صفحه 18 از 29 نخستنخست ... 8161718192028 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 283

موضوع: سیاست و دیپلماسی سرور m1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چند تا پیشنهاد دارم واسه دوستان

1 - با چادر بازی نکنید و وقتی پست میزاری اسم اکانتت رو هم بزار
    2 - دلیل پانیش یه چیز دیگه بود . مولتی عزیز یکی از جمله های پروفایل رو تفسیر شخصی کرده بود . که البته توضیح دادیم و قانع شد و مشکل ما هم حل شد
    3 - دقت کنی ما به مولتی بازی اعتراض کردیم . شما هم داری میگی ما پوش میکنیم . بسم الله . بفرما به مولتی هانتر ریپورت بده . بزار اکانت بنده رو 24 ساعت چک کنه واسه غارت . فعلا با این که همر نصف شده بازم رنک 1 رید رو دارم
    حرف شما درست باشه من بخاطر مولتی رید دادن باید پانیش شم بازم . همین هفته و هم هفته های آینده .
    دلیل مدرک از پوش کردن شماها هم ما به مولتی دادیم و هفته بعد میبینیم چه میزان از اکانت های سرور حذف میشه .
    4 - اکانت مولتی جنوب در اتحاد های شمال غرب هم پیدا شد و بن شد
    عکساش رو هم گزاشتیم . فقط میخوام ببینم از جنوب غرب شلوف چقدر اکانت میمونه و آیا بدون پوش هم میایید بالا بازم یا نه

باز هم میگم ، میایی پست میزاری اینقدر مرد باش و جرات داشته باش اسم اکانتت رو هم بگو . بچه های ما همه مشخص هستن.شما ها که از یه مشت نوب نمیترسی و حرفه ایی هستی ، اسم اکانت بده چرا نمیدی ؟ از چی میترسی ؟ میترسی اسم شما رو هم ریپورت کنیم واسه مولتی بازی ؟
    تمام اکانت های سرور رو لیست کردم و کم کم دارم میدم مولتی هانتر . از یه دهکده تا رنک 1 . از هر سایدی . میخوام ببینم یه سرور که کسی مولتی نداره بازی کی بهتره . شاید بازم شما زدین که اگه زدین شخصا قول میدم بیام همینجا تشکر کنم از بازیتون . اگر هم ما بدون مولتی زدیم شما مرد باش و دیگه ادعایی نکن

هنوزم میگم . هرکسی فکر میکنه ما مولتی میزنیم . یه نامه بده رو اکانت . به مدت 24 ساعت جانشینش میکنم بشینه لیست رو چک کنه .

2. تشکر Team_Natar, Amir Lantuori تشکر نمود
    پسندیدن Amir Lantuori پسندید
    نپسندیدن Team_Natar نپسندید
    200t
    Guest
    salam multi jun.jpg

سلام نیما ))))))))))))) میدونم خیلی دوست داشتی مثل علیرضا Benito باشی ولی خب واسه چیزی که الان هستی خدا رو شاکر باش مرد چیزی نشده که

منم نمیدونم توی 2 تا اتحاد ما اکانتشون شناسایی شده بعد اومده میگه اگه راس میگی چرا پانیش خوردی اگه راس میگی مولتی نداری چرا نفر اول تاپی؟

خدایا شکر واسه ی همه چی

افشین یه حرفی همیشه به من میزنه الان بهش رسیدم : میگه میلاد وقتی میری رنک 1غارت اونم با این اختلاف، خود به خود فشار بالا میره ، و فشاره بالا به طوره کاملا ناخواسته تبدیل به پست و توهمت میشه

و این کسی هم که توهمت میزنه و فشارش بالاست، اصلا نمیتونه بیاد 24 ساعت غارت رو چک کنه ، چون خودشون از اول سرور دارن به هم میگن که میلاد ها غارتگرند و همین که نیماتون میاد میگه قول بده دیگه نیستی که من خیالم راحت شه برای ما کافیه

آقا نیما درست میگم مرده سرور ؟ یا الان میای با آی دی فیک پست میزاری که دیوار رو نگاه کنین ؟ )))))))))))

از نیما بپرسین چرا به من گفت بیاد بیا sw بازی کنم ادامه ی سرور رو ؟ آقا نیما فک کردم بهشون گفتی خودت

نفره ایکس هم از سایدتون به من گفت میلاد برای کی پست میزاری ؟ وقتی خودشون اینور همه چیتو قبول دارن! ولی خب طبیعت بازی و کل کل میگه که بیان ذهنا رو منحرف کنن )))))))))

خب راست میگه دیگه ، انتظار داریم بیان بگن اکانت خریدیم یا توی سایدتون ریجست کردیم ؟
    نمیشه که ! : )))))))))))))))))))))) وقتی همه چی معلومه ترجیح میدن ما حذف کنیم بعد حرف بزنن

پ.ن : چرا گزارشاتو پاک کردی عزیزم ؟ : ))))))))))) بدو سریع جانشیناتو بردار پسوورد عوض کن : ))))))) رفیقت میگه والا

خیلی خوبین شما : )))))))))))))

کوچیکتم افشین ، صادق ------ آخ یادم رفت میلادم
    ویرایش توسط 200t : 12-26-2016 در ساعت 08:57 PM

4. تشکر M3nTaL, Team_Natar تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Team_Natar پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت تمام بازکنان سرور چه دوست چه دشمن ، چه رقیب ، مولتی باز ، خریدار و فروشنده در کل باید بگم دژکوب چه زمان آی آر و چه حالا که دژکوب اومده و ... این جرف و حدیث ها بوده و خواهد بود .

در کل میخوام بگم احترامات همدیگه رو نگه دارین حالا چه ساید ما و چه ساید رقیب اخه همه یه روزی هم سایدی بودین یه روز رقیب حالا اتفاقی که افتاد باعث شد مولتی یکم به خودش بیاد و قوانین رو درست کنه یا ویرایش کنه در مورد مولتی بازی و خرید اکانت ولی این جور که شاهد هستم حرمت ها داره شکسته میشه از دوستان میخوام مخصوصا ساید خودم که این حرف و حدیث ها رو تموم کنن و بزارن مولتی هانتر کار خودش رو انجام بده با اینکه دیگه در سرور نخواهم بود .

میلاد و افشین عزیز شما تاپ غارت بودین درست دیگه کش ندین این موضوع رو هر کی خواست بیاد رو اک نامه بزنه درون بازی دیگه کوتاه کنید موضوع رو خواهشا

با تشکر
    ویرایش توسط shoshor : 12-26-2016 در ساعت 10:41 PM
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط shoshor نمایش پست ها

در کل میخوام بگم احترامات همدیگه رو نگه دارین حالا چه ساید ما و چه ساید رقیب اخه همه یه روزی هم سایدی بودین یه روز رقیب

با تشکر
    به احترام همین جمله از این بعد چیزی نمیگم

از اولم قرار نبود اینجوری شه ، ولی دوستامون پشت سر ما خیلی چیزا چیدن ، وگرنه همه ی این مسائلی که مطرح شده از اول سرور برای من معلوم بود و بین خودمون 3نفر ( من و افشین + ؟ ) صحبت میکردیم و کسی چیزی نمیگفت و انقدی که الان میبینین پیگیری نمیکردیم ،
    همین یه سری چیزا و یسری کسا که ادعای رفاقت داشتن ، باعث همه ی این چیزا شد

ما معذرت میخوایم از بزرگا ، من دیگه توی سرور نیستم ، ( اینکه نیستم نیما میدونه برمیگرده به قبل از همه ی این حرفا و پلن و دفاع این چیزا )

موفق باشین

7. تشکر M3nTaL, Team_Natar, shoshor, Black Rose تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلامی دوباره)
    ظاهرا مولتیا بن شدن سوپر پلنرها از فرار ماهیها منصرف)
    تا دیروز فریاد میزدن ما داریم میریمااااااااا امروز لهن ها عوض شده) حذف هم جنم میخاد...
    عامو چرا تحریکشون میکنین حذف کنن) نکنین) یکم یواش تر بازی کنین اینام گناه دارن :دی بذارین بازی کنن)
    فکر کنم 30 ساعت مونده به حذف) از حذف بر داری صلوات....

پ.ن: پلن دیواررررررررررررررررررررر رررررررررررر شده!! پ ل ن

انتی اسپم: یه تحلیل از وضعیت سرور بذارین ببینیم چندتا مولتی بن شده:-؟

کافر از سرور نری صلوات :دی

9. نپسندیدن Black Rose نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما چون مولتیا خودت شناسایی و زده شدن تز تمیز بازی کردن صادر میکنی وگرنه اگه اکانت v10 و سوگند و ... لو نرفته بودن که الان اینطور به اب و اتیش نمیزدی خودتو
    تا قبل اینکه مولتیاتون لو بره که همتون دف ساز ساده ی گلدار بودین مولتیاتون که لو رفت و زده شد شدین مریم مقدس!
    اگه ما مولتی داریم و پوش میکنیم خب گزارش دادی،بررسی میشه
    فقط واسم سواله وقتی کمتر از ۳۰ ساعت دیگه به قول خودتون اکانتتون حذف میشه چطور میخوای ببینی گزارشایی که به مولتی هانتر دادی بررسی میشه یا نه و اکانتای مولتی بن میشن یا نه؛جز اینه اکانت مولتی داری؟
    نشستین با هم گپ زدین و به این نتیجه رسیدین که تو این سرور چیزی نمیشین یه جو راه انداختین که sw فلانه و بیسار و بیاین حذف کنیم!

11. تشکر sw team, Sadegh Game OveR تشکر نمود
    پسندیدن Sadegh Game OveR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان عزیز

از همگی خواهش میکنم این بحث بی مورد رو تمام کنند هر کی پوش میکنه یا مولتی داره بهتره داخل بازی گزارش کنید اینجا رو هم از حالت دوستانه خودش خارج نکنید
    اکانت هایی هم که مولتی باشن حتما بن میشن پس نگران چیزی نباشید
    همگی رو به آرامش دعوت میکنم در ضمن با وجود اینکه تعداد پلیرهای اس دبليو در تاپ تن از باقی سایدها بیشتره اما اصلا ملاک ما نیست و ما به جای اینکه مثل دوستان از درون اکانتمون صحبت کنیم از بیرون و بالای سرور به بازی نگاه میکنیم دلبسته تاپ تن بودن برای لیدر یک ساید خیلی جالب نیست (مخاطب خاص )
    پ ن 1: میلاد (Wolfland ) جان خیلی ناراحت شدم که از این سرور رفتی

پ ن 2 : برای همه دوستانی که حذف نکردن امیدوارم سرور خوبی رو در ادامه داشته باشن

پ ن 3 : استاد رو کشتن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز

اکانت v10 از دوستان میلاد بود و اشتباه زده بود اکانت رو . دیدید که هیچ نیروی دفاعی داده نشد بهش . زدین چیف کردین خیلی راحت
    اکانت سوگند رو هم نمیدونم داستانش چیه . اما باشه شما میگی مولتی ماست ما هم میگیم مولتی ماست . به مولتی هانتر بگید بن کنش اگه مولتیه

هر کدوم از اکانت های سرور رو که فکر میکنید مولتی ما هستن ریپورت کنین . ناراحتی نداره که گلم . همینجور که ما ریپورت کردیم و داریم میکنیم . مشکل ما که حل شد . ببینم مشکل شما حل میشه یا نه

باز هم میگم . مرد باش پست میزاری اسم اکانت بزار تو امضا از چی میترسی که نمیگی کدوم اکانتی گلم ؟

عزیزم (sw team) خداییش این پست آخرت باحال بود . کافر از دنیا نری صلوات )
    به خاطر مصطفی عزیز دیگه در این مورد جوابی نمیدیم . خوش باشید .

14. تشکر Team_Natar, Emperor, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن Team_Natar, Emperor, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اکانت v10 اشتباهی زده شد؟لوووول
    مگه میشه،مگه داریم؟
    به فرض محال که اشتباهی رجیستر کرده باشه،نمیتونست حذف کنه و بیاد پیش خودتون؟یعنی یکی تو یه ساید دیگه رجیستر کنه ۵،۶ تا ده هم بزنه بعد بگه ا ا ا،من میخواستم nw رجیستر کنما!!!
    این از اون حرفا بود
    چون اشتباهی رجیستر کرد بهش دف بهش ندادین یا چون فاصلش دور بود و*دفتون بهش نمیرسید؟
    ما با مولتی داشتن شما مشکلی نداشتیم و نداریم،شمایین دنبال بهونه میگردین!

16. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیزم ما 2 تا اکانت رو بصورت رسمی بهت نشون دادم که توی اتحاد های ما بودن و اخراج شدن توسط مولتی هانتر به خاطر مولتی بودن .
    شما هم اگه داری مولتی مارو نشون بده .
    بازیکن v10 رو نه من میشناختم و نه میدونستم با ماست . وقتی هم پرسیدم کیه ، جوابی که بالا نوشتم رو به منم دادن و منم گفتم اوکی اما دفاع ارسال نشد .
    در مورد نرسیدن هم عزیزم شما حداقل 8 ساعت راه داشتی با چیفر . قرار بود دف بدیم کافی بود مثل شما 30 تا قهرمان بفرستیم . گزارش حمله ها رو دیدم بعدا . مطمعنن رد نمیشد اون همر ها اما من یکی ندادم و بچه های دیگه هم ندادن حالا بازم اسرار داری مولتی ماست . برو گزارش بده
    شما با مولتی بازی ما مشکل نداری ، چون میدونی مولتی نداریم . اما ما بامولتی شما مشکل داریم چون میدونیم دارین . الان هم حتی اگه به حرف لیدرت گوش بدی ، ادامه نمیدی این بحث رو میری تو بازی ثابت میکنی ادعات رو

پ ن : دوست عزیز ، حجاب و چادر واسه خانمها زینت است و محافظ در برابر نگاه نا محرم . با شما نیستا

پ ن : چادری نیا ، چادری نمون ، چادری نمیر

18. تشکر Team_Natar تشکر نمود
    پسندیدن Team_Natar پسندید
صفحه 18 از 29 نخستنخست ... 8161718192028 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع