صفحه 9 از 15 نخستنخست ... 7891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 146

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور q1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    چند باره که این جمله رو تکرار کردی . کدوم سرور رو ما خریدیم که خودمون خبر نداریم

الحق که خوب اکانتی ساخته و با برنامه بازی کرده. این جوری که شنیدم محسن توپاک روش بازی میکنه . اگه درست باشه محسن هر سرور مارو سورپرایز کرده .

- - - Updated - - -

فعلاً که لیدرشون ... پلن رفتن رو نداره. ایشالا که هم میاره و پلن هم میره. البته بگم تیم ما برای جذاب کردن بازی نیاز به پلن رفتن نداره . هر کسی که بتونه اسم های مارو هم بزنه براش افتخاره . صفحات فروم رو ورق بزن تا ببینی که از زدن ما چه کیفی کردی.
    حالا یه سروری بوده دیگه اسم نمیبرم چون نبودم
    در مورد اون اکانتم اگه پلیرش صلاح دید میاد خودشو معرفی میکنه
    در مورد جذاب کردن بازی هم منتظریم ...

و اما در مورد تیم شما من نمیدونم در چه سطحی هستین این سرور که ندیدم سرورای دیگه هم نبودم که ببینم سرور e1 هم لوسیفرو دیدم شمارو ندیدم که اونجا هم متاسفانه فقط تا روز کتیبه بودم انشالله که سطح بازیتونو به ما نشون بدین.
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

2. تشکر mohsen.2pac, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, dr.divert پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود و خسته نباشید خدمت فروم نشینان سرور

اول که ارادت خدمت اقا مصطفی (بینام) داریم خیلی زیاد , مصطفی جون اکانت ونگارد مال زاوش هست تو سرور که سنگ تموم گذاشته اما اینجا کم پیداس , از اسم اکانتش هم معلومه که اومده جلو زن باشه :دی واقعا هم از اول سرور تو همه پلنا پیشتاز بوده , من روی اکانت اسکای فورس بازی میکنم که البته اونم اکانت دوتا همشهری بوده افتخار دادن از ماه دوم همبازیشون باشم و اکانت ترن که اکانت اصلی خودمه از وضعشم معلومه چقدر وقت گذاشتم روش:دی

دوستان یه بحثهایی در مورد تعداد نفرات و اکانت داشتین که بنظرم این بحثها اصلا ارزشی نداره , دیگه خودمون میدونیم اونور ۴,۵ تا پلیر قدیمی هست و چنتا تازه کار اینورم ۵,۶ تا قدیمی و چنتا تازه کار , تعداد اکانتی هم جفتمون تو یه حد اکانت داشتیم حالا با این فرق که ما رو اکانتای اصلیمون بیشتر وقت گذاشتیم و در کنار اونا هر کودوم یکی دوتا اکانت دفساز و ساپورتر هم بالا کشیدیم تا دورمون شلوغ نشه بهشون برسیم اما طرف شما ماشالا با شناختی هم که از قبل از پلیرهای اکانتای لوسیفر و علی ۲۱ دارم خیلی دورتون شلوع بود و هر کودوم یه اتحاد دفساز و ساپورتر داشتن که اگر ۴۰ روز پیش نزده بودیمشون الان سرور دست شما بود بگذریم که بعد از زدن اون اکانتا اتحاداشونم از بین رفت
    میمونه قضیه اینکه همین تعداد کم و برابر چرا ما سه تا ساید دستمونه و شما یکی که اونم برگردید به چند صفحه قبل میبینید که خودتون اعلام کردین هر اکانتی خارج از اتحاد ما با پاپ زیر ۱۰۰ سرور رو تموم میکنه و البته حتی خودتون پیشنهاد دادین ان ای و اس دبل متا کنن چون خیلی داغون بودن وقتی از دور میدیدین , پس از نظر تعداد اکانت و پلیر چربش خاصی نداریم و اگر بازم شک و شبهه ای هست تا برم از تو امار براتون دونه دونه عکس بذارم بعلاوه لینکهای زدن اکانتهای دفساز و ساپورتر شما تا ببینیم یک ماه پیش چند چند بودیم
    میمونه از اینجا به بعد سرور که خوشحالیم شما هم هستید در کنار هم یکم زدو خورد داشته باشیم بهمون خوش بگذره از وقتی که میذاریم , قطعا اونی هم که با برنامه تر کار کنه واندر رو ۱۰۰ میکنه اخرشم میشه خاطره مثل سرورای قبلی , واقعیتش هم خوشحالم شما هستید چون این چندوقت که نبودین یه دوتا سرور بازی کردم و دیدم وضعیت خراب سرورا رو که همینجوری همگی میان شارژ میکنن ته سرورم همه میرن تو یه اتحاد و با اکانتاشون عکس یادگاری میگیرن , ما هم اومدیم اون دوتا سرور یعنی مثل قدیم بازی کنیم دیدیم قبل کتیبه منم و زاوشو حجتو چنتا دیگه از از دوستان و ناتار :دی

مصطفی جان شرمنده که کما فی السابق روبروی همیم ولی خب چه کنیم اطرافیان شما چشم دیدن منو ندارن منم چشم دیدن اونا رو :دی
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 09-25-2018 در ساعت 10:47 AM
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

4. تشکر WondeR, mostafa-bi nam, sw team, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, mostafa-bi nam, sw team پسندید
    نپسندیدن dr.divert نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    درود و خسته نباشید خدمت فروم نشینان سرور

اول که ارادت خدمت اقا مصطفی (بینام) داریم خیلی زیاد , مصطفی جون اکانت ونگارد مال زاوش هست تو سرور که سنگ تموم گذاشته اما اینجا کم پیداس , از اسم اکانتش هم معلومه که اومده جلو زن باشه :دی واقعا هم از اول سرور تو همه پلنا پیشتاز بوده , من روی اکانت اسکای فورس بازی میکنم که البته اونم اکانت دوتا همشهری بوده افتخار دادن از ماه دوم همبازیشون باشم و اکانت ترن که اکانت اصلی خودمه از وضعشم معلومه چقدر وقت گذاشتم روش:دی

دوستان یه بحثهایی در مورد تعداد نفرات و اکانت داشتین که بنظرم این بحثها اصلا ارزشی نداره , دیگه خودمون میدونیم اونور ۴,۵ تا پلیر قدیمی هست و چنتا تازه کار اینورم ۵,۶ تا قدیمی و چنتا تازه کار , تعداد اکانتی هم جفتمون تو یه حد اکانت داشتیم حالا با این فرق که ما رو اکانتای اصلیمون بیشتر وقت گذاشتیم و در کنار اونا هر کودوم یکی دوتا اکانت دفساز و ساپورتر هم بالا کشیدیم تا دورمون شلوغ نشه بهشون برسیم اما طرف شما ماشالا با شناختی هم که از قبل از پلیرهای اکانتای لوسیفر و علی ۲۱ دارم خیلی دورتون شلوع بود و هر کودوم یه اتحاد دفساز و ساپورتر داشتن که اگر ۴۰ روز پیش نزده بودیمشون الان سرور دست شما بود بگذریم که بعد از زدن اون اکانتا اتحاداشونم از بین رفت
    میمونه قضیه اینکه همین تعداد کم و برابر چرا ما سه تا ساید دستمونه و شما یکی که اونم برگردید به چند صفحه قبل میبینید که خودتون اعلام کردین هر اکانتی خارج از اتحاد ما با پاپ زیر ۱۰۰ سرور رو تموم میکنه و البته حتی خودتون پیشنهاد دادین ان ای و اس دبل متا کنن چون خیلی داغون بودن وقتی از دور میدیدین , پس از نظر تعداد اکانت و پلیر چربش خاصی نداریم و اگر بازم شک و شبهه ای هست تا برم از تو امار براتون دونه دونه عکس بذارم بعلاوه لینکهای زدن اکانتهای دفساز و ساپورتر شما تا ببینیم یک ماه پیش چند چند بودیم
    میمونه از اینجا به بعد سرور که خوشحالیم شما هم هستید در کنار هم یکم زدو خورد داشته باشیم بهمون خوش بگذره از وقتی که میذاریم , قطعا اونی هم که با برنامه تر کار کنه واندر رو ۱۰۰ میکنه اخرشم میشه خاطره مثل سرورای قبلی , واقعیتش هم خوشحالم شما هستید چون این چندوقت که نبودین یه دوتا سرور بازی کردم و دیدم وضعیت خراب سرورا رو که همینجوری همگی میان شارژ میکنن ته سرورم همه میرن تو یه اتحاد و با اکانتاشون عکس یادگاری میگیرن , ما هم اومدیم اون دوتا سرور یعنی مثل قدیم بازی کنیم دیدیم قبل کتیبه منم و زاوشو حجتو چنتا دیگه از از دوستان و ناتار :دی

مصطفی جان شرمنده که کما فی السابق روبروی همیم ولی خب چه کنیم اطرافیان شما چشم دیدن منو ندارن منم چشم دیدن اونا رو :دی
    اول ارادت
    خوشحالم که زاوش هم داره بازی میکنه.قبلاً هم افتخار داشتم جلوش بازی کنم.
    اون سروری که فقط برای دف اومده بود و اسمش هم همینو میگفت پدر مارو درآورد خدا بخیر بگذرونه الان که اومده جلو بزنه.

در مورد تعداد مولتی ها هم بگم که درصد بالایی از مولتی های se به دلیل تعلق گرفتن گلد به اکانت معرف بن شدن. و همون طور که در جریان هستین بعد از شروع سرور تورنومنت فینال جهانی اکثر پلیر هامون رو از جمله علی21 از دست دادیم.

منم چشم دیدن هیچ کدومتونو ندارم
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

6. تشکر sw team, WondeR, mohsen.2pac, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

دیوار مرا میخواند....

Screenshot_20180927-074922.jpg

و همچنین یا خیلی نوبی یا ......
    Screenshot_20180927-092616.jpg
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

8. تشکر sw team, WondeR, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن sw team, WondeR, dr.divert پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دیوار مرا میخواند....

Screenshot_20180927-074922.jpg

و همچنین یا خیلی نوبی یا ......
    Screenshot_20180927-092616.jpg
    بابا یارو یه بار یه پلن رفتیم روش که صاحب اکانت بنده خدا مسافرت بود بی خبر اومد ایتمای هیرو رو عوض کرد پلن لو رفت فک کرد نوستراداموسه و هرچی پلن بیاد روش پیبینی میکنه : )))))) توهمش به حدی زیاد شده بود که حتی فیک هم روش میرفتیم میزد یا خیلی نوبی یا خیلی پلیری اخرم مث آناناس کتیبه ش بلند شد :|

خلاصه اینکه خواستم بگم با لو رفتن یه پلن خشتک پاره نکن دوست عزیز بشین بقیه سرورم تماشا کن بعد اظهار نظر راجع به سطح بازی پلیر روبروت بکن :دی

پ.ن:خسته نباشید خدمت دوست عزیزمون زاوش که علاقه ای به فروم نداره و حرفاشو تو بازی میزنه
    پ.ن1:خسته نباشید خدمت محسن که همر لوسیفرو مث آب خوردن دیوار کرد
    پ.ن2:لعنتیا بدون اسکات فیک میرید رو کتیبه هامون نمیگید ما عاشقتون میشیم ؟

- - - Updated - - -

Screenshot_2018-09-27 Q1 Champions.png
    بعد مورد بعدی اینکه آقا مصطفی اون فیکای بلکسان توجیه داره یه مدتی هست شروع شده و ما هنوز بهش عادت نکردیم و مرتب چکش میکنیم
    اما این فیکی که شما رو جنگ آموز رفتی قضیش چیه ؟فکر کردی ما تو فیدرامون اردوگاه 20 نمیکنیم یا چی ؟
    کاش پاهايم ميشکست...

10. تشکر mohsen.2pac, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, dr.divert پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

کتیبه نوش جونتون!! از همون اول زدنش اشتباه بود و به دوستان گفته شد توان نگه داشتنش نیست! ولی همز من بدون اسکات میره دیوار یعنی چی؟؟؟ یعنی دوستان اک لوسیفر به عنوان دف ساز به ساید تحویل داده شد و پلیراش خداحافظی میکنن از سرور. با ارزوی بهترین ها.
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

12. تشکر WondeR, mohsen.2pac, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن dr.divert پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    بعد مورد بعدی اینکه آقا مصطفی اون فیکای بلکسان توجیه داره یه مدتی هست شروع شده و ما هنوز بهش عادت نکردیم و مرتب چکش میکنیم
    اما این فیکی که شما رو جنگ آموز رفتی قضیش چیه ؟فکر کردی ما تو فیدرامون اردوگاه 20 نمیکنیم یا چی ؟
    فیک های بلکسان دلیل خودش رو داره. و بهش عادت می کنین.
    فیک جنگ آموز رو من نزدم. اکانت کاروانسراست و رفت آمد روش زیاده. ( هر کی لانچ کرده بیاد توضیح بده )

مگه شما تو فیدراتون اردوگاه 20 می کنین؟؟؟ من رو همرهامم اردوگاه 20 ندارم

14. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    کتیبه نوش جونتون!! از همون اول زدنش اشتباه بود و به دوستان گفته شد توان نگه داشتنش نیست! ولی همز من بدون اسکات میره دیوار یعنی چی؟؟؟ یعنی دوستان اک لوسیفر به عنوان دف ساز به ساید تحویل داده شد و پلیراش خداحافظی میکنن از سرور. با ارزوی بهترین ها.
    با اینکه خلف وعده کردی و سرورو برا ما بیابون کردی ولی باید از ایستادگیتون تشکر کنم و در آخر اگه حرفی حدیثی دلخوری ای بوده صرفا جهت کل کل و جذاب شدن بازی بوده و بنده عذرخواهی میکنم.

با آرزوی موفقیت برای شما و سایر دوستانی که میمونن تو سرور...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    فیک های بلکسان دلیل خودش رو داره. و بهش عادت می کنین.
    فیک جنگ آموز رو من نزدم. اکانت کاروانسراست و رفت آمد روش زیاده. ( هر کی لانچ کرده بیاد توضیح بده )

مگه شما تو فیدراتون اردوگاه 20 می کنین؟؟؟ من رو همرهامم اردوگاه 20 ندارم
    فعلا که عادت نکردیم انشالله عادت کنیم و شما به مراد دلتون برسید
    اوکی قبول میکنم ازت : ))
    جالبه بهت بگم که ما رو کتیبه انبار بزرگی هم که چیف میکنیم اردوگاه 20 میکنیم راهنمایی کردم زیر 20تا فیک نرین
    کاش پاهايم ميشکست...

16. تشکر mohsen.2pac, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها

لوسیفر جان به کجا چنین شتابان!!!
    تازه میخواستیم اون چاه نفت بزرگ واقع در 1- 67 رو به بزرگی اکانت لوسیفر بکنیم :دی

در هر صورت همیشه سالم و برقرار باشید با ارزوی موفقیت

18. تشکر WondeR, lucifer, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, dr.divert پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    با اینکه خلف وعده کردی و سرورو برا ما بیابون کردی ولی باید از ایستادگیتون تشکر کنم و در آخر اگه حرفی حدیثی دلخوری ای بوده صرفا جهت کل کل و جذاب شدن بازی بوده و بنده عذرخواهی میکنم.
    بنده هنوز هستم در خدمتتون

- - - Updated - - -

لوسیفر جان به کجا چنین شتابان!!!
    تازه میخواستیم اون چاه نفت بزرگ واقع در 1- 67 رو به بزرگی اکانت لوسیفر بکنیم :دی

در هر صورت همیشه سالم و برقرار باشید با ارزوی موفقیت
    شما که تخصصت حفر چاهه ولی باز خدارو شکر اون دوستتون که دکل نفتی رو با جاش میبرد باهاتون نیست. معرف حضورتون که هستن؟

20. تشکر mohsen.2pac, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید
صفحه 9 از 15 نخستنخست ... 7891011 ... آخرینآخرین