صفحه 10 از 15 نخستنخست ... 89101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 146

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور q1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    بنده هنوز هستم در خدمتتون

- - - Updated - - -

شما که تخصصت حفر چاهه ولی باز خدارو شکر اون دوستتون که دکل نفتی رو با جاش میبرد باهاتون نیست. معرف حضورتون که هستن؟
    مصطفی جان اون موضوع بین دو نفر دیگه بوده و من نمیتونم واردش بشم , من جای خودم میتونم حرف بزنم و البته اون چیزی رو که دیدم بگم

در مورد اون سرور هیچ حرفی نمیزنم و ندارم بزنم جز اینکه حرف علی ۲۱ رو تکرار کنم (وای به حال سایدی که حرف لیدرشو دوتا کنه)
    جوری میشه که یا بعضیا میخرن یا ناتار
    همین و تمام
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

2. تشکر WondeR, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, dr.divert پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت دوستان

ی اطلاع رسانی میکنم تصمیم گیری با شما .

دیشب رو اکانت بست اتک گذاشتن دوستان که هیچ حرفی نیست . از اونطرف صبح باید پا میشدم لانچ میکردم با تک هیرو رویه جنگی که سانتافه الان برداشته دقیقا تایم اتک من ساعت 2و 10 دقیقه میشست که کلین کنه البته شبهه وجود داشت که کلین شده یا نه دو تا کلینر زدم که با همون اولی کلین شد . اما جالب اینجاست که وقتی خواستم صبح بزنم کتیبه رو بیارم هیرو در راهه رفتن به کپ اکانت بست بود . و خیلی جالبه که قطعا اتکی که ندیدم و نمیتونم انالیزش کنم و قطعا باید جابجا کنم کتیبه رو . خب وقتی هیرو نیست و 22 دقیقه دارم که جابجا کنم خب نمیتونم چون هیرو ندارم . شاه بیت غزل اونجاست که سانتافه زارتی بعد از کلینر من تشریف میبرن جنگ رو در آغوش میکشن . خب بگذریم من که فکر بدی نمیکنم . مشالا مولتی هم جواب نمیده آی پی رو چک کنه . ولی داستان اینجاست که فقط باید بگم برگام ریخت از این همه قضا قدر چون ماشالا بچه های ما همشون درب و داغونن سروش که ناقصه تازه از بیمارستان اومده مهدی همچنان بیمارستانه شاید خودم زدم هیرو رو بره رو بست بعدشم چهار نعل بک بخوره از بست چون اصلا تو اتکی که جناب توپک زدن اگر اشتباه نکنم فقط هیروی بست بوده و نه هیرویه من .

بگذریم شاید این زاییده توهمات ذهن مریض منه و من ی پارانویای شدید دارم .

دم بچه های پوریای ولی هم گرم خوبه گفتیم ما نیستیم و پلیرامم نیستن فکر میکردم که حداقل تا بچه هام نیان نمیزنن که البته انتظار بیجایی هست . وگرنه جناب واندر نه شما نه بزرگتر از شما قده بچه منم پلی ندادی . شما خودت به تنهایی ی جعبه گلابی تشریف دارید .

انقدر شعور و فهم بازی نداری که اگر هم تو پروفایل مینوشتم میگفتم یا نوبی یا حرفه ای اما شما نفهمیدی که ممکنه حرفه ای باشی خودت تا انداختم لفظ رو زمین گفتی هیچکی از جاش تکون نخوره این نوب منم من .

ولی قطعا ما حذف خواهیم کرد . چون شما نه جنبه برد رو داری و نه باخت رو . قدیم ندیما یه ادبی وجود داشت که برنده بازند ه اش رو تخریب شخصیت نمیکرد فقط کری میخوند . خوشبختانه هستند کسایی که قبلا با بنده بازی کردن میدونن که تو هیچ نقطه ای از بازیم کسی رو تخریب نکردم چه غالب چه مغلوب .

اگر پلن بوده پلن قشنگی بود تبریک . اگرم شانسی زدید بازم تبریک . در کل تبریک بهتون . حداقلش اینه که تو این بازی و گیم تو جنم نداشتی که منوبزنی اونی هم که زده ناز شصتش . شما ی بار ی فیک اومدی خسته نباشی . انگار نه خانی اومده نه خانی رفته همرتو بچاق و تایم بگذرون .
    یا حق
    ویرایش توسط MOD DeadShot : 09-27-2018 در ساعت 10:01 PM دلیل: به درخواست کاربر
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    مصطفی جان اون موضوع بین دو نفر دیگه بوده و من نمیتونم واردش بشم , من جای خودم میتونم حرف بزنم و البته اون چیزی رو که دیدم بگم

در مورد اون سرور هیچ حرفی نمیزنم و ندارم بزنم جز اینکه حرف علی ۲۱ رو تکرار کنم (وای به حال سایدی که حرف لیدرشو دوتا کنه)
    جوری میشه که یا بعضیا میخرن یا ناتار
    همین و تمام
    توی این بازی جلوی پلیرهایی بازی کردم که حاضرم پسورد اکانتم رو بهشون بدم و اطمینان دارم که اتفاق خاصی رخ نمیده.
    این که لیدرتون به پسورد اکانت های ما دسترسی داشت و خرابکاری کرد هیچ جای دفاعی باقی نمیزاره
    در مورد حرف علی21 هم باید بگم که کسی که تو سرور لاگین نداره لیدر محسوب نمیشه که بخواد حرفش زمین بمونه
    در نهایت اگه مدارکی دال به اینکه واندر رو ما خریدیم رو کنید. واندر رو امیر بلوبوی خرید و ما فقط تو اتحاد برنده رفتیم. حتی لیدری اون اتحاد رو نداشتیم.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

5. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

توی این بازی جلوی پلیرهایی بازی کردم که حاضرم پسورد اکانتم رو بهشون بدم و اطمینان دارم که اتفاق خاصی رخ نمیده.
    این که لیدرتون به پسورد اکانت های ما دسترسی داشت و خرابکاری کرد هیچ جای دفاعی باقی نمیزاره
    در مورد حرف علی21 هم باید بگم که کسی که تو سرور لاگین نداره لیدر محسوب نمیشه که بخواد حرفش زمین بمونه
    در نهایت اگه مدارکی دال به اینکه واندر رو ما خریدیم رو کنید. واندر رو امیر بلوبوی خرید و ما فقط تو اتحاد برنده رفتیم. حتی لیدری اون اتحاد رو نداشتیم.
    اول که یچیز جدید اونم اینه که کسی اسمش لیدر سایده سر در اتحاد لیدر نیست و اصلا تو سرورم نیست همینجور واسه قشنگی لیدره میره با بقیه سایدا حرف میزنه پلیراشم تو گارنا اوکی میدن که اره تصمیم خوبیه , دوم اینکه کسانی که تو قضیه بودن بعدا حرفاشون در اومده چی بوده قضیه و سه نفرم بودن پول گذاشتن رو هم نه امیر بلو تنها , منم دسترسی به پرینت حسابا ندارم بخوام مدرک بذارم :دی , خودشون مبدونن منم میدونم حالا شما نمیدونی گناهی نکردی و نداری
    سوم اینکه اون سرور تموم شد و رفت الان چه خبر مصطفی جان
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

7. تشکر WondeR, dr.divert تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بنده هنوز هستم در خدمتتون

- - - Updated - - -

شما که تخصصت حفر چاهه ولی باز خدارو شکر اون دوستتون که دکل نفتی رو با جاش میبرد باهاتون نیست. معرف حضورتون که هستن؟
    خوشحالم از موندن انشالله که سر حرفتون بمونید

با آرزوی موفقیت.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

ی اطلاع رسانی میکنم تصمیم گیری با شما .

دیشب رو اکانت بست اتک گذاشتن دوستان که هیچ حرفی نیست . از اونطرف صبح باید پا میشدم لانچ میکردم با تک هیرو رویه جنگی که سانتافه الان برداشته دقیقا تایم اتک من ساعت 2و 10 دیقه میشست که کلین کنه البته شبهه وجود داشت که کلین شده یا نه دو تا کلینر زدم که با همون اولی کلین شد . اما جالب اینجاست که وقتی خواستم صبح بزنم کتیبه رو بیارم هیرو در راهه رفتن به کپ اکانت بست بود . و خیلی جالبه که قطعا اتکی که نذیذم و نمیتونم انالیزش کنم و قطعا بایذ جابجا کنم کتیبه رو . خب وقتی هیرو نیست و 22 دیقه دارم که جابجا کنم خب نمیتونم چون هیرو ندارم . شاه بیت غزل اونجاست که سانتافه زارتی بعد از کلینر من تشریف میبرن جنگ رو در آعوش میکشن . خب بگذریم من که فکر بدی نمیکنم . مشالا مولتی هم جواب نمیده آی پی رو چک کنه . ولی داستان اینجاست که فقط باید بگم برگام ریخت از این همه قضا قدر چون ماشالا بچه های ما همشون درب و داغونن سروش که ناقصه تازه از بیمارستان اومده مهدی همچنان بیمارستانه شاید خودم زدم هیرو رو بره رو یست بعدشم چهار نعل بک بخوره از بست چون اصلا تو اتکی که جناب توپک زدن اگر اشتباه نکنم فقط هیروی بست بوده و نه هیرویه من .

بگدریم شاید این زاییده توهمات ذهن مریض منه و من ی پارانویای شدید دارم .

دم بچه های پوریای ولی هم گرم خوبه گفتیم ما نیستیم و پلیرامم نیستن فکر میکردم که حداقل تا بچه هام نیان نمیزنم که البته انتظار بیجایی هست . وگرنه جناب واندر نه شما نه بزرگتر از شما قده بچه منم پلی ندادی . شما خودت به تنهایی ی جعبه گلابی تشریف دارید .

انقدر شعور و فهم بازی نداری که اگر هم تو پروفایل مینوشتم میگفتم یا نوبی یا حرفه ای اما شما نفهمیدی که ممکنه خرفه ای باشی خودت تا انداختم لفظ رو زمین گفتی هیچکی از جاش تکون نخوره این نوب منم من .

ولی قطعا ما حذف خواهیم کرد . چون شما نه جنبه برد رو داری و نه باخت رو . قدیم ندیما یه ادبی وجود داشت که برنده بازند ه اش رو تخریب شحصیت نمیکرد فقط کری میخوند . خوشبختانه هستند کسایی که قبلا با بنده بازی کردن میدونن که تو هیچ نقطه ای از بازیم کسی رو تخریب نکردم چه غالب چه مغلوب .

اگر پلن بوده پلن قشنگی بود تبریک . اگرم شانسی زدید بازم تبریک . در کل تبریک بهتون . حداقلش اینه که تو این بازی و گیم تو جنم نداشتی که منوبزنی اونی هم که زده ناز شصتش . شما ی بار ی فیک اومدی خسته نباشی . انگار نه خانی اومده نه خانی رفته همرتو بچاق و تایم بگذرون .
    یا حق
    با توجه به فشار وارده به شما دوست عزیز من حرفی واسه گفتن ندارم جز اینکه مغزت قد نمیده اگه از اکانت من همری لانچ نشده دلیلش تایم 2برابری بوده که از همرای ان ای و اس دبلمون داشته و بنده بعضی از همون اکانتارو به کمک بقیه دوستان که شاید دوست نداشته باشن اسم ببرم لانچ کردم که اصلا نیازی نمیبینم اسم ببرم یا توضیح بدم برات..

در مورد تجربه و بچه ت و این چیزایی هم که گفتی افتخار میکنم با سرجمع 2سال بازی کردن مفید دژکوب به حدی رسیدم که علاوه بر یاد گرفتن این بازی در در این مدت کوتاه کنار دوستان و دشمنان باعث حذف خود گنده پندارایی همچون شما شدم البته که این کار تنهایی صورت نگرفته ولی منم جزیی از اون بودم علاوه بر همه این چیزها شمایی که ادعای سال های زیاد بازی کردن رو داری در حدی دف نداری که از یه جنگ کوچیکت محافظت کنی چه برسه به پلن رفتن و ... !!!په به عنوان یه رقیب نه چندان با تجربه بهت میگم اگه جایی رفتی دفعه بعدی اسمی از آبروی نژاد رومن نبر که واقعا با این سطح بازیت بی آبرو کردی این نژادو !!!

در مورد کلینرو جنگ کوچیک این چیزا مطمئنن دچار توهم شدی چون بنده تا چند لحظه دیگه لینک برداشتن کتیبه سانتافه رو برات همینجا میذارم تا از توهم در بیای و بدونی با تمام سال هایی که ترا پلی دادی نوب متوهمی بیش نیستی : )))

پ.ن:برو منچتو بازی کن !!

- - - Updated - - -

اینم گزارش اسکاتی که از جنگ آموز خورده شما هم اسکرین کلین کردنتو رو کن ببینیم توهم زدی یا حرفات حقیقته ؟!تو از کتیبه اسکات بزنی ببینی خالیه چیکار میکنی دقیقا ؟!
    همون که آخر حرفام گفتم برو با بچه ت منچ بازی کن !!
    Screenshot_2018-09-27 Q1 Champions(1).jpg
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این 2تا لینک هم جهت محکم کاری و پایان دادن به توهم پلیرای کهنه کار و پر ادعا
    Screenshot_2018-09-27 Q1 Champions(2).jpgScreenshot_2018-09-27 Q1 Champions(3).jpg
    حتی رید زدن پلیرای تازه کار ماهم قشنگه همونطور که میبینید از کتیبه ها اسکات میزنه اونایی که خالی شده رید میکنه که منجر به دشت کردن یه کتیبه ی مفت توسط ما شد : )))
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

10. تشکر dr.divert, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن dr.divert, mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

12345

درود خدمت عزیزان مخصوصا نواحی حاصل خیز سرور
    نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها

خب بریم سراغ شما :| اسیر شدیم نصف شبی :|
    دوست عزیز ناشناسی که نمیشناسمت اگه معرفی کنی ممنونت میشم باید خدمتتون عرض کنم من کاری به وقت داشتن یا نداشتن؟حوصله داشتن یا نداشتن کسی ندارم و اون پلنو از سر بی حوصلگی ندیدم چون اگه برای بی حوصلگی و به قول شما گرفتن دف بود میشد حرکتای قشنگ تری هم زد که هم اون ده چیف شه هم ما کمتر اونجارو دف بریزیم هم همر شما کمتر ناقص شه :د
    اول از همه خدمت احسان واندر عزیز بگم که مجتبی آنفورگیون هستم معرفی نکردنم هدف داشت اونم همین واکنش شما بود که برخی که خیلی باهوشن مطمعنم تا ته داستان و گرفتن مرسی از جوابت
    خوب چه خبر بوده این یکی دو هفته که سر نزدم فروم، سریع خوندم و یه جاهایی هم خیلی طولانی بود نخوندم خلاصه اینکه خلاصه بنویس همیشه بنویس دوست عزیز
    ارزوی سلامتی برای مهدی خان بلکسورد دارم و همچنین همه عزیزان
    اما انچه گذشت
    همر لوسیفر پر پر شد، من که سرور اولمه ولی یادمه قبلا رسم این بود دهی که چیف یا صفر میشد اخرین امارش و میذاشتن دقیقا چی شد که این امر پسندیده ور افتاد؟
    به هر حال تبریک بابت همر خوبتون که پر پر شد
    کتیبه ها هم که وضعش مشخصه و اوضاع سرور خیلی خراب
    اما دیشب اکانت لوسیفر باز رفت دف کلین کرد باز دوستانمون اشتباه برداشت کردن و فکر کردن دیوار کردن نه عزیزم دف کلین کردن
    و اما کارگاه آموزشی شماره یک و احتمالا آخریش
    Screenshot_2018-09-27-10-00-20.jpg
    مرسی از زاوش عزیز و اما
    شما که پِخت میکنند چنج کپ میکنی
    شما که در چیف و صفر شدن سر آمدید
    شما که کارگاه اموزشی دارید
    شما که سه سرور یه لینک ازت ندیدیم
    شما که ادعات...
    سعی کن تو اوج بای بدی، اوجتون کی بود سرور ۶ راند کویر؟
    دیگه حداقل کف فروم بودنتون چیه اخه
    حالا یه موضوع که ذهنم و درگیر کرده ایا هولدر و طبق معمول حذف میکنید بعد واندرم میخرید؟
    ما هم حذف کنیم یا زوده؟
    با تشکر
    (ویرایش توسط مدیریت)

12. تشکر WondeR, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اول که یچیز جدید اونم اینه که کسی اسمش لیدر سایده سر در اتحاد لیدر نیست و اصلا تو سرورم نیست همینجور واسه قشنگی لیدره میره با بقیه سایدا حرف میزنه پلیراشم تو گارنا اوکی میدن که اره تصمیم خوبیه , دوم اینکه کسانی که تو قضیه بودن بعدا حرفاشون در اومده چی بوده قضیه و سه نفرم بودن پول گذاشتن رو هم نه امیر بلو تنها , منم دسترسی به پرینت حسابا ندارم بخوام مدرک بذارم :دی , خودشون مبدونن منم میدونم حالا شما نمیدونی گناهی نکردی و نداری
    درسته علی 21 لیدر ما بود و با sw متا کرد ولی بعد ازشروع شدن سرور ×3 و اومدن تیم والس به اون سرور به اتفاق چند نفر از دوستان به اون سرور کوچ کردن و از اونجا به بعد اختیار ساید دست بنده و مهدی لوسیفر بود و برای ادامه متا شرایطی داشتیم که دوستمون ص ص قبول نکرد.ص ص گفت که sw آماده شکستن متا نیست و بخاطر متا با ما خیلی از برنامه هاش رو پیگیری نکرده که ما پیشنهاد دادیم تا موقعی که sw بخواد جنوب توی نپ بمونه. ولی خرابکاری که روی اکانت های ما انجام شد حرکت زیبایی نبود و به نظرم بزرگترین خرابکاری تاریخ این سایته. به هر حال جواب های هویه و خریدن واندر از طرف ساید nw (ساید متای ما) جواب نامردی دوستان شما بود.

سوم اینکه اون سرور تموم شد و رفت الان چه خبر مصطفی جان
    ok تموم شد
    خبر اینکه منو کی میزنید که به بقیه دوستانم بپیوندم؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.divert نمایش پست ها
    درود خدمت عزیزان مخصوصا نواحی حاصل خیز سرور

مجتبی عزیز
    خوشحالم که به جمع در حال انقراض فروم دژکوب پیوستید.

نکته آخر اینکه
    به دوست عزیزم که اون هم تازه به جمع فروم نشینان پیوسته عرض می کنم که
    قبری که داره بالاسرش فاتحه میخونه توش میت نخوابیده
    اکانتی که در حال مکاتبه باهاش هستی پلیر نداره
    ویرایش توسط mostafa-bi nam : 09-27-2018 در ساعت 09:55 PM
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

14. تشکر WondeR, mohsen.2pac, dr.divert, lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درسته علی 21 لیدر ما بود و با sw متا کرد ولی بعد ازشروع شدن سرور ×3 و اومدن تیم والس به اون سرور به اتفاق چند نفر از دوستان به اون سرور کوچ کردن و از اونجا به بعد اختیار ساید دست بنده و مهدی لوسیفر بود و برای ادامه متا شرایطی داشتیم که دوستمون ص ص قبول نکرد.ص ص گفت که sw آماده شکستن متا نیست و بخاطر متا با ما خیلی از برنامه هاش رو پیگیری نکرده که ما پیشنهاد دادیم تا موقعی که sw بخواد جنوب توی نپ بمونه. ولی خرابکاری که روی اکانت های ما انجام شد حرکت زیبایی نبود و به نظرم بزرگترین خرابکاری تاریخ این سایته. به هر حال جواب های هویه و خریدن واندر از طرف ساید nw (ساید متای ما) جواب نامردی دوستان شما بود.

ok تموم شد
    خبر اینکه منو کی میزنید که به بقیه دوستانم بپیوندم؟

- - - Updated - - -

مجتبی عزیز
    خوشحالم که به جمع در حال انقراض فروم دژکوب پیوستید.

نکته آخر اینکه
    به دوست عزیزم که اون هم تازه به جمع فروم نشینان پیوسته عرض می کنم که
    قبری که داره بالاسرش فاتحه میخونه توش میت نخوابیده
    اکانتی که در حال مکاتبه باهاش هستی پلیر نداره
    مرسی مصطفی جان , من کلا دوست ندارم وارد این موضوع بشم ولی یا ما میبریم یا ناتار شما باعث شد که یاد یا شما میخرید یا ناتار بیوفتم و همون به اینجا رسید که فهمیدیم واندر خریده شده به زعم شما امیر بلو ولی مطمئنا یا ما میخریم و سیبیل قشنگ هم دست داشتن تو اینکه اون مدال بسیار زیبای اتحاد رو بگیرید که واقعا مهمه تو این بازی و برازنده شماست, از اونورم فهمیدیم که لیدر یعنی پشم دقیقا یعنی پشممممم , , علی یعنی پشممممم منم احتمالا پشمم , الان من با خشی صحبت کردم ولی اگر فردا برم بچه ها میتونن بزنن شمال شرق رو , این هم چیزهایی هست که از دژکوب یاد گرفتیم
    در اخر تاکید میکنم که جدی بازی کنید ولی بازی رو جدی نگیرید , این رو به دوستان سابق خودمم میگم نه فقط شما
    اگر بازی میکنید واسه دور همیش , پس واسه اون دور همی ارزش قائل بشید. اگرم واسه چیز دیگه بازی میکنید ادرسو اشتباه اومدید برید جای واقعی اینکار

پ ن: امضا به دقت مطالعه شود

16. تشکر WondeR, sw team, dr.divert تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یعضی پست ها رو ریپلی نباید کرد چون ادب مرد به ز دولت اوست .

اینکه نه خانی اومده و نه خانی رفته دقیا بود و نبودت تو سرور فرقی نداشته باز من تارگت بودم اما تارگتم نبودی . ماکزیمم کاری که کردی 19 تا تروپ پیاده زدی با ی کاتا .

واقعا میگن وای به روزی که گدا معتبر شود . اگر 15 سال پیش میگفتن مولتی بازی جز افتخارات خواهد بود یه روزی . مثل این بود که بگن زینا الدین زیدان میاد پرسپولیس بازی کنه برام . اما میبینم که زیدان نیومد اما از افتخارات نوبک هایی چون تو اینه که چهار تا دف نداری (مولتی نداری ) تو سنت قد نمیده گل پسر دو تا سرور قبل هم نهایتا بشه دو سال پیش . هر کسی تو سرور یه برنامه ای بهش داده میشد مثلا قلی فقط همر جنگی بده قلیدون همر اند گیم شمسعلی فقط دف سواره قند علی فقط دف پیاده . اما اما هرگز من نمیتونم این بازی شما رو درک کنم بازی واقعا بازیه بچه بازیه . ی دونه دف بدون اجازه دف کردینیت جابجا نمیشد . اما شما خیلی خوبی چون ندیدی اینا رو و فکر کن تو بازیکنی . ینی اگر خیلی پلیری داتکام بیا بازی یاد بگیر ببینم مولتی نداشته باشی عبا عطا میخونی یا نه .

اون شلغم میرزایی هم که کتیبه ندیده اس مبارکت باشه واسه غول رو کج کردی . کارگاه آموزشی داریم فقط واسه ادمایی که تا میفهمن هیچ کس نیست . میزنن . شما که ما رو پخ میکنی چنج کپ میکنیم همرتون میخوره اما غافلید که کپ چیف نمیشه خخخخخ.

دقیقا شما سرور 6 راند هویج شاید که هنوز حضور فیزیکی در دنیا رو نداشتی شاید ی فکر بودی در یک خیال که به واقعیت بدل شدی وقتی دژکوب ران شد . نهایت نهایت بتونی بگی از a تا z رو دیدم .

اینکه انقدر هم مایه مباهاتتون میدونید ما رو زدید خودش گویای همه چیز هست .

و سخن آخر اینکه احسان خان واندر این بازی هم میگذره و بهت میگن برنده ولی هرگز احترام رقیبت رو بدست نیاوردی . بر عکس دوستتون توپک.

تا وقتی نتونی برنده ای باشه که رقیبت برات دست بزنه برنده نیستی .

یا حق
    ویرایش توسط MOD DeadShot : 09-27-2018 در ساعت 10:50 PM دلیل: بنا به درخواست کاربر
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

صفحه 10 از 15 نخستنخست ... 89101112 ... آخرینآخرین