صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 31112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 146

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور q1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    از سرور رفتن دلایل زیاددی داره. ما باید 2 ماه پیش که دوستانمون رفتتن تورنومنت میرفتیم.ولی من و مصی گفتیم بمونیم. فکز میکردیم سرور بدی نشه.اما شما یه متا بد بسید و بازیو زشت کردید. شما واسه مدال امدید ما واسه بازی. 2 نفر بودیم شما 2 تا اتحاد 20 نفری. حالا بشینین کشتتونو بکنید. هفته پیش گفتم ما رفتیم مستر توپاک زرنگ فکر کرد مثل خودش خالی بندیم. والا کسی نبود اک بگیره حذف شد.مصطفی تنها بازی میکنه جلو همتون اگه لطف کنید اونم بزنید تموم شه بشنین سیمس بازی کنید دیگه. شما و متاتون باعث خجالت این بازی هستید. شما فقط واسه رنک بازی میکنیدتو سروری که حتی پلیر نداره. پست اخر تو فروم این سرور. بای. اگه علی میثم سامان و رضا بازی میکردن حریف ما نبودید ولی حیف که رفتن. مدالتونو بگیرین. بای
    نمیخوام وارد بحث 2نفر دیگه بشم اما حرفف از مدال زدی خواستم ارجاعت بدم به پروفایل بچه های تیم ما آیا کسی مدالی جز اتحاد برنده داره ؟که همونم اگه بخاطر گلدش نبود کسی نداشت :دی
    آیا کسی مدال 100 کردن واندر داره ؟نه عزیزم چون از تیم ما کسی عقده ی این چیزارو نداره و اکثر سرورایی که واندر 100 شده مدالش رفته رو یه ایمیل گمنام و اکانت گمنام
    به هرحال درست نیس بدون فکر حرف زدن یه نگاه به مدالای تیم ما مینداختی بعد مدالو بهونه ی باختت میکردی !!!
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

2. تشکر mohsen.2pac, sw team تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان اینقدر مدال مدال نکنین الان صاحابش میادا. اونوقت دوباره گیر میده به من که چرا مدال های پروفایلت رو بستی.

حرف مهدی رو قبول ندارم که شما برای مدال بازی می کنین ولی باهاش موافقم که متای 3 به 1 علیه این se نامردی بود. 3 به 1 کردین که ما دو تا رو بزنین؟؟
    الان دوباره می خوای بگی که 18 تا مولتی داشتین و الی آخر . برادر من اگه وقت داشتیم که تعداد دهکده هاش 2 تا یا 3 تا نبود. شما هم که به تایم آنلاینی ما اشراف کامل داشتین و حسابی از خجالت ما و مولتی هامون در اومدین.
    ما که متای 3 به 1 رو قبول کردیم و اعلام کردیم که هستیم و با هر جور زبون بی زبونی ازتون خواستیم که وقت بدید تا ما هم آماده بشیم که شاید بازی جذاب تر بشه ولی شما بجاش فشار رو بیشتر کردین.
    ما در حدی که در توانمون بود تلاش کردیم که بتونیم یه تکونی به بازی بدیم ولی نشد. اینم بگم که از آخرین تیم بیطرف سرور (علیرضا سایکو و دوستان) خواستیم که بیان سمت ما ولی اون ها هم ترجیحشون این بود که اگه متایی میبندن با برنده ببندن.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

4. تشکر lucifer, WondeR, mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود و خسته نباشید

اول در مورد متای سه به یک به زعم دوستان
    Screenshot_20181010-145900.jpg

این عکس مال همین امروز هست ,۸ اکانت از اس ای توی ۲۰ اکانت اول سرور , البته اینو در نظر داشته باشیم که چنتا اکانت خوب و درجه یک اس ای حذف کردن بعد از نا امیدی از سرور وگرنه بالای ۱۲ تا اکانت بودن توی بیست اکانت تاپ سرور
    دوم متای سه به یک!!! مصطفی جان بهت گفتم برو ببین چند صفحه اول خودتون چی گفتین , قرار گذاشتین که هر اکانت با پاپ بالای ۱۰۰ توی سایدای دیگه موند رو بزنید له کنید , چطور توقع داری اون ۳۰ تا اکانت فعال دیگه سرور بیان طرفت!! وعدتونو عملی کنید
    سوم در مورد باقی سایدا
    ساید جنوب غرب با ۶اکانت اکتیو
    ساید شمال شرق با ۵ اکانت اکتیو
    و شمال غرب یکم بیشتر از اون دوتا
    اتحاد وترناس بجز خشایار اکانت سانتافه و این اواخر دوبار جزیی اکانت اسپندیار باقیشون یه سری کشاورزن که نه کمکی به ما دادن نه دفی نه همری نه پوشی , بفرما همش واسه خودتون اگر ناراحتین , البته پاپشون بالای ۱۰۰ هست باید تخریب بفرمایید

در کل ما گوشمون پر شده از مظلومیت تیم اس ای و بدی باقی تیمها

پ ن: همون امضای مجتبی :دی
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

6. تشکر sw team, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    درود و خسته نباشید

اول در مورد متای سه به یک به زعم دوستان
    Screenshot_20181010-145900.jpg

این عکس مال همین امروز هست ,۸ اکانت از اس ای توی ۲۰ اکانت اول سرور , البته اینو در نظر داشته باشیم که چنتا اکانت خوب و درجه یک اس ای حذف کردن بعد از نا امیدی از سرور وگرنه بالای ۱۲ تا اکانت بودن توی بیست اکانت تاپ سرور
    محسن جان از 8 تا اکانتی که گفتی 6 تاش رو به طور کامل من روشون پلی میدم. و فقط اکانت زودیاک و یکی دیگه هستن که پلیر ثابت دارن.
    البته زودیاک سرور اولشه و خواهش می کنم که به احترام من نزنیدش.می خوام بهش کتیبه بدم میدونم که شما نمیزنی ولی اینو به بقیه پلیرهاتون رو هم بگید. بزارید اکانتش پا بگیره و از بازی لذت ببره.
    دوم متای سه به یک!!! مصطفی جان بهت گفتم برو ببین چند صفحه اول خودتون چی گفتین , قرار گذاشتین که هر اکانت با پاپ بالای ۱۰۰ توی سایدای دیگه موند رو بزنید له کنید , چطور توقع داری اون ۳۰ تا اکانت فعال دیگه سرور بیان طرفت!! وعدتونو عملی کنید
    سوم در مورد باقی سایدا
    ساید جنوب غرب با ۶اکانت اکتیو
    ساید شمال شرق با ۵ اکانت اکتیو
    و شمال غرب یکم بیشتر از اون دوتا
    اتحاد وترناس بجز خشایار اکانت سانتافه و این اواخر دوبار جزیی اکانت اسپندیار باقیشون یه سری کشاورزن که نه کمکی به ما دادن نه دفی نه همری نه پوشی , بفرما همش واسه خودتون اگر ناراحتین , البته پاپشون بالای ۱۰۰ هست باید تخریب بفرمایید

در کل ما گوشمون پر شده از مظلومیت تیم اس ای و بدی باقی تیمها
    شاید درست میگی نباید بگم متای 3 به 1 چون ساید واسه زمانی بود که 20 تا پلیر توش بود. الان نه تو SE اینقدر پلیر هست و نه sw . فکر نکنم مجموع پلیرهای فعال سرور هم به 20 برسه.
    الان درستش اینه که بگم من تک شما همه D:

هنوز هم میگم اگه تیم SE کوچ نمی کرد به سرور تورنومنت فینال جهانی ما مجبور بودیم برای اینکه حوصلمون سر نره فیدر های شما رو هم بزنیم.
    راست میگی ما اول سرور گفتیم که 1 به 3 میزنیم و متا نمیکنیم چون اندازه 3 تا ساید دیگه پلیر داشتیم و همچنین به برقرای توازن توی سروری که پلی میدیم اهمیت میدیم و می خوایم از بازیمون لذت ببریم. فکر کن با تعداد پلیری که ما داشتیم میرفتیم و با شمال هم میبستیم و میریخیتیم رو sw .اون موقع بازی قشنگ بود؟ حداقل حرفی که میتونم بزنم اینه که تیم ما هیچ وقت توی هیچ سروری همچین متایی نبست.چون دنبال مدال و رنک ایمیل نبودیم. شاهد این ادعا خودتی که گفتی بعد از ما 3 تا سرور بازی کردی ولی تو هر 3 تا سرور همه ساید ها متا کردن و رفتن توی اتحاد برنده.
    ویرایش توسط mostafa-bi nam : 10-10-2018 در ساعت 06:01 PM

8. تشکر mohsen.2pac, lucifer, WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    محسن جان از 8 تا اکانتی که گفتی 6 تاش رو به طور کامل من روشون پلی میدم. و فقط اکانت زودیاک و یکی دیگه هستن که پلیر ثابت دارن.
    البته زودیاک سرور اولشه و خواهش می کنم که به احترام من نزنیدش.می خوام بهش کتیبه بدم میدونم که شما نمیزنی ولی اینو به بقیه پلیرهاتون رو هم بگید. بزارید اکانتش پا بگیره و از بازی لذت ببره.

شاید درست میگی نباید بگم متای 3 به 1 چون ساید واسه زمانی بود که 20 تا پلیر توش بود. الان نه تو SE اینقدر پلیر هست و نه sw . فکر نکنم مجموع پلیرهای فعال سرور هم به 20 برسه.
    الان درستش اینه که بگم من تک شما همه D:

هنوز هم میگم اگه تیم SE کوچ نمی کرد به سرور تورنومنت فینال جهانی ما مجبور بودیم برای اینکه حوصلمون سر نره فیدر های شما رو هم بزنیم.
    راست میگی ما اول سرور گفتیم که 1 به 3 میزنیم و متا نمیکنیم چون اندازه 3 تا ساید دیگه پلیر داشتیم و همچنین به برقرای توازن توی سروری که پلی میدیم اهمیت میدیم و می خوایم از بازیمون لذت ببریم. فکر کن با تعداد پلیری که ما داشتیم میرفتیم و با شمال هم میبستیم و میریخیتیم رو sw .اون موقع بازی قشنگ بود؟ حداقل حرفی که میتونم بزنم اینه که تیم ما هیچ وقت توی هیچ سروری همچین متایی نبست.چون دنبال مدال و رنک ایمیل نبودیم. شاهد این ادعا خودتی که گفتی بعد از ما 3 تا سرور بازی کردی ولی تو هر 3 تا سرور همه ساید ها متا کردن و رفتن توی اتحاد برنده.
    والا مصطفی اینورم تقریبی همینجوره , یسری اکانتا هست که کلا سه چهار نفر داریم ردیفش میکنیم , در اینکه شما تنها شدی شکی نیست و خسته نباشید میگم بهت, البته اینم هست که ما باعث شدیم شما تنها بشی نه فقط سرورای دیگه , اگر هم میبینی این دو هفته هیچ خبری نبوده تو سرور و همه داریم کشت و کار میکنیم واسه اینه که الان فقط شما روبروی ما هستی و من خودم به شخصه دوست ندارم روی اکانت بینام حرکتی بزنیم , در واقع تا حدود زیادی ارضا شدیم ولی بهرحال سرور باید تموم بشه و اخرش رقیب هم هستیم توی این سرور, پس اگر پلنی زده شد ربطی به رفاقتمون نداره
    یه نکته دیگه هم بگم این سرور شاید واسه خیلیها زد و خوردی نداشته و خلوت بوده که واقعا هم بوده نسبت سالهای پیش ولی واسه ما چندتا خوب بود, از ماه دوم تا حالا مدام زدو خرد داشتیم , اول توی اس دبلیو بعدش قرار بود یه تیم که اونده بودن ان دبلیو رو بزنیم (مختصات همر دوم اسکای چک شود) البته اونا ملقب به لک لک هستن و کوچ کردن سرور بغلی که با خاله های جنوب غرب کنار هم خوش و خرم ۱۰۰ کنن و بعد از اون قرار بود بیاییم سراغ اس ای , در کل تا اینجاش واسه ما سرور پر زد و خورد و پر از درگیری بوده کم هم استرس نداشتیم , تازه داریم یه نفسی میگیریم ببینیم چی پیش میاد :دی
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

10. تشکر sw team, mostafa-bi nam, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والا مصطفی اینورم تقریبی همینجوره , یسری اکانتا هست که کلا سه چهار نفر داریم ردیفش میکنیم , در اینکه شما تنها شدی شکی نیست و خسته نباشید میگم بهت, البته اینم هست که ما باعث شدیم شما تنها بشی نه فقط سرورای دیگه , اگر هم میبینی این دو هفته هیچ خبری نبوده تو سرور و همه داریم کشت و کار میکنیم واسه اینه که الان فقط شما روبروی ما هستی و من خودم به شخصه دوست ندارم روی اکانت بینام حرکتی بزنیم , در واقع تا حدود زیادی ارضا شدیم ولی بهرحال سرور باید تموم بشه و اخرش رقیب هم هستیم توی این سرور, پس اگر پلنی زده شد ربطی به رفاقتمون نداره
    یه نکته دیگه هم بگم این سرور شاید واسه خیلیها زد و خوردی نداشته و خلوت بوده که واقعا هم بوده نسبت سالهای پیش ولی واسه ما چندتا خوب بود, از ماه دوم تا حالا مدام زدو خرد داشتیم , اول توی اس دبلیو بعدش قرار بود یه تیم که اونده بودن ان دبلیو رو بزنیم (مختصات همر دوم اسکای چک شود) البته اونا ملقب به لک لک هستن و کوچ کردن سرور بغلی که با خاله های جنوب غرب کنار هم خوش و خرم ۱۰۰ کنن و بعد از اون قرار بود بیاییم سراغ اس ای , در کل تا اینجاش واسه ما سرور پر زد و خورد و پر از درگیری بوده کم هم استرس نداشتیم , تازه داریم یه نفسی میگیریم ببینیم چی پیش میاد :دی
    شما زحمت رفتن لوسیفر رو از سرور کشیدید و گرنه ما رو بقیه زیاد هم حساب نمی کردیم. خودت هم درجریانی

با خیلی ها توی این بازی رفیقم . چه بچه های se چه بقیه ساید ها . اگه قرار باشه بخاطر رفاقت زد و خورد نباشه که دیگه بازی بی مزه میشه.

12. تشکر lucifer, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

یه علی رضا با دوستان نبود که اونم چسبید به اتحاد برنده. مبارک باشه ولی نوع پیروزی جالب نبود. انشالاه یه سرور که دوستان اکسفوردی بودن کامل بگین که منو مصطفی و علی خدمتت بزسیم بازی جذاب کنیم براتون
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

14. تشکر mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    یه علی رضا با دوستان نبود که اونم چسبید به اتحاد برنده. مبارک باشه ولی نوع پیروزی جالب نبود. انشالاه یه سرور که دوستان اکسفوردی بودن کامل بگین که منو مصطفی و علی خدمتت بزسیم بازی جذاب کنیم براتون
    سلام بر مهدی لوسیفر گل و بلبل
    شما باید مثل محسن سه ایکس صحبت کرد باهات تا بگیری یه چیز رو

اول خدمتت بگم علیرضا از همون سرور جی وان که اول سرور رفتین باهاشون متا کردین کتیبه هاشونو که دقیقا دوتاش رو اکانت تو بود ازشون قرض گرفتین و پس هم ندادین و متا هم زدین بهم , اکسفوردی شد این هم پنجمین سروره داریم با هم بازی میکنیم
    دوم اونشبی که زنگ زدی بهش اتفاقا چقدر بهت خندیدیم :دی اخه ضایع هست اول سرور قرار باشه پیش از اغاز تخریبمان تسلیم شدنمان را بپذیری :دی ولی کارت بکشه به تماس و چت واسه اینکه تخریب نشی الانم که دست زدی به تخریب شخصیت خودت تو سروری که حذف کردی داری دخالت میکنی
    سوم اینکه بهت گفتم خودتو به مصطفی و علی و میثم و غیره نچسبون چون شما یه نوب هستی که فقط خوب خرج میکنی نه بیشتر اونم واسه مدال
    چهارم اینکه دیروز ۷تا همر بود دوتاشم نمیزدیم نتیجه پلن این بود , اگر جلو زن و همر علی اینجور خورد چون قصد خلاص شدن از همرا بود با نظر پلیرای اکانت, در کل همر واسه زدنه نه قاب گرفتن, مهدی لوسیفر توجه کن
    اقا مصطفی ارادت داریم قربان به احترام شما نه حرفی زدیم نه چیزی گفتیم اما این رفیقمون مثل اینکه اره
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 10-18-2018 در ساعت 12:46 PM

16. تشکر WondeR تشکر نمود
    پسندیدن WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه بنده خدایی هم هست نشسته رو یکی از 50تا مولتیش سرورو هرروز چک میکنه ببینه چندتا دیگه اکانت میتونه بچسبونه به تیم ما تا باخت خفت بار و حذف حقارت انگیزشو توجیه کنه اسم نمیبرم اول اسمش لوسیفره :دی

در ضمن نوع جالب بودن یا نبودن برنده شدن ما بستگی به خود ما یا ناتار داره شما نمیتونی دخالت کنی : ))

هی یا ما میبریم یا ناتار یا ما میبریم یا ناتار همین بود ؟زنگ بزنی همر بچه های مارو بخری داداچ ؟مث واندری که سرورا دیگه خریدی ؟شما از این بازی فقط پول خرج کردنشو بلدی اینو خرید واندر آپ کردن 50تا مولتی اکانت و پیشنهاد خرید اکانت های حریف میگه !!!که آخرشم ...خلاصه اینکه بهت بگم برو خدارو شکر کن علیرضا اهل همچین برنامه هایی نیس که ادمایی مثل تورو بلایی سرشون بیاره دیگه فکر خریدن هیچ اکانتی به سرشون نزنه وگرنه اگه دست من بود همون شبی که بش پی ام دادی گفتم تل منو بده بهش تا ترتیبشو بدم که گفت بیخیال : ))
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

18. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

محسن جان واقعاً نمی فهمم که تلاش برای بستن یه متا مشکلش چیه که اینقدر براتون جالب بوده .اصلاً علیرضا هم آکسفوردی. تا اون تایم سرور که مهدی با علیرضا صحبت کرد ما فکر می کردیم که علیرضا و تیمش بی طرف هستن که شما می فرمایید اینطوری نبوده و دوستان از سرور j1 با شما هستن. ما توی تشخیص اشتباه کردیم همون طور که در اعتماد به دوستان دیگه هم دچار اشتباه شده بودیم.
    به هر حال به قول شما یدونه همر علیرضا سایکو تاثیر خاصی توی نتیجه پلنی که رفتین نداشت و بدون اون همر هم نانکپ من می پرید.

نکته دیگه اینکه هم زدن سرور j1 بیشتر به ضرر شماست. شاید ما توی اون سرور چند قدم رو با نامردی رفتیم جلو ولی قبلش شما تو نامردی رژه رفته بودین.

20. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید
صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 31112131415 آخرینآخرین