بود بچه های تیم پشمک که قبلا باهاش بازی میکردن اینو میدونستن چیز سختی نیست
    اینجا دژکوبه نه سرور دات کام کلا 20 نفر بیشتر نیستن تو هر سروری فاز دات کام برنداریم
    (دف بک دادیم ؟دف خودمون بود حال کردیم بک کنیم دف شما که نبود ؟دف اکانتای خودمون بود میخواستید دف بکشید که اینجوری خار و ذلیل نخورید !!بخدا باید از ما تشکر کنین که بازی بهتون یاد دادیم!!بهتون آموختیم به دف کسی متکی نباشید !من بودم تشکر میکردم !) خودت بخون ببین کثیف کیه با 40 تا مولتی تو ساید دیگه بازی کردن پلیر بودن نیست تو هر سروی شما 1 اکانت داری بیگ میزنی و چند میل دف میکشی اخه نابغه ای

وقتی اتحاد sw زده شد یه سری از بچه ها نامه دادن که بیان تو اتحاد اونایی که مونده بودن نامه دادیم از جمله اکانت جاست فور، آنفورگیون و.... شما که جواب نامه هم دادید اومدید فقط اکانت ونگارد نیومد از SW که با اکانت مولتی شما نامه نگاری شد قرار شد اونم جلوتر بیاد از این اکانتهای همشون اتک اومد چرا ؟
    نگفتم که برا تیم شما بوده من اسم شما رو بردم اینا برا تیم پشمک حاج عبدا.. بودن ولی اشتباهی تو ساید و اتحاد ما بودن یکی دو ماه
    جواب نامه ها رو کی میداده ؟؟؟
    پ ن پ بات بوده حال کرده ماه اول سرور رو تو اتحاد باشه تا چادرش تکون نخوره و روش اتک نیاد
    ربطی به این موضوع نداره ولی سرور r1 چرا حذف کردن بچه های شمال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ کسی نبود ازش بالا برن یا چیزی نبود که دست بگیرن و مثل این سرور لینک لینک کنن ؟1 اتک اومد حذف کردن دلیل ؟
    پ ن پ باد شدید بود چادرا برداشته شده بود متاسفانه شایدم مولتی و تیم چادریا نیومده بوده
    در مورد حرف آخر:
    میگن حرف رو بندازی زمین صاحبش برمیدارد داداش دیگه سوتی نده به قول قدیمیا ...هی همش نزن بوش بیشتر میشه

این بازیه برا ما سرگرمیه تو زندگی ببرید همیشه

درضمن صحبت های بالا برای بینام بود که نوشته بود کثیف بازی رو لیدر های SW شروع کردن جواب اون بود
    بیایید نخود هر آش نباشیم

17. نپسندیدن Moein BBoy نپسندید
صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 412131415 آخرینآخرین